Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

~~Angel in Disguise~~(by Tanya)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Fri Oct 17, 2008 7:21 pm

Ewo nowog fica! Owo mi je treci po redu:) Nadam se da ce wam se swideti. Owo je prwo poglawlje koje je malo priglupo i kratko, ali drugo je zato mnogo bolje! I samo da naglasim da su swi likowi u ficu stwarni i da su to, u stwari swe osobe koje idu sa mnom u shkolu i da su swe slichnosti sa nekim od was sluchajne! Enjoy!

http://i38.tinypic.com/o9ix3p.jpg
http://i33.tinypic.com/2lm1nqa.jpg
http://i35.tinypic.com/e6uh5l.jpg
http://i33.tinypic.com/kbrk03.jpg

I Susret sa andjelima

Pogled mi se maglio dok sam chezhnjiwo gledala u nebo. Koliko bih wolela da se winem gore, medju oblake, kao ptica. Napolju je padala kisha. Padala je toliko jako da takaw pljusak nikada u zhiwotu nisam widela. Ispred mene je swe bilo nekako nejasno dok sam posmatrala prowalu oblaka. Oduwek sam wolela kishu. Secam se da mi je deda, kad sam bila mala, stalno goworio da deca od kishe rastu. Ja mu nisam werowala, ali sam obozhawala osecaj chistoce koji te obzme dok stojish na kishi.
Iznenada sam se trgla. Kao das am se probudila iz nekog transa. Spopao me je taj neobichni osecaj dechje newinosti, kao das am ponowo na selu, kod dede. Istrchala sam na ulicu bez jakne, bez kishobrana I pochela da se okrecem po praznom trotoaru, sa rukama podignutim prema nebu. Swega nekoliko ljudi je prolazilo ulicom u tom trenutku I swi su bili u prewelikoj zhurbi da bi me primetili. Okretala sam se kao luda, usput dopustiwshi kishi da mi udje u usta. Odjednom sam stala i, ponesena wrtoglawicom, pochela da se teturam po ulici. Dok sam tako mlatarala rukama, sluchajno sam udarila nekoga. Izgubila sam rawnotezhu I srushila sa preko te osobe. Podigla sam pogled da widim koga sam oborila I widela njega Andjela!
- Ti bash wolish kishu - promrmljao je najlepshi glas koji sam ikad chula.
- Da, tako nekako - dodala sam dok sam nespretno ustajala sa njega.
Pomogla sam mu da ustane. Osetila sam newerowatne zhmarce, tamo negde u stomaku, dok sam ga drzhala za ruku. Nisam wishe bila u stanju da prozborim ni rech. Polako sam se odgegaa do swog ulaza I bukwalno se dokotrljala do stana u prizemlju. Upala sam unutra I lagano, da me roditelji ne primate, otishla do swoje sobe. Prishla sam prozoru I pogledala na ulicu. On je josh uwek stajao tamo. Izgleda da je nekoga chekao.
- Sofia?! zachula sam mamin glas iz kuhinje. Zashto je morala da me prekine u sanjaranju?!
- Ewo! wiknila sam joj, baciwshi poslednji pogled na swog andjela.
Imao je prediwnu crnu kosu I neku ludu frizuru. Nosio je crni kreon oko ochiju I bio prilichno cool obuchen. Bio je emo, kao I ja.
- Mozhesh lid a operesh sudowe, meni su ruke pune po Sofia, dete, zashto si tako mokra?!
Narawno, I ja sam, budala, tek sad primetila koliko sam, u stwari, mokra! Prewishe sam bila zaokupirana Andjelom.
- Ja, pa znash Mars je istrchao napolje, pa sam izashla da ga wratim promucala sam idem sad da se preswuchem.
Kada sam ushla u sobu widela sam Marsa kako bezbrizhno, potpuno suw, lezhi na mom krewetu. Mars je bio moj pas, muzhjak madjarske wizhle. Wolela sam ga wishe od swega!
- Izwini, Marsi. promrmljala sam zagrliwshi ga, chisto da bi bio mokar, da mama neshto ne posumnja. Pas je skochio sa kreweta I otresao wodu sa sebe.
- Ok, skapirala sam! Necu to wishe da radim.
Prishla sam psu da ga zagrlim, owaj put onako, iskreno, ali se on izmakao. 1:0 za njega. Poshla sam prema ormaru, ali pre toga josh jednom bacila pogled na ulicu. Nije ga bilo. Uzdahnula sam I pochela da preturam po ormaru.
Konachno sam pronashla ono shto zhelim, obukla se I pochela da sushim kosu. Mrzela sam da se sama feniram. Uwek sa zwala Mashu, moju drugaricu. Iskljuchila sam fen I uzela telefon.
E, cao. Jel mozhesh doci da me isfenirash? P.S Imam neshto da ti kazhem!, napisala sam u poruci. Gotowo momentalno mi je stigao odowor: Silazim.
Masha I ja smo zhiwele u istoj zgradi, s tim shto je ona zhiwela na spratu iznad, tako da joj nije bilo teshko da sidje do mene. A nije joj ni trebao neki motiw. Wolele smo da eksperimentishemo sa frizurama ja smislim, ona naprawi. Danas mi je samo sredila shishke, a onda smo sedele I prichale. Jas am joj rekla za mog andjela, isprichala sam jojcelu anegdotu sa kishom I padanjem, a ona se samo iskreno nasmejala.
- O, pa neko se nama zaljubio - chikala me je.
- Cuti, plawusho! nasmejala sam se. Masha je bila prirodna plawusha, ali gotowo niko osim mene I nje nije znao za to, jer je stalno menjala boju kose. U tom trenutku je imala neku otkacheno crweno ljubichastu nijansu. Koliko sam je poznawala, znala sam da ce I to potrajati josh nepunih mesec dana.
Skrenule smo na neku saswim desetu temu I uskoro potpuno zaborawile na nepoznatog lepotana. Ja sam sedela na krewetu, ledjima okrenuta prozoru, a Masha je sedela naspram mene, objashnjawajuci mi neshto shto je, ochigledno, bilo weoma wazhno za buducnost chowechanstwa  Trtljala je kao nawijena!
- ja sam mu lepo rekla da necu da budem ponowo da budem s njim, a on - tu se presekla, gledajuci opchinjeno kroz prozor.
- Hajde, nastawi. Shta ti je? pitala sam pospano, kao da je tema pochela da me zanima.
- Sofija - promucala je okreni se brzo!!
Okrenula sam se I ono WoW! Ispred zgrade peko puta je stajao dechko obuchen u hip-hop stilu. Na glawi je imao dredowe koji su bili prowucheni ispod kachketa. Bio je strashno zgodan, ali je moj Andjeo bio nekako lepshi, barem meni. Swako ko poznaje Mashu barem 5 minuta, zna da ona prosto otkida na owawe tipowe. I bila sam u prawu. Masha je kao hipnotisana zurila kroz prozor, posmatrajuci swaki pokret owog dechka. On je zbunjeno pogledao oko sebe, a potom ushao u zgradu. Postalo mi je jasno: imamo nowe komshije!

Eto! Toliko od mene za sada. ne znam kad ce biti nowi nastawak, pa se malo strpite.

Last edited by xxBiLl's*GiRlxx_t@nY@_ on Thu Jan 01, 2009 7:07 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Fri Oct 17, 2008 9:39 pm

@3@

jaoooo, jaoooo, jaooooo
jao, ne mogu da verujem koliko mi se ovo svidja...

sad kad si me navukla natji tju nacina da te smaram dok ne stavis novi chappy xDDDDD

Rekla sam svoje!! *seda na stolitzu* odlucno cekam sledetji chapter...

EDIT:
JEEEEEEEE kommovala sam prvaaaaaa!!! xDDDDDD

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Fri Oct 17, 2008 9:55 pm

Thanx, Majo! Shta kazhesh na slike? bounce
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Fri Oct 17, 2008 9:58 pm

vidi ima slike xDDDDD

pa extra su...sta mogu drugo da kazem??? xDDDD

a ko je to tzrtaooo??? *puppy eyes*

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Fri Oct 17, 2008 10:05 pm

moja drugarica! ona mi je pomogla da owo napishem. u prwom chapteru je nema, ali ce se posle pojawiti kao Ariana. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

Number of posts : 1478
: Here... there... everywhere...
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sat Oct 18, 2008 1:26 am

three U r right!
On i jeste andjeo... :kitty:

Wir sind verloren auch wenn die Mchte sich vereinen
Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/yex93
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sat Oct 18, 2008 9:06 am

znam.... lol!

Last edited by xxBiLl's*GiRlxx_t@nY@_ on Thu Jan 01, 2009 7:42 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1472
: over the rainbow with tom.

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sat Oct 18, 2008 12:24 pm

e,stwarnoo je prelepo......!!!
Kad tje nastawak...??????? ken w8!!!!!! aaaa Jej
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sat Oct 18, 2008 3:29 pm

strpite se malo:) ☀
Back to top Go down
View user profile
Sposha TH heart
New fan
New fan

Number of posts : 29
Registration date : 2008-10-18

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sat Oct 18, 2008 6:07 pm

xxBiLl's*GiRlxx wrote:

Owo ti je prvo poglawlje,jel tako,Sofie???
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sat Oct 18, 2008 7:18 pm

Aaaaaaaa
Tanyaaaaaaaaaa
a dokle da se strpimo, msm...cekamo mi, ali dokle da cekamo xDDD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sat Oct 18, 2008 8:00 pm

Sposha TH heart wrote:
xxBiLl's*GiRlxx wrote:

Owo ti je prvo poglawlje,jel tako,Sofie???

e, moja ariana....jeste (a kao da ti to ne znash? Laughing , nemoj sad tu da se...) e, leute, owo je spomenka! ona je crtala i pomogla mi da owo napishem:)

chekaj, majo, chekaj! lol! bice josh malo! lol!
Back to top Go down
View user profile
Billowa Micaa:)
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 267
: **Automatisch**
Registration date : 2008-07-21

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sat Oct 18, 2008 9:23 pm

Oho,imamo novu zanimljivu pricicu! Weee Imam neki feeling da ce ovo biti mnooogo gut! Very Happy Pozuri sa sledecim delom! Smile
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sat Oct 18, 2008 10:06 pm

e bash je super...jedva chekam nastavak... :!: :!: :!: Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sat Oct 18, 2008 10:50 pm

Tanyaaaaaaaaaaaaaaaa pozhuri.....!!!
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sat Oct 18, 2008 11:52 pm

zhurim, zhurim!!! ce da bude sutra!!!
Back to top Go down
View user profile
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sun Oct 19, 2008 12:02 am

xxBiLl's*GiRlxx wrote:
zhurim, zhurim!!! ce da bude sutra!!!

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.................!!!!!
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sun Oct 19, 2008 12:09 am

da, a u medjuvremenu tju da se smorim...xDDD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sun Oct 19, 2008 6:30 pm

ewo gaaaaaaaa!!!!!!! konachno!!

II Srecne okolnosti
- Au! Wec prwi septembar! komentarisala je Ariana dok smo ishle u shkolu.
Ona I njena sestra Raychelle su zhiwele u zgradi do moje. Tamo je zhiwela I Enna, josh jedna nasha drugarica.
Masha, Ariana, Raychelle, Enna I ja smo swe ishle u istu gimnaziju. Ariana I ja smo bile na trecoj godini, Masha na chetwrtoj, Enna na drugoj, a Raychelle je uprawo krenula, dakle, prwa. Ariana, Masha I ja smo josh bile I u istoj smeni, tako da nam je zhiwot bio olakshan
- A shta si ti ochekiwala? Bash su se otegla owa 2 meseca. odgoworila je Masha.
- Tebi se otegla, a meni kao das u proshle 2 nedelje - dodala sam setno
- Ajde da se menjamo!
- Ajde!
Smejale smo se kao budale, dok nismo stigle do shkolske kapije ( Masha I ja smo se uwek smejale kao budale, bez obzira na razlog!). Na nashu srecu, zhiwele smo blizu shkole. Kada smo ushle u dworishte, razdwojile smo se. Masha je poshla swojim putem, a Ariana I ja produzhile do swog drushtwa. Swe smo se izgrlile I izljubile kao da se nismo widele barem 100 godina, a onda otpochele prichu o tome kako smo prowodile raspust. Odjednom se niodkuda stworila Masha, prekinula me u pola rechenice I odwukla u stranu.
- Sofy, necesh werowati! Widela sam ga! Widela sam ga! skakala je uzbudjeno kao malo dete.
Trebalo mi je wremena da shwatim o kome se radi, a onda sam se setila onog tipa od juche.
- Stwarno? Chekaj, u kom je razredu? pitala sam.
- A shta mislish?! Pa u mom! E, a widela sam I onog twog, tj. Lichi, msm, po opisu - zawrshila je pogledawshi me nekako glupo.
SHTA??? Nisam mogla da werujem! Moj Andjeo? Moj slatkish? Owde? Aaaaa!
- Kad? Gde? Kako? Masho, ne s*ri zhiwota ti!!
- Ma ne s*rem, nego ti lepo kazhem! Tachno onako kako si ga opisala! I chini mi se das u njih dwojica neka braca il neshto
- Chekaj, ako su braca, mogu biti jedino blizanci a oni uopshte ne liche.
- Mislish? nasmejala se drugi put pogledaj malo bolje!
U tom trenutku je zwonilo I ja sam se ponowo prikljuchila swojoj grupi, ne trudeci se da sakrijem osmeh. 
- Shta je to sa tobom I Mashom? pitala je Ariana.
- A nishta, Schatz prichacu ti posle chasa. rekla sam joj I uhwatila je pod ruku.
Prwi chas smo imale matematiku I tu nikako nismo mogle da prichamo. Imale smo weoma strogog nastawnika.
- Shta imamo posle owoga? shapnula sam Ariani pred kraj chasa.
- Likowno. odgoworila je.
Ja sam na likowno ishla iz jednog razloga imala sam I Mashu I Arianu. Likowno je bilo izborni predmet, a poshto se nije mnogo uchenika prijawljiwalo, uwek smo ga imali sa chetwrtom godinom. U prewodu 2 chasa za prichanje do mile wolje!
Zwono je nekako lenjo jawilo swoje. Pokupile smo swoje stwari I odwukle se do likownog. Masha nas je chekala tamo, wrteci u ruci kajish swog ranca.
- Ljudi, pogodite ko je owde! zamalo je wrisnula od srece.
Ja sam htela onako iz fazona da pitam ko?, ali nisam uspela jer mi se wilica mehanichki razjapila kada sam ga ugledala. Stajao je tamo, medju ostalim uchenicima, tako newerowatno sladak, da prosto pozheish da ga zgrabish I pobegnesh sa njim od owog surowog sweta! Posmatrala sam ga sa nekim kuchecim izrazom na licu, da su Masha I Ariana momentalno prasnule u smeh.
- I hocete li mi objasniti o chemu se owde radi? pitala je Ariana.
- Pazi owako! pochela je Masha Sofia I ja smo se totalno zatreskale u one tipowe tamo! rekla je I pokazala rukom na njih dwojicu.
- Aha pa I nisu tako loshi. bilo je poslednje shto sam chula pre nego shto je nastawnik doshao. Nisu loshi? Ma, moj Andjeo je swe shto mi u zhiwotu treba! Za owo ostalo cu se snaci!
Klupe na likownom bile su spojene (poredjane u 4 reda). Mi smo wolele da se zawuchemo u chetwrti red, koji smo imale manje-wishe samo za sebe. Danas smo, ipak, dozhiwele prijatno iznenadjenje. Pogadjate? Nije teshko! Dwa Andela su sela do nas. Mozhete zamisliti mene I Mashu! Ja sam imala najwishe srece. Onaj crnokosi je seo bash do mene.
- Slobodno? pitao je.
Ja sam samo odsutno klimnula glawom, nesposobna da bilo shta odgoworim. On mi se nasmeshio I pruzhio ruku.
- Ja sam Bill. Owo je Tom. pokazao je na drugog dechka ti mi delujesh nekako poznato
- Pa, owaj imali smo mali incident juche - rekla sam prihwatiwshi njegowu ruku. Ponowo sam osetila one zhmarce u stomaku inache, ja sam Sofia
- Tishina tamo u poslednjoj klupi! wiknuo je nastawnik na nas. Odmah smo ucutali.
Do kraja chasa Bill I ja nismo progoworili ni rech medjusobno, ali su zato on I Tom dobili crweni karton od nastawnika, za prichanje, pa su morali da ucute. A sa njima I nas tri. A razgowor izmedju Mashe, Ariane I mene je tekao od prilike owako:
- Sofy, tebi se bash posrecilo. shapnula mi je Masha nakon nekog wremena
- Zowe se Bill nasmejala sam se a brat mu je Tom.
- Tom - ponawljala je Masha kao eho.
Chule smo Arianu kako tiho uzdishe.
- Proshla su dwa meseca od kad su poslednji put bili u istoj prostoriji - pochela sam da je prawdam Mashi, koja ju je samo pogledala ispod obrwa.
- Znam, znam. Samo, dokle wishe?
- Ma pusti je! Shwatice ubrzo kakaw je on kreten.
Tek posle nekog wremena, Ariana je tiho dobacila:
- Milosh nije kreten!
- Ok, kapiram. On je dobar, poshten sladak - rekla sam, prewrcuci ochima.
- Malo manje ironije, dewojke! dobacila je Masha.
Cutale smo neko wreme, powremeno bacajuci pogled na blizance. Primetila sam da Bill dosta lepo crta. U stwari, ako cemo iskreno, ja sam jedina owde bila bez talenta. Na likowno sam dolazila iz zezanja, a radowe mi je uwek crtao neko drugi.
- Hocemo li se naci wecheras na igralishtu? pitala je Ariana.
- Narawno! odgoworile smo Masha I ja u glas.
Igralishte je bilo nashe omiljeno mesto za sastajanje. Do dushe, to I nije bilo prawo igralishte, nego wishe gomila shkriputawih ljuljashki, rasklimanih klackalica I tako dalje uprkos nezgodnom drushtwu na igralishtu, odlazile smo tamo skoro ceo raspust, radije nego shto smo izlazile u grad. Ariana je odlazila tamo iz jednog razloga wishe.
- Shta mislite, hoce biti na igralishtu wecheras? pitala je.
- Pa narawno. rekla je Masha njima ionako shkola nishta ne znachi, da bi morali zbog nje da zhrtwuju rasturanje grada nocu!
- I to shto kazhesh! potwdila sam.
Na igralishtu se okupljala jedna banda koju smo trpeli zbog Ariane I, u poslednje wreme, Enne. Razlozi su se zwali Milosh I Nikola. Obojica iz nasheg razreda. Milosha sam wec ranije spomenula, a n Nikola nije bio nishta bolji od njega. Jedino ako biste ga uhwatili odwojeno od ostatka grupe, odawao je utisak powuchenog I stidljiwog mladica. Narawno, kada je sa Miloshem, swat a powuchenost nestaje I on postaje kreten kao I swi ostali. Znali smo da se bandi prikljuchio iskljuchiwo zbog Milosha.
Owde je nastawnik dao crweni karton blizancima, pa smo I mi, kao shto sam wec rekla, morale da prekinemo sa prichom.

to je to! nastawak cete chekati malo duzhe, poshto imam stwarno mnogo da uchim owe nedelje!
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sun Oct 19, 2008 8:02 pm

Preslatko.=)
Nemam reci.
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sun Oct 19, 2008 9:47 pm

Slazem se sa Alexz, u potpunosti *kez*

sooo, ovo mi se jako svidja, nesto me tera da nastavim da citam xDD
tj. da trazim jos xDDD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sun Oct 19, 2008 10:19 pm

Slazem se sa Alexz i Majom...
joj...nadam se da cesh naci vremena da otkucash deo... Rolling Eyes !!!
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
miljana*toms.<3
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Sun Oct 19, 2008 11:12 pm

super,super.....!! stwarno je extraaa.......!!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Mon Oct 20, 2008 1:43 am

Bas je simpa...jedva cekam sledeci deo... Very Happy

New fan
New fan

Number of posts : 28
Registration date : 2008-09-28

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   Thu Oct 23, 2008 8:34 pm

Surprised Surprised Surprised Surprised AWWWW....NO COMMENT....OWO JE WWOOOOWWWW...MA..MALO JE RECI....
WOLIM TE I NASTAWI NAM PISATI...ODUSCHEWLJAWASCH ME <3 <3 <3 <3!!!!!!!!<3 <3 <3 <3!!!!!!!! I love you I love you I love you I love you :haerly: :haerly: :haerly: :haerly: :angel: :angel: :angel: :angel:
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ~~Angel in Disguise~~(by Tanya)   

Back to top Go down

~~Angel in Disguise~~(by Tanya)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Mau tanya soal Mixing + Recording
» Angel Beats!
» Angel Beats 2nd Term
» Seventh Angel
» 80s & 90s Soul mix