Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

No goodbyes [one shot]

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: No goodbyes [one shot]   Tue Jan 13, 2009 4:31 pm

Ovo je jedan stariji one shot, koji mi je izuzetno drag jer je pisan u prvom licu XD...To bi trebao da bude moj prvi ff pisan u prvom licu...Dakle, ljubavna prica...Nije tuzno, bar meni nije...Nisam nesto ponosna...Stavljam da bi Kaca i Miljana ogle da procitaju ostatak XD

Da...Nije vise bilo u pitanju hocu li mu reci volim te, nemoj me zaboraviti, izvini ili bilo koju stvar kojom bih se iskupila.Bilo je u pitanju samo da se on vrati.

Te veceri kada je on pozvonio na moja vrata, nisam ocekivala nikoga.Lenjo sam se dogegala do ulaznih vrata mog stana, pogledavsi kroz spijunku.Oci su se suzile, srce ubrzano pocelo da kuca.To je bio on.Zaista on.Stajao je ispred mojih vrata nervozno grickajuci usnu i igrajuci se sa jednim dredom, iscekujuci da mu otvorim.Mogla sam jasno da prepoznam talas mucnine kako nadolazi.
Otkljucala sam vrata, a kada sam to ucinila znala sam da nema povratka.On je sada znao da sam unutra.
-Udji.-rekla sam otvorivsi vrata.
-Jess!-ciknuo je, zagrlivsi me.Nikada me, zaista, nije tako jako zagrlio.Tako, da sam mogla da osetim kako njegovo srce ubrzano kuca, bas kao i moje.Ocajnicki sam zelela dag a poljubim, ali mi on to nije dozvoljavao zagrljajem koji mi je upravo dao.
-Napokon.-rekao je kada me je pustio.
Nevoljno sam stala pored njega, setivsi se razgovora koji sam vodila sa Davidom, nekoliko minuta pre nego sto je Tom stigao.
-Hoces pivo?-upitala sam napokon, ne zelevsi da odam koliko mi je tacno nelagodno.
-Moze.-rekao je i seo na krevet.Rukom je presao preko njega.Osetio je neizmernu toplotu koja je pocecala na sve one noci kada smo spavali jedno pored drugog zagrljeni i srecni.
-Ko je bio ovde pre nego sto sam ja dosao?-upitao je, zadrzavsi hladan ton.Mogla sam dao setim kako je okrenut prema kuhinji i pilji u mene, ocekujuci da mu odgovorim.
-Moja drugarica.-slagala sam.Nije bilo teoretske sanse da mu kazem da je David bio tu.
-Koja drugarica?-upitao me je iznenada, dok sam sipala pivo, te je malo piva zbog soka zavrsilo na radnoj povrsini u kuhinji.
-Jelena.-odgovorila sam, nesigurnim tonom koji sam pokusavala da prekrijem.
-A ona je lezala na krevetu?-upitao je, prostrelivsi me hladnim pogledom dok sam stavljala pivo na sto.
-Da.- odgovorila sam brzo, nesvesna da mi je glas pukao vec na prvom slovu ove proste reci.
-Cemu ta ljubomora?-upitala sam, kada sam se opustila i nasmejala.
-Pitam, onako.-rekao je, zavalivsi se na krevet.Legla sam pored njega, stavivsi glavu na njegove grudi.Vrhovima prstiju sam prelazila preko njegovog stomaka, sa odsutnim pogledom.Kako sam volela te tihe i prijatne momente.Ti momenti nestajali bi jedino kada neko progovori.
-To sigurno nije bio neki momak?-upitao me je, pogledavsi me svojim predivnim, kestenjastim ocima.
-Sigurno.-klimnula sam glavom, ali sumnjam das am bila orevise uverljiva.Nikada nisam umela dobro da slazem, ali po nacinu na koji mu je bilo lakse, smatrala sam da mi je poverovao.
-Zasto pitas?-upitala sam potom.Sigurno je primetio da je neko lezao na krevetu, a da ja to pokusavam da mu sakrijem.A mozda je to bio deo moje imaginacije.
-Pa, krevet je topao.Bas kao kad smo mi spavali jeedno pored drugog.-rekao je, a ja sam, nelagodno progutala knedlu.
-A sta bi bilo da je to bio neki momak?-zacikivala sam ga, glumeci savrsenu radoznalost, iako sam u dubini sebe znala da bi doslo do toga da raskine samnom i ne dozvoli mi cak ni da mu objasnim.
-Ne znam.-rekao je, dok mu je glas zvucao promuklo.-To valjda nije bio momak.-zakljucio je prostrelivsi me pogledom te sam brzo i bez razmisljanja klimnula glavom.
Koliko god me molio da mu kazem istinu, odlucila sam da to ne ucinim.Ne mogu mu reci da je David bio tu id a je rekao da me ne zeli u Tomovom zivotu jer je to, pogubno za njegovu karijeru.Ponekad pomislim da je David debil koji misli samo na novac in a ono sto on zeli, samo ne na ono sto momci iz benda zele.
-O cemu razmisljas?-trgao me je.
-Ni o cemu posebnom.-odgovorila sam.Zevnula sam i prebacila jednu nogu preko njegove.
-Ti bas volis da lezis ovako?-upitao je potom.
-Mogla bih u tvom narucju da provedem citavu vecnost.-odgovorila sam, promeskoljivsi se.
-Moram da idem.-rekao je iznenada.U glasu mu se prepoznala doza ljubomore i besa.Dok se obuvao u ruci mu je kad kad zasijalo nesto srebrno.Tada sam shvatila o cemu se zapravo radi.
-Tom.-prosaputala sam promuklo.-Sta je to?-upitala sam, nadajuci se da nije nesto Davidovo.Plasila sam se da, ako jeste, Tom nikada vise nece hteti da razgovara samnom.
-Davidova narukvica!-rekao je besno, zategnuvsi pertle na skejterkama.
-Tom.-prosaputala sam jos jednom.Sada mi je bilo zaista zao.Ja nista lose nisam uradila sa Davidom.Nisam ga cak ni poljubila, sto ionako nikada ne bih uradila.Jednostavno me je, u svadji, oborio na krevet na kome je lezao pre svadje.
-Ucuti!-brecnuo se na mene.Bilo je to kao da mi je neko proboo kolac kroz srce.
-Kako m...-krenula sam da ga upitam.
-Rekao sam da ucutis!-prekinuo me je.
-Ti ovde nisi zakon!-brecnula sam se potom bez razmisljanja.Odmah sam zazalila zbog svojih reci.Shvatila sam da to nisam trebala da mu kazem tek kada me je osinuo neverovatno tuznim pogledom.
-Nisam ni mislio da jesam!-prasnuo je, izasavsi.Za sobom je zalupio vratima te je jak tresak odjeknuo hodnikom.Stajala sam u mestu piljeci u vrata.Jos uvek nisam mogla da verujem sta se to desilo.Nisam mogla da saberem dva i dva dok se nisam malo smirila.
David je dosao iznenada, i upropastio mi vezu koja je trajala dve godine, a trebala je da traje duze.Pokusala sam da razmislim malo bolje o tome, ali me je glava uzasno bolela.Legla sam na krevet opijena mirisom koji je ostavio na mom jastuku.

Sutradan nisam zelela ni da razmisljam o tome, ali nisam mogla da se oduprem osecaju da je neko od njih dvoje u bolnici.Nisam mogla da se otrgnem brizi koja me je ispunjavala sve vise iz minuta u minut...

Telefon je zazvonio i trgao me iz tog nestvarnog sveta u koji sam upala dok sam razmisljala.Bio je to Tom.Zelela sam da se odmah javim, ali, kako se moja ruka priblizavala crvenom telefonu koji je vibrirao, obuzimao me je strah i oklevala sam.Ali, telefon je nastavio da vibrira, a taj zvuk me je sada izludjivao.
Brzo sam zgrabila telefon i javila se.
-Halo.-rekla sam, strepeci.
-Tom je.
-Pretpostavila sam.-rekla sam pokusavajuci da vucim hladno i iznervirano.
-Znam sta se desilo sa Davidom.-rekao je napokon posle neprijatne tisine koja je usledila nakon mog odgovora.-Zao mi je.
-Nije bitno vise.-rekla sam sa olaksanjem, mesajuci kafu.Iz nekog razloga sam i dalje glumila santu leda kojoj od sinoc vise nije stalo.To ni sama nisam znala da objasnim.
-Zeleo bih da ti kazem...-poceo je.-Mislim da je najbolje da raskinemo.-rekao je sa mukom, dok mu se glas prozet tugom lomio iz reci u rec.Zatim je spustio slusalicu i ostavio me samu sa tonom koji mi je odzvanjao u glavi zajedno sa njegovim recima.
-Zasto je...-prosaputala sam, jako zaklopivsi oci iz kojih su potekle suze.Nekoliko nestasnih suza klizilo je nis moje obraze dok sam besno bacila dzezvu punu vruce kafe u sudoperu.

Smrknula sam.Nisam znala sta mu je David rekao.Verovatno ga je nekako ubedio da raskine samnom.Nisam nista razumela.Sve mi je bilo tako mutno.Uopste nisam mogla da se pomerim.Trebalo mi je dosta vremena da shvatim das am dobila korpu od prvog momka kojem sam rekla ono glupo, preglupo Volim te.
Kroz glavu mi je proslo million pitanja, a ja na na nijedno, ama bas nijedno nisam imala odgovor.Shvatila sam...On meni nikada nije rekao Svidjas mi se ili Volim te.Mislila sam da jeste, da mi je to neprekidno saputao dok bismo lezali na krevetu zagrljeni i gledali TV.Imala sam utisak da se, dok je bio samnom, mnogo promenio.Mislila sam da je spreman da kaze Volim te.Sada shvatam das am lose mislila.Cak i da je to nekada rekao, sumnjam da je iskreno mislio.
Ali, nesto me je kopkalo.Morala sam da saznam stase desilo.Nije bilo drugog nacina da smirim svoje zivce, te sam se na brzinu obula i izasla napolje.
Nikada nisam bila toliko nervozna dok sam vozila.Nisam ni toliko obozavala automobil koji sam kupila.Nekako smo se uvek vozili njegovim Cadillacom i sam beli enterijer u mom automobilu me je izludjivao.

-Otvori!-besno sam povikala, zalupavsi na vrata njegovog stana.
-Ne zelim.-zacuo se glas iza vrata.
-Otvori!-povikla sam ponovo, sada znatno iznerviranija.
-Sta zelis?!-brecnuo se, naglo otvorivsi vrata.
-Da porazgovaramo o tome sta ti je David rekao.-rekla sam usavsi unutra.
-Zar je vazno?-upitao je ocajnim tonom, kao da pokusava da pobegne od toga da mikaze istinu.
-Meni je vazno!-brecnula sam se, cime sam mu dala do znanja da necu otici dok mi ne kaze sve.
-Rekao je sta je rekao.-seo je na kauc.
-Nemoj dag a uvijas.Sto mi pre kazes, to cu ore otici.-rekla sam sasvim iskreno, i jasno sam mogla da vidim da mu nije svejedno.
-Rekao je das am lose svirao na celoj turneji.A istina je...-okrenuo se prema meni.-Da sam stalno mislio na tebe.-rekao je.
-I ti zbog toga raskidas?!-brecnula sam se.
Nemo je klimnuo glavom, nevoljan da nastavi.
-Pa dobro.Ja sam cula sta me je zanimalo, ostalo ljubomorno sacuvaj za sebe.-mrzovoljno sam rekla, zalupivsi vratima po izlasku iz stana.

Nikad nisam saznala celu istinu.Nisam znala zasto je David rekao da Tom mora da sidje sa oblaka.Mislila sam da mogu sve da ukapiram, ali, nisam shvatila da mi je istina svo vreme bila pred nosom.
Sela sam u svoj automobil, upalila motor i pustila muziku.Sada sam se vozikala po gradu znatno sporije nego pri mom dolasku, ali sam se osecala mnogo gore. Imala sam osecaj da cu svakog trenutka nestati u oblaku zaborava u njegovom srcu.Bez pozdrava...

Ovako se zavrsila moja prva ljubav koja ce uvek imati posebno mesto u mom srcu.Ali, sumnjam da ce ikada biti druge i trece, jer ova je ostavila dubok rez na mom srcu, koji ce, nadam se vremenom izbledeti.

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   Tue Jan 13, 2009 4:51 pm

ovo je super...meni se jakoooooooooooooo svidja to sam ti vec rekla...a tek nastavak...shteta shto je one shot...ali dobro... Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   Tue Jan 13, 2009 5:56 pm

Baš, baš mi se dopalo i toliko me podseća na... ma nije ni bitno.
Predivno.
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   Tue Jan 13, 2009 7:43 pm

kako nije ti tuznoo?
bas je Sad ali je preljepo <3
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   Tue Jan 13, 2009 8:19 pm

svidja mi se... desava se to tako u zivotu...jbg... a nije pravedno...

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   Tue Jan 13, 2009 11:15 pm

prelepo je.........tom je bas ispao kreten.......nikada ne saslusa........-.-
ali prica je extra......

Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   Tue Jan 13, 2009 11:43 pm

prica je odlicna U r right! ...steta sto je one shot
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   Tue Jan 13, 2009 11:47 pm

Ovo je predivna prica..Pomalo tuzna Sad

Ali je predivna ♥
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
Billowa Micaa:)
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 267
: **Automatisch**
Registration date : 2008-07-21

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   Thu Jan 15, 2009 1:09 am

Prelepo je...
Back to top Go down
View user profile
Amber
Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   Thu Jan 15, 2009 7:42 pm

Bas mi se dopada. U r right!
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   Fri Jan 16, 2009 4:01 am

Izrazito mi je drago da va se svidja...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   Mon Jan 19, 2009 4:37 pm

wow.....izwaredno....extra...super...tuzno..
samo ja ga ne bix owako llako pustilla....nznm...msm nije tebi llako...yamishljam owu situaciju..alli o5 ne bix ga tako llako pustilla...
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Sponsored content

PostSubject: Re: No goodbyes [one shot]   

Back to top Go down

No goodbyes [one shot]
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Check out Boomer's Snare in this video
» Woman shot in head