Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Teen Story

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Teen Story   Tue Jan 06, 2009 9:34 pm

Majo, bojim se da nisam bash razumela owaj twoj kom... Confused02

btw, radnja pochinje da se zaplice... imam utisak da ce da bidne swashta... swidja mi se chap!
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Teen Story   Tue Jan 06, 2009 11:30 pm

xxBiLl's*GiRlxx_t@nY@_ wrote:
Majo, bojim se da nisam bash razumela owaj twoj kom... Confused02

btw, radnja pochinje da se zaplice... imam utisak da ce da bidne swashta... swidja mi se chap!

ja sam je razumela hoce ona da se uplashi i da je Antonio pridrzi...mozda se to desi...
und hvala svima za commove...JAKO mi je drago da vam se svidja...sada sam happy
ima da napishem novi chap vecheras...
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Jan 07, 2009 12:52 am

weeeeeeeeeee....epa onda pozuri....*skache po kuci kao nenormallna*
xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Jan 07, 2009 1:01 pm

Jbg kad ti je brat neodoljiv... *duri se i brblja*

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Jan 07, 2009 2:10 pm

shta ja mogu shto je neodoljiv...?
ipak to je moj bata... lol! lol! lol!
a nastavak danas ili sutra dobijate...
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Jan 07, 2009 4:11 pm

Pa valjda ne mozes nista sto je tako hawt XD

um, da znas da ga ocekujem danas...
Ne kacim se ja dzabe na net svakih sat-dva...

lmao...jedva cekam!!

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Jan 07, 2009 10:15 pm

Evo novog chapa dobila sam inspiraciju pa sam mislila da je bolje da napishem sada!!!Stvarno se nadam da ce vam se svideti!!!

Chap 3

Nashli su se na pragu chetvorospratne,stare,napushtene kuce.Dugo niko nije u nju krochio(izuzev njih od skora),obrasla je puzavicama,izgledala je zastrashujuce.Ulivala je strah u svaku osobu koja bi se tu sluchajno nashla.Vrata su bila drvena i velika sa zvekirom u obliku glave lava.Antonio je otvorio je otvorio vrata koja su podjednako shkripala kao i kapija.Ushli su unutra i tu je bio nameshtaj prekriven najlonom.Unutra je takodje bilo hladno!
-WOOOOOOOOW!!!-Bill je samo to rekao kada je ushao idalje je bio odushevljen kucom
-I ja kazem bato!-Tom je razgledao prostoriju
-Pa ipak smo ga mi nashle-rekla je Sara
-A mi smo najbolje-rekla je Eva bacajuci petaka Sari i obe se nasmejashe
-Moram da priznam-rekao je Tom okrecuci se prema njima-Niste vi toliko loshe i nije vam ovde dosadno sigurno!
-Mislile smo da ovde malo sredimo i da dolazimo i pravimo zurke ili samo sedimo i neshto radimo-rekla je presrecno tapshuci rukama Sandra
-Dobra ideja.Pomoci cemo vam koliko mozemo-rekao je Bill sa istim izrazom lica od pre 3 minuta
-Ajde da razgledamo josh.Nismo sve pogledale-rekla je Leona koja je prstom skinula prashinu sa obliznjeg ormarica
-Vazi.ALI svi se drzi zajedno-rekla je Maja naglashavajuci ono ALI
-OK.Ti se bash plashish ove kuce?-upitao je Antonio smeshuci se
-Da .Ne znam zashto ali od kada smo krochile u ovu kuci imam neki chudan osecaj kada god sam u njenoj blizini i znam da cete reci da je smeshno da se shesnestogodishnjakinja plashi ali tako je.Uzasno se plashim!-rekla je tresuci se kao prut shto od hladnoce shto od straha
-Svako se nechega plashi.Tako da to nije razlog da ti se smejemo!-rekla je Eva krecuci se prema stepenicama
-Popeli su se na prvi sprat tamo su bile dve sobe i kupatilo.Takodje je nameshtaj bio prekriven najlonom da bi se sachuvao od prashine.Po svemu sudeci sobe su bile dechije.Obe sobe su uradjene nazi dechijim stilom.Na drugom spratu su bile dve vezane sobe sa WCom i balkon.
-Mislim da su se u ovim sobama odrzavali sastanci-rekao je Viktor otvarajuci fioke radnog stola
-Sigurno-rekao je David otvarajuci WC dok su ostali razgledali po sobi-uuuuuuuu ovaj WC je chist a i nekako svez kao da ga je neko skoro koristio
-Ljudi ovde ima neki rokovnik-rekao je Viktor nashta su svi odmah pritrchali-Jbt ovo je nogama pisano.Chek jel` ovo pishe 1925 ili mene ochi varaju?
-Daj da vidim-rekao je Tom i Viktor mu je dao rokonik-da ovde pishe 1925-neshto se nakon shto je to rekao chulo...a Maja je progutala knedlu u jako stegla Antonia za ruku
-Shta je to?-zazmurila je i okrenula se
-Ma nishta,sigurno je machka-rekao je opushtenim tonom Antonio-nemoj da se brinesh ja sam tu
-Joj kako je to slatko-rekli su u isto vreme Sandra i Bill
-Boze ja se nalazim medju romantichara.Uzas-rekao je Tom sa zgrozenom grimasom vracajuci rokovnik u fioku
-Daj u svakome ima bar trunka romantike-rekla je Eva
-Ne.Bar kod mene nema-odgovorio je klimajuci glavom
-Ne lazi ima u tebi romantike bar ja to znam-rekao je Bill
-Dobro priznajem.Ali samo malo romantike ima u meni-rekao je pokazujuci rukama kao malo
-Nastavili su ka trecem spratu gde se nalazila 1 velika spavaca brachna soba sa francuskim lezajem i velikim balkonom.Takodje u sobi bio i veliki orman.Otvorili su ga ali u njemu se nije nalazila odeca kao ni u proshle dve dechije sobe.
-Meni ovde neshto sumljivo-rekao je David praveci facu kao da ce da k*aki-ali bez zaj*bancije
-Pa jeste chudno shto slika ima i na zidu i na policama,tu su svi predmeti,a nema odece i lichnog pribora.Stvarno je chudno-rekla je Leona kada su zatvorili poslednju fioku i seli na krevet
-Milsim nisu se odselili jer da jesu onda ne bi bilo ni nameshtaja,a dobro najlon su sigurno stavili pre nego shto su krenuli na put-rekla je Eva slezuci ramenima dok je Marija idalje drzala Antonia za ruku shaputali su svi nisu hteli da povise ton zbog onoga shta su chuli malo pre
-Da ali na koji put?-upitala je Sara
-Hmmmm otkud mi znamo?-Sandra se vec malo uplashila
-Znam imam ideju.Ajde idemo kod mene da pitamo Huanitu ona ce sigurno znati jer ipak je ovde odrasla.Sigurno je chula za one koji su ziveli ovde-predlozila je Eva
-Slazem se,a i taman cemo se ugrejati jer je ovde ledeno izgleda da prozori ne dihtuju dobro-rekao je Antonio ustavshi sa kreveta
-Sishli su polako i ne chujno.Kada su krenuli da otvaraju vrata ponovo su chuli ono lupanje,a Marija je josh jache stegnula Antonievu ruku.Videla se neka senka kako dolazi iz kuhinje.Odmah su otrchali u dvorihte i do kapije.Tom i Eva su sachekali da svi izadju i na kraju su ponovo bacili pogled na kucu neko je sa prozora pomerio zavesu i gledao ih pravo u ochi.Samo su se pogledali medju sobom i potrchali.Zajdeno(odnosi se na sve njih)su trchali kroz shumu koliko su ih noge nosile.Izashli su na chistinu.Par ljudi je bilo ispred svojih kuca sedeli su na stepenishtu.
-Stanite!-rekli su Tom i Eva kada su se nashli ispred Antonijeve i Evine kuce
-Shta je sada?-upitala je nervozno Marija idalje ne ispushtajuci Antonijevu ruku
-Kada ste vi izashli ja i Eva smo baili pogled na kucu ponovo i videli kako nas neko posmatra-pocheo je da Tom pricha ubrzano
-SHTA?Vi nas zezate jel` da?-razdrao se David
-Ne, istina je sve shto je Tom rekao-potvrdila je Eva-moramo da saznamo shta se desilo sa tim ljudima u toj kuci i ko nas je to gledao!!!
-Dobro.Sada cemo da pitamo Huanitu!-rekao je Antonio i ushli su u kucu...

EDIT: Sada sam provalila da ima greshaka i izostavljenih slova...izvinjavam se ali toliko sam se uzivela da nisam gledala u monitor...(JOJ neko ce pomisliti i da sam luda)

Last edited by *~kAcA`95~* on Thu Jan 08, 2009 12:49 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Jan 07, 2009 10:23 pm

>.>

Jer si sigurna da to nisu duhovi?
Mislim, Kaco....Ja sam samo cekala da nesto skoci na njih!!

Reci mi, mislis da se ja ne bih uplasila...
Ja bih otkinula Antonijevu ruku od straha....

Ja mrzim ovakve kuce...Jao...
Bar je Antonio bio tu i bio je sladak XD

EDIT:

ou jbt, i ja napokon da procitam nesto pre svih ostalih XD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Jan 07, 2009 10:27 pm

owo je fenomenalno!! kaca deffo extra pises, tako je zanimljivo! nemam reci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Jan 07, 2009 10:36 pm

Sad će da ispadne fazon da su to vampiri... xD

Baš me interesuje šta će se dogoditi!
Back to top Go down
View user profile
MarijaundTom
New fan
New fan

Number of posts : 88
Registration date : 2008-12-21

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Jan 07, 2009 11:16 pm

extra je kaca jedva cekam nastavak...
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Jan 07, 2009 11:25 pm

WoW! jbt najezhila sam se...! swaka chast! pishi dalje, MOLIM TE!!!

Ja zhiwim za owakwe priche!!!!!
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Jan 07, 2009 11:46 pm

Kaca!!!!!!!!!!ja ne mogu da werujem...brillijantna ideja...!!!!!!
ja ne smem da glledam xoror fillmowe...zato si ti tu da mi docharash...xwalla ti!!!!!!
und ja obozawam owakwe kuce....xD...mogu da zamisllim sebe lletella bix kolliko bix trchalla...*pita se shta je sad llupilla*
EXTRA!!!!!!!!samo tako nastawi!!!!!!!
Back to top Go down
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Thu Jan 08, 2009 12:45 am

hvala...svima JAKO mi je drago shto vam se svidja...chak sam i suzi pustila od srece...vashi komentari mi daju inspiraciju...
Ivana ne mora da su to uvek vampiri jel` da? Wink
Marija hvala
Tanja nadam se da ce ti se i ostatak svideti...
Joxy hvala...ja sma kao mala gledala horore tj. OBOZAVALA IH...i skoro sam gledala neke...pa odatle sam dobila inspiraciju za kucu i izgled,a inache ovde kod mene u kraju ima jedna napushtena kuca gde kazu da se skuplja sekta...i bila sam tamo moram da priznam U*R*LA SAM SE(ALI NE BUKVALNO)...inache dok sam pisala FF toliko sam se uzivela da sam se i ja uplashila i odmah istog trena upalila svetlo...!!!lol
*ne znam ni shta sma vishe naprichala ali dobro*
josh jednom hvala...a nastavak ce sigurno biti ili sutra ili prekosutra... Very Happy
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Teen Story   Thu Jan 08, 2009 12:51 am

ma sutra znam ja...msm ja nisam tu prekosutra a u bg nemam net...tako da sutra,sutra...pls...!!!!!!
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Teen Story   Fri Jan 09, 2009 4:58 pm

eeeee ae stawi chap meni za welcome nazad!! lol!
Back to top Go down
View user profile
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Fri Jan 09, 2009 5:00 pm

Evo novog chapa.Mozete se zahvaliti dredolikom shto sam napisala ovo on mi je dao inspiraciju.A mozda sam i malo produzila pa nema smisla na kraju ali ajde

a da i provalila sam da nisam stavila slike momaka...pa evo njih...

-Bill Kaulitz

-Tom Kaulitz

~Chapter 4~

-Ushli su.Unutra je bilo mnogo prijatnije i miris tortilja je mamio sve ka kuhinji(kao neka ruka u crtanim filmovima...lol).
-Idite vi u sobu na tavanu,a ja cu doneti sa Huanitom toplu chokoladu da se ugrejemo.Jeste li svi za tortilje?-upitala je Eva dok je stavila jakne u plakar
-Da-odgovorili su slozno i u glas
-Samo daj mi kljuch od tavan jer si ti tu sobu zakljuchala-rekao je Antonio
-Izvoli-bacila mu je kljuch nakon shto ga je izvadila iz dzepa-taj zeleni-i nestade iza kuhinjskih vrata
-Koliko vas je doshlo?-upitala je stavljajuci tortilje na tanjir
-hmm da vidim-vadila je sholje-deset nas je-nastavila je da vadi sholje
-Dobro
-Huanita moramo neshot da te pitam-sipala je toplu chokoladu u sholje
-Reci?
-Jel` ti znash za neku kucu u onoj shumi?
-Eva otkud ti znash za tu kucu...?-okrenula se vidno ljuta i uplashena
-Pa pitam onako.Jer ovaj...-gledala je u pod ne znajuci kako da se izvuche iz svega ovoga
-Niste valjda ulazili unutra?-prodpostavila je i upitala sa uplashenim izrazom lica
-Nismo-slagala je znala je dobro da laze istog trena je nestala struja
-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-chuo se vrisak sa tavana i prelomio tishinu u celom kraju svi su sjurili ko stampedo u kuhinju
-Smirite se-rekla je Huanita paleci svecu
-joj shta je bilo?-vi su seli za sto,a Huanita im je posluzila tortilju i Eva je dala chashe tople chokolade svima
-Pa...-rekla je uplashena Marija
-shta pa?-rekla je Eva sedajuci izmedju Sandre i Sare preko puta Toma

~flash back~
-Evo ljudi udjite-otkljuchao je Antonio napokon vrata i upalio svetlo
-Wooooooooooooooooow-rekli su svi(mushki)u glas
-Da bash je super bile smo mi ovde-rekla je Sara
- Ona svira gitaru-upitao je Tom i krenuo ka njoj
-Ma...-rekao je Antonio mahnuvshi rukom tada je nestala struja i neko se pojavio sa spoljne strane prozora i gledao pravo u Toma koji je bio blizu gitare i prozora
-aaa-skochio je od straha-to su te ochi shto su nas gledale u kuci-pokazivao je prstom,a on ga je idalje gledao belim ochima pravo u ochi-Bezite-vrisnuo je Tom vrata su bila otvorena,a odjedamput su se zatvorila.Antonio je vukao kvaku da bi nekako otvorio vrata
-Necete mi pobeci-rekao je promukao zastrashujuci glas-xaxaxaxaxa-podrugivao se a oni su vec sjurili niz stepenice

-Aha-pogledala je ljutito Huanita Evu-znachi niste ulazili?
-Dobro jesmo-rekla je Eva glavom na dole-ali chija je to kuca?-podigla je glavu
-Pa vidite u toj kuci je zivela petochlana porodica i to je bilo josh 25 godina pre nego shto sam se ja rodila ali meni je prichala baka koja je sa njima bila u odlichnim odnosima-uzela je stolicu i sela medju njih stavljajuci sholju tople chokolade na sto-niko ne zna shta se sa njima desilo i veruje se da duh glava porodice Piter Potter chuva tu kucu-uzdahnula je-taj duh koga ste videli i koji vas je gledao je sigurno on.U sred noci se chuo krik koje bi i mrtve iz groba probudio.Niko nije znao shta se deshava svi su izashli ispred svojih kuca sem Potterovih.Nije se niko usudio da ode da proveri shta se desilo sem mog dede.Otishao je da vidi shta se desilo sve ochi su bile uprte u njega i pratile ga.Pokucao je i sluzavka mu je otvorila i rekla da su Potterovi otishli na put,a ona je bila obavijena znojem.Kada je pitao shta se to chulo ona mu je odgovorila da je samo loshe sanjala i izvinila se svima.Od tada niko nije chuo ni video Potterove i sluzavku.Pricha se da su odneli svi stvari i otishli na put-zavrshila je prichu-Joj kada ce ova struja vishe.Jel` to ceo kraj nema struju?
-Pa jel` neko ulazio u tu kucu posle toga?-upitala je Sara
-Ne znam niko mi nishta o tome nije prichao-vratila se na stolicu-ceo kraj nema struju
-Otishli su u dnevu sobu svi dok je Huanita legla da spava.
-Shta cemo sada?-upitala je Sandra
-Ako hocete ostanite ovde pa prespavajte ionako cemo se smoriti nema nikog-rekao je Antonio
-Vazi-rekli su u glas i spremali se da puste Vrisak na DVD-u
-Hocete neshto da popijete-upitala je Eva-idem taman i kokice da napravim dok vi ukljuchite-svi su rekli shta zele-dobro.Ajde neko samnom necu moci sama to da ponesem
-Evo ja cu-rekao je Tom i ustao,a ona ga samo chudno pogledala
-Stani!-rekla je a on se ukopao u mestu-evo ovi frotiri trebace nam-stavila mu je u ruke 10 frotira u raznim bojama,a on se vratio i ostavio frotire
-Hmmm.Gde su te kokice?-razgledala je po kuhinjskom plakaru-aha evo ih-kada je zatvorila i krenula ka mikrotalasnoj nashla se na par centimetra od njegovih opijajucih usana sa pirsingom
-A da te pitam neshto-nije se udaljavao o nje
-Reci?-zaobishla ga je i stavila kesu kokica u mikrotalasnu
-Shto si me podbadala kada smo ishli u kucu?-pratio je pogledom
-Pa jednostavno nisi mi se svideo nisi ostavio neki lep utisak na mene.Eto zato!
-Samo zato?-napravio je zapanjujucu facu
-Da.I sada mi pomozi da ovo odnesem tamo-skrenula je sa teme
-Evo kokica
-Dajte i sedite tamo-rekao je Bill koji je sedeo Sandre
-Hmmmmm.Mislim da nas dvoje treba da raspravimo to-tek kada je seo pocheo je da melje kao vodenica
-Joj bre cutish li ti nekad?-preselo joj je
-Ti cuti.Taman ste se nashli i ti ko vodenica meljesh-rekao je Antoni-tako da nisi nishta bolja
-Hahahaha-pocheo je Tom da se smeje
-Cuti.Pochinje film-naslonila se na njega kako bi ga ucutkala...

evo shta mislite...ha?und sori ako ima izostavljenih slova ali nsiam gledala gde bodem... Very Happy

Last edited by *~ DJ. kAcA`95~* on Sun Jan 11, 2009 1:12 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1472
: over the rainbow with tom.

PostSubject: Re: Teen Story   Sun Jan 11, 2009 1:05 am

Haa....znala sam da je duh...znala sam znala sam znala sam xDD
Und,bas mi se swidja..u owom chappy se bas oseca neka porodicna atmosfera xD msm owo sa filmom i kokicama.... xDD
Bas me zanima sta ce biti dalje sa kucom i Potterom xDDDD
strawa ti je FF... blago wama kad imate takwe extra ideje xDD
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...

PostSubject: Re: Teen Story   Sun Jan 11, 2009 1:10 am

Uvukla mi se jeza u stare kosti xD

Baš me zanima šta se desilo sa Potterovima...
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Teen Story   Sun Jan 11, 2009 2:13 am

Vrlo interesantno...

XD Mene i ne zanima bas sta se desilo sa duhom XD

A, naslonila se na njega samo da bi ga ucutkala?? *sumnjiva*

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Teen Story   Sun Jan 11, 2009 7:15 pm

brrrrrrrrrr............. pale

Leute, msm da je pisanje horora Kacin talenat za koji nismo znali...

ja sam ti wec rekla da zhiwim za owakwe priche... so, msm da bi bilo malo da kazhem da mi se JAAAAAAAAAAAKO swidja!!!!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Teen Story   Mon Jan 12, 2009 5:55 pm

wooooooow kaca kako je dobro napisano! bas znas da me nateras da razmisljam, i jedva cekam sta ce dalje biti!!! A slazem se sa miljanom da se oseca ta slozna atmosfera, i nzm... jako lepo si docarala sve to....

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Tue Jan 13, 2009 12:58 am

ljudi hvala na komentarima...oni me chine srecnim i tako mogu da nastavim da pishem...
na ovom chapu se zahvalite Maji koja me je podsetila na dve osobe koje mi daju inspiraciju...ako stignem stavicu vecheras chap...a ako ne onda sutra... Very Happy
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Teen Story   Tue Jan 13, 2009 3:53 am

Marsh!!

Nisi ga stavila, a morala si da mi kazes ono!!! *puci usne i duri se*

molila sam te da stavis chap ne bi li me odvojila od Sumraka, zaljubicu se u Edwarda!!!

zato je bolje po tebe da sutra stavis chap *nastavlja da cita*

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Tue Jan 13, 2009 4:37 pm

evo tog chapa...recite mi shta mislite poshto meni i nije neshto...

Chap br. 5

~Nakon 3 sata~
-Znala sam da ne treba da gledam taj film-gundjala je Maja
-Ajde bice sve uredu.Mislim shta moze da ti se desi pored mene?-upitao je Antonio zagrlivshi je
-Hmmm.Ne znam ja shta moze da mi se desi pored tebe?rekla je nevino,a on je tada poljubi
-Eto shta oboma moze da se desi kada ste zajedno-rekla je Sandra
-Ajde ljudi da spavamo da bi sutra mogli da se raspitamo za Potterove...-predlozila je Sara- mnogo me zanima shta se njima desilo
-Mislim da svakog zanima-rekao je Viktor
-Xaxaxaxaxa.Mene ne-rekla je Marija odmahujuci glavom
-Ok-ugasili su svetlo i polegali
-Bill i Sandra su neshto shaputali 5 min. bili su kao dva golupchica,a Marija i Antonio su odmah zaspali u zagrljaju srecni.Sara i Leona su pevushile razne pesmo od svih mogucih izvodjacha,a David i Viktor su zapali ko zaklani.Eva je spustila glavu na Tomove grudi.
-Nadam se da ti ne smeta sklonicu se ako ti smeta?-pogledala ga je
-Ne,ne-odgovorio joj je sa osmehom
-Joj tako mi se spava.Bash sam umorna-pochela je da zeva
-Spavaj ti samo-nije oka sklopio narednih sat vremena pitavshi se shta se sa njim deshava kada ga ona dodirne nekako se chudno oseca kao da je zaljubljen ma ne nije to sigurno je neshto drugo-pogledao ju je bila mu je slatka dok spava-a mozda je i to.Ma prichacu sa Billom kuci.Mislio je da je zaspala pa je pomilovao po glavi.Njoj je to jako prijalo najvishe je volela kada je neko mazi uvek je bila takva.Neki zmarci su joj proshli tog trena celim telom.Samo je ispustila zvuk uzitka,a on je nastavio da je miluje.Ujutru se trgo i probudio je.Njeno lice su obasjavali zraci zubatog sunca.Bila je nekao slatka jer se tek probudila kao mala beba.
-Izvini.Nastavi ti da spavash meni ne smetash
-Ok-rekla je sanjivo slegnuvhi ramenima.Nastavila je da spava ipak je bilo sedam sati ujutru nije ni sam znao shto se tako rano probudio.Ponovo je spustio glavu na jastuk i zaspao.Huanita je na prstima proshla hodnikom ne zeleci da ikog probudi.Zatvorila vrata od dnevnog boravka i krenula u jutarnju nabavku.Nakon otprilike nekih pola sata probudila se prva Eva.Na prstima se odshunjala do kupatila.Tom je sve vreme kraichkom oka pratio.Kada je ushla u kupatilo on je krenuo za njom,zastao je na tren kada se Antonio promeshkoljio.
Punila je kadu vodom dok je prala zube,a on je stajao ispred vrata i slushao shta radi.Premishljao se dal` da udje ili da se vrati.Ushla je u kadu,a on je ushao kao banditi.
-A!-vrisnula je ali je niko nije chu dole sva sreca pa je sapunica pokrivala celo njeno telo.Brzo je navukla zavesu
-Izvni ali explodiracu-rekao je uzurbano i cupkao je
-Pa zar nisi mogao to da obavish dole u WC-u?-podigla je obrvu
-Pa...-premishljao se shta da kaze i prestao sa cupkanjem-...ne-potom je nastavio
-Tome zashto si ti zapravo ushao?-idalje joj je bio sumljiv
-Zato shto je ovo hitan sluchaj-cupkao je u mestu
-Ok.Slobodno ti je kupatilo ionako sam zavrshila-ustala je i stala iza zavese-dodaj mi taj tirkizni peshkir-uzeo je peshkir i dodao joj hteo je da progviri-nemoj da si se usudio da gledash
-Necu-rekao je shmekerski.Provalio je da preko ogledala moze da je vidi ali ona je znala shta da ochekuje od njega pa je chekala da uhvati njegov pogled
-Necesh,ha?-ponovo je podigla levu obrvu
-Dobro-sklonila je zavesu i krenula je da izlazi-da ti pomognem-ona ga je samo pogledala kada je on uhvatio za ruku
-Gle nisam invalid pa da mi pomazesh-pokupila je sve stvari i otishla da se sredi u svoju sobu
-Svi su idalje spavali bili su komirani.Ona se sredjivala u svojoj sobi dok je on bio u kupatilu i razmishljao(nije nashao bolje mesto).Za divno chudo brzo je zavrshila sa oblachenjem samo joj je ostalo da sredi kosu i svoja omiljena dva dreda.Isplela je dve male kike i pustila kosu pozadi.Sishla je u kuhinju kako bi spremila doruchak svima.U medju vremenu je doshla Huanita dok je Eva spremala svoju jutarnju nes kafu i chekala da ona stigne.
-Ti si vec budna-rekla je zadihano Huanita kada je ushla u kuhinju
-Da.Ti znash da ne mogu da spavam dugo
-Ne znam ja nishta.Mozesh li ti ovo da sredish?Poshto moram sada neshto do grada da zavrshavam ne verujem da cu doci brzo-rekla je stavivshi kese na kuhinjski radni deo
-Mogu ja.Samo ti idi-tada je ushao Tom u kuhinju
-Dobro jutro Huanita-rekao je nameshtajuci kachket
-Dobro jutro mladicu-nasmeshila mu se-idem ja,a ako ti neshto zatreba zovi me na mobilni-izashla je chulo se zakljuchavanje vrata
-Hocesh pahuljice za doruchak?-upitala ga je sa smeshkom na licu kao da se nishta nije desilo pre toga
-Moze-doshao je do nje idalje nameshtajuci kachket-izvini za ono
-Mah opushteno.Nishta nisi video,a i nishta se nije desilo-idalje je imala osmeh na licu
-Ok-idalje nije mogao lepo da namesti kachket
-A da te pitam ja neshto-izvadila je deset chinija
-Reci?
-Shta ce ti kachket u kuci.Mislim vidish i sam da ne mozesh sada da ga namestish probaj kasnije-sipala je hladno mleko tek izvadjeno iz frizidera preko pahuljica
-I to shto kazesh-sklonio je kachket
-Izvoli svoje pahuljice-pruzila mu je chiniju i sela za sto a on je pratio-da vidimo shta ima na netu o tim Potterovima-otvorila je laptop
-Bash me zanima shta se sa njima desilo-uzeo je kashiku pahuljica
-Ja mislim da sve nas to zanima.A da odemo danas u kucu i sredimo je i napravimo zurku-rekla je nakon ne uspeshnog pronalazenja podataka
-Ja sam za-to je ochekivala od njega-samo shta ce ostali reci
-Lako cemo to.Ajde mi ti pomozi da ovo sredim pa da potrazim po kuci ono shto ce nam trebati za strashnu kucu
-Vazi-njih dvoje su nastavili da prichaju o raznim temama i smejali se raznim ispadima koji su se desili pre.Duze vreme su bili u kuhinji i sredjivali je,a nakon toga su poshli u potragu stvari za kucu.
-Shta ce nam tamo josh trebati?
-Pa krpa valjda-rekao je smjeuci se Tom
-Zar je nisam vec uzela?-okrenula se ka njemu
-Ne,nisi
-Dobro.Krpa-nastavili su da tragaju.Nakon shto su sve sakupili stavili su na sto u kuhinji,a ostali su se vec probudili i uhli u kuhinju sa ochima kao u debila
-Shta ovo treba da znachi-upitao je Antonio traljuci ochi
-To znachi da sredjujemo kuci i pravimo zurku vecheras-rekla je Eva dok je zajedno sa Tomom stavljala stvari u dve torbe
-O,yeah!!!-vrisnula je Sara-znachi zuraja
-Da zuraja.Usput doruchkujte te pahuljice pre nego shto se raspadnu pa da idemo

~Kroz shumu nakon sat ipo vremena~

-Pozurite!!!-drao se Viktor na Antonia i Mariju koji su prichli o onome shto se desilo nocas
-Idemo.A ono shto se nocas desilo...-pocheo je Antonio
-Meni se jako svidelo-Marija je osetila kako je pocrvenla u licu
-jel` bi to trebalo da znachi-zastao je na sred dvorishta i upitao je
-Da to bi trebalo to da znachi-ushla je u kucu
-Najbolje bi bilo da se shto pre bacimo na posao-rekla je Leona
-Dobro ali pre toga zelim neshto da vam kazem-zatvorio je vrata Antonio svi su zanemeli i chekali da kaze pa da se bace na posao-Marija i ja smo u vezi
-Hvala Bogu i Sv. Petru-rekla je Eva prekrstivshi se-bilo je krajnje vreme
-Eto to sam hteo da vam kazem,a sada da se bacimo na posao...

eto...shta mislite...?
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Teen Story   

Back to top Go down

Teen Story
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» The Amy Macdonald Story