Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

!...Not like the other girls...!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: !...Not like the other girls...!   Mon Feb 02, 2009 9:12 pm

-Gubitnice!!!uaaa!!!wrati se odaklle si doshlla bille su rechi koje su me swakodnewno proganjalle.billa sam sama kad sam se dosellilla owde,prawo u pakao...niko nije xteo da se druzi samnom,billa sam drugachija od swix...billa sam nizi niwo...chesto bix kuci odllazilla upllakana,umorna od swega...kao da niko nije mario za mene,pa ni majka..billa je uspeshna adwokatica,a ja bix joj kako bi ona reklla samo kwarilla reputaciju...ako zellim da me prixwati moram da se promenim,drugachije obllachim,nadjem normallno drushtwo...godine su me nauchille da postanem takwa kakwa sam sad,wishe me nije briga ko shta mislli o meni,postalla sam jacha,nauchilla sam da se borim sa njima,sa ziwotom...Alli swe bi se to promenillo kad bi on prosho pored mene,zaborawilla bix na ponos,samo jedan njegow poglled upucen meni bio bi dowoljan da mu padnem pred noge...znalla sam da je swe to uzallud,ipak njegowe dewojke moraju da budu popullarne,prawljene za njega,da izglledaju kao iz modnix chasopisa,a ja sam billa chista suprotnost..i ewo sad,widim ga u drushtwu dewojaka,srecnog i nasmejanog...kako sam samo zellella da osetim njegowe usne na mojim,da ga dodirnem,osetim njegow miris,dodir,dax,alli moglla sam samo da sanjam o tome,swe je billo chista illuzija...kad bi on bio sa owakwim propallitetom?proshlla sam pored njega sakriwajuci poglled ispod kose...

-xej..-chulla sam nekog kako me doziwa..bio je zenski gllas,okrenulla sam se..

-MakyMakyundBill..-billo mi je chudno da mi se ona obrati,nikad se nismo druzille,ona je oduwek billa popullarna i narawno Billowa dewojka...prishlla mi je..
-znash,zellella bix da dodjesh wecheras kod mene na zurku...-po prwi put je billa dobra i po prwi put me je neko pozzwao na zurko...

-shta?-ar ochekujesh da dodjem?pa,prwo nemam nishta priklladno za zurku da obuchem i ne bix zellella da ti kwarim zurku...

-ne brini nishta,zurka je u 21:00 h...samo dodji mallo ranije kod mene,ja cu swe ostallo srediti...-wowpomisllilla sam....pozzwalla me na zurku...otrchalla sam kuci zadowoljna i srecna,ishchekiwalla sam 20:00 sati da krenem...i konachno sam krenulla,jawilla se mami koja se ceo dan chudilla...pozzwonilla sma na wrata i Maky je otworilla..

-xej,udji...-ushla sam razglledajuci kucu,swakim nowim korakom swe sam se wishe odushewljawalla...popelle smo se na treci sprat tu je billa njena soba...inache njena kuca je billa ogromna sllichilla je willi i imalla 5 sprata...sella sam na krewet i llistalla nowine...

-ostawi sad to...krecemo sa shminkom zatwori ochi i kad swe bude gotowo tek tad cesh ix otworiti...-nemo sam kllimnulla gllawom i ispred sebe widella tonu shminke...proshllo je nekix polla sata...-gotowo,poglledaj i reci mi shta misllish...-stalla sam pred oglledallo i ukipljeno glledalla u swoj odraz dobrix 5 minuta...da lli sam owo ja?pitalla sam se i skakutalla od srece...
.da,swe je extra josh samo kad odeca ne bi owo kwarilla...alli niko ni nece primetiti...-poglledalla me zachudjeno..

-ja kad neshto pochnem to i zawrshim...tako da...-preturalla je po ormanu koji je bio kao moja soba i nashlla neshto...pokazalla mi je xaljinicu...bella,iznad kollena i to dosta...sa ne prenagllashenim dekollteom..gornji deo se weyiwao oko wrata,golla lledja...na krajewima sa karnerima i chipkom isitnim detaljima...odushewljeno sam je glledalla i uzella dalla mi je io belle balletankice...kad sma se obuklla ponowo sam stalla pred oglledallo i josh manje werowalla da sam to ja...nisma imalla rechi samo sam skochilla Maky u zagrljaj...

-xwalla ti...xwalla ti puno nikad ti owo necu zaborawiti...-

-nema na chemu..sad cesh da sachekash nekolliko minuta da ja widim ko je swe dosho i dollazim po tebe da sidjemo...

-ok...-izashlla je iz sobe..nerwozno sam shetalla..znalla sam da ce Tom biti owde..proshllo je 10-ak minuta i Maky se wratilla...

-idemo,swi su wec doshlli...-poglledalla sam se josh jednom i krenulle...prostorija za zurku je billa na drugom spratu...billa je ogromna,prozori su billi dzinowski...atmosfera bolja nego ikad,puno dima,muzika bash kako treba...dok smo sillazille primetilla sam da su swi poglledi upereni u nas...billo mi je chudno josh niko nikad owako nije glledao u mene...sishlle smo i stalle...pridruzio nam se Bill...

-Maky ko je owo??-glledao me i zachudjeno pitao Maky...

-pa...to je Jowana lludo...-

-Jowana...-stao je..nije znao shta da kaze..

-da,ta Jowana...-prishlla mu je u zagrljaj...

-xajdemo da igramo mollim te...-Bill je pitao Maky

-xajde...Jowana xocesh sa nama?

-ne,xwalla mallo kasnije...-otishlli su da igraju dok sam se ja nashlla u chudu...stajalla sam nekolliko minuta i odlluchilla da uzmem pice..prishlla sma stollu i uzella coca-colu...

-chudno,jedino ti pijesh coca-colu...swi ostalli piju allkoxollna pica...-to je on...uchinillo mi se da sam chulla Tomow gllas,illi ipak nije,ipak je to bio on,poglledalla sam do sebe...da,to je on,Tomxtella sam da wrishtim od srece...

-za pochetak...-izglledalla sam opushteno iako uopshte nisma billa...
Nisam te do sad widjao,odaklle si?..-ne prepoznaje me..prewrnulla sam ochima i nasmejalla se..on me je onako shmekerski odmerawao...

-jesi,Tom,samo nikad me nisi primeciwao,werowatno zato shto sam billa drugachija..-zbunilla sam ga definitiwno,to sam i xtella.

-stwarno?onda sam ja kreten,...-pokushao je da se izwuche..

-da,ma nisi kreten to je werowatno zbog nepaznje..inache ja sam Jowana...i nemoj da pitash ona lluzerka? da ta Jowana...-iskollachao je ochi i glledao me u chudu ,opushteno sam se smeshkalla..

-ne mogu da werujem...-to je reko nakon nekolliko minuta...

-da,razumecu ako se sada okrenesh i odesh..-ispilla sam do zadnje kapi coca-colu i ostawilla praznu chashu na sto...

-narawno da necu,ne zellim da ispadnem stoka prema...-odmerio me josh jednom i nasmejao se...-owakwoj dewojci...podji samnom..-uxwatio me za ruku,llaganim korakom doshlli smo do odwojenog della...bio je jedan krewet i sto..oko toga je billa tamna zawesa...nije se nishta widello spolja dok je iznutra billo prellepo...seo je na krewet i dao mi znak da sednem kod njega u krillo...stajalla sam dwa minuta razmishljajuci shta da radim pa ipak je owo moja prillikai sella sam na kraju..grizlla sam donju usnu i na kraju skupilla xrabrosti da ga obgrllim oko wrata,nasllonilla sam swoju gllawu na njegowu...njegowe ruke su bille oko mog struka..nakon nekolliko minuta uziwanja u njegowom zagrljaju skllonilla sam gllawu i poglledalla ga...po prwi put mi je bio tako bllizu,po prwi put sam osetilla njegow miris,njegow dodir...odjednom njegowe usne bille su samo na millimetar od mojix...o choweche,nisam owo ochekiwalla...drxtalla sam,billa sam tako uzbudjena...

-stwarno ti se tolliko swidjam pa owako drxtish??..-skrenulla sam poglled i mallo se udaljilla,pochella sam bukwallno da mucam..

-pa..pa..zar nije...ochiglledno?..-ponowo sam swoj poglled usmerilla ka njemu..

-jeste,alli samo opushteno necu ti nishta...-spustio me llagano na krewet i pochelli smo da se ljubimo,moj prwi poljubac,pollako je swoju ruku stawio na moju butinu i powllachio xaljinicu..
-stani...-skllonilla sam ga sa sebe i ustalla...-ne mogu,izwini..-poglla sam gllawu i zabacilla je medju dllanowe..

-uredu je..razumem...smiri se...-zagrllio me kao nikad do sad..-xajde da plleshemo..-uxwatio me za ruku i stalli smo pored Maky i Billa..nasmejalli smo se jedno drugom...pochella je pesma Not like the other girls..pllesalli smo,ljubilli se i lludo zabawljalli...josh mallo pa ce ponoc i wecina je otishlla..odjednom mi je neko prisho s lledja...

-sllushaj kuchko,nemoj da si wishe ikad prishlla Tomu..ubicu te...-billa je to jedna od cura koje sam widella sa Tomom u dworishtu..Tom je smiriwao i pokushawao da je otkachi alli nije wredello...mallo sam se pomerilla ka prozoru i glledalla njix kako se rasprawljaju..odjednom mu se otrglla,potrchalla ka meni i gurnulla me...palla sam sa drugog sprata na beton..oko mene je billa krw...stakllo..nekolliko njix mi se zabadallo po tellu...bollello je..neopisiwo..josh uwek sam billa ziwa...Tom je trchao ka meni,chuchnuo i uzeo moje tello u njegowo naruchje,bella xaljinica je billa skoro cella crwena...jedwa sam skupilla snagu i stawilla swoju ruku na njegowo llice..

-chekaj josh mallo,ewo xitna samo shto nije,bicesh dobro...-teshio se...pllakao...ostalli su stajalli i glledalli u nas...-shta glledate,bezite,a onu gllupachu cu kasnije da ubijem,bolje neka bezi...ne zellim wishe nikad da je widim...-ponowo je pocheo da se dere pllachuci,dewojka koja je owo uradilla je pobeglla josh odawno...

-Tom wollim te...-poljubio me po posllednji put...odjednom wishe me nije billo...stajao je izbezumljeno tresuci moje tello...

-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......-drao se i drao...alli nije wredello...na kraju pocheo je da pewa...- She's fading away
Away from this world
Drifting like a feather
She's not like the other girls
She lives in the clouds
She talks to the birds
Hopeless little one
She's not like the other girls I know..
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Mon Feb 02, 2009 9:28 pm

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zasto !???????
Pa sve je bilo ok .. i ta kucka je dosla!!!
tuzno je bwe...necu vise tuzno da citam...
Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone

Ali je prelepo .. Svaka cast!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Mon Feb 02, 2009 9:30 pm

ne znam zashto alli u posllednje wreme mi se swidja da pishem tragedije,nekako me wuche da ix pishem...danke Majche....msm ne zellim da was raspllachem alli i ja plachem dok pishem,i swe se wishe diwim sebi kako uspewam tolliko da pllachem...xD
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Mon Feb 02, 2009 9:31 pm

omg ovo me je rasplakalo... ove reci iz pesme...omg... tuzno!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Mon Feb 02, 2009 9:33 pm

Devilish wrote:
ne znam zashto alli u posllednje wreme mi se swidja da pishem tragedije,nekako me wuche da ix pishem...danke Majche....msm ne zellim da was raspllachem alli i ja plachem dok pishem,i swe se wishe diwim sebi kako uspewam tolliko da pllachem...xD

Cuti...
Ja jednu tuznu recenicu da procitam i zaplakacu...
Ne znam sta se sa mnom desava...
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Mon Feb 02, 2009 9:46 pm

joj Kris zar sam i tebe raspllakalla??ccc...
nema wishe tuznix rechenica...owde..alli bice u drugim...xD
Back to top Go down
Lolita
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 241
Registration date : 2008-10-16

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Mon Feb 02, 2009 10:02 pm

like,waaaay too good!

x)))
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Mon Feb 02, 2009 10:11 pm

danke shoen...xD
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Mon Feb 02, 2009 10:19 pm

Zasto morate ovo da radite?? Suspect

O da, ovo sa belom haljinicom uprljanom krvlju sam ja htela da stavim u zadnjem chapteru mog vampir fic-a, ali mi je bilo zao Daie, a i ovde to deffo bolje pristaje... Wink

msm, jako osecajno, nemam reci...i jos pesma...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Mon Feb 02, 2009 10:25 pm

makitze xwalalllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ppl ne znate kolliko mi znache washi kommowi...sad cem da pochem kao llooda da pishem oneshotowe...xD
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Tue Feb 03, 2009 2:46 am

extra je prica...ja sam se rasplakala jos na pocetku...
extra prica...uvek kada procitam novu pricu imam utisak da je najbolja koju sam ikada procitala...a ova je jedna od takvih....
*proud of me sto sam te onako extra sredila xDDDDDD...naravno da svi gledaju u tebe....xDDDDD*samo zaboravila si da napises i koji sam ti friz napravila...xDDDD
I bas mi je drago sto je tom zavoleo joxy...awww nije pobegao kao sto si mu rekla xDDDDD

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Tue Feb 03, 2009 7:10 pm

Joxy swce... Obožavam te i ove tvoje tragedije...
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   Tue Feb 03, 2009 7:20 pm

i ja tebe...Falla....xDDD
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: !...Not like the other girls...!   

Back to top Go down

!...Not like the other girls...!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Girls, Guns & G-Strings: The Andy Sidaris Collection
» [DVDRip] Girls Aloud Ten: The Hits Tour
» First Artist Book - ?GIRLS BE SCANDALOUS?
» Super Girls Band "Message"
» SCANDAL @ "Girls Factory 2011"