Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Moja Boginja Kali

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1472
: over the rainbow with tom.
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Moja Boginja Kali   Sun Jan 25, 2009 8:32 pm

E,owo je moj now FF XDD
Msm da ce biti iz 2 ili 3 dela...tako nescxto...
Temu sam malo iskombinowala sa jednom knjigom i takoo xD
Ewo wam prwi deo xD

Neko je pokucao na vrata.Uplasio sam se,nisam ni sam znao ko bi mogao da me trazi u ovo doba noci,bilo je tri sata i prevrtao sam se po krevetu vec duze vreme,nisam mogao da zaspim,kapljice kise kao da su to namerno radile,padajuci lagano su udarale u moj prozor ne dajuci mi mira.Ustao sam iz tople postelje i krenuo ka vratima,upalio sam svetlo i ne pitajuci ko je otvorio vrata.Stajao je decko,mojih godina,srednje visine sa palvom razbarusenom kosom,sa njegove odece slivala se kisa i pravila baricu oko njega,posle duzeg vremena progovorio je:Dobro vece,dosao sam jel sam procitao u oglasima da trazite novog cimera..i izvinite ako je malo kasno,ali upravo sam bio u prolazu.
-Ooo,da,da,da,udjite.-izustio sam zatvarajuci vrata za sobom,uneo sam i njegovu malu crnu torbu sa stvarima.:Pokazacu vam stan,mislim da je dovoljno velik za dvoje.
-Da naravno,bice dovoljno mesta.Usput,ja sam Erik,drago mi je.-pruzio je svoju mokru ruku prema meni.
-Robert,drago mi je.-odgovorio sam:Nadam se da cemo se lepo slagati.Mada,sada mislim da je najbolje da legnemo da se odmorimo,a sutra cemo pricati i dogovoriti se oko cene-predlozio sam i krenuo u sobu pored moje pokazivajuci svom novom cimeru Eriku njegovo novo skromno utociste.Vratio sam se u svoju sobu i cim sam zatvorio oci utonuo sam u san,ne znajuci koliko je pametno sto sam pustio neznanca u kucu.
Ubrzo je osvanulo jutro,probudio me je miris koji je dopirao iz kuhinje,pogledao sam na sat,bilo je 7,u pola 9 sam vec morao da krenem u svoju kancelariju ne bi li me moja nova sefica Stefani Majer odjurila vec drugog radnog dana.Za doruckom sam pricao sa Erikom svo vreme,toliko dugo da sam stigao da pojedem samo dve kasike pirinca koje je Erik spremio.Izgledao mi je kao savrsen decko,spreman za sve,delili smo slicna misljenja sto nas je jos vise zblizavalo,cinilo mi se kao da ga poznajem ceo zivot.Mislio sam da ce bas on biti osoba na koju cu moci uvek da se oslonim,verovao sam mu.Uzeo sam papire sa stola i otrcao na posao.Izgleda kao da nije bio moj dan,radio sam usporeno,ili bolje se reci nista korisno nisam ni radio,svo vreme sam mislio na Erika i na to kako cu veceras doci kuci,skuvati nam kafu i do kasnih sati pricati i jedan drugome otkrivati svoje tajne.On je bio pun prica,dok ja sa svojih 20 godina zivota nisam doziveo kao sto je on.Sada kada razmislim,on je mozda i jedino dobro sto mi je Bog poslao-pravog prijatelja,pouzdanog i iskrenog.
Izasao sam ranije sa posla.Naj ranije sto sam mogao,i ako je bilo 6 sati vec,otisao sam a Stefani nije ni primetila,iskreno,nije me bila briga.
U stanu sam zatekao Erika,naravno.Bio je jako uzbudjen,kao da ga je nesto proganjalo,ali trebao je da zna da sam ja uvek tu da popricam sa njim,to sam mu i licno rekao.
Zamolio me je da sednem jel mu je trebala pomoc.Iz prve sam pomislio da je neki finansijski problem,ali tada je on poceo da prica kako ce do ponoci biti mrtav ako ne prinese zrtvu Boginji.Tek mi sad nista nije bilo jasno,zatrazio sam mu objasnjenje.Poceo je da prica kako je on sluga Boginji Kali,nisam ni znao ko je i sta je ona ali sam ga pazljivo slusao,ne prekidajuci ga,nastavljao je dalje,nocas je dosao red na njega da prinese zrtvu,ljudsku zrtvu,mrtvu.Zamolio me je da mu pomognem da je pronadjemo.Pogledao sam na sat,bilo je oko 8,obukli smo kapute i pojurili prema mrtvacnici.Vec su je zatvorili sto je znacilo da bi smo morali da udjemo kroz prozor.Svi prozori su bili suvise visoki da bi se nas dvoje popeli pa smo usli u neku prostoriju,tacnije podrum.Osecao se smrad,naravno,oboje smo i mraku trazili neko telo.Napipao sam nesto,telo pretpostavljam,osetio sam kao da je prekriveno carsafom ili necim slicnim.Uzeo sam ga,bilo je tesko.Erik sse prvi popeo i izasao kroz prozor dok sam mu ja dodavao telo,Erik ga je uzeo i ubacio u kombi,vratio se i pomogao mi da se popnem i izadjem iz podruma kroz mali polu otvoren prozor.Uspeo sam nekako,ustao sam i ocistio se od paucine zatim smo seli u kola.Otkrio sam telo.Kada sam ga video,upitao sam se da li je to uopste nekad i bio covek.
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Sun Jan 25, 2009 9:49 pm

ja sam ti vec rekla da mi se jako svidja pocetak.... i cini se da ce biti bas uzbudljivo! zato pisi dalje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Mon Jan 26, 2009 2:12 am

aaaaaaa bas me zanima sta ce biti sa time sto ce doneti vec mrtvog coveka....

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Mon Jan 26, 2009 2:25 pm

ZANIMLJIVO!!!
KAD CE JOS???
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Mon Jan 26, 2009 4:43 pm

wow!

Prvo: Ovo je, zaista, vrlo zanimljivo i zaintrigiralo me je...
Drugo: Moracu da te pohvalim... Wink Pises sve bolje i bolje...Nastavi tako...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Mon Jan 26, 2009 9:17 pm

ae pisi jos...zanima me...hocu da vidim sta se desava sa tom boginjom...

Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Tue Jan 27, 2009 4:27 pm

Miljanice, jedwa chekam nastawak!!! Nadam se da ce biti nekih napetih situacija... giggle
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Sat Jan 31, 2009 9:07 pm

wow!
owako neshto josh niko nije smisllio...brawo....znachi extra...sad nam ostaje samo da chekamo i chekamo...i ne ostarimo dok dochekamo..xDD
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Sat Jan 31, 2009 10:57 pm

ja sam tek sada prochitala...extra je...niko nije pisao ovako neshto...soo bash me zanima shta ide dalje...kada ce nastavak...?
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Sun Feb 01, 2009 12:55 am

Pokusacu da to bude sutra...al sad stwarno xD
Fala wam xDD
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Sun Feb 01, 2009 7:21 pm

danas a????? Housewife
ti bas hoces batine... guns

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Sun Feb 01, 2009 7:23 pm

shta bi sa onim 'meni za ljubaw'.....a?....pls....Miljanaaaaaaaaa stawljaj chapp..........
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Sun Feb 01, 2009 8:08 pm

miljana bre stvarno cemo da te bijemo....rekla si danas...ae stavljaj...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Sun Feb 01, 2009 11:35 pm

ostalo mi je joscx pola da iskucam,nisam stigla..morala sam da wezxbam matu,sutra imam test a i pola dana nisam biila kuci Sad...dobicete ili nocas kasno ili sutra xD
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Mon Feb 02, 2009 1:20 am

ja jedva cekam.....xDDD

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Tue Feb 03, 2009 6:08 pm

Parkirali smo se ispred velikog hrama.Erik je otvorio zadnja vrata naseg kombija i izvadio nasu zrtvu.Jedva noseci pozvao me je u pomoc.Uhvatio sam je za noge i laktom zatvorio vrata kombija.
Napolju je bilo mracno.Nigde nikog,tako smo bez problema preneli zvrvu do hrama.
Obilazili smo oko hrama,trazeci zadnji ulaz.Bio sam uplasen,nisam ni znao sta radim a ni zasto.Kako mi je Erik objasnio trebalo bi da samo ostavimo zrtvu i odemo kuci,i nije izgledalo nesto strasno.
Pogedao sam na sat,skoro pa ce ponoc,rekavsi to i Eriku on se uspanicio i otvorio neka mala vrata.Nisam verovao da cu poci kroz ta vrata,ipak,krenuo sam lagano i Erik me je povukao za nogu,cuo se moj vrisak koji je prekrivala neka tiha muzika.Sve mi je izgledalo kao scena iz horor filma,izvadio sam upaljac iz dzepa osvetljavajuci nam put.
Ceo nas put kroz hodnike hrama bio je kao lavirint,ma koliko god pokusavao da se orientisem nije uspevalo,sve je bilo suvise kompikovano.
Erik je otvorio neka vrata,izuvsi se,otvorio je i druga,ucinio sam isto sto i on i nastavio da ga pratim.Odjednom su se pojavili neki ljudi,bili su obuceni u crne duge mantile drzeci jos tri preko ruke,pricali su na nekom nepoznatim jezikom koji je Erik razumeo,nisam ni pokusavao da shvatim sta pricaju niti sta se desava,Erik mi je samo dao mantil i obukao sam ga,zatim smo usli u neku prostoriju.
Unutra su sedeli ljudi,uglavnom muskarci,ali bilo je i nekoliko zena,svi su bili obuceni u crne mantile,sedeli su na podu i gledali u kip Boginje Kali koji se nalazio na sredini prostorije.Bila je kao od zlata i poprilicno velika,bila je gola i u ruci je drzala neki zlatni list.Erik je pogledao u sat koji se nalazio iznad nje i kleknuo na pod.Niko nista nije progovarao,nasa zrtva je bila pored nas.Tako smo klecali sve dok sat nije otkucao ponoc,tada su se svi poklonili,kao da se klanjaju,uradio sam isto.Muzika je stala i svi sem mene pocese da pevaju.Pretpostavio sam da je to kao neka himna,ali svj sta mogu kada nisam je nisam znao.Dok su oni pevali ja sam digao glavu i pogledao u kip.Ipak,to vise nije bio kip!! "Ili je Boginja ozivela ili sam ja lud"-mislio sam u sebi.Pogledao sam jos jedanput pazljivo,sada je imala osam pari ruku,u jednoj je drzala noz u drugoj i dalje list a ostale su bile prazne.
Pesma se uskoro zavrsila.Boginja je progovorila,ponovo je rekla nesto sto ja nisam razumeo,Erik je ustao i uzeo zrtvu,gurnuo me je nogom pa sam ustao i ja,isli smo polako prema Boginji,spustili zrtvu i po prvi put Erik ju je otkrio.Neprijatan miris sirio se po prostoriji,bilo je uzasno.Ali prizor same zrtve bio je jos gori!Bila je umotana u nekim biljkama i bez jednog oka,drugo je imala i kao da je gledala pravo u mene,po mom misljenju mislim da je to bila zena.
Kali ju je prinela sebi sa svojim osam rukama,omirisala ju je i kao da je uzivala zarila joj je noc u vrat i isisala svu krv,prekrila ju je sa svojim zlatnim listom i posle par minuta otkrila,zrtva je ozivela,i dalje nije imala oci a ni kosu,izgledala je odvratno.Boginja Kali je pojela nasu zrtvu,ozivela je,Erik i ja smo ostali zivi,i mislio sam da cemo se sad vratiti.Medjutim,Erik mi je samo rekao:"Zao mi je...."
Nisam znao o cemu prica,Kali me je uzela,spustila me na njena kolena i istim onim nozem rasekla mi telo.Dalje pretpostavljam da mi je isisala krv kao i svima a zatim me ozivela i napravila besmrtnim.Postao sam njena verna sluga,ziveo sam u hramu u maloj sobi sa svim njenim slugama.Radili smo sve sta nam je ona trazila:ubijali,krali,sluzili,sta god je ona trazila.Erika nisam vise nikad video i ako sam zeleo.I ako sam u pocetku zeleo da mu se osvetim,vremenom,postao sam opsednut Kali i njenim mocima,tako me je to i proslo.Mada,i danas,posle ko zna koliko godina se secam Erika i dana koje smo provodili zajedno,koliko sam mju verovao i koliko sam ga precenio a koliko je on mene izdao i ako je sada on vec otisao na onaj svet.Shvato sam da ljudima ne treba verovati,shvatio ali kasno.Kali je sada bila moja jedina opsesija a ja njen sluga.

Kraj xD
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Tue Feb 03, 2009 6:18 pm

O.o
ja ne bix znalla shta da kazem..swaka moja rech billa bi suFishna..
oFo se jednom u ziFotu pishe...tako je posebno na sFoj nachin i jedinstFeno...
na kraj pameti mi je billo da ce kraj...i zxao mi je zbog toga...
alli o5 oFo je ma extra bre zxeno..xDD
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Tue Feb 03, 2009 6:18 pm

sve mi se svidja! ideja ti je fantasticna! samo sto msm da si kraj malo zbrzala... ali ovako gledano, stv ti svaka cast na ideji! a i poruka koju nosi prica je extra! tako si sve te motive lepo spojila!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Tue Feb 03, 2009 6:24 pm

aaaa xwala wam dweeb dance
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Wed Feb 04, 2009 6:11 pm

billovka94 wrote:
sve mi se svidja! ideja ti je fantasticna! samo sto msm da si kraj malo zbrzala... ali ovako gledano, stv ti svaka cast na ideji! a i poruka koju nosi prica je extra! tako si sve te motive lepo spojila!

stv EXTRA... U r right!
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Fri Feb 06, 2009 4:04 am

Bas zanimljiva prica....znaci extra je....odusevljena sam...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Fri Feb 06, 2009 11:12 am

billovka94 wrote:
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Fri Feb 06, 2009 2:43 pm

billovka94 wrote:

u potpunosti se slazem sa Kris...ne znam sta bih dodala...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Fri Feb 06, 2009 6:29 pm

slazhem se da si malo zbrzala kraj, ali owako je EXTRA! stwarno mi se swidja!
Back to top Go down
View user profile
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Moja Boginja Kali   Sat Apr 18, 2009 10:17 am

Xwalaa Very Happy
Back to top Go down
View user profile