Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

nowi ziwot

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
Ëîêàöè¼à : Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: nowi ziwot   Tue Dec 23, 2008 12:40 am

ti to meni??????????lol....epa shta cesh pokushawam da postanem shto bolja*proud on herself*
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
MarijaundTom
New fan
New fan

Number of posts : 88
Registration date : 2008-12-21

PostSubject: Re: nowi ziwot   Wed Dec 24, 2008 10:14 pm

Extra je...... Laughing
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: nowi ziwot   Wed Dec 24, 2008 10:44 pm

kad ce chapp joxy?? mi cekamo!!!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Wed Dec 24, 2008 10:54 pm

sutra ewo sad uredjujem...
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: nowi ziwot   Thu Dec 25, 2008 4:33 pm

pa joxy posto si obecala danas post... stavi ga! xDD
jedva cekam!!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: nowi ziwot   Thu Dec 25, 2008 4:36 pm

billovka94 wrote:
pa joxy posto si obecala danas post... stavi ga! xDD
jedva cekam!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Thu Dec 25, 2008 6:07 pm

eo stize...
chapp 10

Proshao je I taj dan…preshlla sam u Billowu sobu,tu sam I prespawalla…njegowa zelja..
-mallena,jell spawash??-nisam spawalla,chula sam ga kako tixo pricha,njegow gllas me je opijao…spawalla sam nasllonjena na njegowom ramenu,neki nemir je wlladao mnome I nije mi dao da spawam…
-ne,ne spawam..-poglledalla sam ga I razwilla usne u neki chudan weshtachki kez…
-imam neki utisak da ti samnom nije llepo??
-ne,odaklle ti to?-xax…pokushawalla sam da ne primeti da sam nerwozna…
-ma ne,nego jednostawno sam steko takaw utisak..
-ne Bill,ja tebe wollim…-nisam wishe brojalla kolliko puta sam ga do sad llagalla,sxwatilla sam da je moj ziwot samo obichna llaz…llaz I nishta wishe…pomillowalla sam ga po llicu,prishlla I poljubilla ga,owo je bio neki nowi-stari osecaj za mene,owo se do sad nije desillo,nisam se owako osecalla…barem ne do sad…
-aaaaa…-wrisnulla sam,drzalla sam se za stomak I pokushawalla da izdrzim owu boll…
-shta???shta je??-Bill je skochio…
-bolli me….aaa beba Bill…Bille bolli…-otrchao je I pozwao xitnu…stiglli su I zbog sigurnosti moje bebe sam ostalla kuci…nisu me odwelli u bollnicu…
-ja se stwarno chudim kako je twoja beba preziwella-rekao je doktor,koji me je ujedno I llechio kad sam imalla rak…pritiskao je moj stomak…opet je bollello…
-zashto??-prichalla sam kolliko sam moglla…..znojilla sam se I nisam moglla bash najnormallnije da dishem…
-pa s’obzirom na to da si imalla rak,jeste proshllo nekolliko meseci,alli ti se nisi potpuno izllechilla,twoja beba je stwarno jaka kao I ti…moracesh wishe da pazish I manje da se uzbudjujesh,ipak u pitanju je ziwot twoje bebe a mozda I tebe…slledeci put bi mogllo da bude gore…mnogo gore…I pokushajte da se to ne ponowi…-same te rechi su stwaralle nerwozu u meni,sada mi je najmanje bitan moj ziwot…samo da se moja beba rodi zdrawa I ziwa…a poslle shta bude bice….Tom I Bill su ushlli u sobu,Tom je glledao u mene izbezumljeno ne znajuci shta se deshawa…Primetilla sam da se Billu razmazao kreon…
-idem ja sad a wi momci da pazite na nju ne zellim da se owo ponowi,nikakwe llekowe nemoj da uzimash,miruj,alli opet bi treballa I da se krecesh mada ne mnogo,pij shto wishe technosti…tolliko za sad….dowidjenja napushtam was…
-dowidjenja…-uzwratilli smo…
-Billy ti si to pllakao?-rechi su bille suwishne…
-ne..-izustio je,znalla sam da je llagao..
-xej pa ne brini se,swe je dobro,samo cemo mallo wishe da pazimo…
-ok,necu,alli ja sam kriw nisam trebao da te budim..-prishao mi je I zagrllio me…
-Bill-wrisnulla sam..-jell ti je dobro??Bill nisi ti kriw,o boze kako mozes to da kazesh?..-owaj put sam ja imalla osecaj kriwice,nije pllakao,alli ochi su mu bille pune suza,nije dozwollio da se I jedna spusti niz njegow obraz…
-necu wishe,alli opet..
-shhh-prekinulla sam ga…-gotowo je,necemo wishe o tome da prichamo,ja znam da nisi kriw…-mallo sam se premestilla I uzella oglledallo koje mi je billo pri ruci…-o boze shta se desillo sa mojim llicem??totallno sam se zapustilla,moram da proshetam do grada da kupim neku shminku,koji podochnjaci..ccc…moglla bix sa Miljanom...ona dollazi oko 3 reklla mi je treba prwo kewi neshto da pomogne..-glledalla sam u oglledallo kao telle u sharena wrata,chudilla sam se sama sebi…
-a ne….ici cu ja,chulla si shta je doctor reko…I sem toga ti si uwek llepa I sa I bez shminke…-odwratio mi je Bill..
-epa ja ne mogu da budem zatworena izmedju chetri zida doweka,dosta mi je billo u bollnici…tako da cu ja ici,alli ne bi billo lloshe da podjesh samnom I njom,misllim kollima,widim nestao ti je kreon…-okrenulla sam se prema njemu ispustiwshi oglledallo na posteljinu…
-ma da,ne znam negde sam ga izgubio,moglli bismo,alli mallo kasnije sad idem da nam spremim neshto za ruchak…-napustio je sobu prateci moj poglled,Tom je seo na krewet nakon shot je Bill izashao,pollako je rukom xteo da pipne moj stomak……
-ne,Tom dogoworilli smo se,ti owom detetu mozesh biti samo ujak,nishta wishe,to je twoja zelja..-pokrilla sam se josh wishe I skllonilla njegowu ruku…gllawa mu se nekolliko trenutaka kasnije nashlla medju dllanowe…
-izwini…..koji sam ja skot,kako sam mogao to da kazem…to dete je moje,a ja sam ga odbacio kao neku suwishnu I nepotrebnu stwar u ziwotu…-suze su mu llille niz obraz kao neki malli potochic koji ne zna gde I kad da se zaustawi,koji nije imao kraja….obrisao ix je…
Zar I ti morash da pllachesh??ja sxwatam,misllim znam da owo nije twoj ziwot,ipak wishe Billu prillichi ulloga brizljiwog oca,ti si player,ti se ne drzish u jednom mestu,I znam da je owo dete twoja,samo twoja od jednix greshaka u ziwotu…meni mnogo wishe znachi,pre swega shto je od choweka kog ja wollim…ti Tome,ti ne umesh da wollish,gajilla sam llazne nade I wollim te to ne mogu da promenim,a rado bix…-moralla sam owo da kazem jednostawno sam to wec duze wreme drzalla u sebi chekalla sam samo prawi trenutak I mesto…misllilla sam da je to owaj,poglledao me I sllozio facu u smisllu shta-se-owo-deshawa illi da-lli-to-stwarno-misllish…ma neshto izmedju ta dwa,izglledao je kao da je izneweren….zashto?ne znam…
-ti to stwarno misllish??da sam samo neki dripac koji muwa swaku drugu koja mu se nadje??wishe mi se smuchillo da mi to gowore I da me osudjuju….misllite da je meni bolje epa nije…I ja sam chowek umem da wollim imam I ja dushu I srce kao I swi ljudi…ja nisam neka krwopija illi shta wec…I samo da znash da,ti si billa samo jedna greshka u nizu I to dete….to dete nije moje…wollim te alli opet ne…mrzim kad je neko owakaw prema meni…samo se nadam da se necu kajati zbog swojix rechi…NIKADA..!!!!!!-iznerwirao se,nikad ga nisam widella owakwog do sad…

That’s it…so????

Last edited by Devilish on Fri Dec 26, 2008 6:25 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: nowi ziwot   Thu Dec 25, 2008 6:37 pm

svidja mi se pocetak... bas si dobro opisala Billa i sebe... dirljivo je... ali mi kraj nije najjasniji.... msm ono... vise mi se svidja do sredine.. ..
ali kao celina chapp je super!!!!!!!!!!!!!!!!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Thu Dec 25, 2008 6:39 pm

danke...^^
pa tek u next chappu ce se razjasniti owo na kraju...
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: nowi ziwot   Thu Dec 25, 2008 6:40 pm

a pa jedva cekam!!! kad ces da stavljas?

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Thu Dec 25, 2008 6:44 pm

moguce wec sutra...^^
Back to top Go down
BILL 4 ever
Super fan
Super fan

Number of posts : 743
Ëîêàöè¼à : zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: nowi ziwot   Thu Dec 25, 2008 9:01 pm

chapp je super
ni meni nije kraj bas najjasniji
no posto si rekla da ce
se sve razjasnit u sljedecem nastavku
chekam do sutra Smile
Back to top Go down
View user profile
MarijaundTom
New fan
New fan

PostSubject: Re: nowi ziwot   Thu Dec 25, 2008 10:08 pm

extra je bash mi se svidja.....
Back to top Go down
View user profile
Billova4immer
New fan
New fan

Number of posts : 52
Registration date : 2008-12-07

PostSubject: Re: nowi ziwot   Thu Dec 25, 2008 11:18 pm

super je jedva cekam nastavak...
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Fri Dec 26, 2008 12:44 am

xwalla ppl....YOOOOOOOOOOOOOOOO....tnx o5...
Back to top Go down
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: nowi ziwot   Fri Dec 26, 2008 5:22 pm

e svidja mi se chappy...mada malo je kratko ali ok...nema veze nadam se da ce biti duze sledeci put...jadan Tom kada svi misle da on nema srce...
soo...kada ce nastavak...?
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Fri Dec 26, 2008 6:23 pm

Eo ga chap……..xD
chapp 11

-Xa..-izustilla sam I pustilla jednu suzu niz moj obraz…- to misllish,znachi samo si me iskoristio??-prishao je I obrisao tu bednu suzu koja njemu ochiglledno nije nishta znachilla…
-morao sam…
-morao si to je swe shot imash da mi kazesh??pa shta sam ja owde??sht mi je owo treballo…bio si u stanju da mi naprawish dete,da me ostawish I na kraju powredish…-zastalla sam ponestalo mi je rechi I treballo mi je nekolliko trenutaka da se saberem….razocharenje samo razocharenje…nisam moglla da powerujem kolliko stwari odjednom se izdeshawallo…-eoa brawo Tom,chestitam ti,misija sllamanja Joxynog srca uspeshno obawljena,a sad lleo otwori wrata I odshetaj sllobodno zaborawi na mene I bebu…I na SWE..-izglledalla sam tako xlladna dok sam prichalla swe owo…a ustwari sam se rastawljalla na dellowe…nema me wishe kao da je neko uzeo noz I pollako seckao dellowe mog tella,owo nisam ochekiwalla,definitiwno nisam…
-sxwati nisam xteo,alli desillo se eto…
-ma da opushteno ti prichash o tome kao o nekoj bezweze stwari,allobodno nastawi billo pa proshllo,epa NIJE Tom NIJE,ma kome ja goworim,zidowima werowatno…-billa sam iznerwirana do bolla,nemo sam kllimalla gllawom I pokushawalla da se saberem…-tolliko o twojim osecanjima..-to je billo posllednje shot smo progoworilli,sedelli smo neko wreme gusheci se u tishini I toplloj sobi…
-Joxy,Tom xajde,ruchak…-doziwao nad je Bill…pollako sam ustajalla Tom mi je pruzio ruku..
-ne xwalla,ne zellim…odnosno ne treba mi..-poglledalla sam ga popreko I sigurnim korakom nastawilla put ka kuxinji,ishao je iza mene…selli smo..
-pazi dusho,supa je wruca…
-ok SRECO..-owo je bio prwi put da ga nazowem tako,nagllasilla sam SRECO I poglledalla Toma koji je iznerwirano buckao supu u tanjiru…
-Bill nisam znalla da owako kuwash…mmm…-proballa sam supu I odshewilla se,bash ima tallenta za kuwanje…
-pa misllim shta reci…-nasmejalli smo se bez Toma koji je samo nemo glledao u nas dwoje odmerawajuci nasha ‘’srecna’’llica…
-supa je uzas Bill,najgora do sada..-uzeo je tanjir I prosuo supu u sudoperu..
-moze da se zapushi cew Tome pazi shta radish-prasnulla sam u trenutku zanemarujuci njegowe ‘’pogllede’’…
-pa….shta ja imam sa tim??
-kako shta imash ti cesh poslle da poprawljash ja ne sigurno…mi smo se tako swadjalli dok je Bill glledao u nas….
-shta se deshawa sa wama??zashto se swadjate??-upitao nas je glledajuci u njega pa u mene…
-ma glluposti..-reklla sam I nastawila sa jellom..
-Tom ne smesh tako da prichash sa njom…-rekao mu je Bill…
-shta je ona meni pa ne smem??xa??doshlla je owde iz pi*ke materine I xoce josh da mi zawodi red…epa ne moze..-nemo sma kllimalla gllawom ne sllushajui ga…napustio je kuxinju I wratio se swojoj sobi…
-shta je njemu??do juche ste billi super a sad??na kojim je drogama??izwini owo se nece ponowiti,iako je stariji owog puta cu ja njemu odrzati llekciju…
-xmmm…apsollutno me ne zanima shta on mislli meni je wazno da me ti wollish,a on…on je samo jedna budalla…nishta wishe..ja njegowo mishljenje ne mogu I ne zellim da promenim…..
-uprawu si on je najweca budalla,alli necu mu dozwolliti da se tako ponasha prema tebi,pogotowo ne sad…
-xwalla ti swce moje…tek sad sxwatam kolliko me wollish..
-pa kako da ne wollim jednog andjella…ma mallo je to tebi I andjelli zawide…
-ma dalleko sam ti ja od andjella…dalleko…
-sumnjam…pa xocemo lli do grada??-pitao je Bill ..
-ewo zowem Miljanu da joj jawim..
‘’-xallo?
-xej Miljana ajde izadji ispred kuce za 10-ak minuta idemo do grada po shminku I te glluposti…Bill,ti I ja..
-ok…a Tom??
-Tom….xmmm…waljda spawa…
-ae ljubim te..
-caos…’’
-idem da se spremim ja ,a ti mollim te pospremi owo sa stolla ako ti nije teshko…
-narawno ja sam wec spreman…ubicu se bez mog kreona….xex..-napustilla sam kuxinju I uputilla se ka Tomowoj sobi…
-Sllushaj, nemoj da ti se ponowillo ono od mallopre znash!!!nisam ti ja owde ne znam shta…I mollim te sredi se Miljana dollazi…odnosno idemo prwo do grada I wracamo se…-izlletella sam iz sobe I ushlla u moju…spremilla sam se…primetilla sam da su mi swe majce manje…wec se primecuje moj ’’zawodnichki’’ stomachic…pozzwalla sam Billa I brzo izlletelli iz kuce…

Joj ppl sllichajno sam obrisalla nastawak I nisam stawilla wishe…obecawam slledeci chap bice duzi….ae sad kommujte…!!!!!!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: nowi ziwot   Fri Dec 26, 2008 6:37 pm

ovako... u prvom delu tom je ispao nezreo i bezobrazan.. ali opet ga nekako razumem.. msm postati otac nije mala stvar... on se uplasio toga... a onda posle joxy bude bezobrazna odnosno premazana svim bojama... msm sad joj je bill dobar kad nema toma... ja ne volim takve osobe... a inace mislim da si jako realno opisala sve i to je za svaku pohvalu!!! bas je postalo zanimljivo!!!! stv!!!!!!!!! i znas samo kako me nervira sto ti se obrisao nastavak.... bas me zanima... uff... jos jednom kazem super je!

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Fri Dec 26, 2008 6:39 pm

u shto sam bezobrazna...xex xwalla kris i ja sam xtella da se joxy mallo naljuti i bude bezobrazna msm ne mogu uwek gllawni llikowi da budu dobrice i swe....swe jedno xwalla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: nowi ziwot   Fri Dec 26, 2008 6:41 pm

ali nisam mislila na to... ako i treba da pokaze zube tomu... ali nije fer da ovo radi billu, msm sad je jos pokvarenija prema njemu... pusti toma on je zasluzio mozda... ali msm ako joj je bill bar malkice drag ne bi trebala to da mu radi... nzm.... svidja mi se....

Super fan
Super fan

Number of posts : 743
Ëîêàöè¼à : zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: nowi ziwot   Fri Dec 26, 2008 6:48 pm

ewo, prochitala sam i ja
super t je nastawak i stwarno je postalo zanimljivo
a u vezi ostalog se jako slazem s kris Smile
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: nowi ziwot   Fri Dec 26, 2008 8:32 pm

Hmmm...

Tom je jako nezreo, i u prvom, a i u drugom delu...
Ok, postati otac nije bas mala stvar, ali kad si vec napravio, onda se ne ponasaj kao govedo!

A Joxy necu ni da komentarisem.Bezvezno je to sto joj je Bill sada super, kada Toma nema...

ali pored toga je super...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: nowi ziwot   Fri Dec 26, 2008 10:03 pm

Ja se isto slazhem sa Kris u wezi sa Joxy... mislim da je mozhda prewishe neiskrena prema Billu josh od samog pochetka... u ostalom, to sam i naglasila par puta...

Bill... njega josh niko nije komentarisao... Bill je kao i uwek zaljubljena dobrica koja ne primecuje da swet oko njega nije tako ruzhichast... nzm... prewishe je naiwan...

A Tom... 100ka, gowedo, budala, idiot, swinja.... ne znam shta josh da napishem! swe bi bilo prewishe blago naspram onog shto je uradio!!! He's just a jerk...

EDIT:
E da! Pored swih owih "komplimenata" ja zaborawila da kazhem ono najwazhnije! jako mi se swidja nachin na koji owo pishesh i kako opisujesh dogadjaje. wolim kada mogu da se uzhiwim u prichu! inache, werujem da ce posle biti josh zanimljiwije.. msm kad se ona porodi, ako Bill sazna shta je Tom uradio... jako, jako zanimljiwo! swaka chast!
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Fri Dec 26, 2008 10:07 pm

da,da....znam tom je ma necu...a Bill da lli ste bash tako sigurne???ups necu da pricham...xexe....a ja sam kuchka kao i po obichaju...ae ljubim was swe do nmedelje necu biti ciku... free hugs
Back to top Go down
MarijaundTom
New fan
New fan

PostSubject: Re: nowi ziwot   Fri Dec 26, 2008 11:35 pm

extra je...... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content