Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Ljubavna tragedija

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
4ever Bills
New fan
New fan

Number of posts : 20
: Bill je najlepsi emovac na svetu.. I sto se mene tice, ne dam nikome da ga vredja.. Ja ga obozavam..
Registration date : 2008-12-24

PostSubject: Ljubavna tragedija   Sat Jan 31, 2009 1:34 am

Ovo je prica ustvari napisana za moju simpatiju.. i njemu je posvecujem... A vi naravno recite svoje misljenje...

Divna noc.. Toliko tiha.. Prohladna.. I sveza... `Ovaj mir`- pomislila je, `moze narusiti nesto zaista ludo`.. Ali to se naravno nije desilo.. Bila je nesrecna te noci.. `Izgubila sam ga zauvek..`- ponavljala je to u sebi... Ono `zauvek` je bolelo i odzvanjalo joj u glavi kao neka losa misao kao kosmar..
Bila je normalna devojka, ali i dalje nevidljiva, kao senka.. Znala je da mora uciniti nesto kako bi ga osvojila... Toliko ga je volela da je cvrsto odlucila da on mora biti njen.. Bila je svesna toga da je ne gleda zbog njenog izgleda.. Ipak je preuzela rizik i pozelela da ga upozna.. On nije hteo, zbog drustva, ali njegov pogled je govorio za nijansu drugacije, ali ipak nedovoljno.. Zbog toga, se u njoj razvila neopisiva zelja za nekom vrstom osvetom..
Pocela je da vrti film unazad.. Seca se kad ga je prvi put ugledala.. To je bilo u busu na putu kuci.. Seo je blizu nje.. Dok ga je gledala, pronalazila mu je mnoge vrline.. Te lep lanac oko vrata, divne plave oci, poduza plava kosa.. `Ma Mr. Perfekt!!!`- pomislila je.. Od tog dana drugi su bili potpuno nevazni za nju.. Kad bi ga videla u skoli, srce je joj je tuklo kao ludo.. `Zar se ovo zove ljubav??!!` - pitala se uvek iznova..
Ali sada ta ljubav je bila skucena u najmanjem uglu njenog srca.. Sad je preovlada zelja za neku vrstu osvete.. na njen nacin.. Odlucila je da izadje iz senke.. Da se promeni i pocne zabavljati.. Da se muva sa svima, jer nije bilo da nema zainteresovanih..ali kada bi joj neko prisao uvek se iznova secala..njega..Csabe..
Tog petka u skoli od drugarice je cula da ce Csaba izaci u subotu u `Mojo`.. Zaista se potrudila oko svog outfita.. Sebi je izgledala zadovoljavajuce.. Sa osecajem samopouzdanja otisla je na stanicu da saceka bus koji je nosio u `Mojo`.. Njena drugarica Jelena ju je sacakala.. I sa velikim odusevljenjem pohvalila njen izgled.. `Pa sta ce to biti?? Pa si se tako sexy obukla.. A??? Nikad te dosad nisam videla u suknji.. `- bila je odusevljena Jelena.. `Pa mogu ti reci da uticem na ljude, ovako.. Svi su me gledali u busu..`- zaista je bila srecna..
Hladna noc, ali njih dve u odlicnom raspolozenju..
`Docice Csaba.. Znas??`- pomalo bojazljivo je pitala Jelana..
`Da..`- uzdahnula je.. `Jedva cekam..`- oci joj cudno zasijase..
Pri ulasku u `Mojo`-u, osetile su na sebi poglede mnogih muskaraca.. I onih slobodnih i onih zauzetih..koji su trpeli kritike svojih boljih polovina.. A sve devojke su zaista bile ljubomorne na njih.. Nije im bilo stalo.. Dosle su da se provedu..
U clubu sa malo svetlosti, velikom guzvom i puno dima.. Odjednom se pojavilo lice..toliko poznato njoj.. On.. Csaba je tu.. Srce joj je preskocilo dok ga je gledala kako ulazi.. Bio je lep, nasmejan i opusten.. Rukovao se sa svima u clubu iako ih nije poznavao..ali oni njega jesu.. Bila je kao hipnotisana kad se iznenada trgla..i videla da jedan decko s kojim je Csaba pricao, pokazuje na nju i upucuje ga do njenog stola.. `O Boze!! On dolazi!!!`- sva se zbunila i pomalo crvenila..
Nije bilo vremena.. Bio je sada toliko blizu..
`Cao..`- rekao je.. `Kazu mi poznanici da ste sve osobe muskog pola zaintrigirale.. Samo sam hteo da proverim..`- bio je potpuno opusten..
`I?? Kako ti se cini??`- u transu je to izgovorila..
`Pa slazem se sa svojim poznanicima.. Nisu pogresili u proceni..`- nasmejao se.. `Ja sam Csaba..`- pruzio je ruku obema..
`Kalina..`- malo se pribrala..
`Jelena..`- rekla je i ustala.. `Idem do WC-a..`- i namignula Kalini..
`Aha.. Ok.. I ovako sam hteo Kalinu da zamolim za ples..`- pogledao ju je znacajno..
`Naravno.. Idemo..` Srce joj je lupalo.. Imali su celu noc pred sobom.. Plesali su lagano u blazem ritmu.. Balade su se nizale.. Dok su oni zagrljeni igrali, prisao je njenom uvetu i upitao: `Hoces da izadjemo napolje u setnju??`- imao je blagu dozu straha u glasu..
`Ok.. Samo da se javim Jeleni..`- rekla je ne verujuci da ce je uopste pronaci.. Ipak ugledala ju je.. `E, idem sa Csabom u setnju..`- nije zaboravila bol od ranije i to je ravnodusno rekla..
`Ok.. Srecno..`- Jelena je bila optimista..
Setali su dugo i pricali.. Pored reke.. Mesecina se reflektovala na vodenoj povrsini.. Sve je bilo tako lepo i romanticno..
`Ti si zaista pametna,interesantna i lepa devojka, Kalina..`- najzad su seli.. `A da samo sto su nam muzicki ukusi razliciti..`- nasmejao se..
`Pa da.. U pravu si.. Ali posto znam da se ni ti ne odrices rocka, tako se ja ne odricem Tokio Hotela i Billa.. Jel tako???`- bila je opustena..
`Znas.. Do sad jos nikada nisam bio sa devojom koja voli Tokio Hotel.. Mislim emo devojkom..`- to je rekao i priblizio svoje usne ka njenim.. Osetila je veliki priliv srece..
`O poljubice me..`- pomislila je.. I jeste.. Bilo je tako lepo i romanticno.. Zelela je da se taj trenutak nikad ne zavrsi..da traje zauvek.. Ali posle poljubca ju je nezno zagrlio i rekao:`Uvlacis mi se pod kozu,mala.. Ne mogu vise bez tebe..`- valjda je po prvi put u zivotu bio zbunjen.. `Kad sam shvatio da mi uzvracas poljubac, ohrabrio sam se.. da te pitam.. da li bi htela da budes sa mnom??`- zbunjenost je bila ocigledna..
Ceo svet joj se okrenuo.. Zelela je toliko jako da bude s njim.. Ali ponos joj ne da mira.. Udahnula je duboko i rekla..
`Csaba.. moj mili i lepi Csaba.. Ti znas da mi se svidjas.. Jer si me onda u dvoristu odbio..`- suze su joj potekle..
Ali kada ih je otvorila videla je i njgove suze.. Osetio se izdanim.. Minut cutanja u kome svako kopa po svojim secanjima i osecanjima.. Odjednom je pozelela da ga zagrli, ali ju je odbio..
`Ostavi me na miru!! Sve je ovo bio deo tvoje osvete za sve!!! Jel tako??`- bio je ocajan..`Ne zelim da te vidim vise..`- ustao je uplakan i otisao..
Noc je jos uvek bila tiha.. Svi su u svojim domovima.. Nista se nije desilo.. Iako je zelela da se on vrati.. Ali ga nema.. Plakala je glasno i ocajno.. Podigla je pogled prema gore i ugledala..mesto svog pocinka..most.. Popela se na njega,presla na drugu stranu ograde.. Njene suze su padale u mraku ispod mosta.. Sve je prolazilo kroz njenu glavu..velikom brzinom.. Shvatila je da nema vise razloga zbog kog bi vise zivela..i odlucila je da skoci.. Znala je da je voda smrtno hladna..ali nije marila.. Skocila je.. Niko nista nije cuo ni video..Udavila se u roku od 5 sekundi..
Njeno mrtvo,smrznuto telo pronasao je cuvar na reci.. Bila je mlada i razocarana.. Ali niko nije znao pravi razlog..zasto je to uradila.. Sahranili su je i podigli beli spomenik.. Svi su bili na njenom grobu.. cak i on.. Bio je slomljen.. Znao je zasto je ona to uradila.. `O Boze.. Nije bilo toliko strasno.. Mozda bi i bili zajedno.. Nisi morala to da uradis..`- spustio je buket crvenih ruza na njen grob.. `Zao mi je,ali ja ne mogu ovako da zivim.. Kalina, bicemo mi zajedno..`- rekao je i namignuo..
Ispod buketa izvadio je nesto sto je od sunceve sletlosti zasjalo.. i .. u sledecem trenutku.. njen beli grob bio je poprskan krvlju.. Njegovom krvlju, jer je tada ustvari izvadio noz i sam sebi prerezao vene.. Crvene ruze su dobile jos jacu boju.. Iskrvario je na smrt.. U poslednjem trenutku rekao je:`Hehe.. tu si.. dosla si po mene.. Nisi me zaboravila.. Sad smo zauvek zajedno...ljubavi...`- izdahnuo je..
Na onom mestu pored reke gde su se oni prvi put poljubili i dalje sija mesecina i reflektuje se na vodenoj povrsini.. Noci su tog meseca i dalje hladne.. Verujte, oni su jos uvek tamo..i zaista su zauvek ostali zajedno.. Kao duhovi..zaljubljenih dusa.. Zauvek...
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Ljubavna tragedija   Sat Jan 31, 2009 5:13 pm

prelepo je...rasplakalo me je....sada su bar srecni zajedno....
extra pises....

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Ljubavna tragedija   Sat Jan 31, 2009 5:27 pm

Super je..
Rasplakala si me...
Divno pises..
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Ljubavna tragedija   Sat Jan 31, 2009 8:11 pm

msm da imamo josh josh jedno tallentowano stworenje...wow...znachi PRELLEPO...u isto wreme i tuzno i srecno...ma ne znam...stwarno si owo napisalla onako kako treba...nemam zamerke...msm da cu owo da chitam iznowa i iznowa i da nikad nece da mi dosadi...!!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
4ever Bills
New fan
New fan

Number of posts : 20
: Bill je najlepsi emovac na svetu.. I sto se mene tice, ne dam nikome da ga vredja.. Ja ga obozavam..
Registration date : 2008-12-24

PostSubject: Re: Ljubavna tragedija   Sat Jan 31, 2009 8:44 pm

Hvalaaaaaa.. Puno..... bice jos.. Smisljam.. Moja simpatija je bas inspiretivana..
Back to top Go down
View user profile
Toms personal bitch
New fan
New fan

Number of posts : 42
Registration date : 2008-07-01

PostSubject: Re: Ljubavna tragedija   Sun Feb 01, 2009 4:04 pm

Saro duso...pa ja cu da padnem u nesvest koliko si ti zaljubljena u njega!!! jbg nismo sinoc mogle da odemo u Zeppelin i da ga vidis, ali mog nije bilo tamo!!!!joj majko njih dvoje ce nas odneti u grob,a ako budes htela da skaces sa mosta zovi i mene, znas zasto bih i ja to uradila, ali pre bi sekla vene u parku kod moje klupe....lj te, vidimo se sutra u iskola...
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Ljubavna tragedija   Sun Feb 01, 2009 9:20 pm

nadam se da cemo uskoro imati novu pricu od tebe ...extra pises...xDDDD

New fan
New fan

Number of posts : 1
Registration date : 2009-02-01

PostSubject: Re: Ljubavna tragedija   Sun Feb 01, 2009 11:23 pm

WooooW Saro,od tebe se moze svasta ocekivati.. Prica je fenomenalna!!!
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Ljubavna tragedija   Tue Feb 03, 2009 6:44 pm

Priča je dirljiva i prelepa!
Mnogo mi se dopala!

I mene moja simpatija inspiriše da pišem tragedije... Cry&Gone
Smrad moj lepi... xD
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Ljubavna tragedija   Thu Feb 12, 2009 6:03 pm

ovo je tako...divno...ostala sam i bez texta i bez daha...malo mi je falilo da zaplachem...ne znam shta vishe da kazem...
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
Sponsored content

PostSubject: Re: Ljubavna tragedija   

Back to top Go down

Ljubavna tragedija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1