Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Voli me jos ovu noc

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 9:35 pm

Evo jos jednog oneshoota... nadam se da ce vam se dopasti... Smile

Uzbudjenje joj se kovitlalo telom… Za sat vremena trebalo je da prigrli snove, sva cekanja i zelje… Kao da ce ga tek upoznati, a opet za ta tri duga meseca znala je svaki ocaravajuci detalj njegovog zivota. Plasila se da nece doci, da ce se izgubiti u tom velikom gradu, gradu njenih snova... Vreme bejase izrazito hladno, ruke su joj se zacrvenele od mraza, a staklo autobusa je maglilo... Mutno je, ne vidi se kroza njega, to je nekim cudom morao biti odraz njenih misli...
Stigla je, plasljivim korakom iskoraknuvsi iz autobusa. Grad je potpuno zabeleo, a po koja pahulja usudjivala se da padne na njeno nezno lice. Hodala je, ne prestajuci da drhti. Mada ponajmanje ju je hladnoca gonila, trzaji ruku dolazili su odnekud dublje.. Sa nekog skrivenog mesta, mesta koje zna celu tu bajku...
- Hallo.- Javila se na mobilni.
- Yulia gde si sada? Ja sam stigao.- Veselo je otpoceo.
- Ja...ovaj... pa..- Osvrtala se oko sebe, pregledajuci nepoznat grad. Struja nestrpljenja ponela ju je, zelela je da odmah moze videti savrseno lice andjela.. Da napokon oseti magiju njegovog mirisa... – I ja sam stigla..-
- Ahh.. mislim da sam te ugledao..- Nasmejao se umiljato, vec je poznavala taj ritam njegovog glasa.. Cekaj, jel on to upravo rekao da me vidi?! A onda se ukocila, vrelina straha zbunila ju je i odsekla od bilo koje misli... I sva predjasnja zelja da ga vidi, iscezla je. Odjednom se uplasila te velike blizine, dodir njegov cinio se kao ostre kandze, a cak i nije znala da li ce dodira biti, mozda su mu ruke hladne, uzdzane, mozda obecani zagrljaj nece doci...
- Eeey Yulia jel si na vezi?- Kikotao se prilazeci joj s’ ledja.
- Jesam..- Prenula se iz padanja u more strahova, i zbunjeno mu odgovorila.
- Sta mislis gde sam?- Zabavljao se tihim koracima bivajuci joj blize.
- Pa...- Uzdahnula je, pogledom jos jednom letmicno preletevsi okolinu. – Ne znam...- Minijaturni smesak ocrtao se na njenom licu, Alex je sirio srecu, ustvari, on je bio ta sreca...
- Malenaaaa!- Uzviknuo je razdragano, obgrlivsi je oko struka, u prvi mah kolena su joj se odsekla. Nasla se u narucju decaka iz snova, decaka koji je sada neporecivo postao stvaran...
- Alex?- Okrenula se ka njemu, sa bisernim osmehom ga opcinivsi.
- Wow!-
- Alex ti si?- I dalje ga je iznenadjeno gledala. Smedja kosa nestasno se komesala na vetru, a tamne oci zacarale su je.
- Da, ja sam...- Osmehnuo se slatko, previse neodoljivo da mu ne uzvrati.
Jos par trenutaka su cutali, njegove ruke nisu se pomakle sa devojcinog struka, zakljucale su se ne nameravajuci da je puste. Ona je skoro prestala da dise, prepustila se moci tog dirljivog trenutka, kada je smisao konacno resio da ih poseti. Drhtala je, pitajuci se koliko ovo moze biti delo sudbine, ili je mozda ipak u pitanju samo igra? Privukla ga je k’ sebi, pustivsi toplu suzu na njegovo rame.
- Yulia?- Zabrinuto ju je odmakao. – Sta nije u redu?-
- Ne...- Sanjalacki se nasmesila. – U tome i jeste stvar, sve je savrseno!-
- Ludice, ovo je sasvim normalno, a daleko od savrsenog.-
- Ne, moj san upravo mi je u rukama, mislis da je to obicno?-
- Ne bas...- Stegnuo ju je osetno jace, topeci je zarom svoga odlucnog pogleda.
- Vidis, ja mislim da je ovo suvise dobro.. I za ona tri meseca nijednom nisam pomislila da cu osetiti...-
- Shhh, ne moras toliko da pricas, razumem...- Stavio joj je prst na usne, ceznja ju je kao grom opila, njegov dodir, koza, njegov miris postao je nesnosljivo privlacan. – Dakle, gde zelis da idemo?- I ponovo je postao decacki veseo i bezbrizan.
- Pa... gde ti hoces...- Stidljivo je trepnula, gledajuci ga zadivljeno. Tolika lepota zracila je suvise svetlo, zaslepela ju je. Drzao joj je ruku, pritom je nesebicno grejuci. Srce joj je kao pobesneli pastuv lupalo, zeleci da iskoci iz tesnih grudi. Zivot se najednom ucinio kao voz koji je sve te godine isao istim sinama, i sada je naglo iskocio iz njih, nasavsi se u mestu drazem od raja.
- Mozemo samo da setamo, cini mi se da bi to nekako najvise odgovaralo...- Upitno ju je pogledao, vragolasto podignuvsi obrvu.
- Moze...- Slozila se i ne razmisljajuci puno, potpuno nadrogirana njegovim prisustvom i nije mislila gde ce otici, da li ce tok veceri ostati prijatan...

Nastavili su da promicu ulicama, neprestano govoreci, smeseci se i pustajuci emocije na videlo... Osetila se sigurno, prvi put nije bilo ostrice da raspara svu draz srece, svu idealnost te neobjasnjive bliskosti. Slusala je kako zaneseno prica, kako joj zeli reci bas sve o sebi, o svom domu i navikama, kako zeli da joj pokaze put ka sebi, ka svom svetu...

Nasa dva vremena zive kao dva sveta
vecito daleka,u trazenju vecnosti bliska...

Na davno,dan se talasa,
vekovi teku,lome se niz sprud trenutaka!
Vidim razliku i slicnost,sebe i tebe
kako u mracnom svetu svoje senke drzimo.

Verujem u dan sto ce doci,
ali ne zbog vremena. . .

Sekunde su jurile pored njih, svaka sve brze. Da je bar postojao nacin da se vreme zaustavi, da bajci nikad ne dodje kraj. Da zauvek znaju da postoji, da je tu, ali da nikada nece stici...

- Jel ti lepo samnom?- Upitao je nervozno, i sa prikrivenim strahom.
- Umm... jeste... ali samo iz jednog razloga...- Nasmejala se, nemarno uzivajuci u toploti njegovog tela.
- Kojeg?- Zastao je, prostrelivsi je snaznim pogledom.
- Mislila sam da znas...- Napravila je lazno razocaranu facu, u sebi kipeci od zelje da mu prizna.
- Mozda i znam...- Pristao je da igra njenu vec smisljenu igru.
- Onda reci!- Nije prestajala da se kikoce, kao mala princeza koja se u polju zabavlja sa omiljenom igrackom.
- Ne, pre bih da mi ti to kazes, u slucaju da gresim...- Jednim pokretom ruke okrenuo ju je, privukao sasvim uz sebe. Osetila je da nema kud, kao droga sirio joj se venama, cineci da njen razum poklekne i pusti srce da vlada.
- Alex... ti to znas...- Sada se uozbiljila, skrenuvsi pogled na plocnik ulice, decakova energija zgromila ju je. Osetila se kao staklena vila, veoma krhka i lomljiva.
- Yulia, ako znam onda mi slobodno mozes opet ponoviti...- Bez nagovestaja je svoje meke usne spustio na njeno vec vrlo uznemireno celo. Pokusala je da se iskobelja, da ustukne pred suvise velikom dozom zadovoljstva, koje ju je ceznjivo zvalo. Ali njegove celicne ruke su je zarobile, prigrlivsi je pazljivo.
- Alex…- Mucala je, uplasena sto je dodir ipak stigao, sto je obavija sa svih strana, bas tu u gradu snova. – Mislila sam…da… da znas… kako te… volim..- Utim joj se glas izgubio, sakrio u zastitnicka ramena andjela. Druga suza krenula je da se sliva, da pada u vecnost koju su zarko i cvrsto trazili…
- Devojcice moja… zar mislis da je samnom drugacije?- Milovao joj je svilenkastu kosu, noc je vec skoro sasvim spustila svoj veo na usnuli grad… Davajuci im zasluzeni mir..
- Alex... ne znam...- Stegnula ga je plasljivo, munje su sevale oko nje, oko njenog do tada usamljenog sveta, ali sada je u rukama pravog cuvara..
- Volim te...- Izgovorio je, uperivsi kestenjaste oci nekud u nedokucivo prostranstvo neba.. Kosa mu je na mesecini sijala poput zvezda, sjaj je postao cak i lepsi od zvezda... Nije mogla da pojmi kako je prilika pred njom stvarna, a jos manje da joj je upravo izjavila ljubav... Oci su joj zablistale u suzama, nasmesila se i rekla jedno tiho – Hvala ti...-

Niti srece cinilo se da nemaju ni granica ni kraja... Kao da ce od sada svaka sledeca sekunda biti ispunjena harmonijom i skladom... Kao deca stajali su i gledali se, zaljubljeno, nezno...

Videla je snop svetlosti kako joj se priblizava, kako iskace i varnici iz njegovih ociju... Bivao je blize, ulazeci u njen svet, u nepovrat ljubavi... Usne su se spojile, dotakle i nastavile da maze... Njegovi prsti kao da su citali svaku njenu misao, i vec za manje od trena izvrsavali naredbu... Nije se odupirala, nije se trudila da razume, samo je otvorila kapiju i pustila ga da joj se sasvim uvuce u srce... Odleteli su negde daleko, a svaki poljubac kao hrana se cinio... Nikada dosta, a nikada previse...

Nikad kao nocas nisam zelio da ti budem blizak da ti budem drag
Voli me ovu noc
Umrla bih nocas sa svojim zeljama, nestala zauvijek s praznim nadama
Voli me jos ovu noc
Pogledom me svojim uspavaj njezno i dodirni me, toplim dahom svojim pozeli mir, svako dobro prije no napustis moj svijet
Nikad kao nocas nisam slutio, nikad tako silno osjecao kraj
Voli me ovu noc
Umrla bih nocas od umora i sna, umrla od suza medu zvijezdama
Voli me jos ovu noc
Pogledom me svojim uspavaj njezno i dodirni me, toplim dahom svojim pozeli mir,
Svako dobro prije no napustis moj svijet
Pogledom me svojim uspavaj njezno i dodirni me, toplim dahom svojim pozeli mir, svako dobro molim te...

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 9:37 pm

ja sam Fec reklla da je oFo nenormallno dobro!!!!!!!i pomallo tuzno...alli mallkice!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 9:39 pm

joxy hvala puno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 9:45 pm

aaaaaaaa prelepo <33
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 9:47 pm

Joj, prelepo...

Znam ovu pesmu... Denis&Denis... Volim je...

Lepo pisano...
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 9:52 pm

Sve sam vec rekla...

Zaista mi se svidjaju opisi...Ona ovo dozivljava kao nesto nestvarno, a ti to tako docaravas...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 9:54 pm

Mila tnx!

ivana hvala i tebi! i ja obozavam pesmu...

majo da znm sta mislis... i hvala ti puuuuuuuuuuuuuno!!!!!!!!!

New fan
New fan

Number of posts : 16
Registration date : 2009-02-05

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 10:10 pm

Majche mi rece da extra pises...Ali nisam znala da je to ovako... Ti si rodjena sa talentom..
Prelepa prica!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 10:23 pm

woooooooooooooooooooow joXy tnx!

ja sam presrecna sto vam se svidja!

Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 11:36 pm

kad sam prochitala naslow FF-a pochela sam da pewushim... i pogodila sam pesmu! xexe

stwarno mi se dopada! pogotowo owo

Videla je snop svetlosti kako joj se priblizava, kako iskace i varnici iz njegovih ociju... Bivao je blize, ulazeci u njen svet, u nepovrat ljubavi... Usne su se spojile, dotakle i nastavile da maze... Njegovi prsti kao da su citali svaku njenu misao, i vec za manje od trena izvrsavali naredbu... Nije se odupirala, nije se trudila da razume, samo je otvorila kapiju i pustila ga da joj se sasvim uvuce u srce... Odleteli su negde daleko, a svaki poljubac kao hrana se cinio... Nikada dosta, a nikada previse...

da li owo znachi da si pochela da pishesh weselije FF-owe? stwarno je odlichno!!!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 11:39 pm

xaxa dobro vidim da si primetila da sam prestala sa tragedijama, pa nzm... mozda jesam na neko vreme, ja pisem obicno ono sta zelim, obicno me nesto inspirise, pesma, film, knjiga ili nesto iz zivota, da li mog ili tudjeg.. svejedno...

nisam u depri pa valjda zato i ne pisem tragedije...

und tnx puno tanja!

New fan
New fan

Number of posts : 42
Registration date : 2008-07-01

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Fri Feb 06, 2009 11:53 pm

ovo je extra!!!! super lepa ljubavna prica....
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Sat Feb 07, 2009 2:59 pm

Kris ti vec znas sta ja mogu da ti kazem..Smile
Ti si moj omiljeni pisac i svaka prica ti je bolja od prethodne...Smile
a ova prica je predivna... Svidja mi se kako opisujes... Divno je... Ljubim :*
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Sat Feb 07, 2009 3:40 pm

joj...ja samo da se priberem pa cu ti reci na Skypeu...ovo je divno i prelepo...ja sam odushevljena... Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Sat Feb 07, 2009 4:07 pm

Toms personal bitch tnx!

majche ja ne znam da li ima verniji citaoc od tebe! xD hvala ti do nebaaaaaaa!!!!!

omg kaca kako mi je drago!!!!!!! hvala puno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Sat Feb 07, 2009 6:05 pm

procitala sam sad jer nisam mogla ranije....
prelepa je prica...i bas nestvarna....extra je...

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Sat Feb 07, 2009 8:12 pm

hvala maki, mada nzm sto je nestvarna... ovo je moguce, msm moglo bi da bude....

Great fan
Great fan

Number of posts : 481
: U mom TH swetu!!!
Registration date : 2008-11-10

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Mon Feb 09, 2009 2:22 am

aaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwww PRELEPO JEEE Kris!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
swaka twoja pricha meni ostane u srcu(bash zbog toga shto su preeeeleeeepeeee),
stwarno presuper pishesh xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   Mon Feb 09, 2009 8:02 pm

omg B!lly ne znas koliko mi je drago sto volis moje price!!! hvala ti do nebaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

PostSubject: Re: Voli me jos ovu noc   

Back to top Go down

Voli me jos ovu noc
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» El Barco