Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

The GirL. { one shot }

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Lolita
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 241
Registration date : 2008-10-16

PostSubject: The GirL. { one shot }   Sun Nov 16, 2008 9:26 pm

nie bas FF.samo je ime Tom.nista spel.

3.11.2006.Hamburg.Fotostudio.

Ostao sam zadnji u jebenom studiu.a wrlo dobro znam da imam POSLA.znate na sta mislim.
zahwalio sam fotografu i izjurio.Trcao sam niza stube,kad se nesto mokro i smede zabilo u mene.
-Pazi malo,jebote!
dowiknuo sam joj u prolazu.Oh,boze.Zasto postoje ruzne zenske?odwratno..
-whateva..
odgoworila je ispod glasa.

...............................................................................................................................................

Usetala je u studio.Ne posebno lijepa.zaprawo,ne UOPCE lijepa.na sebi je imala preweliki tamnosmedi baloner,neke cizmice.Kosa joj je bila masna.Ili mokra od kise.Nije bilo ocite razlike.Skinula je kapuljacu i njene zelenosmee oci odmjerile su cijeli studio i usne joj se razwukose u iskriwljen smijesak.
-Gospoice..oprostte,ali tabla na wratima jasno wam gowori da je ostalo jos samo 5 minuta mog radnog wremena i molim was da..
-Samo slika za osobnu.dwije minute waseg wremena.-prekinula me i prosaptala.Bilo mi je pomalo zao.
-u redu.Stani tamo.-naprawio sam 5 fotografia i ona je izabrala najbolju.Premda su swe bile lose.Rekla je doci po njih sutra popodne.U to je unutra uletio Tom Kaulitz.
-zaborawio sam jebenu trenerku!
bio je poprilicno ziwcan.primjetio sam kako ga djewojka gladno gleda.I on je nju pogledao,pogledom punim sazaljenja i uputio joj neki iskriwljeno-jadni-polusmijesak.Ona je zalupila wratima.
-Tko je riba?
-Riba?! Tom,imas ti problema? cura izgleda kao mi,ako ne i jos gore..a ti mozes imat koju pozelis..
-E pa zelim owu! kako se zowe?
na brzinu sam prekopao papire na stolu,ali nigdje nista slicno necijim podatcima.
-Zalim.nije ostawila swoje podatke,broj,ili bilo sta drugo.samo je rekla da ce doc sutra popodne..
Tom je wec izjurio.
.............................................................................................................................................

Gledala me.Prodorno.Hipnoticki.Bilo je nesto u njoj.Ne znam sto,ali bilo je.Te oci..wau.sawrsena.i nie mogla ostawit niti ime?!
Takwe se stwari ne dogadaju Tomu Kaulitzi.uprawo tako.ne dogadaju se MENI!
nac cu je,ocu,imena mi moga,bit ce moja!

Nawratio sam sutra popodne u studio.Cekao je.Satima buljio u njene slike.Nije dolazila.Wrijeme je odmicalo.Prosli put je kasno dosla,mozda ce i danas.Mozda se sudarimo na stubama.
-ajde Tom..nece doc.widis da ni podatke nije ostawila.daj,to je samo jedna u nizu.
-aha,da..idem..
u stanju potpunog delirija sam sisao niza stube.nismo se sudarili.nije bila tamo.Odustajem.

......................................................................................................................................

13.11.2008.Berlin.

Bill je prelistawao neki casopis,zagledawsi se u sliku neke djewojke.
-tooooom...widi ribu!
-hahah braco,odi izdrkaj na nju,wise od toga neces dobit.
-a ti,kao,si tako diwan i swemoguc pa ces jebat curu cije ime nitko na swijetu ne zna?
-Been there.Done that.
-Tjesi se.
Bill se otisao preswuci a ja sam buljio u oci Cure.Zelenosmee.Hipnoticke.jeli moguce da sam je widio?obradio?hahahah.pa da,ja sam Tom Kaulitz.swe je moguce.uostalom,jebes Curu iz casopisa.ja i bill weceras izlazimo i bit ce swega.bar s moje strane.bill ce se wjerojatno kao i obicno zalijepiti za sank i wiski s ledom.kod njega nema akcije.on woli..pa kako da se izrazim..biti samo publika.
-Bill! nademo se tamo!
-Njah.
prostenjao je.jebote,koliko taj swrsawa.nije da znam iz iskustwa..

Usao sam u klub,zauzeo najdraze mjesto uz sank.s najboljim pogledom,narawno.narucio wiski.dwa.tri.sta jebote,punoljetan sam,mogu sta ocu! ispijao sam trecu rundu kad sam je primjetio.Blago nakowrcana swijetlo smeda kosa.Bijela majica na bretelice.swijetle traperice i crwene stikle.ne moze bolje.Primjetila je i ona mene.samo se prawi kao da nije.za par minuta njihala se ispred mene izazowno me gledajuci u oci.bila je mrsawa,jako mrsawa.i imala zelenosmee oci.Cura iz studia u hamburgu!
-ej! studio hamburg,prie 2 godine,slikala si se za osobnu,jel ti poznato?
-ne.
hladno je odgoworila i nastawila plesati ispred mene.
isao sam za njom po klubu.
-kako se zowes?
-jeli bitno?
-da.
-zowu me Cura,girl,djewojka,kako hoces.
-jebi se.
-ocemo odma?
hah?nisam ocekiwao taj odgowor.powukla me za kajis prema wc-u.
poceli smo se ljubiti.skinula je majicu i ja sam joj pozelio ljubiti swaku tocku na tijelu.otkopcao sam joj traperice.gacice je sama swukla.
-wlazna si.ali zelim da budes jos wlaznija.
uskoro su se moja dwa prsta nasla u njoj.wristala je.
-aha..tu..bas tu..ah..tom..
-nisam wise mogao izdrzati.usao sam u nju,duboko a ona je stenjala.ubrzo smo oboje swrsili.
-wau..bilo je..predobro.
-i bolje od toga.
-sad mi reci ime!
-NE!
okrenuo sam se da se popisao a kad sam bio gotow s tim,nje wise nije bilo.ni u wc-u.ni u klubu.

otad je proslo 8 mjeseci.ni manje ni wise.a ja ne mogu prestat mislit na nju.
sad imamo photoshoot u nekom studiu u Stockohlmu.wec je proslo pola sata da pred ulazom stojim razrogacenih ociju i buljim u Djewojku na plakatu.kraj mene je prosao neki fotograf.
-e,oprostite,djewojka na plakatu je..?
-Djewojka.
-znam i sam,nego koje je njeno ime,mislim,poznajemo se,ali nikad mi nije rekla ime.
-mislis,poznawali ste se?
-bili smo..u wezi.
mrzim lagat.
-oh,nije mi sto spominjala..i nikad wam nije rekla ime?
-da je,ne bih se sad raspitiwao.
-znaci poznawali ste Skye..
-poznajem je!-hah=?skye?-kako ste rekli?
-skye.i ne poznajete je.Ne wise.
bio sam totalno zbunjen.
-dodite.idemo na kawu.mislim da imamo puno za ispricat.
sjeli smo u neki zabaceni kafic.bio je prazan.
-znaci..wasa djewojka,bila je model.narawno to znate.bila je wise manje poznata po tome sto nitko nije znao njeno prawo ime.i nikad se nije wracala po fotografije.kamera ju je woljela,ali ne onoliko koliko je ona woljela kameru.ziwjela je za tu kameru,za fotografije.
-ummm..
promumljao sam.
-to je bila njezina opsesija.swaka fotografije bila je cisto sawrsenstwo.a skye je bila najenergicnija osoba na swijetu.mogla se slikawati cijelu noc i sutra nositi tri rewije.ali..nakon nekog wremena wse nije jela ni spawala.samo je gledala swoje fotografije.bila je swe mrsawija i uopce wise nije nalikowala na onu djewojku koja je bila kad je prwi put dosla,pred kraj radnog wrwemena,pod izlikom da se slikaje za osobnu.

nasmijao sam se.

-tad je bila ljepa djewojcica,imala je ono sto malo koji tinejer zadrzi u sebi,ono djetinje,energicno..sad je bila..ne znam..hodajuca bolest..izgledala je swe losije i losije.wise nije bila u stanju nositi rewije.i onda mi je jedan dan dosla i rekla da umire.a ja..cijelo to wrijeme nisam pomislio na neku bolest..naprawili smo jos par snimaka i onda je ona otisla.i nije se wise wratila.mislio sam da je mrtwa,no ona je samo nestala.nazwala me prosli mjesec i rekla da se ne brinem,da joj je dobro ali ne moze reci gdje je.i pokolopila.

tada sam ustao i otrcao.zakljucao sam se u hotelsku sobu pretrazujuci internet,nowine,casopise.

sada,pola godine poslije,wise ne trazim u modnim casopisima.znam da nece biti tamo.nego..swe cesce gledam u osmrtnicama i iscekujem dan kad cu ponowno ugledati njenu sliku.makar u osmrtnici.a znam da ce uskoro biti tamo.i onda pogledam onu sliku od prije dwije godine,po koju se nikad nije wratila i wise od swega zelim wratit wrijeme,na onu noc.zadrzao bi je.zadrzao bi DJEWOJKU.
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: The GirL. { one shot }   Sun Nov 16, 2008 11:30 pm

predivno je...
ja obozavam ovakve ff-ove...
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: The GirL. { one shot }   Mon Nov 17, 2008 1:04 am

WOW!

moj jedini komentar...WOW!

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1472
: over the rainbow with tom.

PostSubject: Re: The GirL. { one shot }   Mon Nov 17, 2008 1:07 am

Lepo je...!! Diwno...

Ali mrzim te one shot!!
Uwek se zawrsche tamo gde netreba!! Evil or Very Mad
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: The GirL. { one shot }   Mon Nov 17, 2008 2:41 am

Jedan deo malo-vie prevazilazi moje granice perverzije.xD
Ali okej u principu.
Svia mi se.
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: The GirL. { one shot }   Mon Nov 17, 2008 1:30 pm

Lepo je!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: The GirL. { one shot }   Tue Nov 18, 2008 12:35 am

hmmm
samo cu reci DIVNO... I love you
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
kety
New fan
New fan

Number of posts : 3
Registration date : 2008-09-14

PostSubject: Re: The GirL. { one shot }   Thu Nov 20, 2008 11:16 am

Cry&Gone steta sto je samo one shot Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad

PostSubject: Re: The GirL. { one shot }   Fri Nov 21, 2008 1:07 am

sooper je!! kao i swaki twoj FF...shteta shto je oneshot...
Back to top Go down
View user profile
BILL 4 ever
Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: The GirL. { one shot }   Fri Nov 21, 2008 11:20 pm

swidja mi se
no koliko je lijepo toliko
je i tuzno :cried: