Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Nova ljubav - novi pocetak

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 10, 2008 11:07 pm

me like it mucho.....<333

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
ËîęŕöčĽŕ : Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 10, 2008 11:34 pm

Kako je samo Ben bio iznenađen da vidi Andreu tako srećnu i veselu čitav dan. Pogledala ga je besno jednom ili dvaput i to je bilo sve. Nije izgledala ni slomnjeno ni povređeno. Skroz naprotiv. Ona i Bojana bi se za svaki odmor nalazile, pa bi se kikotale i pričale o nečemu što ih je obe očigledno veoma zanimalo. Benu je to bilo veoma čudno. Da li je on to uopšte nije povredio nego je samo naljutio? Ili je već preko noći naišao novi tip za kojeg je Andrea postala još zainteresovanija? Zar ga je zaboravila preko noći? Takvo saznanje ga je učinilo da se oseća malim i besmislenim. Morao je da otkrije uzrok Andreine neiscrpne sreće.

Zvonilo je za kraj trećeg časa, i Andrea je požurila do školske kantine, nestrpljiva da vidi Bila. Čim je ušla, primetila je grupu emovaca koji su okruživali Bila. Oni mu nisu bili sluge kao što je Tomu bila njegova grupa, već su to sve bili prijatelji. Bil je primetio Andreu, zatim se progurao kroz grupu svojih prijatelja i došao do nje. Ona je sedela i čekala Bojanu da se pojavi.

"Mogu li da sednem ovde?" - upitao je Bil.

"Naravno!" - rekla je Andrea oduševljeno, koja nije bila tako dobra u skrivanju emocija.

"Pitao sam se... da li si sada dobro?" - upitao je Bil.

"Da." - rekla je Andrea tiho.

"To je dobro. Pošto sam... zaista bio zabrinut." - dodao je.

"Nemoj brinuti, Bile. Sada je sve u redu. Bila sam prava budaletina. Sad me je to prošlo. Uopšte nisam povređena zbog bivšeg dečka. Samo sam ljuta na njega što je ispao takav debil." - rekla je Andrea.

Bil je klimnuo glavom i nasmešio se.

"Želim da znaš da sam ti zahvalna za sve." - rekla je Andrea jedva čujno.

"Zašto?" - upitao je Bil.

"Pa... što si me sprečio da načinim najveću grešku u svom životu. I za sve." - rekla je Andrea, blago rumeneći.

"Da... Na momenat sam se uplašio da mi neće uspeti. A znao sam da svađanjem ili panikom neću ništa postići." - priznao je Bil.

Andrea ga je gledala. Kako je samo želela da ga poljubi sada. Samo da nema toliko ljudi okolo...

"Hej, Andrea! Sorry što kasnim, razgovarala sam s To-oh!" - viknula je Bojana iznenađeno kada je ugledala Bila.

"Zdravo Bile. Drago mi je da te opet vidim." - rekla je Bojana, sedajući s njima za stočić. Bil se nasmeši.

"Takođe."

Andrea je bila zbunjena. A onda se setila kako joj je Bil rekao da je video njenu drugaricu i da je ona bila veoma zabrinuta.

"Andrea mi je sve ispričala danas. Da budem iskrena, još se tresem." - reče Bojana.

"Da, znam. Jeste malo neverovatno." - rekao je Bil.

"Ok, ljudi, slušajte!" - rekla je Andrea. "Nas troje smo jedini koji znaju za to, želela bih da tako i ostane." - završila je, gledajući ih.

Bojana otvori svoju Fantu, klimnuvši glavom, a Bil reče "Naravno."

"Pa, narode." - reče Bojana podigavši Fantu. "Idem ja, imam nekog posla da odradim u biblioteci. Hajde, pa se vidimo." - ona poljubi Andreu i zagrli Bila, pa je nestala kroz vrata kantine. Bil i Andrea šmrknuše u isto vreme. Šta će Bojani Fanta u biblioteci? Svi dobro znaju da je zabranjeno unositi hranu i pića u biblioteku. Andrea krišom prevrnu očima. Bojana baš ume da je izblamira.

"Sorry, zaboravila sam da ti donesem tvoj kaput. Doneću ti ga sutra. Mnogo mi je pomogao, usput." - rekla je Andrea.

"Ne budi smešna. Odvešću te danas kući, pa ćeš moći da mi ga daš." - predložio je Bil.

"Ok." - rekla je Andrea klimnuvši glavom. Nije mogla da sakrije ogroman osmeh.

"Onda, posle škole budi na školskom parkingu." - rekao je Bil. Zvonilo je, a Bil je ustao, pa ju je zagrlio. Andrea je baš razmišljala gde su Bilove usne, kad je on otrčao ka svojoj grupi Emovaca.

"Pa..." - rekla je Andrea sebi u bradu. "Ne može se imati sve u životu".

Izašla je iz kantine, naletevši pravo na Bojanu i Toma. Bojana se smeškala i prelazila rukom preko Tomove ruke. Andrea je zamislila sebe kako to radi Bilu. Jednostavno joj nije uspevalo. "Zašto je Bojana toliko jebeno samouverena, a ja nisam!" - pomislila je.

Bojana ju je primetila, pa je zagrlila Toma i pošla prema Andrei.

"Hajde." - rekla je Andrei, vodeći je na sledeći čas.
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Jul 11, 2008 2:21 am

Bas je sweet,bas mi se svidja!!!!!
Ae pozzuri sa novim delom!!!!!!!

Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Jul 11, 2008 12:45 pm

extra je...mnogo mi se svidja...

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Jul 11, 2008 1:09 pm

Istoriju su uvek imale zajedno. To je bio čas koji ih je najviše smarao, pa bi vreme koristile da se dopisuju, ili jednostavno da hvataju zjake.

Bojana je zamišljeno buljila u tačku iznad Karmenine glave kad je osetila da je neko gura. Andrea joj je pružila papirić kada se okrenula prema njoj. Bojana ga je otvorila i pročitala.

Ništa mi nisi rekla o tebi i Tomu
, pisalo je u poruci.

Bojana se nasmeje u sebi od sreće, pa je zgrabila olovku i napisala.

Šta reći? Juče smo se malo muvali dok si ti ležala na Bilu na vrhu zgrade. Tražio je od mene pomoć oko sastava. A onda mi je rekao da će me voziti kući danas!

Andreine oči se raširiše od iznenađenja kada je pročitala.

OmB, i Bil mene vozi kući danas!

U istim kolima? Kako on misli da ga muvam pred tobom i Bilom?
upitala je Bojana, namrštivši se.

No frx, Boki, imaju oni love. Wink

Bojana se nasmešila kada je pročitala Andreinu poruku.

Baš slatko. Kako je Ben reagovao danas da te vidi tako srećnu?

Andrea se namršti dok je čitala. Uzela je svoju olovku i napisala odgovor posle par sekundi razmišljanja.

Boli me, to je prekrižila. Ispod toga je pisalo.

Ma, taj je, i to je prekrižila. Tek je s trećim redom bila zadovoljna.

Nisam ga ni gledala. Nisam imala ni mesta u svom mozgu da ga se setim.

A juče si htela da se ubiješ zbog njega.

Hoćeš li, molim te, prestati da me podsećaš na to!

Što? Da nisi htela da se ubiješ, možda se nikada ne bi zbližila s Bilom.

Andrea je par puta pročitala Bojanin odgovor. Bojana je bez sumnje u pravu.

Makar nešto dobro od toga, zar ne?, napisala je.

Bojana joj ništa nije odgovorila, samo joj se nasmešila. U mislima je bila s Tomom, i nije mogla a da ne misli: "Još tri časa do vožnje!"

Zvonilo je i devojke su se pokupile i izašle iz učionice, svaka sa svojim u mislima.

"Hej, lutko." - rekao je Tom, dok je čekao naslonjen na svoja kola. Bojana se nasmešila.

"Ćao. Drago mi je da ćeš ispuniti svoje obećanje." - rekla je, sedajući u kola. Bila su očigledno nova i vrlo dobro očuvana.

Tom je seo pored nje, i stavio svoje naočare za sunce. Bojana je mislila da izgleda neverovatno seksi sa njima. A opet, Tom bi i u staroj bapskoj odeći izgledao seksi. Bojana se nasmejala zamišljajući Toma u odeći svoje babe.

"Šta?" - upitao je Tom dok je silazio sa školskog parkinga.

"Ništa." - rekla je Bojana, ubeđena da će morati da smisli bolji izgovor ili jednostavno da promeni temu.

"Znaš li gde živim?" - upitala je.

"Naravno." - rekao je Tom. "U zgradi preko puta moje." - rekao je, namignuvši joj... bar onoliko koliko je moglo da se primeti ispod naočara.

"Kul", rekla je Bojana. Vozili su se još par minuta i pričali o nekim desetim temama. Posebno ju je zanteresovala Tomova izjava da mu je omiljeni klub "XXX". Sad makar zna gde da ga nađe...

Tom je zaustavio kola ispred njene zgrade.

"Hvala na vožnji, bilo je super." - rekla je Bojana, spremajući se da izađe iz kola. Osetila je snažan pritisak na svojoj ruci.

"Da?" - upitala je, ponovo sednuvši na sedište. Tom joj se nasmejao.

Gledao ju je pravo u oči, kao da pokušava da je hipnotiše. Prineo je ruku njenom obrazu. Nageo se preko svog sedišta ka njenom. Bojana je stala kao kip. Tom ju je gledao. Bili su tako blizu. Bojana je gledala u Tomove usne, oči su joj bile polu-otvorene, a pogled zamagljen. Izgledala je kao da je bila omamljena. Tom je to primetio, pa se nasmešio, prelazeći jezikom preko svog pirsinga. To je bio njegov signal koji je govorio: Hoću da te poljubim. Raskinuo je distancu među njima. Čim su meke usne dodirnule Bojanine, osetila se kao da joj je nešto eksplodiralo u stomaku. Zatvorila je oči, maksimalno uživajući u tome. Neka vibracija joj je prošla kroz celo telo, i ona mu strasno uzvrati. Tom prelomi poljubac i povuče se na svoje sedište. Bojana je bila razočarana što je tako kratko trajalo. To je bio najlepši poljubac koji je ikada dobila.

"Savršena si." - rekao je, nasmešivši se. Bojana mu uzvrati osmeh.

"Pa, kao što sam rekla... ili možda nisam... hvala na vožnji... Vidimo se." - Ovaj put Bojana nije mogla da kontroliše svoje emocije. Nasmejala se svojoj zbunjenosti, pa je ušla u ulaz. Dok je čekala lift, lagano je pevušila nešto, ne registrujući šta se dešava. Poželela je da pozove Andreu, ali je bila sigurna da i ona 'preživljava' isto sa Bilom i nije želela da smeta.

Bojanin telfon je zazvonio, i ona se javila.

"B-Bojana?"

"A-Andrea?" - dve devojke su se nasmejale na sav glas. To je bila neka vrsta histeričnog smeha iz dna duše.

"Da li si..."

"Aha!"

"I ja isto!" - rekla je Andrea, prisećajući se šta se desilo i ispričavši to Bojani.

"Hej!" - Bil ju je zagrlio. Uzvratila mu je.

"Hej." - odvojili su se. Oboje su nelagodno gledali u Bilova kola.

"Hoćeš li me onda odvesti?" - upitala je Andrea, rumeneći se.

"Naravno", rekao je Bil, otvorivši joj vrata od kola. Andrea se nasmešila zatim je ušla. Bil je zatvorio njena vrata, zatim je prešao sa druge strane kola i seo na vozačevo mesto.

"Izgledaš veoma lepo danas." - rekao je Bil, paleći motor.

Andreu je ubio blam.

"Hvala. I ti takođe." - procedila je Andrea, momentalno zažalivši što je rekla drugu rečenicu. Pogledala je u svoja kolena, a Bil se nasmešio.

"I kako si se to video sa Bojanom?" - upitala je Andrea.

"Ma, naleteo na nju dok je izlazila iz tvoje zgrade." - rekao je Bil.

Andrea je u sebi bila ljubomorna, ali je uspela da se glasno nasmeje, zamišljajući scenu i Bojaninu reakciju.

"I živ si? Očekivala sam da te sahrani živog!" - Bil joj se pridruži u smehu.

"Pa, to joj je svakako bila namera, sve dok nije videla ko je u pitanju."

"I? Šta je dalje bilo?" - čikala ga je.

Bil se nasmejao.

"Ma, ništa. Samo mi je rekla da je u žurbi da te nađe. Bila je veoma zabrinuta, znaš?" - rekao je Bil.

"Ko bi rekao da ću na takav način ikada skupiti hrabrost da ti se obratim?" - dodao je. Shvativši šta je rekao, porumeneo je. Pročistio je grlo, pa je pogledao u cestu.

Andrea je nelagodno sedela na vom sedištu. Da li je moguće da se dopada Bilu? Ako je tako, onda i ona mora da mu nagovesti da joj se on sviđa.

"Meni je ipak drago da se to desilo", rekla je Andrea, setivši se svog dopisivanja sa Bojanom. "Jer sam od tada stalno mislila na tebe." - dodala je jedva čujno.

Bil se nasmešio, zatim je stao ispred Andreine zgrade. Izašao je iz kola, pa joj je otvorio vrata. Kad je Andrea izašla, privukao ju je u strasan poljubac. Andrea ga je obgrlila rukama oko vrata, pa mu je uzvratila sa istom dozom strasti. To je bio poljubac za pamćenje, kakav nikada nije osetila sa Benom, niti sa bilo kim drugim. Njegove usne su se tako nežno pomerale oko njenih, sa takvom gracioznošću, da je Andrea jedva našla snage da ih prati. Poželela je da ovako ostane zauvek. Bil prelomi poljubac, pa joj se nasmeši. Andrea nije mogla da mu uzvrati osmeh, jer je i dalje stojala sa zatvorenim očima i razmaknutim usnama, u snovima još uvek ljubeći Bila. Bil se razneži. Bila je tako slatka, sve sa njenim usnama koje su bile vlažne od skoro oduzetog poljupca.

"Kući si." - obavestio ju je.

Andrea otvori oči, pogledavši u svoju zgradu.

"Da... Hvala na vožnji. Vidimo se sutra u školi." - rekla je, suzbijajući nervozu u stomaku. (Na kaput su potpuno zaboravili).

Bil joj klimnu, zatim je opet seo u kola i odvezao se dalje. Andrea je ušla u svoju zgradu osećajući se kao da leti par metara iznad zemlje. Sada ima Bila. Ide odmah da kaže Bojani. Nikako nije mogla da skine veliki osmeh sa usana.

Bojana je zaneseno slušala Andreinu priču. Bila je veoma srećna zbog nje. Mislila je da su oni suđeni jedno za drugo na veoma romantičan način. Bil je baš savršen momak, ali je Bojana bila više nego zadovoljna sa Tomom, i nije osećala želju da razdvoji Andreu i Bila.

"Da li ste sada u vezi?" - upitala je.

Andrea uzdahnu. "Valjda." - rekla je. "Ali Bojana! To niko ne sme da zna, a pogotovo ne Ben! Sećaš se šta je bilo prošli put?" - rekla je.

"I to vrlo dobro." - rekla je Bojana, potrešena.

Onda je ona ispričala Andrei šta je bilo sa njom i Tomom ovog jutra, a onda kad ju je vozio kući. Andrea je frknula kada je završila.

"Šta?" - upitala je Bojana uvređeno.

"Iskorištava te." - rekla je Andrea. Bojana je osetila želju da spusti slušlicu, ali je radoznalost preovladala.

"Šta bi to trebalo da znači?" - upitala je besno.

"Bojana, on se poigrava s devojkama. Baš si mi sada rekla kako je ispalio Amber zato što nije umela da mu uradi sastav, a onda je rekao da Amber i on nisu ni bili u vezi. Pa ti se nasmejao i rekao kako moraš više o njemu da naučiš. To jest, da on nikada nema devojku, stalno je sa drugom. Jednu muva, drugu ljubi, treću jebe." - rekla je Andrea.

Bojana je prezrivo frknula. "Ti si ljubomorna!" - rekla je.

Andrea se nasmejala. "Zar? A zašto bih bila? Imam ja Bila, koji je veran. Plus, Bil se ne drogira!" - rekla je Andrea besno.

Bojana je popizdela. Nije mogla da veruje da Andrea može nešto tako da kaže.

"Ko ti je, majke ti rekao da se Tom drogira?" - upitala je.

"Svi pričaju!" - viknula joj je Andrea.

"Tako si pokvarena!" - zaplakala je Bojana, pa je spustila slušalicu.

Bacila je telefon, pored sebe na krevet, pa se raširila po njemu, plačući kao navijena. Nije mogla da prestane.

Nije joj je bilo jasno zašto je Andrea takva. Ona ju je lepo slušala dok je pričala o Bilu i rekla je kako misli da je Bil ostvarenje sna, a onda kada joj je ona ispričala šta se desilo sa Tomom, Andrea ju je ismejala. Bojana je bila ljuta na ceo svet.

~#~

To je to, palim na depilaciju. D': Nastavak stize vrlo brzo! Oko sedeam, ako uspem da se proguram do kompjutera. Wink[left]
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Jul 11, 2008 1:34 pm

odlicno je, samo ne znam da li tje se sad njih dve posvadjati...tj. ako vetj nisu lmao
extra...

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
ËîęŕöčĽŕ : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Jul 11, 2008 4:34 pm

prica je extra bas sam uzivala dok sam citala!!! jedva cekam da vidim sta ce se desiti bounce
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Jul 11, 2008 7:08 pm

Andrea je spustila telefon na radni sto, pa se bacila na krevet.

Kako Bojana može da bude tako glupa? Očigledno je da se ovom momku sviđa samo fizički... ako mu se uopšte sviđa. Možda jednostavno traži nove ribe za svoju kolekciju. Momci su ponekad tako užasni, to joj je Bil sam rekao. Jedino je Bil savršen, on je zaista ostvarenje sna.

Andrea umorno uzdahnu, pa je sela za sto da uradi domaći. Ali nikako nije mogla da se skoncentriše na glupavi drugi svetski rat.

"A šta ako", pitala se. "Šta ako se ona Tomu zaista sviđa? Mislim, za sve postoji prvi put." Andrea je odmahnula glavom. "Tom je debilčina koja ne ume da voli!" - rekla je sama sebi. A onda se setila. "Pa ranije sam to govorila i za Bila dok ga nisam upoznala. Šta ako je i Tom drugačiji nego što ga zamišljam?" Razmišljla je. Jednostavno nije mogla da zamisli Toma drugačijeg nego što jeste, tj. nafurani mačo frajer koji misli samo na seks. Složila je gadljivu facu. Bil je taaaaako drugčiji od Toma i Andrei je veoma drago zbog toga.

A onda je počela da žali što se tako ponela prema Bojani. Sigurno ju je jako povredila. Čula ju je kako plače pre nego što joj je spustila slušalicu. Poslednje što je želela na svetu je da rasplače Bojanu.

Zatresla je glavom, pa je počela da piše sastav.

Bojana je hodala do škole, ne čekajući da joj Andrea zvoni, jer nije nameravala da se pomiri sa njom. Nedostajala joj je još kako, ali Bojana nije to htela sebi da prizna. Ima ona svoj ponos i neće biti prva koja će joj se obratiti.

"Hej! Hej, Bojana!" - čula je Bojana glas. Besno se okrenula kada se našla licem u lice sa...

Bil je požurivao Toma.

"Hoćeš opet za zakasnimo?" - rekao je, nervozno gledajući na sat u Tomovoj sobi.

"O'ladi, hoćeš li?" - rekao mu je Tom, konačno pronašavši ono što je tražio, pa je izašao iz stana. Bil ga je ljutito pratio.

Izašli su iz zgrade, pa su prešli put. Bila je nerviralo to što je Tom bio opušten i spor kao da imaju godinu dana. Kadkad bi šutnuo kamen ili bi zastao da proveri nešto po džepovima. Taman kad je Bil hteo da drekne na njega, Tom ga je pogledao u oči i pitao ga.

"Hočeš li se danas videti s tom devojkom?"

"Naravno! Pa idemo u istu školu!" - rekao je Bil, nervirajući se. Tom se sarkastično nasmeja.

"Znaš na šta mislim!" - rekao je.

Bil je ćutao. Da, znao je na šta Tom misli. Želeo je da odvede Andreu kući i da provede s njom ceo dan. Želeo je. Ali je Andrea tako stidljiva. Šta ako se ona stidi da dođe kod njega. Bil se namršti.

"Da, verovatno." - rekao je. Tom se nasmeši. "A ti Bojanu?" - upitao je Bil. Tom klimnu glavom.

"Nemam nameru toliko da čekam," rekao je.

"Da li ti se ona stvarno dopada, ili je samo još jedna karika na tvom ljubavnom lancu?" - upitao je Bil.

Tom ga je pogledao.

"Da, veoma mi se sviđa, ali to ne znači da želim vezu sa njom." - rekao je Tom.

Bil prevrnu očima. "Ti ne želiš vezu ni sa kim Tome." - rekao je.

Tom nije odgovorio. Nasmešio se par devojaka koje su stojale blizu i zaneseno gledale u njega.

Bil prevrnu očima. "Taj se nikada neće promeniti!" - pomislio je.

"TI!" - viknula je Bojana. "Ne mogu da verujem! Posle svega..." - Bojana bi presečena u rečenici.

"Nisam tu da se svađam s tobom, zanima me nešto i ti možeš da mi odgovoriš."

"Bene!" - zaurlala je Bojana na dečaka. "Ja nisam dužna ništa da ti objašnjavam! Sada me ostavi na miru i idi dr*aj negde!" - rekla je iznervirano, odgurnuvši dečaka dalje od sebe. Ali dva krupna dečaka su se odjednom našla ispred nje. Uvukli su je u sporednu ulicu gde nikoga nije bilo.

"Hajde, Bojana, sve što me zanima jeste par informacija, to je sve. Sad ako budeš fina i ispoštuješ moje želje, ništa loše se neće dogoditi." - rekao je Ben, stajući pored nje.

Bojana je gledala u njega složivši gadljivu facu. Nikad se nikoga nije plašila u školi, ni Amber, a kamoli Bena.

"Moraćeš da probaš i bolje od toga Bene, nisam zainteresovana da delim svoje tajne s tobom." - rekla je, tvrdoglavo prekrstivši ruke.

"O, pa mene ni ne zanimaju tvoje tajne." - rekao je Ben, nasmešivši se. "Već Andreine." - dodao je.

Bojana, koja je to očekivala, podiže obrvu.

"Aha," rekla je smireno. "Šta, žao ti je što si je odbacio, ili si iznenađen što te je tako brzo zaboravila?" - upitala je Bojana.

Ben iskrivi facu. "Žao mi je što ne želiš da sarađuješ. Možda ćemo morati da primenimo silu?" - rekao je Ben.

Bojana se nasmejala. Glasno. "O, je li? A šta ako ja viknem UPOMOĆ!!!" - viknula je Bojana. Tri dečaka su se pogledala. Zatim su pobegli, plašeći se da neko ne dotrči. Bojana se smejala. Izašla je i nastavila svoj put ka školi, smešeći se samoj sebi. Ušla je u školu, gledajući okolo, za Tomom. Videla ga je kako razgovara sa jednom devojkom. Iako je to budilo ljubomoru u njoj, nije želela da bude navalentna i da završi kao Amber.

"Hej." - rekla je Bojana, približivši mu se.

Tom joj se nasmeši, zatim ju je uzeo za ruku.

"Hej. Imam nešto da ti pokažem." - rekao je.

Bojana ga je gledala, očima punim strasti. On joj je uzvraćao pogled.

"Zatvori oči." - rekao je. Poslušala ga je. A onda je opet osetila meke usne na svojima. Uzdrhtala je kada je osetila hladan metal Tomovog pirsinga. Ponovo je osetila dobro poznate vibracije kako joj prolaze kroz telo. Nekoliko ljudi okolo su ih gledali, a među njima je bila Amber.

"Ne i njega, kučko jedna!" - viknula je, trčeći ka njima. Bojana prelomi poljubac, zatim je pogledala u Amber, šokirana. Živa vatra joj je iz očiju kuljala. Bojana je pala unazad kada je Amber celom težinom skočila na nju.

"Glupačo! Ne, nećeš! NEĆEŠ!" - vikala je Amber dok ju je šamarala po licu. Bojana ju je uhvatila za ruke, zatim ju je zbacila sa sebe i naskočila na nju.

"VIŠE MI JE MUKA! I TEBE I TVOJE JEBENE STRASTI ZA TOMA! CRKNI!!!" - vikala je Bojana, dok su se tukle. Najstrašnije je popizdela. Želela je da ubije devojku koja je bila ispod nje. Želela je da joj se osveti zbog svega što joj je radila u prošlosti.

"Bojana!" - viknuo je Tom, dok su okupljeni vikali "Fight, fight, fight..."

"Pusti je!" - rekao je Tom, odnosivši je dalje. "Nije vredna tvog besa!" - dodao je. Dovukao ju je iza škole. Bili su sami. Bojana je ćutala. A onda je počela da plače. Dopustila je da joj sve izađe na površinu, sve što je osećala. Brbljala je bez prestanka.

"Tako je mrzim! Od prvog dana kada sam došla ovde ona ima problem sa mnom... Od prvog... ne pušta me na miru... muči me i tlači, uživa u mojoj patnji... Oh, tako sam želela da je ubijem! Sva mržnja koju sam osećala prema njoj je dospela na videlo danas... Krava...!" - jecala je.

Tom ju je slušao kako mu plače tu negde kod dredova. Želeo je da je uteši. Usnama je ukonio suze sa njenog lica, zatim ju je poljubio pravo u usne. Iako je i dalje plakala dok su se ljubili, bol više nije osetila. Onda je osetila Tomov jezik kako prelazi preko njene donje usne, tražeći dozvolu. O, kako je samo na to čekala! Razmakla je usne, i dozvolila Tomovom jeziku da slizne među njih, masirajući njen jezik i istraživajući njena usta. Njihovi jezici su se igrali i borili naokolo. Glasan uzdah je napustio njene usne. Želela ga je. Ono što nije znala je da je i on nju želeo takođe.

~#~

Yaaaaay! Updajtovala sam ranije!!! *igra* Sledeći stiže večeras!!!
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Jul 11, 2008 7:46 pm

Yeeeeeeeeeeeeeey extra je,sreco moja super pises!!!!

Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Jul 11, 2008 9:15 pm

shatzi..jedva chekam...ali jbg chitam kad se vratim iz grada....<333

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Jul 11, 2008 9:48 pm

super je super je super je!!!!!!!!!
dok sam citala ono kad tuces Amber pomislila sam na Trinu tako cemo mi nju ako je nekad vidimo hahahahaha Twisted Evil Fight
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 12:42 am

Mali moji, tako ste medeni! Hvala na komplimentima. A sto nisam ranije updateovala, krivite moju drugaricu Andreu!!! ;D

~#~

Odkako je Tom odvukao Bojanu podalje od grupe, Andrea je nije videla. Morala je da prizna da možda Tom ipak oseća nešto prema Bojani. Ne baš ljubav, jer i da je moguće da Tom zavoli neku devojku, prerano je za to. Tom se nikada nije tako zaštitnički ponašao ni prema kome, uglavnom se samo smejao kada bi se Amber svađala (u ovom slučaju tukla) sa devojkom koju bi on ljubio ili muvao. Sa Bojanom je očigledno drugačije.

Andrea je duboko uzdahnula, zatim je pogledala na sat iznad table. Trenutno se smarala na biologiji, i jedva je čekala da zvoni.

Ali! Kliknulo joj je nešto u glavi. Kad zvoni, ima istoriju, a na tom času je sa Bojanom! "Scheiss!" - pomisli Andrea.

Tada će morati da joj se izvini. Bojani je teško da kaže izvini. To je još jedna stvar koja ih razlikuje. Bojana i Andrea su totalno različite, verovatno su zato i tako dobre drugarice. Pa, bile. Svađale su se one i ranije, ali ovo im je najduža svađa do sada. "Ali", pomisli Andrea, "Bojana može da bude tako glupa! Kako nije ukapirala da ja želim samo da joj pomognem! Da je onaj frajer tamo ne povredi!" - Andrea je znala da je Bojana luda za Tomom, već dva meseca, otkada je raskinula sa Rejom. Zapravo, zbog Toma je i raskinula s Rejom. Od trenutka kada joj se nasmešio. Andrea je znala da se Bojana jako lako zaljubi. Takođe je znala da sve devojke koje su zaljubljive prirode, a bile su s Tomom, nisu dobro prošle. One su Tomu na neko vreme bile zabava, što je bilo dovoljno da ga ludo zavole, a tada bi ih on odbacio kao iskorišćenu maramicu.

Andrea zabrinuto ugrize usnu.

Mora da upozori Bojanu na opasnost. Mora, inače kakva će ona drugarica biti?

Bojana i Tom su se dugo ljubili iza škole. Tom je je pribio uz zid i istraživao jezikom njena usta, dok mu je ona pružala otpor svojim jezikom. Bojana je bila srećna. Ni sa jednim dečkom nije bilo ovako dobro ranije i bila je sigurna da se Tom najbolje ljubi u školi. Nije baš bila toliko radoznala da otkrije da li se iko drugi ljubi tako kao Tom, on je sve što je ona htela. Tom prelomi poljubac. Oboje su bili dobro zadihani.

"Jebote" - rekao je. Bojana je namestila svoju glavu na njegove grudi, čekajući da joj kucanje srca uspori.

"Neverovatan si, znaš to?" - rekla je. "Kako se samo ljubiš! Jedva čekam da vidim kakav si u nekim drugim stvarima koje još nismo radili." - rekla je, šaljući mu signale. Tom je pogleda, pa se nasmejao. Uhvatio ju je za ruku. Bojana je pogledala na sat.

"O, Tome, vidi! Već smo dobro zakasnili na čas!" - rekla je.

"I previše si zakasnila, bolje nemoj ni ići." - rekao je, vodeći je ka školskom dvorištu.

Bojana je znala da je u pravu.

"Pa, kuda ćeš onda? Ostanimo ovde još malo, pa na sledeći čas." - rekla je.

Tom odmahnu glavom. "Nećemo ići na sledeći čas. Danas ćemo ostati kod mene, a onda ću te odvesti kući." - rekao joj je.

Bojana je poželela da se buni, ali čim je pogledala u najlepši par smeđih očiju na svetu, prosto je izgubila želju. Htela je da ostane s njim. Htela je da završi tamo gde su počeli.

Izašli su iz školskog dvorišta, pa su došli do parkinga gde su bila Tomova kola. Ušli su i Tom je pririsnuo gas, vozeći je na kraj sveta...

"Vidi, Bojana... Htela sam da ti se izvinem za sve što sam ti rekla. Žao mi je što sam te povredila. Sigurna sam da ćete se ti i Tom lepo slagati." - rekla je Andrea.

Zatresla je glavom. "Ne, to je glupo." - pomislila je.

Zatvorila je oči na sekund, razmislila, pa je počela ispočetka.

"Hej Bojana. Baš izgledaš lepo danas. Nego, moja prava namera je da ti se izvinim što sam te rasplakala, ali mislim da sam u pravu. Plašim se da te Tom samo iskorištava... NE!!!" - ovo poslednje je rekla naglas.

Baš je vežbala govor pred ogledalom u praznom toaletu, obraćajući se svom liku kao da je Bojana.

"OK!" - govorila je sama sebi. "Ok, smiri se Andrea... O!" - počela je da pizdi. Tu stoji od kada se završio čas biologije, i već bi trebala da krene na istoriju. Duboko uzdahnuvši, izašla je iz toaleta, pa je krenula ka istoriji.

"Hej!" - čula je glas. Okrenula se, pa je na svoje veliko zadovoljstvo videla Bila.

"Hej!" - rekla je, približivši mu se. Ona se malo dvoumila, a Bil ju je zagrlio, pa ju je poljubio pravo u usne. Andrea mu uzvrati, uživajući u tom trenutku nežnosti.

Bil prelomi poljubac. "Jesi li videla Bojanu?" - upitao je.

Andreu poseti talas ljubomore koji nije umela da sakrije.

"Zašto?" - upitala je.

"Pa čitav čas nisam video Toma, predpostavljam da je s njim." - rekao je Bil, smešeći joj se.

Andrea oseti olakšanje. A onda je pretrnula, kada se setila...

"Ja sam zadnji put videla Bojanu tokom... incidenta sa Amber." - rekla je tiho.

Bil slegnu ramenima.

"Ima li razloga da se brinemo?" - upitala ga je Andrea.

"Ne verujem. Znajući svog brata, odvukao ju je kući, verovatno se trpaju." - rekao je, nasmešivši se.

Andrea mu nesigurno uzvrati osmeh. Da li bi mogla da mu kaže kako se plaši da Tom ne povredi Bojanu?

"Bile..." - počela je, ali ju je on prekinuo.

"Vidi, žurim na geografiju, čućemo se kasnije. Evo." - Poljubivši je još jednom, pružio joj je papirić. A onda je otrčao dalje.

Andrea, iznenađena njegovom naglom reakcijom, pogleda u papir i vidi da je u pitanju Bilov broj mobilnog, sa porukicom koja glasi.

Biće mi drago da te opet odvezem kući. Ono juče je bilo odlično, žao mi je što nije duže trajalo. Bil. Xxx

Andrea se nasmeši dok je čitala poruku. Bila je tako slatka i utoliko bolje, bila je od Bila! Poljubila je porukicu, pa je ubacila papirić u džep, jureći na čas.

~#~

E, maleni moji, sutra nas (tj. mene i Toma) očekuje BUM! Ako znate na šta mislim... :*
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
ËîęŕöčĽŕ : not here...
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 1:07 am

jeeeeeeeeeeeeeedva cekam! superrrrrrr je!
ja sam prva procitala yeeeeeeeeee! (bar tako mislim)
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 1:34 am

Bas je supiiiii kada ce sledeci deo???? Very Happy

VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 2:10 am

Hvala obema, tako ste medene!

Novi deo stize sutra ranom zorom! Vec ce te cekati Maki, tako da, cim udjes na sajt, ti proveri! :*
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 2:30 am

Yeeeeeeeeeeeeeeey,sutra o5 citam tralalalalala!!!!!!
Vidite kako moja Boki misli na mene!!!!!Sreca moja!!!!Weeeeeeee Weee

Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 2:51 am

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bice bum bice bum bounce bounce ohooo to je za mene!! to je za mene bounce bounce i'll be horny again Very Happy carica siiii queen queen volim te sad da znas
al sutra necu biti tu Sad Sad Sad Sad Sad
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 12:35 pm

Awwwww, i ja tebe volim, puno, puno, volim sve vas... Ne placi, nisam ljuta. XD Zezam se, ali gledaj to s vedrije strane, sutra ces procitati tri nova dela. Mozda i vise.

~#~

Tom se parkirao ispred svoje zgrade. Bojana ju je radoznalo osmotrila, iako ju je videla makar hiljadu puta.

"Jesmo li sami?" - upitala ga je, dok su izlazili iz kola.

Tom joj namignu.

"Da, lutko. Mama na poslu, Bil u skoli." - rekao je, tražeći ključeve. Popeli su se liftom, pa je Tom oključao vrata.

"Wow..." - rekla je Bojana kako je ušla u stan. Bio je veoma velik i moderan. Bojana nije stigla da mu se nadivi, jer ju je Tom povukao ka sebi. Bojana mu se bacila na grudi i počeli su da se ljube kao pomahnitali. Tomov jezik sklizne među Bojanine usne, gde ga ona radosno dočeka sa svojim. Tom je prelazio rukama preko njenog tela, istraživajući svaki kutak Bojninih usana. A onda, kada su mu ruke prelazile preko Bojaninih butina, podigao ju je, i ona ga je nogama obgrlila oko struka. Odneo je Bojanu do svoje sobe, ne prestajući da je ljubi. A onda ju je zbacio sa sebe na krevet. Čim je njeno telo dotaklo krevet, on je legao preko nje, ponovo ljubeći usne koje je baš napustio. Bojana je prelazila rukom preko njegovih leđa i kada je došla do njegovog vrata, povukla ga je bliže sebi u dublji poljubac. Tom je opet prelazio rukom preko Bojanine butine. To ga je napalilo. Želeo ju je.

"Želim te", šapnuo joj je na uvo. "Sada", dodao je, ponovo se vraćajući na njene usne.

Bojana ga je zbacila sa sebe. Pre nego što je Tom uspeo da se snađe, ona je legla preko njega, pa je počela da mu gricka i ljubi vrat.

"Znam kako se osećaš..." - rekla je zavodljivo između dva poljupca.

Andrea nigde nije videla Bojanu. Počela je da se ljuti. Kao da čitav svet odjednom želi da se njih dve ne pomire. Nestrpljivo je čekala kraj osmog časa, da bi kao furija otrčala do Bilovih kola. Slatkiš ju je čekao naslonjen na kola.

"Bože, kako je seksi", pomislila je Andrea, ne pocrvenevši. Pomislila je da je krajnje vreme da prestane da je bude blam pred Bilom. On joj je dečko sada... zar ne?

"Hej!" - rekla je, nasrnuvši na njega kao da ga danima nije videla. Bil joj uzvrati. Stojali su tako, kao da im je to poslednji poljubac u životu, a onda je Andrea konačno prelomila poljubac. Bil joj se nasmeši. Otvorio joj je vrata od kola.

"Izvoli." - rekao joj je, pokazujući joj da uđe.

Andrea je ušla. Prijatan miris koji je dopirao iz kola ju je opustio i ona se osetila kao kod svoje kuće.

Bil je seo, pa je upalio motor.

Andrea ga je gledala kako stavlja naočare za Sunce, pa kako gleda u rikverc. Spopala ju je snažna želja da ga poljubi.

"Tako je seksi!" - pomislila je opet. Nije mogla da skine pogled s njega. Stvarno je Bil ostvarenje sna! Kako to nije ranije primetila? On je divan! On je seksi... hot... lep... savršen! On je Sunce koje je greje! On je njen dečko! On je...

"Stigli smo." - rekao je Bil. Okrenuo se ka njoj, pa je primetio kako bulji u njega širom otvorenih očiju i razjapljene vilice. Bila je opčinjena.

"Jesi li dobro?" - upitao je, skinuvši svoje naočare, izgledajući zabrinuto.

"Ne! Nikako nisam dobro! Kako ću biti kad ti izgledaš tako dobro!" - rekla je Andrea, progovorivši iz najdubljeg dela svoje duše.

Bil porumeni i nabije naočare ponovo na nos. "Hvala..." - mumlao je. Nije stigao ni da dođe do daha, kada ga Andrea napade najstrastvenijim poljupcem ikada. Prelomila je poljubac, omamljeno ga gledajući. Bil je bio šokiran. Da li je to njegova Andrea?

"Hajde gore." - rekla je Andrea, vukući ga iz kola. "Keva je na poslu do pet", dodala je, namigujući.

Bil smotano zaključa kola, zatim pođe za njom. Andrea otključa stan i uvede ga unutra.

"Lepo." - reče Bil, gledajući oko sebe.

"Lepo kao ovo?" - upita Andrea, privukavši ga u nežan poljubac. Bil ga prelomi, pogledavši je.

"Ni blizu." - rekao je iskreno. Nestrpljiv da je ponovo oseti, Bil je privuče sebi i poče da je ljubi, nežno prelazeći rukama preko njenih. Andrea mu uzvrati par sekundi pre nego što se povukla na svoju stranu.

"Hajde ovamo." - rekla je, uhvativši ga za ruku. Povela ga je niz hodnik, pa ga je uvela u svoju sobu.

Bil nestrpljivo pređe pogledom preko sobe, i spazivši Andrein krevet, gurne je na njega. Legao je preko nje, oslonivši se na mišiće da je ne bi smrskao. Jedva čekajući da oseti te usne, Andrea ga uhvati za teme i privuče ga k sebi. Pomerajući svoje usne sa njenim, Bil pomisli da je došlo vreme za nešto više, dosta je bilo nevinih dečijih poljubaca.

Andrea je odjednom osetila nešto vlažno na donjoj usni. Otvorila je oči u šoku, što je Bil i očekivao, pa je i on otvorio oči. Andrea je primetila veliku pažnju i poverenje u njegovim očima i ukapirala je da Bil traži dopuštenje da ubaci jezik u njena usta.

Andrea ponovo zatvori oči i prestade da pomera usne. Umesto toga je samo razdvojila gornju i donju usnu, čekajući Bila da uradi ono što je želeo... što su oboje želeli. Nije prošlo mnogo vremena i Andrea ponovo oseti vlažnost na usni, ovoga puta prijatno vlažnu jer ju je očekivala... nestrpljivo. Polako, ali sigurno, Bilov jezik pređe u Andreina usta, gde ona zastenja kada oseti hladan metal Bilovog pirsinga. Bil ju je ljubio strasno. Prelazio je preko njenih usana, preko njenih zuba, igrao se sa njenim jezikom, mameći ga u svoja usta. Andrea je bila veoma iznenađena njegovim umećem u tim ljubavnim igricama. Bio je nemilosrdan. Nije dozvoljao njenom jeziku da bude vođa pokreta, a Andrea je naprosto uživala da ga prati.

Bil tu nije mogao stati. Ne sad, kada je dobio prvu slast. Počeo je da joj miluje obraze, prelazio je rukama preko njene glave, naprosto je izluđujući. Spustio je jednu ruku niže, dok je drugom približavao Andreinu glavu bliže sebi. Ta ruka koja je putovala južnije je polako išla ispod njene majice i milovala meku kožu oko njenog pupka. Andrea, koja je to primetila, blago je ovorila oči. Nije bila sigurna da je bila spremna za seks još uvek. Bil je video obezbeđenje u njenim očima. Polomio je poljubac.

"Da li si ikada... da li si ikada spavala s nekim?" - upitao ju je, nežno je milujući pogledom.

Andrea, ne znajući da li da se stidi ili ne, odmahnu glavom.

Bil se nasmeši.

"Šta?" - branila se Andrea.

"Ništa, samo... Devojka kao što si ti... mislio sam da si... znaš već..." - Bil spusti glavu i izbeže njen pogled.

Andrea porumene, zatim odmahnu glavom.

"Čekala sam pravog." - rekla je tiho.

Bil je pogleda, razneživši se. Bila je tako slatka kada ga pogleda svojim krupnim očima.

"Čekala?" - upita Bil. "Ili još čekaš?"

"Čekala." - uverila ga je. "Ja... nisam spremna Bile, molim te da razumeš... želim da idem s tobom malo dalje, zaista želim, ali ne da pređemo granicu." - rekla je Andrea, ekstremno se plašeći da je Bil ne ostavi zbog ovoga.

Bil je međutim samo klimnuo. Pogledao ju je upitno, zatim je malo podigao njenu majicu. Andrea izvuče svoju majicu iz njegovih ruku, pa je povuče sa sebe. Bacila ju je na pod pored kreveta. Bil se nasmeši. Nageo se, pa je počeo da je ljubi po vratu, suzbijajući želju da probije tu meku kožu da bi osetio slatku krv koju ona prikriva.

"Tome..." - uzdisala je Bojana, dok joj je Tom skidao majicu. Topila se pod njegovim dodirima i nije mogla da dočeka da ga oseti. Uspravila se, dok je sedela na Tomovim kolenima. On se takođe uspravio u sedeći položaj na krevetu. Ona mu je s nestrpljenjem skinula majicu. Baš kao što su njegove oči sinule kada su je ugledale, tako su i njene oči sinule na prizor Tomovog savršenog tela.

"Vau, Tome...!" - viknula je Bojana. Tom joj se nasmeši, zatim je privuče sebi, nežno je ljubeći. Ne odvajajući svoje usne od njegovih, Bojana se nasloni na njegove gole grudi, nežno ga gurajući natrag na krevet. Kada je legao, napustio je njene usne i počeo je da joj ljubi vrat, bradu, obraze... Skinuo ju je sa sebe, pa se nageo nad njom, nežno je poljubivši u usne, zatim se vrativši na njen vrat. Tom je oprezno spuštao jednu ruku niže, postavivši je na njenu zadnjicu. Nežno ju je stisnuo i dopadalo mu se ono što je osetio. Bila je prosto savršena. Ustao je, pa je počeo da joj skida farmerke. Bacio ih je dole pored njene majice. Nije se čestito ni nagledao Bojane u grudnjaku i gaćicama, kad ga je povukla ne sebe, želeći da nastavi. Tom je počeo da se igra tuda oko njenog pupka, kružeći jezikom oko njega, ili ljubeći osetljivu kožu. Bojana nije mogla da prestane sa uzdisanjem.

"Tome..." - šaputala je. "Tome, izluđuješ me!" - viknula je, kada je primetila da on otkopčava svoj prevelik džins. Bojana je skinula njegove gangsta farmerke, koristeći priliku da ga poljubi u grudi. Počela je da se igra sa njegovom bradavicom, prosto izluđujući momka. Nasmešila se, pa je počela da ga ljubi niže, ostavljajući trag mokrih poljubaca kuda god da je išla. Tomova zategnuta koža i savršeni mišići su je izluđivali i bila je sigurna da neće još dugo izdržati.

"Tome, želim te... Sad! - viknula mu je, bacivši se na krevet. Tom, jedva dočekavši, poče da joj otkopčava grudnjak, strasno je ljubeći jezikom.

"Ja ću početi, a ti me zaustavi kada budeš osetila da je previše." - rekao je Bil, nestrpljiv da spoji usne sa Andreinim.

To je obestinio u roku od par sekundi. Prilepio je svoje usne na Andreine, ludački je ljubeći. Nageo se dole, pa je počeo da ljubi deo oko njenog pupka. Andrea je ležala, nestrpljiva da vidi šta će Bil sledeće da uradi.

Njegove ruke su prelazile preko njenog tela, stavljajući joj do znanja da može da se opusti. Andrea je uživala u Bilovim dodirima i nije mogla da zaustavi uzdahe zadovoljstva koji su joj stalno napuštali usne.

Bilove ruke su se zaustavile na Andreinim kukovima. Usne su mu bile na Andreinoj ključnoj kosti koju je nežno sisao. A onda je išao niže, ljubeći joj grudi, našta ona još jače zastenja.

Bil ispusti drhtav uzdah. Andreini uzdasi i stenjanja su ga izluđivali. Prešao je na drugu, nedirnutu dojku, nežno je ljubeći sve do grudnjaka.

Andrea je zastenjala tiše, plašeći se da neko ne čuje. Opet je znala da neće uspevati da izdrži još dugo ako Bil ovako nastavi.

"Vidiš?" - Bil podiže glavu da bi je pogledao. "Nije tako loše, zar ne?" - upitao je.

Andrea je samo odmahnula glavom, opet zatvorivši oči. Želela je da Bil nastavi. Bil se nasmeši na to, nežno gricnuvši Andreinu bradu, zatim se vratio na Andrein vrat, ljubeći i grickajući osetljivu kožu.

Prelazio je prstima kroz njenu kosu, grickajući joj jedno uvo, zatim se opet vrativši na njen pupak. Igrao se oko njega, ljubeći ga i milujući njenu kožu.

Ali dečak je želeo više. Želeo je da bude prvi momak sa kojim je Andrea spavala, i želeo je to da uradi sad.

Poslednji put poljubivši njen stomak, usmerio je pažnju na njenu emo suknjicu. Krenuo je da je otkopčava, kad ga je zaustavila njena ruka.

"P-previše je." - zamucala je Andrea. Bil klimnu glavom. Bilo mu je žao što se tako zaneo, nije želeo da stavi Andreu u tako nezgodnu situaciju.

"Ne brini." - rekao je, još jednom je poljubivši u usne. "Razumem." - dodao je. To je zaista i mislio.

Ali Andrea nije bila tako ubeđena. Bila je užasno uplašena.

"Oprosti." - rekla mu je, dok je silazio s nje. On ju je pogledao, zatim ju je uhvatio za oba obraza.

"Andrea, molim te, nemoj da brineš zbog toga. Jednostavno nisi spremna i nemoj da se forsiraš, a neću te ni ja forsirati. Osećam da ćeš uskoro biti, a ja sam spreman da čekam do tada." - rekao joj je.

Andreu su njegove reči smirivale. Tako je zaljubljena u svog dečka. On uvek zna, i u najužasnijim situacijama da je smiri. Bilo joj je drago što ima tako dobrog dečka koji sve razume.

"Možda bi bilo bolje da krenem sada." - rekao je Bil.

Andrea je razočarano klimnula glavom, a onda je ustala s kreveta za njim. Uzela je svoju majicu, pa ju je navukla.

Bil je sišao dole, pa je počeo da otključava bravu. Andrea ga je pratila. A kad je hteo da izađe, Andrea ga je uhvatila za rame, okrenuvši ga ka sebi. Poljubila ga je pravo u usne, istražujući mu usta još malo, pre nego što će se oprostiti sa njim. Jaknu mu još uvek nije vratila, želeći da mu da razlog da ponovo dođe kod nje.

Tom i Bojana su ležali zagrljeni u krevetu posle seksa. Bojana je ležala na Tomovim grudima. Bila je srećna. Želela je da čitav svet sazna za ovo. Želela je da ovako ostanu zauvek!

Bojana podigne glavu i poljubi Toma u stomak, u grudi, u usne. Na usnama se zadržala malo duže. Tom ubaci jezik u njena usta. Bojana je prelazila svojim preko njegovog jezika kao da je od čokolade. Ukus je bio sladak i predivan. Bojana se smešila u sebi (usne su joj bile zauzete). Prijala joj je Tomova topla kože ispod njenog tela, prijao joj je njegov nežan i dominantan jezik, prijao joj je čitav on. Osećala se kao da je zaljubljena.

Pocrvenela je čim je na to pomislila. Nije mogla da veruje da je to pomislila. Njoj se uvek sviđao dečko sa kojim je bila u vezi, ali nikada nije osetila tako snažna osećanja prema nekom ranije kao što je osećala za Toma. Nije baš osećala ljubav! Nikada momku nije rekla da ga voli. Ali ovo je bio osećaj zaljubljenosti... opsesije... I kakav god da je bio, dopadao joj se.

Setila se kako je Andrea uvek komentarisala kako je Tom osoba koja ne ume da voli. Kako je hladan prema svakoj devojci i kako njemu svaka hot devojka treba samo za zabavu. A onda kad zabava prođe i kada mu prestane biti zanimljiva, on je odbaci.

Bojana zatrese glavom. Bolelo ju je uvo šta Andrea misli sada. Andrea nema pojma šta propušta. Tom je tako divan... i... seksi i... dobar u krevetu.

Bojana se naglas nasmeje. Tom je zbunjeno pogleda.

"Šta je smešno?" - upitao je.

Bojana odmahnu glavom, pa ga je još jednom poljubila. Nije mogla da se zasiti njegovih poljubaca. Ljubila ga je po čitavom torzou. Počela je da mu sisa jednu bradavicu.Tom je uzdahnuo, osetivši napetost u organu. Bojana se nasmeši, pa je počela da kruži vrhom jezika oko Tomove bradavice. Uživala je da sluša Tomovo stenjanje i uzdahe zadovoljstva. Prešla je na drugu bradavicu, i njen rad je bio nagrađen Tomovim neprestanim uzdasima. Nije više mogla da izdrži da ga sluša kako stenje. Skinula je desnu ruku sa Tomovog struka, pa ju je položila na gumu Tomovih bokserica. Polako je spuštala ruku južnije, postavivši je na Tomovo međunožje. Počela je da mu stimuliše organ kroz bokserice, uživajući u Tomovom stenjanju. To je bila prava muzika za njene uši. Želela je da to učini Tomu. Želela je da ga dodiruje, jer je to i u njoj stvaralo zadovoljstvo.

Tom je sigao do vrhunca, pa je glasno uzdahnuo, najglasnijim uzdisajem koji je Bojana ikada čula.

"Bojana!" - viknuo je, naglo otvorivši oči. A onda je podigao torzo i poljubio je u usne.

Ona se smirila, pa je opet legla pored Toma, čekajući da im srca uspore. Ležali su tako, uživajući u bliskosti. Bojana je izbrojala sve zvezde. Osetila je ludačku strast ka Tomu. On je savršen.

~#~

*Crveni se* Ja nisam normalna...
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 12:43 pm

extra je....bolje da ne opisujes taj BUM! imedju tebe i Toma, ono bas do detalja...... Maaaad salim se ja malo....extra je, aber....ceka vas jos jedan BUM! (reden) *evil* xD lmao

ti bre rece ranom zorom, ja dodjo posto sinotj nisam chitala ovaj chap, pa nisam kommovala...stavljaj to vise idem na bazen danas...xD lmao

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 1:25 pm

Cekaj, nista te ne kapiram. Pa, nije bio bum do detalja, zar ne?
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 1:39 pm

hehe nesporaum, ja nisam videla ovaj chap (jer sam tjorava) kad sam kommovala..xD lmao

nije BUM! bio do detalja....kod mene tje biti *evil* msm ako ga bude bilo...xD lmao....rofl...

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 1:49 pm

Ben je sedeo u školi. Nezaintetresovano je buljio u tablu ne registrujući ništa od onoga što je Gdin Smit pisao. Misli su mu lutale ka Andrei. I ka Bojani. Razmišljao je, šta se kog vraga dešava s njima. On je hot! Zašto Andrea ne pati? Saznanje da je Andrea patila za njim samo na kraju njihovog razgovora je povredila njegov muški ego. Pognuo je glavu.

"E, ta kučka će mi platiti!" - rekao je sebi.

"I Bojana, naravno!" - dodao je.

A onda se setio da će mu Bojana ipak trebati da otkrije sa kim se to Andrea viđa. Nije video Bojanu uopšte, još otkako se potukla sa Amber. Sačekaće je sutra u školi. Ima da je prisili da mu odgovori na sva pitanja! U školi neće imati ko da joj pomogne.

Kada je Bojana napustila njegov stan, Tom se namrštio. Tako se dobro proveo danas sa Bojanom. Imao je sa njom najbolji seks do sada. Već mu je nedostajala od trenutka kada ju je ljubio za doviđenja. Mrzovoljno je zatvorio vrata, ali je u sebi osećao kao da će pući. Ne od besa. Ne od mrzovolje. Od sreće! Nikada u životu nije mislio da će se... zaljubiti...

"Ma, daj!" - rekao je naglas sam sebi, zabadajući šaku u vrata svoje sobe.

Bio je srećan, ali opet iznenađen samim sobom. Mislio je da su devojke najlepša bića na planeti Zemaljskoj, ali ne i da mogu postati predmet njegovog obožavanja. Pa, osim onih devojaka koje su pevale rep muziku, samo te bi obožavao.

Ali ovo sada?

Samo mišljenje na Bojanu ga je činilo da se oseti čudno. Da oseti neki trzaj u stomaku... Što se dešavalo prilično svakodnevno, jer mu Bojana praktično nije ni izlazila iz glave.

"Daj, čoveče, saberi se!" - rekao bi sam sebi.

Već se u sledećem trenutku gadio samom sebi.

Kako je mogao da bude takav kreten? Devojke nisu bića koja su postojala isključivo da bi i strejt muškarci imali seks! Naravno da nisu! Postojale su da bi bile obožavane isto koliko i muškarci.

Tom je znao da je Bojana jedina devojka koju je ikada poljubio strasno. Nikada ranije nije imao potrebu da poljubi devojku jezikom, to bi samo učinio da bi ga ona još više obožavala. Nikada nije ni pomislio da seksualno zadovolji devojku zato što je to želeo, već samo zato da bi ga ona još više obožavala. Sve samo da bi ga devojke još više volele! A šta bi im on onda uradio?

Poljubi je, zatim je poljubi jezikom, pa je odvuče u krevet, a onda joj kaže kako njemu nikada nije stalo.

Polomi joj srce, jer je on učinio da se ona oseća tako dobro.

Tom je znao da ga devojke obožavaju i da će ga obožavati odkada je imao deset godina.

Stalno su mu devojčice ostavljale poruke na papirićima na stolu na kojima je pisalo: Hoćeš li da se nađemo u cevi? Tu bi se Tom posle škole nalazio sa curama. Ležali su u cevi i ljubili se.

Odkada se navikao na količinu tih dnevnih porukica, znao je da će biti popularan, jer ni jedan dečak pre njega nije imao toliko uspeha kod devojaka.

Bojanu od slomnjenog srca deli samo još jedna prepreka. Raskid.

Tom zatrese glavom u užasu.

Neće raskinuti sa Bojanom! Ona će mu biti prva i jedina devojka sve dok ona ne odluči da ga ostavi. Tako se osećao, i želeo je da ispoštuje svoje osećaje.

Bil pokuca na ulazna vrata njihovog stana. Čekao je par sekundi, a onda mu je Tom otvorio vrata "obučen" u bokserice i u veliki osmeh.

"Vau", reče Bil. "Mora da ste se dobro proveli." - dodao je, primetivši bratovljevu sreću.

Tom slegnu ramenima, pa ga je pustio da uđe.

"Ne znam o čemu govoriš", slagao ga je, krijući veliki osmeh.

Bil se nasmeši.

"Hajde Tomi, zar nešto da kriješ od mene?" - upitao je Bil.

Tom raširi oči, tobože užasnt. "Bile! Ne mogu da verujem da si to rekao! Znaš da ti sve pričam!" - uveravao ga je, pokušavši da suzbije smeh.

Jeste, istina je. Bil je jedina osoba na svetu koja zna sve, ama baš sve o Tomu. I Tom je bio ubeđen da bolje zna Bila nego svoje svopstveno ime. Tom mu je uvek sve govorio, uključujući i svoj seksualni život. Bil mu je takođe pričao o svom seksualnom životu, ali sa mnogo više uzbuđenja nego Tom. Za Bila je to uvek bilo kao da mu je prvi put. Bio bi tako uzbuđen i srećan, jer su njegova osećanja uvek bila iskrena. Tom bi se sa druge strane više hvalio kako je lako odvukao devojku u krevet i kako bi je "na brzaka", jer njemu nije stalo do njegovih osećanja u tom trenutku. Bil nikada nije mogao da razume Toma. Bil bi uvek dugo patio kada bi ga devojka ostavila, i trebalo bi mu mnogo vremena da se navikne na to da može da ima i drugu za devojku. Tom bi sa druge strane 'ladno saopštio devojci situaciju, bez straha za njena osećanja.

A nije mogao da ga razume ni sad. Tom nešto krije od njega i pokušava da se izvuče menjanjem teme.

"Nije smešno Tome." - rekao je Bil, prekrstivši ruke na grudima.

"Šta hoćeš, Bile?" - upitao je Tom uozbiljivši se, dok je takođe prekrštavao ruke.

"Hoću da mi kažeš istinu." - rekao je Bil oštro.

Tom duboko uzdahnu. "Seks k'o seks." - promrmljao je okrećući leđa Bilu.

Bil je znao da bi bilo najlakše da kaže 'Ok' i da se pravi da mu je poverovao, i znao je da bi se Tomu to najviše dopalo, ali nije mogao da gleda Toma kako se zatvara pred njim. To ne bi bilo dobro za Toma. Prišao mu je, zatim ga je uhvatio za rame. Nežno ga je okrenuo ka sebi. Rukom je podigao Tomovu bradu. Tom je izbegavao njegov pogled.

"Pogledaj me!" - naredio mu je Bil.

Tom ga nerado pogleda.

"Kaži mi šta je bilo, jer nije mogao da ti se..." - pokušao je Bil da ga provocira, ali ga je Tom prekinuo.

"Mogao je! Naravno da je mogao! Imam sedamnaest, ne sedamdeset godina, Bile!" - rekao je Tom iznervirano.

Bil se povuče, praveći se da je uvređen. Pogledao ga je u oči, zatim je seo dole na sofu, oslonivši se laktovima na kolena, uronivši glavu u ruke.

Tom obesi nos. Nije navikao da gleda Bila tužnog, i to mu se nimalo nije dopadalo. Duboko je uzdahnuo. Zatim je seo do njega na sofu. Nastala je malo duža pauza, a onda je Tom progovorio.

"Dobro, rećiću ti."

Bilu srce zaigra, ali je i dalje ostao pognut, pretvarajući se kao da je duboko povređen.

"Nemoj, Tomi, nemoj da se forsiraš. Žao mi je zbog ovoga, nisam trebao ovako da se rasplačem." - rekao je, brišući suve oči.

Tom ga zagrli. Poželeo je da ga uteši.

"Ne, meni je žao. Bio sam totalan kreten. Nisam želeo da ti kažem samo zato što nisam naviknut na novi osećaj."

Bil podigne glavu i zagleda se u bratovljeve oči.

"Kako to misliš 'novi osećaj'?" - upitao je Bil u strahu.

Primetio je da ga je Tom zagrlio, pa je brzo ustao sa sofe, preplašeno ga gledajući.

"Ti... ti si..." - počeo je da muca, upirući drhtavim prstom u Toma.

"Bile, budalo! NE!!!" - viknuo je Tom, osećajući se nelagodno na samu pomisao onoga na šta je Bil pomislio. "U pitanju je Bojana." - dodao je tiše.

Bilovo lice se razvedri, i on sede pored Toma i obgrli ga rukom.

"Kaži mi šta je bilo." - rekao je.

Tom se nasmeši. Zatim je počeo da priča o svemu što se desilo. Rekao mu je kako je tešio Bojanu nakon što ju je Amber napala, kako ju je odvezao kod njih kući iako je škola i dalje bila u toku, kako su radili make out na krevetu, pa kako joj je priznao da je želi, pa kako je super u tim ljubavnim igračkicama, kako mu je priznala koliko je seksi, kako je sa njom imao najbolji seks ikada i kako ju je oborio s nogu u poslednjem poljupcu pre nego što je otišla.

Bil ga je gledao, širom otvorivši oči.

"Ti je voliš?" - jedva je progovorio.

"Daj, ne!" - rekao je Tom očajno.

Bil se namršti. Nije mu verovao iako je i sam našao situaciju nomogućom.

"Jebeno me ne laži Tome! Voliš je, znaš da je voliš!" - viknuo je Bil.

"Sve si pogrešno shvatio!" - rekao je Tom, takođe povisivši glas.

Bil podiže obrvu. "A na koji to novi osećaj nisi bio naviknut?" - upitao je.

Tom je ućutao, obraćajući se svojim kolenima. Bil ga još jače stegne.

"Hajde, brate, znaš da meni možeš sve da kažeš. Voleti je potpuno u redu. To je zapravo nešto najlepše što ti se može dogoditi." - rekao je Bil, smešeći mu se.

Tom napokon podiže glavu, i pogleda drugi par njemu identičnih očiju.

"Jebote, Bile, u pravu si... Volim je", rekao je Tom bez daha.

Bio je to novi školski dan i Bojana je sama hodala ulicom ka školi. Bila je nesetrpljiva da ponovo vidi Toma. Bila je toliko srećna, da je poželela da zagrli ceo svet kad bi bilo moguće. Sve njene želje su bile u Tomovim usnama, u Tomovim dodirima... sve što želi je on i jedini razlog zašto ona ide u školu je da bi bila sa njim.

Ušla je u školsko dvorište, gledajući okolo ne bi li primetila nekoga od svojih, kad je osetila snažan stisak na ruci.

Okrenula se da vidi ko je to.

"Srećna što me vidiš?" - upitao je Ben.

Bojana pokuša da istrgne ruku iz njegovog stiska i odmahnu glavom.

"Ne, u stvari, uopšte nisam." - rekla je hladno.

"E pa, meni je drago da te vidim. Nismo dugo razgovarali i bilo bi krajnje vreme da nastavimo naš mali čet." - rekao je Ben, pokazujući joj ka malom pasažu koji je bio iza škole. To je bilo mesto na koje ju je Tom odneo juče.

"Vidiš, ja nemam ama baš ništa da ti kažem." - rekla je, tvrdoglavo odmahujući glavom.

Ben duboko uzdahnu, i Bojana oseti kako ju je neko obgrlio rukama iza leđa, pa ju je podigao i odneo do tog pasaža.

Bojana se otimala, a nije mogla da vrišti jer joj je grdosija zapušio usta.

Kada su došli do pasaža, grdosija ju je spustio, a Ben ju je prikovao za zid.

"Sada mi kaži: S kim se Andrea viđa?" - upitao je, iščekujući odgovor.

"Bene, boli me!" - povikala je Bojana, više od ljutnje nego od bola.

"Dajem ti poslednju šansu. Odgovori mi na pitanje, ili ima da te izjebem i cela škola će znati da izlazimo!" - viknuo je Ben gubeći kontrolu.

Bojana je tada po prvi put osetila strah. Nije mogla da izda Andreu. Znala je da je Ben ljubomoran, a ako Ben sazna da je opet Bil u pitanju, možda će se desiti isto što i prošli put.

"Vas dve ste se posvađale, ne vidim vas da ste uopšte zajedno, dakle zašto tajiš?" - upitao je Ben nežnije.

Bojana je ćutala, izbegavajući njegov pogled.

Ben duboko uzdahnu. "Sama si tražila. Skote, Piče, postarajte se da nas ne uznemiravaju." - rekao je Ben, gledajući zloćudno u Bojanu.

"Ne! Nemoj, molim te! Sve, samo ne to!" - viknula je Bojana kada ju je Ben bacio na zemlju i legao preko nje. Bojana je pokušala da vikne, ali joj je Ben stavio ruku preko usta. Počeo je da skida majicu jednom rukom što je išlo prilično sporo. Bojana ga ugrize za ruku, zatim je viknula iz sve snage:

"TOOOOOOMEEEEEEEE!!!"

Osetila je da je grlo boli. Nikada se nije tako glasno proderala ranije, i odmah je zažalila što je to uradila. Ben ju je ošamario po licu iz sve snage, tako da se umalo onesvestila od bola.

"DOBRO! DOBRO, REĆIĆU TI!!!" - viknula je Bojana.

Ben je stao, zatim je navukao majicu. "Pa?" - rekao je.

Bojana ugrize usnu, pripremajući se.

~#~

Ja se divim sebi! Vidite kako sam brzo updateovala!!! Wink Uskoro stize novi!!![left]
Back to top Go down
View user profile
Miss Honey_Bun
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 182

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 2:37 pm

Covece,ala si dobra...xD
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/xxsweet_ladybirdxx
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 2:39 pm

extra je....
aber ja ne bi tako napisala, ja bi napisala da je bio fajt izmedju Toma i Bena.....da ju je Tom chuo i doshao na vreme da odbrani svoju dushitzu, aber ovo ne pishem ja...

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Jul 12, 2008 5:41 pm

Hvala, maleni moji! Ej, Tomova, sta trcis pred rudu, sve ce ti se kazti. ;D

~#~

Andrea je bila na u drugom pasažu, na drugom kraju škole sa Bilom. Razgovarali su, pritisnuti jedno uz drugo.

"Sigurno nisi ljut na mene?" - upitala ga je, Bog zna već koji put.

Bil nije prevrnuo očima kao što bi to Bojana uradila, bio je strpljiv. "Nisam." - rekao je. "Na tebe jednostavno ne mogu da se naljutim", rekao je.

Andrea se nasmeši. "O, je li? A zašto?" - upitala je, čikajući ga.

"Zato što si tako lepa i slatka i... neodoljiva." - rekao je, naglasivši poslednju reč. Poljubio ju je, a Andrea mu uzvrati. Bilo ju je blam što je morala da se krije sa Bilom od druge dece. Ali, plašila se za njega. Nije mogla da podnese da preživljava takav horor opet... kada je sve bilo njena greška.

"Ali, Andrea, ja..."

"Ne, Bile! Ako Ben sazna... nemoj, bilo bi bolje za oboje." - rekla je Andrea.

Bil klimnu, a onda ju je opet poljubio.

"... Tome!" - čuo se glas.

Andrea i Bil se odvojiše jedno od drugog. Nikako nisu mogli da odrede iz kog je pravca dolazio glas.

"Jesi li čula isto što i ja?" - upitao ju je Bil.

Andrea klimnu. A onda, kada je još jednom ponovila glas u sećanju, uzviknula je:

"Pa, to je Bojana!" - rekla je u šoku.

"To nije odgovor koji sam očekivao." - rekao je Ben, još jednom je ošamarivši zato što je uzviknula Tomovo ime. "Zašto me ljutiš Bojana, pa možemo mi i lepo da sarađujemo." - rekao je. Opet je skinuo majicu. Bojana je sa strahom gledala u njega.

"Bene, imamo društvo!" - rekao je jedan od Benovih drugova po imenu Skot.

Ben i Bojana pogledaše ka njima. Ni pet ni šest, kada se dve grupe dečaka spoje, bijući se kao na bojištu. Ben je bio u šoku.

"Koja kukavica!" - pomisli Bojana dok ga je gledala kako mu se boja u licu polako gubi.

U jednom trenutku, Tom iskoči iz borbe i nabije se na Bena koji je još uvek ležao preko Bojane bez majice. Tom je počeo da ga nemilosrdno bije. Nije birao gde i kako će ga povrediti. Da li će mu raseći usnu, napraviti masnicu na oku, ili će ga šutnuti u jaja, nije mu bilo bitno. Prebio ga je kao mačku, a Bojana je sedela i gledala ga. Bila je previše uplašena i šokirana onim što je Ben pokušao. Mrzela ga je, i nije joj palo na pamet ni da pokuša da odvuče Toma od njega. Posle svega što je Ben uradio njoj i Andrei i posle svega što je pokušao da uradi.

Tom poslednji put šutne u stomak Bena koji je cvileo na zemlji.

"Odlazi!“ – naredio mu je, a Ben, jedva dočekavši, pobeže.

Tom se okrenuo ka Bojani.

Sedela je uplakana na podu, tresući se kao nikada ranije. "Ne mogu da verujem da je pokušao da me siluje!", mislila je.

Tom je seo do nje, pa ju je zagrlio. Grejao ju je svojim telom. Bolelo ga je to što ju je video uplakanu. Bolelo ga je zato što je nju bolelo. Poljubio ju je u čelo, tiho izgovorivši u njenu kosu: "Sve je u redu."

Bojana je klimnula glavom jecajući. Odjednom ju je bilo blam. "Zašto uvek moram tako da plačem kad sam s njim?"

"Izvini", rekla je. "Žao mi je što sam takva plačljivica." - dodala je, porumenivši po prvi put u životu.

"Plakati je sasvim u redu." - rekao je, ponovo joj poljubivši čelo. Pritisnuo ju je uza sebe. Nikada je neće pustiti! Nikada!

Bojana ga pogleda.

Sada, kad je s njom je potpuno drugačija osoba nego ranije. Po prvi put u životu joj nije bilo važno to što dobro izgleda. On je drag, požrtvovan i sladak. I savršen. U stomaku nisu bili ni leptirići, ni komete. Ne, to je bila sreća i... ljubav.

"Volim te." - rekla je tiho samo da je on čuje.

Tom pretrnu. Iako je to čuo mnogo puta, ove ga je šokiralo, jer je po prvi put osetio želju da odgovori na tu rečenicu.

"Da... i ja tebe." - rekao je.

Bojana ga približi sebi, pa ga je poljubila, uživajući u svakoj sekundi toga.

"Misliš li da će biti u redu?" - upitao je Bil.

Andrea odmahnu glavom. "Ne znam."

Dok su oni razmišljali šta da rade, zazvonilo je.

"Shit!" - rekli su u isto vreme, pa su pojurili svako na svoj čas.

Andrea je pojurila na geografiju koja joj je bila prvi čas. Na tom času je imala Karmen. Njih dve nisu bile ne blizu bliske kao što su bile Andrea i Bojana ali su se opet lepo družile. Andrea joj se nikada nije poveralavala, samo su se dobro zezale.

"Hej!" - rekla je Andrea sedajući pored Karmen.

"Ćao", rekla je Karmen. "Jesi li dobro?" - upitala je kada je videla da je Andrea malo zabrinuta.

Andrea klimnu glavom.

"Da li si možda danas videla Bojanu?" - upitala je.

Karmen odmahnu glavom. "Ni danas, ni juče, mada sam dosta slušala o njenom fajtu sa Amber. Trebala bi da čuješ Amber. Salno govri kako će joj svaku kost u telu polomiti." - rekla je Karmen obazrivo.

Andrea nakrivi glavu na jednu stranu. Gđa Džejson je ušla i počela da predaje o migracijama. Andrea je nije slušala. Ovako više ne može! Ima da pretraži čitavu školu i ako ne nađe Bojanu, otićiće do njene kuće i razvaliće joj vrata ako bude trebala.

Odjednom se zapitala zašto uopšte i želi da razgovara sa Bojanom tako očajnički.

"Ne mogu da dozvolim da je taj kreten povredi!" - rekla je sama sebi.

Ostatak časa se smarala kao nikada. A onda je konačno zvonilo. Andrea je pokupila svoje knjige, pa je potrčala do svog ormarića da bi ih ostavila. Tu je ubacila knjige, pa je uzela svoju užinu. Ništa ne može da spreči Bojanu da sada dođe da jede.

Osim...

Bil je bio zamišljen i nervozan. Daleko od toga da je bio ljut na Andreu. Ona nije bila spremna i on je razumeo, ali je poželeo da joj nekako pomogne... da se oseti spremnom. Ali kako?

Bil naglo udari od klupu od nervoze. Nastavnica i svi na času ga pogledaše.

"Enschuldingung." - rekao je Bil, pognuvši glavu.

Znao je da Andrea nije spremna i nije hteo da je forsira, ali nije želeo ništa loše, zar ne? Samo je hteo da joj pomogne da se oseti lagodnije da mu pokazuje svoje... telo i te stvari. Neće joj pretiti rastankom. To mu nije ni na kraj pameti. Želi Andreu. I imaće je, ne zvao se on Bil Kaulic!

Bojana je ljubila Toma nežno i izluđujuće. Nisu joj trebale reči da bi mu dokazala koliko mu je zahvalna što ju je spasao. Nisu mu trebale reči da bi mu dokazala da ga voli. Svaki nežni poljubac je bio dovoljan. Tomov jezik se našao u njenim usnama, i ona ga je prihvatila, uživajući u Tomovom jedinstvenom ukusu. Prestajala je da plače. Strah ju je napuštao. Nije mogla da se plaši da će je Ben silovati. Ne sada, kada ima Toma koji će da pazi ne nju.

Tomova ljutnja na Bena je polako nestajala. Kako bi, pobogu mogao da oseća ljutnju u ovom trenutku? Ne... Nije želeo da prelomi poljubac, jer bi tada izdao svoje srce, a to nije mogao. Njegova ruka se našla na Bojaninom temenu. Privukao ju je bliže. Nije baš da je imao mnogo da je privuče, ali se ona nije bunila, jer sve što je htela je da mu bude što bliže.

"Tome..." - tiho je uzdahnula.

Tom stavi i drugu ruku oko nje i privuče čitavo njeno telo bliže sebi.

Bojana je sklopila ruke oko njegovog vrata kao da joj život od toga zavisi. Izgledalo je kao da će mu pojesti lice. Tomova topla ruka se spusti niže, pa je obgrli oko struka, pa je počeo da joj ljubi vrat. Spustio ju je dole na zemlju, pa je legao grudima preko nje. Grickao joj je vrat tako nežno da je bilo bezbolno, a opet tako strasno da je neprestano uzdisala.

Morala je da snažno zagrize jezik da bi sprečila samu sebe da glasno zaurla njegovo ime.

"Tome..."

"Bojana..."

Usmerio je pažnju na njenu ključnu kost, sisajući je i grickajući. Bojana iskoristi priliku da ga poljubi u čelo. Putovala je rukom dole, niz njegove grudi, pa je uvukla ruku pod njegovu ogromnu majicu. Prelazila je rukom preko njegovih mišića i zategnute kože, uživajući u tom dodiru. Koža mu je bila toliko vrela da to boli. Njegovi poljupci i dodiri su bili tako dobri da boli. Bojana nikako nije mogla da ga se zasiti.

Konačno, Tom ustane sa nje, pa polomi poljubac.

"Vau..." - rekla je Bojana, jedva došavši do daha.

Tom se nasmeši na to. "Tako si dobra..." - rekao je.

Bojana mu uzvrati osmeh. "A ti si tako seksi... Tome, ti si opasno seksi..." - rekla mu je.

Tom ju je uzeo za ruku, pa ju je povukao na gore, na sebe.

Usne i tela im se sudariše, i Tomov jezik još malo poče da istražuje njena usta i zube, pre nego što se povukao.

"Hajde, idemo do mene." - rekao je.

Bojana nabere čelo. "Jao, Tome, ne znam. Prevše smo izostajali sa časova. Mama će me ubiti kada čuje..." - rekla je zabrinuto.

Tom složi facu.

"Molim te. Imaćemo čitav vikend za to. Sada moramo u školu." - rekla je Bojana, gledajući ga molećivo.

Tom klimnu glavom, zatim je poljubi.

"Hvala", rekla je Bojana, ne očekivajući od Toma da tako mirno reaguje.

On opet klimnu glavom, pa ju je poveo rukom do školskoh dvorišta.

"Nisi ljut, zar ne" - upitala je Bojana nesigurno.

"Ne." - rekao je, odmahujući glavom.

Bojana nije znala da li da mu veruje ili ne, pa mu je poverovala.

Čula se pesma, i Bojana je znala da mora da požuri inače će zakasniti.

Zadnji put je stisnula Tomovu ruku, pa je otrčala.

Ono što nije primetila je da Tom uopšte nije krenuo ka svom sledećem času.

~#~

Bice ih jos danas, no frx! Smile Tomova, jesi li srecna?
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   

Back to top Go down

Nova ljubav - novi pocetak
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Nova pesma - Mirror Lil Wayne ft. Bruno Mars
» Novi Transformers crtani (2015)