Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Forget to live... (oneshoot)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Forget to live... (oneshoot)   Mon Jan 12, 2009 9:11 pm

Ovako jedan fic od mene, mada nema veze sa TH-om postavljam ga jer me je Kris nabedila.
Nastao je pre par minuta i toliko me mrzi da ga prerađujem tako da sigurno ima grešaka.

Anyway, nemojte da mislite da sam neki narcis jer nisam. Iskreno smatram ovo jednim od svojih najnajnajglupljih ficova.

Smejala sam se. Opet onako prazno bez emocija, zbog toga što su se svi oko mene smejali. Pokušavala da se uklopim - da im budem slična. Pitala sam se kako to da mi zaista nije smešno, kako to da ja više ne zbijam šale. Pitala sam se u šta se ja to pretvaram. Šta ja to postajem – sena, duh? Neko prazan, ispijen bez sećanja, uspomena i hladan. Bez stanja da ikome pokloni lepu reč, da ikome pokaže osećanja. A onda sam se zapitala da li ih još uvek posedujem. A znala sam odgovor, samo nikada nisam bila dovoljno hrabra da priznam sama sebi.
- Izgledaš fantastično! Da se nisi usudila da priđeš Polu! Da se držiš van njegovog radijusa, jasno? Inače će biti svačega. – reče Ellen i zacereka se.
- Ni Daveu, inače će nas biti više! – pridruži se Christina i njih dve počeše da se smeju kao umobolnici.
- Ja ostavljam Nickolasa i prelazim u lezbejke zbog tebe! – ubaci se i Jullie. Na to su već njih tri popadale sa kreveta, pokušavajući da se zaustave bezuspešno.
A nasmejala sam se i ja. Opet lažući svet oko sebe, opet zavaravajući osobe do kojih mi je stalo. Znala sam da sebe više ne mogu da zavaravam. Već sam i sama spoznala da me usamljenist čeka širom pruženih ruku i u budućnosti. Već sam se predala, već sam zaboravila na sve što mi je ikada značilo. Zaboravila sam da se smejem, zaboravila sam da se zabavljam ukratko rečeno zaboravila sam da živim.
Ušle smo u klub. Bilo je krcato.
- Dajte mi jakne da ih ostavim pa idemo da igramo i malo da pijemo! – reče Jullie.
Dala sam joj jaknu. Nije mi se igralo. Ali su me ipak odvukle na podijum. Igrala sam malo a onda sam ih napustila rekavši im da ću biti za šankom. Sela sam na jednu od stolica za šankom. Naručila sam vodku. Začudo, jer nikada nisam pila. Počela sam da razmišljam. Shvatila sam da me niko ne poznaje. Što su me ljudi više povređivali jače sam zatvarala svoji ljušturu ne dozvoljvajući ni najmanjoj kapi vode da prodre unutra. Sasula sam piće u grlo. Naručila još jedno. Posle svih neostvarenih nada i očekivanja, posle svake rane od kojih neke nikada neće zarasti pitala sam se kako sam još uvek živa. A onda je ušao on. On, kom nikada nisam priznala koliko mi znači, on koji verovatno nikada neće ni saznati. Bacio je pogled i zaustavio se na meni gledajući me u oči. U tom trenu žmarci su mi prošli svuda kroz telo. On je znao. I uvek kad bi me pogledao tako činilo mi se da podozreva šta se krije iza moje spljašnosti koja mu je bez sumnje zapala za oko. Ali sve je to bilo uzalud. Ona je stajala pored njega vukući ga. A on me je gledao. Trgnula sam se na drugu stranu ka šanku, ka svom novom poroku. Piću. Ono je bilo moj spas. Poslednjih nedelja mi je poprilično olakšavalo život. Nisam želela da on zna. A opet sve bih dala za samo jedan momenat sa njim. Za samo jedan zagrljaj, za samo jedan poljubac. Ali najviše od svega mi je trebalo da čujem nešto. Gledala sam u čašu pijuckajući svoju vodku. Trebalo mi je da čujem da nisam sama, da je on uz mene. Nasmejala sam se ironično. Šta ja to maštam?! Pa on i ne zna. Te svoje uobrazilje da mi vidi u očima bi mogle da prestanu da prate moje misli. E tada, tada sam počela da proklinjem sebe.
Proklinjala sam sebe kako nemam makar malu dozu samopouzdanja. Zašto nekada u životu nisam preuzela stvari u svoje ruke. Kako nikada nisam bila hrabra. Uvek sam čekala da se nešto dogodi. Uvek sam čekala na prste sudbine, iako sam znala da je sudbina šarena laža za slabiće poput mene. Proklinjala sam sebe što nisam drugačija. Proklinjala sam sebe što sam dozvoljavala da patim. Proklinjala sam sebe što mu nisam prišla i rekla sve. Proklinjala sam sebe što sam umirala svaki put kad bi on drugu vodio za ruku. Proklinjala sam sebe što sam dopuštala da živimu iluziji, u knjigama. One su me činile srećnom, one su me održavale živom. A onda sam shvatila celu sebe. Ja možda jesam živa, ali nikad nisam živela.
Uvek sam se nešto suzdržavala. Mislila na sve oko sebe osim na sebe. Uvek sam zaboravljala na sebe. Uvek sam zaboravljala na svoju sreću. A zauzvrat sam dobijala suze. One su jedine koje me nikada nisu izdale, jedine koje su uvek bile uz mene.
Uvek sam stavljala razum ispred zabave.
Nikada nisam bila hrabra.
Nikada nisam volela ono što su voleli drugi.
Očajnički sam želela da uspem. Pila sam i dalje.
Nikada nisam nalazila zadovoljstvo u onome što su drugi voleli.
Sada sam već osećala suze u uglovima očiju. Nasmešila sam se sopstvenom odrazu u čaši.
Pitala sam se gde sam ja to zaboravila da živim. Da li sam u nekoj staroj kutiji na tavanu ostavila smeh, radost, ljubav? Ili sam ih već odavno bacila kroz prozor? Pitala sam se šta se to desilo sa mnom. Prišao mi je neki momak.
- Hoćeš da igramo?
- Ne želim. – potvrđivala sam sebe. Jednu dosadnu osobu.
- Pa šta želiš?
- Želim da budem srećna.- on se samo namrštio i otišao. Valjda je shvatio da se sa idiotima ne treba petljati.
Onda je došao Phill iz mog odeljenja i seo pored mene.
- Tiff? Ti piješ?- promuca on. Bio je jedan od luzera. Bio je nizak, nenabildovan. Totalno suprotan onome o čemu je svaka devojka sanjala. Nosio je naočare i vredno učio. Stalno su ga maltretirali i šikanirali. Bio je moj najbolji prijatelj. I stalno su me prozivali zbog toga.
- Da. – nasmešila sam mu se odsutno. Phill je ustvari bio moj najbolji prijatelj. Bolji od svih mojih drugarica kojima je najveće napregnuće mozga bilo ša će obući za izlazak.
- I opet me nijedna neće. Tiff oni momci u uglu bulje u tebe već pola sata zbog toga sam i došao.
- Nebitno.
- Daj Tiff bar se osvrni. Za mene.
- Ok. – rekoh mu i okrenuh se. Momci u uglu su momentalno skrenuli pogled koncentrišući se na ispijanje praznih flaša piva.Okrenula sam se i zasmejala.
- Daj olakšaj im malo.
- Ma u redu je Phill. Idi lovi ženske. Ja ću da se družim sa vodkom.
- Ok, kako želiš. Samo ne preteruj. Imam iznenađenje za tebe. – reče Phill i izgubi se u gomili.
Prišla mi je Ellen.
- Onaj tamo traži tvoj broj.
- Hah.
- Da mu dam?
- Whatever.- rekoh i posvetih se pražnjenju sopstvene čaše. Phill se obreo sa druge strane šanka.
- Ja sam novi barmen. To je bilo iznenađenje.
- E super. Je l’ će da me časti kuća još jednom vodkom?
- Hoće. Znaš Tiff mene devojke ne vole... – reče on uzdahnuvši. – Reci mi šta žele devojke? Reci mi šta im treba?
- Samo želimo nekoga ko će želeti nas. Bar ja. – suze su počele da mi teku niz lice.
- Tiff... Daj ne plači. A i oni, oni se samo plaše da ti priđu. Rekli su mi. Ti ne znaš kako izgledaš.
- Lep fazon. Samo kad bi bio istina.
- Stvarno Tiff. Ja te bar ne lažem.
- Kako god. – ispila sam vodku na eks. – Odlazim kući.
Pokupila sam se i pošla. Gledali su me ispod oka. Možda su me se stvarno plašili. Možda ja delujem kao najsamouverenija devojka na svetu. Možda zato što idem visoko uzdignute glave. A u stvari samo krijem sebe.

Last edited by JustTheGirl on Thu Jan 15, 2009 2:23 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Forget to live... (oneshoot)   Mon Jan 12, 2009 9:20 pm

Wow.... FF je extra.... Stvarno.... Nemam reci... SUPER JE!!!

U r right!

PS:Prva sam
Plez :no1:
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Forget to live... (oneshoot)   Mon Jan 12, 2009 9:49 pm

ivana ja sam ti vec rekla, ovo je bar meni bilo jako dirljivo, zato sto je realno i kvalitetno napisano!!! svidja mi se i pomalo se pronalazim.... ma znas vec...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Forget to live... (oneshoot)   Tue Jan 13, 2009 12:18 am

super je i nema veze shto nije vezan za TH...meni se svidja...kada ce nastavak???
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Forget to live... (oneshoot)   Tue Jan 13, 2009 1:39 am

extra je......ovo me mnogo podseca na mene,ja nikada nikom ne pokazujem kakva sam........stvarno ne zelim da budes tuzna........

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Forget to live... (oneshoot)   Tue Jan 13, 2009 1:47 am

Ljudi hvala vam puno...

Wojim was <3333333333333
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Forget to live... (oneshoot)   Thu Jan 15, 2009 12:13 am

Omg Ivana...

Ovo je like, the best thing from you!

Oprosti mi sto nisam ranije procitala, ali sada, procitala sam dvaput...
Ovo je zaista odlicno napisano.Nemam reci.Zaista.Kao sto je Kristina rekla, dirljivo i kvalitetno napisano.Iskreno, nisam nista manje ocekivala od tebe...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Forget to live... (oneshoot)   Mon Jan 19, 2009 5:13 pm

wow iwana nemoj wishe da si reklla da je owo gllupo....znachi tako extra opisujesh...nemam rechi stw...i da msm da bi moglla da nastawish da ne bude oneshot...nznm....!!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Sponsored content

PostSubject: Re: Forget to live... (oneshoot)   

Back to top Go down

Forget to live... (oneshoot)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» The Mahavishnu Live CD - What stopped its release?
» New Mahavishnu Orchestra LIVE
» Jeff Beck Live CD playing Stratus, On BluRay5.1 now
» Yabby You & Gladiators - Live (1986)
» Brigadier Jerry & DJ Mush1 - Live Tunnel One Radio 2009