Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Teen Story

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Teen Story   Tue Feb 10, 2009 4:31 pm

kaca msm da je krajnje vreme za chapp!!!!!!!!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Teen Story   Thu Feb 12, 2009 2:31 am

Evo chappa...posetila me je inspiracija vecheras...tako da sam odmh krenula da pishem...i imala sam slobodnog vremena...mislim da nije nishta posebno...verujem da sam zbrzala...soo evo pa chitajte...

Poglavlje 7

-aaaaaaaaaaa-vrisnula je Marija koliko se uplashila,a mi smo poskochili sa stolice
-Nemoj da vrishtish!-rekao je Viktor hvatajuci se za bubne opne,a drvo koje je Viktor do malo pre drzao nastavilo je da se pomera
-Kako da ne vrshtim?Ovo se pomera idalje-rekla je Marija i skochila sa stolice i pochla da ide u nazad pokazujuci rukom ka tabli-je li kako?-odjedamput je samo stala kao da je u neshto udarila
-Shta ti je?-upitao je Antonio zabrinuto ustajuci od stola i krecuci se polako ka njoj.Stajala je tamo ukopana u mestu,prebledela i sa izrazom lica kao da je upravo videla duha
-Da li se neko ili kojim sluchajem neshto nalazi iza mene?-nije smela da se okrene,a mi nishta nismo mogli da vidimo od nje
-Da-rekao je nama sasvim nepoznat glas-ja se nalazim iza tebe!Xaxaxaxaxaxa-pocheo je da se smeje
-Da li je to onaj glas iz vashe kuce?-upitao je Bill gledajuci u mene-nisam znala shta da mu kazem jer nisam bila tada tu-a imala sam osecaj da mi se na licu ocrtava neka izbezumljena faca
-Ne znam.Nisamn tada bila tu-slegnula sam ramenima.Bila sam jako uplashena i temperatura tela mi je od straha bila u minusu
-A kako ona da zna.Stvarno ne koristish mozak Bille.Nije tada bila tu.Seti se ili si se toliko uplashio da se nichega ne secash-ponovio je glas
-Ko je to?-vrisnula je Marija okrenuvshi se da vidi ko se nalazi iza nje.Uhvatila sam Tomov pogled u tom trenutku.Lice mu je bilo bledo,a ochi chudne
-Shta je sada tebi Tome?-upitala sam ga udarivshi ga laktom u rebra smeshuci mu se
-Ja nisam Tom-rekao je glas.Kao da je prichao kroz njega-Shta je samnom?-rekao je njegov normalan glas
-Tome?Nemoj da se zajebav*sh!-rekao je Bill pretecim tonom
-Ja nisam Tom!-prosiktao je kroz jako stegnutu vilicu mislila sam da ce mu se svi zubi polomiti istog trena.Trgao se,a ochi su mu se vratile u normalu-Ljudi nije mi dobro-ponovo se drmnuo nakon shto je to rekao kao da je bio obuzet nekom vishom silom
-Oke.Ovo pochinje da postaje sve chudnije-udaljila se od stola Sandra
-Tome ajde prestani da se zaje*avash-ponovio je Bill besno
-JA NISAM TOM!!!-sada je vec pocheo da vrishti.Udario je pesnicama o sto i skochio na noge.Ponovo se drmnuo i ochi i glas su mu bili normalni-Eva,shta mi je?-uhvatio me je za ruku stegnuvshi je
-Ne znam-bila sam jako uplashena za njega-lice mi nije promenilo boju u to sam mogla da se kladim,a njegova topla ruka grejala je moju levu led ledenu shaku.Drmnuo se ponovo mada je sada to vishe izgledalo kao neki break dance pokret
-Zvali ste me.Sada sam ovde-rekao je neko drugi,a tada sam osetila kako njegova ruka vishe nije topla naprotiv bila je hladnija od moje.I pritom me je stezala tako jako da sam imala osecaj da mi se ruka lomi
-Tome pusti me!-vrisnula sam-to me boli-pala sam sa stolice i pochela da se savijam trazeci najbolji polozaj kako bi se izvukla iz medvedjeg stiska ali mi nije ishlo najbolje.Antonio je skochio na njega i uhvatio ga za majcu
-Hey!Da si je istog trena pustio!-pokushao je da ga podigne od zemlje,ali Tom tj. njegovo obuzeto telo bilo je kao fiksirano za stari lakovani parket-pocheo je da se drmusa,a ochi su pochela da mu menjaju boju iz chasa u chas i chulo se kao neko siktanje
-Nisam ja.Neka ovo prestne!-rekao je medju drmusanjem,a ruka nije nimalo popustila shto se stiska tiche.Osecala sam da cu ostati bez shake.
-Leona uchini neshto!-vrishtala sam.Ova scena je sada lichila na neki horor film.Ali nisam vishe mogla da podnesem ovaj stisak.Jako je bolelo.Kao da mi je put autobus ljudi preshao preko ruke.Ostali u sobi su imali zaprepashtene izraze na licu.Svi su bili odaljeni od Toma,Antonia,Leona i mene.Kraichkom oka videla sma kako se Marija trese,a Sara je drzi kako ne bi pala na zemlju i pochela da se trese josh vishe.Bila sam jako zabrinuta zbog nje.Sandra i Bill su se zagrlili tako jako kao da su spojeni.David nije mogao da veruje svojim ochima,a Viktor nisam ni mogla da protumachim to lice.Bilo je jako chudno.Teshkoda se deshifruje.Tada je Tom udario Antonia da ga je odbacio par metara od sebe.Osetila sam kako mi suza klizi niz hladni beo obraz.Nisam znala shta se deshava.Sve se brzo deshavalo da nisam znala ni gde sam ni shta sam.Leona je neshto trazila u nekoj svesci.
-Leona,molim te.Pozuri!-jedva sam progovorila
-Obuzeo je Toma sigurno zato shto vas je video ona dva puta,a i onda kod teb mu je bio previshe blizu!-brzo je vrtela strane mada je to vishe lichilo na kidanje
-Prestani!!!To me boli.Molim te!-nisam ochekivala da ce se neshto promeniti kada budem rekla to,ali naprotiv upalilo je ne znam ni zashto mozda je bilo sluchajno.Pustio mi je ruku iz jakog stiska i srushio se na parket do mene.Bio je iscrpljen na licu mu se nisu otrcavali znaci zivota.Neka para kao da je izashla iz njega i otishla na sredinu sobe.
-Shta hocesh?-drala se Sara obracajuci se nechemu u vazduhu
-Da odete odavde i da se vishe ne vratite!Jasno?-rekao je besno
-Ali hteli smo da ti pomognemo!-nastavljala je Sara razgovor idalje je drzala Mariju koja se josh vishe tresla.
-Vi meni da pomognete!?xaxaxaxaxaxa-smejao se podrugljivo-Nemoj da me zasmejavash.Chujesh li ti sebe?-sda je privukla njegovu paznju pa je svojim buljavim,svetlo plavim,praznim i strashnim ochima piljio u nju-Bolje idite kuci pre nego shto se ovde neshto loshe ne desi.Viktor je podigao Antonia,a David Toma.Nismo zeleli da neko umre vecheras.Zato smo poslushali shta nam je recheno i otishli.Na vratima ovog puta smo ostale poslednje Leona i ja,a on se nalazio tachno iza nas.
-Ne vracajte se vishe nikad ovde!-zalupila su vrata kada smo izashle.Brzo smo stigli u nash kraj.Niko nije bio napolju tako da nas nisu videli,a stigla mi je poruka od Huanite da ce morati da napusti grad zbog neke posete.Ishla je u Hjuston.Nashli smo se ispred moje i Antoniove kuce.Niko nije hteo da ide kuci pa smo odluchil da veche provedemo kod nas.

pa shta mislite...?
Rolling Eyes

Last edited by *~ DJ. kAcA`95~* on Thu Feb 12, 2009 4:52 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Teen Story   Thu Feb 12, 2009 11:03 am

Kaco chap je super!
Mnogo je dobar.. Najezila sam se dok sam ga citala...
Mnooogo me zanima sta ce biti..... Pozuri sa pisanjem
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Teen Story   Thu Feb 12, 2009 4:27 pm

ja sam se chitajuci swaku nowu rech jezxilla swe wishe i wishe...izbuljilla sam se dok sam chitalla owo na trenutak mi se chini kao da sam tamo...tolliko sam se udubilla u chitanje da je to nemoguce!!!!!!!Kaca owaj chapp je bllago recheno extra!!!!!!!i nemoj da i slledeci chekamo owolliko!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Thu Feb 12, 2009 5:12 pm

jako mi je drago shto vam se svidja...mada ja msm da je chap sr*nje...a nastavak stize kada me inspiracija poseti... Very Happy
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Teen Story   Thu Feb 12, 2009 7:01 pm

Kaco, znaci...taman sam prihvatila cinjenicu da chapp nece uskoro, a onda si ga stavilaaa!! XD

Chapter je super.Nekako je skroz jezivo, i sto kaze Joxy, totalno sam se udubila u citanje i kao da sam bila tamo, na Marijinom mestu XD

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Teen Story   Thu Feb 12, 2009 10:13 pm

Devilish wrote:
ja sam se chitajuci swaku nowu rech jezxilla swe wishe i wishe...izbuljilla sam se dok sam chitalla owo na trenutak mi se chini kao da sam tamo...tolliko sam se udubilla u chitanje da je to nemoguce!!!!!!!Kaca owaj chapp je bllago recheno extra!!!!!!!i nemoj da i slledeci chekamo owolliko!

Nice fan
Nice fan

Number of posts : 230
: Srbija,Subotica
Registration date : 2009-01-19

PostSubject: Re: Teen Story   Sat Feb 14, 2009 10:56 pm

swaki put kad napises nowi chap...swe je BOLJI!!! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Sun Feb 15, 2009 2:18 am

joj hwaja ljudi na komentarima...MNOGO mi znache!!!
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Teen Story   Sun Feb 15, 2009 7:46 pm

extra je...ja se nisam jezila jer se ne plasim nicega xD
ali chap je predobar....
mnogo me zanima da li ce ih duh proganjati...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Tue Feb 24, 2009 7:25 pm

Pa dobro kaco.... Hoces li nas udostojiti tog chapa ili cemo cekati jos 100 godina ?
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Teen Story   Tue Feb 24, 2009 10:51 pm

~^Crazy in love^~ wrote:
Pa dobro kaco.... Hoces li nas udostojiti tog chapa ili cemo cekati jos 100 godina ?

ae bre stavljaj to! xD

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Feb 25, 2009 12:23 am

joj...stavicu kada nadjem vremena za to...i kada budem imala inspiraciju...a nadam se da ce to biti skoro... Very Happy
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Sun Mar 15, 2009 11:52 am

Ti izgleda cekas da prodju vekovi
Back to top Go down
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Mar 18, 2009 12:03 am

evo chapa...nije dug ali shta cu...stavicu uskoro novi...i chap je uzasno gluuuuuuup...samo da znate...

Poglavlje br. 8

Mesec dana nakon dogadjaja strashnoj kuci skinuli su mi gips sa ruke,a shkola je vec uveliko pochela.
-Sloboda-skochila sam od srece kada mi je lekar skinuo gips sa ruke-chetiri nedelje pa dosta je bilo
-Eva jedino morash da dolazish na kontrolu narednih nedelju dana-doktor je pisao neshto u mom zdravstvenom kartonu.
-Joj...-napravila sam smoreni izraz lica-shto si me Boze kaznio ovako?Dobro dolazicu
-Izvoli karton i odnesi sestri-pruzio je veliki beli karton,a sa jedne gomile uzimao drugi-Dovidjenja Eva
-Dovidjena Dr.Kravitz
Otishla sam do shaltera i dala sestri knjizicu i karton.Dok sam chekala da popuni shta je trebalo zavibrirao mi je telefon u rukama.Na ekranu je pisalo Tom.
-Halo?-rekla sam tiho nisam zelela da me iko u punoj chekaonici chuje
-Gde si ti?-rekao je melodichan glas sa nemchkim slatkim akcentom
-Evo zavrshila sam kod lekara.Skinuli su mi gips.Aleluja
-Evo ja sam tu za pet minuta.Zelish li da dodjem po tebe?
-Vazi
-Chekaj me za pet minuta ispred bolnice
-Uredu.Vidimo se
-Ponovo sam zacutala.Jedva sam chekala da vidim Toma.Danas ga nisam videla uopshte poshto se ceo dan vucaram po bolnici pa nisam ni otishla u shkolu.Tako mi je nedostajao.
-Izvolite vashu knjizicu-rekla je estra nakon par minuta
-Aham.Hvala-korachala sma polako do izlaza kada mi je ponovo zavibrirao telefon
-Je l` si zavrshila?
-Da.Ti si vec stigao?
-Pa naravno.Aj chekam te
-Vazi.Sada cu da dodjem-ubrzo sam izashla i ushla u kola-Cao-zatvorila sam vrata
-Cao-poljubio me je strasno kao i svaki put-Kako ruka?-prelomio je poljubac i krenuo da vozi
-Super je.Sada se lakshe dishe.Hajd ed abudemo na plazi ceo dan-nasmeshila sma se srecno i pogledala ga znachajno
-Meni je to ok.Nadam se da nece biti tvoja sestra tamo...-pogledao me je molecivo
-Ko je reko da cu tu kokoshku da pozovem?Je l` e neshto desilo dans u shkoli?-podigla sam levu obrvu
-Pa da.Bolje ja da ti kazem pre nego shto saznash od drugih.Danas je tvoja sestra...-uzdahnuo je
-Shta je uradila danas?
-U punom hodniku mi je lupila zvaku-parkirao se ispred moje kuce i skrenuo pogled ne zelevshi da vidi moju reakciju.Zelela sam da ubijem nekog istog trena.Izletela sam iz kola i uletela u kucu...
----------------------------------------------------
eto tog glupog chapa...
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Mar 18, 2009 12:10 am

Necija sestra ce da dobije po.... *previse ushicena da bi ista rekla*

Joj, opisi samaranje, moooooliiiim teeee!Preklinjem te! *evil*

Joooooj, jedva cekaaaam!!

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Mar 18, 2009 4:37 pm

ti bash znash kada treba da prekinesh wtf
mng mi se swidja chapp....bash extra nastawljaaaaaaaaaaaaaj...i da a k0 je njena sestra?msm znam da ima brata...xDDD
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Mar 18, 2009 4:49 pm

xNayumi Vampirex wrote:
Necija sestra ce da dobije po.... *previse ushicena da bi ista rekla*

Joj, opisi samaranje, moooooliiiim teeee!Preklinjem te! *evil*

Joooooj, jedva cekaaaam!!
Back to top Go down
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Mar 18, 2009 5:21 pm

joj hwaja...videcu da stavim novi chap vecheras...i saznacete ko je sestra... Very Happy Wink
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Mar 18, 2009 6:15 pm

zanimljivo... ae pisi dalje...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Mar 18, 2009 8:11 pm

evo novog chapa kao shto sam rekla...nije neshto puno...ali nadam se da ce vam se svideti...xD...a i evo slike sestre...

http://i40.tinypic.com/jhf2nq.jpg
http://i42.tinypic.com/5d7xjr.jpg
Helena

http://i44.tinypic.com/k9v2d.jpg
Fernanda

http://i42.tinypic.com/28vq7wz.jpg
Rikardo

Poglavlje br. 9

-Tih par sekundi koliko mi je trebalo da stignem i uletim u kucu proklinjala sam trenutak kada je doshla.Tako sam zelela da nestane!Kipela sam od besa,imala sam osecaj da sam vulkan koji ce da izbaci lavu i napravi zemljotres.

Flashback

-Probudila sam se u fotelji.Bacila sam pogled na sat i kada sam videla da je kasno skochila sam i udarila sam povredjenu ruku u vrata...
-Auuuuuuuuuuc-napravila sam bolnu facu-shta mi je od jutros-gundjala sam sebi u bradu i otishla do wc-a umila se i sredila nestashnu kosu.Chula sam glasove iz kuhinje i brzo otrchala da vidim ko je doshao...-Mama!-vrisnula sam i snazno je zagrlila-kada ste doshli?
-Kada smo stigli ti si spavala-nasmejala se-imamo iznenadjenje za tebe...
-Stvarno?Bash me zanima kakvo...-skakutala sam u mestu
-Evo ga iza tebe-mahnula je glavom i nasmejala se
-Cao Eva-dobro sam poznavala taj tanak,ne melodichan,piskav glas-drago mi je shto te vidim-okrenula sam se i naravno kao i uvek pao mi je mrak na ochi.Ispred mene je bila moja sestra Helena.Duge plave talasaste kose,chudnih ochiju,podignutog izoperisanog nosa,nafrakana(oduvek mislim da ona shminku skida lopatom koliki su to slojevi)
i naravno tu su njeni izbeljni zubi.Nisam je volela ni malo.Jedino shto sam osecala prema njoj jeste zaljenje.Eto to je jedino.Nishta vishe,nishta manje.
-Meni drago i nije-odmahivala sam glavom i mumlala sebi u bradu,a ona j prishla iljubila me i izgrlila-Otkud tolika ljubav?-bila sam shokirana njenim ponashanjem
-Pa ti si mi najbolja drugarica ovde.Ipak ne znam nikoga,a zivecu od sada pa nadalje-bila je presrecna
-SHTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?-Okrenula sam se ka majci kojpj je osmeh poigravao na licu-shto mi nisi rekla?Valja se i ja neshto pitam,ha?-neshto me je gushilo,nije mi bilo dobro.Nisam zelela da umrem ovako mlada!!!-Neeee,neeeeee-vrishtala sam u sebi-Boze molim te nemoj ovo da mi radish!!!Chime sam ovo zasluzil?-plakala sam.Bila sam ochajna,htela sam da neko pridje i kaze mi ma daj opusti se to je bila shala...ali nishta!!!Umesto da udjem kroz vrata gde je pisalo Dobro doshli u raj ja sam ushla kroz druga natpis je bio dovoljno velik da iskopa ochi i da ga nepismen prochita.Dobro doshli u pakao na zemlji...-ahh neeeeee-idalje sam vrishtala u sebi.Znla sam dobro da glumim smirenost pa mi niko nisht nije rekao povodom mog protivljenja da moja kokoshk od sestre i ja zivimo pod istim krovom...-Da,da izgleda da se ja nishta ne pitam.Odoh ja u svoju sobu-vukuci noge pognute glave i bez smeshka na licu krenula sam ka vratima
-Ovaj ja sam preshla u tvoju sobu.Poshto je gostinska jako mala za mene-nasmeshila se i napravila andjeoski izraz lica.-AAAAAAAAAAAAA NE-sada je bilo dosta mislila sma se u sebi-necesh ti meni da odredjujesh gde cu biti!Ha,pazi ti nju.Ona misli zato shto ovde zivi pet minuta da moz sve da radi.E pa nece moci!-odmarshirala sam do sobe uzela njene kofere i prenela ih u gostinsku sobu.Kada sam bila na putu do moje sobe srela sam Antonia kako stoji ispred vrata i pricha sa Helenom.
-Pa znam da sam ih ostavila ovde u sobi.Kako su nestali?-drzala je svoje malo kuche u rukama.Pitala sam se kako jadno josh uvek nije pobelo od nje?
-Ne znam.Stvarno-slegnuo je Antonio ramenima...
-Shta je bilo?-pravila sam se luda.Dobro sam znala shta trazi
-Ne znam gde su mi Lui Viton koferi
-Ja mislim da su otishli u gostinsku sobu gde im je mesto-napravila sam sazaljavajuci izraz lica,nashta se Antonio zakikotao.
-Ali ja...-pochela je d ase breca na mene
-Ali ti nishta.Ovo je moja soba tako ce i ostati.A ti idesh u gostinsku sobu
-Prffffffffffffff-naljutila se,ponovo podigla svoj izoperisan nos i krenula u sobu
-Nema prfffffff

-Ushla sam u kucu i chula kako se neko prepire.
-Kako mozesh da budesh tako glupa?Ha, da li ti glupa slushkinjo shvatash da je to bila Cavalli majca!-drala se na Huanitu.Ushla sam u dnevnu sobu videvshi kako Huanita stoji ukopana u mestu,a Helena se drala na nju.
-Ej,ej-uletela sam u sobu,a Tom je ulazio zamnom u kucu-hocesh li prestati ti vishe da gazdujesh ovde.Muka mi te je.Nemash nikakva prava da se dereh na nju!
-Ti da cutish!-brecnula se
-Znash shta.Jebe*o mi te je muka vishe.Ne mogu da te podnsem.Reci cu Rikardu i Fernandi da idesh odavde.Jer niko ne zeli da te trpi.Necesh ti da komandujesh u mojoj kuci-videla sma kako Tom stoji sa strane i posmatra
-Ma nemoj.E pa vidish hocu-podigla je ruku i lupila mi shamar
-Ti mislish da cu da se spustim na tvoj nivo,na nivo glupache?Pa draga varash se.Ovo je bila kap kojaj je prelila chashu.Da si se vec danas spakovala i otishla!-pokazala sam joj prstom vrata,a levom rukom sa se drzala za crveni obraz koji mi je goreo pod rukom
-Ha-vrtela je glavom-Samo se ti nadaj.Ja cu ovde ostati koliko zelim.Razumesh?
-Ja se ne nadam.Ja znam!-nasmejala sam se zlokobno i otishla na sprat.U roku od deset minuta strpala sam sve njene tvari u torbu.Tom je stajao naslonjen na okvir vrata i posmatrao me.Bila sam jako besna.Htela sam da joj sidjem i lupim jednu takvu dandaru.Da se upisha od straha,ali nisam zelela da to dozvolim sebi,da se spustim na njen nivo.Pozvala sam taksi i zamolila Toma da mi pomogne da spustim torbe dole.Ona je stajala sa strane i gledala.Kao i uvek drzala je u rukama svoje drago,malo kuche.
-Shta to radish?
-Shaljem te nazad za Englesku.Izvoli kartu-pruzila sam joj jednu avionsku kartu za London.Taksista je zasvirao napolju.Ubacili smo njene stvari u gepek.Ona sva u shoku nije znala gde se nalazi pa smo moralida je otpratimo do taksija-Vozite do najblizeg aerodroma-pruzila sam mu pare,zatvorila vrata i on je krenuo-E problem manje.Sada se lakshe dishe-rekla sam Tomu koji je stajao do mene
-Dobro.Izgleda da necesh biti vishe natmurena svako jutro kada je vidish-zakikotao se i poljubio me
Back to top Go down
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Teen Story   Wed Mar 18, 2009 8:41 pm

xaxaxa!!!!!!!!!!!

kako mi je drago!!!

kad sam widela koga si stawila, samo shto se nisam ispowracala po tastaturi! sad se lakshe dishe, poshto znam da ju je Eva oterala iz priche :muahaha: lol!

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Teen Story   Thu Mar 19, 2009 12:27 am

niko nije rekao da ju je potpuno oterala... :muahaha:
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Teen Story   Thu Mar 19, 2009 4:08 pm

xxBiLl's*GiRlxx wrote:
xaxaxa!!!!!!!!!!!

kako mi je drago!!!

kad sam widela koga si stawila, samo shto se nisam ispowracala po tastaturi! sad se lakshe dishe, poshto znam da ju je Eva oterala iz priche :muahaha: lol!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Teen Story   Thu Mar 19, 2009 6:17 pm

billovka94 wrote:
xxBiLl's*GiRlxx wrote:
xaxaxa!!!!!!!!!!!

kako mi je drago!!!

aaa uzxasn0 mrzim disney girls...grrr..0dwratne su mi...i 0waj chapp mi je tak000 smeshan i d0bar!!....xDDD
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Teen Story   

Back to top Go down

Teen Story
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» The Amy Macdonald Story
» Taiyou to Kimi Egaku STORY Chords & Tabs