Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Ljubavna prica..

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
MarijaundTom
New fan
New fan

Number of posts : 88
Registration date : 2008-12-21

PostSubject: Re: Ljubavna prica..   Sat Mar 14, 2009 11:43 pm

Ewo 13 chap

Tom je ishao na sva mesta koja je Duky poznavao I trazio ga.Bill je rekao Kris da ode kuci I legne a on je krenuo za Tomom.Bila sam u autu sa Dukijem.Vozio me je u nepoznatom pravcu.Pokushavala sam da pobegnem ali mi nije ishlo za rukom.Pokushala sam da pricam sa njim.
-Shta se deshava sa tobom?Zashto ovo radish?-zapitala sam ga pustivshi suzu
-Shta si ocekivala da cesh proci ne kaznjeno shto si me prevarila-odgovorio je besno
-Znam da nije trebalo tako da te povredim,ali morash da shvatish da ja volim Toma!- rekla sam mu I pokushala da se odvezem
Gledala sam izbezumljeno u prozor,a on je vozio shto je brze mogao.Odjednom mu je zazvonio telefon.Bila je to Ana.
-Gde si?-besno se drala da sam je I ja cula
-Shta se to tebe tice I onako nisamo vishe zajedno!
-Samo da znash da sam im ja rekla shta si uradio!
-Glupaco nemash nimalo mozga-drao se na nju
Neko vreme sam slushala njihovu prepirku.Kada samo stigli do nekog sklonishta spustio je Ani slushalicu parkirao se I izveo me iz kola.Pokushavala sam da mu se otrgnem.Uveo me je unutra I vezao za stolicu.Pored stolice se nalazila komodica na kojoj je ostavio telefon.Zaspao je I pokushavala sam da se odvezem ali je bilo teshko.Ispod komodice je bio mali nozic.Zaljuljala sam se I stolica je pala a I ja sa njom.Uspela sam da uzmem noz I oslobodila se.Nashla sam flashu sa rakijom I sacekala da Duky dodje da me obidje.Sakrila sam se.Culo se shkriputanje na stepenicama.Sishao je Duky I ja sam ga udarila flashom.Uzela sam telefon I pozvala Toma.Objasnila sam mu pola puta shto sam zapamtila.Rekao mi je da izadjem iz kuce I da pokusham da nadjem pomoc.Istrcala sam na ulicu.Lutala sam bio je mrak I vrlo hladno,a na sebi sam imala tanku majicu I trenerku.Drzala sam se za stomak I osecala bol.Sa sobom sam ponela telefon I na svakih 5 minuta sam zvala Toma da vidim gde je.Duky se osvestio I video da sam pobegla.Istrcao je iz kuce,ali nije znao kuda da krene.Seo je u kola I krenuo da me trazi.Ubrzo sam videla neko svetlo.To je bila mala prodavnica u blizini.Ushla sam unutra I trazila za pomoc.
-Izvinite,da li biste mogli da mi pomognete samo da prespavam,molim vas juri me jedan covek.-zaplakala sam
-U redu ako je tako mozete da prespavate.-rekla je I krenula
Odvela me je u malu sobicu.
-Ovde mozete da prespavate,zao mi je ali to je swe shto mogu da vam ponudim.-rekla je I stavila djebe na mali krevet
-Hvala vam puno.-rekla sam I odmah legal I umotala se
Ujutru kada je svanulo ustala sam zahvalila se gospodji I krenula.Cula sam se sa Tomom I kraj mi je vec bio poznat pa sam mu objasnila gde sam.Rekao je da zna gde je to I odmah doshao po mene.Videla sam njegova kola I potrcala za njima.Izashao je Tom.Zagrlili smo se I dao mi je njegovu jaknu.Cim smo se vratili kuci obavestio je policiju I odveo me kod lekara.Doktor je rekao da je sve u redi ali moze biti opasno za trudnocu.Vratili smo se kuci.Objasnila sam im shta se tacno desilo.
-Josh ne mogu da poverujem kakav je taj Dushan!-rekla je Kris I sela pored mene
-Ni ja nisam znala da je spreman na tako neshto.
Neko je pozvonio na vrata.Srce mi je lupalo I bila sam uplashena.Pojavila se Ana.Ustala sam I pocela da vicem na nju.Tom me je smirio I objasnio da im je ona pomogla da me nadju.Smirila sam se ali nisam mogla da podnesem Anu.Znala sam da jet u samo zbog Toma.Doshle su Joxy I Kaca.Bile su zadihane.
-Shat se desilo jesi li dobro?-zapitala je zabrinuto Joxy
-Ma u redu je to je bio moj bivshima ispricacu vam sve.-odgovorila sam
Sedeli smo I cekali vesti od policije.Nisu mogli da pronadju Dushana shto je predstavljalo veliki strah za mene.

Ewo gotovo....
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Ljubavna prica..   Tue Mar 17, 2009 9:28 pm

ja000 pa tebi ka0 da je d0sadn0 d0k pishesh...chapp je super i stwarn0 mi se swidja red d0gadjaja...alli mn0g0 brzgash!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Ljubavna prica..   Tue Mar 17, 2009 9:54 pm

prewishe si zbrzala!! mogla si malo da usporish, da wishe opisujesh... owako kao da si na maratonu...

Raise your voice
every single time they try and shut your mouth!
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Ljubavna prica..   Sat Mar 21, 2009 3:22 am

extra je....nije valjda ovo kraj??????

PostSubject: Re: Ljubavna prica..   

Back to top Go down