Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

****KRV****

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 6:00 pm

Ovako, posto pravila 4uma nalazu da se uvek kaze ako je ff tuzan i sl., evo ja vas upozoravam. Ako ne volite tuzne price prekinite citanje ovde

- Hey lepotice!- Crnokosi decko pridje plavusi zagrlivsi je. Pogledala ga je belo, i jedva razvila usne u slabasan smesak.
- Cao.-
- Mmmmm.- Poljubio ju je, i dalje sa veselim izrazom lica. Bio je srecan, ocigledno se videlo. Cutke su setali po parku. Naposletku, Bill progovori.
- I kako je danas bilo u skoli?-
- Ok.-
- Imas li nekih problema?- Iznenada se zabrinuo.
- Ne!-
- Hey Ana, poznajem te!-
- Bill otkaci se! Nemam problema!-
- Ok, ali...-
- Uvek vidis ono sto ne postoji!- Rekavsi to nije mislila samo na ovu situaciju, bilo je tu jos necega mnogo znacajnijeg, bolnijeg po njega.
- Izvini.- Zbunjeno slegnu ramenima.
- I sto se sad izvinjavas kad nisi kriv?!-
- Ok je, smiri se.-
- Prekini! Muka mi je da uvek preuzimas odgovornost.... Kao da sam ja nesposobna...!!!!- Mahala je na sred parka. I kako da mu kazem.. kako??? On ne sluti.. Ali moram... samo mozda ne sada...
- Nisam to nikada pomislio!- Ponovo se pravdao.
- Dovidjenja!- Potrcala je ka ulici. Suze oblise njeno ozbiljno lice. I sta sad?!
- Sta kog djavola?!- Blenuo je za njom. Mora da sanjam! Zar nama da se ovo desava?! Ne, nemoguce.. Ma sigurno je samo imala los dan.. Da tako je, samo to, sutra ce vec biti bolje... Tesio je sebe, ne verujuci mnogo tim recima. Znao je da je uzaludno trcati za njom, jer devojka poput Ane nikada ne menja misljenje, otisla bi svejedno. On se uputio kuci, iznenadjen i sa teretom. Od skora postala je tako cudna, nije vise bilo onih izliva ljubavi, onih strasnih poljubaca. Kao da se ohladila, ali on je i dalje istim zarom voli! Ubedjivao je sebe da umislja... I dalje je verovao u njihovu nekadasnju idilu....

- Cao.- Prisla mu je, i sela do njega na klupu.
- Ej.- Krenuo je da je poljubi, ali izmakla se. Vreo talas straha prostrujao je njime.
- Izvini.- Ugrizla se za usnu, tuzno ga gledajuci.
- Ne razumem...- Sapnuo je.
- Znam.... oprosti mi Bill...-
- Sta ljubavi?-
- Ne!- Uzviknula je. – Ne zovi me tako!-
- Ja te volim.-
- Molim te cuti.- Polako se prepustala placu. A on ju je uzasnuto posmatrao.
- Samo mi dopusti.. samo...- Trudila se da joj glas sto manje podrhtava. Bill nije zeleo da je prekine, i onako ne bi znao sta da kaze. Kao da mu je neko zabio koplje u srce, i sada ga je pomerao sireci ranu. Ovo je vec toliko puta zamisljao, ali nikada nije izgledalo ovako strasno. Njene reci bile su poput uzarenih metaka, i pljustale su po njemu. Zasto? Ponavljao je u sebi... zaista ne mogavsi da shvati.
- Ja, ja zelim... da.... rask...-
- A..- Ispustio je cudan zvuk i ustao. Kao hipnotisan njenim recima, udaljavao se. Mumlao je nesto. Bilo je jezivo gledati ga kako jedva hoda, i prolaznici su bacali radoznale poglede.
- Bezi od mene! Ti... – Sirio je oci koje su bile pune suza.
- Ne, cekaj, ne razumes!- Pratila ga je.
- Ni ne zelim! Pusti me!-
- Stani!- Uhvatila ga je za ruku, a on se otimao.
- Sta hoces ? Nije ti dovoljno sto mi ovo radis?? Ti zelis jos??-
- Ne, saslusaj me!-
- Rekla si da je gotovo.. ja nemam sta vise da trazim sa tobom...-
- TI NI NE ZELIS DA ME SLUSAS!!! PA DOBRO ONDA.- I okrenula se odlazeci.
Njen lik sada je vec bio daleko. I dalje je ceznjivo gledao u tom pravcu. Zeleci da je vrati, da vrati vreme... I sta sam opet pogresio?! Bio je slep. Toliko puta mu je nagovestila, ali ne, nije primetio. Njegova ljubav bila je prejaka. Nanovo se srusio na klupu. Sklupcao se i plakao. I ako je noc pretila svojim dolaskom, nije otisao. Tuga u njemu istrosila je svu snagu. Nije moralo ovako da bude, ja znam da nije... i Boze, molim te, vrati je... ja je zelim... pokajacu se... molim te.. ja ne mogu bez nje... prokleto mi nijedna sekunda ne znaci ako ona nije tu... Bilo mu je hladno, vecer je bila tiha. Bio je jedini u parku, ovako kasno niko nije zalazio u tamu drveca. Ali Bill, njega nije bilo strah. Nista ne moze biti gore od ovoga... I ona je sada tako daleko, a ja sam ovde... mozda se vec smeje.. a ja... Sta li taj NEKO ima sto ja nemam... sve sam joj dao... i dao bih jos vise.... samo da me zagrli.. da mi kaze da sam sanjao.. Kako cu sad bez nasih razgovora... ona mi je sve... ja... Povredjenost je ispunila sav prostor njegovog srca, i poceo je da place glasno. Da je mogao, vristao bi jos jace, samo da ga bol napusti. Ali ni suze nisu mogle da speru taj mucan osecaj. On je bio duboko urezan, zauvek. Sa njom mene je sreca napustila... sta ja trazim vise... nikada nece biti isto... a ja zelim da bude... da bude lepo kao ranije... to je jedini nacin, samo tako cu ponovo ziveti.. sve drugo je jednako smrti... Volim je... Pri slaboj svetlosti obliznje svetiljke, ugledao je neki odsjaj. Bilo je to polomljeno staklo. Izgubljen delic necega sto je nekad postojalo... bilo je nesto, imalo je svrhu, a sad... sada je beskorisno... Uzeo je staklo, i poceo da urezuje nesto po klupi. Uvek mu je pisanje bilo kao ventil. Kada bi zivot postao suvise nepodnosljiv, on bi se prepustio. Mogao je satima da sedi i prazni se. Nakon tog rituala bilo bi mu lakse. Kao da je tuga istekla iz njega, i mogao je ponovo da se vine visoko. Iznad problema, iznad strahova... Slobodan na cilimu ljubavi. Zavrsivsi pisanje nastavio je da zuri u minijaturno staklo. Cinilo mu se da je to deo njegovog srca, bas onaj koji nedostaje, i cini ga ovako depresivnim. A mozda nije bas sasvim slucajno ovde... mozda ja trebam... Opasne misli pocese da se vrzmaju njegovom glavom. Oci mu bolesno zasijase. Ta prokleta misao obuzela ga je potpuno, i presao je ostricom preko dlana. Mala ogrebotina sada se ocrtavala... Ne, nije dovoljno, jer moj bol je veci!!... Presao je jos jednom, pritiskajuci jace... urezivajuci dublje... Stisnuo je zube, bol je postajao sve jaci, a tuga je izlazila iz njega sve brze. Video je krv... Liniju krvi na sredini sake... kao prvi oziljak koji je zadobio.. Da, bilo je to onda kada je flertovala sa Richijem... Mnogo ga je povredila tada, bar mu je to tada izgledalo bolno... Sada i ne toliko, jer sadasnjost je bila gora... mnogo gora... Ahhh... Uzdisao je, gledajuci ka nebu. Da, to si trazio... da patim... e pa ne moze.. stvorio si me... a ja cu u inat unistiti sebe.. za inat svima!!! Zabio je staklo u venu, prvo na desnoj ruci, zatim levoj... krv je vec liptala nekontrolisano... ali nije mario... Vise nije ni osecao nista, kao da se nalazio van vremena... van svih desavanja... Bol je dobar, mada vise ni njega ne osecam... trazili ste da budem hladan.. evo... sad gledajte... mrtav sam!!! Osamuceno je jedva govorio... lezao je.... Miris sopstvene krvi ispunio mu je nozdrve... Nije mogao da pomeri ruke, bile su oduzete i obojene u crveno... Ako bi mu jos koje secanje na Anu pridoslo, pravio bi jos jednu ranu... Zeleo je da povredjenost nestanje iz njegovog srca... Da pobegne, ali nije htela... Onda bi ponovo zapao u odsutnost.. Nije razmisljao.. nije osecao... samo je gledao, u prazno. Snaga ga je vec napustala, poluotvorenih ociju posmatrao je zvezde. Jedino je njih i video, sada nije mogao ni glavu da pomeri... Lezao je... napusten i sam... osamucen i povredjen... izgubljen... Posle ovoga moja sudbina je izbrisana iz knjige srece, a bez toga zivot mi nije ni potreban... samo jedna opcija mi ostaje...Bill mozes ti to.. Citao si o tome, znas kako se radi.. vreme je! Stisnuo je u saci krvlju uprljano staklo. Sa mukom privukao je ruku na vrat. Na mesto gde se nalazila glavna vena, Aorta... skupio zadnji ostatak snage i... Zabio je duboko! Vrisnuo je, talas krvi siknuo mu je pravo na lice. Iznenada i bez upozorenja. Davio se u sopstvenoj krvi.... Par sekundi, dovoljno da samo pomisli... Zar je ovo kraj? I bas meni da se desi... moj Tom.. mama... Ana... muzika... ja.. Zao mi j... Onesvestio se i utim sklopio oci... Krv je nastavila da tece.... Okruzujuci ga sa svih strana... Niko nije cuo njegov krik, niko se nije osvrnuo da ga spreci u ovom grehu... Cele noci je krvario... vec uveliko na onom mestu... zauvek izbrisan iz zivota bliznjih... Mozda je ipak pronasao srecu... samo on zna...

Ujutru su prolaznici ugledali Billov les... Hladan i u skoreloj krvi... Prizor je licio na scenu iz horor filma. A Bill je upravo i prosao kroz to. Sirene policijskih automobila su ispunjavale vreme, gundjanje i zamor zgranutih ljudi... pogledi uplasenih zena, i uplakane dece... Svi su se uspanicili... Kolika guzva..ono sto on najvise mrzi.... policija okruzuje park... lekari su ga preneli u kola hitne pomoci, odvozeci ga... Ana je bila medju tom uplasenom masom, nije smela da mu pridje... Osecala se krivom... I sada je gledala kako ga odnose... izgubila ga je... Ja sam kriva, ja!!! Skupivsi nekako hrabrost uputila se ka dobro joj poznatoj klupi... ona je takodje bila oblozena Billovom krvlju... Poskocila je ugledavsi urezane reci... Jecajuci citala je... Posle tebe ne dolazi nista, naš prvi dan je izbledeo. Posle tebe ne dolazi nista, sve novo ce me dokrajciti. Posle tebe ne dolazi nista, ja to ne zelim. A ti si bila i biceš opet meni sve... Mrzim te!
Plakala je, osecala bol koji mu je nanela... i ostavila ga... da se sam bori... Znala sam da nece moci... Boze... Nastavila je da cita... sledeci stih... boreci se sa suzama. Gasim svetlo, senke padaju na mene. Ne vidim nas, sve senke padaju na mene. Na mene, senke padaju na mene. Dani prolaze, a da nisi tamo. To je sve što ostaje. Kada ideš, kad ti sada ideš...
Prestala je da cita. Klececi na kolenima, molila je Oprosti mi... Bill izvini... nisam htela... ako me cujes... znaj da nisam... Zao mi je... Boze... Prekrila je lice rukama. Nije moralo ovako da bude, ja znam da nije... i Boze, molim te, vrati ga... ja ga zelim... pokajacu se... molim te.. ja ne mogu bez njega... prokleto mi nijedna sekunda ne znaci ako on nije tu!!!...

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 6:13 pm

wow.....ja ostati bez rechi.........
jadan Bill.........
:cried: :cried: :cried: :cried: :cried: :cried: :cried: :cried: :cried:
i jadna ona sad
:cried: :cried: :cried: :cried: :cried: :cried: :cried: :cried: :cried:
.............shmrc
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 6:22 pm

O moj Boze... Rasplakala sam se dok sam citala i najezila sam se!!
Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 6:25 pm

omg nisam ocekivala da ce vas toliko dirnuti!

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 6:30 pm

bas je tuzno... jedan od najtuznijih ff-ova koji sam citala

Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 6:31 pm

STVARNO??????????? OMG ja sam mislila da nista ne valja... a inace ja skoro uvek pisem tragedije... volim da ih i citam i pisem... nzm...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 6:55 pm

Predivno je ozb....
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:01 pm

Najtuznija prica koju sam ikada procitala...extra je najbolja je...prelepa....

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:09 pm

omg ljudi hvala vam... bas mi znace vase reci!!!
a maki sad bas da je najtuznija ajd i da poverujem a najbolja NO WAY!!!
ja msm da je okay ali nista specijalno...

Great fan
Great fan

Number of posts : 481
: U mom TH swetu!!!
Registration date : 2008-11-10

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:10 pm

gushim se u suzama :cried: :cried: :cried: :cried: :cried: Neutral kako si billowka uspela da napishesh neshto owako prelepo,a ujedno i pretuzhno Sad Sad Sad Sad Sad juuuuuj jadnichak Bill :cried:
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:12 pm

o boze ja cu se slogirati... ne mogu da verujem da vam se svidja.. a jos je i tragedija a mislila sam da to niko ne voli! i verujte mi ne znam kako sam uspela da napusem.. izaslo iz mene.. nzm..

Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:14 pm

Hm, iskreno, nije bas da volim da citam ovakve ffove, ali ovo nije lose.Mada je, malo vise, ne znam da se izrazim...dobro je napisano, mada sva ta krv mi malo kvari utisak, ali ok...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:17 pm

nikada u swom prokletom zhiwotu nisam owako plakala!!!

ti nisi normalna, majke mi!!!

owo je neshto najbolje shto sam ikada prochitala....

Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile
B!lly
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:20 pm

zaista je diwnooooooooooooo :cried: :cried: :cried: toliko dobro da ne mogu da dodjek k sebi
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:25 pm

xInihito Nayumix da razumem, to sam i ocekivala od onih koji ne uzivaju u tragedijama. Zato sam stavila na pocetku da ne citaju, ali tnx sto mislis da je lepo napisano. Smile i prica se zove KRV msm da ti je onda jasno zasto je ima toliko....

xxBiLl's*GiRlxx ne preteruj bre! a ovo da nisam normalna si upravu... lol!

Mecki_th zelim brz oporavak! LOLCINAAAAAAAAAAA

o bre ljudi ja sam u soku.. zar da na moju pricu ovako placu.. mislila sam da nece ostaviti nikakav utisak... omg

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:28 pm

hahahahahahahahaha Billowka,pa hwala ti...
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:29 pm

ma nista, uzgred da me ne bi vise zvala tako, ja sam Kristina, skraceno Kris
hehe
i jos ne mogu da poverujem da vam se prica svidja...

Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:35 pm

wow!!!
preodlicno je
rasplakala sam se
:cried: :cried: :cried: :cried: :cried: :cried: :cried:
mislim da je to jedan od najtuznijih ff koji sam procitala
swaka cast
Back to top Go down
View user profile
B!lly
Great fan
Great fan

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:36 pm

drago mi je Kristina(Kris) Very Happy imash jako lepo ime!!pa da werowala ti ili ne mene je twoja pricha zaista dirnula Sad ...uzgred ja sam Milica(B!lly)...
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:44 pm

BILL 4 ever hvala puuuuuno...

ok mico drago mi je sto ti se svidja i sto te je dirnula, stv mi je drago!!!!!!!!

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:47 pm

fazon ja kada chitam swe to pimislim da je istina i onda se swa raznezhim kao neki kreeeteen Sad omg..aaaaaaaaa
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:51 pm

ista si ko ja veruj mi!!!!!!!!! ali potpuno.. ja se uvek uzivim.. i previse!!!!!!!!!!

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:53 pm

widim da smo jako sliche Very Happy i mnoooooogooooo sam happy zbog toga Very Happy
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 7:55 pm

i ja sam happy... ajde reci mi pls jos neki komentar za pricu.. bilo sta.. ako mozes...

Great fan
Great fan

PostSubject: Re: ****KRV****   Sat Dec 06, 2008 8:04 pm

msm shta da kazhem sem da je supeeeeer,ali je narawno isto tako i nenormalno tuzhna...a odakle si ti Kris?
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ****KRV****   

Back to top Go down

****KRV****
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next