Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Beskonacnost sada vise nije daleko

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Beskonacnost sada vise nije daleko   Thu Dec 11, 2008 6:26 pm

Ovako, ovo sam napisala jos odavno. I moram priznati da mi se na pocetku cinilo da je glupo... ali kada sam ga zavrsila nekako mi je priraslo za srce... Mozda prica nije nesto, i ja priznajem da nije mnogo dobra. Ali meni je licno kraj jako... ma da ne duzim... citajte... mozda se smorite ali mislim da ce vas nakraju ipak dirnuti... ne znam...

1.
“Da li je zivot prema svima ovako surov?“ Bilo je pitanje, koje je stalno pratilo Nadju. Plavokosu devojku bledu kao andjeo, i plavih ociju, u kojima su se naslucivale dubine sveta kojim ona plovi. Njen izgled verno je prikazivao tuzno stanje u kojem se nalazila. Zivela je bez roditelja. Sama kao napusteno pseto, lutala je ulicama grada, trazeci zivot. Jer ovo sto ona ima, cinilo joj se da je samo iskrivljena slika onoga sto bi trebalo da bude! Stanovala je u Domu za nezbrinutu decu, ali to mesto je prezirala vise od svega, i nije volela da ga naziva svojim prebivalistem. Govorila je da je nicija, i da nema kucno ognjiste. Tamo je provodila samo neophodno i kratko vreme, i kada bi ih terali u sobe, uvek bi se iskradala kroz prozor. U toku hladnih noci sedela bi na trotoaru i posmatrala zvezde. Svakim pogledom kao da su joj ulivale nadu. Da je bolje sutra ceka odmah iza coska, da je samo par stepenica deli od srece. Jos uvek je cvrsto verovala, borila se kada je bilo najteze, borila protiv svih ponizavanja i ruganja vrsnjaka, i svih dobijenih pogrdnih nadimaka. Ni odrasli je nisu kotirali bolje, za njih je bila samo siva senka koja klizi, mada je njeno slabasno tanano, i povrh svega izmuceno telo stvarno podsecalo na to! Uvek je bila odbacena, i sto su je vise proterivali, sve vise se zatvarala. U sebi gradila je novi svet, onaj koga je zelela da ima. A kada bi je problemi opkolili i poceli da guse, odavala se alkoholu i drozi. Ni tada niko joj nije pruzio ruku spasa, samo su prolazili pored, bacajuci neme poglede, imali su kameno srce. Cak ih nije ni dotaklo ako bi ih zamolila za pomoc. Vremenom Nadja je ojacala, i lakse se nosila sa podlim okruzenjem, koje bi je i zbog najmanje greske rado kaznilo. Vise se nije trudila da udovolji drugima, jednostavno i onaj mali trag koji je ostavljala za sobom je nestao. Kao da je prestala da zivi, svaki dan postajao je isti, jednolicnost je bila nesnosljiva! Prekinula je svoje bedno skolovanje, opijala se neprestano i prodavala bez razmisljanja. Fizicki, ona jeste bila skoro mrtva, ali i dalje je njen unutrasnji svet ziveo. Toliko povlacenje u sebe dovelo ju je do depresije. Strasno je patila zbog usamljenosti. Kada bi bila trezna, lutala bi gradom, i crpela srecu iz slika sloznih porodica koje su prolazile. Ceznjivim pogledima zurila je u parove koji se ljube. Sve joj je bilo tako nepoznato, nikada osetila car ljubavi.... bliskosti... pored svih droga samo jos tu nije probala. I kada bi plakala, niko nije mario. Ljudi su gledali kroz nju, kao da je bila prozirna, suvisna u svemu.

Vreme je nastavilo da kao reka srozava njen zivot, sve dok jednog jesenjeg popodneva nije besciljno setala, i paznju joj privuce izrazito naocit mladic. Pogled joj se zadrza na njemu, a kada on to primeti, samo joj se nasmesi, i udje sa jos jednom prilikom u obliznju zgradu.
Celu noc je razmisljala o njemu, njegovom savrsenom licu. Prvi topli osmeh koji je primila. Zelela je da ga ponovo vidi! Sutradan zurno se uputila na isto mesto. Bilo je pusto, tisinu jutra, kad kad bi prekinuo samo sum lisca, nosenog vetrom. Cekala je toliko dugo da je prestala da razmislja o vremenu, glad i umor sve vise su je mucili. Naposletku Nadja sklopi oci i zaspa. Negde pred sumrak isti decko se pojavi. I dalje je spavala, lice joj je bilo belo kao smrt. On joj pridje i prodrma je.
- Ej malena budi se! Zasto ne ides kuci?- Ona ga samo umorno pogleda poluotvorenih ociju.
- Zar nemas gde da odes?- Nadja klimnu jedva primetno.
- Hmm..-. Uzdahnu on. – Odvescu te kod mene, siguran sam da bi ti topao caj prijao!- Pomoze joj da ustane, a zatim je povede u zgradu. Dok su se vozili liftom posmatrao ju je, i najzad upitao blagim tonom.
- Kako se zoves?-
- Nadja.- Odgovori mu i saze glavu jos vise.
- Hej, sta ti je?- On joj sakom dodirnu obraze, i podignu glavu. – Nemoj se stideti, slobodno me pogledaj, ne ujedam, uzgred ja sam Tom.- Smesio se, a ona mu uzvrati. Bio je prvi koji je zeleo da razgovara sa njom, prvi koji je nije vredjao. Osecala se tako zbunjeno!
- Imas divne nebeskoplave oci, zaista su posebne.-
- Jesu li?-
- Da.-
- Hvala, niko mi to do sada nije rekao.-
- Stvarno?! Ali tako su upadljive, imaju neki neobjasnjiv sjaj!-
- Mislim da je to tuga.- Htela je da mu kaze, ali ipak samo odcuta.
- Evo ovde izlazimo.- Pokaza joj, a zatim se uputise ka vratima stana. Bojazljivo ona kroci u njega, nije navikla na raskosne prostorije, njena soba u Domu sastojala se samo od starog kreveta, i neocuvanog stola, sa slomljenom stolicom. Tamo su zidovi bili uzasno beli, neprijatni za oci. Ovde, sve je odisalo harmonijom, a narandzasta boja pruzala je veselu dobrodoslicu.
- Raskomoti se, ja cu ti skuvati caj.- Ona ga poslusa i sede na krevet.
- I kako ti se cini stan?-
- Lep je.-
- To je sve sto imas da kazes?- Nasali se Tom, pokusavajuci da je opusti.
- Ne, mislim, stvarno mi se dopada!- Sleze ona ramenima nastavljajuci da razgleda.
- A gde zivis?-
- Pa...- Zamucala je. – U Domu z....-
- Okay nije frka, ne moras mi reci.- Odmahnuo je primetivsi nelagodnost u njenom glasu. Nasmesila se vestacki, pokusavajuci da sakrije strah.
- Evo izvoli.- Pridje joj, i posluzi topao caj. Vrela para osinu je po smrznutom licu, ali prijalo je. Primetivsi njegov pogled na sebi pocrvene.
- Oticicu ako smetam.-
- Ne, naravno da devojka kao TI ne moze da smeta.-
- Kao ja?!- Uplaseno ga pogleda. Strahovala je da i on nece poceti da je gleda kao nebitnu, neprimetnu siluetu.
- Da, ne vidja se takva lepota svaki dan.- Smekerski joj odgovori, u sebi Tom je vec kovao plan. Tek sad nista nije shvatala! Oduvek su svi njen izgled nazivali ruznim. Gledali su je sa gadjenjem, i koristili svaku priliku da joj to pokazu. Ali Tom nije mislio tako. Nije ni razmisljao otkud izgubljena devojka na ulazu, sama i bespomocna. Nije se ni trudio da shvati. Samo mu je jedno bilo vazno. Da bude njegova, jos jedna u nizu, to mu je vec postala rutina. Cim bi ugledao zgodno telo, kretao bi u akciju. I vec je pocinjalo da ga nervira njeno ustezanje. Nije primetio njen strah, nije ni tugu. I ako nije bila zgodna, lepo obucena i dobra u flertu, opet ga je privukla. Njeno lice bilo je kao san, pravilnih crta. Mada mu to nikada nije bilo vazno. I on se osecao cudno. Sedela je preko puta njega i cutala. Njene tanke butine ipak je zeleo da dodirne. U njenim ocima nesto ga je mamilo, bio je radoznao da proba. I kada joj je rekao da je lepa, lagao je. Njen izgled bio je... nije znao da objasni, za njega su lepe devojke bile egzoticne, sa oblinama. Nadja nije izgledala tako. Ali te reci su bile samo deo uobicajenog osvajanja.
- Bas je zanimljivo cutati sa tobom!- On napravi vragolast smesak. Ona mu uzvrati. Resila je da glumi, napokon dobila je priliku da bar na jedan dan zivi osobu koju je sanjala. Njen svet, sada se ukrstio sa realnoscu. On ne sme da zna ko je ona zapravo, svoje probleme zakopala je duboko, i upustila se u razgovor. Trudeci se da sto brze uci, jer je ovo bilo prvo upoznavanje koje nije osudjeno na propast. Nije smela da uprska.
- Imas li ti neki bolji predlog sta bismo mogli da radimo?- Osmeli se Nadja.
- Mozda...- Uputi joj misteriozan pogled.
- Recimo da me zanima...-
- Pa recimo ako bi te zanimalo, ja bih rekao. Ali posto ja nisam siguran da li tebe zanima.. onda...- Tom prasnu u smeh, a Nadja mu se pridruzi.
- Onda?-
- Onda ne znam da li da ti kazem.- Smejao se i dalje.
- Okay nije frka!- Glumela je njegov ton glasa, nastavljajuci da se smeje. Kao da se pretvorila u drugu osobu. Reci koje je izgovarala cinile su se kao da nisu njene, dolazile su od neke druge devojke. Neke samouverene osobe, ona to svakako nije mogla biti. Ali uzivala je, ovaj film bas joj je prijao.
- Pa ako bih rekao da mi je potrebno nesto sto mi ti mozes dati, da li bi mi ucinila tu uslugu?-
- Moz.. ustvar... ne znam.- Pocela je recenicu sa osmehom, ali do kraja taj trag srece sasvim je iscezao sa njenog lica. Predosecala je na sta on cilja.
- I?- Upitao je.
- Sta? Mislis? Ovaj...-
- Da mislim, dakle da prekinem raspravu hocu reci....- Zastao je protezuci se kao da govori sasvim nevaznu i neuobicajenu stvar. Njena nagla promena, koliko god bila neobjasnjiva, radovala ga je.U glavi misli pocese da mu se komesaju. - Moja soba uvek je na raspolaganju.- Pomisao na seks, i spavace sobe u Nadji je uvek budila gadjenje i odvratnost. Do sada to je radila bez imalo volje i uzivanja, samo zbog novca. Ali ovoga puta nisu bile takve okolnosti. Znala je da je samim ulaskom u stan pokrenula igru, sada je morala da je zavrsi. Posle krace pauze on je upita.
- Slazes li se?- Nadja samo klimnu. Na to on joj pridje, i sede kraj nje. Polako je spustio svoje usne na njen obraz, zadrhtala je.
- Zar si toliko neiskusna?-
- Pa... mislim....- Zamucala je.
- Jesam li prvi?- Pitanje je kao strela probode. Sta da mu kaze??!! On ne sme da zna....
- Hajde da samo uradimo to.- Naposletku Nadja se izvuce. Tom klimnu, i smelo svoje usne prisloni uz njene. Onda je usledio duzi poljubac. Tom je odredjivao brzinu pokreta, bio je vodja.Trudila se da ga prati.
- Samo da sve uradim kako treba.- Napeto je razmisljala. On prelomi poljubac rekavsi.
- Opusti se! Nema razloga za paniku.- Sam ton njegovog glasa ulivao je sigurnost. Prepustila mu se. Odveo ju je na mesta o kojima je mastala. Cak je bilo lepse nego sto je zamisljala. Igra se nastavila u spavacoj sobi na krevetu. Uzivala je, prvi put osetila zmarce, krv poce jace da struji njenim venama. Toplina sve vise ju je obuzimala. Isli su korak po korak, sve dalje. Nije imala vremena za bojaz, samo je igrala po njegovom ritmu. Sve kao u snu, isla je po neistrazenom putu, ali gazila je sigurno. Svakom sekundom dozivljaj je rastao, tolika kolicina bliskosti osamutila ju je. Vise nije postojalo ni vreme, ni prostor. Nadja je samo zelela da bude sa njim, sa deckom koji je, bar joj se cinilo, u njoj video vise od obicnog propaliteta. Ni slutila nije kolika je cena ovog kratkog spokoja koji oseca. Grdno se prevarila, dok je ona plovila morem novih osecaja, Tom je probao samo jos jedno telo, jos jednu fizicku slast. Kada su zavrsili, ostavio ju je da lezi, jos uvek omamljenu mirisom njegovog tela. Otisao je, zatvorivsi vrata stana, nije znao da je polomio kljuc njene srece. Nestao je u pomrcini ulice, nastavljajuci ka sledecoj stanici zivota, zadovoljan jos jednim postignutim ciljem.

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Thu Dec 11, 2008 7:49 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
prellepo,mada tuzno....zao mi je Nadje....
stwarno je prellepo...
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Thu Dec 11, 2008 8:03 pm

tnx puno!!!!!!!!

ex ni ne slutite kako ce se prica zavrsiti... ma krenuce nekim tokom... axx ipak necu da vam kazem!!!
a oni koji znaju neka cute!!!! Devilish

Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Thu Dec 11, 2008 10:21 pm

dobro je!

ja sam se u poslednje wreme nekako uzhiwela u swakog od lika iz FF-owa koje chitam...

widecemo kakwa ce pricha biti do kraja...

za sada mi se stwarno jako swidja!!

U r right!

a onaj debil ako je powredi dobice Fight

Last edited by xxBiLl's*GiRlxx on Thu Dec 11, 2008 10:40 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Thu Dec 11, 2008 10:31 pm

xa xa to ces videti kasnije.....
drago mi je sto vam se bar malo svidja...

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Thu Dec 11, 2008 10:39 pm

bar malo????

ne malo nego puno!!!

extra je!!

najwishe mrzim kad kakite da su wam FF-owi bez weze.....
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Thu Dec 11, 2008 10:47 pm

au...

ovo je dobro...msm, iskreno, nije lose, lepo napisano n_n

udaras mi konkurenciju big grin

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Thu Dec 11, 2008 10:52 pm

xxBiLl's*GiRlxx sorry zbog toga...ali ja obicno ne verujem da mi je ff nesto posebno... mada ipak ovaj mi je drag.. ne zbog pocetka nego kraja LOL

xa xa majo!! imam da ti kazem nesto povodom toga! LOL ali na skype-u.. xixi...

a drago mi je sto se i TEBI svidja... ako vam se sada svidja valjda ce i posle... ja se nadam...

Great fan
Great fan

Number of posts : 400
: Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Thu Dec 11, 2008 11:09 pm

awwwww
U r right!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Thu Dec 11, 2008 11:10 pm

Mila tnx....

Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Thu Dec 11, 2008 11:38 pm

eh Tome, Tome svinjo jedna............ poor Nađa

Dopada mi se. Ba me zanima nastavak priče.
Back to top Go down
View user profile
BILL 4 ever
Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Fri Dec 12, 2008 1:04 am

predobro je
svidja mi se much
iako je pomalo tuzno i zao mi je Nadje...
ajd chekam jos =)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Fri Dec 12, 2008 6:40 pm

tnx svima... axx samo vi cekajte Devilish
salim se bice uskoro nastavak!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 1:24 am

extra je...bash me zanima shta ce biti dalje...
ovde Tom ispada svinja...msm stoka(ali samo u ovom FF-nu)...jadna Nadja...
jedava chekam nastvak und ponovo EXTRA JE... U r right! Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 2:42 am

extra je...kazem ti ja tvoje price ce uskoro biti bestseller....xD

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 3:24 pm

Kris, kad ce new chap?? we're still waiting!!!
Back to top Go down
View user profile
BILL 4 ever
Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 4:19 pm

xxBiLl's*GiRlxx wrote:
Kris, kad ce new chap?? we're still waiting!!!
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 4:25 pm

Znas, ja bih bas volela da ti u skorijoj buducnosti stavis nastavak...bio bi red XD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 4:33 pm

evo evo kad ste me napale! xDDD
i maki hvala ti ali msm da ipak nece! LOL...

2.

Ujutru kada se probudila, glava ju je uzasno bolela.
- Tom??! Tom gde si?- Zavapila je poput uplasenog deteta, neprekidno pogledom istrazujuci sobu. Nije bilo odgovora. Polako Nadja poce da se oblaci. Bila je uplasena, i nesvesna sta se to desava. Kao da je uskocila u novi zivot, a nije znala njegova pravila. Krenula je u dnevni boravak, ne nasavsi nikog, uze crnu koznu jaknu, okacenu o civiluk, i izadje. Vreme je bilo prohladno pa jos vise navuce jaknu. Nije znala cija je, nije joj bilo ni vazno. Osecaj povredjenosti sve vise je pretio da dopre do njenog srca. Ne mogavsi vise da izdrzi, suze potekose njenim bledim obrazima. Sve sto je zelela bilo je da ode kuci, kako nije imala dom, to ju je jos vise bolelo. Bila je tako sama, ostavljena. I svi uzitci koje je imala, sav smeh, sada se pretvorio u pakao. Trcala je, bez cilja, protiv vetra. Protiv svih problema. Zelela je da bude jaka, da ima snagu. I da je ne dotice sto je prevarena. Ali nije mogla, mrzela je sebe zbog toga.
- Kako sam mogla da se nadam.- Srdila se. – Njemu sam bila samo igracka, samo cista razonoda, i mislila sam da je drugaciji, da mu se dopadam. A on je zeleo samo zadovoljstvo.- Nije mogla da prestane da razmislja. Njegovo lice i dalje ju je izludjivalo. Tako savrseno i privlacno. Imala ga je, ali sada vise nije tu! - Zasto sam morala tako lako da upadnem u zamku lazne srece??!!- Nije razumela, i patila je.

A Tom, on je sedeo u kaficu prepricavajuci bratu blizancu proteklu noc.
- Bila je tako nestvarna, neobicna.-
- Mislis kao boginja?- Pogleda ga Bill.
- Ne, ne na takav nacin. Nikada nisam upoznao takvu vrstu lepote. Oci su joj krupne, kao dva bisera, odmah sam ih zapazio!-
- Tom sta je s’ tobom? Kao dva bisera??-
- Haha, ma salio sam se. Samo pokusavam da ti docaram.- Namignu on.
- Kao dva bisera.- Sirio je oci Bill ponavljajuci vise za sebe.
- Daj saberi se Bill!!-
- Dva bisera.- On izgovori ovo kao da vidi veliku vaznost tih reci.
- Rekao sam ti nesto!- Zareza Tom.
- I jel bila bar dobra?- Izgovori sa primetnom dozom odvratnosti.
- Da! Bila je fantasticna, ne znam zasto se onda onako stidela. Ocigledno je da ima iskustva!- Bill samo slegnu ramenima na to.
- Jedina zamerka mi je sto je premrsava. Kao kostur!-
- Nemoj se podsmevati!- Opomenu ga Bill.
- Ni ne radim to!-
- Ni nemoj!-
- Ok.-
- ’Oces li je pozvati opet?-
- Bill sta si pio od jutros??!-
- Molim??!!- Tom mu ponovi pitanje.
- Stvarno mi nije potreban ovaj razgovor.- On krene da ustane, ali ga Tom zaustavi.
- Sta je?!- Izusti Bill ljuto.
- Nisam mislio da se svadjam, samo ti vec znas da ja nikad ne idem na drugi sastanak.-
- Za sve postoji prvi put.-
- Ti si jedna mazga, znas li to??!!! Nikada ne odustajes!- Sada je Tom bio taj koji se nervirao.
- Hej smiri se, ali tako si je opisao da sam svasta pomislio.-
- Ma uredu je!-
Nesto kasnije twinsi ustase od stola, i uputise se napolje. Izgledali su kao suste suprotnosti. Tom kao hiphoper, a Bill u manga stilu. Pored Tomove presiroke odece izgledao je jos sitnije. Ponekad se zaista tako i osecao! A njegova originalna frizura davala mu je nesvakidasnji styling. Svima bi upadao u oci, kuda god da krene. Mada to nije bio jedini razlog sto su ga prepoznavali. Inace, Tom, jos dva njihova prijatelja, Gustav i Georg, i on su imali uspesan bend. Ali dok nisu postali poznati, uvek je bio u Tomovoj senci! Sve devojke jurile su Toma, on je samo stajao sa strane, i gledao ih ceznjivo. Istovremeno bio je i ponosan na brata. Jer je bio uspesan u svemu, svuda prvi! S’ tim sto njegove ljubavne avanture nije odobravao. Bio je previse emotivan, da bi i sam tako nesto radio. On je zeleo vezu, a niko nije mogao to da mu pruzi. I kada bi se osecao usamljeno, tesio je sebe da uvek ima Toma. Znao je da ga Tom voli. Ali kako su godine prolazile, brat se sve vise udaljavao od njega. I danas, kada su uspeli da dodju do cilja, i postali popularni, bliskost im se drasticno smanjila. Prestali su da vode intimne razgovore, i sve manje su otkrivali osecanja. Malog brata to je jako bolelo. Pred kamerama Bill se smejao, vestacki, ali cim bi se dokopao svoje sobe, plakao bi, tiho, gurajuci jecaje u sebe. Da ih niko ne cuje, pogotovo ne Tom. A Tom, on kao da je bio srecan. Barem se ponasao tako. Provodio bi se svakim danom sve vise.
Na odmoru imali su slobodnog vremena na pretek, i tek tad su osetili daljinu koja ih deli. Glumeli su, lagali sebe. Tomu je bilo ponizavajuce da pokazuje ljubav bratu, jer je smatrao da to nije muski, i skrivao je osecanja od sebe. Zeleci da nestanu. Mislio je da se ta ljubav podrazumeva, i da nije potrebno dokazivati je. S’ druge strane, Bill je uzasno patio! Nedostajalo mu je njihovo zajednicko druzenje, ranije je i pokusavao da povrati Toma, ali potpuno slomljen njegovom hladnocom i neuspesima, morao je da odustane. I sada dok su hodali ulicom, u glavi mu se vrteo film njihovog kratkog razgovora, uvek bi se zavrsilo na isti nacin. Vise nisu tako dobro razumeli jedan drugog. Dalji scenario takodje mu je bio poznat. Tom ce biti jos oko sat vremena u stanu, dok se ne spremi za izlazak. Za to vreme Bill ga je uvek pratio, i zapitkivao najobicnija pitanja, samo da bi bar tada bio kraj njega. A kada bi Tomu prekipelo, znao je da se izbezumljeno izvika na blizanca, govoreci mu da je dosadan i beskoristan.
- Hajde makni mi se s’ ociju!!! Sta buljis??!!! Ne mogu vise ni da disem od tebe deriste jedno!!! Goni se!!!- Vikao bi, a Billove oci bi zasuzile. Cutao je, i stajao ukopan od soka. Onda bi ga ponekad Tom cak zestoko osamario.
- To me boli!- Vristao bi Bill, i pao na pod od jakog udarca. Upocetku bi mu uzvratio, ali nije imao dovoljno snage. I bivao bi isutiran, a sve to je bilo praceno nizom uvreda. Bolnih!
- Sta je??!! Uplasio si se, ha??!!! Mala devojcica place i zove mamicu?- Nastavljao je da vrsi nasilje smejuci se oholo.
- Ti si cudoviste!!-
- Ooo jesam li?-
- Pusti me.- Pokusavao je sa se izvuce iz Tomovog cvrstog stiska.
- Necu, kad vec trazis paznju dobices je!-
- Pusti meeeeeeeeeeeeee.- Vristao je i dalje – molim teeee-
- Mozes ti to bolje Billy.-
- Zar ti uzivas?- Usledio bi samar i ponovno sutiranje. Bill bi ga pogledao molecivo, ali Tom je ostajao hladan.
- Evo ti retardu! Zato sto ceo zivot moram da te trpim.- Bill bi samo otvorio usta.
- Jel dosta? Hoces jos??! I dobices!!!- Tukao ga je, nekad i po sat vremena... A kada bi prestao, Bill bi otrcao u sobu, nesposoban za bilo sta. Bilo je jezivo posmatrati ga tada. Lezao bi na krevetu i tresao se. Sve dok od iscrpljenosti i nesnosljivih fizickih bolova ne bi zaspao. Ujutru obojca bi se pretvarala kao da nema problema. U javnosti bi se pojavljivali sa dobro uvezbanim osmesima. Ali nisu bili srecni, ni Tom. Izjedalo ga je sto unistava osobu koju najvise voli. Bio je zbunjen, ponekad i ocajan, samo sto je retko sebi dopustao da se tako oseca...

mozda je kratak chapp ali takav je.

Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 4:43 pm

O_O!

nemam nijedan drugi komm na kraj...

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 4:53 pm

o majo pa kako to? Sad

Great fan
Great fan

Number of posts : 481
: U mom TH swetu!!!
Registration date : 2008-11-10

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 4:54 pm

Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone

prelepo je...shto kazhe maja no coment...
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 5:02 pm

Pa zao mi je Billa, tao XD

juadaaan!!

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 5:14 pm

ja ne znam shta da kazem...
ostala sma bez komentara... Neutral silent
toliko je dobro...ali jaaaaaaaaaaaakoooooo mi je zao Billa... Sad

Last edited by *~AnDjeO(^_^)~* on Sat Dec 13, 2008 5:16 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   Sat Dec 13, 2008 5:15 pm

mico hvala ti.... drago mi je sto ti se svidja...
a majo ti si mi na skype-u objasnila... shvatam... i tnx! znam da je tuzno

ey kaca.. joj ljudi pa sta vam je?!?!? zar je toliko potresno?

Last edited by xInihito Nayumix on Sat Dec 13, 2008 6:39 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : ne pravi duple postove.)
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Beskonacnost sada vise nije daleko   

Back to top Go down

Beskonacnost sada vise nije daleko
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 10Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next