Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Dein EngeL Ist BiLL

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
BiLLs_Schwester_4EWER
New fan
New fan

Number of posts : 28
Registration date : 2008-09-28

PostSubject: Dein EngeL Ist BiLL   Mon Sep 29, 2008 8:52 pm

[i][b]

„ TVOJ ANĐEO JE BILL“

Jednom,prije 17 godina,jedna mala djevojčica je bila spremna za rođenje.I tako je ona,jednog dana,upitala Boga:
„Kažu mi da me šalješ na Zemlju sutra,ali kako ću da živim
tamo tako malena i bespomoćna?Da li će postojati na Zemlji neko ko će mi život učiniti potpunim i zbog koga ću biti srećna?“
‘’Od mnogih anđela,izabrao sam jednoga za tebe.On će čekati na tebe i brinuće se o tebi.I biće jako ponosan na tebe!“
„Ali,reci mi,“upita nerođena djevojčica,“ovdje u Raju,ja ne želim raditi ništa drugo,nego pjevati i smijati se,to je dovoljno za mene da budem srećna.“
Bog reče:“Tvoj anđeo će pjevati za tebe i,takođe smijati se za tebe svaki dan.I ti ćeš osjetiti ljubav tvog anđela i bićeš sretna.Ti mu pripadaš!“
„I kako ću ja biti u mogućnosti da razumijem kada mi ljudi pričaju,ako ne znam jezik kojim ljudi govore?“
„Tvoj anđeo će ti reći najljepše i slatke riječi koje si ikada čula,
i s mnogo strpljenja i pažnje,tvoj anđeo će te naučiti kako da govoriš.Govoriće ti pjesmom!“
„I šta ja da radim kada poželim da razgovaram s tobom?“
„Tvoj anđeo će spojiti tvoje ruke zajedno i naučiće te kako da moliš.Ili jednostavno pogledaj u njegove oci!I otvori svoje srce potpuno.“
„Čula sam da na Zemlji ima loših ljudi.Ko će me štititi?“
„Tvoj anđeo će te štititi,čak i ako to znači da riskira svoj sopstveni život.On zna da bi i ti dala svoj život za njega!Tvoja ljubav je besmrtna.I nesalomiva!Zapamti to.Ona te podiže,čuva te,jača,prati i UVIJEK JE UZ TEBE!Čini te DRUGAČIJOM OD OSTALIH!Po toj ljubavi si POSEBNA OSOBA!Ti SI U STANJU DA UMREŠ ZA TU BESMRTNU LJUBAV KOJU GAJIŠ PREMA NJEMU!!!!!“
„Ali,ja ću uvijek biti tužna,zato što te više neću vidjeti.“
„Tvoj anđeo će tebi uvijek pričati o meni i naučiće te putu za tebe kojim ćeš se vratiti meni,čak iako ću ja uvijek biti kraj tebe.Samo slušaj njegovu pjesmu i dopusti svom srcu da je i ono u potpunosti čuje!Slušaj šta ti tvoj anđeo pjeva i NIKADA GA NEMOJ PRESTATI VOLJETI!Jednog dana ćeš shvatiti i vidjeti KOLIKO je TA LJUBAV BILA POSEBNA i TVOJ ANĐEO će ti OPET reći one najljepše i slatke riječi!SAMO ŠTO ĆE OVOG PUTA ONE BITI IZREČENE IZ DUBINE SRCA!ON će biti PONOSAN NA TEBE.....I ZATO ga NIKADA NEMOJ IZDATI NITI RAZOČARATI,jer TO ĆE GA DOTUĆI!U njegovom srcu će SIGURNO BITI MJESTA ZA TEBE,jer ON ZNA,OSJEĆA, da ga TI ZAISTA BESKRAJNO I NEOPISIVO VOLIŠ!I TO ĆEŠ MU DOKAZATI!!!!“
U tom momentu bilo je mnogo mira u Raju,ali glasovi sa Zemlje već su se mogli čuti,i djevojčica je u brzini upitala nježno:
„Oh,Bože,ako te sada moram napustiti,molim te,reci mi ime mog anđela.“
„Ime tvog anđela i nije toliko važno.VAŽAN JE ONAJ TRAG koji će ON OSTAVITI U TEBI,TVOJOJ DUŠI I NA TVOM SRCU!A od svega toga,takođe je NAJVAŽNIJA ONA LJUBAV koju TI OSJEĆAŠ PREMA NJEMU!Ti ćeš svog anđela zvati:„Braco Billy“.....“
.....I ZAISTA,BOG JE BIO U PRAVU!MARINA,DJEVOJČICA O KOJOJ SE GOVORI U OVOJ PRIČI,VIDJELA JE SVOG ANĐELA ILI,BOLJE DA KAŽEMO,PREPOZNALA GA JE U PJEVAČU NAJPOPULARNIJEG BANDA SVIH VREMENA,NJEMAČKOG BANDA TOKIO HOTEL,BILLA KAULITZA!KAKO GA SAMO JAKO VOLI...NEOPISIVO...ONA ZNA,ON JE SUPERSTAR,GOTOVO NEDOSTIŽAN,ALI...ON JE NJENA ZVIJEZDA!NAJLJEPSA...NE GUBI NADU!UPOZNAĆE GA,KAD-TAD! PA MAKAR GA VIDJELA IZ DALEKA, I NA 5 MINUTA!
.....DANAS ZIVI SA ISTIM SNOVIMA I NADANJIMA!I SVAKIM DANOM NJENA LJUBAV JE SVE VEĆA.....ZA NJU POSTOJI SAMO ON,NJEN ANĐEO,BRACO BILLY,TOKIO HOTEL,POSTERI,ISJEČCI IZ NOVINA,SLIČICE,VJERA,NADA I .....BESMRTNA LJUBAV!.....I DALJE JE ZA NJU O-N VEĆI OD ŽIVOTA...... Za tebe cu zivjeti...i voljeti
ZIVIM DA BI GA VOLJELA,A UMRIJECU DA POKAZEM KOLIKO GA VOLIM!!! Za tog andjela,ni smrt nije dovoljna.Ja nikada vise necu moci nikoga da volim onoliko koliko NJEGA VOLIM!...Ne mogu,jer njemu moje srce u potpunosti pripada.Moje srce je njegovo!ON je srce mog srca,dusa mog zivota,moj zivot,MOJE SVE!!!!!!Sve sto radim,radim zbog njega,jer zelim da bude ponosan na mene,i kao na svog velikog fana i kao osobu!Volim ga zbog onoga sto ja nisam,i zelim njemu sve ono najbolje,najbolje od svega u citavom zivotu i uopste!Meni je njegova sreca najbitnija i njemu zelim sve sto bi i sebi pozeljela,ali zelim mu mnogo vise od toga...Mnogo vise nego sto ce meni Bog i zivot moci da podare!To sve zelim i SVIM TH FANOVIMA I DA SVI ONI,SVI DO JEDNOGA,I MLADJI A I ONI STARIJI,S-V-I DA IH JEDNOG DANA NAPOKON UPOZNAJU I DA OSTVARE SVOJ NAJVECI ZIVOTNI SAN I NAJVECU ZELJU NJIHOVOG SRCA!Za TO se MOLIM!Zasluzili su oni to,a i mnogo vise...Mi smo dio TOKIO HOTEL-a,ONI SU DIO NAS...I TO JE ONO STO NAS ZAJEDNO CINI VECIMA OD ZIVOTA I NA STO TREBAMO BITI NEIZMJERNO PONOSNI!AKO NAS ODBACE,MI NIKADA NE SMIJEMO ODBACITI JEDNI DRUGE,JER MI SMO KAO JEDNA VELIKA PORODICA,PORODICA FANOVA,GDJE VLADAJU,PRIJE SVEGA,NESEBICNA I NEMJERLJIVA LJUBAV,PA ONDA SLOGA,JEDINSTVO,PODRSKA,RAZUMIJEVANJE,TOLERANCIJA...UTOCISTE!Svijet je veoma okrutan,i zato se moramo boriti i truditi da svi budemo neko i nesto!Jer,nazalost,jos uvijek postoje zli i pakosni ljudi,koji ce sve uciniti da nam zagorcaju zivote!A to nikome ne smijemo dopustiti!Zato je vazno da se drzimo zajedno i da,kada zivot boli,jedni drugima pruzimo ruke prijateljstva,razumijevanja i ljubavi.Jer,pravi prijatelj nikada ne prestaje da voli...Nikada nemoj biti neciji slogan,jer si ti poezija!I...Bill,hocu da znas da cu te ja svakim atomom moje duse,svakim otkucajem moga srca,cijelim srcem i dusom,svakim dahom,sekundom,satom,minutom VOLJETI SVE VISE!!!
ZA TEBE,ANDJELE,CU ZIVJETI I ZBOG TEBE CU POSTATI BOLJA OSOBA…ZA TEBE CU VOLJETI I ZBOG TEBE CU UCINITI NEMOGUCE!IAKO ME UOPSTE NE POZNAJES,JA CU BITI TVOJ ANDJEO CUVAR I NIKADA NIKOME NECU DOPUSTITI DA TE NA BILO KOJI NACIN POVRIJEDE,JER MOG BRACU NIKO NE SMIJE POVRIJEDITI,MOM ANDJELU NIKO NE SMIJE SLOMITI KRILA I NE SMIJE MU RANITI SRCE I STRGATI DUSU!NE,BILL!!!!NE....DOK JA POSTOJIM!MENE MOGU I UBITI,ODUZETI MI ZIVOT,SLOMITI MI SRCE I RASTRGATI DUSU,ALI TI U SEBI NOSIS NESTO STO JE VECE I OD NAS SAMIH I TEBE NIKO NE SMIJE NI POPRIJEKO POGLEDATI,JER TO U TEBI PREVISE VRIJEDI!PREVISE VRIJEDI,DA BI NEKO MOGAO TO TAKO BEZOSJECAJNO I HLADNOKRVNO UNISTITI!!!!!ANDJELI ZIVE ZAUVIJEK,ZAR NE?...
...AKO TEBE POVRIJEDE,MOJA DUSA CE PATITI ZBOG TEBE I,AKO TI NESTANES SA OVOG SVIJETA,NESTACU I JA,MOJE SRCE CE UMRIJETI ZA TOBOM I MOJA DUSA CE ZAUVIJEK I VJECNO BITI UZ TEBE,I NA ONOM SVIJETU,JER TI SI MOJ PUT I JA CU TEBE SLIJEDITI,KUD GOD DA IDES!KROZ VATRU I LED-IDEM ZA TEBE I SA TOBOM!!!!!I U SMRT,ONA MI NIJE NIKAKVA PREPREKA,JER ZA TEBE CU SVE UCINITI!JA TE NIKADA NECU NAPUSTITI!LETI,ANDELE,LETI VISOKO....LETI,ZA MENE!TVOJA PJESMA I TVOJ ANDJEOSKI GLAS CE MI BITI SVJETLO U TAMI I SIGURAN PUT U MOJ PRAVI ZIVOT.JA NE STRAHUJEM OD KORAKA U TAMI,JER TI SI SUNCE MOG ZIVOTA,A TVOJ OSMIJEH- SVIJETLOST MOJE MLADOSTI!!!!!.....
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Dein EngeL Ist BiLL   Mon Sep 29, 2008 9:13 pm

:Wg:

ok, ovo zaista nisam ocekivala....

lepo je, zaista lepo, dirljivo i odlicno receno...

ZIVIM DA BI GA VOLJELA,A UMRIJECU DA POKAZEM KOLIKO GA VOLIM!!! Za tog andjela,ni smrt nije dovoljna.

ovo je jedna recenitza koju tju uvek pamtiti, jako je lepa...
lepo, zaista lepo...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
ËîęŕöčĽŕ : not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Dein EngeL Ist BiLL   Mon Sep 29, 2008 9:14 pm

bas je lepo...
tuzno mi je malo, ali je lepo...
bas... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
little.girl.crazy.in.love
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1932
Registration date : 2008-07-12

PostSubject: Re: Dein EngeL Ist BiLL   Mon Sep 29, 2008 9:18 pm

lepo...
dirljivo...
bash mi se svidja...tuzno jeste ali kako je Maja rekla sve je lepo recheno... U r right! Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://www.kaca995.piczo.com
BiLLs_Schwester_4EWER
New fan
New fan

PostSubject: Re: Dein EngeL Ist BiLL   Mon Sep 29, 2008 9:35 pm

:haerly: :haerly:
DRAAAGOOO MI JE DA WAM SE SWIDJAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAA

HWALA WAM OD SWEG SRCA I DUSCHE NA KOMMOWIMA...NE ZNAM SCHTA BIH REKAL...JAAKO SAM SRECNA!!!!!!!

WOWIM WAS NAAAAJWWWWIIIISSSSCCHHHHEE,MOJE TOKIO HOTEL KEKICE!!!!!!!!!!!!!!

<3 <3 <3 <3

LAKA WAM NOC I ...SANJAJTE ANDJELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angel: :angel: :haerly:
Back to top Go down
View user profile
Billowa Micaa:)
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 267
ËîęŕöčĽŕ : **Automatisch**
Registration date : 2008-07-21

PostSubject: Re: Dein EngeL Ist BiLL   Mon Sep 29, 2008 10:42 pm

Ovo je neverovatno...Stvarno treba imati veoma jaku inspiraciju i zelju da ovo napises...Svaka cast,predivno je... Smile
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Dein EngeL Ist BiLL   Tue Sep 30, 2008 1:46 am

prepreprelepo je........placem.....predivno je.... Sad

New fan
New fan

PostSubject: Re: Dein EngeL Ist BiLL   Tue Sep 30, 2008 5:04 pm

NACHT DIR KOMMT NICHTS....WAS DU NICHT WEIßT

...Imala sam sve...Ili se tako bar moglo reci….Divan zivot,najbolje prijatelje…Sve je bilo savrseno!!!Ali...Moja zelja je oduvijek bila da imam rodjenog brata,starijeg,nazalost,ta zelja je ostala neispunjena(Ili sam samo ja tako mislila!!),jer moja mama nije vise mogla radjati,zato sto je bila operisana nekoliko puta!!...Ne krivim je!!!....Tragajuci tako za osobom koja bi bila olicenje mog brata,mastajuci,sanjajuci...U moj zivot uveo je Bog njega,NJEGA,BILLA KAULITZA!!!!!!!!!Ali,i danas se pitam ZASTO sam bas njega morala tako zavoljeti,tolikom snagom,svim srcem i svom dusom,tako jako,snazno,ludo,nenormalno,nevjerovatno...SMRTNO ZAVOLJETI????....Ta ljubav je boljela,snovi su boljeli,umirala sam u sebi po stotinu puta,zavoljela sam emo stil,i to nenormalno,i dan danas mi je emo omiljeni stil,pa rock....Onda sam radila svakakve gluposti,nazalost,ali nije mi zao,nimalo!!!!!!!!Ja sam povrijedjivala sebe,sjekla vene,pusila cigarete nenormalno,bila u strahovitoj depresiji,stalno razmisljala o samoubistvu,cak ga pokusala i izvrsiti....hvala dragom Bogu pa se nisam pocela drogirati!!!!A zasto?!??SVE ZBOG NJEGA....ZBOG BILLA!!!!!!!!....SVE BIH URADILA ZA NJEGA!!!!A znam,ZNAM da mi je on taaaako nedostizan....Kao Bog,kao nebo,kao zvijezde....Tako je sa mnom i danas,samo sto nemam vise lose navike,dobro,priznajem ponekad se i vrate,ali problem je sto sam stalno samo u neopisivoj i „smrtnoj“ depresiji!!!!....NEOPISIVO JE SVE OVO!!!!...Neopisivo mi je zao i zbog toga zato sto sam se derala i svadjala sa svojim roditeljima,nisam ih htjela slusati kada bi mi nesto dobro posavjetovali,bjezala sam iz skole,sa casova,nista nisam ucila,jedva sam se provlacila za ocjene,a moje jedino drustvo bili su TH Fanovi,oni su me najbolje od svega razumijeli,iako su bili daleko od mene,pogotovo jedna osoba,takodje fan,moja andjelica Ninica(Nikoleta Manojlovic,17,Pancevo),ona mi je najbolja drugarica,i u citavoj skoli,jedna jedina osoba-moj profesor njemackog jezika,Zarko Milivojac!!!!....Oni su mi svjetlost,bili i ostali!!!!!!!!....
...A on....Bill je bio i ostao moje sve,tako je i danas i bice ZAUVIJEK I VJECNO!!!!Mi smo dvoje razlicitih ljudi,ali ja osjecam da smo kao jedno I da smo,na neki poseban nacin povezani!!!!....On i njegov band,moj najmiliji i najvrijedniji Tokio HoteL....Oni su uvijek zajedno,uvijek sa osmijehom....Ali,znam da je sve to samo maska,a prava osjecanja su dobro skrivena,skrivena u njihovim srcima,dusama...U BiLLu!!!!....Najveca zivotna zelja mi je bila da ih upoznam,pogotovo BiLLa,on mi je bio SVE!!!!....Taj san me je ubijao,aLi i drzao na zivotu!!!!....Upoznala sam ga jednog dana,sve je bilo kao u mom snu,NEOPISIVO!!!!!!!!Iskreno,BOLJE OD TOG SNA!!!!To se rijecima ne moze opisati....Niti bilo cim drugim,jer...jer TO JE BIO PRAVI BOZIJI DAR,DODIR S NEBA!!!!....PoceLa sam istinski zivjeti,snovi su mi ponovo ozivjeli,sve je biLo kao u najLjepsoj bajci,najdivnijem snu....Sve do jednog dana,kada je sve stalo,dok nisam otkrila da sam bolesna....Da imam smrtonosnu bolest!!...To uzasavajuce i nesnosno bolno otkrice je srusilo moj citav svijet,i to u jednoj jedinoj sekundi!!!!Svuda oko sebe sam osjecala tamu i neopisivu hladnocu....I u mom srcu,najvise!!...Necu dugo zivjeti,od sada....Ostavicu mog brata BiLLa samoga,otici cu....A necu mu otkriti tajnu koju sam skrivala u svom srcu....Tajnu o mojoj BESMRTNOJ LJUBAVI prema njemu,o mojim osjecajima,snovima,zivotu,kojeg je ON ucinio bozanstvenim,najljepsim....Ne mogu opisati svoje osjecaje,emocije...Znala sam da sam i ja njemu mnogo draga,kao i on meni,iako je on za mene bio nesto mnogo vise i vrijednije,najvrijednije u citavom mom zivotu,pa cak vrijednije i dragocjenije i od citavog mog zivota!!!!Svoj zivot ne volim ni priblizno onoliko koliko volim NJEGA!!!!!!!!...Mislila sam na to da ce on biti sretniji,bice sretan i poslije mene,ne mogu ga sprijeciti,ja cu biti mrtva....Ali,duboko u svom srcu,znala sam da on nikada nece biti voljen kao sada!!!!Ja sam sigurna u to!!!!...Samo ne znam kako i na koji nacin da mu sve to kazem!!!!...Bice bolje za njega da ne sazna,ali...ali sta ako odlucim da mu to ipak kazem neki drugi put...a sutra ne dodje??....Mozda sam okrutna zato sto mu to ne zelim reci,ali PREVISE GA VOLIM i NE BIH MOGLA GLEDATI,OSJECATI....KAKO ON PATI ZA MNOM!!!!!!!!...Tako sam odlucila da uljepsam ove svoje posljednje dane!!Zelim zapamtiti njegove rijeci,dodire,poljupce,zagrljaje,sve ono sto me tako neraskidivo veze za mog brata BiLLa!!!!....Zelim ponijeti sa sobom predivne uspomene i sjecanja sa ovog svijeta,zelim da zapamtim te najljepse oci na svijetu,bracine sanjive oci,njegov andjeoski osmijeh,glas andjeLa....Te oci....Oci andjeLa....Koje ce gledati neko drugi,neko sretniji....Ali,ja ne mogu povesti njega sa sobom u Raj,zar ne??Ja cu biti njegov andjeo cuvar!!Gledacu ga,brinucu se za njega odozgo,branicu ga,cuvati i stititi od svakog zla....Nikada nikom necu dopustiti da ga na bilo koji nacin povrijede!!!!!!!!....Dani su prolazili...
...Bili smo na jednom izletu,lezali smo na travi i razgovarali,smijuci se.Ali,u jednom trenutku,iznad nas je proletio avion sa porukom!!Na njoj je pisalo:
„Bill,volim te uvijek i zauvijek!!Ovdje I tamo.Na ovom svijetu,I na onom drugom,samo uvijek I zauvijek!!!!Vjecno!!!!Ucinio si moj zivot savrsenim!!!HVALA TI!!!!!!!!Ne zaboravi me....“...On je pogledao duboko u moje oci,bio je tuzan.
„Zasto,seko?Zasto ovo?Sta nije u redu?Mislim „Ovdje i tamo!!Na ovom svijetu i na onom drugom!!....Je li nesto nije u redu?Reci mi!!!“
„Ne,braco moj,sve je u redu!!Samo sam zeljela da ti pokazem koliko te volim i koliko mi je stalo do tebe!!!!Poljubila sam ga u obraz i nasmijala sam se!!...
Tu noc,kada smo nas dvoje dosli kuci,imala sam uzasnu glavobolju i jaku bol u trbuhu.Vristala sam od bola i Bill me je odveo u bolnicu.
Doktori u bolnici su rekli mom braci da sam jako bolesna i da mogu umrijeti svakog trena!!Kada su mu to rekli,skamenio se!!!Dosao je blizu mog kreveta,i rekao kroz suze:
„Zasto,seko?Zasto mi nisi rekla ranije?!??Zasto?Zasto je zivot tako nefer?!??Zasto ne mozemo biti sretni??...“
„Smiri se,andjele“rekoh tiho BiLLu,“nisam ti to htjela reci zato sto znam da bi patio!!Nisam to zeljela!!!Ne zelim da patis zbog mene,jer svaki tvoj bol,mene ubija,tvoja suza,mene probada u srce!!!!Ne...ne zelim da patis zbog mene...“
„Ali sada je to mnogo teze za mene ako znam da te mogu izgubiti svaki trenutak...“rekao je BiLL pLacuci.
„Da...mozda!Oprosti mi,molim te!!!Priznajem,bila sam budala,ali ti ces mi oprostiti,jel’ tako??...“
„Oh,moj Boze,da sam samo znao!!....Ucinio bih svaki trenutak savrsenim za tebe!!!!“rece BiLL,a niz lice su mu se slijevale suze,plakao je kao kisna godina!!
„I jesi,BiLL!!Samo sa svojim postojanjem,prisustvom ucinio si svaki trenutak u mome zivotu taaaako savrsenim!!!!....”rekla sam ne skrivajuci suze.
„Da,ali ja nikada vise necu biti sretan sada,zelim biti s tobom...cak i u Raju,samo negdje,gdje si ti!!!!...ZeLim biti tamo gdje si ti,tamo je moje sve,tamo mi stanuju dusa,srce....“rekao je placnim glasom.
„Prestani to govoriti!!“rekoh mu malo iznervirano.(Nisam zeljela da ima takve misli,da pati,jer me je to ubijalo NAJVISE!!!!....)“Bices srecan,andjele moj!!Naci ces djevojku,ozenices se,imas Ninicu moju,ona te neopisivo mnogo voli,zivi za tebe,imaces djecu,mlad si,zivot je pred tobom!!....“rekoh mu pomalo tuzno.“Zao mi je samo sto necu biti tu,pored tebe,u tim najsrecnijim trenucima....To me je ranilo....Neprebolno ranilo!!!!...“
„Znam....ali,ja ne zelim da bude tako!!!Zelim tebe kraj sebe,zelim da si ziva,zelim da budes u tim trenucima uz mene!!!!....Seko moja,ja nikada nikoga necu moci voljeti onoliko koliko volim tebe!!!!Ti si mi sekica,a Nina je Lubav mog zivota!!!!....“rekao je ne skrivajuci suze,koje su mu nezaustavljivo tekle niz njegovo predivno mlado lice.
„Mozda neces,ali ti ces shvatiti jednog dana da se jednostavno moras pokrenuti,moras nastaviti dalje….Ne mozes plakati za mnom citav svoj zivot!!...”rekla sam mu,sa tuznim izrazom lica,i suzama u ocima.“Meni je najteze to sto cu tebe ostaviti,sve bih dala da ne moram,jer najtezi dio od svih,najteze od svega je....ostaviti tebe!!!!....“
„Prestani,molim te!!“,prodera se BiLL,“Ti nisi jos mrtva!!”
“Ne,ali kao da jesam!!”,rekoh mu I spustih pogled prema dole,skrivajuci suze sto su mi se slijevale niz lice,”…nema vise nade za mene…za nas….Braco,mozes li me zagrliti posljednji put??”rekoh mu kroz jecaj.
“Ne!!Ne zelim to!!”,skocivsi rece on,”Zagrlicu te,ali ne za posljednji put!!....”
….Sa ocima punim suza,prisao mi je I zagrlio me je!!Bio je to onaj zagrljaj o kojem sam tako dugo sanjala….Onaj pravi bratski zagrljaj….Zagrljaj andjela!!!!....Mozda je to bio posljednji zagrljaj u mom zivotu!!....Posljednji prije nego sto sam ga ostavila....zauvijek!....Tada sam mu rekla:
“Sada cu ti reci sve!!!!...Pogledaj,BiLL!!Pogledaj u moje oci posljednji put!!...Posljednji put pogledaj u ove oci koje su sijale samo za tebe!!!!”Uzela sam njegovu ruku I prislonila sam je na svoje srce.”Posljednji put osjeti otkucaje ovog srca!!To srce je kucalo I kuca samo za tebe,I mrtvo ce te voljeti,to srce te voli vise od icega na svijetu,I vise nego sto te neko drugi voli, vise nego sto ce te ikada iko uspjeti voljeti!!!!Ovo srce ce te voljeti zauvijek,cak I kada umre!!!!....I posljednji put pogledaj u osobu koja te voli vise od ikoga,koja te voli vise od svog vlastitog zivota!!!!!!!!...
BiLL je plakao.jednostavno me vise nije mogao slusati,zagrlio me je…To je bio nas posljednji zagrljaj,zagrlili smo se posljednji put u ovom zivotu….UmrLa sam mu na rukama,u njegovom zagrljaju….”UmrLa mu je u zagrLjaju…”
“Neeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!”,vrisnuo je BiLL,”Ne ostavljaj me!!!!....Marina….Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!”
Snazno je zagrlio moje mrtvo tijelo,zelio me je vratiti nazad,zelio je od nekoga da ga probudi iz ove uzasne nocne more I kaze mu da ga ja cekam,da sam ziva…Ali,ne…Sve je bilo gotovo…Ja sam otisla… I ja se ne mogu vratiti…..
….Tu noc,noc kada sam umrla,on je izvrsio samoubistvo.UmrLa sam po drugi put…Ovaj put od bola sto je sebi oduzeo zivot zbog mene,jedne obicne djevojke I njegove velike fanovke,jedne od najvecih,a zasto????Nisam ja biLa andjeo kao sto je to bio on!!!!ON JE MOJ VJECITI ANDJEO!!!!!!!!ANDJEO NAD ANDJELIMA!!!!!!!!!...Neopisivo me je volio….Tako bar pricaju….I to da….Nije mogao zivjeti bez svoje malene seke!!Pronasli su ga mrtvog u njegovom stanu…Vidjeli su samo poruku na zidu,ispisanu njegovom vlastitom krvlju:
“….Nacht dir kommt nichts…Gott,ich hasse dich!!!....“
**Ljudi koji su ih poznavali,rekli su da je njihova ljubav bila jaca cak i od same smrti.Sahranili su ih u istom grobu,i napisali:
„Zauvijek i vjecno,zajedno....Na ovom i na onom svijetu....BiLL i njegova malena sestrica Marina….BiLLova malena….Pocivali u miru Bozijem!!...”**
...Sada,oni su sigurno sretni,jer su opet zajedno!!!!Zajedno u Raju....Zajedno u smrti....Ja sam umrLa,aLi znam da ce moja Ljubav prema njemu vjecno zivjeti!!!!!....Kao sto sam i ja ziva u njegovim uspomenama,u njemu,njegovoj dusi,njegovom srcu....Tamo je mjesto gdje pripadam,tamo je dom,tamo gdje je srce....BiLL,Ti si mjesto koje nazivam domom!!!!....
U Raju:
....(BiLL tiho pjevusi neku dobro poznatu pjesmu,i posmatra andjele u Raju,a Ninica sjedi do njega,i tako oni zagrLjeni pjevaju,sjedeci na velikom predivnom oblaku,a Marina,njegova mawena sestrica,gleda u njih dvoje iz daljine,smije se i pjeva...)“....Boze,brani ga od zla,salji andjele cuvare svoje,jer je dusa duse moje,brani ga od zla,Boze,kad ne mogu ja...Kad ne mogu ja....BOZE,BRANI GA OD ZLA!!!!!!!!....“
....Ja ne zelim da budes samo uspomena,ti zivis i dises u meni,ti me odrzavas na zivotu,ti si bice koje me snazi,podize,jaca....a uspomena s vremenom izblijedi!!ZATO ja ne zelim da budes samo uspomena,vec osoba koju ce moja ljubav uciniti besmrtnom,neprolaznom u vremenu,vec da budes andjeo koji ce pripadati vjecnosti i LJUBAWI!!!!!!!!.... .... .... ....
[i]
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Dein EngeL Ist BiLL   Tue Sep 30, 2008 5:47 pm

Predivno. Jednostavno predivno. Bila mi je cast procitati ovo jer je tako neobicno. I tuzno. Sad
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Dein EngeL Ist BiLL   

Back to top Go down

Dein EngeL Ist BiLL
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bill Bloomquist
» Bill Finegan, 91; arranger for Tommy Dorsey, Glenn Miller
» Chase (Bill Chase)