Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Mon Oct 13, 2008 12:21 am

e ovako...inspiraciju za ovo sam dobila zbog refrena pesme Alicie Keys-Like You`ll Never See Me Again...pa sa kreula da se oprobamu one shotovima...mada ce ovo biti iz 2 dela...
nadam se da ce vam se svideti...izvinite ako ima nekih greshaka...
evo i procenite...:

Deo No.1
-Moram neshto da ti kazem…u chetri oka…jako je vazno- tako je glasila Viktorijina poruka…Jedino shto mu je bilo chudno shto se na kraju poruke nije nalazio smajli ili poZz…U zadnje bila je odbojna prema Billu…Nekako chudna…Na primer kada bi je pitao da izadju ona bi nalazila izgovore da ne bi izashla sa njim…
-Vazi…Ali gde i kada? -odgovorio joj je sa strahom da joj se neshto nije dogodilo...Razmishljao je shta bi to moglo da bude TOLIKO VAZNO…Da je od tolikog razmishljanja zaspao…
- This ain't a song for the broken-hearted
No silent prayer for the faith-departed
I ain't gonna be just a face in the crowd
You're gonna hear my voice
When I shout it out loud
–zazvoni je telefon koji ga je probudio iz kako se njemu chini sto godishnjeg sna…
-halo…-upitao je pospano…
-cao-rekao je drhtav glas sa druge strane zice…
-E, pa reci?
-Jel` sam te probudila?
-Nisi…Reci kada da se nadjemo i gde?
-Dobro…U parku u 19…U redu?
-Vazi, samo u kom parku?
-U onom kod tvoje zgrade…
-Vazi…Vidimo se za…
-tada je zastao-4 sata…Ok?
-Ok…Vidimo se…-tada je prekinula vezu…Njemu je i dalje bilo sumnjivo…Dok se kazaljka na satu priblizavala sedmici Bill se prisecao shta su sve proshli zajedno…Bili su razdvojeni godinu dana…Jer je Viktorija morala da ide u Ameriku…Onda protivljenje njihovih roditelja…Mada su i to nekako preziveli…Mnogo toga ih je vezivalo…Josh od kada su se upoznali neka posebna vrsta hemije ih je povezala…Uffffffffff…Shta ima tako vazno da mi kaze…Shta je toliko hitno…Nikada je nisam chuo ovakvu tokom 5 godina nashe veze…Bash chudno”-prichao je sa svojim odrazom u ogledalu…
-S kim prichash?-upao je njegov brat u sobu…
-Ma samo razmishljam naglas…Shta je tebi…Od kada si ti utuchen?
-Pa Maja i ja smo raskinuli…-rekao je sa tugom u glasu Tom…
-I shta sada…-upitao je zabrinuto Bill…
-Pa….-kinuo je i nastavio sa prichom -zivot ide dalje jel` da?- odmah se oraspolozio ustao sa kreveta I krenuo ka vratima…
-Chek, chek…I ti tako kao da se nishta nije desilo?-upitao sam ga zachudjeno.
-Pa shta ja mogu sada tu…ona je raskinula sa mnom…
-Hello Tome, koga ti ovde zamajavash?Vidi ti se u ochima da ti je krivo…I da je volish…-rekao sam sa razocharenjem u glasu…
-Jeb*te znash po nechijim ochima…Videcu da to reshim…-rekao je smireno i odluchno…-A da, spremaj se sada je 18:15…-pogledom je pokazivao na sat na shta sam ja pogledao da se uverim…
-Kako si znao ?-pogledao sam ga zachudjenim pogledom…
-Pa chuo sam kada sam prolazio pored tvoje sobe…Ukljuchio si zvuchnik pa sam sve chuo…-namignuo je i izashao iz sobe…
Nastavio sam brzinom svetlosti da se spremam misleci da cu zakasniti…Ali sam se bash prevario…
Stigao sam i ranije tako da sam je chekao par minuta…Iz mraka ka meni se kretala neka zenska silueta…Nisam bio siguran dal` je to ona…Ali kada je figura izashla na svetlo potvrdio sam da je to ona…
-Hey-rekao sam joj sa velikim osmehom na licu…
-Cao-taj njegov swadak osmeh me je ugrejao jer je napolju vreme bilo kao u Sibiru…Mada posle tako slatkog osmeha nije mi bilo do toga dam u kazem istinu…On je srecan i ne zelim da mu unishtim tu srecu…
-Kako si mi nedostajala-zagrlio me je oko struka kao da me nikada vishe nece pustiti…I poljubio samo kako on ume…
[chorus]-So every time you hold me
Hold me like this is the last time
Every time you kiss me
Kiss me like you'll never see me again
Every time you touch me
Touch me like this is the last time
Promise that you'll love me
Love me like you'll never see me again

-I ti si meni…-taj sladak poljubac mi je izmamio osmeh kog dugo nije bilo na mom licu-‘Ajde da shetamo…
-Aha…-rekao je zadovoljno…mrak se vec spustio da smo shetali pod mesechevoj svetlosti…Ovaj put je bilo nekako drugachije…Nismo imali temu o kojoj bi raspravljali…Kao uvek…
-Znash shta…?-prekinuo je tishinu koja ja vladala nekih desetak minuta…
-Ne…Reci?-upitala sam zbunjeno…
-Bash je chudna ova tishina…nekako je I samo veche mirno,tiho,tajanstveno…Chudno…Kao da ce se neshto loshe desiti…-rekao je gledajuci u nebo…
-Ovaj Bille, secash se kada smo pobegli na vikend od kuce…kada su nashi roditelji poludeli od brige….Jao kako su njihove face bile smeshne…-zakikotala sam se na to smeshno secanje…
-A da…-i on se na to nasmejao-Znash, da me nisi sada potsetila na to zaboravio bi razlog shto smo pobegli…-rekao je kroz smeh.
-E ne znam shto mi je to sada palo na pamet…-slagala sam ga…Jer su mi se zadnjih nedelju dana motale sve stvari koje smo zajedno radili…
-Ma dobro…Lepo je da si se ti setila toga…A jel` razlog bio zbog zurke pa smo svi(chitajte:Tom,Maja,Georg,Gustav,Jovana,Atina,Ryan,Kaca,Alexz,Marko,Yex,Rafa…oni su bili najbolji prijatelji josh od malena…)hteli da napravimo zurku u prirodi I da se napijemo ljudski…Jel` tako?
-Da…jeste…-sati su polako prolazili dok smo mi sedeli na klupici gde su urezani nashi inicijali…,,Bill und Viktorija” i prichali o onome shto smo proziveli za 5 godina zabavljanja…
-E sada sam se setio neshto…’Ajde da idemo na more ove godine zajedno…PLEASE…?!?-rekao je umiljato…
-Ne znam Bille…Ovaj videcemo, dogovoricemo se sutra, vazi?…Poshto je vec kasno…A i malo se loshe osecam…Jel moze tako?-odjedanput sam promenirala raspolozenje…Jer sam znala da to mozda necu ni da dozivim…
-Dobro…Ali nemoj da se premishljash dugo…Vazi…?-rekao je sa osmehom…I napucenim ustima…
-Dobro…Necu odugovlachiti-ne znam shta ima u vezi sa njim da kada god sam neraspolozena on mi vrati osmeh na lice…Kao sada…
Rastali smo se…Bila sam jako umorna…Glava i noge su me jako bolele…Da sam legla i odmah zaspala…
Ujutru u sobu mi je upao Tom sav uznemiren…
BUM!!!!!!!!!!!!-probudio me je tresak vrata moje sobe…
-‘Ajde bre kauboju idi na divlji zapad…
-Bille ustaj odmah…I nije danas dan za shale…-shetao se po sobi ko tigar u kavezu.
-Daj bre dan treba da pochne shalom da bi je lepo i zavrshio…A ti si ko neki namcor deda…-rekao sam josh pospano…
-Bille…kao prvo:nisam ja namcor deda…a kao drugo: ustani i obuci se brzo…
-A reci mi shto…???
-Zato…’Ajde…
-Necu…MAMA-razdrao sam se da bi me mama chula…-reci Tomu da me ostavi na miru da spavam…
-‘Alo chujesh ti mene…Nije vreme za spavanje…!!!-drao se tresuci me da bi se rasanio…
-Tome pusti ga…-rekla je Simone…
-Hvala…-progovorio sam zadovoljno…
-Bille ustani…I spremi se…
-A shto pa subota je…-rekao sam buneci se…
-Bille Vikorija je u bolnici…-rekla je Simone smireno…
-SHTA???????????????????????-skochio sam iz kreveta….-Shta joj se desilo?Kada se desilo?
-Odveli su je u bolnicu njeni…I javili nam…’Ajde ustani i obuci se idemo u bolnicu…
Kada sam otvorila ochi probudila sam se medju silnim aparatima…a pored mene se nalazila mama i moje drugarice(Alexz,Atina,Yex,Jovana,Maja I Kaca)…Naravno tu se nalazila i moja starija sestra Ivana…
-Shta mi se desilo…-upitala sam uznemireno I zbunjeno…a tada je doctor ushao u sobu…
-Gospodjo Nikolajevna…Mozete li izaci na tren?-upitao je doctor Neckerman…
-Da, evo idem…-ustala je sa stolice…Pomazila me po chelu i rekla :Sve ce biti u redu…
-Gospodjo Nikolajevna…-krenuo je doktor.
-Nevena…-razdrao se Bill trcheci ka njoj.
-Bille…Doshao si…-rekla je srecno Nevena.
-Da, jesam…Shta je to bilo sa Viktorijom?-upitao je doktora.
-A vi ste…
-On je Viktorijin dechko…Recite slobodno pred njim…Ma shta god da je…
-pa vasha cerka je imala rak…morali smo da intervenishemo na vreme…inache ako bi saznali za 2 dana za to…bilo bi I suvishe kasno mada vasha cerka je znala za to vidim po rezultatima koje je preuzela…sada je sve uredu…mada moze I da dodje do komplikacija…nishta ne garantujemo…jedino treba da chekamo shta ce da se desi…mada najgore je proshlo…ovaj kancer bi ubio dva nevina zivota…
-aha…chekaj te kako dva zivota…Viktorija je jedna koliko ja znam?-probuncao je zbunjeno Bill
-jer vi to hocete da kazete da je moja cerka…-nije mogla da nastvi dalje da pricha Nevena
-da upravo tako…vasha cerka je u blazenom stanju I to u 3 mesecu trudnoce…chestitam…-pruzio je ruku Neveni I Billu…
-pa to znachi da cu ja da postanem…-I odmah je otrchao do Viktorijine sobe…
-Bille…-rekla sam zadovoljno…
-necesh verovati…-jedva je progovorio koliko je bio uzbudjen…
-u shta?-sve je bilo jako konfuzno…prishao je I zagrlio me…
[chorus]-So every time you hold me
Hold me like this is the last time
Every time you kiss me
Kiss me like you'll never see me again
Every time you touch me
Touch me like this is the last time
Promise that you'll love me
Love me like you'll never see me again

-bicemo roditelji…sada je to rekao doktor…-idalje nije mogao da veruje…

moje lichno mishljenje je da je glupo...a sada vi recite...?

Last edited by *~AnDjeO(^_^)~* on Sat Nov 29, 2008 11:59 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
Tia
New fan
New fan

Number of posts : 41
Registration date : 2008-07-06

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Mon Oct 13, 2008 1:03 am

Nije glupo!!!
Baš je super.
Jedva čekam nastavak!
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Mon Oct 13, 2008 1:47 am

Jaoooj ...divno!! Predivno!!!!

εїз εїз εїз
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Mon Oct 13, 2008 12:13 pm

KAWAIIIIII!!!

znas kako obozavam ovooo, znaci, nisa ni mislila da tje ovako dobro da ispadne kad si mi poslala onaj deo preko skype-a...

sooo, Bill is gonna be a dad, Viktorija a mom...

und why the hell is RAFA in the story when i was mit Tom?! *zbunjeno ceska glavu*
to neko mora da mi objasni xDDDDD

-Ma samo razmishljam naglas…Shta je tebi…Od kada si ti utuchen?
-Pa Maja
i ja smo raskinuli…-rekao je sa tugom u glasu Tom…
-I shta sada…-upitao je zabrinuto Bill…
-Pa….-kinuo je i nastavio sa prichom -zivot ide dalje jel` da?- odmah se oraspolozio ustao sa kreveta I krenuo ka vratima…
-Chek, chek…I ti tako kao da se nishta nije desilo?-upitao sam ga zachudjeno.
-Pa shta ja mogu sada tu…ona je raskinula sa mnom…
-Hello Tome, koga ti ovde zamajavash?Vidi ti se u ochima da ti je krivo…I da je volish…-rekao sam sa razocharenjem u glasu…
-Jeb*te
znash po nechijim ochima…Videcu da to reshim…-rekao je smireno i
odluchno…-A da, spremaj se sada je 18:15…-pogledom je pokazivao na sat
na shta sam ja pogledao da se uverim…

zasto, ali zasto se nisam duze zadrzala na ovoj stzeni kad sam citala...
kak je lepo saznat da sam I bila ta koja ga je sutnula...
AHA!ZIVOT IDE DALJE, A!More mrsh, znash!!
anoooo, preduzetjes ti nesto, aliiiii, bitna sam ovde ja, hotju li ti se vratiti xDDDDD (tj. ako sam ja ta Maja, al koliko vidim druge nema xDDD)

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
ËîęŕöčĽŕ : not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Mon Oct 13, 2008 5:10 pm

super je kaca!
ne mlati vise kad je super...
Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
ËîęŕöčĽŕ : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Mon Oct 13, 2008 5:58 pm

awww ovo je pre cute
svdja mi se punoo i nije glupo samo tako produzi I love you I love you I love you
jedva cekam 2 del
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
ËîęŕöčĽŕ : Novi Sad

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Mon Oct 13, 2008 6:52 pm

- This ain't a song for the broken-hearted
No silent prayer for the faith-departed
I ain't gonna be just a face in the crowd
You're gonna hear my voice
When I shout it out loud

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OBOZHAWAM OWU PESMU!!!!!!!!!!!!! KACA, ZASHTO MI NISI REKLA DA WOLISH BON JOVI?????????

Extra je bwe, nemojte da sam sluchajno chula nekog da kaze da nije dobro!! Jasno??? Inache ce dobiti Fight
Back to top Go down
View user profile
BiLLs_Schwester_4EWER
New fan
New fan

Number of posts : 28
Registration date : 2008-09-28

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Mon Oct 13, 2008 8:38 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

OWO JE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAEEEXXXTRRAAAAAAAA!!!!!!!
JOOOOOJ,LUUDIICEE MALA,NEMOJ NIKADA WISCHE RECI ZA TWOJE NESCHTO DA JE GLUPO,JER NIJE!!!!!NIJEDNA TH FANOWKA OWDE NIKADA NIJE NISCHTA GLUPO POST-OWALA,JER WI STE NAJBOLJE...JA TO ZNAM I OSJECAM <3 <3!!!!!!!!<3 <3!!!!!!!!

MA,WI STE NAJBOLJA BICA NA OWOJ PLANETI<3 <3 <3 <3!!!!!!!!<3 <3 <3 <3!!!!!!!!

WOLI WAS WASCHA MARY BILLY NAJWISCHE I NAJJACHE,BUBICE MOJE,DUSCHE DUSCHE MOJE,SRCA MOJA MALA....AWWWWWWWWW...AWWWWWWW...AWWW...AWWWWW....

:haerly: :haerly: :haerly: :haerly: :angel: :angel: :angel: :angel: :haerly: :haerly: :haerly: :haerly: :angel: :angel: :angel: :angel:
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
ËîęŕöčĽŕ : Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Sun Oct 26, 2008 1:41 am

OMG EXTRA JE STVARNO!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 2404
ËîęŕöčĽŕ : Sa Tomom u mom svetu
Registration date : 2008-10-19

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Mon Nov 03, 2008 2:25 pm

Pa kad ce nastavak...Ovo je super!!!!!
Back to top Go down
View user profile http://justaddwater.top-talk.net
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Mon Nov 03, 2008 3:25 pm

da kad ce nastavak...ja zelim jos...

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Fri Nov 14, 2008 11:33 pm

flash back
ushla sam u shkolski hol,bio je prazan…to je bio moj prvi dan u novoj shkoli…chas je vec uveliko trajao nije me ni chudilo shto nikog nije bilo…sela sam na klupu I izvadila iPod da slusham muziku…nakon nekih desetak minuta u hol je ushao tip sa otkachenom crnom frizurom kao da ga je struja udarila I crnim noktima…nastavila sam da slusham muziku…mislim da je chu shta slush jer muzika je ipak bila jako glasna…a hol prazan I tih…usta sam otvarala kao riba na suvom,jer impak sam pevala ali nechujno…
-Hey-prishao je I obratio mi se ali ga ja nisam chula…pa je zato pocheo da mashe…
-sorry…slusham muziku…pa te nisam chula reci…?-rekla sam skidajuci slushalice I stavljajuci moju omiljenu stvarchicu na klupu ispred mene…
-ja sam Bill,drago mi je-pruzio je ruku-nishta nego chuo sam shta slushash…
-drago mi je ja sam Viktorija,joj sorry nije valjda da se bash chulo…
-pa chulo se jer je ipak tiho ovde…znachi volish PCD…?-nasmejao se slatko
-da gotivim ih…svidjaju mi se njihove pesme…a I super igraju…-seo je do mene a nakon toga nastao je tajac…u pozadini se chuo prigushen zvuk pesme…sedeli smo tako otprilike dvadesetak minuta…
-pa jel` svirash ti neshto…?-prekinuo je tishinu…
-da…klavir…ali znam malo I gitaru…-nasmeshila sam se…
-to je super…soo,a jel` znash da pevash…?-pocheo je da tapshe rukama…
-znam…ali…-spustila sam glavu
-shta ali…?-podigao je obrvu…I napravio chudnu facu…
-pa profesor kaze da lepo pevam…ali ja u to nisam sigurna…-rekla sam stidljivim tonom…
-ajde otpevaj neshto…
-Podigla sam glavu I pogledala pogledom Da li si ti-NORMALAN…?
-ma nema shanse…uazasno pevam,a necu da ispadnem kreten pred tobom…
-ajde…nemoj da se stidish,ako hocesh ja cu otpevati to sa tobom…-pogledao me je tim kakanim ochima…da…da sam na kraju otpevala zajedno sa njim pesmu…
-moram reci nije bilo loshe…nego DOBRO…kada smo zavrshili sa pevanjem…na licu se oslikavala SHOKANTNA faca…like:otvorena usta…pogled kao da je video duha
-pa rekla sam ti da je bolje da ne zapevam…jer OCHAJNO pevam…-rekla sam crveneci se u licu…
-ma nije to…tako dobro pevash…bash EXTRA…-nisam stigla nishta da kazem…jer je zvonilo,a sa stepenica se kretalo krdo…mislila sam da ce me sravniti sa zemljom,a usput chinilo mi se kao da se cela shkola trese…kada je sve to proshlo Bill je vec oishao…a nekli dekica je silazio ka meni…porazgovarala sam sa njim I krenula ka mojoj uchionici…kada sam stigla ispres…imala sam chudan osecaj...kao da imam neshto u stomaku…tada je director otvorio vrata and…
-dobar dan deco…sedite…doshla vam je nova uchenica…-tada sam ushla u uchonicu…a pogled mi je odmah pao na njega-ovo je Viktorija…
-cao-jedva sam rekla…
-Viktorija ovo je tvoja razredna…Ivana…
-drago mi je…-nasmejala se zena srednjih godina…I stvarno simpatihna…
-direktora sam chula koliko I kechigu jer sam razgledala po celom odeljenju…nisam ni primetila kada je izashao…
-pa dobro Viktorija sedni do…hmmmmmmmmm-gledala je po odeljenju…-sedni tamo do Toma,Billa I Maje…
-otishla sam do svog mesta sela pored Billa…a on mi je namignuo…und…

------------------------------------------------------
ovaj ovo je 2 deo...tako cu to da rachunam...a treci stize...kada bidnem inspirisana...msm da ce vam se svideti... Very Happy Rolling Eyes
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Sat Nov 15, 2008 12:43 am

WOW!

um, likeuje mi se the way they met XD

um, pored Maje, Toma i Billa XD

anywayz, svidja mi se i jedva cekam tretji deo!

Last edited by xInihito Nayumix on Fri Nov 21, 2008 8:09 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
MilaKaulitzYukiUchiha
Great fan
Great fan

Number of posts : 400
ËîęŕöčĽŕ : Macedonia.. living the eternity with the vampire Lestat
Registration date : 2008-05-03

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Sat Nov 15, 2008 1:04 am

extra je U r right!
zelim nastavaaaaaaak... odma Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/milakaulitzhighmore
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
ËîęŕöčĽŕ : not here...

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Sat Nov 15, 2008 1:24 am

mnogo je sweeeeeeeet!!!
jedva cekam taj nastavak, nadam se da ce e ta inspiracija posetiti soon xDDD
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Sat Nov 15, 2008 3:00 am

Smrc a kad ce sledeci deo....

Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Sat Nov 15, 2008 12:57 pm

super je........................HOCU JOS lol!
Back to top Go down
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
ËîęŕöčĽŕ : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Sat Nov 15, 2008 3:45 pm

bas je interesantno kad ce nastavak?
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Fri Nov 21, 2008 8:11 pm

Ahem, Kaca, potrudi se da bude za vikend, msm, mene mnogo zanima sta tje da budeeeeee gimmeee

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Fri Nov 21, 2008 8:55 pm

Ae pls napisi...plsssssssssssss...uzasno me zanima nastavak... Very Happy

Super fan
Super fan

Number of posts : 743
ËîęŕöčĽŕ : zagreb, croatia
Registration date : 2008-07-24

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Fri Nov 21, 2008 11:22 pm

xInihito Nayumix wrote:
Ahem, Kaca, potrudi se da bude za vikend, msm, mene mnogo zanima sta tje da budeeeeee gimmeee
me too gimmeee gimmeee gimmeee gimmeee
Back to top Go down
View user profile
Amber
Great fan
Great fan

Number of posts : 450
Registration date : 2008-10-15

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Sat Nov 22, 2008 2:45 am

Nadam se da će nastavak skoro.
Back to top Go down
View user profile
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Sat Nov 22, 2008 12:35 pm

ljudi dacu sve od sebe da nastavak bude za vikend...!!! Very Happy
Back to top Go down
*^forgotten^*
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Sat Nov 22, 2008 1:55 pm

Kaco./.........gotova si ne bude li danas ili sutra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Funtastic fan
Funtastic fan

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   Sat Nov 22, 2008 1:59 pm

ali necu da OBECAVAM...rekla sam da cu dati sve od sebe...ali moracu i da uchim...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]   

Back to top Go down

Like You'll Never See Me Again[I,II,III,IV]
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next