Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Everything I had (oneshot)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Everything I had (oneshot)   Tue Nov 04, 2008 8:51 pm

ovo je neki ff koji sam napisala odavno pa su ga neke osobe vec citale...
upozorenje za yex...

Everything I had

Sedeo je u klubu. Smorile su ga i ove ribe i njegov zivot. Voleo je jednu a nije je imao. Pio je za sankom i bacio pogled udesno... I ugledao nju... Djuskala je s nekim tipom i izgledala kao da se extra provodi… Sad ju je video po prvi put posle raskida od pre godinu dana… Stara osecanja su pocela da naviru… Pitao se misli li ona na njega, da li ga se katkad seti? On je na nju mislio svaki dan i zeleo je da sve bude drugacije… Prisecao se njihove price:
One noci kad ju je prevario secao se njenih braon ociju punih suza kad joj je rekao da je pogresio i molio da mu oprosti… Ona je samo prosaputala: “Zagrli me cvrsto.” Nekoliko meseci posle toga brat joj je poginuo a roditelji razveli zbog bratovljeve pogibije i odselili u inostranstvo… Nedelju dana posle toga baka joj je umrla-imala je infarkt. On ju je jos jednom prevario ali opet su se pomirili... Pocela je da se drogira… On nije znao kako da joj pomogne… Veza im se pretvorila u pakao. Ona je cesto dolazila drogirana da se vidi s njim, a kad nije bila pod dejstvom samo bi cutala i trazila da je grli… On nije mogao da veruje u sta se pretvorila njegova Sophia… Nazirali su se ostaci nekada srecne devojke kroz taj mracni veo koji mu nije dao da dopre do nje… Jednog dana rekao je da ne moze tako da je gleda i da je napusta… Ona ga je poljubila u obraz i rekla:
- Znam... Zao mi je...
Eto sad je sedeo u ovom zagusljivom klubu godinu dana posle tog raskida... Zeleo je da pridje da joj kaze da bi voleo da moze da vrati vreme, da joj pomogne, da je spasi i cuva je... Da joj kaze da je voli. Jos uvek. Mnogo. Zeleo je da pocnu ispocetka... Ali to je bilo nemoguce jer je ona bila na dnu tog dubokog ponora i on je nije mogao vratiti nazad... Znao je da je delimicno kriv zbog njenog samounistavanja i trebao je da je spreci a on ju je gledao...
Da ne dozvoli sva ta zbivanja i da ne raskinu... Jer ga je taj raskid tistio i razjedao iznutra… Bilo mu je grozno sto ju je gledao kako tone sve dublje znajuci da je on sam delom kriv za to... Mrzeo je sebe sto je nije sprecio na vreme, sto joj nije pomogao, sto nije... Ustao je sa stolice i poceo da se probija kroz guzvu. Do nje. Uzeo ju je za ruku i izvukao napolje. Zatim su usli u kola. Oboje su cutali a zeleli tako puno da kazu jedno drugom, da se izvine, da… Samo nisu mogli. Jer su znali sve i nije bilo potrebno da bilo sta kazu jedno drugom. Ova tisina, tisina koja je cinila da im srce zaigra jer je bila u duhu starih vremena, jer je bilo kao nekada… A nije bilo. Niti ce ikada vise biti… I znali su to, ali su uzivali u trenutku… Hvatala ih je nostalgija za svim onim trenucima provedenim zajedno i ubijalo ih je sto ne moze opet tako… On je vozio, a ona je gledala pravo, u daljinu… Vozio je ka obali, ka njihovom mestu na plazi… Pogledao ju je i oci su pocele da mu se pune suzama, a ona je i dalje gledala pravo… Jedna mala suza spustila se niz njegov obraz… Stigavsi do obale, izasli su iz kola. On ju je uhvatio za ruku koju je ona stisla a zatim se okrenula prema njemu… Njene oci bile su pune suza, kajanja i neke ljubavi… Osmehnula mu se slabasno… Jos uvek ni rec nisu progovorili… Setali su tako izgubljeni u daljini, tamo negde u moru srece… Tisina ih je grlila… Pitao se sta je propustio… Ona je bila najbolja stvar u njegovom zivotu… Napokon su seli na pesak… Jos jedna suza skliznula mu je niz obraz… Ona je okrenula njegovu glavu ka svojoj i obrisala tu malu suzu…
-Ljudi grese…-rece ona a potom pocese suze da joj idu niz lice…
-Ja… Trebao sam da budem uz tebe, da te cuvam, da te spasim… A ja sam te povredjivao… Uz to pobegao kad sam ti najvise tre…
-Sssss-rece ona i stavi mu prst na usta.-Ja sam terala ljude od sebe…-rece ona s krivicom u glasu i nastavi da slusa sum okeana… Oboma im je teralo suze u oci to sto nije moglo da bude drugacije… Kako su se samo promenili... Ispod istog neba, pored istog okeana a dvoje potpuno promenjenih ljudi... Pitao se zasto je zivot tako surov, zasto im nije dao srecu, zasto im je oduzeo tu ljubav... Da je imala makar malo vise snage sad ne bi bilo ovako... Ali ona se predala bez borbe… Dozvolila je da je tama osvoji…
-Kad bih samo mogao da vratim vreme…-progovori on.
-Eh, za mene je kasno… Ne znam zasto gubis vreme sa mnom…-odgovori ona setno.
-Zato sto sam te voleo… I jos uvek te volim… Nisam trebao da dozvolim da se ovo desi…-rece on.
-I ja tebe volim, jos uvek… Ne zasluzujem to… Ja sam neko koga je sudbina iskusavala a nisam znala kako da se oduprem, jednostavno bila sam slaba… I sad placam to… Izgubljena sam… Ja… Ja sam niko i nista… Sve, sve sto smo imali ja sam upropastila i znaj da te nikad nisam krivila sto si me ostavio… Naprotiv- zelela sam da budes srecan… Nisi bio duzan da trpis jednu izgubljenu devojku…-rece ona jos uvek placuci.
-Ne placi… Ja… Trebao sam da budem uz tebe…-rece brisuci joj suze.
-Kasno je sada… Samo… Volela bih da me pamtis onakvu kakva sam nekad bila… Pre droge i svih ovih dogadjaja… A sad sam prazno stvorenje bez ikoga i icega…-rece ona i spusti glavu. Opet vreme ispuni tisina dok su oni gledali pognutih glava u daljinu, u noc… Posle izvesnog vremena on progovori:
-Imas mene…-na sta se ona slabasno osmehnu.
-Nije trebalo da ispadne ovako… Kazu ljudi na kraju tunela je uvek svetlo… Ja svetlo ne vidim… Izgubljena sam u mraku, sama… A izlaza nema… Ni svetla… Samo ja… I tama oko mene… Koja me ne pusta… Cvrsto me drzi… Ne mogu da se otrgnem… Ne znam kad sam zadnji put bila srecna… Mislim da je bilo ovde s tobom… Kupali smo se i bilo nam je 2 godine veze… Dan pre smrti mog brata i pocetak kraja… I sad sam na neki nacin srecna samo… Prati me ova senka… Uvek sam te volela, bez obzira na sve i uvek cu te voleti… Samo ne da nam se…-rece ona s krivicom u glasu, vadeci kutijicu sa pilulama pazljivo da on ne primeti.
-Kad bismo mogli ispocetka…
-Ali ne mozemo… Ovo je kraj stvarno… Hladno mi je… Donesi mi molim te iz kola jaknu ostala je tamo…
-Ok…-rece on i podje.
Kako se malo udaljio, uzela je kutijicu i sasula je u usta dok su joj se ruke tresle. Patila je zbog toga sto je unistavajuci sebe unistavala i njega.A onda je pocela da pise po pesku :
Duhovi proslosti su me svakog dana secali na tebe… Znaj da sam uvek tu negde, blizu tebe… Ti si sve sto sam imala... Sve sto mi je znacilo... Najlepsi trenuci u mom zivotu bili su sa tobom… Seti me se ponekad… Volim te…
Zauvek , Soph

On se vratio a ona je vec zaspala… Ugledao je poruku i procitao je… Pitao se zasto je to napisala… U njemu se javljala mala nada da ce mozda sve biti u redu, kao pre… On nije ni slutio sta je ona uradila… Nije ni znao da je ovo bilo njeno oprostenje od njega, od zivota… Samo je legao pored nje i zaspao… Ujutru se probudio i pozvao je, a ona nije reagovala…
-Hej, budi se…-rece vec sa panikom u glasu. Pulsa nije bilo, a nije ni disala… Zeleo je da jos jednom otvori oci… Bilo mu je potrebno da makar jos jednom vidi onaj njihov tajanstven i neumoljiv sjaj koji ga je cinio srecnim… A nije ga bilo… Niti ce ga ikad vise biti… Pola sata kasnije gledao je kako je hitna pomoc odvozi, a znao je da je svemu kraj... Odjednom osecao se tako nemocno... Dok je bila ziva mogao je da joj pomogne-sad je to video... A sad je stvarno kraj... Jos uvek nije mogao da veruje, da prihvati to... Okrenuo se i posao ka mestu na kom su lezali nocas... Drzao je pesak i prosipao ga kroz ruke pitajuci se kako se sve to desilo… A onda mu je pogled pao na praznu kutijicu, a pored nje kljuc i shvatio je… Pogledao je ka mestu gde je sinoc stajala njena poruka i uvideo njen stvarni znacaj… Da je tada shvatio… Mozda bi jos bila ziva i osecao bi toplotu njenih ruku… Mozda bi ponovo osetio njene usne na svojim... Mozda bi ponovo video njen slatki osmeh kako joj titra na usnama kad ju je zezao, a ona bi se kao ljutila... Mozda bi je ponovo video onako mokru kad bi se kupali u vrelim letnjim nocima na ovom mestu, pod mesecinom... Mozda bi mogao ponovo da prodje rukom kroz njenu kosu... Da oseti njen misris... Poruku je vetar izbrisao… Bio je pomalo ljut zbog toga… Kao da je vetar zeleo da obrise Soph. Zgazio je prokletu kutijicu i poceo da place… Nista je vise ne moze vratiti… Ceo dan je presedeo na plazi nadajuci se da ce se ona pojaviti i reci mu da je sve ovo sala…
Ali nje nije bilo…Uzeo je kljuc i posao ka njenom stanu. Plasio se da stavi kljuc u bravu jer onda bi morao definitvno da prihvati to sto se desilo... Plasio se toga sa druge strane vrata i... I napokon je usao. Njen dvosoban stan je bio prazan... Sve je prodala zbog droge... Usavsi u zadnju sobu ugledao je krevet i ogromnu kutiju pored njega... Seo je na krevet i zagrlio jastuk osetivsi miris njene kose... Otvorio je kutiju. Tu su bile sve njihove slike i ostale zajednicke uspomene... I hrpa pisama... Sva su bila adresirana na njega... Pisala mu je svaki, ali svaki dan bez propusta… U svakom se kajala i molila ga za oprostaj… Ni u jednom ga nije krivila i u svakom je ponavljala kako ga voli… Osvrnuo se po stanu i shvatio da je ovo bilo sve sto je ostalo od nje...
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Everything I had (oneshot)   Tue Nov 04, 2008 8:56 pm

kao shto ti rekoh na Skypeu...
prelepo,dirljivo...i narafno plakala sam ponovo...
ja msm da nepostoje rechi koje bi ovo opisale u pravom svetlu...ako tako mogu da se izrazim... Sad Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone

stvarno ne znam kako da se izrazim...OSTALA SAM BEZ TEXTA...DIVNO JE!!!!!!!!!! Sad U r right! U r right! U r right! Cry&Gone U r right! U r right! U r right!
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Everything I had (oneshot)   Tue Nov 04, 2008 8:59 pm

Ovo je jakoooo tuzno!!!Mrzim ove price jer me uvek raspalcu a volim ih zato sto su predivne!!!!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
Guest
Guest

PostSubject: Re: Everything I had (oneshot)   Tue Nov 04, 2008 10:24 pm

Moj omiljeni anr pria. *smile*

Odlino je. U r right! U r right!
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Everything I had (oneshot)   Tue Nov 04, 2008 10:40 pm

Prelepo je....smrc kako je tuzno... Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone

Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: Everything I had (oneshot)   Tue Nov 04, 2008 11:58 pm

omg
...preljepo...
a ujedno i jako
tuzno
rasplakala sam se
Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Everything I had (oneshot)   Wed Nov 05, 2008 12:03 am

Ljudi hvala svima, znaci mi ...
Hvala sto citate, cenim to. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Everything I had (oneshot)   Wed Nov 05, 2008 7:18 pm

MEEE!!!ME, ME ME ME!!!I read it xDDDDD

um, o, ne znam da li se setjas kaj sam ti rekla, al opet, drzim do toga sto sam rekla tada...

this soo good...
svidja mi se, mnogo, ne mogu da opisem koliko...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Everything I had (oneshot)   

Back to top Go down

Everything I had (oneshot)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1