Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 7:50 pm

Evo jos jednog mog ff-a.. iskreno meni se svidja.. napisala sam ga jos ranije... ne mnogo ali ranije... nadam se da ce vam se svideti....
samo da napomenem da je ceo ff plod moje maste... sve sam sama smislila... LOL....

- Bezi od nje!-
- Mali skloni se dok jos mozes!-
- Pusti je!- Prilika obavijena aurom bljestavo bele svetlosti obori drugu priliku na zemlju.
- TI!- Zaurla oboreno stvorenje.
- Pusti je!!!- Tom je pretio povecim macem. Gledao je nakazu noci pravo u oci, bez staha, bez oklevanja...
- Ovoga puta imas srece...- Stvorenje ispusti devojku iz saka i okrete se odlazeci. Tom ga je pratio pogledom. Crni plast i dalje se njihao na vetru.
- Mrzim ih!- Rekao je tiho. Odvratni su, cudovista!-
- Tome.- Neko mu je prilazio s ledja. Okrenuo se i u trenutku spazio Richarda. Bio je izrazito visok i krupne gradje. Vodja cuvara svetlosti.
- Ah, ti si...- Odahnuo je. Napetost koja se bese stvorila kao grom, istom brzinom i nestade.
- Zasto opet mislis o njima?-
- O kome?-
- Nakazama noci, ili bolje receno - neprijateljima?-
- Ja... upravo sam...- Spustio je pogled.
- Znas da ne smes sam da se boris sa njima! Nisi obucen za to!-
- Ali...-
- Nema ali... Ovo ti je poslednja opomena!-
- U redu... izvinite...-
- Ko je ona?- Pokazao je na devojku.
- Ona.... ona je Kris...-
- Ko?- Richard podize obrve.
- Kris... znate.. dodeljena mi je.-
- Dobro onda... sledeci put pozovi pomoc, sam nikako nista ne pokusavaj!-
- U redu...- I Richard nestade u oblaku jarkog svetla. Tom se sagnuo pridigavsi devojku u svoje krilo. Posmatrao je njeno nezno lice, pritom milujuci njenu plavu kosu. Tek pet dana je proslo od kada mu je dodeljena, a vec je osecao veliku odgovornost. Nije smeo ni tren da je ostavi samu, izgledala je suvise nezasticeno. Uzeo ju je i nosio kroz park, netremice gledavsi u njene oci. Bile su kao dva nebeska jezera, bistre... Kao blago za koje se on mucno borio. Zanet spotakao se o kamen.
- Ahh.- Budila se.
- Ne!- Opsovao je, brzinom munje se sklonivsi iza drveta.
- Gde sam?- Drzala se za glavu koja ju je uzasno bolela. Sta kog djavola radim ovde?! Ohh Kristina nikada neces nauciti da je opasno lutati parkovima nocu!- Ustala je i uputila se ka ulici. Koracala je sporo i umorno, nije je ispustao iz vida.
- Moja je.- Govorio je sa snenim ocima. Moja...Cuvacu je...- Usne mu se razvise u ponosan smesak. Bio je ispunjen neobjasnjivom snagom, gotovo je mogao da se bez krila vine u zagrljaj prostranog neba. Osecao se veoma zadovoljno sto je konacno dorastao zadatku, uvek je ceznjivo posmatrao kako drugi cuvari svetlosti odlaze. Idu da cuvaju ljude, a on je ostajao. Sve do sada.
- Konacno! Kako sam zeleo ovo...- .....

Iz dana u dan Kristini se sve vise cinilo da je neko prati. Okretala se na najmanji sum, a strah je rastao neverovatnom brzinom.
- Daj Kris opusti se!- Ubedjivala ju je Maja da umislja, ali ona je znala... Prosto je osecala da se nesto promenilo. Uvek bi zadrhtala na te cudne znakove, ali ipak je bila radoznala... Htela je da sazna... Ne razmisljajuci o posledicama...

Ovo je trebao da bude ponedeljak kao i svaki drugi... ehh pa nije tako... Nesto se desilo, iskreno, nemam blage sta... Mozda je opasno sto se toliko opterecujem time ali moram da znam sta! Jednostavno se necu smiriiti dok ne saznam... Maja mi ne veruje... da, cak ni ona koja se zanima za vampire i ostale TAKVE stvari... Ne znam... Nisu to TA stvorenja ali nesto jeste... samo da dodam da imam bujnu mastu... Verovatno silno gresim...
Zatvorila je dnevnik i ustala od stola. Opet se culo neko lupanje u kuhinji.

- Sta ce im sve ove proklete stvari!- Gundjao je Tom lupivsi glavom o luster pri sletanju. Krenuvsi da izadje iz kuhinje spotakao se na serpu koja se bese nasla na podu iz nepoznatog razloga.
- Shit! Shit! Shit!- Psovao je beznadezno pokusavajuci da ugusi buku. Zar opet majku mu!- Hvatao se za glavu, nije bio nimalo spretan u napetim situacijama kada je rizikovao da ga otkrije. Cuvsi njene korake pljesnuo je prstima i nestao u sjajnom oblaku svetlosti.
- Hmm..- Uzdahnula je uverivsi se da nema nikog. Potom napusti sobu.

- Hey Kris!- Osmehnu se Maja radosno.
- Hey Majo!- Zagrlise se.
- I kako je bilo danas?- Maja ju je cikala.
- Ey, znam da mi ne verujes ali... Ma opet mi je neko bio u kuci!-
- Nisam znala da si toliko mastovita...- Prevrtala je ocima.
- Neko je bio u kuhinji! Mog mi zivota, cula sam!!!-
- Sta si cula?!-
- Lupanje!-
- Pa ne znam...- Pocinjala je sa se brine Maja.
- Znam da mi ne verujes, ali nije izmisljotina, i ne pricinjava mi se!-
- Ne znam...-
- Ohh! Shit!- Kris lupi nogom o zemlju besno. Nije znala kako da dokaze... A najmanje je zelela da je smatraju za ludaka, pogotovo njena bff. I bila je zbunjena, nije ni samoj sebi znala da objasni sta se to desava, ali desavalo se. Strah ju je svaki put sve vise obuzimao, bila je u vecitoj neizvesnosti. Jos malo su setale gradom a onda ju je Maja napustila, rekavsi da mora da zuri kuci. Nastavila je da koraca ulicom, ljudi je bilo sve manje. Nestajali su iza ulaza zgrada. Kris je hodala duboko zamisljena. Jucerasnji park ponovo se nasao pred njom.
- Nemoj!- Upozorila je sebe, ipak krenuvsi stazom ka centru parka.
- Kajaces se.. hoces...- Govorila je i dalje, ali nije poslusala mudre reci. Park je delovao pusto i mirno. Cinilo se da nema bas nikoga sem nje, volela je da se opusti u samoci. Vetar joj je mrsio kosu, i udahnula je duboko.
- Aaa.- Neko ju je uhvatio za ledja nasta je vrisnula. Iznenadni udarac u ledja, nastavila je da zove upomoc. Osetila je kako joj se nesto duboko zariva pod kozu. Ali nije videla sta, svakim trzajem bol se pojacavao. A vec je bio nezamisliv. Kao da je gorela u paklu. Prestala je da se pomera, potpuno iznemogla od uboda. Odjednom potpuni mrak, onesvestila se.

- Opet ti! Decace stvarno zelis da nadrljas!- Nakaza se mrstila, pritom pokazujuci krvave ostre zube.
- Rekao sam da je ostavis na miru!- Tom nije odustajao. A na prizor nakaze koja sara dugim noktima po njenoj kozi besneo je. Nije smeo da dozvoli da je povredi, mora ispuniti svoju duznost.
- Zelis li borbu?- Smeskao se zlokobno.
- Da!- Izustio je bez razmisljanja. Nakaza je ustala i pretecim korakom se uputila ka njemu.
- Zovi ih...ali nema vremena... moras ih zvati... ne...- Vrtelo mu se kroz glavu. Nakraju ipak zviznu, a zatim izvuce mac iz pojasa. Pokusao je da zamahne ka nakazinoj glavi, ali crna sablja ga je preduhitrila i zabila mu se u stomak. Uzviknuo je od bola, ali se ubrzo vratio u uspravan polozaj.
- Neces!- Sirio je zamucene oci. Odjednom se oko njega stvorila aura zaslepljujuce svetlosti. Sablja je pokusala da ga nanovo pokosi, ali uzvratio je udarac. Rana ga je pekla, osecao je kako mu sjajna tecnost istice.
- Moras uspeti! Zbog nje!- Hrabrio se.
- Dosta li ti je klinac?!- Podsmevala se mracna nakaza. Tom je opet krenuo da joj zabije mac pravo u celo, ali ga nakaza odgurnu sabljom. Srusio se na zemlju.
- Gotov si mali!-
- Nikada!- Puzeci se povlacio, izmicuci ostrici koja ga je pratila. Nakaza zamahnu sabljom nameravajuci da ga usmrti.
- Nije moguce... Kristina... sta ce biti sa njom.. ne...- Komesale su se Tomove misli. Cinilo mu se da je taj cas trajao kao cela vecnost... Zazmureo je, spreman na najveci bol. Ali odjednom mu ogromna svestlost obasja lice. Otvorio je oci sa osmehom. Dosli su!

- Pravilno si postupio!- Potapsa ga Richard po ramenu.
- Hvala.-
- Treba li ti jos neka pomoc?-
- Ne, sam cu zavrsiti.-
- U redu!- I Richard pozva ostale cuvare. Nestali su odnoseci sa sobom belu svetlost.

Milovao ju je po obrazima. Njena nezna koza jezila ga je.
- Kako je lepa...- Saputao je. Kada bi bar mogla znati... Kris...Kris...- U njenim ocima ogledalo se Tomovo lice. Sebi je delovao tako nadmocno.
- Da, ja sam njen cuvar.. ja...- Ponavljao je sa zadovoljnim osmehom na licu. Promeskoljila se.
- Uhh.- Trgao se, a onda smirio shvativsi da jos uvek spava. Da li smem to?- Zapitao se... proslo je par minuta, i dalje je gledao njene usne. Bile su neverovatno primamljive, crvene... - Ona je covek, drugacija je... ne...- Pogledao je ka oblacima proklinjuci trenutak kada je dosao na njih.
- Zasto?! Ja zelim da budem covek... zelim nju...- Jedna usamljena suza skliznu niz njegov vreo obraz. To nije bila patnja, jer on je bio nesposoban da oseca ljudska osecanja. To je bila bol, koja vlada svim svetovima. Rusi ih, bez kajanja i milosti. Unistava sve pred sobom...
- Moram.- Namrstio se, a potom polako polozio svoje usne na njene. Samo na kratko, bojao se. Nikada ranije mu to nije ni palo na pamet. Bilo je nepoznato, stahovao je.
- Ahh...- Otvorila je oci... Ali ne sasvim, jer njegova svetlost je isuvise jako zracila.
- Jao!- Opsovao je.
- Sta?- Slabasno je sapnula gledajuci Toma pravo u oci.
- Spavaj... samo spavaj....- Mucao je uplaseno.
- Ko si ti?- Nasmesila se, izgledao je tako savrseno. I bio je topao, uzivala je grejuci mu se u krilu.
- Ja...ja sam...-
- Andjeo!- Prekide ga.
- Ne...- Nasmesio se crveneci. Cuvar svetlosti...-
- Ne razumem....-
- Ne bi ni trebalo...- Nezno joj je milovao kosu.
- Ti jesi andjeo!-
- Ma nisam...-
- Znala sam...-
- Sta?-
- Da si to ti... i da me pratis...-
- Izvini ako sam te uplasio... sve je ovo novo za mene...- Izgledao joj je smesno, pokusavajuci da bude ozbiljan ispadao je jos sladji. I nikada nije videla lepseg decka, upijala je njegovo lice... Diveci se svim nadzemaljskim carima...
- Nemoj da odes!-
- Necu... Ja cu te gledati zauvek... Cuvacu te!-
- Hah...- Ponovo se nasmesila... Zaklopivsi oci. Zaspala je, utonula mu jos dublje u narucje. A on uze njenu saku i obgrli je svojom. Jos jedna suza je skliznula. Oci su mu nanovo sijale poput sunca. Radjala se ljubav, jer on srecu nije mogao osecati...

Last edited by billovka94 on Wed Apr 22, 2009 4:49 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
View user profile
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1472
: over the rainbow with tom.
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 7:59 pm

Jbt,majke mi si talentowana za pisanje.....!!!
Sxcto ne napiscxescx knjigu,jbt......ne werujeeem....
Mmsm da je suwiscxno BILLo scxta reci wiscxe....
wow.....!!! zapanjena sam(ili kako se wetj kazxe,nznm xD)
Ps-naslow je wrx....mng mi se dja!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 8:04 pm

ooooooo miljana bas me radujes!!!!!!!!! hvala ti puno... ja sam presrecna!!!!!!! hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 8:30 pm

u potpunosti se sllazem sa miljanom,pochni da pishesh knjigu...kupicu je odmax....
omg!!!!!!!tom chuwar swetllosti tako sweet....super ideja....mnogo mi se dja.......xaaaaaaaaaaaa
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 8:38 pm

omg joxy kako si me usrecila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mnogoooooooooooo mi je drago sto vam se svidja!!!!! i nzm bas da li cu napisati knjigu ali pisacu ff-ve... LOL

Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 8:54 pm

Joj ba je dobro U r right! , sviđa mi se tema.

Jedva čekam nastavak.
Je l' si ti Kristina?
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 9:16 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

ovo je genijalno Wink

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 9:30 pm

amer da ja sam Kristina, ali ovo je oneshoot, nema nastavak... mozda nekad napisem nesto kao drugi deo... ali samo ako me opet neko navuce na ovo.. msm ovu temu... sama sam je izmislila... nzm ni zasto....

majo hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mada vec sam znala da ti se svidja.... tnx puno!!!!!!!

Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 10:18 pm

Mah, meni se ne svidja bre!

OVO JE GENIJALNO!!I to je nesto vise nego da mi se samo svidja XD

msm, ja fantaziju tipa, carobnjaci und co. ne volim jer me to ne drzi da citam...Harry Potter je dokaz...Procitala sam prvi deo XD...

ali, da je ovo knjiga, najiskrenije, citala bih je makar imala 30 nastavaka!

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 10:43 pm

ooooo majooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
da samo znas koliko mi ovo znaci!!!!!!!!! mnogo ti hvala.... ja sam ponosna.... LOL...

Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 10:44 pm

awwww
sto rec
osim da je preodlicno
genijalna ti je ideja
svaka cast
stvarno imas talenat za pisanje
a zkj je to oneshoot Crying or Very sad
ja bih dalje
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 10:47 pm

tnx puno BILL 4 ever... drago mi je da ti se svidja!!!!!!!!!
stv pocinjem da verujem da imam talenat...omg...
i zao mi je... ali ovo je oneshoot... kazem opet mozda NEKAD napisem drugi deo... ali ne sada... jer trenutno pisem nesto drugo....

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Wed Dec 24, 2008 11:59 pm

ovo je bash EXTRA...stvarno si talentovana za pisanje...mene je ovo odushevilo...i ideja je originalna...EXTRA... U r right! U r right! U r right!
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Thu Dec 25, 2008 12:02 am

tnx kaca puno.. ali nemojte bre toliko da mi laskate... omg.... hvala!!! mnogo mi je drago!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a sto se tice originalnosti, to je istina, trudim se da budem posebna....

Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Thu Dec 25, 2008 12:19 am

Kris, moj najiskreniji sawet ti je da napishesh barem josh jedan nastawak za owo jer je ideja odlichna!! ja sam po drugi put wecheras ostala bez teksta zbog twojih FFowa! stwarno imash talenta i treba to shto wishe da iskoristish!
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Thu Dec 25, 2008 12:22 am

tnx tanja!!!!!!! rekla sam da sada ne mogu jer pisem nesto drugo, ali ako mi dodje inspiracija napisacu... und opet ti se jakooooooooo zahvaljujem!!!!!!! bas sam srecna..omg

Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Thu Dec 25, 2008 4:06 am

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa extra je....tvoje price me odusevljavaju....ali stvarno....vrh su....najbolje....

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Thu Dec 25, 2008 2:59 pm

maki hvala ti puno!! bas mi je drago sto ti se toliko svidjaju... hvala...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Sun Dec 28, 2008 7:27 pm

Prelepo je!

Posebno mi se dopala rečenica : Oči su mu nanovo sijale poput sunca.
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Sun Dec 28, 2008 7:31 pm

hvala ivana... drago mi je da ti se dopalo!!!

VIP member
VIP member

Number of posts : 466
: Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Sun Dec 28, 2008 7:39 pm

O.O

Ovo si sama napisala?

Jesi li sigurna?

Mis'im... Ovo je tako lepooooo...

P.S. Sta me zezas da ne znas da pises, mamicu ti nadarenu!!! xD
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Sun Dec 28, 2008 7:54 pm

boko mog mi zivota! xexe naravno da sam sama, ja MRZIM KOPIRANJE! dosta njih to vec zna...

und hvala ti puuuuuuuuuuuuno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Great fan
Great fan

Number of posts : 481
: U mom TH swetu!!!
Registration date : 2008-11-10

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Sat Jan 03, 2009 1:14 am

ajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj strawa jeeee!!!!!ja sam odushewljena,zaista je diwno...
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Sat Jan 03, 2009 2:07 am

preljepo je i ja sam odusevljena!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   Sat Jan 03, 2009 11:00 pm

hvala vam svima!!!!!!! a imam i da vas obradujem.... jer napisala sam nastavak... Very Happy
bice 4 dela ukupno....

PostSubject: Re: CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}   

Back to top Go down

CUVAR SVETLOSTI {1, 2, 3, 4}
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next