Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

...Always in my heart...

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: ...Always in my heart...   Sun Feb 01, 2009 3:07 am

Ewo i ja odlluchilla da napishem jedan oneshot...msm josh jedan...owo sam pisalla dok nisam imalla struju...uzas...pa ewo...nadam se da ce da wam se lajkuje...xD

Ja...obichna dewojka...imam njega...njegowo srce...on je sada moj...samo moj...zauwek...barem sam tako misllilla...swe dok nisu pochelle swadje...oboje smo billi uspeshni u swom posllu on kao muzichar,a ja kao gllumica i modell...mozda su nashi uspesi dowelli do owog,da lli sam ja billa ljubomorna na njegow poso zato shto je njemu posweciwao wishe wremena nego meni i obrnuto?

-zar uwek moramo da se swadjamo oko sitnica?...-gllas mi je drxtao po ko zna koji put owog dana...mallo je xwallillo da pochnem da pllachem i pustim da swe izadje iz mene,swadje su swe wodille swakodnewno,nismo wishe moglli da se trpimo,alli opet smo se wollelli neizmerno...
-ne,alli ti uwek prwa pochnesh...i znash shta umoran sam,pusti me,zellim samo da se naspawam...-besno mi se bechio,kao i obichno,postao je drugachiji...zashto?ne znam ni ja...jednostawno se desillo..wishe se nisam osecalla sigurno u njegowoj bllizini...niti sam osetilla tu topllinu u srcu...swakog dana smo se udaljawalli jedno od drugog...
-Tom..-tixo sam jecajuci izgoworilla njegowo ime,nisam xtella da chuje alli izglleda da jeste,nasllonilla sam se na zid,swe owo je wishe billo nepodnoshljiwo,njegowo i moje ponashanje,dranje nerwoza,swe je dowello do owog,pochella sam da pllachem,da se gushim u suzama koje su kao warnice probadalle moje llice llagano i pollako...moj ziwot postao je pakao,swakog dana je billo swe gore i gore...neochekiwano me je poglledao i prishao mi,zagrllio me tako snazno kao nikad do sad...
-nemoj,niko nije wredan twojix suza,pogotowo ne ja...-alli ni njegowe rechi nisu uspelle da mi bude bolje illi bar da prestanem da pllachem...odawno se nisam osetilla owako...odawno nije uspeo da me owako pribije uz sebe i pruzi mi neshto shto sam trazilla...
-Tom,wollim te...-nezno sam razwilla swoje usne u malleni smeshak...dugo sam zellella owo da kazem,alli izglleda da sam uwek cheklla prawi trenutak,i izglleda da je dosho...
-wollim i ja tebe..-taman kad sam pomislilla da je gotowo sxwatilla sam da je owo pochetak necheg nowog...
-xajde...xajde da se wishe ne swadjamo i pokushamo ponowo..-poglledalla sam ga prawo u ochi i tek tad primetilla da i on pllache,alli izglleda da od mog jecanja nisam uspella da chujem njegow pllach...
-xajde...-weche je...na TV-u je bio neki fillm...selli smo na kauch i glledalli fillm...billi smo nestwarno stwarni...smejalli smo se ,razmenjiwalli poljupce...ponoc je wec proshlla i uspawalla sam se na njegowom ramenu...nezno me je uzeo u naruchje i preneo na krewet,llego je pored mene i zaspao...
-Tom...-josh sanjiwa,zmureci sam prellazilla rukom preko njegowog jastuka i tad primetilla da ga nema...brecnulla sam se i ustalla...billa sam u belloj spawacici koja je billa iznad kollena..kosa mi je billa rashchupana...shminka negde mallo razmazana...sishlla sam do kuxinje i uglledalla njega...muchio se da naprawi neshto...za doruchak...obgrllilla sam ga s lledja pollako i nezno...
-tu si...ja pomisllilla upllashio si se i pobego od mene...-oboje smo imalli osmexe na llicu---
-xax,gde bix ja bez tebe..a i neshto sam razmishljao...shta kazesh na to da wecheras naprawimo zurku?-chudilla sam se njegowim idejama,alli owa je billa jedna od retkix koja mi se dopalla...
-da,da,da...-srecno sam skakutala oko njega...primetilla sam da je samo u boxericama,i sad ga snazno zgrabilla oko struka...moglla sam da osetim kako mu mishici rade..pomeraju se...xD...
-neko nam je danas mnogo srecan...-okrenuo se i poljubio me...pozzwalli smo swe prijatelje medju kojima su najwazniji billi momci iz benda Bill,Gustaw i Georg...oboje smo billi srecni,nazdrawilli smo u to ime...zurka je wec pochella,swi su doshlli swi su billi sawrsheni kao i mi...
-idem do toalleta...-shapnulla sam Tomu na uwo...
-ok,alli nemoj dugo,wec mi nedostajesh...-na to sam se samo nasmejalla i poglledalla ga...
-ne brini se,necu..-napustilla sam dnewnu sobu i krenulla ka toalletu...odjednom me je neko zgrabio i odneo u sobu...swe wreme mi je drzao ruke i stawio swoju ruku na moja usta,billa sam okrenuta lledjima i nisam moglla da widim ko je..pokushalla sam da wrishtim alli od buke i gllasne muzike niko me nije chuo...spustio me na krewet i tek tad sam widella ko je...
-Georg,shta pokushawash?-treslla sam se i pollako pushtalla po koju suzu...
-ne,ne mogu wishe..-llego je na mene i pollako podizao moju xaljinu...
-nee...-wrishtalla sam i wrishtalla...iznowa i iznowa...osecalla sam kako mi se gllas pollako gubi...wishe me niko nije chuo ostalla sam sama i zatochena...udaralla sam ga...shta swe nisam radilla...alli wec je bio gotowo...uspeo je...uradio shta je xteo...dokrajchio moj swet...doweo me do lludilla i ostawio...prawio se da se nishta nije desillo i izasho iz sobe..nisam znalla shta cu...uzella sam papir i ollowku...ruka mi je drxtalla...pisalla sam uzasno alli dowoljno chitko da on to moze da prochita...suza po suza je padalla za swakom mojom rechi napisanom...llist je postao rapaw i krut...

kad owo budesh chitao ja werowatno necu biti tu...ostawljam te sa tugom i bollom...nemoj wishe da me trazish..ne trazi objashnjenje...niti pitaj zashto...znaj samo da te wollim...i wollecu te zauwek...

S ljubawlju,twoja Joxzy....
Zawrshilla sam sa pisanjem i odllozilla ollowku,...po posllednji put chitam pismo...stawilla sam ga na stochic do kreweta...spakowalla najwaznije stwari i preskochilla se preko prozora....posllednji put glledam moje utochishte..moj dom...potrchalla sam u nepoznatom prawcu....otishlla sam...proshllo je nekolliko nemillix godina od tog dogadjaja...wishe me niko nije pozznawao...pretworilla sam se u chudowishte,ja wishe nisam ja...ne bez Toma i ziwota...mog ziwota...pochella sam da se drogiram i pijem,pushilla sam,cigare su za mene bille doruchak,rushak i wechera...ni sama nisam moglla da se prepoznam...Tom je sada mega popullaran,za njim juri pola sweta...da lli me je zaborawio??ne znam...alli sudeci po swemu nije...izado je chllanak u nowinama u kome pishe da bez mene ne postoji da sam ja njegow ziwot...i da onaj ko me nadje dobija od njega shta pozelli...i nasho me je...ribar...u reci...prijawio je polliciji...Tom je to wideo...stajao je bespomocno nad mojim grobom na njemu je pisalo ''always in my heart''...pllakao je neuteshno imao je neki ironichan smeshak na usnama...uwek se pitao zashto?..alli odgowor ce saznati tek kad mi se pridruzi,a to ce mozda biti uskoro,weoma uskoro...

Sad ochekujem kommentare...nadam se da wam se swidja...
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Sun Feb 01, 2009 3:36 am

ja placem...zasto me uvek rasplaces....prelepo je....prelepo.....jedva cekam tvoj sledeci chap....

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Sun Feb 01, 2009 4:52 am

owo je oneshot...alli kako te bwe raspllachem.,...omg...ja nisam normallna...danke maky!!!!
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Sun Feb 01, 2009 7:18 pm

pa uvek pisete tune ffove a ja sam veoma osetljiva....na kraju cu presusiti...
jedva cekam tvoj novi ff....

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Sun Feb 01, 2009 7:20 pm

keke.,....pa bice neshto nowo weoma uskoro...nadam se...xD
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Sun Feb 01, 2009 9:19 pm

i ja se takodje nadam ,jr si mi ti ipak jedan od omiljenih pisaca...xD

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Sun Feb 01, 2009 9:54 pm

maky idi llechi se ako sam ja jedan od twojix naj pisaca...xDD
ozb?koma...xDDD...bice uskoro sutra stawljam i chapp amazonke i nowi oneshot...
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Mon Feb 02, 2009 11:16 am

Joxzy..
Ubicu te..
I mene si rasplakala..I dalje placem..
Predivno je...
Sad
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
4ever Bills
New fan
New fan

Number of posts : 20
: Bill je najlepsi emovac na svetu.. I sto se mene tice, ne dam nikome da ga vredja.. Ja ga obozavam..
Registration date : 2008-12-24

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Mon Feb 02, 2009 1:17 pm

Wow.. Odlicna prica.. Zaista.. Samo tako nastavi.. Naterala si mi suze na oci... Stavila sam se na mesto devojke iz price(ne bih da kazem `tvoje mesto`) i shvatila koliko je tesko ostaviti voljenu osobu..
Sve u svemu.. Svaka cast.. I samo napred!!!! U r right!
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Mon Feb 02, 2009 2:09 pm

Msm, pored cinjenice da je Georg jedna *beeeeeeeeeeep* svinja i da ga treba *beeeeeeep* dok ne shvati da je *beeeeeeeep* ff je super...

msm, osecajan je...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Mon Feb 02, 2009 4:01 pm

pa moraju mallo i oni ff-owe msm Georg i Gustaw xDD....xwalla wam ppl odushewljena sam washim kommentarima...
Back to top Go down
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Tue Feb 03, 2009 7:40 pm

Joj... I like this so, so much!!!
Stvarno je dobro...
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Tue Feb 03, 2009 7:48 pm

xFalla IFanna...puno...znachi mi mnoooooooogo...!!!!!!!!
Back to top Go down
Amber
Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Sun Feb 15, 2009 5:13 am

JustTheGirl wrote:
Stvarno je dobro...
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Sun Feb 15, 2009 3:55 pm

JustTheGirl wrote:
Stvarno je dobro...
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   Sun Feb 15, 2009 8:30 pm

xwalla wam ljudi!!!!!!!! Kez
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: ...Always in my heart...   

Back to top Go down

...Always in my heart...
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» New Blessed By A Broken Heart song!
» daughtry - Heart Of Worship
» Anbody know anything about the 80's group Fierce Heart?
» Fierce Heart
» The Holidays