Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Bevare of the night

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AuthorMessage
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue Dec 16, 2008 7:40 pm

WitchFromMoon wrote:
Znači svaki deo mi je sve bolji i bolji...
Daj sledeći...

P.S. Zna da mi treba

OMG! !Postala si zavisna!?

chap dodje uskoro n_n...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

Number of posts : 4267
: Tom's left egg *enjoying*
Registration date : 2008-11-12

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue Dec 16, 2008 7:46 pm

uskoro tek za widend Cry&Gone :cried: Maaaad
majo pozuri...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaa postalla sam owisnik... lol!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/l0st_princess
BILL 4 ever
Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue Dec 16, 2008 10:17 pm

Devilish wrote:
uskoro tek za widend Cry&Gone :cried: Maaaad
majo pozuri...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaa postalla sam owisnik... lol!
me 2, a svoju dozu chappy-a nisam dobila dosta dugo
zato pozuri!!!
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue Dec 16, 2008 11:27 pm

Majo, we wanna chappy!!! bounce
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Dec 17, 2008 1:08 am

znam, znam XD

samo, sada se trenutno zabavljam citajuci Tajni dnevnik Adrijana Mola...

pa mozda ovih dana, sad je kraj poludogja, tj. nedelju dana pred kraj i sada su svi krenuli da se obrusavaju na nas jadne ucenike...XD

a ako ne, onda sigurno u petak...

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Dec 17, 2008 1:10 am

affraid shtaaaaaaaaa?????????? no poke
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Dec 17, 2008 2:58 am

pa nije fer...tek za vikend...smrc...

Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Dec 17, 2008 6:29 pm

ko ce izdrat do petka....nije feeer
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Dec 17, 2008 10:16 pm

Chapter 14:Brake up on the hard way

-Jako mi se svidjas!-prasnuo je, poljubivsi je.Ostala je ukopana u mestu, ne znavsi sta da uradi.Da li da ga odgurne I osamari, ili zagrli I prihvati poljubac.Za razliku od Tomovih, Ruyanovi poljupci joj nista nisu znacili.

Kada ga je nesvesno zagrlila oko struka, prihvativsi poljubac nista nije osetila, niti je slutila da je neko njoj jako drag upravo izasao iz muskog WC-a zatekavsi je kako se ljubi sa Ruyanom.

Iskreno, nije znala zasto je to uradila.Jednostavno je krenula nekuda, Ruyan se nasao na putu, a ovo je bio jedan od nacina da ga se kasnije otarasi.

Tom je, izasavsi iz WC-a ostao ukopan u mestu.Bio je nemocan daizusti bilo sta.Daia jeOna se ljubila sa Ruyanom, najboljim drugom njenog bivseg.Nista gore od toga za njega.
Odjednom je zvuk lomljave odzvanjao u njegovim usima.Prvo je pomislio da je ogledalo palo u WC-u, ali nije to bilo u pitanju.Nesto je u njemu tafda puklo, rasprslo se na delice, a onda ga na samu pomisao te scene probadalo iznutra.Jednostavno je odsetao, prosao hladno pored njih.Vratio se u ucionicu.Svi iz razreda su bili unutra, a Daiine drugarice su pricale pored druge klupe u srednjem redu.

Znao je da se svidja Valentini, zato je to iskoristio kao najgori nacin da se opsveti Daii, te je prisao Valentini I udario joj zvalu.Ona je zacudjeno prihvatila igru dok je ceo razred buljio u njih.Sekunde su odlucile ishod ovog trenutka.Daia je usetala, besno brisuci usne, dok je Ruyan molecivo isao za njom, priznajuci koliko je voli.

Iskolacila je oci, ugledavsi ovo dvoje kako se ljube pred celim razredom.Ovi iz razreda su se smejali ovoj situaciji jer, svi su znali da su Daia I Tom zajedno, a sada su se gurkali I pricali svasta.
-Tom!-vrisnula je trgnuvsi njega I Valentinu
-O!Miss neverna se vratila.-rekao je ironicno, privukavsi vise nego zbunjenu Valentinu ka sebi

Daia je pognula glavu.Znala je tacno sta je Tom video.Ali samo je deo istina.Nije sve svesno odradila, dok je on ovo uradio zbog osvete.
-Onda nemamo o cemu da pricamo.-rekla je, stavivsi ranac na na rame.Par zihernadli na njemu je zazveckalo prekrivajuci tisinu.-Imaj na umu.Tebi Ruyan nije nista, I ono nije onako kako je izgledalo, a meni je Val najbolja drugarica.Ali vidim da sada vise nije ni to.-rekla je I odsetala dok su se suze caklile u njenim ocima I polako slivale niz njene obraze.
-Dayce.-krenula je Valentina za njom, ali ju je Tom jednim pogledom zaustavio, nateravsi je da ga poljubi
-Stoko!-prokomentarisala je Vivien izletevsi iz ucionice sa svojim stvarima.
Znala je tacno sta njoj Tom znaci, dok je sa druge strane sumnjala u to sto ona znaci Tomu.Istina, nije znala celu pricu, ali ce joj Daia sve izblebetati dok bude neutesno plakala u svojoj sobi punoj Tomovih slika.

Kada je stigla kod nje, ona je jecajuci cepala sve Tomove slike.Osecala se izdanom jer on joj je u tom trenutku znacio sve I vise od toga.Ona je znala ko je on I cuvala je njegovu tajnu a on joj je uzvratio na najlepsi moguci nacin!

-Dayce.-rekla je neznim tonom zagrlivsi je
-Pusti me Vivien!-vrisnula je, iskobeljavsi se iz zagrljaja.
Sela je u cosak u koji je imala naviku da se zavuce kada je bila tuzna.Polozila je glavu na kolena I, klateci se napred-nazad, nastavila da jeca.
-Sta se desilo?-progovorila je najzad Vivien-Ne bi on to tako Valentinu odjednom.
-Ruyan me je poljubio ispred WC-a I pretpostavljam da nas je Tom video.-zajecala je jos jace.
-Aaaa-izustila je zalosnim tonom Vivien, jako zagrlivsi Daiu-Ali zasto bas Valentina?-upitala je potom
-ON JE JBN VAMPIR!-prasnula je Daia-ON jednostavno zna da joj se svidja!
-Stoka!-promrmljala je Vivien

Ok, nije niko kriv.Ovo je samo jedan ogroman nesporazum.Sad oboje misle da ga ovo drugo vara.Ako uzmemo u obzir to da je Daia prihvatila Ruyanov poljubac, pogresila je I ona to priznaje te je sebi olaksala I odgurnula ga I opalila mu samar.A Tom je, sa druge strane, zazvalavio jednu od njenih najboljih drugarica, bez da joj dopusti da objasni.

Nisam mislio da ces TI! glasila je Tomova poruka.Daia je u trenutku zajecala jos jace I bacila telefon.Udario je u zid I u delovima zavrsio na podu.
-Dayce, to je NOKIA N73!-ciknula je Vivien, na sta joj je Daia uputila prekoran pogled pun suza.
-Da li mislis da je meni TO sad vazno?!-razdrala se Daia.

Tako su sedele I camile u Daiinoj sobi slusajuci tuzne pesme.Upravo je pocela pesma Hold on be strong.Ta pesma je bila na evroviziji 2008. a pevala ju je Maria, predstavnica Norveske.Naziv pesme mozda jeste davao tracak nade, ali same reci joj uopste nisu pomogle, pogotovo ne refren.

-You might be saying ooh, I don't wanna be lonely
Ooh, I don't wanna be by myself
Ooh, don't wanna be lonely
Why ain't anybody lovin me?-pevusila je Daia, krenuvsi ponovo da place.Toliko je za tih nekoliko sati proplakala da Vivien nije vise znala kako da je smiri.
-Prestani molim te!-zastenjala je Vivien-Places vec dva sata bez prestanka I vrtis tu glupu pesmu od koje se samo osecas gore!
-A sta drugo I mogu da radim?!-vristala je Daia kroz jecaje
Vivien je zapusila usi dok ova nije prestala da vristi.
-Osecam se kao Adrijan Mol kada se Pandora smuvala sa Najdzelom.Jos gore!-rekla je, brisuci suze
-Tako je vec mnogo bolje.
-Valjda.-rekla je, smrknuvsi.-Sta sada da radim?-upitala je Daia setivsi se svega a reci svih tuznih pesama koje je slusala tog jutra su joj proletele kroz glavu, te je ponovo zaplakala.
-Kao prvo.-pocela je Vivien-Da se smiris I kao drugo da nastavis dalje.-ponosno je izjavila.
-To ti je ono na foru, stvari koje trebam danas uraditi: 1.Ustati 2.Preziveti 3. Otici u krevet!-rekla je Daia smorno.
-A ti bi da places do kraja zivota?-upitala je Vivien strogo, na sta je Daia nemo klimnula glavom.-Vidi!-pocela je potom-Smucilo mi se ovo tvoje kukanje!Ustaj idemo na kafu ili idem kuci.-zapretila je .
Daia je ustala, odsetala do vrata, otvorila ih-Onda idi.Mozda preterujem ali meni nije lako.Ako ne zelis da slusas moje plakanje, sto ni ne moras da radis, onda idi!-rekla je, zalupivsi vrata kada je Vivien besno izasla iz sobe.

Sklupcala se u svom cosku I klatila, plakala, klatila, plakala

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Dec 17, 2008 10:30 pm

tome na raport odmax*dowllachi se,shamari llete na swe strane*...
sad llepo da odesh kod moje cerke...lol...daie i da prichash llepo sa njom jell si chuo..*glleda je kuchecim ochima*..chuo sam ewo ako treba cu da lletim samo mollim te nemoj wishe da me shamarash...
-e tako wec moze a sad wuchi swoje najllepshe dupe na swetu kod daie...
damn....this is so awsome....swaki twoj chapp je swe bolji i bolji...brate...lol...nastawi tako i nemam rechi wishe...lol...
Back to top Go down
BILL 4 ever
Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Dec 17, 2008 10:34 pm

weeeeeeeeeeeeeeee
dobila sam svoju dozu chappy-a
weeeeee
sad mi je napokon dusa na mjestu...xD
ugl. chapp je predobar iako ce tom dobiti batina od mene Housewife
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Dec 17, 2008 10:36 pm

ooo, prava stvar tek dolazi u sledecem chapteru XD morala sam da se ubatzim -.-''

ljudi, nije on kriv, ovo je Ruyanovo maslo! *points at Ruyan*
osim toga, cekajte sledeci chapp n_n

danke sto citate i kommujete

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Dec 17, 2008 11:50 pm

e EXTRA je meni se bash,bash,BASH svidja...ali bre Tom je stvarno preterao...!!!
jedva chekam nastavak... dance
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 12:22 am

super je! svidja mi se.... ljudi grese, tako je to uvek...
al ajd sad da ne filozofiram... ugl. super je chapp!!!!

Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 12:24 am

EXTRA JE!!!

Tom je ba ispao stoka.

eljno čekam sledeći deo.
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 1:37 am

auuuu bas se sve zakuvalo...nadam se da ce se pomiriti...

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 12:21 pm

Nešto mi smidi ovaj Ruyan...
Super je!
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 4:08 pm

22 STRANE! wow!

faint

nikad nisam bila popularnija XD
hvala vam ljudi sto citate... dweeb dance

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 6:16 pm

mane zaxwaljuj se ti nego stawljaj chapp....ako necesh da idemo u poxod na tebe kao shto cemo na kacu?!!!!
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 7:36 pm

Lol, slobodno...niko ne zna gde zivim...
Osim Ivane, ali ona ima zdravog razuma da me ne ubije jer nece onda imati ko da stavlja price o vampirima koje imaju genijalnu radnju *laska sama sebi*

XD...anywayz, chapp stigne veceras, ove nedelje sam lepo raspolozena, ali samo zato, za vikend nema nista *plezi se*

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 7:41 pm

* lollypop *,budi srecna shto imam moju omiljenu llizallicu u ustima,i zato shto sam srecna....lol....jedwa chekam*bulji u llizallicu*....a za wikend werowatno nisam tu!!!!!
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 10:03 pm

Ohohooo...pa, nisam bas nesto raspolozena, ali trudim se da ne budem tuzna...Izvolite jos jedan chapter...

Chapter 15: Fizicko!

Na pola duse zivim ja
tu pokidat se nema sta
na pola srca jos sam njen
a napola umirem

-Daia, sreco-rekla je Polin, Daiina majka, kada je usla u njenu sobu.-Bleda si.Vec dva dana nista nisi ni jela ni pila.Jesi li dobro?-pitala ju je Polin zabrinuto
-Dobro sam mama.-rekla je Daia
-Nesto se desilo!-zakljucila je Polin-To je onaj decko Tom, zar ne?-rekla je potom
-Da.-odgovorila je
-Sta je uradio?-upitala je, sednuvsi pored nje
-Duga prica mama.-odgovorila je tiho, vec umorna od plakanja.Njene azurno plave oci bile su crvenkaste I izmucene od plakanja u protekla dva dana.Ponekad bi samo prisla prozoru svoje sobe I cekala da on prodje, kao I obicno jer je stanovao u ulici pored njene, ali on nije prolazio sam vec je sa njim uvek bila I Valentina, a ona je bila osoba koju Daia nije zelela da vidi.
-Dobro, ako ne zelis da pricas samnom o tome, u redu je.Ali ucini majci veliku uslugu I pojedi ovaj sendvic.-rekla je ljupko, izlazeci iz Daiine sobe.

Tom se nije javljao, razumljivo.Nije ni ona njemu.U skolu nije isla, nije joj bilo do skole.Profesori bi se samo okomili na nju, a ona bi sigurno rekla nesto sto ne bi smela da kaze jednom profesoru.Vivien I Marien su dolazile.pokusavale da je odvuku u skolu.

Ponedeljak, 22. septembar

Tom se nije javljao.Razumem zasto.Nisam isla u skolu, a sa Valentinom se vise ne druzim.Ja njoj nikada nista nisam skrivila da bi mi ona onako vratila.Jos uvek ne mogu da verujem da ona krvopija (MOJA krvopija!) I ja vise nismo zajedno.Sada znam kako je bilo Adrijanu Molu.

Zatvorila je dnevnik I zaklopila oci.Zaspala je nekoliko trenutaka kasnije.
-Budi se!-osamarila ju je Vivien
-Sta do?!-iznervirano I sanjivo je promrmljala Daia
-Imamo danas ceo dan fizicko!-cijuknula je Marien
-Nema sanse.-rekla je I protrljala oci koje su povratile svoju nekadasnju boju.Podocnjaci su joj zato bili ogromni.
-Ima, ima.Ceo dan zezanje na kozlicu I gredi!-potvrdila je Vivien, iz Daiinog ormara vadeci opremu za fizicko
-Dobro.-rekla je-Lepo se provdite.
-Ma ustaj!-rekle su I izvukle iz kreveta.

Ubrzo se Daia obukla I zajedno sa Vivien I Marien uputila ka skoli.
-Tom I Valentina ce ceo dan balaviti jedan po drugom-zgadjeno I povredjeno je rekla Daia-Ne zelim da budem svedok tome.
-Heh.Pusti njega sada.-odmahnula je Marien rukom
-Bar cemo mi moci da radimo vezbe istezanja koje dugo nismo radili.-dodala je Vivien
-I trbusnjake!-nasmeseila se zadovoljno Daia, po prvi put u tih par dana

-Danas ste pod mojom komandom!-drao se profesor fizickog dok su svi, osim Daie, trcali.
-Gospodjice Daia!-svirnuo je gospodin Majers u pistaljku-20 trbusnjaka.-rekao je potom, a Daia je legla na strunjacu.

123brojala je u sebi

Tada je ugledala njega.Imao je kratak sorc I belu majicu.Protcrao je pored nje mrko je gledajuci.

Daia ispusti zalostan krik I nastavi da radi trbusnjake.

-Da, a onda sam ja rekla da je moron.-nasmejala se Valentina, obracajuci se Vivien I Marien koje su pokusavale da je maksimalno ignorisu.Istezale su se na razboju, dok je Valentina blebetala pored njih.

Daia je polako setala po gredi, ponekad izgubivsi ravnotezu, te je zavrsavala na strunjaci ispod.
Izgledala je uzasno.Nikada se nije videlo da je toliko mrsava, imala je ogromne podocnjake, a izraz lica joj je bio sumoran.

Ponovo se popela na gredu.Do skora je trenirala gimnastiku, I pokusala je da se priseti onoga sto je radila na treninzima, ali bi opet samo zavrsila na strunjaci sa bolom u nozi, ruci ili ledjima.

Svima ostalima je bilo savrseno.Bili su veseli, a Ruyan se stalno bio pored Valentine.Muvao ju je I tada je Tomu prekipelo.Udario ga je tako jako da ni sam nije bio svestan toga.
-To ti je sto sada muvas I moju drugu devojku!-prasnuo je zatim, vidno besan I iznerviran.Nije mu bilo toliko stalo do Valentine, ali njegova devojka je njegova devojka.
-Da li si glup ili se samo pravis?-podlo se nasmejao Ruyan, drzeci dlan na mestu gde ga je Tom udario.On mu samo uputi zbunjen pogled.Oko njih je stajalo celo odeljenje, cak I profesor, I svi su skandirali Tuca, tuca
-Glup?-upitao je, a Ruyan ga je zatim udario u stomak.Nije ga toliko bolelo ali mu je izbio sav vazduh iz pluca I to je uzasno zabolelo.Daia je prepadnuto gledala ovaj prizor.
-Zar nisi primetio nesto cudno u vezi tvoje bivse danas?-ponovo se nasmejao, te je Tom iskoristio to sto ovaj nije obracao paznju da mu udari jos jednu pesnicu.
-Daia!-vrisnuo je Tom-Sta to on ima, a ja ne?Zasto si morala da se ljubis sa njim ispred muskog WC-a ako si znala da sam ja u njemu?!-dernjao se, a Daia je zajecala.
Oborio je Ruyana na parket, udarivsi mu pesnicu.
-Prestani!-zavristala je Daia, zadrzavsi Tomovu ruku.
-Jos ces I da ga branis?!-zarezao je
-Nije ona mene poljubila, moronu!-zastenjao je Ruyan u bolovima.Lice mu se blago nadulo I nos mu je krvario.
-A?-trgao se Tom pogledavsi u Daiu
-Idiote!-procedila je kroz zube, ustala I otisla u WC.

Ubrzo se umila I rashladila.Lice joj je iz nekog razloga bilo jako crveno I vrelo.Nije bila bolesna, to je sigurno bilo trenutno.

Nije samo znla ko ce ovoga puta progovoriti prvu rec.Da li ce joj se Tom izviniti, ili ce ona u jednom trenutku puci I poljubiti ga pred Valentinom.

-Nisam znao.Izvini.-uzdahnuo je neko sa druge strane vrata
-Kao da je vise I vazno.-rekla je sumorno sakupljajuci vodu u dlanovima.
-Vazno je!-rekao je, znatno povisivsi ton.
-Nije.-nastavljala je sa istim tonom.Umila se jos jednom I brisajuci lice peskirom izasla iz WC-a.On je hodao iza nje, pognute glave.
-Prestani da ides iza mene!-prasnula je odjednom, zastavsi.Skupila je ruke u pesnice I sve ih vise nervozno stezala.-Dosta mi je ovako glupih situacija, neprospavanih I proplakanih noci!Jednostavno IDI!-okrenula se, naglasivsi zadnju rec, te je par suza proletelo kroz vazduh sa njenom kosom.Tresnula mu je peskir na grudi i krenula ka zenskoj svlacionici.
-Stani!-vrisnuo je, sabivsi je uza zid tako da je njene ruke, sa strane, drzao svojima, te ju je poljubio.

Iz ovoga se nije mogla iskobeljati, a nije joj ni bila zelja.Kada je on napokon, pomalo plasljivo, prelomio poljubac I pustio joj ruke, udarila mu je samar i jurnuvsi niz hodnik uletela pravo u zensku svlacionicu.

Navalila se na zid.Kako je ona skliznula niz zid, tako su suze klizile niz njene obrazeLagano, bolno

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
diamond.luxury
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 10:12 pm

e alli ti bash morash da prekinesh kad je najzanimljiwije????
majo sllazem se sa iwanom swaki twoj chapp je bolji od predxodnog....tolliko se udubim da chak zamishljam sebe umesto daie....owo mora da je tom...deffo...ne bi ona tako reagowalla da je ryan...
Back to top Go down
billovka94
Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 10:14 pm

nzm sta da kazem... lepo je... i cini mi se taaaaako realno... msm kad tom ne bi bio vampir.... jer ljudi uvek grese, i taman im se pruzi prilika da to isprave... a oni onda jos prave i nove greske... nzm........
jedino mi je zao sto vise nema billa... ali cekacu da ga vratis...
nekako mi ovo nije vise onaj ff sto sam navikla da citam... jednako je lep i zanimljiv... ali nije onaj sto je bio... msm radnja se promenila.... toliko od mene....

Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Dec 18, 2008 11:05 pm

Sve bolje od boljeg.....................
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevare of the night   

Back to top Go down

Bevare of the night
View previous topic View next topic Back to top 
Page 13 of 16Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Rhythm Night in San Jose
» Desyre - Warning Of The Night