Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

zaljubljenost zna svasta da uradi

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toms personal bitch
New fan
New fan

Number of posts : 42
Registration date : 2008-07-01

PostSubject: zaljubljenost zna svasta da uradi   Fri Feb 06, 2009 12:12 am

nzm da li ce vam se ovo svideti....pisala sam umorno ovu pricu i mozda ce biti nekih gram gresaka.... msm da ce me Sara jedina razumeti zasto ovo radim i zasto mi se to sve desava i zasto ce se i meni sad to uskoro desiti...

bio je sasvim normalan dan, msm normalan za nju....videla ga je u skoli i bila srecna zato sto ga je konacko videla posle dve nedelje....htela je da mu kaze "csao" ali nije smela,plasila se njega iako nije uopste strasno izgledao...bio je jedini emovac u skoli i mnogi ga nisu voleli zato sto je bio drugaciji od ostalih,....tako je bilo i sa njom....msm srodne duse, ali nije tu nista bilo osim drugarstva....sasvim slucajno joj je prijateljica rekla za neku Edinu koja je njegova devojka.... Beta je poludela, nije znala sta da radi...otisla je na jedan sajt i videla tamo zajednicke slike od Balazsa i Edine kako se ljube i sva ta sranja, kako su zaljubljeni i sve to sto tu spada....ovo je bilo vec previse za Betu, znala je da je on jos uvek mozda sa Edinom ali nije htela da veruje u to sve dok se ne uveri....i eto, dokaz, da su zajedno.... Beta se pokupila iz skolske biblioteke i on ju je ugledao kako place i gleda u njega....nije znao da je rec o njemu....da joj on cini bol...pobegla je....na dolmu kod reke i gledala kako sneg pocinje polako da ispada....nije joj bilo niti hladno niti toplo...nije vise nista osecala...kuci se vratila jako kasno...mama nije ni primetila da Beta celo poslepodne nije bila kod kuce... sutradan se dogovorila sa prijateljicama sa izadju u Uno... Beta je ispricala Sari sta ce uciniti ali Sara je sve to komicno shvatila...nije joj verovala mislila je da je to samo njena prolazna stvar i da nece to uciniti...ali Beta, ona je smela da ucini tu neku stvar...
uvece je...Beta je izasla sa drustvom i tamo oko ponoci je zamolila Saru da sedne na motor i brzo ode do Balazsove kuce...Sara je shvatila sad stvarno ovu situaciju, nije htela da joj da da to uradi, ali ipak Beta bi pocela da je moli i da place kako samo on jedino zna....Beta je znala tako jako da place kao niko drugi koga je poznavala....Sara je otisla po Balazsa... on se odupirao sve dok mu nije rekla sta Beta zeli da ucini...ipak stalo mu je malo do nje u tom trenutku...odvezla ga je Sara do malog parka tamo bas gde je sedela Beta i plakala.... Balazs je mislio da je ovo neka zebancija, ali ne...nije bila...Beta je sekla sebi vene, i vec se videlo da je malo poludela od gubitka krvi...
"sedi slobodno pored mene...." rekla mu je
"ok, ako tako zelis... rekla mi je Sara da je nesto vazno u vezi tebe..."
Beta je pocela da se smeska...ugledala je zarezanu saku i okusila svoju krv...
"meni je vazno ovo ali za tebe nzm"...rekla mu je ladno
"a sta si uradila sa rukom?!" poceo je vec da bude nervozan...nije znao sta se desava... sta Beta planira sa ovim? razmislao je
"pa to sam uradila zbog tebe..."
"ti nisi normalna!!!! necu vise nikada da te vidim!!! ti si poludela....sigurno si se opila pa ne znas sta radis!!!! muka mi te je!!!! luda si trebas u ludnicu da ides!!!!"
to su bile najgore reci za nju koje je ikada cula....
okrenuo se...nije mogao da je gleda kako se sece...hteo je da je zaustavi, ali nije mogao... neka visa sila ga je sprecavala....cuo je kako je pala... okrenuo se...ali prekasno... vec je uzimala i ispustala svoje poslednje dahove....
ubola je nozic u venu na na vratu....
"sto si to uradila?! nisam ja vredan toga...mogli smo biti srecni, ali ti si oduzela sebi zivot zbog mene!!!trebala si da mi kazes sta si htela da uradis!!!"
"ali ti mi ne bi verovao, kao sto nisi verovao da te stvarno volim..."
"mogla si mi bar reci da se okrenem"
"jbg.... e vidimo se u sledecem zivotu...."
"ne...nemoj tako...znaj da cu te voleti uvek!!!!"
"heh...to samo sad kazes, ali verovacu ti.... i ja cu te voleti zauvek"
poslednje reci...to su joj bile poslednje reci.... niko ih nije vise ikada video...niti nasao... otisli su izgleda negde zajedno, ali niko nije znao gde....
THE END
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: zaljubljenost zna svasta da uradi   Fri Feb 06, 2009 12:31 am

e ne pllaniraj oFo da radish ako pllanirash...sulludo je...msm razumem te ja sam se rezalla zbog dechka..tako da ti oFo ne pomaze...mollim te nemoj to da radish...a onaj deo kad je reklla ''jbg...e widimo se u sledecem ziotu'' ne znam tako je etra ne samo taj deo alli neshto kao 4a ''ma ajde''..shta lli ja llupam?znachi oFo je super...tako osecajno...ma neam rechi...extra i tuzno...mallo je xFallillo da zapllachem..
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: zaljubljenost zna svasta da uradi   Fri Feb 06, 2009 3:40 am

ja jesam plakala...prelepa prica....

New fan
New fan

Number of posts : 20
: Bill je najlepsi emovac na svetu.. I sto se mene tice, ne dam nikome da ga vredja.. Ja ga obozavam..
Registration date : 2008-12-24

PostSubject: Re: zaljubljenost zna svasta da uradi   Fri Feb 06, 2009 10:51 am

I jos uvek ne zelim da te shvatim ozbiljno.. Zbog onih slika sa Edinom, definitivno nije vredan toga da se ti zbog njega seces!!! Balazs je moron..(moj kum,ali ipak moron)!!! Kao i `moj` Csaba.. Samo brojim dane dok i ja ne dozivim isto kao ti... Rekla sam ti to u skoli...uostalom... Naravno prica ti je super, ali nemoj to da radis..nije vredno.. A sta cu ja bez tebe???!!!!!!! Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile
Toms personal bitch
New fan
New fan

Number of posts : 42
Registration date : 2008-07-01

PostSubject: Re: zaljubljenost zna svasta da uradi   Fri Feb 06, 2009 12:58 pm

hvala na pohvalama.....
jos se razmisljam da li to da uradim....a Saro ja sam ti smislila plan sta da radimo sledece nedelje....jako je zanimljiv...
Back to top Go down
View user profile
~JoXy_woli_Biwa~
New fan
New fan

Number of posts : 16
Registration date : 2009-02-05

PostSubject: Re: zaljubljenost zna svasta da uradi   Fri Feb 06, 2009 1:03 pm

Ne treba ovo zbog decka da se radi..
Ako ne moze da shvati koliko ga volis onda je budala...
Back to top Go down
View user profile
Lolita
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 241
Registration date : 2008-10-16

PostSubject: Re: zaljubljenost zna svasta da uradi   Fri Feb 06, 2009 1:28 pm

i ja san biLa takwa.
aLi jednostawno moras swatit da nie jednini na switu.
sad ti se to pari gLupo,al istina je.
jednostawno..
NIKO,ALI NIKO nie wridan toga.
to su twoje zelje,twoi snowi..
a ako owo ucinis to je twoje PONIZENJE.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: zaljubljenost zna svasta da uradi   

Back to top Go down

zaljubljenost zna svasta da uradi
View previous topic View next topic Back to top