Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Nova ljubav - novi pocetak

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Jul 30, 2008 4:58 pm

a nein, ne na Andreinom mestu, na Bojaninom mestu xD...
lmao, ovaj chappy je extra xD
Jasna tretja sretja xD...

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
ËîęŕöčĽŕ : Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Jul 30, 2008 6:21 pm

Bilova: STVARNO?! OMFG! Hvala!

Tom's: Ha, ha, Majo, ljubomorna si na mene! Bices jos vise. :p

~#~

"O, sranje...", pomislila je Andrea.

Na njeno iznenađenje, Tom se široko nasmeje i poželi joj dobro jutro.

"Zdravo, Andrea! Bil priča mnogo o tebi. Drago mi je da te opet vidim." - rekao je ljubazno.

Andrea podiže obrve, skamenivši se od šoka.

"Am..." - počela je. "Da, i meni isto, hvala." - rekla je glupavo.

Tom se glasno nasmeje njenoj zbunjenosti, a onda je izašao iz sobe, ostavivši njih dvoje same.

"Šta to bi?" - upitala je Andrea zbunjeno.

Bil podiže obrve. "Ne kapiram." - rekao je prosto.

"Pa, zašto je bio tako... prijateljski... nastrojen?" - upitala je Andrea.

Bil prasnu u smeh. "Ne znam šta si očekivala Andrea, ali moj brat je prilično fin prema mojim prijateljima, pogotovo prema mojim devojkama." - smejao se on.

Andrea se potpuno pogubi. "A. Znači... nije ljut na mene?" - upitala je, ugrizavši usnu.

Bil odmahnu glavom. "Ne, a zašto bi?" - upitao je.

Andrea slegnu ramenima. "Hajde da jedemo i da upoznaš moje roditelje, pa se onda čudi do mile volje." - rekao je Bil, povukavši je za ruku.

Sišli su niz stepenice u kuhinju, gde su našli Toma, njihovu mamu i očuha kako sede za stolom. Čim su čuli korake na stepenicama, njih troje pogledaše ka Andrei i Bilu.

"Dobro jutro Bile, dušo. I... oh?" - Simon je upitno pogledala u Andreu, pa u Bila.

Bil je uzeo Andreinu ruku, vodeći je ka stolu, jer je zastala.

"Ovo je moja devojka Andrea." - rekao je.

Andrea ugrize donju usnu, rumeneći se kao zalazak Sunca. Nije očekvala od Bila da to kaže pred svojom mamom, a pogotovo ne pred očuhom!

Ali Simon i Gordon su reagovali prilično kul.

"Drago mi je Andrea, dušo. Ja sam Simon." - rekla je ona, podigavši se da donese tanjir za Andreu. Gordon joj se nasmeši i takođe se predstavi. Andrea mu uzvrati osmeh i sede na stolicu pored Bila.

Dok su jeli mafl, Bil nije mogao da skine oči sa Andree. Kako je moguće da neko izgleda tako erotično samo dok jede? Andrea je gricnula mafl, a onda je vrhom jezika pokupila mrvice koje su joj se nakupile na usnama.

Tom se borio sa porivom da se ne pocepa od smeha kada je pogledao u Bila.

Dečakove oči su bile širom raširene, jer je buljio u Andreu ni ne trepnuvši, a usta su mu bila labavo otvorena, dok mu je mafl bio na pola puta do usta.

Simon glasno pročisti grlo, i Bil se vrati na Zamlju, konačno gricnuvši svoj mafl.

Tom se borio protiv smeha iznova i iznova. Definitivno bi trebao češće da jede sa Bilom i Andreom.

Doručak se završio, i Bil je ljubio Andreu za doviđenja, pa je požurio u sobu da razgovara s Tomom.

Dredoglavi je sedeo na stolici od svog radnog stola i petljao nešto po svom Gibsonu.

"Sklanjaj to, hoću da razgovaramo!" - viknuo je Bil, skakajući na Tomov krevet.

Tom ga momentalno posluša.

"Ok. Šta te zanima?" - upitao je, gledajući Bila.

"Šta je bilo sinoć dok sam ja izašao sa Andreom?" - upitao ja Bil brzo.

Tom ga pogleda. "Šta te je navelo da pomisliš da se nešto desilo?" - upitao je.

"O, ništa!" - rekao je Bil sarkastično. "Samo to što ne skidaš osmeh s lica, i nisi depresivan kao ranije." - odgovorio mu je iskreno.

Tom se nasmeši.

"Eto vidiš! Znao sam!" - Bil napravi trijumfalni gest u vazduhu.

Tom ga je zagontno pogledao dok je grizao donju usnu, ali čak ni to nije moglo da mu ukloni osmeh s lica.

"Sreli smo se u "XXX"... - počeo je Tom.

"Ko vi?" - upita Bil zbunjeno.

"A, šta misliš! Pa, Bojana i ja..." - rekao je Tom, glasno se nasmejavši.

Bil ga prostreli pogledom. "Ok... Znači, pomirili ste se?" - upitao je, pun nade.

Tom klimnu, sijajući od sreće. "Da! I bilo je divno! Odvela me je kući! Obukla se ekstremno hot! Zamračila je sobu! Igrala mi je lap-dance! Kada me je potpuno seksualno iscrpela lap-dance-om, opet smo se jeba..."

"Tome!" - vrisnuo je Bil slažući gadljivu facu.

"Ok, ok... ponovo smo vodili ljubav!" - rekao je Tom, prevrnuvši očima.

Bil takođe prevrnu očima, samo što se on pritom i nasmejao.

"Lap-dance?" - ponovio je. "Baš me zanima kako je to izgledalo..." - dodao je, razmišljajući.

Tom se pokida od smeha. "Hoćeš da ti demonstriram?" - upitao je kad je došao do daha.

Bilu se dopadao ovaj novi Tom. Bio je vedar i smejao bi se po ceo dan. Mnogo je bolji od mamurnog i depresivnog tipa kojeg je trpio protekla 24 sata. Bilo mu je drago da se njegov brat ponovo smeje, jer ništa za njega nije lepše od Tomovog (osim Andreinog) osmeha.

Andrea je jurila kući, spremna da svaki čas nazove Bojanu i da joj javi da Tom nažalost i nije u najgorem raspoloženju. Naprotiv. Izgledao je veoma čio i veseo celo to kratko vreme koje je provela s njim. Da li je već neka druga riba popunila Bojanino mesto? Andrea je uzdahnula s strepnjom dok je vadila telefon iz džepa. Primetila je da je primila poruku od Bojane. Andrea je s zebnjom otvori. Ono što je pročitala nije ni najmanje očekivala.

Topaz, do koske sam se zaljubila!!! :-*

Andrea trepnu na poruku. Ništa nije razumela. A onda ju je udarilo... Da nisu Bojana i Tom... Ne! Nemoguće! HAHA, NEMOGUĆE!!!

Tom? o.O

DAAAAAAA!!!

Bil i Tom su se još uvek smejali kada je Bilov telefon zavibrirao.

"Ko je?" - upitao je Tom brzo.

Pre nego što je Bil i stigao da mu odgovori, Tom ga je preduhitrio. "Ta mala ne može da skine ruke sa tebe." - rekao je, smešeći se.

Bil šmrknu, sumnjičavo odmeravajući broj. "Nije Andrea, nepoznat broj." - obavestio ga je.

"Pa, šta ćekaš onda! Javi se!" - naredio je Tom veselo, pljesnuvši rukama.

Bil prevrnu očima i pritisnu zelenu slušalicu.

"Halo?"

Glas koji je usledio je bio ženski i preplašen.

"B-Bil Kaulic?" - upitala je devojka.

Bil se namršti, glas mu je bio čudnovato poznat.

"Da... Ko je to?"

"Ja s... Moramo da se sretnemo. Stvar je ozbiljnija nego što misliš. Nađimo se za pola sata ispred parka, zažalićeš ako ne dođeš!" - rekavši to, glas je spustio slušalicu.

Bil spusti telefon i prekrsti se.

"Ko je to bio?" - upitao je Tom radoznalo.

Bil slegnu ramenima. "Nemam pojma."

Tom nije tu stao. "A šta je rekao?"

"Ona je predložila da se nađemo. Za pola sata. Ispred parka. Kaže da je stvar vrlo ozbiljna." - rekao je Bil.

"Ideš li?" - upita ga Tom.

Bil se nasmeja. "Naravno da ne."

"Hajde Bila, ićiću s tobom." - molio ga je Tom.

Bil ga pogleda. "Misliš da bih trebao?"

Tom se namršti. "Da! Ne brini, ićićemo zajedno. Niko se ne bi usudio ni da te pipne dok sam ja s tobom, a možda je zaista nešto važno što ne bi smeli da propustimo."

"Dobro... ako zaista misliš tako..."

Džesika se tresla kao štap dok je sedela na klupi ispred parka. Svaki čas je gledala na sat, u strahu da će je Bil ispaliti. Suze su joj krenula na oči na samu tu pomisao.

Još jednom pogledavši oko sebe, srce joj je preskočilo otkucaj kada je ugledala najlepšeg momka na svetu kako korača ka vratima parka... ali nije bio sam. Sa njim je bio njegov brat. Jbg, to može da joj upropasti plan... Tom može da izgubi kontrolu i da ode i prebije Bena još jednom, a onda će ona da nadrlja od Amber. Ne. Biće joj potrebna zaštita blizanaca.

"Bile..." - prošaputala je, približivši im se.

Bil i Tom se okrenuše. Tom je zainteresovano premeri pogledom, a Bil podiže obrvu i otvori usta u šoku.

"Dž-dž-dženifer?" - upitao je, ne mogavši da poveruje. Da li je to još jedan njen pokušaj da ga zavede? Da li je bio glup što je poruku shvatio ozbiljno?

Džesika porumene i spusti pogled. Zašto je on jedini dečak sa kojim je tako stidljiva.

"Zovem se Džesika..." - promumlala je.

Bil podiže obrvu. "Aha, to mi je trenutno vrlo važno! Sada nam kaži zašto si nas zvala." - naredio je Bil odsečeno.

Suze su se nakupile u Džesikinim očima. Jako ju je bolelo što se Bil tako ponašao.

"Htela sam samo... da ti kažem... da te upozorim da..."

"Dosta je bilo glume Džesika! Molim te, prekini i kaži mi zaista šta hoćeš!" - presekao ju je Bil iznervirano.

Prve suze su se izlile iz Džesikinog oka. Znala je da sada ne sme da se okrene i da ode, ma koliko je to želela. Morala je da upozori Bila.

"Imaju plan. Plan da se reše Andree..." - govorila je tiho Džesika. Bil je šokirano pogleda. Džesika je bila iznenađena njegovom reakcijom, zašto bi on brinuo zbog nje, njegov deo tek dolazi.

"Hoće da te istuku... hoće da te žestoko istuku da bi ucenili Toma: Neće te više dirati ako Tom raskine sa Bojanom."

Tomove oči se suziše. Prišao je Džesiki i uhvatio je za mišice, tresući njeno telo.

"Kaži mi SVE što znaš o tome!" - zatražio je, gledajući devojku pravo u oči.

"Tome, smiri se, pusti je." - naredio je Bil. Tom ga je nevoljno poslušao. Džesika obriše suze, a onda se okrenula i potrčala.

"Džesika! Stani!" - vikao je Bil, ali se Džesika nije ni okrenula. Bil je potrčao za njom, ali je ona nestala iza velike gomile Francuskih turista. Dok se Bil probio kroz njih, devojka je već nestala.

~#~

Ako budem imala vremena, novi deo bi trebao da stigne oko pola osam.
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Jul 30, 2008 7:01 pm

`Dok su jeli mafl, Bil nije mogao da skine oči sa Andree. Kako je moguće da neko izgleda tako erotično samo dok jede? Andrea je gricnula mafl, a onda je vrhom jezika pokupila mrvice koje su joj se nakupile na usnama.

Tom se borio sa porivom da se ne pocepa od smeha kada je pogledao u Bila.

Dečakove oči su bile širom raširene, jer je buljio u Andreu ni ne trepnuvši, a usta su mu bila labavo otvorena, dok mu je mafl bio na pola puta do usta.

Simon glasno pročisti grlo, i Bil se vrati na Zamlju, konačno gricnuvši svoj mafl.

Tom se borio protiv smeha iznova i iznova. Definitivno bi trebao češće da jede sa Bilom i Andreom.`

rofl f****ng mao....

xD, mogu da zamislim Toma, a tek Billa xD lmao, lmao

LOL LOL LOL LOL

und ne, zashto bi bila ljubomorna xD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
ËîęŕöčĽŕ : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Jul 30, 2008 9:52 pm

e znala sam da ce se to desiti uskoro nananana
super jeee daj nastavak molim teeee
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 31, 2008 12:40 am

Samo se zezam, Tomova, hvala Vam na lepim recima, devojke!

Usput, zao mi je sto toliko kasnim, krivite mog instruktora fitnesa!!!

A ovaj chappie... Nazvala bih ga "Zbunjujuci ponedeljak", posto je zaista zbunjiv, verujte mi! Ako ne ovaj, sledeci se tek biti!

~#~

Bojana je taman sredila svoju kosu u ponedeljak ujutru kada je interfon zazvonio. Bojana je uzela slušalicu i prislonila je na uvo.

"Da?"

"Ja sam" - čuo se Andrein glas.

"Silazim!" - obavestila ju je Bojana, a onda je spustila slušalicu i sjurila se dole, ne trudeći se da sačeka lift.

Andrea je stajala u hodniku zgrade, pravo ispred lifta i čekala je, kao po običaju.

"Hej!" - rekla je Bojana, zagrlivši je. Andrea joj uzvrati.

"Hej. Sada..." - Andrea ju je gledala gladnim očima. "...da mi kažeš kako ste se to ti i Tom pomirili."

Bojana joj je narednih pet minuta pričala samo to. Andreine oči su se raširile do granice pucanja kada joj je Bojana rekla za strip-tiz. Sve joj je potanko ispričala, ni jedan detalj nije izostavila.

"Jadan..." - rekla je Andrea kada je Bojana završila.

"Zašto? Ja plešem bolje od bilo koje lap-striptizete!" - rekla je ona "skromno".

Andrea šmrknu. "Ne tako. Već kako je umirao za seksom dok te je gledao." - objasnila je.

Bojana porumene i pognu glavu. Andrea je to primetila.

"Čekaj, nemoj mi reći..." - Nije morala da završi rečenicu. Obe su znale šta je bilo posle strip-tiza.

Andrea uzdahnu i oduva šiške s lica. "Hoćeš da čuješ o Bilovoj i mojoj noći?" - upitala je.

Bojanine oči se raširiše. Ovo znači samo jedno!

"Oduzeo ti je nevinost?" - upitala je, iznenađena.

Andrea prekrije oči rukama. "Ne!" - viknula je.

Bojana se nasmeje. "O, ok. A šta se onda desilo?" - upitala je radoznalo.

"Posle večere smo došli u njegov stan. Ja sam ušla u njegovu sobu, a on je otišao da se istušira. A onda se vratio... samo u boksricama!!!" - rekla je Andrea uzbuđeno.

Bojana se histerično nasmejala. "Vau! I? Kako izgleda?"

Andrea sklopi oči kao onomad kada je objašnjavala Sonji kako se Bil ljubi. Nakon što je olizala usne i otvorila oči, zatekla je Bojanu kako se zadovoljno smeška.

"Ok, razumela sam." - rekla je.

Ali Andrea nije stala. "Bojana, on je toliko seksi da boli! Ima crni tatu, zvezdu na desnom boku. Ona je prekrasna! Da ti zastane dah! Ljubila sam je i lizala, fantastična je! A onda..." - Andrea porumene i obori pogled.

"Šta?" - podsetila ju je Bojana.

Andrea ju je ponovo pogledala. "Ljubili smo se na krevetu i spustila sam ruku... znaš već... tamo dole." - mucala je Andrea.

Bojana podiže obrvu. "Kakav je?"

"Tako je ljupak! I fin na dodir i veliki i..." - Andrea se zaustavila, kapirajući da gubi kontrolu. Bojana je zabacila glavu unazad i crkla od smeha.

"Hajde, Bile..." - Tom je nežno kucao na bratovljeva vrata. Bil je juče bio sav mamuran otkako su se vratili kući.

"Odlazi! Neću izaći dok se ne skloniš! A ako se ne skloniš brzo, obojica ćemo zakasniti u školu!" - dreknuo je Bil.

"Bila, ne budi takav. Vidi, zabrinuo sam se. Tek što mi se Bojana vratila kada sam čuo da će me prisiliti da je izgubim. Jako sam se uplašio i izgubio kontrolu. Bila izađi, molim te."

Nema odgovora.

Tom se namršti, a onda se naslonio na vrata, osluškujući.

"Molim te Bila. Idemo da nađemo Džesiku i danas se u školi ne smemo odvajati, niti na putu do škole. Tamo te je Ben potkačio prošli put. Hajde, Bi..." - nije stigao da završi rečenicu jer su se vrata naglo otvorila i Tom se našao na podu, trljajući čelo.

Bil nije mogao a da ne prasne u smeh, a Tom mu se, na iznenađenje obojice pridružio. Tom mu je pružio ruku i Bil ju je prihvatio, podigavši svog blizanca sa poda.

"Jesam li dovoljno kažnjen?" - upitao ga je Tom, bacivši pogled na ogledalo u hodniku. Iznad oka je imao malu masnicu.

Bil klimnu glavom i dečaci zajedno napustiše kuću.

"Bojana..." - rekla je Andrea upozoravajuće, naglo se zaustavivši.

"O, hajde Andrea, ispred škole smo!" - rekla je Bojana nestrpljivo.

Andrea je samo odmahnula glavom i povukla je za ruku. Ušle su u sporednu ulicu. Ulicu u kojoj je Bil bio prebijen. Ulicu u kojoj je Bojana isprepadala Bena pre par dana.

"Šta je bilo Andrea?" - upitala je Bojana, okrećući se da je pogleda.

"Možda da ostanemo ovde neko vreme." - predložila je Andrea.

Bojana je podigla obrvu. "Zašto?" - upitala je.

"Ben je ispred škole. Sa Pičom i Skotom." - obavestila ju je Andrea preplašeno.

Bojana je podigla i drugu obrvu. "Pa šta?" - upitala je hladno.

Andrea je preplašeno pogleda. "Ne smem da rizikujem da te opet napadne!" - rekla joj je.

Bojana se nasmeja, bez trunke radosti. "Ha, ha! Ne bi se usudio!" - povukla je Andreu iz njenog skrovišta, ali se ova čvrsto držala za jednu granu.

"Bojana, molim te!" - preklinjala ju je ova. "Ti nemaš pojma kako mi je bilo kada sam čula da je Ben pokušao da te siluje! Zato što je sve to moja krivica! Ja sam samo želela da zaštitim Bila od Bena, ali sam tako uvukla tebe u opasnost! Molim te, sačekajmo da ode."

Bojana uzdahnu, pa zagrli Andreu. "Sve je u redu, ostaćemo ovde dok ne odu."

"Džesika mi nije javila da je bolesna." - glasno je komentarisala Amber.

Tanja slegnu ramenima. "Da, ni meni."

Amber je stavila prst na donju usnu, zamišljena. "Da nije u bolnici?" - pitala se naglas, nimalo zabrinuta.

Tanja se nasmeši. "Biće da je to!" - rekla je. U Tanjinom i Džesikinom ugovoru je sigurno pisalo da moraju stalno da potvrđuju šta Amber kaže i da se slažu sa njenom idejom.

Amber glasno uzdahnu i pogleda oko sebe. "Gde li su više?"

"Evo nas!" - Ben se zadihan pojavio ispred nje, kao i uvek, praćen Pičom i Skotom.

Amber, po običaju omaložavajuće podiže obrvu na njega.

"Reportiraj." - naredila je.

Ben joj uzvrati isti omaložavajući pogled. "Ja nisam tvoj sluga, sve je ovo moja ideja, tako da..."

"Da, da, samo kaži." - prekinula ga je Amber.

Ben je prezrivo pogleda, a onda je duboko uzdahnuo. "Bilo kako bilo, nema ih... još." - rekao je, pognuvši glavu malo.

Amber je podigla jednu obrvu. "Ni blizanaca?"

"Ni njih."

"Pa..." - Amber se zlobno nasmešila. "... Onda ćeš prosto morati nešto bolje da smisliš."

Ben se namrštio na nju. "Ma, daj! Doćiće kad-tad, možda samo kasne!"

"Možda. Ali je naš plan da završimo sa Bilom pre škole, njegova banda ga stalno prati kući posle onog... incidenta od pre par meseci." - rekla je Amber upozoravajuće.

Ben šmrknu. Nije mu se dopadao akcenat koji je Amber stavila na 'incident'.

"Ok, ok, imam plan..."

~#~

Kako volim da pisem rasprave izmedju Amber i Bena! Oboje su tako... zli... Devilish
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 31, 2008 1:13 am

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
za stzenu kad pricha za Billovo....znate na shta mislim

und retzi mi, kako mozes da napishesh taj planski razgovor tako je**no zao
lmao, pretpostavljamo da volish.... Devilish

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Billowa Micaa:)
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 267
ËîęŕöčĽŕ : **Automatisch**
Registration date : 2008-07-21

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 31, 2008 2:17 am

Najstvarnije!!! lol! Mi tebi treba da zahvalimo sto nam pises ovako nesto....Hvala ti!!! Very Happy A neee,nece valjda opet tuci Billa...Nemoj.molim te... Sad
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 31, 2008 2:33 am

Predivno je!!!
Sreco ae postavi novi deo!!!
Znaci ova poglavlja danas su vrh!!!Hocu jos!!!

VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 31, 2008 12:50 pm

Maji: He, he, i ja sam se cepala ne to. Ufff, zaista nemam pojma, previse gledam spanske serije, lol. Salim se, ne gledam, jednostavno sam takva.

Bilovoj: Strava si, majke mi! Kao sto sam vec rekla, imate da zahvalite samo sebi, jer ste Vi razlog zasto ovo pisem.

Maki: Ti nisi normalna! Hvala! Evo, stize jos:

~#~

"Sunca mu, kasnimo!" - vikao je Bil, naglo poskočivši.

Tom prevrnu očima. "Pa, guten Morgen! Ne vredi nam sada da idemo na čas, dobićemo kaznenu nastavu."

Bil mu uzvrati prevrtaj očima. "Kako možeš da budeš tako smiren u vezi svega ovoga?"

Tom opušteno slegnu ramenima. "Peace, Bila. Nego bolje, ha'jmo u "SpaceWorld" i da se zezamo."

Bil se nasmeja. "Ima tako da pukneš!" - viknuo je, pre nego što je potrčao, ostavivši Toma u prašini.

Tom se glasno nasmeja i potrča za svojim bratom.

"Mislim da su otišli." - rekla je Bojana obazrivo, izvirivši iz žbunja u kojem su se krile.

"Oh, dobro je." - Andrea uzdahnu s olakšanjem.

Devojke su se pažljivo izvukle iz grmlja i za svaki slučaj još jednom pogledale oko sebe.

"Čisto je." - rekla je Andrea, i one se uputiše ka školi.

U dvorištu nije bilo nikoga, i one uspanično potrčaše, shvatvši da to znači samo jedno: Čas je počeo.

Bojana je brzo krenula ka engleskom, a Andrea ka geografiji.

Kada je uletela u učionicu, Bojana je prešla brzim pogledom po razredu. Ni traga od Bila i Toma.

"Da li bi Vam smetalo da se izvinete, gđice?" - upitala je prefesorka engleskog.

Bojana se zarumenela, setivši se kako je zaboravila da se izvini u hići da vidi blizance. "Ahm, da, oprostite zaista. Neće se ponoviti..." - promumlala je.

Profesorka je bacila pogled na sat i duboko uzdahnula. "Pa, dozvoliću ti da se danas izvučeš sa tim, ali bolje bi bilo da se više ne desi."

Bojana je tupo klimula glavom, pa je potražila svoje mesto na kraju učionice, odmah iza Tomovog.

"Da! Goriiiii!" - vikao je Tom, kako je pogodio Bila.

Ovaj se uhvati za povređeno mesto. "Debilu jedan! Ti nemaš pojma kako ovo boli!"

"Pa, da, zato što me ni jednom nisi pogodio!" - zezao ga je Tom.

Bil se glasno nasmeja. "E, pa... dozvoli da te naučim!"

Pre nego što je Tom imao vremena da reaguje, Bil je nanišanio svojom puškom i Tom se našao na zemlji.

"Varao si!" - viknuo je.

Bil se nasmejao. "Nein! Ti si samo izgubio koncentraciju, prezauzet podsmevanjem svom svopstvenom bratu!"

Tom frknu i prevrnu očima. "Makar me vadi odavde!" - zapomagao je.

Bil se još šire nasmeja i po drugi put tog dana podiže brata sa zemlje.

"Scheiss!" - uzviknu Bil, bacivši svoju pušku. Pogled mu je pao na sat. Bilo je tačno 8.45, što je značilo da moraju da pale u školu na sledeći čas.

"Ja!" - složio se Tom i njih dvojica pobegoše.

Andrea je pošla u potragu za Bilom ili Bojanom kada je nateletela na nekoga.

"Oh!" - pala je unazad, udarivši leeđima od zid.

"Opa!" - rekao je ženski glas.

Andrea podiže pogled. "Amber?"

Amber se nasmejala. "Želiš li da razgovaramo... iza teretane možda?" - upitala je.

Andrea pretrnu. Znala je šta znači odlazak iza teretane. To je bilo mesto gde su ljudi obićno bivali prebijeni.

"Ne!" - rekao je muški glas zapovednički.

Amber i Andrea su se okrenule, i obema su se oči raširile od šoka.

Bojana je molila Boga da što pre zvoni. Neizvesnost ju je ubijala, bilo je čudno što su oba blizanca odsutna. Da se nisu razboleli u isto vreme zbog te twin-thing stvarčice?

Ugrizla je donju usnu, nervozna.

" 'Ej, Bojana." - čula je glas.

U klupi iza nje je sedeo Andreas, Bilov najbolji drug.

"Da?" - upitala je šaptom.

"Kad zvoni?"

Bojana prevrnu očima. Andreas ju je stalno smarao s tim istim pitanjem. Bacila je pogled na sat i zadovoljno pogledala Andreasa.

"Sada." - rekla je u trenutku kada se zvono oglasilo.

Pojurila je napolje, ne poželevši profesorki ni "Aufviedersein" kao i obično, već je odmah izletela, nadajući se da će naleteti na blizance.

"O, Bože, izvini!" - neko je udario od nju i izbio joj telefon iz ruke.

"Bravo, genije!" - viknula je Bojana, dižući telefon sa poda.

"Da ga ljubim, pa da prođe, ili da tebe ljubim da se odljutiš?" - upitao je isti glas ali ga je Bojana ovaj put prepoznala.

"Tomi!" - cijuknula je srećno.

Tom joj se nasmejao, i ona se strasno baci na njega, pritiskajući usne na njegov pirsing.

“Gde ste bili?“ - upitala je očajno kada su se razdvojili.

Tom podigne jedan ugao usana formirajući jednostrani osmeh.

"U "SpaceWorld"-u." - rekao je jednostavno.

Bojana prevrnu očima. "Aha. A šta ste tamo radili?"

"Igrali se pinball-a." - rekao je ovaj opet.

Bojana se nasmeši, a onda ga je opet poljubila. "Nedostajao si mi!" - rekla je.

Tom se nasmeši u njenu kosu. "I ti meni."

"Gde je Bil?" - upitala je Bojana ponovo.

Tom frknu. "Traži Andreu."

Bojana se nasmejala. "Otpratićeš me do časa?" - upitala je.

Tom prevrnu očima. "Nisam peder..."

Bojana ga pogleda. "U pravu si, nisi. Ti si kreten." - rekla je, okrenuvši se da ide, ali ju je Tom uhvatio za ruku.

"Šalim se, dolazi 'vamo." - krenuli su ka njenom sledećem času, istoriji.

~#~

E, opet sam kucka na kvadrat, kakve nema sto sam prekinula ovde!!! *krije se iza kamena i ceka da pocnete da je gadjate kamenjem*
Back to top Go down
View user profile
Miss Honey_Bun
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 182

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 31, 2008 12:59 pm

*prilazi i stoji izad nje i baca joj stenu bre na glavu* xD

Salim se!Extra je,keve mi.
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/xxsweet_ladybirdxx
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 31, 2008 1:16 pm

E ali stvarno si extra napisala, aber to je garant Bill rekao da ne diraju Andreu, jer tako?

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 31, 2008 3:04 pm

Džesika je ostala kući čitav dan i plakala. Osećala se užasno zato što ju je Bil tretirao kao nekog ološa. Pa, samo je želela da mu pomogne! Možda bi ga Ben (dobro, ne baš on, ali svakako Pič i Skot), možda bi ga ovaj put povredili još više...

Džesika se setila kako je bilo prošli put kada je Bilov život bio u opasnosti.

"Ne, molim Vas, dozvolite mi da ga vidim! Ja sam njegova drugarica!"

"Molim Vas, gđice, zamoliću Vas da odete, gdin Kaulic nije dobro, operacije još traju. Dečak je u komi, doživeo je kliničku smrt. Nemoguće ga je sada videti, on će najverovatnije umreti." - rekla je sestra na recepciji.

Džesiki je srce potonulo. Nije mogla da kontroliše suze. Počela je da plače tako glasno da su se svi ljudi okrenuli da vide ko je izvor buke.

Sestra je obišla sto i zagrlila je. "O, dušo, oprosti što sam ti tako rekla, ali ne možemo sakriti istinu." - rekla je, nežno milujući njenu kosu.

Džesika nije ništa rekla na to, samo je zajecala još jače.

"Ti ga voliš, zar ne?" - upitala je sestra nežno.

Džesika je klimnula glavom, tek tada shvativši da on nije samo najobičnija simpatija već predmet njene ljubavi.

"O, Bože..." - rekla je sestra, a Džesika je u njenom tonu osetila koliko žali što joj je sve tako rekla. "Idi i moli se za njega dušo." - rekla je sestra, pokazavši joj ka vratima.

Džesika je istračala bez reči i uputila se ka sobi za molitve.

Prišla je slici Device Marije kako drži malog Isusa. Prislonila je usne na ikonu i nežno poljubila oboje u čelo.

Prekrstila se, a onda je sela na klupu i isprepletala prste ispred sebe.

Izgovorila je "Oče naš" šaptom i dodala još:

"Ne dozvolite da umre, draga Device, Isuse... On to ne zaslužuje... ne dozvolite da umre..."

Svaka njena reč je bila ispraćena suzom i ponekim jecajem. Svaku reč koju je izgovorila je mislila.

Ostala je i molila se neprekidno čitav dan.

Nije ni znala koliko je sati, a nije ni marila. Bila je preokupirana Bilovom sudbinom.

"Dušo?" - čula je kako neko kuca na vrata kapele.

Obrisala je suze i srce joj se ispunilo nadom, kada je videla prijatno lice iste one sestre.

"Možeš da ideš kući." - rekla je.

Džesika odmahnu glavom i zaplače još jače.

"Ako hoćeš, ostani, nikome ne smetaš, ali ti moraš da ideš u školu sutra i..."

"Boli me uvo za JEBENU školu! On će... on će da umre, a ja..." - glas joj se prelomio i ona se izgubi u još jednom naletu suza.

"Žao mi je draga, žao mi je... Ostani ovde, a ja ću da ti kažem kako je gdin Kaulic čim budem saznala.

Džesika je klimnula glavom i sestra je nestala iza vrata.

Nastavila je sa molitvama. Sve je to bilo novo za nju, nikada nije ni pomislila da se moli, ispala bi mekušac. Ali sada je makar imala koga da okrivi ako se Bilu nešto loše desi.

Pokušala je da ne zaspi, ali sudbina je bila jača od njene volje. Iscrpljena i psihički samlevena, zaspala je na klupi.

Ujutru je bila probuđena na zvuk kucanja.

"Dođi mila, brzo, dok još nema nikoga!" - rekla joj je sestra, prizivajući je rukom.

Džesika je zbunjeno protrljala oči, pokušavši da se seti gde je.

Sestra ju je još jednom nestrpljivo pozvala rukom.

Džesika je ustala i brzo se uputila ka vratima.

Pratila je sestru kroz dugačak hodnik, pa uz stepenice sve dok se nisu našli u još dužem hodniku koji je vodio u mnogo vrata.

"Uđi, draga, i zapamti: Možeš da ostaneš samo par minuta, neću moći da ih zadržim duže“ .

Džesika klimnu i tesno je zagrli. "Mnogo Vam hvala!"

"Ništa dušo, samo ti uđi!"

Ne čekajući da joj se tri puta kaže, Džesika je uletela u sobu. Prizor je bio dovoljan da joj se srce razlomi na milion sitnih parčića.

Bil je ležao na krevetu, slomnjenog nosa preko kojeg je bila postavljena krvava gaza. Imao je mnogo krvavih tragova noktiju ili plavih masnica. U ruke su mu bile zabodene dve cevčice koje su bile povezane s nekim sićušnim televizorom.

Džesika je opet osetila suze u očima. Nije mogla da odoli, a znala je da Bilu neće smetati.

Blago se oslenivši na njegov krevet, Džesika je spustila glavu i prislonila svoje usne uz nežne Bilove. Ljubila ga je nežno, a njeni poljupci su bili još vlažniji zbog suza koje je neprekidno lila. Njegove usne su bile mekše i nežnije od bilo kojih koje je ikada osetila. Sama pomisao da konačno ljubi Bila Kaulica je učinila leptiriće u njenom stomaku da polude. Toliko se zanela da joj se učinilo da joj uzvraća...

"Kažem Vam, pacijentkinji u sobi 454 je potrebna vaša pozornost, pa i sami znate da gdinu Kaulicu ništa ne može da se desi..." - čula je udaljeni glas ljubazne sestre.

Razdvojivši se od Bila, Džesika je izvadila malu ružu koju je odlomila iz majčine bašte i stavila je na njegov noćni stočić, pre nego što je brzo izašla kroz prozor, taman kada su se vrata sobe širom otvorila.

Džesika je glasno jauknula. Užasno ju je bolelo što se tako ponašao prema njoj, a nije čak imao ni pojma šta je ona sve uradila za njega, uključujući i najnovije događaje. Suprostaviti se Amber - Veštici škole, bilo je ravno samoubistvu! Pa, samo vidite šta to Amber sprema za Bojanu zato što joj se suprostavila! Hoće da je dečko ostavi i da ga uhvati kako se žvali sa Amber! Užasno!

Džesika uzdahnu i obriše još jednu suzu. Jako ju je bolelo, sve što se desilo juče. Jako ju je bolelo što je osoba koju voli tako bezosećajna...

"Odlazi, remetiš mi posao, klinjo!" - viknula je Amber, ali kao da se zabavlja.

"Amber, dođi ovamo na trenutak."

Amber prevrnu očima i približi se Benu. "Nemaš pojma šta radiš!" - prosiktala mu je.

Ben odmahnu glavom. "Imam. A ti ćeš sve da upropastiš. Ne diraj Andreu, već uradi ono što sam ti rekao." - okrenuo se, ne izgovorivši ništa više.

Amber ga je ispratila pogledom, a onda je izbrojala do deset i okrenula se ka Andrei, navlačeći izveštačeni osmeh na lice.

"Tanja, pusti je, nismo zbog toga ovde." - rekla je.

Tanja podiže jednu obrvu, ali ispuni Amberin zahtev.

Andrea je drhtala od straha. Gde je sada Bil kada joj je potreban?

"Opusti se, ženo, želim samo da razgovaram." - rekla je Amber, proširivši osmeh.

Andrea je dala sve od sebe da izgleda kul.

"Šta želiš od mene?" - upitala je.

Amber se namršti, neuspelo izgledajući kao da joj je žao. "Htela bih da ti i ja počnemo iz početka. Imale smo uvek loš odnos zbog tvoje najbolje drugarice. I uvek mi je bilo žao zbog toga, ali nisam znala šta bih mogla da uradim tim povodom, pa... večeras pravim žurku, i mnogo njih je pozvano... uključujući i tebe." - rekla je Amber, svakom rečenicom sužavajući oči sve više.

Andrea podiže obrve, šokirana, a Tanja, kapirajući, navuče isti izveštačeni osmeh.

"Hmm? Šta kažeš?" - upitala ju je Amber.

Andrea nervozno proguta, sluteći da ovo neće izaći na dobro. "Ok... Ali ja nigde ne idem bez Bojane."

Amber je izgledala kao da joj je laknulo.

"Ok, povedi koga god hoćeš... sve dok mi ne rasturi kuću." - nagnuvši se i poljubvši Andreu u obraz, Amber je uzela Tanju za ruku i njih dve nestadoše iza teretane.

"Sve ide po planu." - rekla je Tanja ushićeno.

Amber se samo zlobno iskezi.

Na velikom odmoru, Tom je uradio nešto što nikada ranije nije - otišao je do emo likova da porazgovara s Bilom.

"Bile?" - nelagodno ga je kucnuo po ramenu.

Devojke i momci su prestali da razgovaraju i svi su usmerili pažnju na Bila i Toma.

"Am... možeš li da dođeš na sekund?"

Bil klimnu glavom, i dalje zbunjen.

"Izvinite, samo sekund." - rekao je Bil svojim prijateljima i pratio je Toma sve do muškog WC-a.

"E, sad kaži." - rekao je Bil.

Tom uzdahnu, pa ugrize usnu, izgledajući zabrinut. "Ovaj... u vezi Dženi..."

"Džesike." - prekinuo ga je Bil.

"Da... nje. Pa, vidiš... nigde je nismo našli, a ja... mi smo pozvani na žurku kod Amber večeras."

Bil podiže obrvu. "Kakve to ima veze sa Džesikom?"

Tom se nervozno igrao sa svojiom pirsingom. "Pa, ovaj... možemo da odemo na žurku, a ona će, kao Amberina najbolja drugarica sto posto biti tamo. Onda ćemo moći da razgovaramo sa njom." - predložio je Tom.

Bil ga samo pogleda. "Ti, u stvari razmišljaš da odeš na tu žurku?"

"Pa... da."

"Eto, vidiš Tome, upravo si pokazao koliko si glup! Nigde ne idemo, pogotovo ne dok ne otkrijemo ko je taj koji hoće da... ma, znaš, sve to."

Tom prevrnu očima. "E, sada ti pokazuješ koliko si glup! Verovatno nikada i nećemo ako ne odemo i ne nađemo.“

Bil je razmišljao o tome. Ovo svakako ima smilsa. "Ok. Ali ja neću da te skrivam od Bojane ako se pomamiš sa nekom drugom ribom."

Tom ga je pogodio sapunom. Dva dečaka, smejući se, izađoše napolje.
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Thu Jul 31, 2008 3:31 pm

Aaaa, ovo je odlicno, dirljiv je deo sa Dzesikom..0o

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Aug 01, 2008 1:07 am

Ne verujem da ga Dzesoka stvarno voli,samo je to umislila!!!!
Extra je!!!
Jedva cekam sledeci part!!!

Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Aug 01, 2008 4:43 pm

pa hajde nastavak!!!!!!!!!!!!! make my day
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Aug 01, 2008 5:19 pm

Boky...srce???Gde si???
Hocu nastavak... Cry&Gone

VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Aug 01, 2008 5:21 pm

Zao mi je so toliko nisam update-ovala. Uskoro mi je rodjendan (koji je uvek OGROMAN) tako da imam minimalno vremena. Sorry... Sad

~#~

Andrea je ušla u kantinu. Otkada ju je Amber pesrela nije uspela da pronađe Bojanu. Gledala je naokolo u želji da primeti zlatni odsjaj Bojanine kose. Napokon ju je videla kako sedi sa Karmen za jednim stolom. Njih dve su se nešto došaptavale, izgledajući zabrinuto.

"Hej, društvo." - rekla je Andrea obazrivo.

Bojana joj nije uzvratila pozdrav, već ju je uhvatila za rame i spustila je na mesto među njima.

"O čemu se radi?" - upitala je Andrea zbunjeno.

"O čemu se radi? Radi se o ovome: Amber je pozvala Karmen na žurku i rekla joj da obavezno povede i nas dve." - rekla je Bojana, netrpeljivo merkajući Amber pogledom.

Andrea podiže obrve. "Zašto? Meni je već rekla da dođem, a onda sam je pitala da povedem i tebe."

Bojana zabrinuto ugrize gornju usnu. "To ne sluti na dobro."

"Hey, lutko." - rekao je Tom, sedajući sa Bojanine druge strane.

"Hey, babe. Vidi, imamo problem..."

"I vas je zvala?"

"Ko?"

"Amber."

"Pa... da." - rekla je Bojana, podižući obrve.

Tom iskrivi jedan ugao usana u osmeh. "Ideš?"

Bojana ga je poledala kao da je lud. "Naravno da ne!"

Tom klimnu. "Verovatno je tako i najbolje."

"A ti, da li ideš?" - upitala ga je Bojana sumnjičavo.

Tom klimnu. "Bil i ja moramo nešto da uradimo, obećavam ti da ću biti dobar." - nasmešio se.

Bojana nije mogla a da mu ne uzvrati osmeh. "A šta to imate da uradite?"

Tom je ustao i poljubio je. "Brzo ćeš saznati."

"Ta glupa, ružna kučka!" - mrmljala je Amber, posmatrajući kako Tom sa druge strane kafaterije ustaje i ljubi Bojanu.

"Pogledaj kako se samo kači za ono što bi trebalo da bude tvoje!" - dodala je Tanja.

Amber klimne.

Ben se nasmejao.

"Šte se ti smeješ, šupčino!" - viknula mu je Amber.

Ben je momentalno prestao. "Slušaj, kučko: Pošto sam ja mozak čitave operacije, bolje bi ti bilo da me malo poštuješ ili letiš iz tima."

Amber se histerično nasmejala. "A ako ja budem letela iz tima, degenu, ti nećeš moći da mozgaš čitavom "operacijom", jer nećeš moći bez mene da je ostvariš."

Ben prevrnu očima na njene reči, a Amber se trijumfalno nasmeši.

"Od Džesike ni traga?" - upitala je Tanju.

Ova odmahnu glavom. "Pokušavam čitav dan da je dobijem kao što si naredila, ali joj je telefon isključen."

Amber se namršti. Morala bi da poseti Džesiku, ne da bi se uverila da je dobro, već da bi se uverila da je njihova "operacija" kako je Ben zove i dalje između njih šestoro.

"Idi posle škole do nje i prebij je od batina ako je nešto je rekla blizancima i njihovoj bandi." - rekla je Tanji.

Tanja je klimnula, a Ben je podigao ruku, kao da protestuje. "Ne, ponašaj se kao da si došla da je obiđeš i polako skreni temu na naš plan i posmatraj njenu reakciju." - rekao je. Amber se baš spremala da se svađa sa njim zato što se usudio da naređuje njenoj sluškinji, kada je Ben upitao:

"Možda bi bilo bolje da pošaljemo nekog pametnijeg da to uradi?"

Amber složi facu. "Nađi ti nekog pametnijeg!"

Ben zaćuti i klimnu Tanji glavom.

Zvonilo je za kraj osmog časa i Tanja se pozdravila sa Amber i ostalima, uputivši se ka Džesikinoj kući. U glavi je razmišljala šta da radi. Gledala je "Kuma" i setila se kako je rekla svojim roditeljima koliko je pregovaranje i pretvaranje zajedno jako teško. Ova scena je jako podsećala na onu: "Idi Tataljima, i učini da izgleda kao da i nisi najsrećniji s našom porodicom..."

Ovo je bila najteža misija koju joj je Amber ikada poverila, i osećala se neverovatno ponosna na sebe što ju je dobila.

Duboko je udahnula i pokucala na Džesikina vrata. Nema odgovora. Pokucala je jače. Nema odgovora. Ludački je zazovonila, a odgovora i dalje nema. Tanja je htela da se vrati, kada je pomislila šta bi Amber rekla kada bi se tek tako vratila. Zato je Tanja sela ispred Džesikinih vrata i čekala...

"Šta sad?" - upitala je Bojana kako su se ona i Andrea vraćale iz škole.

Andrea slegnu ramenima. "Ja idem."

Bojana je pogleda kao u poslednju budalu. "Ti nisi normalna!" - rekla je, ponovo pogledavši ispred sebe.

"Ne bih rekla." - odgovorila je Andrea.

"Ok, moguće, ali mi onda samo kaži, zašto?"

Andrea uvuče usne i zagrize ih. "Ne bih da je propustim. Jednostavno imam neko osećanje da treba tamo da budem. Bil i Tom će ići, pa što ne i mi?"

Bojana frknu.

"Ićićeš sa mnom, molim te?" - molila je Andrea.

Bojana je pogleda, na njenom licu je zabrinutost očigledna.

"Pa, ako je to baš neophodno." - rekla je u jednom izdahu.

Andrea se nasmeši. "Ti si najbolja drugarica na svetu!"

Bojana je prevrnula očima, ali nije mogla da sakrije osmeh.

~#~

Sta mislite, je l' ok? *zabrinuto gricka usnu*
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Fri Aug 01, 2008 8:45 pm

hmmmmm....ma super je bre, sta ti je, aber nemoj mi retji da tje nesto lose da se desi Billu na zurtzi..ili Tomu... Suspect

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 12:21 am

super jeee!!cekamo jos
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 12:51 am

Extra je,smrc zasto necemo dobijati pricu cesto,smrc!!!!!!
A jedva smo cekali da se vratis sa mora!!! Cry&Gone

Nice fan
Nice fan

Number of posts : 267
ËîęŕöčĽŕ : **Automatisch**
Registration date : 2008-07-21

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 1:29 am

Kao i uvek-EXTRA JE!!! Very Happy Pozuri sa nastavkom,jakooo smo nestrpljive! Smile
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 1:33 am

Nemoj tako, Maki, tako mi lomi srce sto Vam ovo radim... :'(

Ali, kao i uvek, hvala sto ovo i dalje citate iako sam ovako nezahvalna. :'(

~#~

"Tanja, jesi li to ti?" - Tanja, koja je sedela na podu pored vrata, savijenih kolena i glavom naslonjenom na njih, se prene iz razmišljanja kada je čula poznati glas.

"Da." - rekla je ova, ustavši.

"Šta ti radiš ovde?" - upitala je žena, mereći Tanju pogledom.

"Pa, došla sam da vidim Džesiku."

"Džesiku? Ali ona je u školi... zar ne?"

"Plašim se da nije bila. Pomislila sam da je bolesna, pa sam došla da je vidim." - rekla je Tanja nevino.

Posmatrala je kako se ženi usta otvaraju i zatvaraju, očigledno je bila šokirana.

"O, Bože... Ali ona je jutros uzela svoju tašnu i otišla..."

"Žao mi je, nadam se da je ona dobro." - rekla je Tanja, mahnuvši ženi i potrčavši napolje, izvadila je mobilni da obavesti Amber.

Tri dečaka su išli kući, Bil, Tom i Andreas (Gustav je na trećoj, a Georg na četvrtoj godini, pa nikada ne idu zajedno kući).

"Jesi li pozvan na žurku večeras, Endi?" - upitao je Bil.

Andreas frknu. "Nisam ja te sreće! A šteta zaista, Amber je hoti!"

Tom prevrne očima. "Prevrći koliko god hoćeš Tome, znaš da sam u pravu! No, zabole te, ona se loži na tebe..." - rekao je Andreas, ljubomora mu očita u glasu.

"Da, ali ja se ne ložim na nju. Ja već imam jednu hoti do sebe."

Andreas se nasmejao. "Nije ona loša, ali nije nikakva mera prema Amber."

Tom zastane i jako udari Andreasa po licu.

"Jesi li ti normalan!" - viknuli su Bil i Andreas u isto vreme.

Tom nešto promumla i nastavi put.

Bil je ostao da pomogne Andreasu.

"Jebote, ne može se danas ni reći da je neko hot..." - mrmljao je Andreas, brišući krv s usne koju je Tom rasekao.

"Evo, ovde si ti, Endi." - Bil mu je pokazao na njegovu kuću.

"Da. Moraću da kažem bratu da me je jedna riba ugrizla u zanosu, smejaće mi se ako mu kažem istinu." - rekao je Andreas.

Bil se nasmejao. Pratio je Andreasa pogledom, a onda je nastavio put.

"Bile?"

"Tanja?" - upitao je glas sa druge strane žice.

"Amber... Džesika je jutros izašla iz kuće sve sa školskom torbom, i njena majka je mislila da je u školi! Ona nešto muti nama ispred nosa!"

Amber je ćutala. "Jesi li tu?" - upitala je Tanja.

"Da..." - rekla je Amber. "Danas ćemo gledati hoće li doći na žurku. Ako ne... pa recimo da će nam biti jasno na čijoj je strani." - rekavši to, Amber je spustila slušalicu.

"Da?" - Bil se okrenuo oko sebe.

"Ovamo." - neko je rekao. Bil je video ruku iza jednog drveta.

Smrtno preplašen, pošao je ka njoj.

Pre nego što je snimio osobino lice, ona ga je povukla preko polja, gde uopšte nije bilo zgrada.

Bil ju je nervozno pratio. Po dodiru je osetio da je žensko u pitanju, ali je devojka nosila dugački kaput i kapuljaču, pa nije mogao da je prepozna.

Bili su napokon daleko od očiju sveta, sami.

"Ko si ti?" - upitao je.

Devojka je lenjim potezom tela dozvolila da joj ogrtač sklizne. Ispred Bila se ukazala Džesika.

"Džesika?" - rekao je ovaj glupavo.

Ona klimnu, ne dozvolivši svojim očima da napuste njegove.

"Došla sam da ti sve kažem." - rekla je.

Bil klimnu glavom.

"Sve se desilo onog dana kada je Ben pokušao da na misteriozan način prisili Bojanu da mu otkrije s kim je Andrea." - počela je Džesika. Bil ugrize usnu kao krivac.

"Hteo je da je siluje." - rekao je.

Džesika je stavila ruku preko usta u šoku. "Ti ne možeš biti ozbiljan!"

"Jesam. Tom je tada došao i spasao je." - rekao joj je.

Džesika je klimnula. "U svakom slučaju, Amber želi Toma. I ona i Ben su napravili dogovor: Pič i Skot prebijaju tebe, Ben ucenjuje Toma da ćeš opet završiti u bolnici, ali će te ostaviti na miru ako on raskine sa Bojanom. Večeras na žurci, vas dvojica i Bojana morate biti. Bojana mora da uhvati Toma i Amber pred svima na žurci da bi joj bila pružena jasna predstava da on ne želi da ima išta s njom. Bez Tomove zaštite, kako je Ben rekao, on će moći lako da otkrije od Bojane sa kim je Andrea. Zato mu i ona treba na žurci." - objasnila je Džesika.

Bil je upijao svaku njenu reč kao sunđer. Bilo mu je užasno žao što se tako poneo prema njoj, znao je šta je ona sve rizikovala da bi ga upozorila.

"Mnogo si rizikovala zbog nas." - rekao je nežno, a Džesika ga pogleda vlažnim očima. "Nisam mogla da dozvolim da te izgube. Prošli put je bilo..." - ona zadrhta.

Bil je odjednom pogleda, nešto mu je palo na pamet. "Ona ruža je od tebe?"

Džesika porumene i pogleda u zemlju. Prvih par suzica su joj potekle niz lice.

"Hvala ti, prelepa je." - dodao je.

Džesikin jedini odgovor je bio još suza. Ali ni jedan jecaj nije ispustila. Želela je da Bil pridje i poljupcima ukloni njene suze. Bil joj je izgleda čitao misli.

"Kako bih mogao da ti se zahvalim na pomoći?" - upitao je.

Džesika ga je pogledala, pa je obrisala suze, ne verujući šta je upravo rekao.

"Ono što mi od tebe treba, ne možeš mi dati..." - rekla je, ponovo spustivši glavu.

Bil je razumeo. Prišao je devojci i zagrlio je. Džesika mu je uzvratila zagrljaj. Očekivala je zagrljaj. Bil je dobar i znala je da je on tužan što ne može da joj udovolji.

Ono što nije očekivala je bilo da oseti njegove usne na svojim. Nije stigla ni da mu uzvrati kada je osećaj tople vlage naglo naopustio njene usne.

Otvorila je oči, i tužno gledala u Bil, čije su usne upravo formirale reč "oprosti". Već u sledećam trenutku, Bil joj je okrenuo leđa i potrčao.

~#~

Ljudi, sledeci chappie je moj omiljeni!!!
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 1:38 am

Predivno je!!!
Ufffff kako me dzesika nervira,rano se setila da ga upozori!!!!!Grrrrr Evil or Very Mad

Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 2:45 am

ja sam nju bas zavolela sada ali mrzim amber lol jedva cekam nastavaaaaak
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Sat Aug 02, 2008 12:13 pm

Ispravka... Sledeci mi je omiljeni... Mad Ali 100% cu danas imati vremena, cim se vratim iz Kule.

Maki: Hvala. Ali ne budi tako nepravedna, meni se Dzesi svidja.

Jasna: Hvala! Eto vidis, Maki!!! I ja mrzim Amber!!!

~#~

Tom je sedeo na krevetu, obnaženih grudi i buljio u svoj orman, bez ideje šta da obuče za parti. Odjednom, njegova vrata behu naglo otvorena i raščerupana spodoba ulete unutra.

"Tomi!" - vikao je Bil, sedajući Tomu na krilo, njegova kolena u položaju jedno sa svake strane Tomovih kukova. Snažnoj zagrlio brata, kao da traži da ga sačuva od ovog surovog sveta.

"Ne mogu da verujem... ne mogu da verujem..." - Bil je plakao, uronivši glavu u Tomovu ključnu kost.

Tom ga nelagodno potapše po leđima.

"Preverio sam je... o, kako sam mogao..."

"Čekaj, Bila, saberi se. Kaži mi šta je bilo?" - upitao je Tom brižno.

Bil je podigao glavu da pogleda svog blizanca. Tom je uklonio njegovu uništenu šminku sa njegovih očiju i svoje kože.

Bil mu je brzo ispričao sve što mu je Džesika rekla. Tom je stegnuo zube u trenutku kada je Bil pomenuo Bena. Kada je završio sa svojim pripovedanjem, Tom je bio van sebe od besa. Odgurnuo je Bila od sebe, dopustivši mu da padne na krevet, a on je sam ustao i počeo da šeta po sobi, udarivši rukom od zid s vremena na vreme.

"Dva puta sam ga prebio tako da je ličio na palačinku! Dva puta! A, on, mater mu jebem, još uvek traži batina! E, pa... ovaj put ima da mu slomijem svaku koščicu u telu, silovaću mu majku i sestru, i oca ako treba, ma sve po spisku! A Amber će da nadrlja takođe! Neću razgovarati sa njom jedno sedamdeset godina, ne zvao se ja Tom Kaulic!" - rekavši to, dečak se zaleti i potrči do prozora, snažno pljunuvši kroz njega. "Eto šta mislim o njima!" - viknuo je kroz prozor, ali više kao da se obratio Bilu nego Magdeburgu.

Onda se okrenuo Bilu i ozbiljno ga pogledao. "A sada..." - došao je do svog blizanca i seo do njega. "Kaži mi šta si to tako strašno učinio?"

Bilova usna zadrhta. "Poljubio sam je..." - prošaputao je.

Tom se sledi. "Klasična žvaka ili..."

"Ma, bio je mali!" - rekao je Bil. "Ali mi je jednostavno bilo žao, mislim... pogledaj šta je uradila da bi mene zaštitila od Bena, i sačuvala tvoju i Bojaninu vezu!"

Tom klimnu. "Ok, razumljivo. Ali ne dozvoli da ti se to obije od glavu kao što se obilo meni."

Bil uzdahnu, a Tom još jednom proveri orman. "Šta da obučem?"

"Zašto sada da idemo na žurku? Pa, znamo šta nameravaju!"

"Da," složio se Tom, ipak navlačeći svoju omiljenu majicu sa kosturima. "Ali ja bih želeo da razgovaram s Benom, to je sve."

Bil klimnu. "Ok, ali pod jednim uslovom: Devojke ne idu!"

"I ne idu, ja sam sredio." - rekao je Tom, uporno pokušavajući da provuče glavu kroz rukav, sve dok se Bil nije sažalio da mu pomogne.

"Šta kažeš da malo zakasnimo?" - upitao je Bil.

"Spremne?" - upitala je Bojana Karmen i Andreu kada su se nalazile ispred Amberinih vrata.

"Spremne." - odgovoriše one u isto vreme.

Karmen uzdahnu i pritisne zvono. Čekali su par sekundi, kada ih je Amber pustila da uđu.

"Izvolite, tako mi je drago da ste došle!" - derala se ona, pokušavajući da nadjača neverovatno glasnu muziku.

Karmen i Andrea su joj uputile slab osmeh, a Bojana je prošla pored nje, ne odavajući ni jedan znak da ju je čula ili videla.

Amberina kuća je bila ogromna! U džinovskoj dnevnoj sobi, sa leve strane se nalazio DJ podijum, u desnom uglu se nalazio veliki sto sa mnoštvom vrsti pića, kao i sofe, a u sredini je bio plesni podijum i disko-kugla, kao i na milione učenika iz ove i drugih škola koji su igrali.

Velika dupla staklena vrata su izvodila u dvorište gde se nalazio bazen. Mnoge devojke su uskočile obučene u bazen, a neke su bogami i gole, dok su ih momci polivali pivom i raznim drugim pićima.

Na Bojaninom licu se ocrtavao zgađen izraz i ona baci pogled na make out parove. Srećom, Toma nigde nije bilo.

"Dođi da igramo!" - zatražila je Krmen, i sve tri devojke su se odjednom našle na podijumu, s vremena na vreme osećajući muške ruke oko svog struka. Bojana se konačno odvojila od nekog pijanog morona iz druge škole i uputila se ka pićima. Odlučila je da izmeša neka jaka pića, što bi bila jedina stvar da joj pomogne da izdrži ovu odvratnu žurku.

Andrea je sa druge strane igrala sa jednim momkom koga u mraku nije prepoznala, mada joj je miris bio čudnovato poznat. I dopadao joj se. Što je duže igrala sa njim, to ju je više obuhvatao deža vu osećaj.

DJ je prebacio pesmu sa zabavne na laganu i ovaj je čvrsto stegao Andreu, kojoj se to u jednom trenutku učinilo suviše intimno, pa se odvojila od njega. Njene usne formiraše reč "izvini me" i ona je izašla iz plesajuće grupe. Našla je Bojanu kako leži na sofi sa polu-praznom čašom u ruci. "O, Bože, samo da nije pijana!" - molila se Andrea u sebi.

Ni ona ni Bojana se nisu pošteno napile nikada u životu, nije valjda da se Bojana sada napila?

"Dolazi ovamo!" - šapnula joj je na uvo.

Bojana nešto promumla i ustane za njom. Andrea ju je dovukla gore do WC-a.

"Jesi li se ti to napila?" - upitala je u strahu.

Bojana se glasno nasmejala. "Ma, ne! Popila sam samo pola čaše da bih uspela da preživim ovu noć!"

Andrea prevrnu očima. "Igrala sam sa nekim. Nisam uspela da ga prepoznam, ali mi je mirisao jako poznao."

"Možda Bil?" - predpostavila je Bojana.

"Na-a." - rekla je Andrea, odmahnuvši glavom.

"Nemam pojma onda! Ben?"

"Ben! Kako si glupava, pa on me je i otkačio jer nisam želela da spavam sa njim."

"A, daaaa..."

"IZLAZITE VIŠE NAPOLJE!" - urlala je neka kučka sa druge strane vrata.

"Pazi da se ne upiškiš!" - viknula joj je Bojana, i ona i Andrea, smejući se, izađoše iz kupatila.

"Hej, eno ga Tom, odmah dolazim!" - viknula je Bojana i nestade u grupi ljudi. Andrea je pokušala da je prati, ali ju je neko uhvatio oko struka i, pre nego što je uspela da se otrgne, uvukao ju je u sobu i zaključa vrata.

"Šta kog..." - promucala je ona. A onda je pogledala svog kidnapera u oči. U momentu se osvestila.

"B-Bene?"

"Ljubavi!" - viknula je Bojana, bacajući se na Toma. On joj kao i uvek uzvrati poljubac.

Čuli su nekoga kako glasno pročišćava grlo. "O, ćao Bile!" - Bojana je prišla i poljubila ga u obraz.

On je nežno zagrli. "Hej. Gde je Andrea?" - on je pogledao naokolo.

"O, evo..." - Bojana se okrenula i ukapirala da nikoga nema iza nje. "... bila je baš ovde." - rekla je tupo.

Bil zabrinuto osmotri mesto. Približivši usne Tomovom uhu, nežno je prošaputao: "Počeli su."
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   

Back to top Go down

Nova ljubav - novi pocetak
View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Nova pesma - Mirror Lil Wayne ft. Bruno Mars
» Novi Transformers crtani (2015)