Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Nova ljubav - novi pocetak

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Little Phoenix
Administrator
Administrator

Number of posts : 1478
ËîęŕöčĽŕ : Here... there... everywhere...
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 2:06 pm

OMG, sedim ovde dva sata i buljim u komp, posto nisam u toku zbog mora... prica je extraaaaaaaa, znaci nisam mogla da se odvojim od ekrana, jedva cekam dalje... juuuuu....... bez zezanja je odlicno... U r right!
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/yex93
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 2:26 pm

Smrc,jadna Andrea!!! Sad Sad Sad
Moramo joj pomoci... Very Happy

Nice fan
Nice fan

Number of posts : 267
ËîęŕöčĽŕ : **Automatisch**
Registration date : 2008-07-21

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 2:46 pm

OMG,sta ce sada biti???Mrzim Bena!!!! Mad
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 4:13 pm

Znaci Bene, *beeeeeeeeeeeep* jedna neopevana *beeeeeeeeeeeep* ti Bill i Tom ma, bre *beeeeeeeep* naj*beep* samo tako xD

e sada kad saam rekla Benu sta sam imala xD lmao lyk komm
meh is very radosnala sa ide dalje, aber meh zeleti nastavak uskoro, jer ako ne bidne uskoro ja morati citati otpocetka * affraid *

U r right! je

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
ËîęŕöčĽŕ : Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 9:21 pm

Hvala! Drago mi je da si se vratila, nedostajali su mi tvoji komentari! Naravno, hvala i ostalima, Vi ste DIVNI!!!

Woot! Moj omiljeni chappie! "Party Breakers" bounce

~#~

"Da, Andrea." - rekao je Ben, prilazeći joj. Ona se povukla unazad, sve dok nije pala na krevet.

"Ne brini, neću te povrediti." - rekao je nežno, približivši joj se još malo.

Andrea je puzila po krevetu, sve do zida. Ben je seo do nje i prešao rukom po njenom licu. Andrea se stresla kao da jo žiletom para lice.

"Zašto si takva?" - upitao je. "Ja ću poludeti zbog tebe. Želim te nazad, Andrea... " - ponavljao je, milujući njeno lice bez prestanka. "Poludeću, ne mogu da prestanem da mislim da tebe..." - U momentu kada je ponovo osetio Andreine usne, ona se otrgla, ne želeći da ga više ikada oseti. Ben je uhvati drugom rukom oko struka. "Andrea, ja... ja te volim i nikada ti to nisam rekao iako si to zaslužila da čuješ svaki dan. Volim te." - još jednom se nageo i usne im se sudariše, ali se Andrea još jednom otrgla od njega i pokušala da se izvuče iz njegovog zagrljaja.

"BILE!" - viknula je, bez razmišljanja.

Ben je zastao i pogledao je. "Kaulic?" - upitao je.

Andrea klimnu, izbegavajući njegov pogled. "Znači s njim si sada? I zato si skrivala, jer si se plašila da ću ga opet prebiti?" - upitao je ovaj, uhvativši Andreinu vilicu rukom i prinevši njeno lice svojem.

"Nisam se sigurno plašila da ćeš ga TI prebiti." - rekla mu je Andrea, gladajući ga s mržnjom u očima.

"Sa' ću ja tebe malo da uplašim!" - rekao je, silom je prikovavši za krevet i nabivši se na nju. Seo joj je na stomak i kolenima stisnuo njene ruke. Andrea ga je sa strahom u očima gledala kako skida majicu.

"NE!" - vrisnula je, shvatajući njegove namere.

"Hoćeš Kaulica da te jebe, a? Njemu daješ, a meni ne! Šta on to ima a da ja nemam?!" - urlao je Ben, skidajući njen beli top.

Oči mu sinuše kada ju je konačno video u grudnjaku. Sageo se i počeo da joj ljubi dojke.

"NE! PUSTI ME! SVE SAMO TO NE! BILE! BILE!" - vikala je Andrea, očajnički pokušavajući da nadjača muziku.

Ben se nagnu i ućutka je svojim usnama. Andrea ga je ugrizla svom snagom koju je uspela da prikupi, a onda je još jednom viknula:

"BI-LEEE!"

Ni pet, ni šest, čulo se jako lupanje na vratima i ona padoše na pod. Na pragu su stajali Bojana, Bil, Tom i Amber.

"Ništa, a, kučko jedna bolesna?!" - viknuo je Tom na Amber koja je izgledala manja od makovog zrna.

Bil i Tom pojuriše da skinu Bena sa Andree, a Bojana je ošamarila Amber sa takvom žustinom da joj ni to nije bilo dovoljno. Koža ju je svrbela da oseti Amberinu krv.

"VIŠE NIKADA DA NISI POKUŠALA DA RAZDVOJIŠ MENE I TOMA, TI BEDNI IZGOVORE OD LJUDSKOG BIĆA!" - tako ju je ošamarila drugi put, da je Amber podigla ruku.

"Ne više, molim te..." - skoro da je zaplakala.

Bojana ju je pustila, pa je izvadila telefon iz džepa i okrenula 911.

Potrčala je do Andree i zagrlila je dok su Bil i Tom bili prezauzeti pesničenjem Bena.

"Nije ti dovoljno dva puta, a? Hoćeš da mi povrediš brata, siluješ devojku i drugaricu, ti si BOLESTAN!" - psovao je Tom, na ivici živaca.

Bil ga je šutnuo poslednji put i pustio ga da padne u nesvest.

Bojana se okrenula Amber.

"Sada ćeš da ga zaključaš u sobu i da sačekaš da policija dođe po njega. A društvo možeš da pošalješ kući." - naredila je.

Amber je brzo klimnula glavom i potrčala da ispuni Bojanin zahtev.

Bojana je pustila Andreu da zagrli Bila, i uhvatila Toma za ruku stavivši mu do znanja da ih ostave same.

SEKS, PONOVO

"Da li te je povredio?" - upitao je Bil brižno.

"Ne." - rekla je Andrea.

Bil joj priđe i poljubi je u čelo.

"Volim te..." - tiho je prošaputala Andrea. "Ne možeš da zamisliš koliko."

Bil se razneži i poljubi je u usne. Pali su na Andrein krevet, ne lomeći poljubac. Bio je lep i nežan, i ni jednom od njih nije palo na pamet da ga prelome.

Bil je milovao njen vrat, pa niz njena leđa. Andrea je milovala njegovu ludu kosu, zahvaljujući se Bogu što je dobila osobu koju toliko voli i koja joj uzvraća tu ljubav.

"Bile, ja... mislim da sam spremna." – rekla je polako.

Bil uspravi glavu, uveren da je nije dobro čuo.

"Molim?"

"Bile, volim te i verujem ti toliko puno. Ne mogu da zamislim svoj prvi put ni sa kim drugim." – prošaputala je, milujući njegovo lice.

Bil se nasmeši. Došlo mu je da plače. Bio je toliko srećan i to nije mogao da sakrije.

Počeo je da joj skida top, a istovremeno se spuštajući da je poljubi. Nije prelomio poljubac čak ni kada je osetio da mu ona skida majicu. Potpuno se prepustio u njen dodir, dozvolivši njenoj koži da miluje njegovu, sa toliko ljubavi da mu je bilo teško da misli.

Andrein džins bi skinut, baš kao i Bilov. Sada su bili samo u donjem vešu, čvrsto pripijeni jedno uz drugo, uživajući u toploti kože onog drugog.

Andrea je uronila ruku u Bilove bokserice, polako ih skidajući. Bil joj je dopustio, istovremeno skidajući njen brus. Andrea se malo zacrvenela kada je primetila Bilove poglede.

"Ne... Prelepa si..." - izgovorio je Bil. Andrea je osetila toplotu u obrazima, pa je potpuno skinula Bilove bokserice.

Jedina prepreka je bila još samo Andreine gaćice.

"Učini to." - rekla je Andrea, legavši na leđa.

Bil ju je poslušao. Bacio je njene gaće s kreveta i nageo se nad Andreom.

"Još uvek mogu da stanem." - upozorio ju je.

Andrea odmahnu glavom. "Ne. Učini to, molim te."

Bilov *ahm* se sada potpuno približio svom cilju.

"Molim te, kaži mi ako te bude bolelo i prestaću." - preklinjao ju je.

Andrea je samo klimnula glavom iako je znala da to neće uraditi. Nema šanse da pokvari Bilu jedno takvo iskustvo.

Malo po malo, Bil je polako i oprezno uronio u nju i Andrea oseti oštar bol, toliki da su joj suze navrele na oči.

Bil je to primetio. "To je to, nećemo." - ona ga je zaustavila.

"Ne. Ostani malo." - molila ga je, želeći da se navikne na novi osećaj. Bil je klimnuo i ostao miran, nagevši se da poljupcima ukloni njene suze.

Tako su ostali par minuta sve dok Andrea nije pomislila da će izdržati.

"Ok, može."

Bil je počeo da se pomera napolje - unutra. sa svakim novim ulaskom Andrein bol se smanjivao sve dok ga više uopšte nije osećala. Sada je počela da se omamljuje sa Bilom, uživajući u njegovom stenjenju i uzdasima sve dok mu se sama nije pridružila.

Bil se nageo da joj ljubi i sisa ključnu kost, a Andrea je ljubila njegovo čelo i kosu.

U toku Bilovog klimaksa, Andrea je gledala kako Bil savija leđa unazad i diže bradu. Posmatrala je njegovu zvezdu koja je kao i uvek bila divna, ali ovaj put vlažna od njegovog znoja. Vrhovi nekih pramenova su mu bili prilepljeni uz znojavu kožu. Andrea je odlučila da mentalno zabeleži ovu sliku koja je bila jedna od najseksipilnijih stvari koje je u životu videla.

Bil se odvoji od Andree, pa je legao do nje, poljubivši je nežno u čelo.

"Andrea?" - upitao je tiho.

"Hmm?" - upitala je Andrea odsutno.

"I ja tebe volim."- prošaputao je. Primetivši da je Andrea zaspala, ušukao ju je u pokrivače i pribio uza sebe, ali nije primetio blagi osmeh kako se formira na njenom spokojnom usnulom licu.

~#~

Kakvo je, kakvo je, kakvo je???!!! Boze, tako sam nervozna... *gricka nokte*
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 9:30 pm

0o...nisam ovo ocekivala...o0

aber nemoj pogresno da me shvatis, Jasna nek odluci xD...msm ona ovo volje da chita...

und..ja tjem samo tjem retji... U r right!

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Miss Honey_Bun
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 182

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 10:31 pm

Ti ne mozes da samisliz kolko sam se ja raskezila sad...xD Al keve mi...Osmeh mi je...Uuuuuuuu,napolje-unutra,a?Ako,ako..xD
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/xxsweet_ladybirdxx
Little Phoenix
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 1:22 am

Prevazilazis samu sebe... Prethodni chapteri su bili super... a ovaj je... FENOMENALAN!!! Stvarno je... Ma nemam reci!!! Very Happy
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 2:10 am

Extra je!!!
Jedva cekam sledeci deo!!!
Nadam se da ce ova prica trajati citavu vecnost...extra je!!!

Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 2:32 am

Vidi,vidi Billa!!!Oho Very Happy Ovaj deo je najjaci do sada,ne znam zasto! lol! Ajde sad i sledeci deo!!BRZO!!!! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 12:50 pm

OMG!!! Vase komentare sam morala da procitam jedno deset puta! Ma, VI ste prevazisli sami sebe! Mnogo, mnogo Vam hvala!!! :*****************************

~#~

"Tako mi je drago što ste ovde sa nama da proslavimo naša četiri meseca i nadajmo se da ćemo provesti zajedno još toliko!"

Pet osoba se nasmejaše. "Ti si Bojana najveća budala kada se napiješ!" - rekla je Sonja.

Bojana baci čašu na pesak do svoje ležaljke, ne slušajući Sonju.

Bili su na moru i bila je noć, pa im je plaža bila slobodna. Kao što smo već čuli, slave četiri meseca kako su u vezi Bil i Andrea i Bojana i Tom.

"Ali ti me voliš i kada sam budala, zar ne Tome?" - upitala je Bojana, gledajući Toma nevino. Ovaj klimnu i poljubi je.

"Mislio sam da si rekla da se nećete žvaliti u javnosti..." - mumlao je Vanja za sebe.

Bojana i Tom se nasmejaše. "I ti si rekao mami da ćeš proći odličan, pa te je jedva pustila na more sa onim prosekom." - rekla je Bojana.

Svi osim Vanje se pocepaše od smeha.

"Bojana, definitivno bi trebala da se napijaš češće!" - našalila je Andrea, čvrsto pripijena uz Bila.

"Ni slučajno! Juče je greškom ušla u moju sobu, i to baš kada sam te očekivao." - rekao je Bil, poljubivši Andreu u čelo.

Svi su se smejali osim Toma koji je upravo ispljnuo piće koje je pio.

"Šta?!"

"Ništa se nije desilo, ljubavi, samo sam ga videla onako kako ga vidi samo njegova devojka..." - rekla je Bojana, vraćajući Bilu milo za drago.

Ovaj porumeni, a Andrea ju je upitno pogledala. "Kako to misliš."

"Onaj tatu je divan!" - rekla je Bojana, namigujući Bilu.

Bil još jače porumeni i promrmlja nešto. "Je l’ ti to muvaš mog brata?" - upitao je Tom.

"Na - a." - rekla je Bojana još jednom poljubivši Toma.

"Kako je Ben?" - upitala je Sonja u jednom trenutku.

"Čula sam da je pušten uslovno zbog dobrog ponašanja." - frknula je Andrea.

Bil je duboko uzdahnuo. "Ništa nije savršeno..."

"Osim moje devojke." - ispravio ga je Tom, milujući Bojaninu kosu. Bojana porumeni i sakrije lice rukama.

"Neće se usuditi da vam priđe, siguran sam da je u zatvoru naučio kako je nezgodno kada te neko siluje." - dodao je Tom, nasmejavši se, a ostali su mu se pridružili, zamišljajući Bena kako biva naguzen od strane ružnog, mišićavog, istetoviranog robijaša.

"Pa, Amber bi trebala da se ugleda na njegovo dobro ponašanje, ona je izbačena iz škole zbog onih dešavanja u njenom stanu." - rekla je Bojana zadovoljno.

"A gde su G i G?" - upitao je Tom iznenada.

"Rekli su da ih ne čekamo." - Bil je slegnuo ramenima. "Andreas je otišao sa njima. Rekao je da želi sebi da nađe ribu za noć, ne može da nas gleda u ovakvim situacijama."

"Ja ga potpuno razumem..." - mrmljao je Vanja.

"Pa, naravno! Onda idi i ti, tebi će biti mnogo lakše da nađeš košarkašku loptu sa kojom ćeš da se žvališ nego Andreasu ribu." - rekla mu je Bojana zlobno.

Ignorišući ostatak sveta, Bojana se nagnula nad Tomovim seksi telom, pokušavajući da ga uvuče u još jednu seriju poljubaca.

Bil i Andrea su ih imitirali.

Sonja i Vanja su ih postiđeno gledali. Ova dva para su se toliko zaneli da nisu primetili par dve godine mlađih ruku kako se nežno sklapaju jedna preko druge.

Svi su već otišli s plaže, tegleći se i zevajući, a Bojana i Tom su jedini ostali. Sišli su sa ležaljki i počeli da se kotrljaju po pesku, ljubeći se i milujući. U jednom presudnom trenutku, Tom prelomi poljubac.

"Moram nešto da ti kažem..." - rekao je on bez daha, stavivši ruku na Bojanine napućene usne, spremne da se bune.

"Kaži." - rekla je ona, zainteresovano ga gledajući.

"Bojana", Tom je pročisto grlo. "Da li se sećaš onog dana kada smo se upoznali?"

Bojni još jednom sine ono sećanje, prvog dana škole. "Naravno, Tomi."

"Vidiš... još tog dana... sam osetio... da si drugačija." - počeo je on stidljivo.

Bojana podiže obrve, ali za čudo veliko, ništa nije rekla.

"Ovaj... Čim si se onako zavalila u stolicu i rekla mi 'hej', pokušavajući da sakriješ uzbuđenje... ja sam bio upecan."

Na njenom licu se pojavila opsednuta začuđenost.

"Posle toga... ništa se nije desilo dve godine, jer sam ja počeo da izlazim sa drugim devojkama, i ti si razumela kakav sam. I ti si počela da izlaziš sa drugim momcima."

Bojana je otvorila usta da nešto kaže, ali se predomislila. Želela je da vidi koliko je dobro Tom poznaje.

"A onda se konačno nešto desilo. Iskoristio sam te za svoj domaći, zaista jesam..." - rekao je Tom, skrenuvši pogled sa nje na pesak. "Ali tada sam i ukapirao da ne želim to... neću da te koristim kao druge devojke. Zato sam odlučio da te povezem kući. Već sam u glavi imao plan kako će sve to da izgleda. Poljubio sam te kada si htela da izađeš, baš kako sam planirao. Ali ni izbliza nisam planirao da će mi se to toliko dopasti. Kao što se možda sećaš, rekao sam ti da se savršena. A to ne kažem, bilo kome."

Bojana i dalje ništa nije rekla.

"A onda si se potukla sa Amber. Zbog mene. To mi ranije nije smetalo. Ali nisam želeo da joj dozvolim da te povredi. Rekao sam ti da Amber nije vredna tvog besa. Odveo sam te iza škole i pokušao da te utešim."

Na Tomovom licu se pojavi osmeh, kako se prisećao. "A onda sam te poveo kući. Imali smo seks. Moj prvi seks sa emocijama, ma koliko su bile male ili zbunjive. Sviđala si mi se."

Tom uzdahnu. "A onda je moj brat došao kući, primetio moju sreću i bukvalno izvukao iz mene imformaciju da te volim. Nemoj pogrešno da me shvatiš, to je od prvog dana bilo tu, dole, duboko... Ali ja sam bio suviše velika kukavica da to potražim."

Uglovi Bojaninih usana su formirali nežan osmeh. "A kada te je Ben napao... To je bilo to! U životu nisam nikoga tako pretukao (osim opet Bena kada mi je umalo ubio brata), jer ja i nisam nasilan dečak, to su uglavnom moji drugovi radili za mene..." Tom opet bolno uzdahnu. "Ono što hoću da kažem je da mi nije palo na pamet da ču nekoga tako da povredim zbog neke druge osobe koja nije moj brat. I tada sam ukapirao da te volim. Bez Bila da me natera da to sebi priznam."

"I opet, kada sam napravio najveću grešku u svom životu... to jest, kada sam te preverio sa devojkom čijeg se ni imena više ne sećam, to je bilo zato što sam bio previše postiđen jer si me toliko promenila... U stvari baš zato što nisam smeo da te varam."

"Odgurnuo sam je od sebe, zažalivši momentalno što sam ti to uradio. Ali sam ipak odlučio da prećutim. Nisam hteo da te povredim zbog nečega što sam smatrao sitnicom. Ali nas je, izgleda Andrea videla. Ona je rekla mom bratu. Tražila je od Bila pomoć. Da li da ti javi, ili ne. Bil joj je obećao da će razgovarati sa mnom, kao i da će joj javiti šta da radi."

"Razgovor je potrajao. Andrea je postala nestrpljiva. Javila ti je. A u međuvremenu je Bil razgovarao sa mnom, naterao me je da ukapiram koliko mi je stvarno stalo do tebe. Odlučio sam da ti sve sam kazem. Ali, kada sam došao, ti si već znala. I, potpuno razumno, raskinula si sa mnom. Priznajem, u životu nisam bio tako povređen. Osećao sam se kao da sam mrtav. Nije mi se živelo. Moj život je bio kao prazna školjka taj jedan dan."

Oboje uzdahnuše u isto vreme. U Bojaninim očima su se skupljale suze. Najviše zato što je znala kako se Tom osećao.

"A onda sam te video u baru sa onim... perverznjakom!!! Došlo mi je da ga ubijem! Uopšte mi nije padalo na pamet da ti više nisi moja! Jedino što sam želeo je da ga povredim! Samo što se usudio da te takne!"

Bojanina usna zadrhta.

"Ali bio sam prebijen. A opet... ti si bila sa mnom kada sam se probudio. To je bilo sve što sam želeo. I opet sam te dobio nazad. To je bilo i više nego što sam želeo."

"Pa sam čuo za Benov glupavi plan! Nisam mogao da zamislim da ću opet biti odvojen od tebe! Dao sam sve od sebe da završim s njim jednom za svagda! I konačno... sada sam na moru... sa najlepšom devojkom na svetu, i što je još važnije... sa devojkom koju volim... više nego što sam mislio da je moguće voleti. Više nego što sam hteo sebi da priznam..." - Tom je porumeneo i spustio glavu. Bojana je, sa druge strane, dozvolila suzama da joj teku po licu i zagrlila Toma. Emocije je nikada do tada nisu tako stigle.

"O, Tomi... To je najlepša, najlepša stvar koju mi je iko ikada rekao! Tome, nikada do sada nisam ovoliko volela... niti sam se osećala ovoliko voljenom... Čak ni seks nije dovoljan da ti dokažem moju silnu ljubav prema tebi... Želim nešto više od seksa, i mrzim da znam da to ne postoji! Tomi, tako sam zahvalna da te imam. A što je najbolje, imamo čitavu budućnost pred nama, ti si moja budućnost."

Ne čekajući ni sekund duže, dve figure su se ljubile na Mesečini na najlepši mogući način. Reći nisu bile potrebne, sve su potezi govorili.

Tom je bio minut, Bojana šezdeset sekundi.

Tom je bio dan, Bojana dvadeset četiri sata.

Njihova tela si se tako lepo spojile, kao da su bile rođene za ovako nešto.

Možda je Bil u pravu, možda postoji sudbina...
, mislio je Tom, dok je nalegao na Bojanu koja ga je već čekala dole, na pesku. Jer ako je tako... Ona je sigurno jedina za mene.

Tom naglo prelomi poljubac i pomiluje Bojanino mesečinom obasjano lice.

"Srećan ti rođendan, Bojana."

"Volim te, Tomi."

~#~

Nisam imala srca da Vam kazem do sada.. A mozda ste po ovom chappie-ju i smai pogodili. Ovo je kraj. ALI NE BRINITE! Jos cu pisati! Gomilu prica! Necu Vam dozvoliti da me zaboravite! *Jecaj*

Last edited by Schrei_or_die on Sun Aug 03, 2008 11:47 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 1:11 pm

Cry&Gone KRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! OMG, prelepo je... stvarno... Ne znam sta da kazem... Sad

Wir sind verloren auch wenn die Mächte sich vereinen
Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 1:12 pm

Cry&Gone Ali znala sam da je kraj, cim sam procitala prvu rec....
und yeah, ne brini, sve je u redu, znamo mi da tje sjos da pises....

Mogu da zamislim Bena kako ga neki istetovirani robijas *beeeep* ispod tusa....*zlobno se smeje*

obozavam ovaj ff....ali ja placem zato sto je kraj...
*nervira se zato sto je tzelu notj plakala zbog Nadala, i sada place jer nema vise nastavka* Cry&Gone

U r right!

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
ËîęŕöčĽŕ : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 3:29 pm

eee ovo ja zovem HAPPY END aaaaahhhhhh prelepo je savrseno nedostajace mi ovaj ff
und onaj sex part je bio WOOOOOOOOOOOOOOW kraljica si
Back to top Go down
View user profile
Billowa Micaa:)
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 5:27 pm

KRAJ....... Sad Sad Prelepo je,i nadam se da ces nam stvarno pisati jos puno,puno prica!! Very Happy Ali,ovaj ff je Nr.1,definitivno Very Happy
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 5:31 pm

Ja se ne bi slozila...mislim da tje sledetji da joj bude bolji...imam osetjaj xD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 7:35 pm

Cry&Gone zar nisam rekla da zelim da prica traje vecno... Sad
Nije feeeeeeeeer,predivna je!!! Crying or Very sad

Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 7:38 pm

Ja kazem da je predivna, slazem se sa tobom, aber sledetja tje garant da bidne bolja xD
Maki, znas da to sve zavisi od ideje autora

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 11:27 pm

Ej, ljudi, moje balave zahvalnosti Vam stvarno nista ne znace, ali u svakom slucaju:

VOLIM VAS, ZIVELE SVE DO JEDNE!!!

E, jbg, Maki, sve dobre stvari se brzo zavrsavaju... Sad

Novi fic ce ubrzo biti spreman... Do tada... ostaje Vam da se pitate sta to spremam za Vas. Wink
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sun Aug 03, 2008 11:33 pm

E, to sada nije fer!
Ja treba sada da mlatim glavu o cemu se radi...xD ali u tome je poenta xD *udara se u chelo* lmao

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Aug 06, 2008 8:20 pm

ZAHVALNICA:

Dragi moji,
Čitavog svog života nisam bila toliko srećna kao ovih par nedelja, dok sam Vam pisala ovu fikciju. Sećam se, tako sam se plašila da je nećete prihvatiti, da će vam ideja biti glupa (uobičajena trema), i tako mi je laknulo kada sam videla prvi komentar - Maki- Forever Bills: Bas je extra... jedva cekam sledeci deo!!!!. A onda sam nastavila da pišem, i Vi ste nastavili da mi dajete komentare koji su postajali sve slađi, sve bolji, sve više ohrabrujući i, naravno, sve su me više terali da se smešim i krijem lice rukama. Svaki put kada bih došla na sajt i videla neki novi komentar... to bi bilo dovoljno da mi se čitav dan prosvetli...
Trenutno pišen tri nova fic, i ne znam koji prvog da postujem! Ali, kada budu gotovi (što će biti za možda nedelju dana, a moda i ranije), nadam se da ću znati. Još jednom vam hvala za podršku, i nadam se da ste spremne da čitate nešto novo!!!
LOTS OF KISSES!!! BOJANA! :*************
Back to top Go down
View user profile
Little Phoenix
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Aug 06, 2008 8:42 pm

nema na cemu honey! jedva cekam sledeci FF!!! Very Happy kisss i tebi Smile

Wir sind verloren auch wenn die Mächte sich vereinen
Es ist vorbei

28. mart 2010. wuv
Back to top Go down
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
ËîęŕöčĽŕ : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Aug 06, 2008 9:00 pm

awwwww i ja jedva ceka sledeca pricaaa!!
nems nacemu da nas se zahvalis sweety cuz tvoja prica je relly bila extra
Back to top Go down
View user profile
Billowa Micaa:)
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Aug 07, 2008 12:39 am

Slazem se sa Yex i Jasnom!Jedva cekamo! Very Happy Ljubim vas sve!!! I love you
Back to top Go down