Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Beskonacnost sada vise nije daleko

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 7:43 pm

xInihito Nayumix wrote:
Ja sam mentol!
nisam procitala 2 poglavlja...

*slaps herself*

Anywayz, svidja mi se...
Puno mi se svidja...Znas sta ja mislim o ovom ff-u...n_n
i swe to zbog KRETENA...msm nisam chitalla i stwarno mi je zao...
a owo je prediwno...prwi me mallo oraspollozi a drugi me rastuzi...alli prediwno...i tuzno..
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 7:45 pm

hvala joxy... ma razumem zasto nisi.. i najvaznije da si ti sada bar malo bolje...
ko j*be moj ff.. bitno je kako si ti!!!

svejedno... tnx... drago mi je sto ti se i dalje svidja....

a evo i novog chappa.... pripremite se... uzgred.. ovaj je predposlednji....

10.

Ulazeci u bolnicu Nadja ga upita.
- Da idem do recepcije da...- Tom ju je samo odlucno povukao za ruku porucujuci da idu pravo u sobu. - Aha, ok onda.- Dodala je jureci za njim. Otvorivsi vrata sobe 16. Tom se sledi od soka.
- Kkkrevet... prazan je!-
- Vidim.- Prestravljeno izusti Nadja. Tog momenta Tom je istrcao krecuci se ka doktorovom kabinetu. Nadja je za to vreme sela na Billov krevet.
- Nekada je ovo bila i moja postelja.- Prisecala se. – A gle sada, ne drogiram se, Boze ja skoro da sam srecna... Samo.. samo da nema ove bolesti... ja... ne zelim da ga izgubim...- Suze potekose njenim obrazima. Tezinu Billove patnje kao da je i sama osetila, i strah, strah koji je nemilosrdno tresao sve clanove njihovog velikog trougla.

- Doktore?!- Upao je Tom bez kucanja u prazan kabinet. – Ne!- Uhvatio se za glavu nervozno cupajuci dredove. – Gde su svi?!?- Opet je trcao stepenicama ka recepciji.

- Hej sta ti radis tu??- Povika sestra na Nadju koja poskoci.
- Ja..samo sam...-
- Ne smes da ulazis bez pitanja.- Mirnijim tonom rece, prepoznavsi je.
- Ok, u redu...- Zastala je. – A gde je Bill? Zvali su nas u bolnicu i...-
- Ne znas?- Zacudi se sestra.
- Sta?- Najezila se.
- Pa on je u operacionoj sali!-
- A.- Samo je uspela da kaze, izletevsi. Urlala je histericno Tomovo ime. Sudarili su se na stepenicama. Tom je razrogacenih ociju od uzasa zamucao.
- Bill... on...-
- Je na operaciji!- Zavrsi Nadja.
- Daaa!- Tom je plakao, a Nadja polozi njegovu glavu na svoje rame.
- Znali smo to...-
- Ne!- Jecao je. – Zasto sada? Ne, ja ne mogu da dozvolim!-
- Tako je moralo biti.- Umirivala ga je, u sebi skupljajuci bol i tugu, jer nije zelela da mu otezava. – A secas li se sta smo mu obecali?- Upitno ju je pogledao odmahujuci glavom. – Da cemo sve mirno podneti, i da se necemo toliko sekirati!-
- Ja se ni tada nisam slozio!-
- Znam ali...-
- Kako da budem smiren?! Moj brat moze da umre!- Vikao je.
- Tom, mi imamo nas tajni plan, ako nisi zaboravio...- Trudila se da spreci suze da ne isplivaju, morala je da ostane pribrana koliko je moguce.
- Da znam...- Malo olaksanje ocrta se na njegovom licu.
- Ne brini, ostvaricemo ga.- Jedva se nasmesila, sada bi rekla sve sto ga moze ohrabriti, cak i ono u sta nije sigurna.
- Da, hocemo.- Zagrljeni otisli su u cekaonicu ispred operacione sale.
- Mozda nije bas ono sto mislimo.- Pretvarala se da gaji nade, a znala je da mu to nece pomoci.
- Gresis... Kako smo bili zaslepljeni..- Stiskao je pesnice od muke. – Bill nam je nagovestio, ali nismo verovali... Boze...-
- Tomy, bice ok. Znamo sto nam je ciniti...-
- NIJE OK, I PREKINI DA LAZES! ZNAM DA TI JE TESKO!!!- Briznula je u plac, a on sutnu obliznju stolicu besno. Nije zeleo i nju da povredi, jer sada, jedino je nju i imao.
- Izvini!- Usnama dotace njene mokre obraze.
- Tomy, razumem, i zelim da zajedno preguramo ovo!-
- I ja zelim!- Brisao je usnama njene suze, i sam placuci. Utim se otvorise vrata, i namrgodjeni doktor izadje, ignorisuci bezbroj njihovih naglih pitanja.
- Doktore?- Uzviknuo je Tom.
- Sta se desilo? Kako mu je??- Nastavila je Nadja. Ali nije bilo odgovora. Prema doktorovoj reakciji Nadja je vec sklopila neke kockice, i da nije bilo Toma, srusila bi se od soka. Ali Tom, i ako i sam izmucen i iscrpljen, sigurno ju je drzao.
- Ne, neeeee!- Zavristala je, tek sad se uverivsi da ne sanja. Pokusala je da se izmigolji iz Tomovog stiska, ali nije je pustao.
- Cuti!!!- Ponavljao je, znajuci da ga ne slusa. Dovoljno mu je bilo sve ovo da na mestu izvrsi samoubistvo, i uradio bi to, samo da nije bilo skrivenog plana. Taj plan morao je da izvrsi, jer voleo je Nadju.
- Umirem! Umireeeeeeem!- Jezivo je vristala iz sveg glasa.
- Ucuti!!!- Uspeo je da je nadjaca. Zanemela je gledajuci ga izbezumljeno.
- Rekla si da cemo biti jaki!- Pokusao je da zvuci sigurno, ali osetila je da ga depresija drma.
- Hocemo.- Glumela je iznenadnu smirenost.
- Uspecemo zajedno!- Poljubio ju je, nezno, pazljivo. Osecali su da svakim dodirom napetost opada. Bliskost se cinila kao lek, ali nije bila dovoljna da im nadoknadi ono sto upravo gube. Doktor se vracao iduci pravo ka njima. Hladan znoj obli Toma, zeleo je da pobegne, da nikada ne prihvati istinu, ali stajao je, cekajuci udarac. Nadja je zmurela, zeleci da se ovaj kosmar zavrsi.
- Imam vesti.- Rekao je smrtno ozbiljnog lica. – Nisu dobre.-
- Naravno da nisu!- Mrmljao je Tom pognute glave, a Nadja je cutala.
- Vas brat..- Doktor obrisa celo. – Izgubili smo ga.- Krivica se nazirala u svakoj izgovorenoj reci, i videlo se da doktor nije zadovoljan.
- Dd...dobro.- Tomovo telo se ukoci, a neopisiv bol se sirio njime. Kao da su mu upravo otrgli deo duse. Nadja je i dalje zmurela, a suze su kao potoci tekle njenim bledim licem. Tom je blago prodrma. Njen izgubljen pogled, ubio je svaki tracak nade koji on jedva prikupi.
- Idemo.- Krenula je.
- Ne!-
- Idemo!-
- NE!- Uhvatio ju je za ruku. – Ne mozemo pobeci od ovoga!-
- Ja ne mogu vise!- Plakala je.
- Uz tebe sam.- Sapnuo je. Utim grupa lekara izadje iz sale. Svi su imali umorna lica.
- Nadjo ovo radimo za Billa, i zato izdrzi! Uskoro ce biti lakse...- Netremice su se gledali u oci. – Veruj mi!
- Vvvazi...- Slabasno je klimnula. Potom krenuse u kabinet, gde ih je doktor vec cekao. Pokucali su. Doktor im otvori vrata.
- Udjite. Ovako, mozete jos sada pokupiti njegove stvari, i samo mi recite kada ce se odrzati sahrana.- Doktorov sluzbeni ton ih je ljutio, ali su sasvim mirno reagovali.
- Stvari cemo uzeti.- Mucao je Tom. – A za sahranu cemo vam javiti kasnije...-
- U redu.- Napustili su kabinet tuznih i bolno namrstenih lica. Istina je bila preteska, i protivila se svim njihovim zeljama. Sada je tuga carovala.

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 8:05 pm

:cried: :cried: :cried:
owo je nesh...ma nemam rechi samo pllachem kao neka budalla...alli o5 owo je tako tuzno i ujedno llepo....zao mi je shto je owo zadnji chapp.... :cried: :cried: :cried:
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 8:08 pm

xa xa xa... nije zadnji... nego predzadnji.... joxy sta ti je?
und znam da je tuzno... cak i ja zaplacem.... tnx...

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 8:11 pm

ax...ma ja sam ti tenkre newidjeni...josh pitash shta mi je???pa onaj kreten mi se samo wrti po gllawi i ne razmishljam nishta...
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 8:13 pm

joj joxy mnogo zelim da ti pomognem ali nzm kako sem da pricam sa tobom... ok ne moras da naprezes mozak zbog ff-a.....

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 10:06 pm

joj...ja sam se rasplakala :cried: :cried: :cried: Cry&Gone ...
shto mora da bude tuzno..???ovo je stvarno EXTRA FF...i ja nemam rechi...mada shteta shto je tuzan...a zar kraj nije trebao da bude posle 11 chappya...(ili sam se ja utripovala...)? Confused02
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 10:15 pm

treba kaco nego sam ti ja mentoll(I to najweci) pa sam msslla da je ovo the last chapp....
Back to top Go down
Amber
Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 11:02 pm

Billovka94 ba si vredna pie svaki dan.

Jako lepo i tuzno. Ba mi je ao to će uskoro kraj.

Eh... teta ode Bill.
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 11:06 pm

da kaca treba... znaci ima jos jedan chapp do kraja....
i drago mi je da ti se svidja... und znam kako ti je... jer i ja sam plakala....

joxy nisi ti mentol nego imas problema i razumljivo je da si rasejana!! nemoj tako da pricas o sebi...

xax amber ne pisem ja svaki dan meni je ova prica vec bila gotova... ja nikad ne stavljam na 4um dok ne zavrsim.. tako je bolje, bar po meni.... und hvala... jeste tuzno...

Nice fan
Nice fan

Number of posts : 241
Registration date : 2008-10-16

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 11:30 pm

ajme.predobro..
ah,da pogodim,bill ce u iducem chapteru oziwit pod cudnowatim okolnostima XD
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sun Dec 21, 2008 11:49 pm

Lolita mozda mozda.... und hvala puno!!!!!!!!!!!!!!

Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Mon Dec 22, 2008 12:14 am

OMG... sis owo je.... ne mogu da ti opishem! rechi su nepotrebne!! Sad tako je... :cried: Moj Billy........nema ga..... :cried: omg....... :cried: necu da se owo zawrshi! NECU!!! weruj mi, da nisam sinoc isplakala dushu,isplakala bih je sada,ali suze jednostawno nece da krenu... swe sam ih potroshila zbog onog idiota! NECU OWAKO!!!! ZHIWOT JE ODWRATAN!!! Cry&Gone I msm da znam shta ce Tom i Nadja uraditi... to je ono shto ja odawno zhelim da uradim! zhelim da... :cried: mah! necu wishe da was dawim swojom depresijom........
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Mon Dec 22, 2008 2:17 pm

aaaaaaaaaaaa

MRZIIIIIIIM DOKTOREEEEEEE!!!!

zasto, zasto, zasto, zasto, zasto, zasto, zastooooooo?! *mlatara rukama*

sad

OMG!!! Paiiiiin!!!Pesma Pain je isla dok sam citalaaaaaaa!!!

nije mi dobro sad

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Mon Dec 22, 2008 2:43 pm

i ja mrzim doktore i kaco necu da owo bude the last chapp............ :cried: :cried: :cried:
Back to top Go down
BILL 4 ever
Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Mon Dec 22, 2008 3:33 pm

omg...nemam rijeci...rasplakala sam se... :cried: :cried: :cried: :cried: :cried:
ovo je tako tuzno, a ujedno i lijepo,
i ja mrzim doktore takodje Evil or Very Mad
nadam se da owo nije posljednji chapp
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Mon Dec 22, 2008 10:51 pm

tanja puno ti hvala... drago mi je sto ti se svidja.. ali duso nemoj toliko da si tuzna....

majo shvaticu ovo kao da ti se svidja i da te je dirnulo.... znam da je tuzno... ali tako je moralo biti...

joxy nemoj da ih mrzis... jednostavno je tako.... i ponavljam da ima jos samo jedan chapp...

BILL 4 ever tnx... zao mi je sto sam te rasplakala.... i nije ovo zadnji chapp.. omg ljudi sta vam je?!?... ima jos jedan....

Nice fan
Nice fan

Number of posts : 241
Registration date : 2008-10-16

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Mon Dec 22, 2008 10:57 pm

ajd brze to..
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Mon Dec 22, 2008 11:00 pm

necu da stavljam chapp na baksuznoj strani....

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Mon Dec 22, 2008 11:05 pm

ajde bre stavlja chapp...msm kakva baksuzna strana kakvi bakrachi...ajde sada stavljaj
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Mon Dec 22, 2008 11:25 pm

Noooooooooooo whyyyyyy?!?!?! Sad Sad Sad Sad sad sad sad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Tue Dec 23, 2008 12:11 am

kad ce bwe chapp????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Tue Dec 23, 2008 12:19 am

evo ga bre.....
znaci za one koji ne znaju, ovaj chapp je POSLEDNJI!!!!

11.

Proslo je tri dana od sahrane, a ukupno pet dana od Billove smrti. Za tih par dana Tom i Nadja sucili su se sa najuzasnijom sudbinom. Bilo je tesko, kao da su umirali, davili se u bolu. Tamna zavesa potpuno je prekrila njihove zivote, onemogucivsi da bilo koji zrak nade osvetli put kojim su lutali. Posle sahrane, svako vece bi se drogirali. Radili su to zajedno, boli su vene, bez imalo kajanja ili straha. Potpuno otupeli od bolova i jecaja, gubili su se u magli suza. Odjednom im je zivot postao prazan i besmislen. Unistavali su ga sve brze, jer cinio im se bezvredan. Iz stana su izlazili samo na kratko, i to zbog obaveza. Vec bezbroj puta su clanovi Doma za nezbrinutu decu presretali Nadju na ulici. Govorili su da mora da se vrati, ali ona je uspevala da umakne.
- Necu se vratiti, tamo mi nije mesto! Niti je ikada bilo!!! Ja imam druge planove...-
Ni Tom nije prolazio nista bolje, njega su jurili uplakani fanovi i znatizeljni novinari. Nikakav kostim nije uspevao da ga dovoljno maskira. I bivao je nemilosrdno proganjan. Ovog jutra nijedan od njih nije izasao napolje. Ustali su, i cutke se muvali po stanu, kao trazeci nesto. Nadja je izbegavala Tomov pogled, plasila se onoga sto joj treba reci, a opet je zelela da cuje. Dok je zastala da proviri kroz prozor, koji je gledao na guzvu prometne ulice, prisao joj je sledja i upitao.
- Nadam se da jos uvek zelis da ostvarimo plan?- Okrenula se i pogledala ga zbunjeno. – Ja planiram to, i uradicemo veceras, zar ne?- Nastavio je da govori.
- Pa...- Oklevala je. – Da, moramo... /Nadjo ti zelis to. Jer cinis ga zbog Billa i zbog Toma. A i tebi ce biti bolje..ovo je prava odluka/- Ubedjivala je sebe.
- Veceras!- Rekavsi to uputio se ka Billovoj sobi. Nadja je uzdahnula i bacila se na krevet. Ostatak dana proveli su zamisljeni. Tom nije ni izasao iz sobe, naslucivala je sta radi i nije mu smetala. Ona je samo plakala. Ovoga puta morala je da bez icije pomoci izdrzi tezinu bola. Saputala je, zamisljala Billovo andjeosko lice kako je gleda... Samo je mogla da zamislja... Plakala je, bez prestanka... Razmisljala..Cinilo se da je ovo kraj...

Oko 20h Tom joj se pridruzio na veceri. Kada su zavrsili upitao je.
- Idemo li?-
- Da...- Lazno sigurnim glasom je odgovorila. I izasli su u mrak grada. Vozio je kola opasnom brzinom. Ali nisu osecali strah, on vise i nije bio vazan. Sve misli bile su zaokupljene dogadjajem koji sledi.

Isli su stepenicama polako, pomalo nesigurno. Nadjine oci bile su uplasene i ispunjene suzama. Tom ju je drzao za ruku, verovatno bi pobegla da nije bilo tako. Osecala je toplotu njegovog tela, stisak je bio jak, ipak joj je prijalo sto je tu. Nije bila potpuno sigurna sta zeli, ranije ovaj korak bio bi joj dobrodosao, rado bi ga i bez razmisljanja prihvatila. Ali sada, makar i bez Sunca, zadrzala bi mrak koji ima. Jer nije bila sama, da, napokon je imala prijatelja, i vise od toga! Za nju to nije bila mala stvar. A Tom, gazio je sigurno stepenik po stepenik. Bol ga je i dalje probadao, a sve crne misli su poput nozeva bile zabijene u njegova ledja. Osecao se gotovo kao da krvari. A njegovoj dusi to se bas i desavalo.
- Izgubio sam ga! Nema ga!!- Vrtelo mu se u glavi. Ali zeleo je ovo da uradi, to je bio put ka... staza ka slobodi...
I stigli su do cilja.
- Zima mi je!- Drhtala je Nadja.
- Ne brini, uskoro nece biti tako...- Pogledala je Tomovo prelepo lice, na mesecini joj se cinio jos savrseniji.
- Koliko li cu jos moci da uzivam u tvojoj lepoti?-
- Zauvek! Secas se:“Beskonacnost sada vise nije daleko!“- Smesio se. Vec pet dana nije videla taj obarajuc smesak. Ali evo ga! Pun je ljubavi, i upucen bas njoj. Kako li je samo zelela da mu veruje, da zna da ce opet biti velika trojka, ali da li je mogla?
- Tom.- Plakala je izgovarajuci to prelepo ime. Ne samo zbog tuge, bio je to plac ljubavi, povezanosti... Jednostavno kao da je igrala na svetlu pozornice srece, a onda su je gurnuli u tamnu jamu. Deo nje je unisten. I gledala je Toma, gledala ostatak srece koji ima.
- Ali i on zeli da ode!- Mislila je, i osecala da je ovo jedini nacin da bude srecna, ili bar da nista ne oseca.
- Zagrli me cvrsce!- Poslusao ju je. Osecanja u njemu su se krvnicki borila. Ljubav je govorila da ne uradi to, jer ima nju, ovako ce je izgubiti. Nikada vise osetiti toplinu njenih ociju. Ali tuga, ona ga je terala da se oslobodi svih problema, prokletosti koja ga prati. Stezao ju je jos jace, pribio toliko blizu da je jasno osecao njen dah na svom vratu. Kisa je pocela da rominja. Postali su kao jedno, i cinilo se da se svet okrece. Da vreme juri pored njih, ali oni stoje.
- Zelim da te ovako volim zauvek! Da me cuvas..- Jecala je.
- Volim te!!- Viknuo je iz dubine duse. Najiskrenije moguce, viknuo je ono sto mu je u srcu, sto ga steze. I sto ga deli od poslednjeg koraka. Osecala je svaki njegov uzdisaj kao sopstveni. Prelazila je prstima po njegovim ledjima, polako, kao da dodiruje zlato, nesto najvrednije. A on je uzivao.
- Volim te!- Ponovio je, svaka misao bila je upucena njoj, njima... ljubavi, osecanju koje mu stvara suze, ispunjava ga, i sada tece umesto krvi. Struji mozda poslednji put. Poceo je pljusak, ali oni su bili na istom mestu, zaljubljeni i zagrljni.
- Ne znam...- Sapnula je.
- Sta?-
- Tisina, kisa... ti i ja...-
- Volim te!-
- Suze sa nama. Stojimo zagrljeni.. Sta nam se ovo desava andjele?- Pogledala ga je suznih ociju.
- Ljubav! Vecna i beskrajna ljubav! Ono sto sam mislio da ne postoji, da je laz.-
- Tome...-
- Nadj...-
- Volim te- Prekinula ga je. Kisa je nastavila da kvasi njihova lica. Gledali su se, pokusavajuci da spoje umove. Mozda su i uspeli. Spustio je svoje mokre usne na njene. Bili su tako spojeni par minuta. Kroz misli trcala su im sva secanja. Od rodjenja ove veze, pa sve do sada. Kada su zajedno ovde na ovom krovu. Daleko od svih, daleko od srece, izgubljeni u svojoj ljubavi... Odvojio se od nje.
- Hajde.- Izustio je, a ona mu klimnu. Pogledi im se ponovo ukrstise. Nadjine noge su klecale, ali krenula je. Zatrcali su se. Trceci ka nepoznatom, mozda boljem mestu.
Vrisak, trzaj, ponovo vrisak. Cuje se krik, dva krika.
- Ne! Sta?!?- Uzviknuo je ocajno. Nekome je zivot upravo iskliznuo iz ruku. Cuje se plac... I bilo je gotovo. Sada je povratak nemoguc. Tom je otisao, i taj poslednji trenutak presekao mu je dah. Tada je cak u nekom delicu sebe pozeleo da se vrati, da se bori. Ne, bilo je svrseno. I vecnost ga je uzela pod svoja krila. Nadja je stajala ukocena i prestravljena. Vise ni suze nisu tekle, samo je razrogacenih ociju gledala u bezdan.
- Tom.- Izgovarala je iznova i iznova. To drago ime, ali nije bilo odgovora. Zavristala je, ali jedino sto je cula bilo je sustanje kise i eho. Tren kada mu se istrgla i dalje ju je razdirao, sama pomisao da...
- Ne, ne, ne... Ne moze ovako! Neeeeeee!- Bojala se da pogleda preko ivice zgrade, jer predosecala je sta bi videla. Drhtala je, ovoga puta ne zbog hladnoce. Bio je to onaj najgori osecaj, gori od ocaja.. od smrti... Bacila je bespomocni pogled ka zvezdama. U njima vise nije bilo nade. I posmatrala ih je cekajuci... cekajuci da je vecnost pozove...

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Tue Dec 23, 2008 12:31 am

owo je :cried: sis ja samo pllachem kraj,jao :cried: ...tresem se ne mogu da pishem...omg!!!!!!!!!!!jadan tom,omg nadja....jao kris swe me wishe odushewljwash...owo je...ne mogu jednostawno sam pod utiskom...i...i...ja...owo je tako PREDIWNO!!!!!!!!!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Tue Dec 23, 2008 12:33 am

omg joxy hvala ti puno... bas sam se plasila da li ce vam se dopasti kraj..i ja placem kad ga citam... omg....

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   

Back to top Go down

Beskonacnost sada vise nije daleko
View previous topic View next topic Back to top 
Page 8 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next