Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Izgubljeni

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Amber
Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: Izgubljeni   Sat Feb 07, 2009 8:38 pm

billovka94 wrote:
ovo je stv extra!!! ff je odlican!!!!!!!!!!

E baš mi je drago da ti se sviđa.
To mi puno znači.
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Izgubljeni   Sun Feb 08, 2009 2:22 am

joj ne drzi nas vise u neizvesnosti
pisi novi deo ....

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Izgubljeni   Tue Feb 10, 2009 9:47 pm

„A ti od kad si ovde, ideš ka dvorcu? Možemo zajedno, ako...“ Predložio sam obazrivim glasom.

Pogledala je pravo i očajnički uzdahnula ’’Ovde sam odavni, čini mi se čitavu večnost, ne ja ne idem ka dvorcu nema potrebe za tim, moj spas nije tamo’’
Potom je dodala još jednu rečenicu više onako sama za sebe.’’Neki uđu i izađu, a neko samo uđe i nikad ne izađe".

„Znači ipak je neko izašao iz lavirinta.“ Optimistički sam rekao.

„Da“

„A rekla si da nema prav..“ Prekinula me je u pola reči

„Rekla sam što sam rekla.“ Ljutito je odgovorila

P
osle par minuta tišine

Sporo je treptala i zamišljeno pogledala ka nebu. Duboko je udahnula i mirno mi rekla.
„Tempus fugit“

Potpuno sam zaboravio na to. Tom, Beatris, dvorac. Sada stvarno moram nastaviti sa potragom inače ću zakasniti a onda će biti kraj svega Toma, mene, nas. Ko zna koliko imama još milja do tog glupog dvorca.

„Moram da idem, pitam se da li bi pošla sa mnom. Kažeš da si već dugo ovde pa možda bi mogla da mi pomogneš.“

Malo se premišljala gledajući nesigurno naokolo.

„Pa možda bih mogla malo da svratim kući, nisam odavno bila.“

„Kući?“

„Da“

„Pa zar nisi rekla da si već dugo ovde.“

„Da, ali zar misliš da spavam na sred lavirinta.“

„Ne“

„Ti stvarno želiš da ti vreme isteče, ako ti isteče sedećeš ovde večno sa mnom.“
Hitro je ustala. Malo se protegla i očistila zadnjicu od prašine. Zatim me je grubo uhvatila za ruke da bih ustao.

Šetamo već dugo, zidovi samo dosadni zidovi i tu i tamo neki zloćudni korov između njih. Ne razgovaramo uopšte jer je ona uvek nekako odsutna u svojim dubokim mislima. Malo bi ponekad zviždala i ništa drugo. Sve u svemu jedno je sigurno nije bila niodkakve pomoći, ali mi je ipak bilo drago što je tu kraj mene među ovim okrutnim hladnim zidovima.
Do sada sam imao izbor sa dva ili tri skretanja u vrh glave, no sad je drugačije pred nama je raskršće od pet skretanja. Kuda god da pogledama isto izgleda i prvo i peto skretanja.

„I kuda sad?“

„Otkud ja znam?“

„Pa zar nisi rekla da si ovde već čitavu večnost?“

„Jesam, ali samo Beatris zna put do Fionsa.“

„Fionsa?“

„Ti izgleda ne znaš ni gde treba da ideš. Fions je dvorac.“ Podrugljivo je rekla.

„Moguli nešto da te pitam a da se ne naljutiš?“

„Ma pitaj, ko ti brani.“ Rekla je nezainteresovano.

„Šta ćeš ti u lavirintu ako nisi goblin a ne treba ti spas?“

Bojažljivo mekim glasom sam je pitao jer možda ne želi pričati o tome. Jer da me ona pita „Bill zašto si ovde?“ niz moje lice bi potekla reka suza. A odgovor bi bio „Jer sam kreten“.

Flashback - Pinky

Pinky – Pet godina.

Veselo dete koje čak i dok spava ima osmeh na licu, tako mala nežna i krhka. Živi u divnoj velikoj starinskoj kući sa svojim roditeljima koji joj svaki slobodan trenutak posvećuju. Ona je prava mala elegantna gospođica kao i njena Majka koja je profesionalna balerina. Često putuje sa baletskom trupom i svaki put sa proputovanja donese nešto svojoj maloj Pinky. Upravo se vratila iz Pariza i donela joj jednog malog ciklama Goblina kojeg su zajedno nazvala Violen. Pinky ga je jako zavolela tako da se retko odvajala od njega.

Osam godina.

Dok krupne kapu kiše udaraju u okna velike kuće dve osobe rone suze. Poznata balerina je poginula u avionskoj nesreći. Pinky gleda foto album dok njen Otac uzima po ko zna koju čašu viskija.

Deset i po godina.

Svadbena zvona zvone dok Pinky kroz vlažne oči gleda oca koji veseli napušta crkvu držeći za ruku novu ženu njenu novu majku koju i ako ne poznaje najbolje mrzi iz dna duše je niko nikad neće moći zameniti njenu majku i ako otac misli suprorno.

Trinaest godina.

U kancelariji direktora sedi i sluša po ko za koji put monolog direktora.

„Puno puta smo vodili ovaj razgovor i svaki put si obećala da se neće ponoviti. Tvoje prnašanje je krajnje neprimerno. Po zakonu imam puno pravo da te izbacim ali zbog velikog prijateljstva sa tvojim ocem pružiću ti još jednu šansu, stotu u nizu. Ti gledaj da me ne izneveriš ne samo mene nego i tvoj oca. No ipak ovo ne može proći ne kažnjeno dobićeš dve nedelje suspenzije.“

Pinky je samo napravila balon od svoje žvake i bezvoljno pogledala u starijeg čoveka sede glave.

Petnaest godina.

Brzo je utrčala u kuću bacivši torbu na pod i uhvatila se telefona ne bili nazvala svog novog dečka. Kada se čuo urlik i kuhinje.

„Prokleto malo derište.“ Rekla je nervozno maćeha.

„Ne obraćaj mi se tako, ti mi nisi majka.“ Pinky je rekla spustivši slušalicu od telefone i krenuvši u kuhinju.

„Hvala Bogu da nisi.“ Rekla je zadovoljno i promešala ručak u loncu.

„Jedva čekam da ti se Otac vrati pa da mu kažem da su danas opet zvali iz školi.“

„Serena! Da se nisi usudila da mu kažeš. Oteraćeš ga u grob.“

„Ne brini, ništa mu neće biti samo ćeš se spakovati i otići u internat.“

„Ne, ne on mi to nikad ne bi uradio, voli me.“

„Hahahaha ne budi smešna, naivna si. Misliš da te otac voli epa grešiš - ne voli te. Kad ti se poslednji put obratio? Hahaha, jadna mala devojčica umislila da je tata voli ali tata ne mari za devojčicu, zato će devojčica u internat hahaha.“ Rekla je zlobnim glasom.

Pinky je zgrabila viljušku koja je stajala na pultu i zabola je Maćehi u ruku. Žena je vrisnula a iz njene ruke je potekla krvi. Osvrtala se oko sebe ne bili našla nešto da zaustvi krvarenje. Prvo pri ruci je bio ciklama goblin koji je stajao na polici sa slatkišima i čokoladama. Prislonila ga je na ubod i polako zaustavljala krvarenje.

„Pusti ga, pusti ga.“ Nervozno i razdražljivo je vrištala jer joj je to bio najdraži poklon od majke. Maćeha ga je pustila i izgovorila reči koje nije ni znala šta znače.

„Nosi se mala ti i tvoji Goblini. Ja želim da te ti Goblini odvedu daleko od mene i da te nikad ne vrate.“

I opet sve isto: promaje, Beatris i poslednja šanta za poreći želju. No maćeha se nije htela boriti za Pinky čak šta više bila je jako srećna što je više nikad neće videti.

Pinky se probudila u velikom dvorcu okružena goblinima, nije se plašila samo je bledo gledala misleći da je u raju.

A Beatris je dugo razmišljala ipak je Pinky jako mlada. Rešla je da joj pruži šansu tačnije jedan način izlaska iz lavirinta.

U Lavirintu

„Ah kakvo pitanje.“ Pekla je smoreno blago prevrnuvši očima. „Duga priča, zaboravi na to.“

„Tužna?“

„Pa zavisi, kako za koga. Poznajem dve osobe koje su jako srećna zbog mog boravka ovde.“

I ako sam veoma radoznao, odlučio sam da obustavim sa ispitivanjem jer vidim da i nije baš nešto rada pričati o tome. Biće vremena za to, nadam se. A sada moramo požuriti u dvorac.

„Pinky“

„Da.“ Uštogljeno je rekla strepeći od sledećeg pitanja.

„Levo ili desno.“

Ozarila se kao da joj je pao kamen sa srca i sa osmehom me pogledala.

„Levo, Bill, Levo...“

Po prvi put sam primetio da ima medaljon na otvaranje u obliku srca koji je proziran. U njemu blago treperi rozikasta svetlost u ritmom otkucaja srca.

„Šta ti je to?“

„Šta?“ Pitala je zbunjeno osvrtajući se oko sebe a ja sam rukom pokazao na njen vrat.

„Taj privezak deluje tako......živo.“ Srce me je jako privlačilo osećao sam neopisivu želju da ga dodirnem i skinem joj ga sa vrata. Jadva sam se obuzdao.

„Običan lančić s priveskom.“ Hladno je rekla i stavila ga ispod majice.

„Odakle ti?“

„Hmmm... poklon.“ Nervozno je ugrizla donju usnu.

„Od koga?“

„Ko što bi ti rekao – to je prošlost.“

„UREDU JE! PRESTANI DA ME GURAŠ! KRETENU! ZNAM PRAVILA. NE GURAJ ME! OPALIĆU TI ŠAMAR! NE IZAZIVAJ ME. PUSTI MI NOGU“ Vikala je kao luda u sred lavirinta.

„Nisam ništa...“ Rekao sam uplašeno, dok se ona vrtela u krug malo levo malo desno sve dok nije izgubila ravnotežu i ljosla.

Last edited by Amber on Tue Aug 11, 2009 5:42 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
ËîęŕöčĽŕ : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Izgubljeni   Tue Feb 10, 2009 10:28 pm

owo postaje swe zanimljiwije i zanimljiwije...odllichno...ostaje nam samo da chekamo slledeci chapp...
ma extra...jedwa chekam!!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Izgubljeni   Thu Feb 12, 2009 2:08 am

extra j...jedva cekam sledeci deo...pozuri...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Izgubljeni   Thu Feb 12, 2009 5:52 pm

ovo je extra...tako je zanimljivo...hocu josh...kada ce nastavak...?
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
Amber
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Izgubljeni   Thu Feb 12, 2009 7:29 pm

Hvala na komentarima.....

I izvinjavam se što je ovaj deo smoran. Obećava biće bolje.

-------------------------------------------------

„Nisam ništa...“ Rekao sam uplašeno, dok se ona vrtela u krug malo levo malo desno sve dok nije izgubila ravnotežu i ljosla.

„DA LI SI SAD ZADOVOLJAN! VIOLENE, ZNAM. NISAM ZABORAVILA!“

Prkosno je rekla dok je besna ležala na zemlji. Tupavo sam gledao u njoj iščekivajući njen sledeći potez. U licu je bila crvena kao bulka od nervoze a nekoliko raščupanih pramenova su joj prekrili milo lice. Frknula je i pogledala u mene.

„POKAŽI SE!!! NEĆU PONAVLJATI 500 puta. KAŽEM: ODMAH.“

Hitro je ustala i potrčala par metara, rukama je pomahnitalo mlatila po vazduhu. I odjednom je zastala, ruke su joj bile ukočene.

„ODMAH“

Jedan tren i ispred mene se našao Goblin, izgledao je veoma čudno u očima mu je huhtao plamen mržnje koji me je pomalo plašio. Bio je fino obučen naspram većine goblina. Na sebi je imao bež košulju sličnu onoj za safari i ciklama cipela. Iz džepa mu je virio veliki zlatni ključ.

„Ovo je Violen upoznajte se.“ Skrenula je pogledom ka zidu napućivši usta i lagano počela da klati bezvoljno jednu nogu.

„Drago mi je, Bill.“ Goblin me je gledao sa nevericom, skenirajući moje telo. Opet imam isti osećaj da želi da me pojede. Kao i ona zaustavio je svoj pogleda na narukvici..

„I meni.“ Promrmljao je.

Stajali smo par minuta tako u tišinu, međusobom se odmeravajući. Onda mi se upalila lampica: Tom, moram da požurim, nemam predstavu koliko sam blizu tj daleko od Fiona, nadam se da sam na pravom putu jer ako nisam, ovu partiju sam izgubio. Oh ne smem ni da pomislim šta će biti ako vreme istekne, stomak mi se prevrnuo. Moram požuriti.

„Mogli bismo da krenem, vreme teče.“ Krenuo sam da hodam.

„Slažem se“ Potvrdno je rekla. I krenula da uhvati korak sa mnom. Goblim se brzo zaleteo i skočio na mene oborivši me na zemlju. Grize moju majicu, nogu sve redom kao besno kuče. Snažno je uhvato moju narukvicu i krenuo da je skine ali ne uspeva.

„Prestani, s mesta! Pinky je urlala i jedva ga odvojila od mene. Oslobođen gledao sam zadihano u njega koji reži.

„Izvini, znaš goblini su kao svrake vole sve što sija. Oprosti mu zbog slabosti.“

„Sve je uredu.“ Sa nevericom sam oporavljajući se od ugriza.

Posle nekog vremena.

Idem ispred njih brzim korakom a oni jedva uspevaju da me prate ali bez obzira na to vide ozbiljan razgovor. Čuje njihove reči ali ništa ne razumem.

„Želiš sve da upropastiš kretenu sebični. Kunem ti se da mi ovu šansu nećeš upropastiti. Drži se dalje od mog spasa.“ Rekla je tiho ali ipak besno i prkosno.

On je promrmljao nešto što nisam razumeo i zatim nestao na isti način na koji se pojavio, u jednoj sekundi. A ona je pustila korak ka meni.

„Gde je otišao?“

„Pa u... .Ma zaboravi na njega.“ Zavodljivo je rekla zaslepivši me osmehom.

„Ok“

Polako ali sigurno dan na napušta Sunce se povlači na horizontu uz divno narančasto nebo koje odiše nežnošću. Nebom je prošla jedna velika bela sova ispustivši jak krik koji se širio po čitavom lavirintu. Činilo se kao da gleda u nas. Pinky se nespretno primakla kao malo uplašeno dete. Uhvatila je bojažljivo moju ruku dišući neujednačeno. Kako se krik sove širio sve ječe je stezala moju ruku.

„Ne boj se, tu sam...“ Prošaputao sam.

Njen oči su me pogledale zahvalno i zatim kao da se ništa nije ni dogodilo u tišini smo nastavili hodati. Ubrzo je se crnina navukla na nebo nije bilo traga ni zvezdama ni mesecu ovo je najtamnija noć mog zivota.

U dvorcu

„Izluđuje me ne mogu više da čekam da se probudi.“ Beatris je rekla.

„Felixe!“ Dozivala ga je. „Donesi puno sladoleda i kolača i meni jagode s šlagom.“

„Odmah.“ Brzim korakom je napustio prostoriju.

Šardone je prekrštenih ruku stajala na prozoru zamišljena u dubokim mislima
„Mislim da bih trebala da vidim šta je s Billom.“
Počela je sporo da otvara veliki prozor.

„Odmah se vrati da mi reportiraš.“
U tren oka kroz prozor je poletela kao divna sova. A Beatris je lagano sela na Tomov krevet umiljato ga je gladila po mekim obrazima ne bili se konačno probudio..

„Tomy,Tomy budi se.“ Glasom brižne majke.

Dečak je polako otvorio oči zadovoljno se smeškao zbog prizora koji vidi. Može se reći da se odmah napalio na Beatris. Posmatrao je njene bujne grudi s pohlepom, želeo je da ih dodirne ali se suzdržao. Ipak nije mogao da odoli a da ne stavi svoju ruku oko njenog struka i primakne se da je za početak poljubi u obraz.

„Zdravo, lutko.“ Šarmantno je rekao

„Tome, sram te bilo. Zar su to maniri budućeg princa. Molim te uozbilji se.“

Ozbiljnim tonom kao da je zapanjena njegovim postupkom. Znala je da mu ne sme dopustiti takvo ponašanje ali ipak joj se svidela ta direktnost kod njega.

Felix je već postavio večeru na ogromnom stolu dugačkom oko osam metara. Predivne torte od čokolade su ga prekrivala sa tu i tamo nekim voćnim kupom. Na ivici je bila jedna velika šolja sa toplom čokoladom samo za toma.

„Da pređemo za sto.“ Predložila je ustajući s kreveta. Tom ju je pratio.

Oboje su seli u čelo. Beatris je polako jela svoje jagode njeno omiljeno voće uživajući u svakom novom zagrljaju a Tom je halapljivo trpao usta sve pred sobom.

„Lakše malo ima vreme, ne moraš sve sad da pojedeš.“ Rekla je blago zgrožena videvši njegove manire za stolom.

„Ne, ne moram da požurim jer ako sve ovo ne pojedem kad se probudim biće mi žao.“ Jedva je rekao zbog pretrpanih usta.

On očito nije znao gde je ni šta se dogodila a kamoli da naspram njega sedi kraljica . Ovo je sve za njega bio samo jedan sam koji će uskoro nestati sa zvonom njegovog budilnika.

Vrata se brzo otvaraju i na njima zadihana Šardone stoji blago šokiranog pogleda.

„Imamo problem.“

„Šta?“ Beatris je rekla mrzovoljno dok je u ruci držala veliku jagodu.

„Pinky.“

„Ah, na nju sam potpuno zaboravila.“

Brzo je ustala sam stola gledajući Toma sa osmehom. Stavila je na sebe magičan plašt i u momentu nestala.

Last edited by Amber on Tue Aug 11, 2009 5:47 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Izgubljeni   Thu Feb 12, 2009 8:36 pm

nemam komentar! tvoja masta je stv bujna, ovo je predobro!!!!!!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Izgubljeni   Thu Feb 12, 2009 8:47 pm

billovka94 wrote:
nemam komentar! tvoja masta je stv bujna, ovo je predobro!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
Amber
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Izgubljeni   Fri Feb 13, 2009 8:11 pm

...............................................................

U Lavirintu

Gusta magla nas obavija. Bespomoćni gladni i umorni jedva hodamo dok moja vilica blago podrhtava kao posle dugog kupanja. Činimi se kao da ću se svakog trenutka sručiti na pod i da nikad više neću ustati.

Ispred nas se pojavila velika kuća sa fasadom nalik šahovskoj tabli sa oštrim konturama krova. Nijedan prozor ne svetli deluje napušteno i jezivo kao da su unutra jedini stanovnici pauci koji vredno pletu mrežu.

Ispred je fontana koje izgleda da nije u funkciji. Svuda po njoj su iscrtani kružići u raznim bojama. Ona se zaletela ka njoj i sagnula da pije vodu. Samo mi je mahnula rukom da priđem. Ali nisam hteo žuriti sa tim jer odavde imam savršen pogled na njeno telo. Ima duge i vitke noge i jako uzak struk. Lepša je on Flore. Čak joj nije ni blizu. Baš čudno da sam tako brzo promenio mišljenje o Flori jer do juče ona je za mene bila nejlepše stvorenje.

Onda sam joj brzo prišao jer siguran sam da bi pobesnela da vidi da joj odmeravam dupe. U bazenčicu od fontane je bila najbistrija voda koju sam ikad video.

„Pij ko zna kad ćeš imati priliku opet, i usput zaželi želju.“ Rekla je zadihano jer je popila dosta vode.

„Želju?“

„Ma samo ti pij.“

Poslušao sam je i nagnuo se. Vode je bila ledena ali ipak jako ukusna kao sa planinskog izvora. Moja želja je bila da vidim šta Tom sada radi, da li je uopšte živ. Video sam lep prizor on za velikim stolom natrpanim tortama. A on ih jede alavo kao da mu je to poslednje u životu. Ako je ovo stvarno onda sam ja srećan čovek jer sam se pribojavao da ga maltretiraju.

„I šta si video?“ Pitala je radoznalo dok sam brisao usta rukavom.

„Tom jede čokoladnu tortu.“

„Blago njemu.“

„A ti?“

„Tatu.“ Tihim glasom.

„Nedostaje ti?“

„Da, mnogo svakog dana sve više i više.“ Sporo je odgovorila, gledajući u vodu.

„A šta si tačno videla.“

„Ma ništa posebno, mirno gleda TV.“

„Kako funkcionišu te želje, sta samo piješ vodi i možeš da vidiš šta želiš.“

„Da, napravljena je da da malo utehe prolaznicima u lavirintu tj ljudima koji su se tu zatekli. Ali retko se dešava da ima vode jer je ovo kišnica a kiša retko pada, imali smo sreće.“

Pogledala je ka ogromnoj kući. „Mislim da je vreme da se smestimo u hotel jer ćeš svakog trenutka zaspati, iscrpljen si“ Brzim koracima se uputila ka ulazu u kuću. Pratio sam je.

Poviše malih drvenih vrata piše TOKIO HOTEL.

Recepcija je bila jako mračna iako je bilo upaljeno nekoliko sveća na malom stolu za kojim sedi Goblin kosih očiju ravne crne kose.

Ustao je kao vojnik koji pozdravlja pukovnika.

„Dobrodošli u moj hotel“

„Molim jednu šestokrevetnu sobu.“ Rekla je brzo gledajući u činiju sa crvenim jabukama koje stoje na stolu.

„Šta će nam šestokrevetna pa dvoje nas je?“

„Zar ne primećuješ da je ovo goblinski hotel, a goblini su u proseku visine 60cm i kako misliš da staneš u jedan krevet pametnjakoviću.“

Ništa više nisam rekao, uzela je ključ i jednu sveću.

Ja sam se prvi uputio ka kružnim metalnim stepenicama a ona je još uvek stajala u mestu i pažljivo me posmatrala, zastao sam i okrenuo se ka njoj.

„Pa ideš li?“ Veselo sam rekao i zamahnuo glavom u pravcu stepenica.

Sporo manekenskim hodom mi je prišla. Uhvatila me za ruku i osmehnula radosno i rekla kratko stidljivo „Da“

Penjemo se uz stepenice kojima nema kraja, a ja sam sve napetiji zbog dodira njene ruke..

Čim smo ušli u sobu ona je spojila krevet i napravila jedan veliki, crvenu sveću je stavila na noćni stolić. Izula se i svalila na kreve.

„Šta čekaš, pismeni poziv.“ Gledala je mesto pored sebe u krevetu.

Ovo nisam očekivao jer delovala je kao da će mi reći izvoli na pod biće ti udobno. Lagano sam se bacio na krevet a njeno lice se presijavalo od plamena sveće. Grizla je donju usnu i naivno treptala.

„Pa zar ćeš tako obučen da spavaš? Slobodno se ti skini.“

Pogledao sam je pogledom koji govori pa-i-ne-bih-baš.

„Ma slobodno...“

Polako sam skinuo svoju majicu a ona je zadovoljno gledala u moja sada go torzo malao po malo njen pogled je zastao na mom šlicu. Ne očekuje valjda da ču i farmerke da skinema. Šta je sa njom do malo pre me jedva gledala a sada me proždire pogledom. Ne papada mi na pamet da skinem farmerne, nema šanse.

Rešio sam da ignorišem i spustio sam glavu na beo jestuk koji je bilo veoma mekan kao oblak. Ona je to isto uradila sam je glavu spustila na jastuk i ako ima svoj. Bila mi je bliže nego ikada osećao sam njen topli dah.

„Želim priču za laku noć.“ Zatražila je ko milo dete.

„Pa.. nisam baš dobar u tome.“

„Baš šteta.“ Razočarano je rekla „Ali onda ćeš mi odgovoriti na neka pitanja čiji će me odgovori zabaviti. Hoćeš li“# Uputila mi je umilni pogled.

„Hoću.“ Brzo sam to izgovorio jer mi je bilo neprijatno. Toliko mi se primakla da joj vidim čak i sitne pore.

„Pričaj mi kako zamišljaš svoj život u budućnost.“
„Stvarno te zanim?“

„Pa čim pitam znači da Da.“

„Pa želim da se bavim muzikom.“ Gledao sam u plafon, jedan pramen je pao preko mog lica i ona ga je nežno vratila na svoje mesto, to me je totalno pobrkalo. „I gde sam ono stao.....“

„Muzičar...lepo je to zanimanje... A na ljubavnom planu... Šta je s dečkom ili devojkom, šta već voliš?“

„Devojku.“ Ljutito sam odgovorio.

„Drago mi je.“ Tiho je rekla.

„Zašto?“

„Pa zato što voliš devojke, bila bi velika šteta da si.....“ pauza „Pa opišimi kako zamišljaš devojku svog života.“

„Najvažnije je da se razumemo, da imamo sličan smisao za humor i da još jedna važna stvar da se dobro slaže s Tomom ali samo kao sa drugom ne kao s dečkom.“ Klimala je zadovoljno glavom.

Opet mi se u mislim pojavila Flora, ali ovaj put sam osetio nešto drugačije. Nije bilo tuge ni očaja nego samo ravnodušnosti.

„A što se tiče izgleda?“

„Pa ...... Da ima lepe noge, nežne ruke, beo osmeh, sexy leđa, plave oči, blago pune usne, beo ten i dugu braon kosu ...s rozim pramenom“ Poslednje dve reči sam rekao tiho. Nesvesno sam opisao nju, nisam siguran kako će reagovati na ovo ali ipak se nadam da mi neće zalepiti šamar jer je dobro raspoložena.

„Pa lepa ti je devojka“ smejući se rekla, stavila je svoju ruku na moj struk I poljubila me pažljivo u usta.

Ređali smo slatke i duge poljupce za za drugim, oboje smo počeli ubrzano da dišemo kao da trčimo na atletskoj stazi. Teturali smo se po krevetu levo pa desno i tako sve u krug. Ležao sam preko nje a moji crni pramenovi su nežno dodirivali njeno lice. Obgrlila je svojim nogama moj struk snažno kao da me nikad neće pustiti a ja nisam mogao a da joj između poljubava ne kažem.

„Baš mi se svi...“

„Svi?“ Začuđena je pitala gledajući me pravo u oči.

„Đaš“

„Hahahaha“ Slatko se nasmejala onako samo kako ona ume.

Polako i pažljivo smo jedno drugom skidali odeću. Kako je vreme odmicalo sve više i više samo upoznavao njeno zmijsko telo dok do jednog momenta nismo ostali samo u gađama. Krenuo sam da gladim njen zategnuti stomaka kada me je iznenada prekinula.

„Momenat.“ Naglo je ustala sa toplog kreveta i krenula čeprkati po noćnom stoliću

„Šta tražiš?“

„Pa kondome.“ Zadihana je rekla

Odgovor me je iznenadio nisam očekivao da želi toliko daleko da ide sa mnom. Bill, Bill smiri se.... Pa izgubiti nevinost sa nepoznatom lepom devojkom nije ništa strašno, valjda...... Tešio sam se. Osećam da mi srce lupa 100/h od uzbuđenja.

„Evo ih.“

U ruci je držala pet kondoma koje je jedan po jedan odbacivala.

„S ne, M ne, L ne, XL ne, XXL da. Nemoj da misliš da su moja očekivanja nerealna nego ipak su ovo goblinski kondomi.“

Opet se bacila na krevet i počela da me ljubi.

„Bićeš nežan, obećaj mi?“ Mirno je pitala

Samo sam klimnuo glavom i posle nekoliko trenutaka naša tela su se spojila, uzdisala je mučno dok sam joj je ljubio vrat. U tim strasnim trenucima osetio sam užarenost oko moje ruke tačno na mestu gde mi je narukvica. Malo srce više nije bilo zeleno već narančasto i treptalao je kao i njena ogrlica u ritmu otkucaja srca.

Zajedno smo ispustili poslednji krik u maloj sobi. Naša oznojana tela su se sijala od plamena sveće..

„I eto...Bill....Više nisi devica.“ Rekla je iscrpljeno

Čoveče zar sam bio toliko loš. Nisam imao stisak da se primeđuje da sam devica jer činilo se kao da uživa.

Zar sam toliko loš?“ Obazrivo sam pitao strepeći od odgovora.

„Otkud ja znam, nemam s kim da te uporedim“ Zbunjeno je rekla

„Ti si mi prvi“ Bila su njene poslednje reči, oslonila je svoju glavu na moje golo rame i ubrzo utonula u dubok san.

Posle par sati

„Bill, Bill!“ Panično me budi dok se oblači,

„Molim.“ Pospano sam rekao, trljajući oči.

„Požuri, brzo se oblači, ako ne želiš da te neko pojede.“ Odlučno je rekla dodavši mi je farmerke i majicu.

Last edited by Amber on Tue Aug 11, 2009 5:53 pm; edited 4 times in total
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Izgubljeni   Fri Feb 13, 2009 8:55 pm

Hahahaha Hahahaha Hahahaha
ja sam se tako smejalla dok sam chitalla....stwarno imash bujnu mashtu!!!extra,alli extra!!!!!jedwa chekam slledeci chapp!!!!!jao choweche koje odwalle!!!
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
ËîęŕöčĽŕ : Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Izgubljeni   Fri Feb 13, 2009 9:11 pm

Super je...
Postavljaj chap ako zelis ziva da ostanes xDD
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
ËîęŕöčĽŕ : Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Izgubljeni   Fri Feb 13, 2009 9:36 pm

omg postavljaj novi chap, NOW !!
Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
Amber
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Izgubljeni   Sat Feb 14, 2009 4:23 pm

Baš mi je drago da vam se dopao prethodni deo.
.......................................

Držeći se za ruke brzo izlećemo iz sobe na kraju hodnika vidim besne gobline ljudoždere koji kose palice i trče ka nama kao gladni pobunjenici.

„Ovuda.“ Povukla me je grubo.

Brzinom vetra smo se spuštali niz metalne stepenice. A oni su nam se sve više i više približavali ispuštajući životinjske krikove.

„Aaaaaaaa!“

Oboje smo vrištali kada više nismo osećali tlo pod nogama. Padamo u crnu ambis bez dna jedino što osećam je kako mi vetar mrsi kosu i njenu ruku koja me snažno drži. Izgleda da je ovo kraj. Ne, ne, moram spasiti Toma, a tek posle toga mogu spokojno leći u grob. Pa Bill ovo su tvoje poslednje sekunde života gledaj na to pozitivno nećeš umreti sam ona je još uvek kraj tebe. Tešio sam glupavo sebe.

„Puff“

Oko nas prašina ista onakva kao na istovarištu cementa u predgrađu. Da li smo mrtvi ipak smo pali sam velike visine sa koje niko ne bi preživeo. Izgleda da sila zemljine teže na deluje potpuno.

Iznad naših zbunjenih glava je otvor kroz koji smo pali. Vidimo samo malo svetla i gobline koji se zlobno smeju..

„Je si dobro?“ Brižno sam je pitao.

„Jesam“

„Aauć“

Velika crvena jabuka mi se obila o glavu kao kamena a prljavi goblini su se samo smejali posmatrajući nas kroz otvor.

„Kreteni“ Povikala je pogledavši u njih i poljubila me u kosu.

„Jer sad bolje?“

„Jeste.“ Slagao sam.

Potom se otvor naglo zatvorio, ostali smo u tami u kojoj se baš ništa nije videlo. Privuka se uz mene i prislonila glavu na moje grudi, činilo me se kao da želi da čuje otkucaj moga srca.

„Ne puštaj me“ Sa strahom je rekla.

„Neću, ne boj se.“ Poljubivši je u mirišljivu kosu.

Po nepoznatom hodamo nesigurnim koracima sa jednim jedinim pitanjem u glavi ’Da li postoji izlaz’. Odgovor bespomoćni tražimo u tami. U daljini čujem ujednačene korake koji iščeznu svaki put ka zastanemo. Ne znam šta je to možda samo moj umišljeni um koji strepi od novog poznanika.

Naši prsti su se nervozno preplitali sve do trenutka kad je moja narukvica nije zasijala jačinom velikog svetionika. Svetlo je bilo toliko jako sa smo mogli videti daleko ispred sebe velika zelena vrata. Ovde nema ničeg samo odvratnih braon zidova po kojima se sliva voda kao u pećini.

„Trči!“ Rekla je glasom koji oglašava uzbunu.

„Zašto?“

„Moramo stići do vrata pre nego što se srce ugasi.“ Panično je rekla i agresivno vikla moju ruku sve dok nismo stigli do zelenih vrata.

„Smesta mi daj ključ!“ Grubo je rekla.

„KAKO MOŽEŠ BITI TAKO SEBIČAN!? Smešan si.. Ne možeš više ništa ja sam uspela.“ Rekla je polu pakosno i zamahnula rukom ka zidu ali nije udarila u njega.

„Odmah!“

Ispred nas se opet pojavio smešni goblin u ciklama cipelama. Izgledao je besno i ljuto svojim malenim rukama je obgrlio čvrsto veliki zlatni ključ i odmahivao glavom.

„Sam si tražio.“ Okrutno je rekla i zamahnula svojom rukom ka njemu. Od šamara mu se očigledno zavrtelo u glavi, malo se zateturao i pao.

„Izvini.“ Jedva čujno je rekla, otevši mu ključ.

Otvorila je vrata, ali ispod njih su bila još jedna malo manja vrata plave boje, i ta je otvorila pa još jedna i još jedna.......Ukupno 8 vrata različitih boja je otvorila, poslednja vrata su bila toliko mala da smo jedino ležeći mogli da se provučemo. Moja srce se polako gasila.

„Prvo ti.“ Zaštitnički mi je naredila.

Jedva sam se provukao kroz vrata iako sam jako mršav. Napolju je još uvek bio mrak ali od zidova ni traga samo prostrana čistina sa tu i tamo nekim osušenim drvetom.

„Pinky ideš li?“

Odgovoru ni traga mala vrata su se naglo zalupila. Srce mi je preskočilo jedan otkucaj od straha, ko zna šta joj se desilo. Možda ju je onaj Goblin napao ili... je ovo znak da nastavim dalje sam.

S druge strana vrata.
Pinky

Taman sam krenula da se provučem kroz vrata kad me je nečija ledena ruka snažno ali ipak nežno uhvatila za nogu ne dopustivši mi da se maknem ni milimetar. Oko mene više nije bila tama već jako svetlo koje ne znam ni ja odakle je dopiralo.

„Bill!“ Frknula sam a Violen je zatvorio vrata.

Last edited by Amber on Tue Aug 11, 2009 5:57 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Izgubljeni   Sat Feb 14, 2009 4:37 pm

Tvoja masta stvarno moze SVASTA!!!!!!
Ovo je EXTRA!!!! STA CE BITI??? Stavljaj chap!
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Izgubljeni   Sun Feb 15, 2009 8:33 pm

aaaaaa extra je...imas extra mastu...jedva cekam da vidim da li ce spasiti toma i pinkky

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Izgubljeni   Sun Feb 15, 2009 10:57 pm

*Majche* wrote:
Tvoja masta stvarno moze SVASTA!!!!!!
Ovo je EXTRA!!!! STA CE BITI??? Stavljaj chap!
Back to top Go down
Amber
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Izgubljeni   Sun Feb 15, 2009 11:27 pm

Hvala na komentarima!
.................

Taman sam krenula da se provučem kroz vrata kad me je nečija ledena ruka snažno ali ipak nežno uhvatila za nogu ne dopustivši mi da se maknem ni milimetar. Oko mene više nije bila tama već jako svetlo koje ne znam ni ja odakle je dopiralo.

„Bill!“ Frknula sam a Violen je zatvorio vrata.

Kučkin sin, znala sam da je ljubomoran ali ne i da je spremana na ovo. Sebičan je kao i uvek želi me samo za sebe, ali on ne shvaća jednu stvar. Ja ću ga isto voleti bez obzira na sve. Bez obzira gde moje novo jutro bude svanulo moja ljubav će biti ista kao i do sada onakva kao šta je večni plamen u paklu.

Okrenula sam se da vidim ko drži moju nogu.

„Beatris“ Sa gađenjem sam rekla.

„Srećna što me vidiš?“ Kao i uvek sa osmehom na licu je pitala, pustivši polako moju nogu. Ležala sam na podu bespomoćno dok je ona bila u blagom čučnju.

„I te kako.“ Ironično.

„Došla sam samo jednu stvar da ti kažem. Zaboravi na ono što planiraš. On nije taj.“

„NE. TO NIJE TAČNO! JA ZNAM DA JESTE, A i TI! VIDELA SI DA SRCE REAGUJE.“
Ljutito sa strahom sam rekla. Šta ako me ne pusti da idem dalje. Ne to ne smem dopustiti ovo je moja šansa.

„Pinky draga ne budi smešna.“ Gladila je nežno moju glavu „Zašto toliko želiš da izađeš iz lavirinta? Zar ti nije lepo samnom, posle dugo vremena smo opet zajedno. Pogledaj se - princeza si, našla sam ti idealnog princa, sličan je Billu skoro isti. Nećeš više biti usamljena. Zar to nije dovoljno, da ugasi tvoju želju za.....kako ti kažeš „slobodom“ Sve to je rekla veoma obazrivo kao bolesnoj ludači kojoj može zasmetati svaka reč.

Suze su mi krenule. „Ne. Zašto me ne oslobodiš, znaš da to najviše želim. Ako bi me ti oslobodila onda ne bih morala Billa da povredim, to jest da ga večno osudim na...“ Očajno sam rekla već gušeći se u suzama.

„Znam mila, ali ja moram da ispunim Sereninu želju. To je moja dužnost. A što se tiče povređivanja Billa to je jedini način, to dobro znaš.“

„Molim te, pusti me sad da idem.“ Pogledala sam je pravo u oči

„Ali... zar...“

„Molim te, ja osećam da je On taj koga sam čekala.“

„Ako to stvarno želiš... Idi... puštam te.“ Glas joj je svako malo pucao

Okrenula sam se da otvorim mala vrata ali Violen se isprečio.

„Ne Violen... pusti je.“ Rekla je s suzama u očima.

Pre nego što ću se zavući da prođem kroz vrata nežno sam izustila.

„Mama, volim te.“

Last edited by Amber on Tue Aug 11, 2009 5:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Izgubljeni   Mon Feb 16, 2009 2:41 am

awwww kako slatko....bas mi je drago sto je pustila...jedva cekam sledeci deo...

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Izgubljeni   Mon Feb 16, 2009 1:56 pm

da i meni je drago shto te pustilla...extra je pricha swe me wishe odushewljawash....!!!
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Izgubljeni   Mon Feb 16, 2009 2:01 pm

Ovo je usper... Molim te pisi dalje!
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Izgubljeni   Tue Feb 17, 2009 2:18 am

da prica je profi...mnogo mi se svidja....pozuri plizzzz.

Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Izgubljeni   Tue Feb 17, 2009 7:12 pm

omg owo je stv extra!!! em je taaaako mastovito, a kraj owog chappa je i dirljiw!

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: Izgubljeni   Tue Feb 17, 2009 11:54 pm

Ljudi hvala na komentarima, stvararno mi znače........
..................................

BILL

„Pinky!“ Panično sam vikao udarajući mala vrata.

Konačno otvorila su se.

Pri izlasku je imala male poteškoće, povukao sam njene ruke da bi lakše izašla. Snažno sam potegnuo i slučajno povukao njenu tamno zelenu majicu. Na leđima je imala tetovažu, lepim stilizovanim slovima napisanu.

’’Ako drugi put uđeš ostavi svaku nadu na pragu’’

„Hvala.“ Ustajući s zemlje je rekla

„I gde smo sada nema više lavirinta?“

„Na čistini, još malo pa smo u Fionu.“ Rekla je odsutno gledajući u daljinu, na licu je imala mučnu facu skupila je obrve u jednu liniju.

Izgledala je kao malo uplašeno lane koje je traži zaštitu u šumi punoj gladnih zveri.
Nežno sam je zagrlio, moje ruke su milovale njena glatka leđa.

„Reci mi... Šta ti je?“ Obazrivo sam pitalo

Čvrsto me je obgrlila ledenim rukama i nežnim glasom pitala:

„Možeš li da zamisliš svoj život bez ljubavi........napolju.“
„Misliš bez tebe?“ Brzo sam odgovorio
„Bez mene sigurno, ali ozbiljno te pitam da li možeš zamisliti svoj život bez ljubavi.“
„Ako nema tebe to znači da nema ljubavi.“
„Siguran si u to što kažeš.“
„Da...“ Samouvereno sam rekao.

Potom su se naše usne spojile bez ikakvog ustručavanja i stidljivosti. U poljupcu osećam nježnost svile i ukus slatkih naranđi sa sunčanih polja. Želim da se vreme zaledi i da ovaj trenurak traje večno samo ja i ona spojenih usana na čistini u tamnoj noći.

Nisam baš najbolje razumeo zašto me je ono pitala ali kao da je i bitno, blizu sam Fiona. Vratiću Toma živog kući a i ona će poći nadam se samnom. I sve će biti kao u bajci: "Živeli su dugo i srećno do kraja svog života".

Hodali smo po čistini držeći se diskretno, samo su nam se mali prsti dodirivali. Zemlja je toliko suva, puna pukotina, čini mi se da je kiša odavno nije padala.Uskoro će jutro, a ona je čini mi se sve napetija, zraci se naglo probijaju kroz oblake i obasjavaju naša lica. Njena ogrlica sa srcem jako sija, božanska svetlost me zaslepljuje.

Zatim se okrenula ka meni i pogledala me pravo u oči, u pogledu joj se videla odlučnost. Duboko je uzdahnula.

„A.....“ Zbunjeno sam rekao dok me je ona gledala.

Zamahnula je ka meni pesnicom, udarila me je po sred nosa. Pao sam na zemlju a ona je nasrnula na mene.

„Pinky šta ti je, smiri se?“ Panično sam govorio dok je ona sedala preko mene i šamarala me.

Uhvatila je snažno moju ruku i skinula mi narukvicu. Ustala je s mene i otrčala par metara.

„Pinky šta ti je, vrati mi je.“ Govorio sam joj dok sam se dizao s zemlje i krenuo sam ka njoj.

Bacila je na zemlju moju narukvicu i uzela poveći kamen koji je stajao pokraj njen.
Kamenom je udarala po malom srcu, sve jače i jače.

„Hajde više.....“ Nervozno je govorila kao narkomak kome je hitno potrebna nova doza.

„Aaaaaaaaaa prestani to da radiš.“ Jedva sam to rekao osećam probadanje u grudima, svaki pokušaj uzdaha je bezuspešan, u mojim grudima se nešto rasprslo na bilion delova, osećam da umirem. Beživotno sam pao na suvu zemlju.

Odlomila je mali deo mog srca i uzela ga. Otvorila svoje srce i obazrivo stavila u njega.

Vrištao sam.....telo mi se batrgalo neobuzdano po zamlji. A ona......... je me je gledala vlažnim očima i nemo izgovorila Izvini.

Gusti crni oblaci su se nadvili nad nama kiša je padala snažno, kapi su nas šibale. Grmelo je i sevalo, svuda okolo je bila gusta magla ništa se nije videlo samo belilo, lagano sam sklopio oči.

U dvorcu

Beatris je bila sama u svojoj sobi, nečujno je plakala jer je znala da je izgubila Pinky. Tihim koracima u sobu je ušla Šardone i stavila lagano svoju ruku na njeno rame.

„Ne plači... Konačno je dobila ono što je jako želela: Slobodu.“

„Ja...ja ne razumem....“ Brisalal je suze „Zašto je to uradila.“

„Shvati je, mlada je želi normalan život mađu ljudima.“

Njeno tužno lice se transformisalo, delovala je jako ljuto. Smišljala je osvetu.

„Za sve je on kriv. Platiće mi!“

„Beatris nije on kriv..“

„Nego ko!?...“ Besno je izdahnula.

„Pokušaj da razumeš...“

Na čistini

~Posle par sati~

Otvaram oči, mokar sam, glava me ubija od bola. Nebo je kristalno plavo bez trunke oblaka, ošinuto dugom. Živ sam, lagano se okrećem na desnu stranu.

Sedi u turskom sedu pokraj mene, nežno me gleda i prepliće vretenaste prste nervozno. Nekoliko mokrih pramenova pada preko njenog tužnog lica.

Potom sam se malo uspravi i seo na kolena. Ona se osvrnula oko sebe......

„Dobro si?“ Obazrivo je pitala zaleđene face.

„Da.“ Zbunjeno sam rekao.

„Ništa te ne boli?“

„Ne...trebalo bi?“

„Ma ne“ S olakšanjem je rekla.

„Pinky reci mi šta se dogodilo?“

„Ma ništa, opusti se...“ Rekla je zavodnički. Polako mi se primikla i zalepila mi najstrasniju zvaku.

„Bill........volim te.“ Baršunasti glasom je rekla gledajući me pravo u oči.

~pauza~

„I ja tebe...“ Sa puno emocija sam rekao.

„Znam.“ Jedva čujno je rekla dok se dizala s poda, pružajući mi ruku.

„Idemo, po Toma.“ Zadovoljnim tonom.
Brzim koracima smo išli po čistini, srećni nasmejani nismo više ništa pričali, pogledi su govorili umesto nas.

Last edited by Amber on Tue Aug 11, 2009 6:03 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Izgubljeni   Wed Feb 18, 2009 2:43 am

awwwww kako slatko...
ali ja ipak nisam razumela zasto je polomila srce na narukvici....

PostSubject: Re: Izgubljeni   

Back to top Go down

Izgubljeni
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next