Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Ispovedanje

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:07 pm

Evo jos jedne moje price... Meni je licno jedna od omiljenih, stvarno sam vezana za nju... Ali kako su dosadasnje reakcije pokazale, okolina je nije sasvim prihvatila...

Evo odmah da kazem, ako ste rasejani, ili na bilo koji nacin nemate dovoljno paznje za citanje, bolje stanite OVDE, da ne bi posle bilo zabune... Videla sam da ko nije zaintresovan ne shvati pricu, dok oni drugi koje zanima, odmah sve shvate... Zato nemojte da citate ako vas mrzi....

I bitno je samo jedno, da obratite paznju na znakove, na opise koji vam sve objasnjavaju... Verujte, ocigledno je... Toliko od mene....

Uvek je bio tu, uvek sam slusala tu melodicnu muziku koja dopire sa njegovih usana. Od silne brige prema meni, nikada nije pokusao da me oslobodi, da mi skine traku i dopusti da ga moje reci ugreju… Skrivao je crnilo i poteskoce zivota daleko od mog pogleda, toliko dugo sam bila ubedjena da je sunce svuda, da mrak ne postoji. I pitam se, kako mi njegove sitne greske nisu upadale u oci, kako nisam shvatala... Sta je on zapravo...

- Melisa pazi!- Pritrca krupni momak svojoj malenoj sestri. Upravo je pala sa bicikle, jos uvek uceci kako se vozi.
- Boli me!- Ronila je decije suze, drzeci se za povredjeno koleno.
- Procice...- Pomilovao ju je brizno, poljubivsi joj celo... Uzdrhtala je na njegov ledeni dodir...
- Boli me...- Napucila je usne pogledavsi ga ocima punih suza.
- Hajmo kuci.- Sa nestvarnom lakocom ju je podigao u narucje, i krupnim koracima se uputio domu. Privila se uz njegove grudi pozeleci da je sakrije od svih demona, da zauvek bude pored nje, da je pridrzi kada postane isuvise slaba...

Nisam slutila koliko cu kasnije zazaliti zbog svojih detinjih zelja. Kako je vreme odmicalo, ja sam se sve vise menjala, ali on je ostajao isti. I dalje moj najveci cuvar, stit koga je ne moguce probiti... Toliko puta sam se naljutila na njega, ali nikada nisam bila istinski odlucna u toj ljutnji, mada mozda samo na trenutke... I kada bih kipela od besa, gotovo vristala od nemoci i zgazenog ponosa, uvek je, bez izuzetka, uspevao da me ohladi. I to samo jednim, ubitacnim pogledom! Cim bih na sebi osetila taj blagi smesak, te medene smedje oci... Raznezile bi me, delovale su kao neobjasnjiva nadzemaljska sila. I taj barsunast ton, reci poput leka koji me, protiv moje zestoke volje, opusta. Nisam mogla a da mu se ne osmehnem, kao da je uzivao radeci mi to, oci bi mu neukrotivo zaigrale, i skrenuo bi pogled, kao i ja.... Na njega je bilo apsolutno nemoguce srditi se...

Ali nije vecito bio blag, cesto se desavalo da naprasno poludi. Nervoznim korakom bi se setao i urlikao kao razjareni lav. Oci bi mu crvenkasto i zlokobno zasjajile, i nije bilo traga dobronamernoj smedjoj boji. Stezao bi napete sake, kad kad bacjuci probadajuce poglede na mene. I posle svih tih godina, nisam uspela da naucim kako je tada bolje skloniti mu se s’ puta, i pustiti ga da se isprazni. Nego bih kao kakva zmija otrovnica zasiktala i razbesnela ga jos vise. Mada, na kraju bi opet on izvojevao pobedu, a ja bih bila u zatvoru suza. Nije mu se svidjalo da placem, ocigledno nije razumeo taj gest, jer on nikada nije plakao...

Sto sam bivala starija, on je postajao sve savrseniji u mojim ocima, izdigao se nad ostalima kao moj jedini idol, mnogi su me zadirkivali zbog toga, ali nisam se puno obazirala na ostre opaske... Ponekad bi me obuzeo stid ako bi on cuo kako ga sa neizmernim divljenjem opisujem, ali samo bi se nakratko nasmesio, ostavivsi me da mu procenjujem taj nedokucivi izraz lica...

Onda je dosao i neizbezni pubertet, koji me je poprilicno drmnuo. Promena se osetila i na njemu. Ja sam neprestano bila zanesena, a ako bi me prenuo iz sanjarenja, bivala sam i izrazito gruba i nepazljiva. Kasnije mi je bilo zao da ga tako nehajno i nemarno povredjujem, ali reci su uvek klizile tik ispred mojih misli. On je postajao ljubomoran, preterano zastitnicki nastrojen. To me je nerviralo, kidalo mi zivce delic po delic. Vikao bi na mene bez trunke oklevanja, mada ni ja nisam marila za svoju vatru. Nismo se slusali, samo smo pucali recima medjusobno. Desavalo se sve ucestalije da mi presrece decka i preplasi ga na smrt. Nikada i nisam saznala sta je tacno rekao Steavu, ali sigurno je bilo uzasavajuce, jer i dan danas mi se ne obraca. Mogu da zamislim koliko se jadan decko uplasio tajanstvenih i opasnih ociju moga brata, jer ja sam se uvek stresla na takav pogled pun zlobe i nekontrolisanosti, ali moj strah je bivao sa lakocom odnesen nakon sto se oci ponovo pretvore u veselo smedje. Raspolozenje mu se munjevito menjalo, neko bi pomislio da smo u isto vreme prolazili reseta puberteta, ali svakako nije bilo tako... Njegovi razlozi, cini mi se, poprilicno su se razlikovali...

I onda se desilo TO...
TO sto nas je zauvek udaljilo, uplasilo bliskosti i poverenja... Verovatno bi bilo bolje, po mene, a jos vise po njega da nikada nisam ugledala TAJ prokleti prizor. Taj meni sasvim nerazumljiv i odbojan prizor... Secam se, zatvorila sam oci, pozelevsi da sanjam...

Bilo je oko ponoci, iznenada sam se probudila usred mraka. Oci su mi lutale po sobi pokusavajuci da se uvere kako je sve u redu, ali utisci nocne more vladali su cvrsto... Polako sam se izvukla iz postelje i uputila prema njegovoj sobi. Misleci da ce, po obicaju, jedino on imati ohrabrujuce reci... Nasavsi se blizu vrata, cula sam uzdahe. Nisu bili posebno glasni, ali najezila sam se. Pomalo su licili na krike, veoma mucne krike. Ipak, stisnula sam zube i usla...
- Melly?!- Razrogacenih ociju me je prostrelio.
- STA?!?!- Prestravljeno sam prikovala pogled u TO sto radi, u TAJ odvratni i previse strasni prizor.
- Izadji Melly, molim te!- Ocajno je rekao, medjutim, nisam se pomerila ni makac. Gledala sam kako i dalje drzi taj neobjasnjivi, i nikada do tada vidjeni pojas oko noge. Bio je snazno pricvrscen za butinu. Siljci su bili bolno zariveni u njegovu bledu kozu... Njegova izmucena ruka stezala je pojas, jos dublje ga zarivajuci, a krv je isticala nekontrolisano...
- Izadji!!!- Ponovio je nesto odlucnije, ali moje noge nisu htele da poslusaju. Kako li sam jarko pozelela da nestanem, da samo isceznem i probudim se iz kosmara. Da mogu biti sigurna kako ta bolesna prilika nije moj voljeni brat, da moj idol ne radi neljudske stvari... Zaplakala sam, uplasivsi se jos vise. I koliko god da sam zmurela, rasuta krv po njegovom nekada idealno cistom krevetu gusila me je... Patila sam, u meri koju je on po svoj prilici, odlicno znao...
- Melly molim te...- Sapnuo je slomljenim glasom, spustivsi pogled. A ja sam tek tad uvidela da jos uvek netremice zurim u krvavi pojas, malecni talas stida navreo mi je u obraze, ali bio je zanemarljiv u poredjenju sa velicanstvenom stravom koja je vladala mnome. Slabasno sam se oteturala do svoje sobe, i nastavila da jecam. Ne znajuci vise ni da li od pretrpenog soka, paklenog straha, razocarenja i prebrzog rusenja mog sveta, ili zbog gadjenja... Apsolutno nista nisam razumela, a sve i da sam se trudila, misli su mi bile zamucene i uskomesane da bih bilo sta ispravno zakljucila. Ubrzo sam zaspala, ukocenog izraza lica...

Jedino cega se dalje secam jeste da ga ujutru nije bilo. Majka je rekla kako je nenajavljeno morao da otputuje, a na sva moja dalja pitanja nije htela da odgovori, verujem, nije ni znala kako... I svaki put kada bih pokrenula temu o bratu, nalazila je nacin da se izvuce, a ja sam i sada ostala u bolnom neznanju...
Toliko vremena je proslo, ali ta noc neprestano me proganja, iznova i iznova mi se vraca u snove. Ceznjivo tragam za odgovorom, koji vec uveliko kasni...
Vise sam prestala da brojim godine, uzdahe, nesnosne jecaje... sve upucene njemu! Zelim da dodje, da me zagrli svojim sneznim rukama, da me pribije cvrsto kao nekada. Ali nema ga, izgubio se kao prah, pocinjem da sumnjam da je ikada postojao... Previse je izgleda, bio savrsen za ovaj svet...

I toliko sam bezala od ovoga, ovog zastrasujuceg poveravanja istine. Mada nije uzasno kako mi se cinilo, i ova usamljena suza sto mi upravo tece obrazom, to je cista ceznja, ceznja za mojim bratom, za idolom i zvezdom vodiljom... Osecam ogromnu prazninu, sve te nase godine nepovratno blede. Pokusavam da ih zadrzim, ali izmicu sve brze...
Zar je moguce da zaboravim svoje srecno detinstvo?! Zar to trazis od mene?! Bilo bi kao da si mi nasilno iscupao deo srca, deo zivota, koji sam sa mukom morala da nastavim...

I to je moja tajna prica, nasa prica. Toliko duga i neshvatljiva, a uspela sam da je uguram na papir. Nije nimalo svetla poput sjaja njegovih ociju, ni blistavosti obarajuceg osmeha. Ona je drugacija, draga koliko i odbojna. Sada mi je gotovo nemoguce da poverujem da je bio tu, da je zeleo da bude pored mene... Tako nezan i pazljiv, a opet divovski jak i smrtonosan... Sta je to zapravo bio moj brat?! I da li mi je uopste bio brat??!
Znam da bi me odgovor gurnuo u tamu pakla, ali ovako samo neprestano propadam, cekajuci da se pojavi...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:14 pm

Nemam reci... Ti bas umes da dopres do mene ovim tvojim pricama... Jos uvek sam u soku... Ovo je... Nekako nemam reci da objasnim kako sam se osecala dok sam ovo citala!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:20 pm

Fantastichno!!! Meni se zaista swidja! Ti stwarno prelepo pishesh. neke rechenice su mi toliko prelepe da se zapitam da li cu ja IKADA moci tako da pishem. stwarno me sa swakim nowim FF-om swe wishe ostawljash bez daha! znam da su neki opisi iz owe priche istiniti i to je mozhda ono shto twoje priche chini posebnim: iako su neke stwari izmishljene i nestwarne, u swakoj prichi postoji deo TEBE i deo REALNOSTI... mislim da je owo zaprawo odgowor i na ono pitanje shto si mi jednom postawla shto se tiche twog stila. ti unesesh deo sebe u prichu, a to je ono shto zaprawo malo ljudi radi.

zaista mi se dopada owaj FF!
i ne znam shta josh da ti kazhem...
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:22 pm

wow....swaka moja rech bi billa suwishna za owako neshto...kris dobijash orden od mene...ne zellim wishe nishta da kazem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:22 pm

ovo je stvarno preljepo.. PRE!
Neznam sta bi vise rekla... nesto savrseno I love you
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:23 pm

Kris ti si ... Jaoj... Ubijas me... Prelepa je svaka tvoja prica, i uvek me ostavis bez daha... Kada citam ovo dodje mi da placem i da se smejem... Na pocetku lice na obicnog brata i sestru,ona dolazi u pubertet , on je brani kao i svaki stariji brat,ali onda sve ono... Ma nemam reci... Fantasticno je!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:27 pm

joj koliko sam happy!!!!!!!!!!! waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

majche drago mi je!!! bas sam srecna...tnx puno!!!! ne mogu da verujem da je ostavilo toliki utisak...

tanja sta da kazem... ostavila si me bez reci.... mnogo ti hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i da, istina da u svakoj mojoj prici ima deo mene... u ovoj posebno, neki znaju zasto... i hvala ti sto toliko cenis moj stil, kako sam srecna... Boze....

joxy, nemogu da verujem!!!!!!!!!!!! hvala ti bre najvise!!!!!!!!!!!

mila takodje! tnx!!!!!!!

takodje, ja isto obozavam ovaj ff... iz licnih razloga...

hvala vam!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:28 pm

Sve za tebe

Kez :hug:
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:29 pm

hvala majche... i dalje sam u pozitivnom soku...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:30 pm

Hehe Smile
Back to top Go down
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:32 pm

joj bre...ja sam pod utiskom...ovo je FANTASTICHNO...ne koliko i sama radnja nego ti opisi koje si nam dala...ja ne znam shta da kazem...svaka chast... U r right!
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:33 pm

hvala kaca!!!! neizmerno mi je drago!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hvala jos jednom!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:35 pm

kad ces da pises ponovo nesto...
hocu jos neku tvoju pricu Smile
nikad mi ne bi dosadilo da ih citam Smile
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 2:45 pm

o majche tnx!!!!! ne znam... imam da pisem neki duzi ff ali sam nesto prestala da ga pisem... nzm zasto....
bice prica kad mi dodje inspiracija, ovaj je nastao sasvim slucajno...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 3:06 pm

Zaista je P-R-E-D-I-V-N-O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 3:41 pm

sve vec znas...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Billova4immer
New fan
New fan

Number of posts : 52
Registration date : 2008-12-07

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 3:53 pm

ja stvarno nemam reci za ovo....
SVAKA CAST :no1:
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 4:19 pm

majche hvala ti bre!!!!!!!!!

da, znam majo...

a sadija tnx puno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 4:47 pm

awwww
ja nemam rijeci...
ovo je nesto predivno
stvarno nevjerujem da netko moze tako dobro pisati
inace djelujem dosta bezosjecajno no tvoji tekstovi uvijek
dopru do mene
svaka cast
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 4:54 pm

oo natasa... hvala... pa nisam ja bas neki pisac.... msm....
hvala najvise!!!!!!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 7:15 pm

Ja te preklinjem... Uzimaj olovku u ruke i pisi jos jedan FF
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 8:34 pm

xa xa xa.... mozda... ali necu sebe da teram... nego ako bude bice...

ali ja sam se zaljubila u ovaj ff... da samo znate koliku vrednost ima za mene...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 8:35 pm

Mogu da pretpostavim koliko vredi tebi ako smo se i mi izgubili dok smo ga citali!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 8:37 pm

xax... verovatno si upravu...
znate sta mi se cini.. da meni moj brat postaje neiscrpna inspiracija... evo vec drugi ff je nastao zahvaljujuci njemu.. msm ovaj i jos jedan tj onaj duzi sto trenutno pisem...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Ispovedanje   Tue Jan 06, 2009 8:43 pm

Jedva cekam da ga vidim ... Obozavam tvoje ff-ove
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Ispovedanje   

Back to top Go down