Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

~*~ THE END ~*~

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: ~*~ THE END ~*~   Sun Feb 08, 2009 11:05 pm

Znam da mi ovaj ff nije nesto... znam... ali eto.. ipak ga procitajte ako zelite...

Dragi Michel, zelim da ti otkrijem sve o cemu sam toliko cutala… Da ti pokazem bar delic svog bola… Zelim, jer ovo je kraj…
Svaki put kada si mi se smesio, svaki put kada sam mislila da me volis, da zelis da me upoznas... Odletela bih negde daleko, na mesto stvoreno za nas... Znam, glupo je i detinjasto... I makar da smo i bili srecni, opet sam plakala svaki bogovetni dan, brinula se da mi se neces javiti, da si me naprasno zaboravio... Posle se ispostavi da nije tako, ali evo, danas je dan kada sam uverena da je sreci dosao kraj.. gotovo je, ne razumem zasto si se tako neocekivano ohladio i ostavio me, a cak da se i ne oprostis... I zato cu se ja oprostiti od tebe, ne zelim to... ali...
ali...
Od pocetka si bio osoba za koju sam bila sigurna da je stvorena za mene, iako veoma razlicit, opet sam imala utisak da me razumes... Nezan a tako hrabar... Sve te reci su proslost, boli, ahh uzasno boli... Razdire me i steze, prosto jos uvek imam nade, zelim i pokusavam da ih zgazim, ali rastu iznova... Moje srce ne moze da te zaboravi, ali ja moram.. Necu i ovoga puta biti nasamarena, znam, ti si odavno prestao da mislis na mene... A mozda nikada i nisi mislio..
Uvek sam svaku vezu produbljivala, stvarala snove kojih nema, kojih nikada nece moci da bude.. Uzivala sam smisljajuci te predivne scene, a ti... Ti nikada nisi pokusao da naslutis koliko si mi potreban, da sam se isuvise mnogo vezala... Ahh moj Michel, zasto si mi ovo uradio? Prvi si koji me je promenio, nisam vise ista osoba, posle svega... Bilo bi ludo da jesam... Navikla sam se na sve tvoje mane, na sva tvoja shvatanja i na tvoju cudnu stranu licnosti... Sve sam prihvatila, sve, samo da bih te imala... A opet nikada i nismo zaista bili par.. Ne znam, ne znam da li ti je ikad sinulo koliko si mi vazan, svaka moja misao bila je upucena tebi, previse neispavanih hladnih noci, jer te nema... Jer si bio daleko, a mogao si biti blize...
I svi slatki trenutci mi blede, cine se nestvarni, lice na moje snove, kojih je bilo na pretek... Sada gledam kako mi odlucno izmices, klizis mi, a ne mogu da te vratim... Da vratim dane kada si prvi zapocinjao zanimljive razgovore, i tako zelim da sacuvam srecu, secanje na moju prvu istinsku srecu... Ali ti opet ne maris, ides, samo ides... Ne shvatas da si me izoblicio, nacinio drugacijom, sad sam nalik tebi... Ali ti odlazis...
Ne mogu da pojmim da ovoliko patim, nikada nisam imala vremena za momce... bili su mi igracke, samo zanimljivi i nista vise... A onda si dosao ti, zbunio me do bola... prevrnuo svaki delic moga bica, ucinio da se osecam posebnom i voljenom... I posle svega toga lepog, iznanada si ispario... Zasto?! Zasto mi samo nisi objasnio... sada je kasno, i da zelis, necu te pustiti da govoris, ne, jer mi to ne bi znacilo... Kraj se vec blizi svom vrhuncu... Dzabe bi bile tvoje reci, mozda bi me samo jos vise probole kroz vec polumrtvo srce... Mozda bih se i sama kajala, a kajem se... Cinila sam greske, velike, ogromne, izvini... Izvini sto sam bila tako glupa i zaslepljena...
Mozda ipak nismo jedno za drugo, mozda je ovako trebalo biti... Ne znam, jos imam puste nade.. A ipak sa neopisivim bolom zavrsavam ovu epizodu, koja je secam se, pocela savrseno... A zavrsila se, pa mogu reci, pre nego sto sam i shvatila da sam srecna...
Michel, necu te zaboraviti, i ne pokusavaj da mi se javis, da mi objasnis... Uzalud je, jer ako sam nisi zeleo da kazes zbogom, onda cu to prihvatiti... Kao sto sam i sve ostale delove tebe...
Zbogom ljubavi...

Nikada vise tvoja Amy

Stajao je na vratima smrznutog lica, koliko od hladnoce, toliko od sokantnog bola... Sireci oci koje su suzile, dal od zimskog vetra ili od tuge, ni sam nije mogao da protumaci... Otkucaji srca proredili su se, gotovo zamukli... Ali disao je, naprezao da ostane pribran... Talasi vetra grebali su mu obraze, stipali ih, kaznili za sve sto je cinio... Koraknuo je napolje, sada se potpuno prepustivsi zimskoj kazni... Bicevi vazduha sibali su ga u meri koju je jedva trpeo, ali je trpeo...

A onda je potrcao, brzo, hitro kao da ne zeli propustiti poslednji voz ka sreci... Ili mozda sudbini koju je trazio...

Sve je pogresno, sve.... Amy molim te, samo me saslusaj, toliko samo trazim.. Moja Amy molim te...

Molio je u sebi, strepeci kao da su djavoli pred njim...

Njena kuca, njen prozor, njen miris... njeno cvece... Sav njen zivot je cucao pred njim... Plakao, vristao od boli i protivljenja... od nemoci...
Jedna ocajnicka suza mu skliznu, brzo kao sto je i ona nestala... ona, njegova vila...

Strasljivo je pokucao na vrata... jednom, dvaput... bezbroj puta...
Tisina, uzasna i preteska tisina... Nema odgovora, ni sapata, nicega...

zakasnio je..

Zasto?! Zar ne bi trebalo da postoji druga sansa? Cak i za nas gresnike...

Okrenuo se i pustio bujicu suza, vise i nije bitno sto je slab, sto se promenio, samo zbog nje.... Sto vise nikada nece moci da sakupi delice srece, rasprstili su se zauvek... Veliki prasak, a potom muk...

Zvuk otvaranja vrata... Opet je gledao lice svojih snova... Ona, ona nije nestala sasvim, stajala je i plakala.... kao i on...

Zar? Zar je moguce? Ona je tu... Boze...

- Amy?- Zaleteo se nazad hrleci joj u susret, ocekivajuci toplo utociste...
- Stani!- Izmakla se i dalje jecajuci... – Michel idi...-
- Amy zasto?-
- Zasto?- Pustila je jos dve otrovne kapi... – To bih ja tebe trebala da pitam...- Sakrila je lice u gustu smedju kosu.... Spustila zavesu, zamraceci svet od njegove bljestave svetlosti, od svetlosi koju je nekada imala...
- Zao mi je.... ali ne razumem zasto si takva... zasto me napustas..- Posramljeno je pognuo glavu, tiho zaplakao i parao svoj ponos...
- Ja? Michel, ti si odavno napustio mene...-
- Nisam..-
- Znam sve... znam sve tvoje avanture... sve...-
- Nikada nisam prestao da mislim na tebe!-
- Jesi...jesi i nikada neces priznati... jer imas taj celicni ponos koji mi se gadi!- Pogledala ga je ogorceno, mrveci i ono malo jadne nade sto je sakupio..
- NE! Kako ne shvatas?! Ti uvek sve izmisljas, izmisljas da te ne volim! Sve si izmislila, sve si morala da upropastis! A krenulo nam je!- Bunio se nemocno odmahujuci glavom.
- Zaboravio si... uvek si zaboravljao na vazne stvari... Mi nikada i nismo bili zajedno..-
- Ja sam te voleo..-
- Jos se usudjujes i da lazes... A toliki bol si mi naneo...-
- Mislis da ti meni nisi? Ti si kukavica koja ne sme da se upusti u ljubav, i mislio sam da ces vecno biti uz mene...-
- A ja sam verovala kako si onakav kakvim te zamisljam!-
- Uvek si ocekivala ono sto ne moze biti! Ti si obican sanjar!- Grubo je izustio.
- Obican?!-
- Ne znam... vise ne znam ni kako cu da prihvatim kraj..-
- Sam si ga stvorio, sam si ostavio sve nase zelje!-
- Ti nikada nisi prihvatila moje zelje! Samo mislis na sebe!!!-
- A ti se nisi ni trudio da primetis moje zelje... I bojala sam se da ti kazem....-
- Znaci cak i nisi bila iskrena...-
- A ti si varao, sve si uprljao svojim igricama!-
- Odvratna si!-
- Idiote sto si dosao onda?!-
- Bolje da i nisam!- Utim se munjevito okrenuo, i besno napustio dvoriste, napustio njen zivot, sve njeno...

Proslo je vise nedelja, mozda i vise godina...Zar je vazno?! Nisu se ni pogledali, ni pokusali da kazu ”izvini”... ili bar samo da ne zive u ratu, mrznji...

I kako je sve moglo biti tako pogresno, nepravedno... niko ne zna... A niko se i ne trudi da zna...

Zavesa joj jos stoji preko ociju, ukazuje na pogresne korake, zle misli... Ona pati, i ne moze da skine okove bola, secanja na ljubav... na jedinu pravu ljubav... Ili mozda samo svoj nedosanjani san...

A on, nikada nije pomislio da ce zazaliti zbog svoje slobode, zbog nepazljivosti... I makar da ju je voleo, da mu je trebala, nalazio se iznova i iznova u zagrljaju drugih, pogresnih devojaka...

Vreme odmice brzo, gusi ih i odvaja od srece korak po korak...
Vatra je nestala, a zar je nedovoljan da vrati srecu, svetlost i toplotu...
Verovanje je nestalo, a kao da nikada i nije bilo njihovo...

Samo uspomene ostaju, bolne, neizlecive...

Zauvek ce ostati njegova zacarana vila, a on njen nepoznati princ...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Mon Feb 09, 2009 12:29 am

pricha je divna...odushevljena sam...ne znam shta vishe da kazem...
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Mon Feb 09, 2009 12:41 am

i agree with Katja...
und tako me je rastuzilla,a zadnja rechenica je ubedljiFo najbolja u celloj prichi!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Mon Feb 09, 2009 1:11 am

wow.. stvarno je tuzno.. <3
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
B!lly
Great fan
Great fan

Number of posts : 481
: U mom TH swetu!!!
Registration date : 2008-11-10

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Mon Feb 09, 2009 2:06 am

Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone
aaaaaaauuuuuu choweche kakwa prichaaaaaaaaa Cry&Gone
znachi dok sam chitala ja sam plakalaaaaaaa Cry&Gone Cry&Gone
choweche kako sam ja emotiwna Cry&Gone
znash wech shta msm o twojim prichama Kris tako da nechu komentarisati xDDDDDDDD
mnogo me je potreslaaaaaaaa Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Mon Feb 09, 2009 11:56 am

Kris... Zasto pises ovako dobro... ??? xD
Ova prica je toliko lepa...
A ova zadnja recenica....
Predivno je...
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
Lolita
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 241
Registration date : 2008-10-16

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Mon Feb 09, 2009 5:01 pm

wau..genilno.

negoo..di su FF?swi su poceli pisat swoe price..
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Mon Feb 09, 2009 8:01 pm

hvala kaca!!!

joxy tnx i tebi puno!

mila tnx

omg B!lly ne mogu da verujem! plakala si?! onda mozes da naslutis kako je meni bilo dok sam pisala.... und mnogo mnogo ti hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ummm majche ne znam, a ne znam ni da li pisem tako dobro xD
svejedno tnx puno!!!!!!!!!!!!!!!!!

lolita hvala i tebi!

Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Mon Feb 09, 2009 9:25 pm

Kris, ja nemam reci...Znaci, vec znas moje misljenje o apsolutno svim tvojim, ovako osecajnim, fanfikcijama...

jedino mi je zao, i izvinjavam ti se, sto ranije nisam procitala...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Mon Feb 09, 2009 9:39 pm

majo a ti nisi svesna koliko mi znaci sto ti se svidja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i slazem se da je osecajan ff.. jeste, veoma...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Mon Feb 09, 2009 11:45 pm

Zasto mi se prokleto cini poznato?
Sto posto sam sigurna da ima veze sa *******. Mozda i gresim. Mada sumnjam.

Veoma mi se dopalo, pogotovu zadnja recenica.
Premda uopste me pogadjaju ovakvi krajevi - kad hoces a ne moze.
I podsetilo me na nesto sto mi se desilo... Nvm...
Prelepo...
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Mon Feb 09, 2009 11:55 pm

ivana pricacemo o ovome na skype-u, previse je licno....
und hvala ti puno! mada mi je zao sto te pogadja...
i slazem se za kraj, ovo je gore od smrti! bar za mene....

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   Thu Feb 12, 2009 2:01 am

prelepa prica...skoro sam zaplakala kod dela gde se raspravljaju...

PostSubject: Re: ~*~ THE END ~*~   

Back to top Go down

~*~ THE END ~*~
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1