Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Bevare of the night

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AuthorMessage
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Bevare of the night   Tue Oct 28, 2008 11:07 pm

Ok, so...dosla sam na ideju da napisem novi, duzi ff, ali tju sada staviti samo jedan kratji uvod, kako bi mi vi rekli da li da ga uopste stavljam ili da brisem temu...So, sa razloom se ff zove ovako, jedan jedini razlog xDDD zove se tako zato sto je pomalo, pa nije horor, ali je malo jezivo na pocetku...xDDDD a i simbolizuje vreme kada su se upoznali etc. etc. E i da naglasim da tje prvi chappy dotji za negde, nedelju, mozda cak i dve
dok ne sredim sve sto sam do sada napisala xDDD

UVOD

Ona je jedna obicna devojka.Ima decka, zivi sa svojom porodicom i ide u srednju skolu.Zaista uziva u malim stvarima i veruje u pravu ljubav, mada, cesto se razocara...
Uglavnom sve sto je radila celig svog zivota bilo je da slusa muziku.Od klasike pa do metala, voli sve, iako sada izbegava da slusa klasicnu muziku.
Ovo, ovo je prica o njoj.Mozda se cini kao da ce pricati o njenom pronalazenju prave ljubavi i misterioznom upoznavanju svojih idola, ali zapravo govori o ljubavi koja se krije iza prijateljstva koje je vremenom stekla sa jednim deckom.Takodje ce vam se ciniti da je duga, ali nije, zapravo ce biti prilicno kratka, ali ne i previse...
Zasto sam sada pomenula misteriozno upoznavanje svojih idola?Zato!Jednostavno zato sto ce se upoznati pod jako...hmm...cudnim okolnostima...
Jos da dodam, uvek je volela da cita pomalo strasne price, zato ju je te noci i zanimao taj visoki mladic crne kose, obuccen u crni mantil koji je lice skrivao velikim, crnim naocarama za sunce...

~*~*~*~*~
Vasoj masti ostavljam da se pitate ko je taj crni mladic, gde ga je videla, i zasto se osetila bezbednom da ga prati...

EDIT:

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)

Last edited by xChieco Vampirex on Sat Dec 27, 2008 10:32 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue Oct 28, 2008 11:16 pm

ovako...kao shto rekoh na Skypeu...jedva chekam...da vidim shta ce da se desi...!!! Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue Oct 28, 2008 11:24 pm

Da, a kad sam ti prekopirala kraj prvog chaptera, tek si tad pocela da se krckas xDDDDD :devilish2: Devilish

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue Oct 28, 2008 11:30 pm

nije fer...hocu da chitam...!!! Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone
a ne da se krchkam...dosta je bilo za leto... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue Oct 28, 2008 11:33 pm

kako si nam misteriozna!
jedva cekam da pocne prica...
Back to top Go down
View user profile
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1472
: over the rainbow with tom.

PostSubject: Re: Bevare of the night   Tue Oct 28, 2008 11:53 pm

Eh...prwo kad si rekla chowek u crnom mantilu sa crnom kosom....meni odmah pao napamet Bill...xexexeeee....
Jedwa chekam da widim schta tje biti daljee......msm,kad budee zwanichno pocheo Smile
Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
: Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Oct 29, 2008 12:12 am

wooo jedva cekam jedva cekam oh boy oh boy
Maja namjerno sad ne ostavja da malo krckamo jer je EVIL very very EVIL Twisted Evil Devilish :devilish2:
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Oct 29, 2008 12:30 am

Ajde ljudi, kad vetj imam napisano, da stavim da ne ispadnem toliko evil, ali sledetji tjete malo da popricekate xDDD Da ne bude zabune, isla je popodne u skolu xDDD

Bevare of the night

Chapter 1: Rasplet belih zuba

'Proklete knjige!'pomislila je skupljajuci knjige sa poda.Nalazila se u hodniku dizajnerske srednje skole u koju je isla i tada se zavrsio zadnji, sedmi cas.Pozurila je da izadje napolje kako ne bi propustila tramvaj.Usput je, kao i uvek, izvadila knjigu
'Vampir Lestat' koju je citala po ko zna koji put.Koracala je, na njeno veliko iznenadjenje, skoro pustom ulicom, koja se cinila mracnija nego pre.Nije marila za pomalo strasne zvuke sa strane, vec je navikla na to.Toliko je puta prosla tom ulicom.

Nastavila je da cita svoju voljenu knjigu, dopustivsi da lisce tiho suska i poneka se grancica polomi pod njenim nogama.

Kao sto to obicno biva, zakasnila je na tramvaj, propustila ga je za delic sekunde. 'U redu.'pomislila je,'Cekam sledeci'.Sela je na obliznju klupicu i nastavila da cita. Posle nekog duzeg vremena, koje joj je delovalo kao da je proslo oko dan ili dva, neobicno zelen tramvaj se zaustavio ispred stanice.Bio je krcat sto se moglo ocekivati za ovo doba dana.Ustala je uz veliki, mozda cak preveliki uzdah, kada je vozac tramvaja krenuo dalje. Sela je nazad na klupu dok joj je desno oko igralo od nervoze.'Ovo nema smisla!'rekla je na glas, nateravsi i ono malo ljudi da usmeri svoje poglede u nju.
Zacrvenela se i nastavila da cita knjigu.

Nije znala sta ju je toliko privlacilo kod knjiga sa vampirima.Verovatno je samo zelela da na cas pobegne od stvarnosti i uroni u nestvaran svet, cudnih bica, za koje nije verovala da postoje.Ipak, nastavljala je da se vratja trom svetu u koji nije verovala.Vracala mu se kroz knjige koje je citala kad god bi imala prilike...

Nakon kraceg vremenskog perioda, drugi tramvaj je stigao.Ustala je, opet uz uzdah i veliku muku, brzo, cak jos malo i trceci krenula ka tremvaju.

Jedva je zakoracila u tramvaj, kojim je mrzela da se vozi, te je ponistila kartu u automatu.Bez traga i jednom mestu u tramvaju, stala je kao i nekolicina ljudi i zadrzala se za metalnu sipku kako ne bi pala pri naglom polasku.Sluicajno je udarila u sobu iza nje.Okrenula se ugledavsi misterioznu osobu u crnom mantilu koja se zlobno iskezila, stavljajuci svoje ostre ocnjake u prvi plan.

~*~*~*~*~*~

ovde je kraj, jeste kratak prvi chappy, ali nije imalo smisla staviti ga da ubde duzi...xDDD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Oct 29, 2008 12:34 am

super je...misteriozno...mmmmmmmmmm Very Happy
jedva chekam dalje...a ovaj u mantilu je sigurno Bill(swatkish mali)...!!! :haerly: :heartly:
Back to top Go down
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Oct 29, 2008 12:36 am

jeeeej prva saaam Ballerina
majoo vec mogu da te zamislim u poslednoj sceni
super jeee jedva cekam daljeee wiiii zuri majo don't be evil

EDIT:a joooj opet drugaaa nije feeer Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Oct 29, 2008 12:38 am

*~kAcA`95~* wrote:
super je...misteriozno...mmmmmmmmmm Very Happy
jedva chekam dalje...a ovaj u mantilu je sigurno Bill(swatkish mali)...!!! :haerly: :heartly:

To sam ja prwa rekla Katjaaaa.... Smile

Ej,bre...sooper je....
Widisch...ne bi se setila da napischem tako neschto... :DDD
Interesantnooo.... Smile
ljub*
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Oct 29, 2008 12:40 am

hihi vampircici moji obozavani!!!
ocnjaci...
grrrrrrrrrrrrrrr....
super je...
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Oct 29, 2008 12:42 am

Tomova mala wrote:
hihi vampircici moji obozavani!!!
ocnjaci...
grrrrrrrrrrrrrrr....
super je...

Cekaj ko je rekao da je to vampir?! *stavlja ruku preko usta*

xDDD...sooo, hvala, drago mi je da vam se svima svidja...

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Bevare of the night   Wed Oct 29, 2008 11:37 pm

Hun, super ti je start! ekamo new chappy. (:
Samo je bolje da se dogovaramo ta emo, ve sam ti priala za moj novi fanfik i za sve to .... Wink
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Oct 30, 2008 2:18 am

Extra jeeeeeeee,ae pls postavi uskoro pls...

Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Oct 30, 2008 12:57 pm

Alexz_Tomowa wrote:
Hun, super ti je start! ekamo new chappy. (:
Samo je bolje da se dogovaramo ta emo, ve sam ti priala za moj novi fanfik i za sve to .... Wink

Jeeeej, more people who like it xDDDD

Yes, yes, kad bidnes bila sledetji put na msn, dogovoritjemo se *kez*...
I sum sick now, sooo, ne idem u skolu danas i sutra...

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
BILL 4 ever
Super fan
Super fan

Number of posts : 743
: zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: Bevare of the night   Thu Oct 30, 2008 12:58 pm

aaaaaa bas je super pricha
obozavam vampire Jej
ajd chekam nastavak Very Happy
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Bevare of the night   Fri Oct 31, 2008 7:16 pm

Ovo se oduzilo xDDD Nisam mogla da odolim a da se ne poljube, ali nisam htela ni da ga zbrzam xDDD Uzivajte...

Chapter 2: "Jeza"

'Oprostite'rekla je nervozno gledajuci u ostre zube koji su se sijali na svetlosti tramvaja.Progutala je knedlu, nastavivsi da pilji u njih. Nije prestajala da odmerava mladica u crnom mantilu.Jako ju je pocecao na jednu osobu, ali se nije setila na koga, crne naocare joj nisu dozvolile da vidi ista vise od tih biserno belih ocnjaka koji su joj boli oci.Odjednom, tramvaj je naglo zakocio, a misteriozna osoba je bukvalno skliznula iz tramvaja, krenuvsi da seta napustenim parkom.Nije mogla da objasni zasto ju je ta osoba toliko zanimala, jednostavno je imala neobjasnjiv osecaj u stomaku i morala je da istrci iz tramvaja.

'Nisam ranije naisla na ovaj park.' tiho i zabrinuto je rekla, zakoracivsi u vise nego mracan park, te je istog momenta osetila hladan vetar koji je dopirao do njenih kostiju, u koje je uneo neverovatnu jezu.

Sakrila se iza drveta kada je ugledala misterioznu osobu kako sedi na klupi.I dalje je nosio naocare i cinilo se kao da je cekao nekoga.Jos nekih pola sata se niko nije pojavljivao u parku, osoba je sedela na klupi, malo malo podizuci pogled.

Spustila je pogled da izvadi telefon koji je vibrirao u njenoj torbi.Primila je poruku od njenog decka.Nije se previse obazirala na to, vec je vratila mobilni u torbu i krajickom oka skrenula pogled na klupicu.Na njoj nije bilo nikoga, i osetila je jezu u kostima.Zabrinuto je pogledom trazila osobu koju je pratila u park.Nigde je nije bilo, a odjednom je osetila neciji dah na svom vratu.Tada se najezila po treci put te veceri, strahujuci od toga ko se nalazi iza nje.
'Zasto me pratis?'upitao je pomalo detinjast glas, sto nije bilo ono sto je ona ocekivala.'Toliko sam zanimljiv?'ponovo je upitao nasmesivsi se.
'Ovaj, ja...Pa tako nekako.'odgovorila je pomalo glupo, te se okrenula i ispred sebe ugledala neverovatno lepe, kestenjaste oci.
'Bill.'nasmesio se, pruzivsi joj ruku.'Drago mi je.'dodao je zatim, nastavivsi da se kezi.
'Daia.'odgovorila je nekako, pruzivsi mu ruku, te su se u znak pozdrava rukovali.
'Nisi mi odgovorila na prvo pitanje'rece on, a njegov osmeh nestade'Zasto si me pratila?'upitao je.
'Paaa...'pocela je, zacrvenevsi se...
'Dakle...'prosetao se oko nje, nagnut prema njoj...
'Nisam sigurna zasto...'odgovorila je iskreno, nelagodno se nasmejavsi
'Recimo da ti verujem' nakezio se, a ona je pocela da bulji u njegove zube'Sta bi se desilo...'zastao je, primetivsi nacin na koji mu ona gleda zube
'Zasto tako gledas u moje zube?'upitao je sumnljivo
'Uzasno su ti ostri i veliki ovi ocnjaci, zar ne?'odgovorila je istim tonom.

On se nervozno nasmeja.

'Da, na neki nacin.Zasto buljis u njih?'upitao ju je ponovo
'Uzasno, ali uzasno si bled.'rekla je ona,opet sumnjivo, osmotrivsi ga od glave do pete
On procisti grlo. 'Da, takav sam, a zasto?'upitao ju je nakezivsi se'Zelis li da me pitas nesto u vezi toga?'zlokobno se nasmejao, ponovo pocevsi da kruzi oko nje
'Ovaj...Pa i ne, samo je jako cudno za normalnu osobu...'rece ona kao da je to najobicnija stvar na svetu.
'Da, upravo tako.'zakljuci on'Za normalnu osobu.'dodao je zatim i zlobno se nasmejao'Prilicno si slatka'uzdahnuo je, uhvativsi njenu bradu izmedju palca i kaziprsta.
'Ovaj...'zacrvenela se'Hvala.'
'Nema na cemu'nasmejao se, udaljivsi se malo

Ona odahnu, ali jeza opet prodje kroz njene kosti.

'Ruke su ti hladne.'rekla je, osetivsi njegovu ruku na svojoj
'Znam, zima je.'nasmejao se naivno, izvukavsi rukavice iz dzepa
'Lakiras nokte u crno?'pitala ga je, zapazivsi njegove nokte dok je stavljao rukavice
Klimnuo je glavom, ne rekavsi nista
'A, sta te dovodi ovde?Ne izgledas kao neko ko bi ovde ziveo.Hocu reci, tvoj srpski bas i nije nesto.'rekla je, pognuvsi glavu.

Seli su na klupu...

'U pravu si.'uzdahnuo je, navalivsi se na klupicu, pogledavsi gore, u zvezde'Nisam odavde.Samo sam svratio.'dodao je
'Kako ti se svidja?'pitala je zatim.
'Ah, pa nije lose.Ima puno ovakvih parkova, to mi se svidja.'odgovorio je, nasmejavsi joj se.
'A jer ides u neku skolu?'
'Ummm...Pa ne bas.Ja sam mnogo stariji nego sto izgledam.'nacerio se
'Imas li nekog brata?'
'Ti mora da mi citas misli...'nasmejao se.To je upravo ono na sta je pomislio.'Imam, brata blizanca.'odgovorio je zatim
'Lepo.'slabo se nasmesila'A jer i on tako bled kao ti?'
'Hm!Zar ne mislis da si previse radoznala?'nasmesio se
'Izvini.'pocrvenela je
'Nema veze...Zapravo ne, on nije tako bled kao ja.'nasmejao se

Nije mogao da objasni tu cudnu zelju da joj kaze sve sto ga ona pita.Bila mu je slatka, a ujedno ga nije privlacila.Jednostavno je voleo da se, dok ona prica,
izgubi u njenim marinsko plavim ocima, da prati pokrete njenih usana...Ona, sa druge strane, nije mogla da objasni tu cudnu zelju da ga pita sve cega moze da se seti, da zna sve o njemu.Mora priznati, jedina stvar koja nije lepa kod njega jesu njegove ruke, bile su i previse hladne.

'Heh, volis da se valjas u liscu?'upitala ga je, ugledavsi gomilu opalog lisca koje niko nije dirao od kada je opalo
'Pa da, zasto da ne'odgovorio je, usmerivsi pogled na isto
'Pa ajde onda!'cijuknula je, uhvativsi ga za ruku.

Nakon nekoliko trenutaka, ludacki su se gadjali liscem.
'Ha!'pobednicki je uzviknuo kada ju je oborio na liscem prekrivenu zemlju.
Ona se samo nasmeja, a on stavi svoje ruke na njene, kako bi je zadrzao dole, ne bi li ona pokusala da ih oboje prevrne.
'Previse si blizu.'rekla je u pauzi izmedju smejanja
'Znam.'odgovorio je zagledavsi se u njene oci.Ona je uradila isto sto i on.
Nakon nekoliko trenutaka koji su se cinili jako dugi, spustio je lagano svoje usne na njene, spojivsi ih u, za njih, sladak poljubac.

~*~*~*~*~
Zar ovo sve ne bi bilo mnogo bolje da ona nema decka??Sta mislite? xDDDD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Bevare of the night   Fri Oct 31, 2008 7:27 pm

docekala sam ga!!!!
extra je!
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad

PostSubject: Re: Bevare of the night   Fri Oct 31, 2008 7:45 pm

kako je dooobroooo!!! jako mi se swidja FF!!!

e kad swi pishete o wampirima, moracu i ja... lol! ma shalim se!

:no1:
Back to top Go down
View user profile
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Bevare of the night   Fri Oct 31, 2008 8:41 pm

Znala sam da je Bill,znala sam da je Bill,znalaaaa sam*skache po sobi*.... :jump: :jump: xDDD bounce bounce bounce aaaa
aj,stwarnoo je extra.......
Pozhuri sa drugim chappy-jem....!!!!
Nznm zaschto,ali msm da tje kraj biti tuzhan,i ako to ne bi htela...!! Ma ne bi htela kraj....!!!!!! U r right!
Back to top Go down
View user profile
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Bevare of the night   Sat Nov 01, 2008 12:29 am

EXTRA JE...bilo je vredno chekanja... Very Happy U r right!
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
: Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: Bevare of the night   Sat Nov 01, 2008 10:19 am

Wow, Majo, ovo je, majke mi moje lude, fenomenalno!!! Cim sam procitala naslov, znala sam da je o vampirima!!! I ja sam isto htela da pisem o tome (Bil vampir, Tom... ha, ha, nesto drugo), ali jbg... No, nema veze, tvoj rad je dovoljno dobar. Wink Novi deo... BRZO!!!
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Bevare of the night   Sat Nov 01, 2008 12:59 pm

E extra je...Previse pitas.... Very Happy

Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Bevare of the night   Sat Nov 01, 2008 3:57 pm

aaa divnoooo je aww vec sam zamislila billa takav aaaa
ma pusti bolje je da ona ima decka i da ga bill ugrize :muahaha: :kidd: Twisted Evil :devilish2: Devilish
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevare of the night   

Back to top Go down

Bevare of the night
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 16Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Rhythm Night in San Jose
» Desyre - Warning Of The Night