Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Bevare of the night

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AuthorMessage
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Jan 15, 2009 3:52 am

prelepo je,placem,nije trebao da ode....smrc....zasto ovo nije mogao biti hepi end???smrc......

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Jan 15, 2009 10:39 am

Mayo ovo je predivno...
Ali previse tuzno...Sto ovo nije mogao biti jedan happy end ??
Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone

Stvarno ce mi faliti ovaj FF!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
BILL 4 ever
Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Jan 15, 2009 10:01 pm

meni ce isto falit ovaj ff Cry&Gone
bas mi je bio odlican
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Bevare of the night   Fri Jan 30, 2009 6:10 pm

Ja sam shvatila da ovo jos nije gotovo XD

Nema zvanicnog epiloga, zar ne?A kako da pustim da moj, do sada, najbolji ff prodje bez epiloga... Wink

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

Number of posts : 1478
: Here... there... everywhere...

PostSubject: Re: Bevare of the night   Fri Jan 30, 2009 11:12 pm

omg dobro je... vec sam pocela da dobijam temperaturu kad sam videla ono *the end* e fino, sad cekam epilog pa cu da komentarisem... XD

Wir sind verloren auch wenn die Mchte sich vereinen
Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/yex93
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Sat Jan 31, 2009 9:44 pm

Paaaa...moje fanfikcije nisu nesto citane u poslednje vreme...Ali, posto sam shvatila da nisam stavila epilog, prosto sam morala da ga napisem...Ovo je, zaista, kraj ove fanfikcije...Nadam se da ce vam nedostajati big grin

~EPILOG~

Taj dan cekala je tri pune godine.Nekako se nadala da je on nije zaboravio, da je se u dubini sebe seca.Opet se, cesljajuci svoju dugu kosu ispred ogledala, setila onog dana kada je otisao.Sa mukom je sklopila oci koje su za te tri godine mnogo proplakale, i pustila jednu suzu koja se lagano, kao da ne zuri, skotrljala niz njen obraz.Da moze, su zurbi bi obrisala secanje na taj dan koji je bio, izgleda, najbolniji u celom njenom zivotu.Ta dodela MTV Evropskih nagrada u trecoj godini postojanja Tokio Hotel-a bila je jako vazna.Napokon se posteno oporavila od nesrece.Ocekivala je da ju je zaboravio, ili da ocekuje da je mrtva pa da je nastavio dalje, ali nije ni slutila da je on svo ovo veme ziveo upravo za nju.Ne, on je se nije secao kroz maglu, on je se secao jasno, kao da pravo stoji ispred njega.Nije ni pomislila na to da je svaka njegova rec, za sebe, upucena njoj, da je i on plakao zbog nje, u istoj meri kao i ona.Nije...
Stavila je rajf, i kao da joj je srce sislo u pete pri pomisli da ce ga videti, krenula je ka vratima.
-Ides?-upitala ju je majka kojoj je Daia ispricala celu pricu.Naravno, prvo nije zelela da poveruje u to, ali je na kraju, po Daiinom objasnjenju nekih neverovatnih cinjenica, prihvatila da je, njen buduci "zet" kako ga je zvala, vampir.
Daia je klimnula glavom.-Mama, pozlice mi.-rekla je hvatajuci se za stomak.
-Ne brini, nece.-rekla je sa dozom velikog optimizma u glasu.
Daia jos jednom klimnu glavom, a zatim izadje iz hotelske sobe.Liverpul joj se cinio sumorno, jer nista se nije moglo porediti sa mesavinom straha i uzbudjenja koju je osecala.Srce je ubrzano kucalo, a onda bi na trenutke gotovo stalo, a zatim bi poskocilo.

Od one nesrece se dosta promenila.Do tada, bila je srecna, bezbrizna, bila je spremna da postane vampir i zauvek zivi sa Tomom.A onda, onda su se farovi kamiona strahovito brzo priblizavali, onda je zvuk lomljave parao usi, onda je on otisao...

Nasmejala se shvativsi da se ovoga u poslednje tri godine setila toliko puta da je to bilo prosto neverovatno.

-Sta ti radis ovde?-upitao ju je Bill.
-Zar nije ocigledno?-upitala je, srecna sto ga vidi.Zagrlila ga je.Njegova hladnoca joj je prijala, jer je ipak tu istu hladnocu osecala i kod Toma.Na trenutak se iznenadio, a onda je uzvratio zagrljaj.
-Mislili smo da si mrtva.-rekao je sa sjajem u ocima.
-To je bila koma.-odvratila je, naglo promenivsi raspolozenje.
-Tom je...-poceo je, ali je zacutao kada je odmahnula glavom.-Zar ne zelis da ga vidis?-upitao je, a ona je nemo klimnula.-Pa onda?
-Ne znam...-rekla je iskreno.-Nije mi bilo jasno kako nije mogao da me nadje.Zar nije sumnjao da sam ziva?Zar moja toplina nije prelazila u nejgovo telo dok sam lezala onako bespomocna i nemocna da ucinim bilo sta dok je odlazio?!-upitala je, a glas se lomio iz reci u rec.Tuga je preovladala ovim trenutkom.Osetila je malaksalost i zamalo se onesvestila, kada joj je Bill obrisao suze.
-Smiri se.-rekao je, nasmejavsi se.-Na tvoje pitanje nemam odgovor.Ali podji.-rekao je, uhvativsi je za ruku.

Za tren su bili u prostranoj sobi.
-Zar se dodela nagrada vec zavrsila?-upitala je kada se pribrala.
-Da.Idi.-rekao je ohrabrujucim tonom, gurajuci je ka vratima.
-A...a...after party?-upitala je mucajuci.
On je samo klimnuo glavom, hodajuci iza nje.

Usli su besumno, prolazili su pored toliko poznatih ljudi, isli ka onome mestu gde ga je trebala ponovo videti.
-On bi trebao da je tamo, ako se ne varam.-rekao je Bill, odjednom nestavsi.
Hodala je oklevajuci.Pitala se da li da se vrati ili stane pred njega i iznenadi ga kao nikada do sada.Na sebi je nosila onu istu belu haljinicu kao te veceri.Kosa joj je bila spustena, a ovoga puta, siske su bile obojene u crveno.

Ubrzo ga je spazil.Samo nekoliko koraka delilo ju je od toga trenutka kada ce ga ponovo videti.Ali, on nije bio sam.Bio je sa nekim devojkama.Zabavljao se i ljubio sa jednom od njih.
-Ovo si ocekivala.-promrsila je, ne dozvolivsi sebi da klone.
Odlucno je zakoracila napred.Tih nekoliko koraka mogli su da budu i nekoliko milja, ali ona bi ih presla.
-Tom.-rekla je i nakasljala se.Nije se obazirao, a sve devojke su otisle videvsi bes u Daiinim ocima.Sedeo je spustene glave, nevoljan da se javi osobi koja ga je dozivala i oterala one devojke.
-Tom!-ponovila je, sada malo glasnije.Njegovo srce preskoci jedan otkucaj i oci mu zaigrase.To je bio njen glas.Glas za kojim je zudeo te tri godine.Cela sala se ispunila njenim mirisom.Mirisom koji mu je trebao.Podigao je pogled, videvsi leprsanje bele haljinice.
Sada je sa nevericom gledao pravo u njene marinsko plave oci.U one iste oci u koje je gledao one veceri u bolnickom krevetu.Gledao je u one oci za koje je tek tada rekao koliko su lepe.U oci koje su mu nedostajale.Polako i besumno joj je prisao, zanemarujuci cinjenicu da su svi pogledi upereni upravo u njih.Povukao ju je ka kupatilu.Isla je za njim, saplecuci se nemocna da odrzava tempo.U njoj su se secanja i osecanja poigravala.Misli su joj lutale.
-Sta ako je ljut?-upitala je samu sebe.

Nasla se u WC-u sa sklopljenim ocima.Iza nje se culo glasno i jasno lupanje vratima.
-Daia.-izustio je.Njegove hladne ruke zgrabile su njene, te ju je povukao u snazan zagrljaj.Njene oci su se otvorile u cudu kada je cula tiho jecanje.
-P...places?-upitala je, i sama pustivsi suze da idu kud im je volja.
Nista nije rekao.Nastavio je da je grli.Onako kako ju je grlio.
-Nisi mi rekla da si ziva!-zajecao je, pustivsi je.Obe ruke je polozio na njene obraze, i palcevima brisao njene suze.
-Nisi pomislio da sam mozda ziva!?-zajecala je kao malo dete.A onda ju je on pribio uza sebe, nanovo je zagrlivsi, samo ovoga puta je oslobodio jednu svoju ruku.
-Od opklade pa do nesrece, ti si bila moja.Jedina kojoj sam otvorio srce, jedina kojoj sam ga dao.-rekao je, sada vec sasvim smiren, sklanjajuci kosu sa njenog vrata.
-Znam.-rekla je, smrknuvsi.
-Trebao sam da te prretvorim u vampira onda kada si to od mene zahtevala.Ne bi bilo tesko da odglumimo tvoju smrt.Ne bi bilo tesko da te odvedem.-rekao je, gledajuci je u oci.
-T...to je tvoja greska.-optuzila ga je, mucajuci.
-Volim te zauvek.-rekao je, a onda zario svoje zube u njen vrat podarivsi joj...Taj poklon koji je prizeljkivala jos pre tri godine.Dao joj je tako reci svoj blagoslov, oznacio je njihovu ljubav...

Beskonacnoscu...

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Bevare of the night   Sat Jan 31, 2009 10:04 pm

Xmmm... svidja mi se... i na kraju kad sam proctilala da ju je ugrizao, nisam se prepala ali je vrlo iznenada to uradio... Stv je lepo...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Bevare of the night   Sat Jan 31, 2009 10:28 pm

jbt...ja sam skakala od srece...yeeeeeeeeeeeeeeey happy end...extra jeeeeeee...
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Bevare of the night   Sun Feb 01, 2009 12:50 am

owo mi je treballo...sad barem necu biti tuzna kad iznowa chitam owaj ff...i uwek zamishljam sebe kao Daiu...msm...tako je fantastichno odradjen ceo ff....nemam rechi...tako sam happy zbog owakwog kraja!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Mon Feb 02, 2009 1:32 am

Drago mi je da je bar nekolicina procitala n_n

Pa, nesto sam pricala sa Joxy, i pricale smo o tome da napisem i drugi deo ovoga, sa obzirom da vec imam i ideju...

A onda sam o tome pricala i sa Kris...Pa, nadam se da ce biti citano isto koliko i prvi deo, ako ne i vise... wuv

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Mon Feb 02, 2009 1:40 am

4extra je...aaaaaaa znaci najbolja prica ikada...majo pa zar mss da ja ne bih procitala???
extra je...pisi drugi deo....xDDDDD

VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Bevare of the night   Mon Feb 02, 2009 4:03 pm

jao ljudi nemate pojma kolliko sam srecna zbog toga shto nastawlja...jedwa chekam....
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue Feb 03, 2009 2:48 am

i jaaa obozavam ovaj ff,jedan od omiljenih mi je...majo pozuri xDDDDD

Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue May 26, 2009 12:05 am

Mwahahaha! Napisala sam jedan mali *beeeeeeep* da bih sebi docarala taj trenutak... Ovo je zadnji chapter iz Daiine perspektive...

Chapter 17 - BONUS: Don't let me go... Don't... let... me go

Zelim da budem vampir!, odlucno sam ponovila u sebi. Sigurno nije postojalo ista drugo sto ce mi u zivotu trebati osim njega.
Ali njegovo negodovanje i neslaganje sa time da mu se pridruzim krajnje me je vredjalo, cak i bolelo. Sve je bilo pomesano, nije bilo u redu sto je odbijao, to je bila buducnost koju sam ja izabrala.
-A zasto?Sta fali da I ja postanem vampir pa da zajedno zivimo do kraja vecnosti?-upitala sam ga, ocajnim tonom boreci se da ostanem smirena tako da ne rizikujem da mi glas prepukne.
-Zaboravi!-obrecnuo se, odlucnost je vladala njegovim glasom. Nece se predomisliti, u to sam gotovo bila sasvim sigurna.

Sta se to desavalo sa njim? Njegova cula kao da su slabila, nije video kako treba, nije cuo, bio je nesto slabiji, skrhan. Ali sa njegovim glasom je sve bilo u redu, sada kada je igrao na sigurno, nisam mu mogla prebaciti da to zaista en misli bas zbog toga sto mu je glas bio cvrst, odlucan. Bio je resen da me ostavi u ljudskom obliku, a ja nisam bila spremna da to prihvatim.
Shvatila sam to u trenutku kada sam ga ponovo pogledala u oci, nakon sto se okrenuo prema meni.
-Daia, skloni se!-viknuo je, a glas mu je napokon prepuknuo od brige. Da li je razmisljao o necemu previse strasnom? Mozda je razmisljao o tome da se predomisli.
A onda je svetlost doprla do mojih nogu, napola ih osvetlivsi, iduci navise, kao u usporenom snimku. Nisam shvatila koliko mi je ovaj zivot bio vazan sve dok nisam bila na ivici da ga izgubim. Nisam shvatila koliko zaista volim Toma dok nisam bila na ivici da i njega izgubim zajedno sa svojim ljudskim zivotom. Mada, on jeste bio ceo moj zivot da tako kazem, ipak je neka iskra u meni bila ta koja nije dozvoljavala da mi se duh odvoji od tela. Ali da li ce ta iskra buknuti u plamen i spasti me ovoga puta, ili ce se jednostavno ugasiti oslobadjajuci me bola i patnji?
Farovi me osvetlese gotovo do struka i sada sam se zapitala zasto me jos nije oborio i sklonio sa puta. Zar je toliko zeleo da me skine sa vrata, toliko da je rizikovao da mi ovim pokaze da mu uopste nije stalo? Moj mozak je i dalje radio brze od svega ostalog, brze od auta koji se priblizavao. Razmisljala sam o svemu, kao sto sam mislila da to ljudi rade. Pokusavaju da se prisete najsrecnijih trenutaka za slucaj da to vise ne budu mogli u buducnosti. Ali nisam mogla da se setim nijednog srecnog trenutka, iako su neke uspomene bile tako sveze da su gotovo vristale mom umu "SETI SE!". Nisam mogla da se setim ni prvog poljubca sa Tomom, nicega. Zasto sam ja uopste stajala ovde, zasto se nisam sama sklonila kada on to ocigledno nije zeleo da ucin? Da li je cinjenica da sumnjam u njegovu ljubav prema meni bila presudna u svojoj odluci da se ne pomerim sa mesta ili sam samo razmisljala o toliko mnogo stvari da sam zaboravila kako da obavljam osnovne funkcije, nisam mogla da presudim.
Osetila sam blagi nalet vetra koji je auto terao ka meni. Znala sam da je to u pitanju jer se moja haljina uskovitlala oko mojih nogu. Sta je cekao?! Auto je bio sasvim blizu! Moj mozak je bio prazan. Nijedna rec koja je presla preko njegovih usana, nijedan slatki pogled mi se nije ukazao pred ocima. Zasto? Da li sam bila nesposobna da se setim, a vec sam razmisljala o puno stvari odjednom?

A onda sam osetila pritisak. Nesto je odgurnulo, nateravsi me da padnem i otkotrljam se par metara od mesta na kome sam mirno stajala i posmatrala farove automobila koji su znacili moj kraj, svesna koliko smetaju mojim ocima. Odjednom sam osetila na sebi njegove ruke, sto je bilo neverovatno. Nisam mislila da mogu da osecam ista drugo do tog pritiska i nemerljivog bola. Nisam ni znala sta me boli, znala sam samo da neverovatno boli! Previse boli! I nisam mislila da patim u sebi, ne sada kada znam da ga encu nimalo time povrediti.
-Boli!-zastenjala sam, osetivsi kako se vrele suze spustaju niz moje lice. Nesto hladno mi je prijalo! Da li je to bio on, ili je to bio samo osecaj asfalta koji bi objasnio zasto sam mislila da je kraj mene?
-Izdrzi.-prosaptao je, stezuci mi ruku. Osetila sam probadajuci bol u donjem delu ledja i vratu. Bilo mi je toplo na tim mestima, ali nedovoljno da me natera da se opustim.

U pozadini sam, zaokupljena bolom, cula kako neko razgovara telefonom. Mozda je neko zvao hitnu pomoc. Ali i da jeste, zaista me nije bilo briga. I tako verovatno nije bilo razloga da zivim. To jesu bila moja nagadjanja, ali cinilo se malo verovatno da ce moja bajka imati srecan kraj ispunjen ljubavlju. Pre ce biti ispunjen mrznjom, bolom i krvoprolicem. Otvorila sam oci i rasirila usne, spremna da vrisnem.
-Boli, Tom!-urliknula sam, stezuci mu ruku. U ovakvom trenutku sam shvatila da se ne vredi boleti. On ce me ostaviti, znala sam to, osecala sam to, i ta cinjenica je bez sumnje pojacavala moju fizicku bol. Ali prihvaticu bilo koju fizicku bol samo da ostane kraj mene, da nikada ne pusti moju ruku.
Uskoro su mi zasmetala blinkajuca svetla. Smetala su mi cak i preko zatvorenih kapaka. Nisam brojala koliko sam puta vrisnula dok se to svetlo nije pojavilo, bila ssam svesna jedino hladnoce u svom telu, osim na mestima na kojima me je uzasno bolelo, i bila sam takodje svesna cinjenice da sam svo vreme plakala. Moje suze su do sada trebale da se isuse! Odakle li su samo dolazile?
-Boli!-zajecala sam, a glas mi je pukao.
-Molim te, smiri se.-zamolio me je, uzevsi mi ruku, nezno je obavivsi svojim sakama.-Zbog mene.-poljubio me je u ruku. Nisam ni bila svesva da me je uopste pustao dok me nije ponovo uzeo.

Saputao mi je divne stvari, stvarao divne iluzije u mojoj glavi dok me je drzao. Oh, kako sam zelela da je to stvarno mislio.
Pa, odlucila sam da, kad vec mogu, podelim jos malo svog fizickog bola sa njim, iako sam mislila da je briga u njegovim ocima bila samo gluma, vesto napravljena maska.
-Prezivi, molim te.-gotovo je zajecao, stegnuvsi moj zglob.
-Zasto mi nisi...-zagrcnula sam se.-...pomogao?-uspela sam da procedim na kraju kroz zube.
Nije odgovorio, samo je pun kajanja polozio svoju glavu na ono na cemu sam ja lezala. Uz sav bol, sada mi je bilo i muka. Nesto je nadolazilo i u bezuspesnom nastojanju da to zaustavim, iz mojih ustiju izaslo je nesto crveno, odvratnog slanog ukusa koji je bio prozet gotovo nekom metalnom aromom. Zgadila sam se.
Brzo je podigao glavu kada sam se nakasljala i izbacila iz sebe jos malo krvi. Covek koji je sedeo na mestu suvozzaca, doktor pretpostavljam, uradio je isto.
Tom me je gledao razrogacenih ociju, gotovo kao da se iza tog lica raduje sto ce ovo brzo biti gotovo da ne mora sam da prlja ruke i pomogne mi da se uspavam. Moje plave oci usredsredile su se na njegovo lice i to me je umirilo.
Koliko sam jos vremena imala pre nego sto ode? Moji misici su refleksno reagovali, pokusavajuci da izraze negodovanje. Pored toga sto je donji deo mog tela poceo da trne i u njemu se gubio osecaj, pored mucnine i emotivnog bola koji sam osecala, moje grlo nije zelelo da popusti. Nisam mogla da gutam, imala sam knedlu u grlu.
-Uskoro stizemo.-najzad je rekao. Njegov glas bio je divan. Divan u toj meri da, kada bi bilo mogucnosti da ga na neki nacin prerade, mogli da ga koriste kao lek.

Moje oci su se lagano zatvorile, da bih ih otvorila pri munjevitoj promeni jacine osvetljenja. Smetalo mi je jako svetlo. Trebali su da me jednostavno ostave u tami.
Iznenada sam osetila jos jaci bol kada su me podigli uz krckav zvuk. Shvatila sam da je nesto... nesto u meni... je puklo. Nalet neizdrzivog bola prostrujao je celim mojim telom.
Osecala sam nedostatak njegovih ledenih ruku na svom telu. Nisam bila jaka da ovo izdrzim sama. Bio mi je potreban koliko i vazduh koji sam sa bolom udisala. Ali gde je bio? Je li vec otisao da se ne vrati? Moje srce je poskocilo, a zatim nastavilo da kuca tise i slabije.
-Brzo!-cula sam neki uspaniceni glas. Prelep glas, dodala bih.-Barem prvo utvrdite sta je puklo kada ste vec nesposobni da je makar pomerite kako treba!-Tom je gotovo zarezao.
-O...o...ostani.-promucala sam, nesigurna da li me je cuo.
-Sta cekate?!-prasnuo je.
-Mladicu, zamolicu vas da izadje.-uljudno mu je rekao doktor. Cudno je sto sam primecivala raspolozenja ljudi oko mene. Niko nije bio uznemiren iako sam ja ovde bukvalno gorela zbog bolova!! Da sam mogla, sigurno bih se bacakala po krevetu.
-Upravo je rekla da ostanem.-raspravljao se on.
-Izadjite!-odlucno je rekao, i mogla sam da osetim Tomov pogled na meni. Dokle je mislio da nastavi sa ovom glumom! Ako mu nije stalo neka jednostavno ode bez rasprave!
-Pripazite joj na srce, moje je kraj njenog.-rekao je, vrlo ozbiljan izlazeci iz sobe.

Vise i nisam cula moje srce kada sam pokusala da se skoncentrisem na jake bolove. Mogla sam samo da osetim njegovo slabo kucanje, kao da vise nije deo mene. I nije mi stalo! Nisam verovala u to da me Tom voli! Da me je voleo, ja ne bih trpela ovo.
I napokon sam mogla da umrem, mirno. Volela sam, ali nisam bila voljena, ali sam jos uvek bila dovoljno jaka da se pomirim sa time! Morala sam, jer nisam zelela da odem uplakana i nisam zelela da svim tim bolom nateram srce da prestane da kuca pre nego sto se donekle smirim.
Ali suze su nastavljale da teku. I srce je nastavljalo da kuca sporije i tise. I bilo je crno, tamno... Gusila sam se. Previse je bolelo! Sta mi je to bilo slomljeno?!

Zelim da idem. Zelim da bol prestane, vise nego ista. Zelim to vise nego da je Tomova ruka sada u mojoj. TO nisam mogla da podnesem.
Secam se da sam ispustila jedan tih jecaj, pustila da se par suza spuste niz moje lice dok se potpuno nisam ugusila u mraku.
Tu je bilo moje srecno mesto. Tu je bio on i jos uvek me je voleo, ziveo je za mene, za nas.
Moje srce nije kucalo i kako je rekao, njegovo je bilo kraj mog, savrsen par. I jedno i drugo jednostavno... mrtvo.

-4:50-cula sam ga kako mi sapuce na uvo, nakon cega su njegove usne dotakle moje, ljubio me je onako kako me je ljubio cele te veceri. Nije mi bilo jasno sta je time mislio...

-Cekajte!-neko je zacicao, terajuci Toma da se povuce i nestane u dubokoj tami. Moje srecno mesto bilo je unisteno!
-Neverovatno je jaka.-slozio se neko. Sada sam cula moje srce kako ubrzano kuca. Ne! NE! Ne zelim da podnesem vest da je otisao! Radije bih sada opet pokrenula one iluzije! Potrebne su mi!
-Izvanredno.-rekao je neko, i refleksno sam zatvorila oci kada je svetlo sa mojih kapaka nestalo.-Onom skrhanom mladicu ce biti drago.-neko je dodao.

Osetila sam jos jednu suzu, sada na slepoocnici. Nije bio skrhan! Ljudi to i nisu mogli da shvate!

Zaculo se lagano skripanje vrata.
-Najdraza.-promucao je. Bilo je toliko tuge u tom inace cvrstom glasu. Zasto je nastavljao da mi ovo radi.-I tebe sam izgubio!
Prestani! Prestani! Prestani! Zelela sam da vicem, ali moju usne nisu zelele da se pomere, moje oci nisu se skidale sa njega, gledale su ga na jeziv nacin, ali skoro nista nisu videle.
-Tvoje oci...-usredsredio je svoj pogled na moje lice. -Nikada ti nisam rekao koliko su lepe.-zasistao je, verovatno na sebe samog.

Volim te, zelela sam tada da mu kazem, a onda mu saspem u lice sve sto mislim i nateram ga da prestane da govori sve te stvari koje me teraju da umrem od bolova!

-Da si mi bar sada ovde.-uzdahnuo je na cudan, skrhan nacin.-Rekao bih ti da te volim. Ti si moja kraljica svega. Bez tebe nije isto. Da me pitas napravio bih od tebe najlepsu vampiricu na svetu.-zarezao je, a onda naglo prestao.

Prestani!, zavrsitala sam u sebi. Zasto je nastavljao da me laze? Zar nije znao da boli?! I kako nije cuo i osetio moje srce kada ja jesam? Zar ga je... bolelo? U tolikoj meri.
-Volim te.-sapnuo mi je, kao da ocekuje da ga cujem. I jesam ga cula...
-Volim te.-ponovio je, kao da jeca. Dodjavola! Zasto nisam mogla da odgovorim?! Zasto?!
-Odlazi!-frknuo je.-Ne zelim te ovde! Dobio si sto si zeleo, sada me pusti na miru!-govorio je brzo, ljutito.
-Shvati da njena smrt nikada nije bila stvar koju sam zeleo. Jednostavno je bilo nuzno da je ostavis.-progovorio je neko drugi, Bill, odmah sam shvatila.
-Odlazi!-zarezao je.-Briga me!
-Tom.-prisao mu je.-Moramo da idemo.-rekao je potom. Davidova rec je Davidova rec, dodala sam u sebi.
A onda sam shvatila.
On je odlazio! To je rasplamsalo u meni bol. Moje srce je poskocilo i videla sam Billov obris kako se okrenuo sa cudjenjem, razrogacivsi oci, ali se isto tako cutke okrenuo.
Zasto je to uradio?! Osecala sam se jos gore kada je znao da sam ziva!
I pustao ga je da samo ode. Zelela sam da jos jednom cujem reci "Volim te" kako prelaze preko njegovih usana, ali one su ostale neizrecene.
Provela sam svo vreme primecujuci i analizirajuci promene u njegovom raspolozenju ne bih li preusmerila misli na nesto drugo, kako ne bih razmisljala o bolu... Nisam ni razmislila koliko je to vreme zapravo ograniceno. Koliko sam jos sekundi imala? Da li bih mogla da zivim bez njega...

Ali odgovor je usledio... Ne, nisam mogla. Moje srce nije moglo bez njega. Moja koza bila je previse vruca bez jegovog hladnog dodira.

I kada je pustio moju ruku, pozelela sam da zaplacem, da mogu da kazem bilo sta sto bi vratilo taj leden osecaj na moju kozu. Ali nestao je i nece se vratiti. Nisam zelela i nisam mogla da se suocim sa tim.

Suze su naisle, ali prekasno. Vise ga nije bilo. Znala sam to po praznini koja je ostala iza njega...

Nemoj me pustiti... Nemoj... me... pustiti...!

together all the while
you can never say never
when we don't know why
time and time again
younger now then we were before
don't let me go,
don't let me go,
don't let me go,
don't let me go,
don't let me go,
don't let me go

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue May 26, 2009 2:13 pm

Jebeno predivno!!!!!!!!
Ali .. uzasno si lepo opisala svaku scenu ... dirnulo me je ... Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
: Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed May 27, 2009 12:26 am

omfg majo kako dobro opisujes tuzne scene,ti si najbolja u tome.Uvek me znas rasplakati
Ovo je genijalno odusevljas me sa svaki novi FF svaka ti cast
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Sat Jun 13, 2009 1:49 am

prelepo je...ja placem...zasto je moralo ovako da se zavrsi...zar nije zeleo da bude kraj njega....zar je uopste bitan david....

PostSubject: Re: Bevare of the night   

Back to top Go down

Bevare of the night
View previous topic View next topic Back to top 
Page 16 of 16Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Rhythm Night in San Jose
» Desyre - Warning Of The Night
» Atlanta Braves Faith Night
» Three Dog Night-One 1969
» 'Twas The Night Before Christmas