Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sun Oct 26, 2008 12:26 am

Aeeeeee ps postavi...cita nam seeeeeeeee...

Super fan
Super fan

Number of posts : 583
: Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sun Oct 26, 2008 2:51 am

ooooo dada znam ovu pricu citala sam
i jedna je od najboljih
ali nepricam sta ide dalje Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Tue Oct 28, 2008 12:28 am

Hoceeeeeem jaaaaaaaaaa....

Nice fan
Nice fan

Number of posts : 267
: **Automatisch**
Registration date : 2008-07-21

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Tue Oct 28, 2008 12:55 pm

Gde je sledeci deo???? Sad Sad
Back to top Go down
View user profile
Lolita
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 241
Registration date : 2008-10-16

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Tue Oct 28, 2008 1:43 pm

bas mie drago sta wan se swida <333

CHAPTER 9.

..i want to love you but i better don`t touch..
..I want to hold you but my senses tell me to stop..
..i want to kiss you but i want it too much..
..i want to taste you but my lips are venomous poison..

kad san se ujutro probudila bill nije bio kraj mene.na minutu sam pomislila da sam swe samo sanjala,ali sam onda primjetilanjegowu narukwicu koju je uwijek nosio oko ruke.krenula sam je uzeti i primjetilla sam da na njoj zaprawo nesto pise.nesto je bilo ugrawirano.bilo je pomalo izgrebano i zastarjeslo ali sam uspjela desifrirat.
ALEX 3.8.1896.
WTF? alex 1896? mozda je wampir,onako prekrasan i pristojan..ma ne.pricam gluposti.pa wampiri ne postoje! to mu je sigurno neki pradjed. da,pradjed,to je.
krenula sam se spremiti za skolu.obukla sam se na brzinu i otisla do kuce Kaulitza da dam Billu narukwicu i da ga iznenadim.za nekih 15 minuta bila sam tamo.kucala sam na wrata,ali nitko nije odgowarao.zwonila sam,isto nista.gurnula sam wrata i otworila su se.na prwom katu kuce ocito nije bilo nikoga.krenula sam do billowe i tomowe sobe.tamo su wrata bila odskrinuta i ja sam zakucala.nazalos malo prebrzo i prejako pa su se i owa wrata otworila.prizor koji me cekao unutra je bio zadnje sto sam htjela widjet.swe se dogodilo u djelicu sekunde.tom na krewetu,igle oko njega,ubrizgawanje..bila sam paralizirana i bez rijeci.Tom me ocito nije primjetio pa sam nakon nekog wremena slabasno uspila izreci
-tom?tom kojeg boga izwodis?!
-oces malo?
osamuceno me pitao i nasmijao se.prisla sam mu u strahu,kao da mi je prwi susret s iglom.pa i sama sam we probala drogu,ne bih trebala dramatizirat.
-dodi mi...
tom je pjewusio.
-tom..odkad se ti drogiras?!
-hahaha.
-oke,s tobom se u owakeom stanju neda razgowarat.
-tila,tilice..ti si moje sunce..moja doza heroina..
zatworila sam oci i udarila ga swom snagom.
-cemu to?
weselo me upitao.
-cemu to? CEMU TO?! budalo najranije ujutro ti lijepo sjedis na krewetu i drogiras se! jel ti jasnije?!
-dodi miiiii...
ustao se s kreweta i zgrabio me oko struka.krenuo mi je skidat majicu.
-budalo sta ti mislis da radis?! drogiras se,jel ti to dowoljno?! jos ces i najbolju prijateljicu pojebat! tom,pusti je.
bill je wristao s wrata a tom i dalje nije popustao stisak.
-posljednji put ti goworim,pusti je!
bill me snazno powukao za ruku i zagrlio me.a onda je tom poceo swoje.
-budalo nisam ja kriw sta nisam wampir kao ti! beskorisna krwopija!
blenula sam u soku.dobro,ipak je owi bio nadrogiran.
-tom smiri se...
bill je rekao nekako zbunjeno.
-nemoj ti meni da se smirim! neka ti cura zna tko si stwarno..ajde alex,reci joj,ili ce ti bit lakse ako ja ispricam?!
pogledala sam narukwicu na swojoj ruci i nasilno je skinula.gurnula sam je billu u ruke.ili alexu?
-ostalo ti je kod mene.
-pa,kako je to doznati da ti najbliza osoba na swijetu laze? i da,da ima 142 godine?
tom je i dalje ustrajao u swojoj prici,ali bill se wise nije bunio.
-bill..sta je njemu?
-nije njemu nista.samo se malo razwezao,to je to.ionako bi ti ja rekao.
bill je slegnuo ramenima,bas kao da je swe ok.
-oke,prokuzila sam was.swe je to jedna welika sala.nisam toliko glupa.nemam glawu samo da mi kosa raste iz nje!
obojici su se lica smrkla.
-sjedi.
bill je pokazao na stolicu.
-kad mi je bilo 5 godina,ja i tom smo se igrali ispred nase kuce u mexiku,gdje smo tad ziwjeli.i neki ljudi su nas promatrali.tom ih je upitao trebaju li nesto,a oni su nas odwukli negdje.u neki podrum.i ja sam uspio pobjeci i kad sam krenuo spasiti toma,netko mi je dosao s leda i ugrizao me za wrat.nakon par sati probudio sam se kod kuce.tom je sjedio kraj mog kreweta i samo je ponawljao braco ugrizli su te.kako su godine prolazile,poceo sam shwacati swoje nagone.i tom isto.nismo ni mi glupi.trazio je da ga ugrizem.a kako jos nisam bio potpuni wampir,on je sad wampir,al bez tih nagona.s godinama ja i tom smo se snalazili i nalazili druge wampire i ziwjeli s njima.trenutno ziwimo sa simone.swakih nekoliko godina selimo se iz skole u skolu.i snalazimo se...
-kako..kako..
bila sam u soku.
-kako prowodite wrijeme sa mnom,ako ja imam..imam..krw?wi wolite krw,jel tako?
-ti si nam prwo ljudsko bice uz koje smo proweli toliko wremena.i kao sto sam rekao,naucio sam kontrolirati se.a tom nema te nagone.
pogledala sam toma koji je spawao.
sutili smo wecinu puta do skole.
-bill..a jeli wi..?
-jedemo samo ziwotinje.ne ljude.wampiri wegetarijanci.
-wtf? kako si znao sta cu ti rec?
-mi jedni drugima widimo misli.ja tebe poznajem puno bolje nego sta mozes i zamisliti.
-ali..zasto mene?
-swidas mi se.
-wtf?
-pa imam i ja ljudska osjecanja.
-znaci swidam ti se?
zagrlila sam ga i krenula poljubiti,kad me odgurnuo.
-ne.
-ali..rekao si da ti se swidam!
-ja sam wampir.ako hormoni podiwljaju i pozelim te jos wise od owog nezemaljskog osjecaja koji sad imam za tebe..mogao bi te stisnut malo prejako.
-ne zanima me.
utisnula sam swoje usne na njegowe.bile su kao od kamena.hladne i twrde.uz njega mi je bilo hladno.
-grijat ce te ljubaw..samo ako ces mi bit nesto wise od prijateljice?
-ah da. citas mi misli!
-drago mi je da si moja..samo moja.
-nisam nista rekla.
-nisi ni trebala.
poljubio me.opet isto,hladno i twrdo.ali mi se swidalo.
drzao je moju ruku swe do ulaska u ucionicu.
dan u skoli je prosao poprilicno brzo.bila sam nekako duhom odsutna...
kasnije sam na brzinu pozdrawila billa i krenula doma.kad sam dosla,po prwi put moji roditelji su sjedili u dnewnom borawku.
-tila,dodi owdje..
-ei tila,kako je bilo u skoli,jesi dobro..dobro sam,hwala sta ste pitali.
rekla sam ironicno,premda su nekad neke stwari wec poprilicno uobicajene da to wise nije ironija.
-sjedi.
mama mi je tiho rekla.
-sta je?recite mi wise.
-selis se.
rekao mi je tihi billow glas u glawi.kako uspije tako komunicirat?!
-nema sanse.
odgoworila sam.
-ha?
moji roditelji su bili zbunjeni.
-nista.recite wise.
-pa mi smo odlucili...odlucili smo se preseliti.
-rekao sam ti.
bill je opet rekao.
suznih ociju sam istrcala iz kuce.
-kljuc je ispod tepiha na ulaznim wratima.samo dodi.
ponekad je bas dobro sto mi cuje misli.
Back to top Go down
View user profile
Lolita
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Tue Oct 28, 2008 1:43 pm

CHAPPY 10

za neke,nikad nema wremena.neki ga imaju prewise.neki bi swe dali za minutu wise.neki ga nisu swijesni.za kaulitze-ono ne postoji.

...It will be as if i never exisited...

trcala sam brzo.prebrzo.wise nisam osjecala suze na licu,waljda su presusile.
naglo sam upala u kucu kaulitza.zatekla sam Billa kako u polu hipnotickom stanju sjedi na kaucu ispred upaljene telewizije.nije me pozdrawio,nije me ni pogledao.
-Bill!
nisam dobila odgowor.
-Bill!!!
sad sam se wec zabrinula a onda je on zatreptao i promrsio nesto sta mi je u prwom trenu zwucalo kao Newor.da,bas to.Newor hrenowke.WTF?nasmijala san se sama sebi i onda sam se sjetila..
-aleeeeeeeeeeeeeeex!
-hah..Tila..
znala sam da ce reagirat.
-znaci,jedu ti se hrenowke?
-hrenowke..ne,owaj..mislio sam ti nesto rec,ali ako si namjerawala kuhat u go girl! nisam rucao..
-spominjao si newor,pa swatih,newor hrenowke.
-ne..owaj..
njegowo lice se smrknulo.nikad ga nisam widjela tako ozbiljnog.imala sam los osjecaj.
-ti..ehm..da..selis se u New York..znam,bilo bi puno jednostawnije da su mi se samo jele hrenowke,ali..ti odlazis..
-ne.ne odlazim.ostat cu tu s tobom,znam da hocu,zauwijek Bill,zauwijek.
-Tila,odlazis.pomiri se s tim.
pocela sam se tresti.
-zasto si tako hladan?ne wolis me?molim te reci mi da me wolis,molim te..Bill,ne radi mi to!
glas mi je potpuno pukao.
-Tila..ja..otici cu prije tebe.nastawit ces dalje bez mene..bit ce isto kao da nisam ni postojao..
-ti nisi normalan..majke mi..nisi..
bila sam ljuta,powrijedena i tuzna.nisam znala sto cu sa sobom.unistio me.
-pusti da ti objasnim.ne bih mogao ziwjeti s pomisli da sam te powrijedio.ne znas kako bi me to mucilo.prije tebe moj ziwot je bio kao noc bez mjesaca.taman,isprazan,ali bilo je zwijezda-znakowa swijetla i razloga.i onda si uletjela u moje nebo poput meteora.najednom swe je bilo zapaljeno,bilo je ljepote,bilo je swijetla,bilo je sawrsenstwa.a sad odlazis,meteor pada preko horizonta i swe je ponowo crno.nista se nije promijenilo ali wise ne widim razloge.wise ne widim zwijezde.i bolje je da ostas prepustena sebi,sama i slobodna,bez osjecaja da ostawljas nesto owdje.
-ali bill.ja ostawljam tebe.ostawljam swoj ziwot.
-wjeruj mi,trenutno mi nista nije wazno osim da ti budes sigurna.
u tom trenu mi je napamet pala luda ideja.
imam rjesenje!
ciknula sam i oci su mi zasjale.wjerowala sam u to.makla sam kosu s wrata.
-ugrizi me.
bill me zgrozeno gledao.
-ne..ne..necu te dowesti u owo stanje.ne pada mi napamet.
-ali pricao si kako je diwno ziwjeti zauwijek! biti mlad i lijep do kraja swijeta!
-nisi normalna! ne znas cemu se izlazes! je ti to necu priustiti,ne usudujem se!
owo sta ja imam nije ziwot,to je meduziwot.
-ali...
-ne.
-bill..
-definitiwno ne.bilo bi dobro da krenes kuci.
poljubio me,po zadnji put i otworio mi wrata od kuce.na odlasku sam se oswrnula.
-nisi odgoworio.wolis li me?
-wolim te i wolit cu te.zauwijek.swaki dan wijecnosti,wolit cu te.je li to dowoljno?
-dowoljno za zauwijek.
izwadila sam iz dzepa malu kutijicu i dala mu je.ne pustaj to.NIKAD.
u suzama sam otisla.dosla sam doma i bacila se na krewet..utonula sam u san i jedino cega se sjecam..je da se zaprawo ne sjecam sto je bilo poslije.
sati su se nizali u nedogled,pretwarali se u dane koji su se pretapali u tjedne.

SIJECANJ

WELJACA

OZUJAK

nizali su se mjeseci.moji zadnji mjeseci u loitsche-u,a ja nisam bila swjesna kako ziwim.nisam izlazila,malo sam jela,ali su ocjene u skoli bile super.roditelji su primjetili neku razliku ali nisu obracali neku weliku pozornost.u ozujku me cekao put u new york.moj nowi dom u elitnom kwartu,nowa priwatna skola i swe nowo..od cega me nista nije weselilo.ziwom me samo drzala pomisao na wjecnost.wjecnost koju mi je Bill obecao.

TRAVANJ

SWIBANJ

LIPANJ

SRPANJ

KOLOWOZ

RUJAN

mjeseci su se nizali i u new yorku.Billa nisam zaborawljala,ali imala sam decka tamo.bila sam wise manje sretna.dosta sam se promijenila,upisala sam tecaj za manekenke i do swoje 16. godine bila sam wrlo slawna.snimala sam razne reklame.slikala sam se 2 puta za playboy i 3 puta krasila naslownicu hustlera.odsjedala sam u najboljim hotelima,druzila se s najslawnijima,wjecno partijala.i u swemu tome,uspjesno izbjegawala bilo kakwe castinge i rewije u njemackoj.ali duboko u sebi nisam se prepoznawala.kad sam to pricala swojoj najboljoj prijateljici i stilistici marizzi ona bi me samo blijedo gledala i rekla
-sa crwenokose na plawusu,ne bi te ni rodena majka prepoznala.
da,iz dna duse sam mrzila swoju plawu kosu.
pretpostawljam da sam se tako skriwala od onoga sto sam.pokriwala stare rane.
i onda su mi jedan dan objawil da mi karijera owisi o interwjuu koji moram dat.aha,oke,mislila sam.ali nee,interwju je bio moja ziwotna prica,u njemackoj,u mojoj kuci u mojoj skoli,i u hotelima..i ponowno me prebojase u crweno.
tog kisnog ponedjeljka sam se swa iscrpljena,s hrpom fotografa iza sebe,zaputila u awion za njemacku.bila sam poprilicno uzbudena.prespawala sam cijeli let.marizza me probudila u suncanoj njemackoj.u berlinu.
ponowno smo prolazili kroz stotine nowinara i fotografa.stwarno me swe to skupa pocelo nerwirat.utrcale smo u hotel i swalile se na stolice kod recepcije.recepcionar je isti tren dotrcao do nas.
-Tila,ne?
-da.
i ja i marizza smo odgoworile u isto wrijeme.
-wasa soba je 482
-onda je twoja 483.
rekla sam marizzi.
-nein,nein,nein.sobu 483 dijele blizanci iz grupe tokio hotel.znaci,gospodice marizza-soba 484.
obje smo imale parne brojewe soba.i obje smo mrzile parne brojewe.
krenule smo u lift i smijale se.
-hahahah.kako su ono rekli?
-to..to..tokio..hahaha motel haha.
kada su se na nasem katu otworila wrala lifta,ispred njega je stajao wisoki decko u bijeloj trenirci i dreadowima.moram priznati,bio je jako,JAKO sexi.odmjerio me od glawe do pete oblizujuci se.pogled mu je zastao na kljucu u mojoj ruci.
-macko,ja sam 483.nawrati koji put.
waljda je mislio da znam tko je,ali swejedno,prihwatila sam igru.
-miiijaau
u sali sam mu odgoworila.njegowo lice se skamenilo,gledao me kao paraliziran.
-ne..ne..owaj..moram da idem..oprosti..
usao je u dizalo i dalje sokirano gledajuci u mene.waljda zna ko sam,ili je shwatio,pa se prepao,nebi bio prwi put.
-freak.
dobacila sam marizzi.
-seeexii seeexii.mislis da ima brata?
-ne treba ti brat,slobodno si owoga zadrzi.
ali bio mi je od nekud poznat..podsjetio me na nekoga..
ma nije wazno.
Back to top Go down
View user profile
Lolita
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Tue Oct 28, 2008 1:44 pm

CHAPPY 11.

..Don`T pLaY gaMes wiTh girL whO caN pLaY beTTer..

uwjerila sam samu sebe da decko iz dizala nije onaj na kojeg sam mislila.
i cim sam se u to uwjerila,postao mi je nekako..sexi.
-Tila,jesi ga widila?ajme..moram ga upoznat! sta mislis,kolko mu je godina!
malo sam glumila potistenost,a onda sam se glasno zahihotala.
-ko prwi njegowo!
tu sam foru uwijek koristila kad se radilo o deckima.pa,ko prwi widi-njegowo,zar ne?
-ej..nisi fer! do maloprije te nije zanimao!
-oladiii..mozda stwarno ima brata..eh da mi je i to widjet..
i nisam imala pojma kolko sam u prawu.
-curo..on MOZDA ima brata,ali ti DEFINITIWNO imas photoshoot za pola sata.
-ou shit! pa sta prije ne kazes?!
uletjela sam u kupaonu i na brzinu se istusirala.kosu sam ostawila onako mokru,pa ionako ce je stilisti sredit.i nasminkat ce me.ok..samo odjeca..ma sta ja znam..traperice i bijela majica.ok,spremna sam.nerwoza me zestoko pucala.nisam bila u njemackoj...pa,dugo.
-Tila,kojeg wraga wise izwodis,pa tamo ce te sredit!
-ma zawrsawam!
izjurila sam iz kupaone i nawukla kozne gleznjace na wisoku petu.
-kako ti to uspije?!
-ma koje?
-kad ne izgledas dobro,izgledas jos bolje.
-marizza..usuti.ajdeee..
powula sam je s kreweta i zalupile smo wratima sobe.pokraj lifta sjedili su decko i cura.swako na swojoj stolici.decko je spawao,ali je izgledao nekako..slatko.
-Tila..ona te gleda..
marizza mi je obratila pozornost na mrsawu plawusu koja je swaki moj pokret gladno pratila.zaprawo,izgledala je kao moja kopija.LOSA kopija.primjetila je da i ja nju gledam i onda je ustala.
-oprosti..jesi li ti mozda..
-Tila.
pruzila sam joj ruku.djelowala mi je simpaticno.
ispustila je nesto poput wriska..moglo bi se to opisat kao cianje.
-tila..ti si moj idol! ajde potpisi mi se! tu..aha..tu..da..i na ruku isto.hwala puno!
o boze,kakwih swe ljudi ima..
-eto.jos nesto?
-da owaj..samo minutu..
izwukla je iz torbe katalog donjeg rublja koji sam snimila prosle jeseni.
-mi napises poswetu?
-nema problema.a zowes se?
-Lola.
Loli od Tile..fashion fades.only style remains the same,naskrabala sam.
-eh..oprosti,Lola..odakle si ti?
cisto me zanimalo.
-iz jednog sela..ma ne wjerujem da ce cura poput tebe znati za tako nesto.Loitsche se zowe..al sam se sa 13 preselila u Hamburg.
gledala sam je u oku.to je Lola! ona s kojom sam 13 godina swe dijelila,koja me jedina piznawala..i sad me trazi za autogram.pozeljela sam je zagrlit..ali sam morala ostat sabrana.ali me newjerojatno zainteresirala.
-emm..iskreno,cinis mi se kao dobar potencijal za moju asistenticu-bubla sam.
-eeeejjj...
marizza je negodowala.okrenula sam se dawajuci joj znak da prekine.
-pa bi mi se mogla jawit koji put,da popricamo.
uz poswetu u katalogu dodala sam i broj mobitela.
-ma ozbiljno??
Lola je bila izwan sebe.a ja sam potwrdno kimala glawom.
-moram ic.nemoj me zaborawit nazwat!
bila sam ustrajna.ulazija sam u dizalo,dok je ona i dalje zapanjeno gledala u mene.
-koji kurac..?
marizza je bila uzasno uzrujana.
-duga prica,kratak put do studija.ispricat cu ti je jednom prilikom.

na photoshootu su me beskrajno dugo sminkali i oblacili,pa jos duze slikawali.
na kraju sam bila toliko iznerwirana od swega toga da sam sa snimanja otisla tako picikato skockana.kratke hlacice,da izgledaju kao iskidane,bijela majoca na bretele i crwene,wrtoglawo wisoke stikle.usta nasminkana u crweno a oci u crno.mislim da im je bio cilj da izgledam kao potpuno obicna sesnaestogodisnjakinja,ali sam opet izgledala nekako...jeftino.sa snimanja sam otisla sama,jer je marizzu pokupio neki od fotografa,mislim da su ko njega doma ili sta wec.ja nisam htjela prijewoz.htjela sam prosetati tim ulicama,udisati njemacku.ali dobro,hodam ulicama berlina wec 2 sata.i ne znam nac hotel.sjela sam na neku klupu ispred nekog soping centra.noge su me uzasno boljele. i onda sam primjetila neko ogromno crno auto kako mi se priblizawa.daj,samo mi jos treba da me neki debil skupi.ionako izgledam kurwa,nije ni cudo..i da,bila sam u prawu.idiot se zaustawio tocno kraj mene i spustao prozor.
-oo,nas top model se izgubio.
bio je to onaj lik iz lifta.predobro!i pritom nisam sarkasticna.
-nisam se zagubila nego se odmaram,imala sam photoshoot!
-da,u drugom kraju grada.ne seri.
-ti to meni o MOM photoshootu?!
-rekla mi je bratowa cura.
-da pogodim..Lola.
-koja si ti pametna riba!ajde ulazi.
-nisam laka koliko pametna.
-swaka je laka kad sam ja u pitanju.
-oces widit.
usla sam u taj jebeni,prokleti cadillac escalade.pametna riba,mozes mislit.
swejedno,prihwatila sam igru.sjela sam pored nega i pocela ga dirati.priblizila sam se dowoljno blizu da ga poljubim i znala sam tocno da ce me pokusat poljubit.stajali smo na milimetar udaljenosti kad sam odmakla glawu i nasmijala se.
-widis?
-oo bit ces ti sa mnom.
-nisam rekla da necu,samo da nisam laka.
-aha..onda,weceras smo zajedno na partiju?promocija izlaska naseg albuma.
-definitiwno.
-widis?Toma Kaulitza se ne odbija?
nesto me presjeklo.nisam mogla disat.
-sta..sta..sta si rekao?
-mene se ne odbija.
-ne..ono prije..
-tom kaulitz.
-To..tom..tom kaulitz!
-pa cijeli me swijet zna!
wtf?Lola,Tom..crura njegowog brata.Lola i Bill..
-o boze..nije mi dobro..zaustawi jebeno auto,ja owde izlazim!
-pa hotel je iza ugla..
-NE ZANIMA ME,NESTO SAM TI REKLA!
zaustawio je auto i ja sam istrcala.nisam znala ni gdje bi ni sta bi.znala sam da nisam trebala dolazit u njemacku!koja sam ja glupaca!ali Bill..trebam ga widjet.moram ga widjet.utrcala sam u hotel.Tom je bio na recepciji.
-a tu si..trazio sam te.
-pusti me.gdje je bill?
-sminka se.
otrcala sam do sobe.kako je ono bilo?mislim 483.ne,nije 483..glupaca! pokucala sam na 485.Lola je otworila wrata.
-Lola,reci mi istinu.hodas li s Billom?!
jezik pregrizla! mislit ce da sam luda! pa i ne zna ko sam!
-emm..da.
oke,glupaco wadi se iz owe situacije!
-aaa..njegow sam ogroman fan,moras nas upoznat..koji mu je broj sobe?
-483.
pa narawno.
-ok.hwala puno,oprosti na smetnji.
kucala sam na 483.i bojala sam se onoga sto cu tamo naci.wrata mi je otworio decko duge,crne kose.
-Bill?
-ehhmm?
suze su potekle same od sebe i pobjegla sam glawom bez obzira.
i sta sad?
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Tue Oct 28, 2008 5:02 pm

yeeeeeeeeeeeey Jej Jej Jej prva sam komovala...
:no1:
bilo je vredno chekanja...

znachi EXTRA JE!!!

jedva chekam nastavak...!!! Very Happy Very Happy Very Happy bounce
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Tue Oct 28, 2008 8:00 pm

joooooj! kako je dobro! Sad i ja sam zamalo zaplakala zbog owog na kraju! I da, definitiwno je wredelo chekati!!!
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Thu Oct 30, 2008 1:57 am

AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaa extra jeeeeeeeeeeeeeee....znaci wooooooooooow....
Jedva cekam sledeci deo!!!

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sun Nov 02, 2008 11:12 pm

hehe ledja me bole citam ovo zadnjih... ne znam koliko...
bas mi se svidja. hocu joooooooooooooos!!!!!
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Mon Nov 03, 2008 1:42 am

Da hocemo jos ae postavljaj...

Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Mon Nov 03, 2008 2:51 pm

Ja se do ovde scam, posle ovoga vise nista xDDD

jedva cekam sledeci chap...daaaaj!!! xDDDDD

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Mon Nov 03, 2008 3:12 pm

Daj daj daj...pls daj......

Moderator
Moderator

Number of posts : 4186
Registration date : 2008-07-16

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Tue Nov 04, 2008 2:03 pm

malo mi je jeziwo ono sa wampirima. ali ipak mi se bas swidja prica...
pisi nastawak hitno

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
: Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Tue Nov 04, 2008 3:05 pm

AWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OVO JE PREDOBRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HOCU JOS!!!!!JOS JOS JOS JOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PISI BRE!!!!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
Lolita
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sat Nov 08, 2008 2:23 am

CHAPPY 12.

fOrbidden tO remeBer,terrifieD tO fOrgeT...

sjedila sam na klupi i jecala.u prazno.pretpostawljam da su mi swe suze istekle..haha.morala sam se kroz swe to nasmijati sama sebi.wec dugo wremena bila sam playerica.oo da.emocionalno inwalidna.poslije billa nisam se zeljela zaljubiti.i kad bolje razmislim..ako do sad nitko nie prowalio moju igru,zasto bi sad?!ocarana swojim nacinom razmisljanja,uzela sam mobitel i nazwala toma.
-Baby..u 10 kod moe sobe.
-ali wec sam se dogoworio..
-pitala sam te nista.samo se pojawi,bit ce ti bolje sa mnom.
poklopila sam.

pola sata kasnie nanosila sam zadnji sloj sminke.bila sam odjewena da ubiem.kratka,crwena haljina,lakirane crne stikle i top sredena frizura.
poslaa sam si kiss u ogledalu i zalupila wratima sobe.narawno,bio je tamo.sta sam drugo mogla ocekiwat...
-aloo riboo owde gradele..
derao se.
-alo,macak,owde wiskas!
uzwratila sam.
pritisao ,e uz wrata i zestoko poljubio.malo grubo,ali..
-to se trazi!
drsko sam odgoworila.odwratila sam pogled i primjetila da nas bill i lola odmjerawaju.
-whaaat?! nismo mi besplatna pornografia,u owom swijetu se swe placa..
rekla sam bez imalo emocia u glasu.swi su se nasmiali,ali nisu bili swjesni koliko sam ozbiljna.mislim,narawno,nitko mi nece nowcem placat,ali..shwatit ce oni wec.
uhwatila sam toma za ruku i powula ga u dizalo.pritislla sam gumb za prizemlje ali tom je nekoliko sekunda poslie kretanja pritisao stop.
-`wamo dodi...
-grr.
priblizila sam se.krenuo me poljubiti alli sam se wjesto izmaknula.
-ma daaj..tek sam se nasminkala,duso,strpi se do poslie wecere.
-lako cu se ja strpit,ali sammy..
-sto je gore mora da se spusti dole!
izasli smo iz dizala i otisli na party.tamo je bilo puno ljudi,briem da ih ni na jednoj rewiji nisam widjela toliko,a wrjerujte,bude stwarno puno ljudi.
netko mie tutnuo koktel u ruku i ja sam ih ispijala jedan za drugim,smijuci se swima,sa swima.plesala sam na stolu,isto sa swima.
iskreno,prowodila sam se sawrseno.
u jednom trenu tom me powukao sa stola i ugurao u wc.
-dosta mie cekanja..
-dosta je kad ja kazem da je dosta.
poledala sam na sat koji je pokaziwao 3 sata ujutro.
-a to je sad..
newino sam se nasmijesila.
ni sama ne znam kako,nasli smo se u krewetu.prepustila sam mu se a on je wadio slag,nozewe,grizao me..koji flashback!
i odjednom mie paznja popustila i bila sam na njemu,sijecuci mu dlan,tocno preko oziljka od prie 3 godine.
-koi kurac?!
-za uspomenu..mislim da jednom nie bilo dowoljno.
-ne..neces me opet zarezat.
-opet?pa to sam wec naprawila!
zbunjeno si je gledao dlan.i najednom je razjapio usta.
-Tila..?ona TILA?
-koja druga?!
zagrlio ,mme cwrsto,bio je to najemotiwniji zagrljaj u mom ziwotu.nakon par minuta digao je glawu s mog ramena i oci su mu bile puno suza.
-cekaj..moram nesto naprawit.
otisao je do swog kufera i izwadio malu srebrnu kutijicu.otworio je i suze su mi pocele teci..osjecala sam se kao nikad do tad.bila je to narukwica prijateljstwa s mojom slikom.
-sjecas se?
-narawno.
-a twoja s mojom slikom jee...
okrenula sam mu unutarnju stranu bedra i pokazala mu.
-twoja slika je tu.tetpowirala sam tu narukwicu.da se sjetim,jer sam znala da materijalno ne traje wjecno.
tom me u cudu gledao.
-zna li..
-ne zna.i ne zelim da zna.
-ali moras mu rec,Tila,on te woli i swaki dan ziwi u nadi da ces se wratit,on te woli,samo prica o tebi,ne jede,ne pije,znas na sta mislim..
-ah,da.wampir.mislim da sam s wremenom prestala wjerowat u to.
-ali tad si..
-bila naiwna.to je swe,tom.
-Tila..
pogledao me ozbiljno,kao nikad do tad,dubogo u oci,i milim da sam ga osjecala,osjecala sam te oci.-on te woli.i mislm da je napokon spreman da ti da sto si trazila,ako se sjecas.mislim..da je sposoban.
i tad sam se sjetila.swaki nas dodir ponowno osjetila,swaku rijec ponowno cula.
-mislis..on bi me..
-ugrizao.ako ti to jos zelis.
i ja i tom smo se na te rijeci trgnuli a iz mraka,s balkona,bill je lagano klizio prema nama.
-mislila si da necu shwatit?da ne znam?Tila,osjecam te,osjecam te na kilometre.
-Bill...
prosaptala sam,jer sad sam se bojala tog imena.
-boljelo je kad si otisla.mjeseci su se nizali kao nikad do tad.u te tri godine prziwio sam swe swoje wampirske.neopisiwo si mi nedostajala..a sad si tu,tako hladna i suzdrzana.i sad mi reci,ako odlucis dalje bez mene,ja te pustam.ne mogu te wezat za sebe..
pottrcala sam prema njemu.zagrlila sam ga i izljubila.po prwi put se nije opirao.uhwatila sam ga za ruku i onnda sam je opipala.narukwica koju sam mu ostawila kad sam se selila.forever yours,pisalo je.
-forever yours.
prosaptala sam.
-swaki dan wjecnosti,ljubawi moja.swaki dan.
swi troje smo legli na krewet i zaspli tako.dobro,znam da oni dwoje nisu zaspali.znam da su me pazili kao bill onu wecer,prije tri godine.i znala sam,da me nece ugristi.
Back to top Go down
View user profile
Lolita
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sat Nov 08, 2008 4:07 am

CHAPPY 13.

Wir bleiben immer
Schreiben uns in die Ewigkeit
Ich wei dass immer
Irgendwo was bleibt
Wir fhlen
Wir sind frs Ende nicht bereit
Wir sterben niemals aus
Ihr tragt uns bis alle Zeit

Dugo je proslo od njihowog poslijednjeg susreta.Razisli su se,krenuli razlicitim putwima.Obojici je karijera bila na prwom mjestu.Bill je bio zarucen s Lolom.I koliko god Tila to zeljela,nije mogla to isprawiti.To jutro,kad joj je Lola pokazala prsten,samo je otisla.Bez rijeci,bez pisma,bez pozdrawa.Otisla je kao da napusta samo hotel,a ne Kaulitze,ljude koji su joj znacili najwise na swijetu.Ponowno su se nizali dani bez Billa.pa tjedni,mjeseci i swe u swemu,prosle su godine.
Nije mogla pobjeci od osjecaja koji je nosila u sebi.Ni od te tetowaze s njihowim slikama.
Nije mogla izbrisati proslost.Ne samo proslost,swoj ziwot.Swako jutro budila se u nadi da ce ugledati Billa..i da je napokon dosao po nju,jer kako joj je rekao preko misli,onaj zadnji dan,swe je sigurno i nista im wise ne stoji na putu.
Tila je swaki dan s tugom gledala swoga muza,koji je beskrajno woli,kako pati,jer wjerojatno je osjecao da ga ne woli.I njena kcer,takoder.
A ona..sutila je..i znala da je ceka izbor.izbor izmedu dwa zla.

50 godina kasnije

Prosetao je tom starom gimnazijom,u koju je i sam isao,kao da ce je ugledati tamo gdje i prwi put.U zadnjoj klupi.Duboko u sebi znao je da nece biti tamo i pitao se,zestoko se boreci protiw tog osjecaja,je li ona uopce igdje ili ju je wise priwukla hladna i crna zemlja,gdje je crwi jedu.stresao se od same pomisli na to,te nastawio setati kao da se nikad nista nije dogodilo.Izgledao je sawrseno,blijedo i mlado kao i uwijek i owaj ut je glumio da mu je 16 godina.
Niti jedan uzdah oko njega,niti jedne oci uprte u njega nisu zaustawile njegow samouwjereni korak kroz tu gimnaziju.Nakon par sati prowedenih tu,shwatio je da ona ipak nije tu.Otisao je i do njene stare kuce,sada oronule i napustene.Ispustio je glasan uzdah,sto tuge,sto bijesa.
-Kretenu..da,bas bi te cekala nakon swega..
rekao je sam sebi.
Okruzio je Loitsche mozda 4 puta,izbjegawajuci destinaciju za koji je sad bio potpuno uwjeren da ce je naci.Hladna,crna zemlja..crwi..nikad nije wolio groblja.Ali,to je bilo zbog nje,i on je nastawio dalje.
Usao je na groblje.Nesto jednostawno nije bilo u redu.i on je wec znao sta.Nije htio,nije namjerawao,ali se jednostawno spotaknuo omali,oronjali spomenik.Izgledao je kao da nitko godinama nie bio tu.
-e ajde jebi mater!
bilo mu je wec dosta swega.i onda je procitao.

Za Tilu,woljenu suprugu i majku.Jedinu koja je znala ziwjeti.

u tom trenu njegow swijet se srusio.Znao je da ce biti tako,ali opet se nadao.Odabrala je ziwot.Nikad ga nije woljela kolko on nju.Zar mu jednostawno nije mogla wjerowat?Cekat ga da se wrati?
Ne.Zelio se sjecati swega sto je prosao s njon i proci jos toga.Ali..Naprawila je izbor.Suza sse skotrljala niz njegowe porculansko blijede obraze.Osjetio je neciju ruku na ramenu.Nadao se da je Tila.
-Dobro je izabrala.
Tom mu je rekao.
-Ali..goworila je da me woli..da ce cekati..
-Ali widi,pise za jedinu koja je znala ziwjeti.Ona je to znala.znas da joj je bilo dobro u ziwotu.Brate,wrijeme je da se nastawi dalje.
-Nemogu,Tom.Nemogu.
Tom ga je cwrsto zagrlio.Najednom je osjetio ruku u kosi.
-Jebi se,Tom.kolko puta ti treba rec da mi ne diras jebenu kosu?!
Tada je osjetio necije usne na wratu.
-E,pederu jebeni,mici se.
Podigao je pogled i ugledao nju.Lijepsu,sawrseniju,elegantniju nego ikada.Bila je blijeda i mlada..i nije mu bas bilo jasno.
-Kako..?
-.
poljubila ga je.Kao nekada.I swi troje su znali,bit ce kao prije.
-znas,nisi jedini wampir na swijetu.i stwarno si budala ako si mislio da cu umjesto swega owoga odabrat crwe..iii..ma bljak.
oboje su je zagrlili i zajedno su krenuli prema parku.Starim ljuljackama,koje jos uwijek na istom mjestu cekaju samo njih.Tada su swi troje zeljeli da ponowno mogu proziwit onaj dan kod jezera i noc u parku.
-Ko zadnji magarac!
zawristali su swo troje i pitrcali prema jezeru.

Sutra ujutro

Alarm na mobitelu glasno mi je dao do znanja da je 7.00,i pocetak nowe skolske godine.Ispred kuce cekala me Lola.Primjetila sam da imam neku narukwicu s nekim slikama,al jbg,na partijima se swasta dobija.obje smo wec debelo kasnile,swaka je otrcala u swoj razred.kad sam otworila swoja wrata nekoliko se ljudi zaderalo hei Tilaaaa..poslala sam im kiss i pozdrawila razrednu.
Tila,molim te podi sjest do Billa.
decko crne kose iz zadnje klupe je podigao glawu.ostala sam na mjestu paralizirana.bio je tako nezemaljski lijep.izgledao je kao andeo..tako jedinstwene i neusporediwe ljepote da sam imala osjecaj kao da je wrijeme stalo.njegowa crna kosa bila je pazljiwo podignuta a jedan malo duzi dio padao je preko ociju koje su bile blago obrubljene crnom olowkom.Pogledao me i nasmijao se.Ponowno sam pogledala narukwicu i sjetila se swega.
-O,ne!
-Sjedi wise!
-Ne,owaj,owe godine sam odlucila promjenit razred..papire cu donjet kasnije,obecawam.Otrcala sam u Lolin razred i nabrzinu swe objasnila razrednici.
-Molim te,sjedi u zadnju klupu,do oniga s kapom.
koje olaksanje..sjela sam i pruzila ruku..
-Tila,drago mi je.
pogledao me i pruzio ruku.
-Ja sam Tom Kaulitz.i jos mi je draze.

za neke,nikad nema wremena.neki ga imaju prewise.neki bi swe dali za minutu wise.neki ga nisu swijesni.za Kaulitze-ono ne postoji.
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sat Nov 08, 2008 1:43 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

obozavam ovaj ff!

ali, nije mi jasno, jer ona sve to sanjala??

i da jeste i da nije, svejedno, ovo je stvarno super, mnogo mi se svidjaaa!!!

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
: not here...

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sat Nov 08, 2008 1:51 pm

supeeeeeeeeeeeeeeeeeer je!
bas mi se svidja ovaj ff...
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sat Nov 08, 2008 6:52 pm

chekaj...sad nishta ne kapiram... je owo kraj? Sad Sad Sad
Back to top Go down
View user profile
Lolita
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sun Nov 09, 2008 1:25 am

aha,GAME OVER.
swe je sanjala..a das,prwo je upoznala toma..paa..sami smisljajte sta bi bilo dalje..
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sun Nov 09, 2008 3:22 pm

Extraaaa je bio bi extra da ima jos.... Sad

Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sun Nov 09, 2008 8:48 pm

EXTRA JE U r right! Very Happy ...shteta shto nema dalje Sad ...ali mozda ne bi imalo smisla da se nastavi...

u svakom sluchaju EXTRA FF... U r right! Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
Lolita
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   Sun Nov 09, 2008 10:13 pm

*~kAcA`95~* wrote:
EXTRA JE U r right! Very Happy ...shteta shto nema dalje Sad ...ali mozda ne bi imalo smisla da se nastavi...

u svakom sluchaju EXTRA FF... U r right! Very Happy

nebi imalo smisla..
a i nemate pojma koliko je tesko pisat FF na temelju wlastitog iskustwa..bar je wecina moje iskustwo.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.   

Back to top Go down

da biste izabraLi izmedu dwa zLa,morate probati oba.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Da li biste s njim izasli na dejt?