Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Nova ljubav - novi pocetak

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 8:47 pm

sretjna sam...mnooooooogo, ali nisi ti morala da menjas nista ako nisi planirala, da napises to, nisi morala...extra je

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 10:36 pm

Extra je,bas sam uzivala dok sam citala!!!!Ali i kidala sam se od smeha!!!!!!
Znaci predivno je!!!!!

VIP member
VIP member

Number of posts : 466
ËîęŕöčĽŕ : Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 10:51 pm

Hvala! Drago mi je da si uzivala, jer je to ono sto hocu da postignem. I zaista jesam planirala da se ovako desi. Smile

~#~

Kada je zvonilo za kraj Amberinog časa, otišla je do kafaterije sa Džesikom i Tanjom da jede. Bojanu nije videla čitav dan i nameravala je da se svađa s njom i da je prebije za sve! Što joj je preotela Toma i što ju je ponizila pred celom školom.

Čim su ušle, Amber i Džesika pređoše pogledom po kafateriji, Amber zbog Bojane, Džesika zbog... Bila. Istina je da joj se Bil već dugo sviđa, ali on nikada nije bio zainteresovan za njeno muvanje. Nije odobravao to što se ona ponaša isto kao Amber, a on Amber naprosto nije mogao da smisli. Od načina na koji je tretirala ljude oko sebe, do načina na koji je napala Bojanu zato što se sviđa Tomu. Ali Džesika nikada nije umela da odustane. Nabacivala se Bilu i kada je imao devojku. A sada je bila presrećna, jer je mislila da je Bil sam.

"Ne vidim je nigde." - rekla je Amber, škiljeći po kafateriji.

"Ni ja njega." - rekla je Džesika, sležući ramenima.

"Hoćeš li prestati o tom tvom crnokosom lepotanu! Smorila si nas sve redom!" - zaurlala je Amber na nju.

Džesika napravi facu, zatim je sela za jedan od stolova. Amber i Tanja su joj se pridružile.

"Trebamo da napravimo plan kako da toj kučki upropastimo život!" - siknula je Amber, ljutito udarajući rukom od sto.

"Imaš li neku ideju?" - upitala je Tanja, zainteresovano slušajući Amber.

Amber srknu malo svog soka i dobro razmisli. Dok je ona razmišljala, osetila je nečiju ruku na ramemu. Oskrenula se da vidi ko je to.

"Mislim da ja mogu da ti pomognem..."

Andrea je ušla u kabinet istorije, tačno sekund pre nego što se pesma završila. Za njom je ušla i profesorka istorije. Andrea je pogledom prešla učionicu, zatim je nervozno uzdahnula kada je videla Bojanu. Sela je pored nje.

Bojana nije ni jednim gestom pokazala da ju je primetila. Samo je nastavila da bulji ispred sebe, ni ne pogledavši Andreu.

Andrea je razmišljala šta da joj kaže. Ne može tek tako da joj naredi da raskine s Tomom.

"Am... Zdravo." - rekla je tiho. Bojana je samo klimnula glavom, i dalje ne gledjući u nju.

"Možemo li da razgovaramo" - upitala je Andrea.

"Rado Andrea, ali čas je počeo, moram da slušam nastavnicu." - rekla je Bojana, konačno je pogledavši na sekund.

Andrea je počela da besni. Bojana je takva kučka danas!

"Ali, ti nikada ne slušaš profesorku!" - prošaputala joj je.

Bojana se pravila da je nije čula. Samo je počela da prepisuje rečenice sa table.

Andrea je popizdela! Hoće li joj spasti kruna s glave kad bi joj uzvratila?

"Bojana, šta ti je uradio?" - upitala je Andrea, misleći na Toma.

Profesorka se okrenula, pa se izderala na Andreu.

Andrea je uzela parče papira pa je istu poruku napisala na to.

Bojana je pročiala, zatim se nasmešila.

B: Misliš na Toma?

A: Da, na njega mislim.

B: Spavao je sa mnom, i to mi je bio najblji seks u životu!
, napisala je Bojana, želeći da iznervira Andreu.

Andrea se namršti dok je čitala. Poljubac, seks... još je ostala samo ispala. Kako Bojana ne primećuje da Andrea brine o njoj!

A: O, Bože! Ovo je bilo brže nego što sam mislila! Zar ne misliš ti da je to malo prebrzo?, upitala je Andrea, davajući joj znak.

B: Ne., odgovorila je Bojana kratko.

A: Bojana... žao mi je zbog svega što sam ti rekla, ali ovo ne ide... Zar se ne plašiš sledećeg koraka? - rekla je Andrea, misleći na raskid.

Bojana, koja je pitanje razumela skroz drugačije se usiljeno nasmeja.

B: Stigli smo mi do poslednjeg koraka Andrea, ne brini! Pored toga, nemam čega da se plašim, a i zašto bih?

Andrea je bila uvređena. Znala je da Bojana misli na njen strah od seksa.

A: Ponekad si takva kučka, znaš Bojana! Opčinjena si zgodnim telom svog dragog dečka, a nemaš pojma da on sigurno trenutno kreše Amber! Nije mi jasno zašto se uopšte brinem za tebe!

Bojanine oči su se sve više širile kako je čitala Andrein odgovor. Nije mogla da veruje. Oči su joj se punile suzama dok joj je pisala odgovor.

B: Ti nemaš pojma šta pričaš! Zbog tebe me je Ben umalo silovao, jer nisam htela da mu kažem s kim si sada! A Tom me je spasao od njega! Ti uopšte ne znaš šta govoriš, NE PREPOZNAJEM TE!!!

Sad je bio red na Andreine oči da se šire u šoku. Nikada joj ne bi ni palo na pamet nešto ovako. Njen Ben? Dečak za kojeg je bila sigurna da je najslađi i naježniji dečko na svetu? Izgleda da se Tomu ona ipak sviđa. Bože, kakva je kučka bila! Povredila je Bojanu ni zbog čega. Dvaput. Kako će ikada da povrati njeno prijateljstvo?

"Bojana... žao mi je, ja..."

"Neću da te slušam!" - rekla joj je Bojana odsečeno.

"Ali... nisam znala... nisam htela da te Tom..."

"To je uvek tvoj problem Andrea! Ti nikada nisi znala! Ostavi me na miru sada, moram da slušam nastavnicu!" - rekla joj je Bojana, u trenutku kada se profesorka okrenula da ih pogleda.

Andrea je uspela da zadrži suze. Tako joj je žao! Pogledala je u Bojanino neumoljivo lice. Zašto je tako okrutna? Zašto je tako muči? Pa, rekla je da joj je žao.

"Koja kučka", pomisli Andrea. A onda je brzo promenila mišljenje.

"Ja sam ta koja je kučka!" - viknula je u sebi.

"O, vidi ko je to!" - rekla je Amber sarkastično.

Džesika i Tanja su se usiljeno nasmejale.

"To je naše-neprijateljice-najbolje-drugarice-bivši-dečko!" - rekla je Amber, pridruživši se njihovom smehu.

Ben je pogleda, a Skot i Pič su nelagodno slagali face iza njega.

"O, nevaljale smo, zar ne?" - upitao je Ben. "Bolje to sačuvaj za ono što imam da ti kažem." - dodao je.

Amber ga, shvativši da on ne flertuje s njom, upitno pogleda.

"Kako to misliš?" - upitala je.

Ben pročisti grlo, zatim pogleda unaokolo da bi bio siguran da niko ne prisluškuje.

"Možemo li da sednemo?" - upitao je.

Amber nestrpljivo klimnu glavom.

Tri dečaka su sela, a Amber je pozvala svoje drugarice prstom da joj se približe. Tanja i Amber nagnuše glavu ka Benu, zainteresovano ga gledajući. Džesika se sa druge strane namrštila. Ben je uzdahnuo, pa je počeo.

"Kada sam raskinuo sa Andreom, već je bila zaljubljena u drugog, a ne znam u koga. Pokušao sam da prisilim Bojanu da mi kaže, nije htela čak ni kada sam primenio drastičnije mere. I uspeo bih da je onaj jebeni Tom ni... AUĆ!" - Ben drekne tako da se čitava kantina okrenula ka njima kada ga je Amber svom snagom zgazila ispod stola.

"Kako se usuđuješ! Tom je najzgodniji, najlepši i naslađi dečko u školi! Da te više nisam čula da ga tako zoveš, čuješ me?" - upitala je Amber.

Ben joj iznervirano pokaže na masnicu na oku, zatim ju rukom izvrnuo donju usnu, da je pokazao devojkama natečenu sluzokožu.

Džesika i Tanja su složile gadljive face, a Amber ga prezrivo pogleda.

"To te je Andrea ugrizla kada ste izgubili kontrolu?" - upitala je, smejući se.

Ben prevrnu očima.

"Ti mi nikada nećeš oprostiti što sam izlazio sa njom, a?" - upitao ju je.

Amber podiže jednu obrvu, zatim tvrdoglavo odmahnu glavom.

"Svejedno, to mi je uradio Tom. Čim sam pokušao da..." - tu je zaćutao, a Skot i Pič su razmenili osmehe.

"Šta?" - upitala je Amber, podigavši i drugu obrvu.

"Ma, hteo sam da primoram Bojanu da mi kaže s kim Andrea sada izlazi." - završio je Ben.

"Ok, to smo razumeli!" - rekla je Amber nestrpljivo. "Sada nam kaži kako si to hteo da je prisiliš."

"Pusti detalje!" - rekao je Ben.

Amber je slegnula ramenima. "Ok, onda da nam kažeš zašto želiš da nam pomogneš."

Ben se namršti. Znao je da sve to što misli mora da spakuje u jednu rečenicu, ali tako da ispadne da Amber ima mnogo veće koristi u tome nego on.

"Želim da se osvetim Andrei. A biće mi najlakše da joj se osvetim ako mi Bojana kaže s kim ona izlazi." - rekao je.

"A šta mi tu dobijamo?" - upitala je Tanja.

"Vi ništa, ali Amber dobija Toma." - rekao je.

Amber ushićeno poskoči na stolici. "Kako ću ga dobiti?" - upitala je.

"Nije baš jednostavno", rekao je Ben. "Ali vredi pokušati.

Tom je ostao u školskom dvorištu kada je Bojana otrčala. Nije nameravao da ide na sledeći čas. On je ionako uvek išao u školu samo da bi našao curu, kojih je uvek bilo na pretek, budući da su on i njegov brat bili najpopularniji dečaci u školi. Tom je sedeo na klupi i razmišljao.

Za čitavih ovih sedamnaest godina nije mu palo na pamet da će biti sa nekim bliži nego što je sa svojim bratom. Da, on i Bil su veoma bliski, naravno kao braća. Pričaju o svemu i svačemu, ali u poslednje vreme se njihov odnos poboljšao odkad je Bil postao otvoren s njim o njegovim seksualnim iskustvima.

Tom je prvi put imao seks kada je imao četrnaest godina. Do tada je imao zdrave i nomalne veze, a onda odkada je prvi put spavao s nekim, svaka njegova veza je bila na jednu noć. Nikada mu devojka nije ništa značila. Pa, do sada.

Tom zatrese glavom, pa se udario šakom u čelo.

"Daj, čoveče, saberi se, ne budi pizda!" - rekao je sam sebi.

Dve devojke su prolazile pored škole. Jedna je zaustavila drugu, pa joj je šapnula nešto pokazujući na Toma.

Tom im se nasmeši, otkrivajući svoje savršene bele zube.

Ona što je šaptala uzdahne, zatim uđe u školsku kapiju. Tom ju je odmah premerio. Bila je zaista veoma lepa. Pratio ju je pogledom sve dok nije došla do njega. Tada ju je pogledao pravo u oči.

"Hej." - rekla je devojka, nasmešivši mu se. Imala je lep osmeh.

"Hej, lutko." - rekao je Tom, uzvrativši joj osmeh.

"Ja sam Fiona. A ti?" - upitala ga je, porumenivši.

"Tom." - rekao je ovaj šmekerski.

Fiona je odlučila da ide na sve ili ništa. Sela je na klupu pored njega. "Da li si solo?" - upitala je, prelazeći desnom rukom preko svoje leve.

Tom je krenuo da kaže da, a onda se predomislio. "D... ne." - rekao je.

"O", devojka je izgleda bila razočarana.

Tom joj se nasmeši. "Ali to ne znači da ne možemo da se malo zabavimo, zar ne?" - upitao ju je.

Pre nego što je jadna devojka došla do daha, Tom ju je privukao sebi, i ona je osetila njegov vreli dah veoma blizu svojih usana.

~#~

O, mali moji, tako placem! Sutra u dva popdne idem na more i necemo se videti 13 dana... Naravno, updateovacu do tada sto vise budem mogla. Danas cu updateovati jos jednom. I sutra koliko stignem. I da, Alexz, nemoj da mi brises account, please!!! Sad Crying or Very sad[left]

Last edited by Schrei_or_die on Sun Jul 13, 2008 1:42 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 11:40 pm

stvarno je pizda, majke mu njegove...idem ja da updajtujem moje, iznervirala me pizda.....lmao xD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Jul 13, 2008 1:41 am

Andrea se osećala kao govno. Zamolila je nastavnicu da je pusti ranije sa časa da se umije, jer se zaista nije osećala dobro. Naravno da je folirala, jednostavno nije mogla da podnese da sedi još pored Bojane. Ne usudivši se da je pogleda, napustila je učionicu. Osećala se povređeno. Bila je ljuta i na Bojanu i na sebe. Znala je sada da je nemoguće povratiti njihovo prijateljstvo. Sada Bojana sigurno misli kako je ona ljubomorna.

Nije ni otišla do toaleta, bilo je još deset minuta do zvona. Htela je da ode do sledećeg časa i da tamo sačeka zvono, ali nikako nije mogla da se seti koji joj je sledeći čas.

Brišući suze, Andrea je ušla u školsko dvorište da bi proverila na oglasnoj tabli. Vid joj je bio zamagljen od suza, ali je maksimalno otvorila oči, kada je videla par na klupi.

Tom je držao nepoznatu devojku oko struka i približavao ju je bliže sebi, zatvarajući oči.

Andrea je ostala u šoku. Ovo je bio neoboriv dokaz! Brzo je otrčala u toalet, ni ne pogledavši oglasnu tablu.

"Hej! Hej! Andrea!" - Andrea se okrenula, kada je čula glas kako je zove.

"Bile!" - viknula je. Upravo je izašla iz toaleta, nakon što je popravila šminku. Upravo je zvonilo i svi su napuštali svoje učionice i išli ka kafateriji da jedu. Andrea se zatrčala, pa je uhvatila Bila za ruku. Stavila je prst na usta da bi mu stavila do znanja da ćuti, pa ga je povukla iza škole gde su se našli tog jutra.

"Hoćeš li mi reći o čemu se radi?" - upitao je Bil, milujući je po licu. Bilo je primetno da je plakala.

"Bile, videla sam... strašno!" - rekla je.

Bil ju je gledao, upijajući svaku reč koju je izgovorila. Bil je bio vrlo dobar u slušanju svojih prijatelja, i Andrea mu je bila zahvalna na tome.

"Tom!" - rekla je, ljubeći ga u usne.

Bil se povukao dalje od Andree. Što pominje Toma sada?!

"Šta s njim?" - upitao je, dok se trudio da drži glas pod kontrolom.

"Ljubio se s nekom devojkom dok su svi ostali bili na času." - rekla je Andrea.

Bil je stao kao gromom pogođen. Njegov brat? Nakon što mu je priznao da voli Bojanu?

"Ti si ih baš videla da se ljube?" - upitao je Bil, plašeći se najgoreg.

Andrea je klimnula glavom. "Da! Čekaj... nisam ih baš videla kako se ljube, ali im je to svakako bila namera, jer su im lica već bila opasno blizu." - rekla je Andrea u jednom dahu.

Bil se uhvati za to zrnce nade. "Pa, možda se onda ništa nije desilo! Možda je nije ni poljubio na kraju." - rekao je, ne nadajući se mnogo. Znajući svog brata, šanse da ne poljubi neku lepoticu bile su 1:1000.

Andrea šmrknu kada je on to rekao. Najviše zato što je ona mislila isto što i Bil.

Tomovo lice je bilo opasno blizu Fioninom. Još samo sekund... Tom je obgrli oko struka i zatvori rastojanje među njima. Fiona uzdahnu. To je bilo taaaaaaaako dobro! Tom se najbolje ljubi na svetu, ubeđena je. Tomov jezik je pokušao da sklizne među njene usne, i ona ih nežno otvori, da bi mu napravila dovoljno mesta. Počela je da stenje kada je Tomov jezik dodirnuo njen.

Ali čim je Tomov jezik dodirnuo njen, on nije osetio isti ukus kao što je bio slučaj sa Bojanom. Bojanin ukus je bio nekako... pravedan... a ovaj ovde je bio čudno pogrešan.

Tom izvuče glavu na površinu, praveći čudan zvuk. Nalik onome kada se vadi zapušač iz kade.

"Tome..." - rekla je Fiona.

"Idi kući! " - rekao joj je besno.

"Tome, izvini! Jesam li ja uradila nešto loše?" - upitala je, osećajući kako joj se suze skupljaju u očima.

"To je problem, Fiona! Nisi ti, ja sam! Molim te, idi i nemoj više da prilaziš zauzetim momcima!" - rekao je Tom, ustajući sa klupe. Ušao je u školu u svom sažetom stilu, držeči ruke u džepovima. Pravio se kao da se ništa nije desilo, dok mu je mozak bio u haosu. Nije mogao da veruje da je podigao frku oko nečega što je radio već hiljadu puta. Varao je cure, sve zbog zabave. Da li je moguće da se oseća loše samo zbog toga? Pa, samo se malo zabavljao, i to je za ljude, zar ne? Ali varati Bojanu zbog devojke koja nije ni upola lepa kao ona?

Fiona je gledala Toma kako odlazi. Suze su joj neprestano napuštale oči. Njena drugarica je prišla i zagrlila je, nazivajući Toma svim pogrdnim imenima kojih je mogla da se seti.

"Ti si bolesan! Bolesan si, i to mi se dopada!" - rekla je Amber, kidajući se od smeha kada joj je Ben ispričao plan. I ona i Tanja su bile oduševljene planom. Ali Džesika nije. Nije zato što je u planu i Bil. Sve vreme je gledala u Amber kao u budalu dok je ona ludački širila oči i divila se Benu.
Evo kako je to izgledalo.

"Moramo da pronađemo Bila i ubijemo ga od batina!" - rekao je Ben.

Amber ga je zbunjeno gledala. "Kaži zašto?" - upitala ga je.

"Da malo razbesnimo Toma." - rekao je Ben, sa zloćudnim osmehom na usnama. Džesika je nervozno progutala pljuvačku.

"Imaš nešto protiv?" - upitala je Amber.

"Pa..." - promucala je Džesika, ne usuđujući se da pogleda u Amber, niti da joj kaže istinu.

"To je dobro. Sada ćuti dok Ben ne završi!" - rekla joj je Amber, gestikulirajući Benu da nastavi.

Ben trepnu, zatim je nastavio. "Napravićemo ucenu. Prebićemo Bila ukoliko Tom ne odluči da ostavi Bojanu. U prebijanju Bila ja već imam iskustva, veruj mi. Eto, tako ćemo se rešiti nje, a tada ti, Amber stupaš na scenu! Bojana mora da te uhvati sa Tomom na nekom mestu gde ima ljudi, i tada će biti sto posto sigurna da je on više ne želi" - rekao je Ban, dok su mu oči zlobno sijale.

"Kul!" - rekla je ona.

Ben joj se nasmeši. "Ali to nije sve! Sada dolazi moj deo! Kada Bojana bude bez Tomove zaštite, ja ću lako saznati s kim Andrea izlazi!" - rekao je Ben, nasmejavši se na tu pomisao.

"A zašto jednostavno ne prisiliš Andreu da ti kaže s kim izlazi?" - upitala je Amber. "Stvari bi išle mnogo lakše." - dodala je.

Benovo srce je zalupalo jače. Na ovo pitanje nije bio spreman, ali je morao brzo nečega da se seti, zašto bi on Amber rekao istinu?

Prisilio je samog sebe da se nasmeje." Zar da moja bivša devojka pomisli da sam zainteresovan za njenu vezu? Da sam ljubomoran? Još gore, povređen? Andrea i Bojana ne razgovaraju, biće je lako prisiliti!"

"Baš si čudan... A šta ćeš uraditi kad saznaš s kim ona izlazi?" - upitala je Tanja.

"O, ništa sa čime ti trebaš da se sekiraš!" - rekao je Ben, zloćkasto se smešeći.

"Šteta što nam sada vikend dolazi. Odradićemo akciju u ponedeljak." - rekao je Ben, i ustavši, dao je znak Piču i Skotu da ga prate. Izašli su iz kafaterije, ostavivši Tanju i Amber zadovoljne, a Džesiku zabrinutu.

"Čovek i nije tako loš!" - rekla je Amber. Tanja se složila. Došao je i red na Džesiku, ali ona se nije složila. Bila je previše izgubljena u mislima.

"Džesi..." - rekla je Amber medno, približivši joj se. "Nemoj da uradiš ono o čemu misliš. Biće to bolje po tebe. Ovaj plan mora da ostane tajna, kapiraš? Jer ako neko od ekipe sazna pre vremena... ti si potpisala sebi smrtni papir, jasno?" - upitala je Amber, preteći.

Džesika bolnu uzdahnu, ali je klimnula glavom. Kako je Amber mogla da zna o čemu je mislila?
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Jul 13, 2008 12:44 pm

extraaaaaaaaaaa......kako tje da mi nedostaje ovaj ff kad budes bila na moru Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone Cry&Gone

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Jul 13, 2008 1:33 pm

Hvala... I meni cete svi vi nedostajati. O, sto nemam glupi laptop!!!

~#~

Andrea i Bil su proveli ostatak velikog odmora iza škole, ljubeći se i grleći. Bilove usne su putovale preku celog njenog lica, a ruke čas kroz njenu kosu, čas preko njenih butina. Andrea je glasno zastenjala kada se njegova ruka našla na njenoj pozadini. Njene ruke koje su bile oko njegovih leđa su prolazile kroz njegovu kosu. Obožavala je njegovu kosu. Bila je tako meka i prijatna na dodir. Obožavala je Bilov ukus. O, poželela je da ga rastrgne, da ima ludački seks ovde sa njim, da vode ljubav ovde sve dok čitav svet ne primeti koliko su zaljubljeni, ali se i dalje plašila. Nije htela da svi u školi saznaju za njih dvoje, jer se plašila kako će Ben reagovati ako sazna. Ali opet, nije smela da stavi Bojanu u takvu opasnost, da je Ben siluje da bi saznao odgovor.

Dok je ona razmišljala, Bil je primetio njenu odsutnost u potezima, pa ju je naglo i snažno povukao ka sebi, ljubeći i grickajući njen vrat malo snažnije da bi primetila da mu smeta što ne učestvuje.

Andrea nije mogla da izdrži. Prasnula je u smeh.

Bil je pogleda, praveći se uvređen.

"Šta je tako smešno? Zar sam toliko loš?" - sada je počeo da se pravi da mu je neprijatno.

Andrea nije provalila da glumi, pa se ozbiljno uplašila.

"Ne, Bile! Ti se najbolje ljubiš na svetu! Možda zvuči smešno, ali mi je svaki put sa tobom sve bolje." - rekla je Andrea.

Bil porumene, nežno stisnuvši njeno dupe još jednom. Andrea se opet nasmejala.

"Ponekad si toliko seksi da me izluđuješ, a najbolje je to što ti nemaš pojma koliko dobro izgledaš!" - rekla je Andrea, ne mogavši da prepozna svoje stidljivo Ja. Ona je u Bila definitivno zaljubljena.

Bil se nasmeši, pa je još jednom prilepio svoje usne na njene. Nije mogao da se zasiti. Ona je taaaaako seksi!

"Ti si hot... i seksi... i meni najomiljenije biće na planeti... Volim te... Da, jako..." - rekao je Bil u pauzama koje je previo kako joj je ljubio vrat.

Andrea naglo otvori oči. Voli je? Kako je to moguće? Nijedan dečko joj nikada ranije nije rekao da je voli. Bil je savršen... Bil je lep... O, itekako je lep!

"Volim... i ja... tebe... MNOGO!" - poslednju reč je uzviknula, kada je osetila da joj Bil diže majicu i ljubi osetljivu kožu oko njenog pupka.

Izluđivao ju je. Ovo je sve previše dobro da bi bilo istinito. Bil je čudo! Bil je savršen!

Završili su se svi časovi u školi i Bojana je krenula ka Tomovim kolima. On je kao i uvek stojao naslonjen na svoja kola, sa svojim sunčanim naočarima, koje je nosio samo kada je vozio.

"Hej, lutko!" - rekao je Tom, kada mu je prišla onako seksi kakva samo ona može da bude. Bojana mu se nasmešila, pa ga je poljubila, strasno postavljajući ruke oko njegovog vrata. On je svojom rukom prešao preko njene blistavo zlatne kose. Kada su se razdvojili, i seli u kola, Tom je odmah odlučio da ne kaže Bojani šta je bilo. Bio je to samo mali poljubac koji bi nju povredio, a on nije želeo da bude taj koji će je povrediti. Kako da joj kaže sada, kada joj je priznao da je voli? Obećao je sebi da više nikoga neće muvati dok je sa njom.

"Tome, u vezi onoga što si danas uradio..." - pola je Bojana mazno.

Tom skrene pogled sa ceste i pogleda u nju, šokiran. Da nije možda provalila?

"Kako to misliš? Za šta?" - upitao je.

Bojana se nasmejala. Mislila je da je neverovatno sladaki.

"Zato što si prebio Bena. Želim da ti se zahvalim. Sada!" - rekla je, čim je Tom stao ispred njene zgrade. Uhvatila ga je za ruku, pa ga je povukla iz kola ka svojoj zgradi. Dok su čekali da ih lift odnese do desetog sprata, koji je na sreću bio užasno spor, Bojana je nasrnula na Toma. On ju je podigao i nabio je na ogledalo koje je bilo u liftu, ljubeći i sisajući joj vrat. Ogledalo je bilo veoma hladno, ali Bojana se nije žalila. Tom je bio previše hot da bi mogla pored njega da oseća i hladnoću.

"O, Tome..." - uzdisala je, dok je silazila sa njega, jer je lift stigao do četvrtog.

"Sram da vas bude da to radite ovde!" - zaurlala je na njih jedna bakuta, kada su se vrata lifta mehanički otvorila.

"Izvin'te!" - rekla je Bojana, ali ni ona ni Tom nisu izdržali a da ne puknu od smeha dok je bakuta mrmljala o tome kako ''mladost nije onakva kakva je nekad bila". Bojana je otključala vrata, goreći od nestrpljenja da se opet nađe u Tomovom zagrljaju. Zatvorila je vrata za Tomom, pa se bacila ne njega, a on ju je uhvatio i poveo je niz hodnik. Čim je otvorio vrata od sobe, bacio ju je na...

"... Vojnički krevet?" - rekao je Tom naglas.

Bojana je crkla od smeha. Tomov izraz lica bio je sve gluplji i gluplji kako je prelazio pogledom preko postera raznih filmova,"Matriks", "Terminator", "Rambo"... Pogledao ju je upitno.

Bojana je jedva došla do daha od silnog smeha.

"Ovo je soba moga brata!" - rekla je, brišući suze od smeha.

Na Tomovom licu se pojavi izraz razumevanja, i on joj se pridruži u smehu.

Bojana mu je pružila ruke kao malo dete koje traži da se nosi. Bila je tako nevina i slatka da ju je Tom odmah uzeo i doneo je do druge sobe. Ovaj put je dobro pogledao okolo pre nego što je bio siguran da je to njena soba. Kada se uverio da jeste, bacio ju je na krevet, pa je legao preko nje, ludački je ljubeći i milujući svuda po telu.

Bojana je napipala njegovu majicu i skinula ju je, primorajući Tomove usne da se odvoje od njenih. Tom histerično zbaci majicu sa sebe, pa se bacio na skidanje njene majice. Bacio je Bojaninu majicu dole na pod, odmah pored svoje. Počeo je da petlja oko njenog džinsa, nestrpljiv da vidi i malo više od toga.

Bojana je uživala u njegovim dodirima. Naprosto su je izluđivali.

"Tome..." - uzdisala je. Glavu je konstantno zabacivala nazad i okretala je sa leva na desno. Osećala je kako je Tomovi dodiri peku koliko je njegova koža bila topla. Bojana je bacila pogled na njegovo telo kada je bio 'obučen' samo u boskerice. Naprosto je zračio seksipilom. Bojana je pružila jednu ruku i namestila je na Tomove grudi. Prelazila je rukom preko njih, uživajući u Tomovim prelepim mišićima. Tako je savršen da poželiš da ga dodirneš. Makar samo da bi se uverila da stvorenje kao što je on zaista postoji.

Andrea i Bil su se mazili u Andreinoj kući. Andrea je sebi napravila mentalnu zabelešku da će Bilu vratiti njegov kaput onog puta kada se budu kresnuli. Bilov jezik je bio u njenim ustima. Radili su make out na kauču, što je Andrea obožavala. U jednom trenutku se setila kako je videla Tom kako se (sprema da se) ljubi sa onom devojkom, i tako je naglo poskočila da je slučajno ujela Bila za jezik.

"A!" - cijuknuo je Bil, i brzo se odmakao od nje. "Zašto?" - upitao je očajno.

Andrea ga nije slušala. "Bile! Šta da radimo! Da li da javim Bojani da ju je Tom prevario, ili da ćutim? Znam da ti je on brat, Bile i da ne želiš da on bude otkriven, ali mi kaži šta bi ti radio da si na mom mestu." - rekla je Andrea.

Bil ju je pogledao tim prelepim čokoladnim očima. Bio je očigledno duboko zamišljen.

"Ja ću razgovarati s Tomom," rekao joj je Bil. "Da vidimo ima li neki dobar izgovor. I da vidimo da li se išta desilo, a onda ću ti reći, ok?"

Andrea se nasmešila, i klimnula glavom. Bil je najpametnija osoba na svetu i uvek za sve im rešenje.

"Izvini zbog tvog jezika..." - rekla je stidljivo, pokazujući u njegove usne.

Bil se nasmeši. "Ok je, prestalo je da boli. Ali bi morala da mi se odužiš, zar ne?" - upitao je.

Andrea mu uzvrati osmeh. "Kako? Videću šta mogu da uradim." - rekla mu je.

"Imaš dve opcije." - rekao je Bil, privlačeći je bliže sebi. "Prva je da me poljubiš kao nikada do sada, a druga je da me poljubiš kao nikada do sada, pa ti izaberi koja ti se više dopada." - rekao je, nasmejavši se.

Andrea se glasno nasmejala. Bil baš voli da je provocira. Stavila je kažiprst na slepoočnicu i pretvarala se da naporno razmišlja.

"Meni se obe dopadaju..." - rekla mu je posle par sekundi.

Bil klimnu. "Koju ćemo prvu?" - upitao je.

Andrea: "Ako nastaviš da pričaš nikada nećeš saznati. Andrea je stavila ruku na njegove grudi i polako ga gurnula dole na sofu. Počela je da ga ljubi, uživajući u mekoći njegovih usana i ukusu njegovog jezika. Ipak, to nije baš bio kao-nikada-do-sada-poljubac. Nije znala šta novo da doda. Posle par minuta, nešto novo joj je palo na pamet, ali nije se usudila. Pomislila je kasnije da je smešna što toliko preteruje. Pa Bil je njen dečko za Boga miloga!

Andreine usne, vlažne i nežne, prelazile su preko njegove majice. U jednom trenutku je podigla njegovu majicu, zbacila je na pod, pa je počela da mu ljubi grudi. Igrala se jezikom oko njegovih bradavica isto kao što se i on igrao oko njenog pupka. Odjednom je potpuno prislonila usne na njegovu kožu, nežno sisajući Bilovu bradavicu. On je u zanosu postavio ruke na njenu glavu i privukao je bliže svojim grudima. Andrea se nasmeje na to. Bil se izgleda baš uživeo. Ali neka, i treba. Sve će uraditi za svog Bila, on to zaslužuje.

"Volim te." - rekla je Andrea. Bil nesvesno klimne glavom.

~#~

Srećice moje, gasim kompjuter... Vidimo se za 13 dana. :'( Crying or Very sad Sad Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Jul 13, 2008 1:57 pm

super chapter....ali jbg mora da ides, kmeee
ne nije fer, sad je leto, i sad tje svi da idu na more.... Cry&Gone

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 14, 2008 2:21 am

Smrc,a bas sad kad dolazi najbolji deo!!!!!! Sad
Boky srce pokusaj sutra da postavis pls!!!!!! Cry&Gone

New fan
New fan

Number of posts : 4
Registration date : 2008-06-19

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 14, 2008 9:48 pm

owo je cini mi se najbolje sto sam citala do sad.....
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 14, 2008 11:59 pm

Aj lajk it! Ballerina
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 15, 2008 1:03 am

Predivno jeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Very Happy Razz

Administrator
Administrator

Number of posts : 1478
ËîęŕöčĽŕ : Here... there... everywhere...

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 15, 2008 1:20 am

Zaboga koliko jos treba da cekamo nastavak!?!?!? omg, ko ce to docekati... prica je extra... joj obozavam ovaj fan fiction!!! aaaa
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/yex93
Gost
Guest

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 15, 2008 7:01 pm

Citala sam od pocetka 2 ili 2,5 sata msm shta reci oci mi otpale...xD..
Back to top Go down
Little Phoenix
Administrator
Administrator

Number of posts : 1478
ËîęŕöčĽŕ : Here... there... everywhere...

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 15, 2008 7:31 pm

Ja sam se juce ukocila na stolici... Ali vredelo je... :sunny:
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/yex93
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 17, 2008 11:05 pm

Jaooo, srecice moje, kako ste me samo rasplakale!!! Sada sam jedva ugrabila priliku da utrcim u neku igraonicu i da procitam Vase komente, i ne mogu ziva da dodjem do daha!!! Very Happy Odusevile ste me! Vredi provoditi sate na kompjuteru i trpeti kevine pridike samo zarad Vasih komenta! Ljubim Vas mnogo, mnogo!

Boki iz Haniotija!!! :*
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 17, 2008 11:50 pm

Joj sretjo, nadam se da se lepo provodish....nedostajesh nam <333

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 19, 2008 9:57 pm

Hvala, babe! Da, lepo se provodim, i vi meni nedostajete, jako! S obzirom da sam ovde s malim bratom i rodjakom koji je njegovo godiste, kapirate kako mi je!!! No Ufffff, jedva cekam da se vratim!!! Weee
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Jul 20, 2008 10:11 pm

I mi jedva cekamo da se vratis!!!smrc

Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Jul 20, 2008 11:19 pm

Schrei_or_die wrote:
Hvala, babe! Da, lepo se provodim, i vi meni nedostajete, jako! S obzirom da sam ovde s malim bratom i rodjakom koji je njegovo godiste, kapirate kako mi je!!! No Ufffff, jedva cekam da se vratim!!! Weee

giiiiiirl...<3 hun kad si bila ovde, OMFG!!! ja nisam ulazila ovde ja msm uopshte, kako to da nisam videla kaj pihse OMFG!!!

joj kako nam nedostajesh...brzo da se vratish, und bby znam kak ti je, ja sam imala slichno iskustvo, samo shto su sestre koje vole da kopiraju bile u pitanju i fala bogu, te je bio jednodnevni izlet u pitanju, ali su svejedno smorili

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 21, 2008 6:02 pm

Ajoj...ma owaj FF je genijalan..xD....i sama Maja zna koliko sam luda za FF-owim...

__Prewishe chitash FF-owe..__LOL secash se Majo...xD

E da jedwa chekam nastawak..Smile))
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 21, 2008 8:45 pm

Hvala... *crveni se* Razumem te POTPUNO! I ja sam ISTA takva, ne mogu dan bez FF!!! Pa, mos' misliti kako mi je, samo pola sata dnevno na kompjuteru... Sad
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 21, 2008 10:56 pm

WeKy _-_ToMoWa GiTaRa* wrote:
i sama Maja zna koliko sam luda za FF-owim...

__Prewishe chitash FF-owe..__LOL secash se Majo...xD

setjam se und znam.... a volela bi da ne znam xD

und jadna ti....ja ne i izdrzala, da neam shta da radim, ali pretpostavljam da si na plazi tzeo dan xD...

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Billowa Micaa:)
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 267
ËîęŕöčĽŕ : **Automatisch**
Registration date : 2008-07-21

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 22, 2008 2:36 am

Svaka cast Very Happy Jedva cekam nastavak.... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 22, 2008 7:37 pm

I ja jedva cekam nastavak,smrc!!!
ova prica je vrh! Serenade

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   

Back to top Go down

Nova ljubav - novi pocetak
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Nova pesma - Mirror Lil Wayne ft. Bruno Mars