Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

nowi ziwot

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: nowi ziwot   Sun Nov 30, 2008 9:52 pm

owo je moj prwi fanfic........nije neshto,a i nasllow je glloop nishta drugo mi nije pallo napamet.......

chap 1:(uwod)

Jowana je wesella dewojka,ima 15 godina,imalla je dugu braon kosu i preko llewog oka su joj padalle shishke,imalla je po 3 crwena pramena sa obe strane kose,braon ochi koje su uwek bille uokwirene crnim krejonom,pirsing na jeziku i pupku za koje nisu znalli njeni roditelji i billa je jedna od omiljenix dewojka u shkolli,narawno pored swoje dwe najbolje drugarice Maky(Maky 4ever Bills) i Maje(*~ I Love Tom~*)....bille su gllawne face u shkolli.....alli jednog dana se Jowanin ziwot promenio...

swe je pochello za wreme raspusta....Jowanina mama joj je reklla da se uskoro selle u Nemachku..od tog dana Jowanin ziwot se okrenuo za 360 stepeni...nije jella redowno,spawalla je shto je duze moglla,zakljuchawalla se chesto u swojoj sobi i pllakalla,alli je najwishe wremena prowodilla sa drushtwom........

doshao je i taj dan 28-mi awgust,pochetak nowog Jowaninog ziwota..
Mama:Jowana,misllim da je wreme da krenemo........
Jowana:da mama,samo da uzmem kofere...-reklla je sa tugom u gllasu..
Mama:znam da ti je teshko,alli to je za twoje dobro..
Jowana:da,samo ne znam kako za moje dobro,napushtam swe sebi drage ljude,moj grad,swe mi je oduzet radi twog poslla-uzella je kofer,nasillnichki otworilla gepek od auta,stawilla kofere i zallupilla shto je jache moglla,krenulle su.......
stawilla je sllushallice od swog tellefona i ceo put precutalla.......
kroz gllawu su joj prollazille razne mislli,prwo njen sada wec biwshi dechko,billi su 2 godine zajedno,dwe nezaborawne godine,on je wolleo i ona njega,swe to ima je teshko pallo,alli okollnosti su takwe-teshilla se-to je sudbina......
i napokon,nakon nekolliko sati woznje stiglle su........jowana je uglledalla welliku kucu na dwa sprata...
Mama:dusho,owde cemo stanowati,bicemo na drugom spratu,na prwom su gazde......-uzella sam swoje kofere,mama je pozwonilla i izashlla je jedna prellepa zena...ushlle smo,ponudilla nas je chajem,alli nismo xtelle,i odwella nas je gore...
smestilla sam se...moja soba,wellika,okrechena sa crno-crwenim prugama,spustilla sam kofere i uzella tellefon,pozwalla sam Maky...
Joxy;maky stiglla sam...-rekla je sa tugom u gllasu...
Maky:ok,ej nemoj da si tuzna,sigurna sam da cesh naci dobre drugarice,alli se nadam da smo ja i maja nezamenjiwe,i da cesh naci nekog dechka...
Joxy:pa nadam se da cu naci,alli narawno da was ni jedna ne moze zameniti,samo nijedan dechko nece moci da zameni Dushana,uwek cu ga wolleti-pochella je da pllache-maky aj chujemo se stwarno ne mogu sad da pricham-pre nego shto je maky neshto reklla joxy je wec spustilla sllushallicu...pllakalla je kolliko je moglla,i tako je zaspalla..
slledeci dan joj je brzo prosho nije nigde izllazilla....sedella je u swojoj sobi i razmishljalja,od jednom se setilla-maja,jao boze nisam joj se jawilla-uzella je tellefon u ruke i pozwalla je...
joxy:hey llepotice.....
maja:hey machkice......shta mi radish?
joxy:ma ewo sredjujem sobu...ti?
maja:ewo shetam sa maky,trazimo nowe zrtwe,tj.momke...xexe-na to joxy nije moglla a da se ne nasmeje..
joxy:pa..jell si widella dushana???-reklla je sa nekom newericom u gllasu..
maja:znam samo da je mnogo tuzan,ne izllazi u grad a zadnji dan raspusta je....
joxy:ok,pozz maky i chujemo se uskoro..
maja:ok cao machkice(inache joxy je billa-machkica,maja-llepotica,a maky-cica)...
joxy:cao-spustilla je sllushallicu i bacilla se na sredjiwanje sobe...billo je 11 sati,wec weche ona je idalje misllilla na dushana i prisecalla se swih momenata prowedenix sa njim...uspawalla se...

chulla je wibriranje i allarm,7 sati,kao da je sad zaspalla....probudilla se,nashminkalla i obuklla njenu omiljenu crnu suknjicu,koja je billa cella mrezasta inache billa je iznad kollena,crno-crwenu majcu na pruge sa wellikom kosturskom gllawom i crwene starke....jawilla se mami i izlletella iz kuce...

to je za pochetak sutra objawljujem slledeci deo,mada nisam sigurna da lli da nastawljam...
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: nowi ziwot   Sun Nov 30, 2008 10:50 pm

Aaaaaa
Prva sam komovalla !!!
hahah

Inace extra je
billa je jedna od omiljenix dewojka u shkolli,narawno pored swoje dwe najbolje drugarice Maky(Maky 4ever Bills) i Maje(*~ I Love Tom~*)....bille su gllawne face u shkolli

Ovo mi se bas svidja i ovo (inache joxy je billa-machkica,maja-llepotica,a maky-cica)...

hehe...super je...samo nastavi!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Sun Nov 30, 2008 10:53 pm

xwalla,weruj mi bice bolji deo sutra.....
a moralla sam tebe i maky da stawim inache u nekom od slledecix dellowa pojawice se josh jedna chllanica 4uma....
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: nowi ziwot   Sun Nov 30, 2008 11:09 pm

Extra je...bas super prica...xDDDDDD...cekamo next chappy...

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Sun Nov 30, 2008 11:16 pm

sutra werowatno.....
Back to top Go down
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 12:39 am

Treba da nastaviš...
Zanima me šta će biti...
I nije glupo, prekinite to da pričate!

Last edited by Tomova mala on Mon Dec 01, 2008 12:40 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 12:39 am

eeeeee.......
widecesh..........
Back to top Go down
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 12:42 am

super je...bash mi se svidja...jedva chekam nastavak...zanima me shta ce biti dalje... U r right! U r right! U r right! Very Happy aaaa
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 2:18 pm

MA super je.....Samo kuckaj taj nastavak vec jednom!
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 2:27 pm

ewo stize za polla sata najwishe..........
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 2:29 pm

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEY Ballerina Ballerina Ballerina
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 3:19 pm

zaborawilla sam u proshllom chapiju da stawim da znam da pricham nemachki.....

chapp 2...(nowa poznanstwa)

nekako sam se snashlla i stiglla sam do shkolle...sama pomisao na nowo okruzenje me je pllashilla..jawilla sam se direktoru i on me je odweo do mog odeljenja..
direktor:dobar dan deco,owo je nasha nowa uchenica...predstawio me je i otisho...primetilla sam kako me skoro swi glledaju....kao nekog uljeza...
nastawnica:jowana reci swojim drugowima odaklle si...??
jowana:dollazim iz beograda...-smorillo me je to predstawljanje,jedwa sam chekalla da sednem...
nastawnica:jowana sedni u zadnjoj kllupi pored billa...-i sella sam,bio je preslladak,imao je crnu kosu,jedan deo kose mu je padao preko llewog oka...primetilla sam da se shminka i swidjallo mi se to,bio je drugachiji od ostallix dechaka shto se mogllo primetiti....
joxy:cao..-gllas mi je drxtao od uzbudjenja..
bill:hey...istopilla sam se u njegowoj bllizini...billa sam nerwozna...
joxy:izwini,da lli mogu neshto da te pitam???
bill:sllobodno,za tebe swe llepotice..-jell se to meni chini illi je on reko LLEPOTICE..aaaa,wrishtalla sam u sebi,gotowo,padam u neswest...
joxy:zashto one dwe llikushe bulje u mene kao da sam uzella i zadnji neuron iz njixowe gllawe???-nasmejalli smo se oboje'o boze kako se sllatko smeje'-nastawnica nas je opomenulla..
bill:pa to su ''chuwene'' blliznakinje ollsen..owa llewo je mary-kate inache dewojka mog brata..-tu sam ga prekinulla..
joxy:twog brata???
bill:da,imam brata bllizanca,mi dosta llichimo,samo shto se drugachije obllachimo sllushamo drugachiju wrstu muzike...ax da,da nastawim a owa desno je ashley moja biwsha,idalje je zaljubljena u mene,smara me po ceo dan,alli nema shanse da se pomirim sa tom shupljogllawom pllawushom(bez uwrede za pllawushe owo se odnosi na njix dwe)..
joxy:axam...-poglledalla sam ix kako samo ja umem,samo shto ix nije ubilla poglledom(da,da)...chasowi su se zawrshilli i on me je pitao..
bill:xocesh da te ispratim do kuce,misllim da ne idesh sama??-bio je nekako opushten dok je prichao samnom...
joxy:znash,ne bix da te smaram....
bill:ma daj ti da me smarash-goworio je kao da se znamo ceo ziwot...
joxy:onda ok...-ishlli smo tako neko wreme nishta ne goworeci..odjednom ja sam llupilla shta mi je prwo pallo napamet..
joxy:e xtella sam neshto da te pitam josh danas alli sam zaborawilla...shta je sa twojim bratom pa nije dosho???
bill:tom kao tom kad mu se cefne on ne dodje,prawio se da je bollestan pa je ostao kuci...-prewrnuo je ochi nekolliko puta dok je to goworio...stiglli smo...
joxy:ja owde stajem...xwalla shto si me ispratio...-billa sam pomallo tuzna zato shto se rastajemo...
bill:chekaj,sigurna si da je owo twoja kuca..???-pitao je zachudjeno,pomallo srecno...
joxy:da 100% sam sigurna,jeste da sam doshlla pre dwa dana,alli nisam bash tolliko izgubljen slluchaj-nasmejalli smo se...
bill:pa i ja ziwim owde na prwom spratu-neka sreca me je obuzella a widim i njega je...-znachi ti si se dosellilla na drugi sprat??moja mama mi je sinoc dosta goworilla o tebi,kako si sllatka,alli reklla je i da si billa tuzna...
joxy:pa misllilla sam da se necu ukllopiti owde,ipak sam se nawiklla na swe-palla mi je prwa suza niz obraz,on je obrisao,osetilla sam njegow dodir,ruka mu je billa tako toplla-tek tako smo se presellilli owde,moje drushtwo,swe shto imam je u beogradu..-bacilla sam se njemu u naruchje i pochella da pllachem,zagrllio me,ne znam zashto alli osecalla sam se tako sigurno u njegowom naruchju kao da je ceo swet nash...proshllo je neko wreme,razbio je tu monotoniju-hey nemoj da pllachesh,pa widecesh da ce ti owde biti llepo...
joxy:nadam se..-obrisalla sam suze...ushlli smo,pozdrawilli se i dogoworilli da zajedno idemo sutra u shkollu...billa sam presecna..moja mama je to primetilla..
mama:kako je billo u shkolli???
joxy:pa za prwi dan,dobro..-i ulletella sam u sobu...to weche sam samo razmishljalla o njemu..'da lli je moguce da sam se zaljubilla??pa nisam waljda tako brzo prebollella dushana??ne,ne owo je neko prollazno lludillo'-goworilla sam sama sebi pokushawajuci da se uwerim da to nije istina,mada to me nije sprechillo da ga sanjam,alli nisam ni sllutilla shta ce se sutra desiti...

tolliko za sad potrudicu se da slledeci chapp stigne josh wecheras,ako ne onda ce sutra...
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 3:42 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

EXTRA EXTRA EXTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OVO JE J*BENO DOBRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U r right! U r right! U r right!

Plez
Back to top Go down
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 3:42 pm

gotivno je...svidja mi se mnogo...jedva chekam nastavak...!!! bounce
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 3:46 pm

eeeee chekajte do wecheras.......mozda......
ako ne onda sigurno sutra.......
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 4:58 pm

Devilish wrote:
eeeee chekajte do wecheras.......mozda......
ako ne onda sigurno sutra.......

bolje po tebe da bude veceras XDDD
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 5:39 pm

extra je....msm da ce ovo uskoro biti best seller...xDDDDD

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 6:56 pm

Maki- Forever Bills wrote:
extra je....msm da ce ovo uskoro biti best seller...xDDDDD
ma da swe ako nece........ lol!
a msm da necu moci wecheras....pokushacu alli nishta ne garantujem........
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: nowi ziwot   Mon Dec 01, 2008 7:24 pm

nije lose...

pocetak je dobar, videcemo sta ce dalje da se desava...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: nowi ziwot   Tue Dec 02, 2008 1:28 am

ja jedva cekam....aaaaaa

Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: nowi ziwot   Tue Dec 02, 2008 12:53 pm

Extra je!! Stwarno!! Pishi dalje!!
Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: nowi ziwot   Tue Dec 02, 2008 3:12 pm

xxBiLl's*GiRlxx wrote:
Extra je!! Stwarno!! Pishi dalje!!
Back to top Go down
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: nowi ziwot   Tue Dec 02, 2008 5:52 pm

chapp 3....

chulla sam neku muziku i odjednom.......SCHREI........palla sam sa kreweta...-ax allarm...-moja mama je wec nawiklla na moje skakanje i padanje sa kreweta...7 sati..spremanje..pollako sam se killawilla do kupatilla,umilla se,obuklla,nashminkalla,uzella ranac,obulla se i odjednom sam stalla i uglledalla neshto prellepo,pollako sam,korak po korak,alli sigurno da ne bi palla u neswest sishlla i uglledalla andjella,buljilla sam u njega dok on nije reko-cao,ja sam tom,billow brat-smeshkao mi se..-ja sam...-preduxitrio me-joxy znam,bill mi je prichao o tebi-aaaaaaa,wrishtalla sam u sebi-llepo,a shta ti je prichao???-stajalli smo tako u xodniku-misllim da je bolje da krenemo,zaksnicemo....-i krenulli smo.....naprawilli smo kratku pauzu,i onda sm ja napokon progoworilla...-nisi mi reko,shta ti je to bill prichao o meni???-mnogo sam radoznalla...-pa znash,reko je da si presllatka....-nisam ga sllushalla,buljilla sam u njega,ochi su mi se otworille kao farowi od automobilla imalla sam kez od uwa do uwa swe dok ...-ti se njemu swidjash,reko mi je da prema tebi oseca neshto posebno...-'SHTA' pomisllilla sam ,o boze ne sad,ne sad kad sam upoznalla swog andjella,ne sad stwarno ne bix da ga powredim,to je zadnje shto zellim..-znash i on se meni swidja..-i reklla sam shta mi je prwo pallo napamet...jowana budallo zashto si moralla to da kazesh,ostatak puta smo cutalli,napokon stiglli smo,ushlli smo u uchionicu,pozdrawio se sa swojom shupljogllawom pllawushom,dok je bill zurio u mene kao dete u tonu sllatkisha poljubilli smo su u obraz narawno....-izwini za ono jutros,morao sam da odem imao sam prechas iz llikownog...-ma,ok nema weze...-sella sam i buljilla ceo chas u jednu tachku...mnoge mislli su mi prollazille kroz gllawu...shta ce sad da bude,tom ce mu sigurno reci da mi se 'swidja' misllim on mi se swidjao dok nisam widella andjella...owaj toma...chas se zawrshio..-shta se deshawa primetio sam da si billa odsutna ceo chas??-poglledalla sam ga,i nisam znalla shta da radim,poslle onog shto sam reklla tomu nisam imalla mira,widella sam ga sa onom kuchkom mary-kate,i ja tu nishta ne mogu...-razmishljalla sam neshto,pa da lli bi zelleo da se proshetamo mallo-izashlli smo ispred shkolle,otishlli u park i sedelli smo neko wreme..-bolje da ne idemo na chas,wec smo zakasnilli,ici cemo na slledeci...-ok nema probllema...-pitalla sam se shta sad da uradim??pollako sam mu se pribllizawalla i poljubilla ga,osetilla sam njegowu ruku kako me swe jache steze oko struka,kao da nije zelleo da me pusti,kao da smo samo mi postojalli na owom swetu,moja desna ruka je billa oko njegowog wrata,taj poljubac je dugo trajao,on ga je prellomio..-xey pollako,od kad se ja tebi swidjam??-pa od kad sam sella pored tebe-nasmejalli smo se,nasllonilla sam se na njega,zagrllio me,proshaputao mi je..-znash,ti si moj andjeo...-'o ne' on se zaljubio u mene,nisam moglla da izbacim toma iz gllawe,stallno mi se pojawljiwao njegow llik,a opet znalla sam da je pored mene neko ko me wolli a ja tu ljubaw nisam moglla da mu uzwratim,kao shto ni tom werowatno nece moci meni...i tako sam razmishljalla o swemu po mallo..-misllim da je wreme da krenemo zakasnicemo na chas....ustalli smo i potrchalli do shkolle...stalli smo ispred shkollskog dworishta i uxwatio me za ruku,a drugom rukom me je zagrllio-sad si samo moja,moja i nichija....-suze samo shto mi nisu krenulle alli uspella sam da se suzdrzim,swi su nas glledalli,ushlli smo u uchionicu,tom je naprawio neku chudnu facu kad nas je wideo u smisllu shta-bi-owo-treballo-da-znachi i okrenuo se...selli smo,chas je pocheo,billu se widello u ochima da je presrecan,a ja nisam xtella da mu tu srecu oduzmem,zawrshilli su se chasowi i krenulli smo kuci,widelli smo toma sa nekom drugom dewojkom koja nije billa pllawusha,njegowa ruka billa je oko njenog struka'shta bi sad owo trballo da znachi'-tom!!!!!-razdrao se bill-dosho je sa njom i upoznao nas,billa je presllatka,mary-kate joj nije ni do kollena,billstalla je od srece...-cao,ja sam miljana(tom's bad girl)-pruzilla mi je ruku i ja sam njoj...-ja sam jowana...-buljilla sam u nju...-pa tome shta je billo sa mary-kate???-pitao ga je bill...-ma pusti sad tu gllupachu wishe nikad mi nece prichi,ona ce meni da sam ja idiot...ccc...-odmaxnuo je rukom,poshlli smo kuci,dellowalli su jako srecno,a i bill je,narawno ja sam se prawilla da sam srecna,moralla sam zbog billa,a poslle zbog toma i miljane,neshto mi je billo chudno,tom me je stallno glledao i smeshkao mi se,miljana i bill nisu primetilli,neshto je tu billo stwarno chudno....!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: nowi ziwot   Tue Dec 02, 2008 6:35 pm

JEEE PRVA SAM :no1:

EXTRA JE JOXY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: nowi ziwot   Tue Dec 02, 2008 6:40 pm

Njaaaa!!

Naravno da je cudno kad mu se svidjas... boggie

anywayz, radnja je pocela da se zahuktava.Videtjemo kad tje zaplet da bude... XD

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)

Last edited by xInihito Nayumix on Tue Dec 02, 2008 11:32 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: nowi ziwot   

Back to top Go down

nowi ziwot
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 12Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next