Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Nova ljubav - novi pocetak

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
ËîęŕöčĽŕ : Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 28, 2008 1:00 am

O, Boze! Dervish

Hvala! To je zaista divno reci!

A usput, mozete samo sebi da zahvalite, jer ste Vi razlog zasto ja ovo pisem.

A sta te to ubija Tom's, nije mi jasno?
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 28, 2008 1:07 am

AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa predivno je...plakala sam dok sam citala! Cry&Gone

VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 28, 2008 1:14 am

Hvala, ljuuuuuuubavi moja!

I ja dok sam pisala. Cry&Gone
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 28, 2008 12:48 pm

Ovaj chapter je inspirisan mojom nedavnom konverzacijom s bratom. Maaaad

~#~

"... Durch den Monsun,
hinter die Welt,
ams Ende der Zeit... Šta!" - Bojana je slušala muziku i pevala je na sav glas, kada je njen mlađi brat upao u njenu sobi. Iznervirano je priticnula pauzu i spustila slušalice.

"Ućuti više, niko neće da ih sluša iz naše porodice." - rekao je Vanja. A onda je izašao zatvorio vrata od njene sobe za sobom.

Bojana je popizdela. "Misliš, niko osim mene! A spremna sam da se kladim da i ti voliš, ali nećeš da priznaš, baš zato što ih ja volim!" - viknula je.

Baš kao što je očekivala, vrata su se otvorila gotovo čim je zatvorila usta. Vanja ju je gledao.

"Puši ga." - rekao joj je smireno.

Bojana je osetila taj pritisak ljutnje u stomaku koji bi skoro stalno osećala kada bi Vanja razgovarao s njom.

"I ti isto. Idi bolje se vuci napolje, ja ću imati posetu danas." - rekla je Bojana zlobno.

Vanjino lice se razvedri. Sada ima da je zeza.

"Kres, a?" - rekao je, cepajući se od smeha.

Bojana prevrnu očima. "Šta ima tako loše u tome?" - upitala je. "Ne, bre, marš napolje!" - rekla mu je Bojana.

Vanja je pogleda kao da je debil. On je često tripovao da je zreliji od nje, što je Bojana prepisala Vanjinoj čistoj bandoglavosti. On je jednostavno mali četrnaestogodišnji klinac koji se pali isključivo na košarku.

Budući da Vanja nije izašao, Bojana ga je gađala plišanim medvedom, i on se brzo sakrije iza vrata.

Bojana ponovo nabije slušalice na uši, i pusti muziku.

"... bis kein Regen mehrfaehlt.
Gegen den Sturm,
und Abgrund entlang... Ahhhh, šta sad..." - Bojanina muzika je prestala, i ona pogleda u svoj mobilni. Bila je sigurna da joj je baterija puna, pa tek što ga je skinula sa punjača. Čim je pogledala u ekran, primetila je da je zvonjava telegona prekinula muziku. Bojana je pogledala u ime pozivaoca.

Topaz

Andrea.

Zašto bi je Andrea, pobogu zvala? Da li da rizkuje?

Verovatno hoće da se izvine. Bojana je stavila prst na zeleno dugme, ali ga ne pritiskajući. Andrea je jeste povredila, ali je i dalje najbolja drugarica koju je ona ikada imala. Pa, dobro, ona i njena sestra Sonja, koja je Bojani takođe izuzetno draga. Bojana je morala da prizna da su joj nedostajale.

"Da?" - rekla je Bojana, prinevši mikrofon slušalica usnama.

Tom je išao ka Bojaninoj zgradi, nervozan kao struna. Nikada nije bio nervozan kada je trebao da razgovara s devojkom. Ali ovo je bilo drugačije. Znao je da će je povrediti, da će je rasplakati. Možda će ona čak i raskinuti s njim. O ljubavnom jadu je gledao uživo i na filmovima, ali nikada nije osetio. Znao je da će i to osetiti ako sad ode do Bojane i ona mu kaže da raskida. Gledaće kako se njeno lepo lice koje će biti osvetljeno srećom kada ga vidi, polako opušta i grči pod nadolezećim talasima suza. Najgore će biti to što će on biti taj koji će joj to načiniti. A zašto je to uradio? Zato što je hteo da ispadne frajer pred devojkom koju nije ni znao. A i nju je povredio, takođe. Ni zbog čega. Nije mogao da zamisli kako se ona sada oseća. Kako će se Bojana osećati? Ali morao je da joj kaže. Neće se osećati dobro ako joj ne kaže.

Tri devojke su prolazile pored. Sve su mu se nasmešile, ali on nije ni jednoj uzvratio, plašeći se da će opet tako početi. Plašeći se da će sebi dodati još jedan razlog da povredi Bojanu.

Iako Bojana živi samo preko velikog puta, Tomu se činilo da je hodao čitavu večnost koliko se plašio. Stajao je ispred njene zgrade.

Izvadio je telefon. Ukucao je Bojanin broj. Zauzeto. Tom je spustio telefon, pa je uzdahnuo. Bojana će moći makar da prošeta s njim, da odu na piće, ako su joj već roditelji tu.

Duboko je uzdahnuo, pogledavši gore, u mračno nebo. Nijedna zvezda nije blistala kao Bojanin osmeh. Osmeh koji će veoma brzo nestati sa njenog lica...

"Šta kaže? Šta kaže!" - šaputala je Sonja uzbuđeno.

Andrea stavi prst na usta, stavivši joj do znanja da ćuti.

"Ć... ćao." - rekla je Andrea.

"Ćao." - rekla je Bojana hladno.

Andrea proguta knedlu.

"Ka-kako si?" - upitala je.

"Pređi na stvar, Andrea!" - rekla je Bojana nervozno.

Andrea je poželela da viče na nju koliko ju je nervirala, ali je znala da mora da povredi Bojanu što manje moguće. Ovo što je imala da kaže će je dovoljno dotući.

"Dobro. Vidi... danas na istoriji... kada sam ranije izašla sa časa... videla sam nešto... loše." - završila je glupavo.

Bojana uzdahnu. "Rekla sam da pređeš na stvar."

Sonja podiže obrvu, a Andrea je pogleda. Sonja nije navikla na ovakvo Bojanino ponašanje.

"OK, onda!" - rekla je Andrea, gubeći kontrolu. "To 'loše' je bio Tom, na klupi, tesno pripijen uz devojku nepoznatog identiteta! U pičku materinu tvoju, svo ovo vreme pokušavam da ti stavim do znanja da te čovek vara! Vara te, Bojana, a sve što ti imaš ka kažeš na to je: "Ti si samo ljubomorna"... Kučko!" - Andrea je nestrpljivo pritisnula crveno dugme.

Kada je pogledala u Sonju, na njenom licu je bilo zaprepašćenje.

"Ti si stvarno kretenka. Ali si ovaj put u pravu." - rekla je Sonja, izlazeći iz njene sobe.

Bojani telefon ispade iz ruke. Onog momenta kada je Andrea pritisnula crvenu slušalicu, njoj se pesma nastavila. A Bojana je nastavila da peva uz nju, kao da se ništa nije desilo.

Nije verovala Andrei. Užasno ju je naljutila sa još jednim svojim pokušajem da razdvoji nju i Toma. Tom joj je priznao da je voli, što ona nije ni najmanje očekivala. A kada neko voli, onda to znači da je poslednje što želi da povredi voljenu osobu. Ipak nije mogla a da se s vremena na vreme ne zapita da li je to možda istina.

Čula je da neko zvoni na vrata.

"Vanja, otvori!" - viknula je svom bratu.

"Otvori ti." - odgovorio joj je on hladno. Jebote, kada se zadubi i taj glupi WOW, ništa ga ne može odvojiti od njega.

Bojana uzdahnu, zatim izađe iz svoje sobe u hodnik, odatle pređe u ulazni hodnik, pa je počela da otključava bravu. Nije pitala ko je kao po običaju, jer je bila sigurna da se njeni roditelji vraćaju iz grada malo ranije. Ali kako je pogrešila! Na pragu je stajao Tom.

Bil je i dalje sedeo na kauču gde ga je Tom ostavio. Šta sad? Andrea treba da dobije odgovor, i Bil je odlučio da joj kaže da ne javlja. S obzirom na to da su njih dve u svađi, biće Andrea neverovatno teško da joj kaže na miran i lep način kao što bi Tom to učinio. Izvadio je telefon. Ukucao je Andreain broj, pa je prineo telefon uhu. Odzvonilo je par puta, i on je čuo Andrein glas.

"Hej." - rekla je.

"Zdravo, baby" - rekao je Bil, nasmešivši se.

"Kako si?" - upitala je ona.

Nakon što ju je uverio da je dobro, prešao je na stvar.

"Andrea, razgovarao sam sa Tomom i..." - Bil je zastao. I Tom se užasno pokajao, bla, bla... Tom će ga ubiti ako čuje da je on ovo rekao Andrei.

"I?" - podsetila ga je.

"Ne moraš zvati Bojanu. Njemu je jako žao i otišao je do nje da joj sam kaže." - rekao je Bil, ne krijući ponos u svom glasu.

Andrea uzdahnu od iznenađenja. Šta bi ovo trebalo da znači? Sada je zeznula čitavu stvar. O, kako će joj Bojana ikada oprostiti? Da je makar bila smirena i da joj je lepo rekla...

"Ja se nadam da će sve biti u redu. On se zaista loše oseća zbog toga, samo što nije zaplakao. Žao mi je što ti se nisam dugo javio, ali taj razgovor je trajao. Kad smo već kod javljanja, jesi li slobodna da izađemo sutra?" - upitao ju je.

Andrea je sve vreme ćutala u šoku, a kada je izrekao i poslednju rečenicu, ona je odsutno klimnula glavom.

"Da." - dodala je kada se setila da on ne može da je vidi.

"Odlično! Kupim te u osam! - rekao je. Imitirao je poljubac preko veze, a onda je spustio slušalicu.

"Ćao..." - govorila je Andrea, iako je Bil već prekinuo vezu.

~#~

E, baš sam kučka što sam prekinula ovde! >:-D
Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
ËîęŕöčĽŕ : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 28, 2008 3:07 pm

da bas Sad prelepo je ko i uvek!!! ajde zuriii jedva cekam da vidim sta ce se sledece desiti
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 28, 2008 9:42 pm

"Tome!" - viknula je Bojana. Bacila se na njega, a onda ga je poljubila pravo u usne, kao da ga nije videla sto godina. Zapravo, nije ga videla par sati, ali je to njoj bilo kao čitava večnost.

Tom se nasmeši u njenu kosu. Sviđalo mu se kako miriše. Uvek tako seksi, uvek tako savršena.

Bojana se odvoji od njega.

"Jesi li sama?" - upitao je oprezno.

Odmahnula je glavom. "Ne, moj glupavi brat je ovde." - rekla je, slažući facu. "Mada je on udubljen u tu glupu igricu, neće on ništa čuti." - rekla mu je, namigujući.

Tom otvori, pa zatvori usta, ne znajući šta da kaže.

"Nije zbog toga." - rekao je. "Želim da razgovaram sa tobom. Želiš li možda da izađemo napolje ili tako nešto?" - upitao je.

Bojana coknu jezikom. "Ma, jok! Hajde uđi, ili ćeš da prespavaš na pragu?" - našalila se ona, povlačeći ga unutra, ni ne čekajući njegov odgovor.

"Znaš gde je moja soba?" - upitala ga je, cepajući se od smeha.

"Da, mislim da sam zapamtio." - dodao je on, nasmešivši se.

Kada su ušli u sobu, Bojana ga je povukla za sobom na krevet, pa ga je napala svojim usnama. Tom je prihvatio igru, želeći da još malo uživa, jer se plašio da to možda nikada više neće raditi sa njom. Ona otvori usne, da bi obezbedila Tomovo jeziku dovoljno prostora da uđe. Tako su ležali na krevetu i ljubili se neko vreme. Konačno se Bojana povukla, povlačeći šiške sa lica.

"Tome, šta ti je? Gde si nestao ti? Zašto si tako čudan? Tako... stidljiv?" - upitala je, primetivši odsutnost Tomove žestine u ljubljenju.

Tom otvori usta da kaže nešto. "Vidiš..."

"I o čemu si hteo da razgovaraš sa mnom?" - dodala je.

Tom uzdahnu.

Bojana postavi prst na njegove usne ućutkujući ga. "Mogu li ja prvo nešto da te pitam?" - upitala ga je.

Tom rado klimne glavom, želeći da odugovlači što više moguće.

Bojana nabere čelo. Pomalo se plašila onoga što sledi. "Tome, čula sam od Andree... Videla te je u školskom dvorištu na klupi... sa nekom devojkom. Kaže da ste se ljubili. Samo je ljubomorna, zar ne?" - upitala ga je, slažući slab osmeh.

Tom obriše rukom znojavo čelo. Sranje, sranje, sranje!

"Zbog toga sam želeo da razgovaram s tobom. Vidiš, ja..."

"Čekaj! Nemoj mi reći da je to istina?" – presekla ga je Bojana grubo.

Tom je video suze kako se kupe u njenim očima. Znao je da je to on prouzrokovao, i mrzeo je sebe zbog toga.

"Jeste." - rekao je. "Ne znam šta me je spopalo, Bojana! Ona nije čak ni upola lepa kao ti! Zaista ne znam šta je bilo! Nisam hteo, nisam razmišljao! Kada me je poljubila, ja..."

"Jesi li uzvratio?" - presekla ga je Bojana tiho.

Tom uzdahnu. "Ja..."

"Jesi li?" - ponovila je Bojana glasnije.

"J-jesam..." - rekao je Tom. Zatim je brzo dodao. "Ali mislio sam na tebe svo vreme! Mislim da sam je i poljubio zamišljajući da si to ti! Molim te Bojana, nisam želeo da to učinim. Užasno mi je žao!" - govorio je Tom očajno.

Na Bojaninim obrazima se pojavila i prva suza. Tom je znao da će ih biti još.

Podigao je ruku, i obrisao joj tu jednu suzu.

Bojana mu skine ruku sa svog lica. "Ne mogu da te razumem Tome. Gledaš me u oči i lažeš. Znaš vrlo dobro da si želeo da je poljubiš! Isto kao što si mi rekao da me voliš. Kako sam mogla da poverujem u takvo nešto? Kako sam mogla da budem tako glupa! Dala sam ti čitavu sebe! Volim te, užasno mnogo te volim, i ništa ne mogu da učinim protiv toga! Prava ljubav, po prvi put u mom životu, i nije mi palo na pamet da ću zažaliti zbog nje!" - rekla je Bojana okrećući mu leđa.

Tom je zagrli. "Rekao sam ti da nisam hteo. Ne lažem, zaista ne lažem." - rekao je.

Bojana se otrgne od njega i skoči na noge. "Odlazi! Beži mi s očiju! Ne mogu više da te gledam!" - viknula je.

Tomove oči se zacakliše. Znao je da će do ovoga doći, ali se ipak nadao da će Bojana razumeti. "Nema tu šta da se razume, sve je jasno." - rekao je sam sebi.

Tom je ustao, zatim ju je na silu poljubio. Bojana je pokušala da se odbrani, ali joj Tom nije dozvolio.

"Molim te, ne čini ovo! Volim te!" - šaputao joj je na uvo.

Niz Bojanino lice se slila još jedna suza. Odlučila je da stane tu. Neće je Tom gledati kako plače više nikada.

"Tome, pusti me!" - viknula je.

Tom je još jače zagli, pre nego što će je pustiti, ali pre nego što je učinio, čuli su da neko otvara vrata od Bojanine sobe.

"Šta se ovde, jebote dešava!" - viknuo je Vanja.

Tom se odvoji od Bojane. Gledao je u klinca. Klinac mu je uzvraćao pogled.

"Vanja! Tome! Izlazite napolje, ni sa kim neću da razgovaram! Gubite mi se s očiju!" - vikala je Bojana.

Tom je pogleda, pa je izašao iz sobe. Vanja ga je pratio.

"Ko si, bre ti?" - upitao je Vanja, mereći Tomovu odeću.

Tom nije odgovorio. Uspeo je da zadrži suze.

"Hej, kako radiš to?" - upitao je Vanja ponovo, gledajući u Tomove dredove.

Tom odmahnu glavom. "To je lako." - rekao je slomnjenim glasom.

Vanja ih je s divljenjem gledao. "Kul!" - viknuo je.

Tom pokuša da se nasmeši. "Hvala." - rekao je suvo.

Vanja klimnu, pa mu otvori vrata.

Tom mu odsutno mahne, a onda je izašao.

Bojana je i ranije čula za termin "Slomnjeno srce", ali nikada joj nije palo na pamet da je to toliko literarno. Svaki put kada bi udahnula ili izdahnula osetila bi bol u predelu grudi. To je bio neopisiv, čudan bol. Kao da ima neku rupu u srcu koju može samo Tom da popuni. Ali ona ne želi da je Tom popuni. Užasno ju je bolelo što joj je to uradio, i zato što ju je lagao u lice kako je voli i te gluposti.

A onda ju je još nešto pogodilo.

Andrea.

Bila je u pravu sve vreme. Tom ju je varao, Tom nema osećaje, Tom ne može da voli, Tom kreše Amber...

Tek sada je ukapirala na koji je 'korak' Andrea mislila.

Bojana... žao mi je zbog svega što sam ti rekla, ali ovo ne ide... Zar se ne plašiš sledećeg koraka?

Mislila je na raskid, zar ne? Da, sigurno je mislila na raskid.

Bojana je udarila pesnicom od zid.

Jadna Andrea! Tako ju je napatila i naljutila, misleći da je ljubomorna. Ne. Andrea je samo mislila na nju. Pokušala je da je upozori na opasnost od bolesti zvana 'Slomnjeno srce'. Znala je da Tom ne može da odoli pozivu preljube. O, bila je takva glupača!!!

"Bojana?" - Vanja je ušao u sobu.

Bojana ga je ignorisala.

"Čekaj, zašto ti šaka krvari?" - upitao je.

Bojana pogleda u svoju šaku koja je zaista krvarila, a ona nije ni osetila.

"Šta hoćeš, Vanja?" - upitala je umorno.

"Onaj kul tip... onaj s dredovima... jer ti on sad... dečko, ili tako... nešto?" - upitao je Vanja radoznalo.

Bojana ga pogleda sa vatrom u očima.

"Bio je." - rekla je.

"Aha." - Vanja nije više navaljivao, i Bojana mu je bila zahvalna na tome. Izgleda da njen brat ipak ima malo mozga.

"Kaži mi šta hoćeš!" - viknula je Bojana na njega. Odmah je zažalila što je viknula. Bilo joj je žao svog brata. Ali razlog zato što je viknula je bio to da nije htela da bude sama. Samo je tražila njegovu pažnju.

Vanja slegne ramenima i krenuo je da izađe iz njene sobe.

"Vanja! Stani!" - viknula mu je očajnički.

Vanja upitno podiže obrve.

"Dođi... molim te." - rekla je Bojana, legavši na krevet.

Vanja ju je čudno gledao. Šta, bre hoće ova Bojana?

"Daj, sedi!" - rekla je Bojana.

Poslušao ju je. "Hoćeš li mi reći o čemu se radi?" - upitao ju je.

Još jedan talas suza je napustio njene oči, kako mu je pričala o Tomovoj preljubi. Nikada joj ne bi palo na pamet da ispriča ovo svom bratu, ali sada nije imala nikoga drugog.

Taman kada je Bil odlučio da pozove Toma, nezaključana vrata su se otvorila, i Tom je ušao unutra.

"Kako je prošlo?" - upitao je Bil odmah.

Tom ga pogleda. Nije morao da odgovara. Bil je znao. I Tom je znao da je Bil znao.

"O, Tomi!" - rekao je Bil, ustajući.

Već u sledećem trenutku, Tom je plakao iz dna duše na Bilovom ramenu. Bil ga je milovao po potiljku tešeći ga i grleći.

Tom je bio zahvalan Bilu. Ovo je bio tako čudan preokret. Tom je uvek bio zaštitnik svom malom bratu. Sada je Bil taj koji teši i brine se o njemu.

"Šta je rekla?" - upitao je Bil, dok su stajali na sred hodnika, zagrljeni tako snažno da se nije znalo čije su čije ruke.

"Znala je." - rekao je Tom kroz suze.

"Šta? Kako je znala?" - upitao je Bil šokiran. A onda se setio. Postoji samo jedan način da je Bojana to saznala.

"Andrea." - plakao je Tom, uronivši glavu još dublje u bratovljeve grudi.

"Da." - rekao je Bil, naslonivši glavu na Tomovu.

Tom šmrknu. "Ona je ta koja je tebi rekla, zar ne?" - upitao je Tom.

Bil klimnu. "Da. I pitala me je šta da radi pošto nije htela tebe da povredi zbog mene, a nije mogla da dozvoli da ostaneš sa Bojanom i da je dalje povređuješ." - rekao je Bil.

Tom uzdahnu. "I? Šta si ti rekao?" - upitao je.

"Rekao sam da ću razgovarati sa tobom, pa ću joj javiti šta radi. Kada si ti otišao, rekao sam joj da ništa ne javlja Bojani. Očigledno je na taj deo 'zaboravila'." - rekao je Bil ljutito.

Bio je ljut na Andreu. Povrediti njegovog blzanca je isto kao što je i povrediti celu njegovu polovinu, jer su oni bili dva tela a jedna duša.

Tom je drugačije mislio. "Ne budi ljut na nju. Nije ona kriva, uradila je ono što je morala. Ja sam taj koji je kriv... za sve..." - rekao je Tom.

Bil klimnu, stavivši Tomu do znanja na nastavi. Što više izbaci iz sebe to bolje.

"Rekla mi je da me voli, Bile! Rekla je da ne može da veruje da je mogla da misli da sam i ja nju voleo! - rekao je Tom, brišući suze od Bilovu majicu.

Bil se sam borio protiv suza. Svaki delić njegovog tela je patio zbog Toma i njegove patnje.

"Šta je onda bilo?" - upitao je Bil.

"Isterala me je napolje. Više ništa neće da ima sa mnom." - rekao je Tom.

Odvojio se od svog brata i dalje brišući suze.

"Izvini, Bila. Žao mi je što sam se ovako rasplakao. Ne znam šta se to, jebote dešava sa mnom!" - viknuo je, prekrivši glavu rukama.

"Ok je, Tomi, potpuno je ok plakati; ljudi plaču." - rekao je Bil umirujuće.

"Ali ja ne plačem! Nikada nisam plakao! Plakao sam zadnji put kada sam bio beba!" - rekao je Tom, bacajući se na kauč.

"Plakao si kada si me obišao u bolnoci." - podsetio da je Bil.

Tom zaškriguće zubima. "Taj mali gad!" - viknuo je. "Prebio sam ga opet kada je pokušao da siluje Bojanu!" - viknuo je.

Bil razjapi vilicu. "Nisi mi to rekao! Što je hteo da je siluje?"

"Da bi mu rekla sa kim Andrea izlazi." - rekao je Tom kroz stisnute zube.

Bil je bio šokiran. Osećao se krivim. To je Bojana radila zbog njega. Nije htela da kaže Benu jer se plašila da će ga Ben opet prebiti skoro na smrt. Ona i Andrea su se dogovorile...

Došao je do svog brata, i seo na kauč, pored njega.

"Žao mi je, Tomi..." - rekao je Bil, dozvolivši jednoj nestašnoj suzici da mu istekne iz oka.

"Nemoj žaliti, Bila, nisi ti kriv." - rekao je Tom, nabivši glavu u jastuk.

Bil nije znao šta da kaže. Ali nije ni morao. Znao je da ništa što će reći ne može da pomogne Tomu da se oseća bolje. Vreme je najbolji lek protiv ljubavne patnje.

~#~

Ej, ljudi, nikada mi niko nije ovako slomio srce, pa nisam sigurna da li sam dobro opisala. Molim Vas, molim Vas, kazite mi sta mislite!!! *pada na kolena i preklinje*
Back to top Go down
View user profile
Miss Honey_Bun
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 182

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Mon Jul 28, 2008 11:38 pm

Jaaaaaaaaaaa...Moooooooooooooooooliiiiiiiiiiiiiiim za jedan autogram.xD Ne...Zenska,znaci razbijas.Ali najozbiljnije i najiskrenije ti kazem.R-A-Z-B-I-J-A-S.E sad...

Vrlo je tuzno.Ili sam se ja previse uzivela?Ne znam...Svejedno,vrlo je tuzno i...Ne znam...Bas se pitam sta bih ja uradila kad bih se nasla u ovakvoj situaciji... Sad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/xxsweet_ladybirdxx
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 12:04 am

ICH BIN DEIN

DEVOJKO NEMAM RECI......

Taman kada je Bil odlučio da pozove Toma, nezaključana vrata su se otvorila, i Tom je ušao unutra.

"Kako je prošlo?" - upitao je Bil odmah.

Tom ga pogleda. Nije morao da odgovara. Bil je znao. I Tom je znao da je Bil znao.

"O, Tomi!" - rekao je Bil, ustajući.

na ovo sam pochela da placem, jbt, tako je, brotherly love...omfg......

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 1:02 am

Extra je...o5 sam plakala ovo je wow...msm da cu sledeci put kad procitam chap dobicu srcani udar!!!Svi znate koliko sam osetljiva!!! Cry&Gone

Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 4:01 am

joj rasplakala si me Sad nasla sam se Sad potsetila sam se kako mi je meni bilo kad su mi slomili srcu Sad svaka cast jedva cekam nastavak
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 10:51 am

Sta reci? Previse ste dobre za moje reci zahvalnosti! :*

~#~

"Aha." - rekao je Vanja kada mu je Bojana ispričala. "A zašto si mi to rekla?" - upitao je.

Bojana ga pogleda. I sama se pitala to. Kako je mogla od Vanje da očekuje da je razume. Poželela je da ga tuče, grize, bode, šuta, bilo šta, samo da ga povredi! Očekivala je makar malo saradnje sa njegove strane, ako ne baš razumevanje.

"U pravu si, samo izađi." - rekla je, uronivši glavu u ruke.

"Izvini, Bojana, ja ne znam kako da ti pomognem. Možda da zoveš Andreu ili tako nešto..." - predlagao je Vanja. Bojana je nestrpljivo klimnula glavom.

Kada je Vanja izašao, odlučila je da ga posluša. Ali neće sada. Čekaće da joj se malo emocije spuste pre nego što će pozvati Andreu. Što znači, otićiće sutra do nje.

Andrea se sutra probudila kasnije nego inače. Protrljala je oči, a onda je bacila pogled na telefon kao i obično da nije stigla neka poruka. Ništa. Ni od Bojane, ni od Bila. Slegnula je ramenima, a onda je ustala i uputila se u kupatilo da se istušira. Trebalo joj je par sekundi da ukapira da se tušira hladnom vodom, jer je bila duboko u mislima.

"Ahhhh!" - zavrištala je, iskočivši iz kade.

"Ko je umro..." - čuo se Sonjin sanjivi glas.

Andrea ju je izignorisala, a onda je namestila sebi vodu, opet ušavši u kadu.

Bila je subota, Andrein omiljeni dan. Sunce je sijalo, tipično za April. Ali Andrea se i dalje osećala loše. Želela je da razogvara sa Bojanom, ne sa Bilom. On je sada sigurno ljut na nju što je javila Bojani pre nego što je Tom došao do nje. Takođe je znala u kakvoj je Bojana sada situaciji. U istoj onoj u kojoj je bila i Andrea pre nedelju dana. Želela je da se ubije. Mada Bojana nije takav kreten, ona ima tu svoju crtu ponosa. Znala je da je sada potrebna Bojani, ali nije znala šta da učini povodom toga.

Odjednom je neko pozvonio na vrata, učinivši zamišljnu Andreu da ponovo zavrišti i povrati se u stvarnost.

"Andrea, jebote! Kao neka životinja koja umire nasilnom smrću!" - vikala je Sonja opet.

Andrea je izašla iz kade, a onda je obmotala bade-mantil oko sebe. Uputila se ka vratima, nadajući se da nije neki komšija od kojeg će je biti blam.

"Andrea!" - Čim je Andrea otvorila vrata od stana, Bojana se bacila njoj oko vrata. Bože, nedostajalo joj je ovo. Osetila je Andreine ruke kako je grle oko struka. Stojale su tako neko vreme.

"Jako mi je žao! Bila si u pravu, bila sam totalna kučka! Nisam ti verovala, bila sam sigurna da si ljubomorna! Koji sam ja kreten! Sam mi je priznao kako me je prevario, a onda je još imao muda da me laže u lice kako me voli i... Mogu li da uđem?" - upitala je odmaknuvši se od Andree.

Andrea je obrisala malu suzicu u uglu oka. A onda je klimmula glavom, i pomerila se da joj obezbedi dovoljno prostora da uđe.

Bojana je ušla, gledajući naokolo kao da nikada ranije nije bila kod Andree. Pošla je hodnikom, sve do Andreine sobe. Andrea ju je pratila.

"Da li bi ti smetalo da se obučem?" - upitala je, pokazavši na svoj bade - mantil.

Bojana odmahnu glavom, a Andrea je pokupila stvari iz ormana, i otišla u kupatilo.

Počela je da se oblači tamo. "Znači, nema šaaaaaaanse da joj je Tom rekao da je voli!" - mislila je Andrea. "Bože, koji lažov!" Obukla se, pa se vratila u svoju sobu. Bojana je ležala na krevetu, besno gledajući u telefon, pa je učinila gest palcem preko dugmića.

"Tako!" - rekla je Bojana, a onda se okrenula i videla Andreu.

"Šta to radiš?" - upitala je ona.

Bojana frknu. "Obrisala Tomovu poruku." - rekla je.

Andrea zabrinuto ugrize donju usnu. Da li se to Tom trudi da je vrati nazad?

"Bojana?" - čuo se glas, i Bojana i Andrea su se okrenule ka vratima. Tamo je stajala Sonja, za divno čudo obučena. Bojana klimnu glavom.

"Dođi, sedi." - rekla joj je, tapkajući krevet između nje i Andree.

Sonja je posluša, i sede na ponuđeno mesto.

"Dakle," počela je Andrea. "Hoćeš li mi ispričati šta se desilo sinoć? Nakon što sam ti zalupila slušalicu?" - upitala je Andrea malo stidljivo. Sonja se zakikota.

"Pa..." - i Bojana se slabašno osmehnu. "Ja sam nastavila da slušam muziku kao da ništa nije bilo, ali sam se upitala jednom ili dvaput da li je to što si mi rekla istina. A onda je Tom došao na moja vrata..."

"Kako on zna gde ti živiš?" - prekinula ju je Sonja.

Bojana i Andrea porumeneše. "Pa... znaš već..." - počela je Bojana.

"A, da, jasno mi je." - rekla je Sonja, opet se nasmešivši.

"Svejedno... došao je, i ja sam ga pustila unutra. Nakon popriličnog poljupca na krevetu, pitala sam ga da li je istina ono što si mi rekla..." - Bojanina usna zadrhta. Znala je da će se ovo desiti, znala je!!!

Telo joj je klonulo, glavu je uronila u ruke, i počela je histerično da plače. Sonja i Andrea su je gledale, ne znajući šta da rade.

"Bojana, moraš da se sabereš, i da nam sve ispričaš ako želiš da ti pomognemo." - rekla je Andrea.

Bojana podiže glavu, brišući neverovatnu količinu suza, poleđinom šake. Napokon je udboko udahnula, i pogledala ih.

"Znači, priznao mi je. Takođe je priznao da joj je uzvratio poljubac. A onda sam ga oterala, ali on nije hteo da izađe. Kleo mi se da ju je poljubio jer je samo zamišljao da sam to ja. A onda mi je još rekao da me voli! Mater mu ja... onu lažljivu..." - pričala je Bojana, iznova, i iznova brišući suze.

Andrea razjapi vilicu. "Čekaj, ako ju je Tom lagao da je voli, zašto je onda tako očajnički želeo da ostane sa njom?" - pomisli ona.

Ponovila je to naglas.

I Sonja i Bojana su je pogledale.

"Je l' ti to njega braniš?" - upitala je Sonja.

Andrea pretrnu. "NE! Naravno da ne! Samo... sam se pitala... da možda, znaš... možda govori istinu. - završi ona glupavo.

Bojana i Sonja se zabuljiše u nju kao u idiota.

"Čekaj, da li da te podsećam da si ti ta koja je stalno govorila da Tom ne ume da voli i te gluposti?" - rekla je Bojana.

Andrea uzdahnu. "Evo je, počinje.", pomislila je. "Ima tu istine," rekla je. "Ali možda se promenio... možda si ga ti promenila. Bil mi je preko telefona rekao da se Tom jako pokajao i da je krenuo do tebe da ti saopšti. Onda mi je rekao da ne moram ja da ti javljam. Vidiš Bojana, pitala sam se... da nisu možda Tomova osećanja iskrena, čim je pokušavao da te zadrži kod sebe. Možda da... probaš da mu oprostiš i da krenete ispočetka, znaš? Možda je to bilo samo slučajno? Bojana... pokušaj da mu oprostiš..." - rekla je Andrea, molećivo je gledajući.

Bojana je samo ćutala i gledala je. Ovo što Andrea govori možda napokon ima smisla...

Ali...

"Andrea. Kako, molim te može da me voli ako je ljubio drugu devojku?" - upitala je Bojana.

Andrea otvori usta da odgovori, ali ju je Sonja preduhitrila.

"Možda slučajno. Možda nije želeo. A možda je zaista zamišljao da si to ti..." - rekla je ona.

Bojana ih je gledala. Jednu. Pa drugu. Da li je moguće... Pa, ne može ona tek tako da mu oprosti, suviše ju je povredio...

Tom je sedeo u svojoj sobi. Bio je očajan i pogođen. Zašto mu Bojana ne veruje? Od nje je najviše očekivao da mu veruje. Ali...

On otvori oči. Ustao je sa kreveta, pa je uzeo svoju gitaru.

Počeo je da izvodi tanane zvuke na njoj, lepše nego ikada ranije. Ponovo je zatvorio oči, puštajući da mu lepa melodija ispuni uši i mozak, da više ne bi mislio o Bojani. Njegovi talentovani prsti su neprestano išli gore-dole, ne brinući se zbog toga što su suze počele da mu padaju po žicama. Bojana ga je drastično promenila. Plakao je čak dva puta u dva dana. Nije mogao sebe da prepozna. Sada ga nije devojka u školi neće želeti kada se pročuje da je opet sam...

"Čekaj!"- rekao je sam sebi. "Šta će ti i jedna druga..." - mislio je. Tom uzdahne. Ipak se nije toliko promenio.

Bil je čuo predivnu muziku kako dolazi iz sobe njegovog brata. Pitao se da li da uđe unutra i da ga sluša ako mu je potreban razgovor, ili da ostane ovde ako Tom nije raspoložen za priču.

Duboko je uzdahnuo, pa je ustao i krenuo ka Tomovoj sobi. Kao i obično, nije pokucao, već je odmah ušao u sobu. Njegov blizanac se po prvi put nije bunio zbog toga.

Izgledalo je, zapravo kao da ga Tom ni ne primećuje. Oči su mu bile zatvorene, i izgledao je kao da živi isključivo zbog svoje gitare. Nemo je otvarao usta u ritmu svoje svirke, mada nije ispuštao nikakav zvuk.

Bil je seo pored njega na krevet i slušao ga. Tom ga i dalje nije primećivao.

Bil ga je i dalje slušao. Odjednom je prepoznao melodiju. To je bila pesma koju je Bil napisao kada je imao trinaest godina, jer ga je devojka ostavila. Počeo je da peva uz Tomovu svirku.

"Komm und rette mich
ich verbrenne innerlich..."

Tom otvori oči i pogleda u svog brata. Bil mu je uzvraćao pogled, ne prestajući da peva. Tom je prestao da pomera usne, samo je uživao u svojoj svirci i Bilovom glasu.

Nežna melodija je ispunila prostor između njih dvojice. Tom je obožavao Bilov visoki glas. Pre su Bila na horu zezali da ima ženski glas, i Tom bi se tada svađao sa njima. Niko ne dira njegovog malog brata! A onda, kada je Bil postao poularan koliko i njegov veliki brat, svi na horu su mu se divili i govorili mu kako ima divan glas.

Tom je prestao sa svirkom.

"Zašto si stao?" - upitao je Bil.

Tom odmahnu glavom, pa je spustio gitaru na njeno mesto. Pogledao je Bila direktno u oči.

"Šta sad, Bila?" - upitao je.

Bil slegnu ramenima. "Sad... živimo, Tomi." - odgovorio mu je ovaj iskreno.

Tom je pokušao da se nasmeje. "Da..." - rekao je, legavši na jastuk.

Bil je uzeo jedan njegov dred i počeo da ga prevrće u ruci i igra se sa njim.

Tom požele da se nasmeši. Nije mogao.

Primetivši to, Bil baci taj dred na Tomovo lice. Tom ga zbaci sa svog lica.

"Hajde, Tomi!" - rekao je Bil, bacivši drugi dred na Tomovo lice.

Ovaj ga opet zbaci, nežan osmeh mu se pojavi na usnama.

Bil je uvek jedini koji može da ga nasmeje.

Bil nestašno gricne usnu i vrati taj isti dred na Tomovo lice.

Tom prevrnu očima, ali se u isto vreme šire nasmeši.

Bil je prelazio Tomovim dredom preko njegovog nosa, a onda ga je snažno nabio u Tomovo zatvoreno oko.

"AU!" - viknuo je Tom, trljajući oko.

Bil se nasmeja. "Nemoj da si beba, pa nije bilo tako jako!"

Tom se uozbilji. "Ja beba?" - upitao je.

Bil klimnu, i dalje se nestašno smešeći. Tom se baci na njega, i počeli su da se biju u zezanciji... sve dok Tom nije gurnuo Bila malo jače nego što je nameravao. Bil je udario licem od gitaru.

"Jebiga!" - viknuo je Tom, kada Bilu nos poče da krvari.

"I ja bih to mogao da kažem!" - viknuo je Bil iznervirano. "Ja se samo zezam, a ti mi raskrvario nos, debilu!" - viknuo je Bil.

"Koga ti nazivaš debilom, debilu? Raskrvavio si mi gitaru!" - viknuo je Tom, i sam gubeći živce.

Bil ga poglda, ne mogavši da poveruje svojim ušima. Njemu nos krvari, a jedino o čemu Tom misli je njegova glupa gitara! "Jebi se, Tome!" - viknuo je.

"Da, i ti isto! U pizdu materinu više, tvog prenemaganja i preterane reakcije!" - viknuo je Tom gurnuvši ga naglo.

Bil ga pogleda, a onda je krenuo da izađe iz sobe. Tom, zažalivši što je izgubio kontrolu nad sobom, brzo ga uhvati za ruku.

"Bile... molim te, oprosti! Nisam mislio!" - rekao je.

Bil je pokušao da se otrgne. "Pusti me!" - viknuo je.

Tom odmahnu glavom.

Bil ga ošamari po obrazu i Tom ga momentalno pusti, prekrivši rukom udareno mesto. "To je to?" - upitao je. "Kučkin šamar? Baš kada sam pomislio da ne možeš biti ženstveniji!" - viknuo je, iznerviran.

Na Bilovom licu su se mešli izrazi ljutnje i povređenosti. Suza mu je zasijala u oku. Izašao je iz Tomove sobe, dvaput ga ne pogledavši.

Tom se baci na krevet, ne kapirajući šta se to dešava s njim.

~#~

Novi deo stize jos danas! :*
Back to top Go down
View user profile
Miss Honey_Bun
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 182

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 12:41 pm

Jao,jao,jao...*nestrpljiva* xD
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/xxsweet_ladybirdxx
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 1:51 pm

`Bil ga ošamari po obrazu i Tom ga momentalno pusti, prekrivši rukom udareno mesto. "To je to?" - upitao je. "Kučkin šamar? Baš kada sam pomislio da ne možeš biti ženstveniji!" - viknuo je, iznerviran.`

mss na ovo xD xDDDDDDDDD

Jadan Bill, Tom je stoka...Nije morao to da kaze!Mamitzu mu njegovu, ali stvarno nije morao TO da kaze....

daljeeeeeeeeeeeeee *pridruzuje se Daci*

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 2:37 pm

HAHA! Vi niste normalne! Evo novog dela, uzivajte!!! :*

~#~

"N-ne znam, Sonja... Moraću malo da razmislim o tome." - rekla je Bojana drhtavo.

Andrea i Sonja su klimnule glavom. Bojana se namesti na Andrein jastuk.

"Da mi kažete šta je sa tobom i Bilom, Andrea?" - upitala je.

Kao i što je ispričala Sonji, ispričala je Bojani kako je ljubila Bila na kauču.

Bojana spusti bradu i podiže obrve. "Aha..." - rekla je. "A otkad si ti tako... ovaj..." - Bojana se borila da nađe pravu reč.

"Smela?" - nadopunila ju je Sonja.

"Da... smela." - rekla je Bojana glupavo.

Andrea prasne u smeh. "Haha, ovo je najbolji deo!" - smejala se. "Ne znam..." - rekla je, konačno se smirivši. "Jednostavno mi je palo na pamet, i uradila sam to." - rekla je.

Bojana i Sonja se nasmejaše. "A ništa od seksa?" - upitala je Bojana.

Andrea je besno pogleda. "Pa šta? Zašto si takva Bojana? Nije seks smisao cele veze..." - Andrea je ućutala čim se setila Bena.

I Bila: Momci uglavnom žele veze samo zbog seksa, a poznajem neke koji imaju seks i bez veze.

"Nije." - složila se Bojana. "Ali je neophodan ako želiš da ti veza ostane zanimljiva i uzbudljiva." - završila je.

Andrea je pogleda. "Možda. Ali Bil ne misli tako. On je spreman da me čeka dokle bude bilo potrebno." - rekla je Andrea ponosito.

Bojana podiže obrve. "Jesi li sigurna?" - upitala je.

Bilo je nešto u njenom pogledu da je uplašilo Andreu. Čekaj, ko je sada ljubomoran?

"Bojana, sada se ponašaš kao da si ljubomorna." - rekla je Andrea, šaljeći joj zloban pogled.

Bojana izignoriše njen pogled, pa je zatvorila oči.

"Bojana... jesi li ti spavala s Tomom?" - upitala je Sonja.

Bojana širom otvori oči. Osećala se kao da je zažalila zbog toga.

"Um... Dva puta." - rekla je, pokrivajući crveno lice rukama.

Kada je spustila ruke, Sonjina i Andreina vilica se spustila maltene do poda.

Bojana porumeni još jače, i spusti pogled, izbegavajući njihov.

"Bojana..." - rekla je Andrea saosećajno. "Mogu misliti kako se osećaš."

Bojana odmahnu glavom. Sreća da nije bilo nešto više od običnog seksa, ne bi nikada sebi oprostila.

"A... je l' bilo... znaš... orala?" - upitala je Andrea stidljivo.

Bojana se nasmršti. Kako je Andrea mogla da zna šta je ona upravo mislila. "Srećom ne." - rekla je.

"Dobro je!" - rekla je Andrea, nasmešivši se.

Bojana nije mogla da izdrži. Pala je u histeričan smeh!

Čitav dan Bil nije želeo da razgovara s Tomom. Zakljućao se u svoju sobu i odbijao da razgovara s njim.

Pustio je glasnu muziku i nabio slušalice na uši. Bio je povređen. Sve što je on uradio je bilo to što je bio tu za svog brata. A Tom? Raskrvario mu nos, nazvao ga debilom, rekao mu da se jebe i nazvao ga kučkom. I ženstvenim dečakom... Bio je nepopravljivo zao i Bil je jako žalio što je uopšte i otišao u njegovu sobu.

"On me ne zaslužuje!" - rekao je u sebi besno.

Neko je pokucao na njegova vrata.

Bil nije čuo od muzike.

Kucanje se ponovilo. Opet ista priča.

A onda.

"BILE!" - glasan uzvik.

Bil je skinuo slušalice, pa se proderao.

"ODLAZI!"

"Mama je." - rekla je Simon nežnije.

Bil porumene, ustajući da otključa vrata.

"Izvini." - rekao je kada ju je pustio unutra.

Posao njegovih roditelja je takav da su morali da rade i subotom. Bilu je bilo drago da je Simon konačno tu.

"Bile, dušo, Tom mi ništa ne govori. Kaži mi ti šta se dešava. Jeste li se potukli?" - upitala je.

Bil klimnu, besno ugrizavši donju usnu.

Simon uzdahne. "Deco moja, pa nemojte tako. Vi ste zajedno odkako su srca počela da vam kucaju, čak ste jedno vreme bili i isti organizam. Svi znamo da je među vama neka posebna veza koju niko, pa ni majka ne može da zameni, i baš je to razlog da se manete ćorava posla." - rekla je Simon.

Bil prevrnu očima. "Jesam li ja kriv što ga je devojka ostavila? Zašto mora na meni da se istresa? Hteo sam samo da budem tu za njega! A onda smo počeli da se zezamo, i gurnuo me je na svoju jebenu gitaru! Da sve bude još gore, nije mu bilo ni žao mene, što mi se raskrvavio nos, samo što sam uprljao njegovog cenjenog Gibsona! A kada smo se jače posvađali, krenuo sam da izađem iz njegove sobe, pa me je uhvatio da mi se izvini. Pošto sam ga zamolio da me pusti, a on nije hteo, ošamario sam ga. Tada me je nazvao ženstvenom kučkom." - rekao je Bil, počevši da plače.

"O, Bile... Da, bio si tu za njega. Verovatno mu je bilo toliko žao što ti je to uradio da nije mogao ni da ti se izvini. Verovatno je ukapirao kakav je glupan ispao tek kada si hteo da mu napustiš sobu. Kako ne razumeš, Bile, bila mu je potrebna tvoja pažnja. Nije hteo da ga napustiš. Verovatno to poslednje nije mislio." - rekla je Simon, grleći ga.

Bil postavi ruke na njena leđa, uzvraćajući zagrljaj. Tako su sedeli na krevetu, majka i sin, grleći se tesno.

"A otkud to da Tom ima devojku? Nije je imao oko tri godine, ako se dobro sećam." - upitala je ona, kada se Bil povukao.

Bil odmahnu glavom. "Više je nema. Čula je da ju je varao sa nekom drugom i raskinula je sinoć sa njim." - rekao je Bil, brišući suze rukavom.

Simon podiže obrve. Ovo je već nešto novo. "Jadničak. Konačno da i on oseti kako ljubav boli." - rekla je Simon, poljubivši sina u čelo, pa je izašla iz sobe.

Bil slegnu ramenima. Znao je da je i sada bio potreban Tomu. Ima da momentalno ispuni tu bratsku dužnost, neće više provesti ni sekund bez njega!

"Dečaci! Gordon i ja izlazimo! Lepo se provedite!" - viknula je Simon u trenutku kada je Bil napustio svoju sobu.

Čuo je kako se ulazna vrata zatvaraju, a onda glasnu hip-hop muziku. Duboko je uzdahnuo, pa je zakoračio u Tomovu sobu.

Spazio je Toma kako kako se naginje nad otvoren prozor. Prstima je udarao po prozorskoj dasci u ritmu muzike Semija Deluksa. Bil je bučno zatvorio vrata od Tomove sobe, ali ga ovaj od glasne muzike nije čuo.

Bil se prišunjao Tomu iza leđa. U isto vreme je ugasio muziku i skinuo Tomu kačket. Tom se okrenuo, a onda se nasmešio kada je video brata.

"Drago mi je da si došao. Žao mi je." - rekao je Tom, nervozno grickajući donju usnu.

Bil klimnu glavom. "Jesmo li sada ok?" - upitao ga je Tom stidljivo.

Bil opet klimnu. A onda mu se nestašno nasmešio. "To ne znači da ću ti sada vratiti kačket, zar ne?" - rekao je, licnuvši donju usnu.

Tom se glasno nasmeja, a onda je hitrim pokretom ruke pokušao da mu otme kačket.

Bil je bio brži, pa je podigao ruku u vazduh. Glasno se nasmejao na Tomov izraz lica.

"Šta je, već odustaješ?" - upitao je Bil.

Tom frknu. "Tom Kaulic nikada ne odustaje." - rekao je, poskočivši, opet pokušavši da otme Bilu kačket.

Bil se podigne na polu prste, nestašno se smešeći. "Tome, Tome... možda sam mlađi deset minuta, ali sam ja i dalje... viši..." - čim je rekao to, Tom se baci na svog brata, i oni padoše na krevet. Tom kolenima stane na Bilove ruke da bi ga potpuno priklještio za kervet.

Bil pokuša da se izvuče, ali nije uspeo. Frknuo je, oduvavši šiške s lica.

Tom izvadi kačket iz Bilove desne šake i trijumfalno ga postavi sebi na glavu.

"Bile, Bile... možda sam niži tri centimetra, ali sam ja i dalje... jači..." - rekao je Tom, nasmejavši se. Bil mu se pridruži.

"Ok, pobedio si..." - rekao je Bil, smirivši se.

Tom podiže obrvu. "Da, jesam. To ne znači da moram da se skinem sa tebe, zar ne?" - rekao je, kopirajući Bilove reči.

Bil prevrne očima. "Tome!" - cijukao je.

Tom prekrsti ruke na grudima, i dalje gledajući u svog brata. Kolena su počela da ga bole od Bilovih ručnih zglobova. Znao je da i Bila sigurno boli.

"Kaži molim te." - zapovedo je.

Bil poče da se prenemaže. "Tomi, prestani!"

"Kaži molim te! Preklinji me da te pustim!" - rekao je Tom, cerekajući se.

Bil uzdahnu. "Dobro, dođavola, pobedio si." - rekao je. "Tome, molim te, hoćeš li biti tako ljubazan da skineš svoje dupe s mene, jer me ruke bole kao pakao?" - upitao je Bil, imitirajući ženski glas.

Tom se nasmeja, a onda ga pusti. Bil se uspravi u sedeći položaj, masirajući svoje zglobove.

"Koliko je sati?" - upitao je Bil iznenada.

Tom pogleda na sat u svojoj sobi.

"Šest." - rekao je, pokazujući na sat. "Zašto?"

Bil odjednom pretrnu i uhvati se za glavu.

"Šta je bilo, Bile?" - upitao je Tom zabrinuto.

Bil ugrize usne. "Andrea i ja treba da izađemo večeras." - rekao je zabrinuto.

Tom podiže jednu obrvu. "Pa?" - upitao je.

Bil baci uplašen pogled na sat. "Dogovorili smo se da ću doći po nju u osam." - rekao je.

Tom podiže i drugu obrvu. "Pa šta? Ne kasniš nigde, imaš još dva sata." - obavestio ga je.

Bil brzo skoči na noge. "Što znači da imam samo dva sata da se sredim!" - paničio je, već trčeći ka kupatilu.

Tom prevrnu očima, kada je čuo poznat zvuk prskanja spreja za kosu.

Bojana je otišla kući i Andrea je pogledala na sat. Bože, razglabavila se ova Bojana. Bilo je već šest. Znala je da će Bil doći, ne baš tako skoro, ali mogla bi polako da počne da se sprema.

Lenjo je zaključala vrata, a onda se uputila ka kupatilu. Pogledala se u ogledalo. Prošla je rukom kroz svoju tamnu kosu. Imala je po jedan crveni pramen sa obe strane kose. Dugo joj se to sviđalo, a ofarbala se tek kada se upisala u srednju.

Andrea frkne. Kada malo bolje razmisli, čitav taj emo život je počeo kada se upisala u srednju. Tada je počela da se oblači rokerski, u uski džins, tesne majice, emo suknjice i majice na pupak. Kosu je sa smeđe promenila u crnu i počela je da nosi tu misterioznu šminku i da farba nokte u crno.

Prvog dana u školi se, da bude iskrena plašila da je neće prihvatiti zato što je drugačija, ali imala je sreće, jer je u školi bilo puno emo tipova. Od ovih ostalih, "normalnih", najbolje ju je prihvatila Bojana. Od prvog dana u školi njih dve su najbolje drugarice.

I eto, posle te najduže svađe u istoriji njihovog prijateljstva, ponovo su najbolje drugarice.

Andrea se nasmeši u svoj odraz.

Menjala je poze, gledajući se malo napred, a malo i nazad.

Da, zadovoljna je svojim telom, ali to ne pokazuje baš toliko otvoreno kao Bojana. Bojana joj to, srećom, ne prebacuje.

Andrea je uzela svoj ajlajner, pa je počela njime da uokviruje svoje oči. Kada je bila zadovoljna količinom šminke (koja je bila prilično obimna), pozabavila se još malo sa svojom frizurom, a onda je otišla u sobu da izabere šta će da obuče.

Odlučila se za najseksi odeću koju ima, onaj vruć crni džins u kojem joj zadnjica izgleda fenomenalno i slatku majičicu na pupak. Bila je zadovoljna svojim izgledom, i provela je pola sata pred velikim ogledalom, uvijajući svoje telo kako kakva igračica, pokušavši da se vidi iz svakog mogućeg ugla.

Sonja ju je posmatrala. "Daj, Andrea, zašto ne priđeš i ne poljubiš svoj odraz koliko si zaljubljena u sebe, a?" - upitala je šaljivo.

Andrea je pogleda, podigavši obrvu. A onda je nastavila da se ogleda kao da se ništa nije desilo.

Sonja je stajala naslonjena na vrata, neprekidno posmatrajući svoju sestru.

"Ok, napalićeš ga. Hoćeš li sada, molim te da mrdneš to dupe, već je pet do osam?" - obavestila ju je.

Andrea skoči kao da je sela na iglu.

"O, moj Bože, samo što nije došao! Bolje da se poslednji put proverim!" - viknula je, potrčavši ka kupatilu.

Primetila je da joj se ajlajner malo pokvario, pa ga je sredila. U tom trenutku je čula interfon.

"Halo?... Bil?... Da, naravno. Evo, sa’će sići." - rekla je Sonja u spikerfon.

Andrea je dotrčala do vrata, pa je počela mahinalno da obuva patike.

"Am... Andrea?" - čula je Sonjin glas. Andrea se okrenu ka njoj, gledajući je ljubopitljivo.

Sonja je nelagodno stajala, izbegavajući da gleda u nju.

"Ovaj... da li bih mogla da te ispratim do dole, pa da upoznam Bila?" - upitala je, stidljivo gledajući u zemlju.

Andrea se osmehnu, a onda klimnu glavom. Sonja joj uzvrati, a onda se i ona na brzaka obula, pa su sišle dole.

Bil je čekao, naslonjen na svoja kola, desetak metara udaljen.

"To je on?" - upitala je Sonja. Andrea klimnu.

"Baš je mršav..." - nastavila je ona, gledajući ga sumnjičavo.

Andrea je suzbila jaku želju da joj opali šamar. "Gledaj svoja posla." - rekla joj je tiho.

Kada su mu se dovoljno približile da su mogle da mu vide lice, Sonjino mišljenje o Bilu se momentalno promenilo.

"San snova..." - rekla je, merkajući ga pogledom. Andrea se nasmeje, a onda se zarumenela kako mu je prišla.

Još se nikada nije ljubila ni sa kim pred Sonjom, ali Bil je tu stajao, tako prelep, sa tako divnim usnama, kao stvorenim za ljubljenje da nije mogla da odoli. Bacila se na njega, ljubeći ga kao pomahnitala.

"Vo..." - uzdahnuo je Bil kada se povukla. A onda je ugledao Sonju. "Ko ti je drugarica?" - upitao je smešeći se Sonji.

Andrea prevrnu očima. "Moja sestra Sonja. Želela je da te upozna." - rekla je.

Sonja ga je tako gledala, da je Andrea pomislila da će da flertuje sa njim. "Andrea priča lepe stvari o tebi, pomislila sam da bi bilo lepo upoznati te." - rekla je, uzvrativši mu osmeh.

Bil pogleda u Andreu, a onda opet u Sonju. "O, je li? A šta to?" - upitao je radoznalo.

Sonja slegnu ramenima. "Sve najbolje." - rekla je, gricnuvši donju usnu.

Bil je bio polaskan. Sonja jeste veoma lepa, i od flerta ne može nikome da škodi, zar ne? A onda se setio: Kako je njegov brat završio samo zbog flerta?

"Drago mi je da sam te upoznao. Andrea, hoćemo li da krenemo?" - upitao ju je.

Andrea klimnu, i njih dvoje uđoše u kola, mašući Sonji.

~#~

E, nesto ozbiljnije bi trebalo da bude u sledecem chapteru. Wink Do veceras! U r right!
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 2:57 pm

boze, dete, ovo je super, ti bash znash da mi zagolitzash mashtu....

sta tje da bidne dalje, mogu da zamislim, aber chekam ja do tonight xD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 3:39 pm

ooooo bice BUM a?a? me can't wait
danke hun za nastavak!! jedva cekam jos
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 4:35 pm

Ma, ko ce cekati do veceras! Pise mi se! A i Vi ste tako slatki!!!

~#~

Kada je Bil otišao, Tom je uzdahnuo. Bio je tužan jer je Bil otišao, on je bio jedini melem za njegovo raspoloženje. Sada, kad nije tu, Tom se povratio svom mamurnom raspoloženju i svom Gibsonu. Postavio ga je na krilo, ponovo svirajući istu pesmu. Kako su njegovi prsti okidali žice, tako je novi prelepi zvuk ispunjavao sobu. Tom razmaknu usne i poče da peva šaptom.

Uglavnom je izbegavao da peva. Čak i na horu se trudio da peva što tiše moguće i nikada se nije javljao da sam otpeva pesmu. Ne, to je bila Bilova oblast.

Ne da je Tom stidljiv, ne, daleko bilo! Jednostavno nije voleo da peva, i niko nikada nije čuo kako zvuči njegov glas, osim njega samog, naravno. Njegov glas je bio sličan Bilovom, malo dublji, doduše. Tomu se sviđao njegov glas, ali ga je bilo blam da ga prikaže u javnosti.

Žestoka melodija Semija Deluksa ispuni Tomovu sobu, i on se trgne kada ga je zvuk zvonjave njegovog telefona povratio u stvarnost.

"Halo?" - upitao je Tom, ni ne čitajući ko je.

"Yo! 'De je moj čovek!" - upitao je veseli glas sa druge strane žice.

Georg, pomisli Tom, po navici prevrnuvši očima.

"O, ćao Georg." - rekao je Tom mirno.

Georg i Gustav su njegovi najbolji prijatelji, ali ih je razlikovalo to što je Gustav uvek zvao kad treba, a Georg kad ne treba.

"Jesi li za žestoko opijanje i muvanje po XXX?" - upitao je Georg.

Tom prevrnu očima. "Može piće, to je ono što mi treba... Muvanje... pa ne baš." - rekao je Tom.

Tom je čuo glasan tresak, i već je zamišljao Georga kako ispušta svoj mobilni od šoka.

"Vo..." - čuo je Georga posle par sekundi. "Ovo je bilo iznenadno... Jesi li ti već pio nešto?" - upitao je Georg ljubomorno.

Tom slegnu ramenima, a onda se setio da Georg ne može da ga vidi.

"Svejedno." - šmrknu on. " Može piće. Ja krećem, pa da se nađemo kroz deset minuta." - rekao je Tom, sklanjajući Gibsona s krila.

Čuo je Georga kako se slaže, pa je pritisnuo crveno dugme, stavljajući telefon u džep, i grabeći svoje ključeve od kola.

Bojana se zaključala u svoju sobu, razmišljajući o onome što joj je Andrea rekla. Ona bi više od ičega na svetu želela da oprosti Tomu i da bude opet sa njim, ali jednostavno nije mogla da natera sebe da mu oprosti, bez obzira na to koliko želi. Ona ne može da mu kaže 'u redu je' ako ne misli tako.

Bojana ugrize kožu sa poleđine svoje šake da bi sprečila sebe da zaplače. To joj je već postala navika. Posle par minuta je odvojila zube od šake, gledajući u tragove oštrih zuba.

Uzdahnula je, još jednom pomislivši na Toma.

"Kako mogu da očekuju od mene da mu oprostim..." - pomislila je, trljajući šaku drugom rukom, zanemarivši suzu koja jo je tekla niz obraz.

Nisu putovali ni pet minuta, a Andrea se već upustila u žestoku raspravu sa svojim dečkom.

"... rekla je kako je plakala kao kiša, i da ne može da poveruje kako je bila glupa što je mislila kako je njemu stalo. Videla sam u njenim očima da ga ona želi nazad iako je suviše povređena da bi to učinila. Šta misliš, šta ja tu mogu da uradim, Bile?" - upitala ga je Andrea.

Bil frknu kada mu mu se crveno svetlo upali, takoreći, pred nosom.

"Jebeš ti današnju tehnologiju!" - besno je udario od volan, zbacajući naočare za Sunce drugom rukom.

Andrea se nasmeši na njegovu reakciju.

Bil to primeti. Okreno se ka njoj. "Čemu se smeješ?" - upitao je, i sam moravši da se nasmeši kada je video nju kako se smeši.

Andrea slegnu ramenima. "Jako si sladak kada si iznerviran...“

Bilo se nasmeja. Ovo je fenomen, kako Andrea uvek uspe da ga nasmeje. A onda se setio da ga je ona nešto pitala.

"A u vezi onog... pa, bojim se da ne možeš mnogo Andrea." - rekao je.

Iako to nije bio odgovor koji je očekivala, Andrea se nasmeši. Dopadalo joj se kako on izgovara njeno ime.

"Evo nas." - rekao je Bil trijumfalno kada je parkirao kola ispred malog restorana.

Andrea ga pogleda, već ga obožavajući. Bio je sav nekako sladak i imao je prijatnu atmosferu. Bil je jednim pritiskom na dugme zaključao kola, a onda je uhvatio Andreu za ruku. Od njegovog dodira umalo nije pala u nesvest, pa ju je on za svaki slučaj jako stegnuo. Andrea je bila zahvalna na toj ruci, jer ju je grejala. Bil je otvorio vrata restorana i oni uđoše. Andrea primeti kako su par ljudi iz restorana šokirano pogledali u njihove ruke, a onda se smirili kada su ukapirali da su osobe različitog pola u pitanju. Andrea, koja je crkla od smeha u sebi, je izabrala da o ovome ne kaže Bilu koji, srećom, ništa nije primetio.

Njih dvoje su izabrali sto i seli da čekaju kelnera.

"Jer ovo sada, kao neki sastanak?" - upitala je Andrea, zavodljivo trepćući.

Bil podže obrve i nasmeši se u isto vreme. "Pa, zašto da ne? Jeste da smo malo zakasnili, ali šta će mi devojka koja samo želi da se smara u kući. Hoću devojku sa kojom ću da izlazim." - rekao je.

Andrea spusti glavu i porumeni. Bilov glas ju je naterao da ponovo pogleda u njega.

"Što ne znači da mi se nije dopalo ono što radimo kod kuće." - rekao je, namignuvši joj.

Andrea je krenula da mu odgovori, kada se konobar pojavio.

"Dobro veče. Želite li da naručite?" - upitao je ljubazno, gledajući u Andreu, pa u Bila.

Oni oboje klimnuše.

"Yo, yo, yo, Tomiboy!" - vikao je Georg kada su Gustav i on primetili Toma kako se parkira ispred kluba.

Tom izađe iz kola i, zaključavši ih, priđe Georgu, pa Gustavu, obojici im udarivši petaka.

"Hej", rekao je on sumorno.

Gustav ga je zabrinuto pogledao. "Tome, nešto nije u redu?" - upitao ga je.

Tom odmahne glavom, pokušavši da se nasmeši.

Gustav ga je skeptično pogledao. "Nešto jako loše čim nećeš da kažeš svojim najboljim prijateljima." - rekao je, merkajući Toma pogledom.

Tom prevrnu očima. "O, hajdemo samo unutra!" - viknuo je, usmerivši se ka vratima bara.

Georg i Gustav su ga ćutke pratili, gledajući se međusobno.

Ali se njihov izraz odmah promenio kada su ušli unutra. Na gomile hot devojaka su sedele i igrale okolo.

"Ima ih dovoljno da razvedre Toma", pomislio je Georg, smešeći se.

Tom je nezainteresovano seo za šank, čekajući ovog tipa što poslužuje da se okrene.

"Šta je?" - rekao je ovaj grubo.

Tom mu pruži opasan pogled.

Tipov izraz se momentalno promeni u uplašen. "O, izvini Tome, nisam te prepoznao. Ovaj... kao i obično?" - upitao je, okrenuvši se ka Martiniju.

Tom odmahnu glavom. "Daj mi najjače što imaš, Dejvide." - rekao je. "I boli me za cenu." - dodao je, upozoravajuće.

Dejvid uplašeno klimnu glavom, a onda je počeo da petlja po pićima, sve dok nije našao bocu prilično moćnog izraza.

Georg je gledao u Toma sa divljenjem, a Gustav je zabrinuto premeravao bocu.

"Nemoj, Tome. Ti si maloletan..." - Gustavove reči su bile presečene Tomovim izrazom lica.

Georg je brzo cugnuo iz svog piva. "Hm... Tome... Hoćeš li nam reći šta te muči? Čoveče, da te ne poznajem tako dobro, rekao bih da te je riba šutnula."

Tom, ignorišući Georga, primio je čašu od Dejvida i ispio je celu za manje od deset sekundi.

"Ahhhhh...." - siknuo je, prekrivši rukom usne.

Gustav, Dejvid i Georg ga zabrinuto pogledaše.

"Ljuto..." - promumlao je Tom.

Ali je takođe osetio i kako ga zagreva. Bilo je jebeno dobro.

"Daj još!" - zatevao je Tom.

Dejvid klimnu glavom. Nadopunio je čašu, skoro prosuvši sadržaj iz nje, u žurbi da posluša Toma.

Tom je još jednom ispio čašu. Pa još jednu... pa još jednu...

Posle četvrte čaše, Tom je bio prilično pijan (alkohol njega na hvata baš lako), kada mu je prva devojka prišla.

"Zdravo. Jesi li za ples?"

Nakon što su golupčići izabrali piće, konobar je otišao, a Bil i Andrea su se gledali.

Bil je uzeo Andreinu ruku, ne mogavši da se nauživa nežnosti i mekoći Andreine kože. Ovo predivno biće ispred njega... ona je njegova devojka... ona je samo njegova... ljubav njegova.

"Volim te." - rekao je nežno.

Andrea ga pogleda, razneživši se.

"O, i ja tebe." - rekla je.

Bil se nagne preko stola, ljubeći je nežno u usta. Njihove usne su se jedva doticale, ali je to bio poljubac pun emocija i nežnosti.

Andrea se povuče, nestašno mu se smešeći. "Nema poljubaca na prvom sastanku!" - rekla je, mašući kažiprstom kao kakvom nevaljalom detetu-

Bil je pogleda, a onda se nasmejao, kapirajući. "O, to znači da si sposobna da mi odoliš?" - upitao je, pogledavši je onako, molećivo, svojim krupnim očima.

Andrea se zakikota. "Ne... neću moći... još dugo." - promrljala je. Bil ju je gledao, pitajući se da li ona misli na ono što se on nada da ona misli.

Tom pogleda naokolo. I Gustav i Georg su otišli, verovatno su sada zauzeti u make out serijama sa ko zna kim.

Pogledao je u devojku. Bila je tako hot, da ga je bolelo da je gleda.

"Naravno, šećeru." - rekao je, ustavši. Ona se nasmeši od olakšanja, plašila se da će je odbiti, svakako je tako izgledao.

Njih dvoje su se uputili ka podijumu za igru. Bila je lagana melodija, i devojka je legla na Toma, stavivši ruke na njegove grudi. Tom nije mnogo mislio kada je stavio ruke na njenu pozadinu, nežno je stisnuvši. Izgleda da devojci to nije mnogo smetalo. Nalegla je na njega kao da je poslednji momak na planeti, zatvorivši oči. Tom još jednom stisne njenu zadnjicu. Devojka je spustila jednu ruku sa njegovih grudi, pa ju je spustila na Tomovu ruku, pogledivši je.

Tom je pogleda u oči.

"Kako se zoveš?" - upitao je, uputivši joj svoj frajerski kez.

Ona se nasmeši. "Monika." - rekla je. Naslonila je glavu na njegovo rame. "A ti?" - šapnula mu je na uvo.

"Tom." - rekao je.

Ona se nasmeši, a onda je skinula Tomovu ruku sa svoje zadnjice i namestila je na svoje grudi. Tom, ne čekajući ni tren, nežno stisnu njene grudi. Monika se nasmeši, zadovoljna njegovom pozitivnom reakcijom.

"Znaš li šta sada hoću?" - upitala ga je izluđujuće.

"Šta?" - prošaputao je Tom.

Monika ponovo prinese usne njegovom uhu. "Želim poljubac." - prošaputala je zavodljivo.

Tom trepnu.

"Poljubac?" - upitao je.

Ona klimnu, povukavši se da ga pogleda u oči. "Želim da me poljubi jedan zgodan i lep momak. Znaš li nekoga ko može da mi pomogne?" - upitala ga je izluđujuće tiho.

Tom se sabere i odgurnu je od sebe. Nije mogao da veruje kakav je kreten! Toliko je patio što se usudio da poljubi onu devojku, i sada umalo da ponovi istu grešku sa tom... tom... VEĆ JOJ JE I IME ZABORAVIO!!!

Vratio se do svog pića i zatražio od Dejvida još jednu čašu.

Dejvid je krenuo da sipa kad...

"Opa, Tome... Evo jedne, baš po tvojoj meri." - rekao je, nasmešivši se dečaku.

Tom pogleda u pravcu Dejvidovog pogleda.

Nakon što su naručili svako svoje, Bil je započeo razgovor o Tomu.

"Jako je povređen, znaš?" - rekao je pažljivo.

Andrea ga pogleda. "Ko?" - upitala je, iako joj se učinilo da već zna odgovor.

"Tom." - reče Bil.

Andrea uzdahnu. "Ja, Bile znam da je on tvoj blizanac, ali pokušaj da shvatiš. Polomio je toliko ženskih srca, važi za najboljeg frajera u školi, zajedno sa tobom..." - dodala je užurbano, našta se Bil zarumeneo. "I onda je došao i rekao Bojani da je voli, što se i ne čuje često od mačo frajera."

Bil je prekinu. "Rekao je Bojani da je voli?" - upitao je tupo.

Andrea klimnu, a onda je nastavila. "I taman je Bojana pomislila da se promenio i da je neće povrediti, kada je čula kako se ljubio sa drugom i to na školskom dvorištu." – završila je mudro.

Bil ju je slušao. "Razumeo sam. A probaj sad ti, Andrea da razumeš: Polomio je mnogo ženskih srca, važi za mačo momka koji nije imao stalnu vezu već tri godine. Onda se zaljubio u Bojanu i rekao joj da je voli. I taman kada smo svi pomislila da se promenio i da neće povrediti Bojanu, napravio je glupu grešku jer ga je bilo blam što se toliko promenio zbog nje. Bilo ga je blam što ne sme da je vara. Momentalno je zažalio i odgurnuo tu devojku od sebe. Toliko mu je bilo žao da je sam otišao kod Bojane da joj kaže. Tu je ona sasvim opravdano odlepila i raskinula sa njim. Njega to polako ubija, i jako pati, najviše jer zna da je sve to njegova greška." - rekao je Bil.

Andrea ga pogleda. Zašto je on uvek u pravu???

~#~

E, sad, mrzi me da cekam do uvece. Kazite mi sta mislite, i uskoro pisem dalje!!! Ako ne... pa, necu pisati! *zao smeh*
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 5:00 pm

pa ja, Bill je uvek u pravu xD
o moj boze, znachi ne zelim da zamishljam sta ide dalje
daj dalje....

und Jasna sorry, aber REKLA SAM DA NETJE BITI BUM-A xD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Billowa Micaa:)
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 267
ËîęŕöčĽŕ : **Automatisch**
Registration date : 2008-07-21

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 7:03 pm

Jaooooo,extra je!!! Very Happy Jedva cekam nastavak...
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Tue Jul 29, 2008 9:34 pm

I neces dugo cekati, babe. Wink

~#~

To je bila Bojana. Ulazila je u XXX izgledajući tako dobro, da se Tom skoro momentalno osvestio od pića. Dejvid se nasmeja, a onda je još jednom krenuo da napuni Tomovo piće.

Tom ga zaustavi pokretom ruke. "Ne treba više." - rekao je, sedeći kao na iglama.

Bojana ga ja primetila. Zabacila je kosu, gledajući okolo kao da se ništa nije desilo. Odlučila je: Praviće Toma ljubomornog da bi otkrila da li su njegovo kajanje i tuga iskreni.

Jedan tip je promumlao nešto momku do sebe, a onda je isprsio grudi i krenuo ka Bojani, koja je igrala na podijumu.

Tom je pratio ogledom svaki njen pokret. Bili su tako seksi i uzbuđujući da je odmah osetio napetost u organu.

"Ćao, šećeru. Da li ti treba neko da igra sa tobom?" - upitao je onaj momak Bojanu.

Ona mu nije ni odgovorila. Uhvatila ga je za ruke, pa je počela da igra sa njim, dozvolivši mu da stavi ruke na njen struk. Bojana je maltene nalegla na momka, bacajući poglede ka Tomu s vremena na vreme. Videla je njegov izraz lica. Izgledao je kao da ne veruje svojim očima. Bio je iznenađen, šokiran... ljut...

Bojana se okrenula ka tipu i, već počevši da se gadi sebe same, stavila mu ruke ne grudi.

Tom više nije mogao da se kontroliše. Ustao je, spustivši bocu na šank uz glasan tresak.

Krenuo je ka momku, ignorišući nedostatak ravnoteže zbog hodanja u pijanom stanju. Bojana je sa strahom u očima gledala kako im Tom prilazi. Brzo se sklonila sa dečaka, pa je požurila ka Tomu. On je samo prošao pored nje kao da je ne poznaje, a onda je iz sve snage udario dečaka u grudi. On je pao na pod, a troje-četvoro njegovih drugova su trljajući pesnice krenuli ka Tomu.

"Ne! OSTAVITE GA NA MIRU!!!" - vikala je Bojana. Dečaci su došli do Toma, šutajući gde je ko stigao. Uskoro je Tom bio pripijen uz pod. Ljudi su se okupili oko njih, navijajući i polivajući ih pivom. Bojana je vrištajući potrčala da pronađe Gustava i Georga.

"Tom je u nevolji! Pomozite, molim vas!" - viknula je.

Primetivši suze u njenim očima, Gustav i Georg su potrčali za njom ka mestu gde su dečaci jedan po jedan pesničili Toma. Georg, takav kakav je, jak kao bik (pogledajte mu samo mišiće na slici iznad), uspeo je da obori dvojicu, a Gustav je odvukao jednog. Videvši silan bes u njihovim očima, dečaci su pokupili onog momka s poda, i psujući napustili mesto.

Gaorg je uzeo Toma u naručje i poneo ga napolje.

"Hej, Gas, možeš li da otključaš Tomova kola, težak je kao crna zemlja..." - molio je Georg.

Gustav je uzeo ključeve iz Tomovog džepa, pa je otključao kola i otvorio vrata zadnjeg sedišta. Georg je postavio Toma na sedište, a Bojana je sela do njega.

"Tome?" - pitala je Bojana nežno.

Postavila je njegovo lice u svoje krilo, milujući ga. "O, Tome, razgovaraj sa mnom..." - tiho se molila. Bože, bio je lep kao Sunčev zrak, čak iako je imao ogrebotinu preko jednog obraza i natečenu usnu koja je polako krvarila. Bojana ispusti još jednu suzu koja je pala na njegovo lice. "Samo da je dobro, moja je krivica ako nije..."

Nagnula je glavu, a onda ga je poljubila u usne, uklanjajući usnama njegovu krv. Ignorisala je Georga i Gustava za koje je ovo bilo nešto novo.

Samo je uživala u ponovnom buđenju ogromne strasti koju je osećala za Toma. Odvojila se od njega i nastavila da ga s tugom posmatra.

Polako, ali sigurno, Tom otvori oči.

Bil je zaustavio kola ispred Andreine zgrade. Izašao je, a onda ju je povukao napolje, poljubivši je kada je izašla, podećajući je na njihov prvi poljubac.

Andrea se zanese, pa je pala na Bilove grudi, strasno mu uzvrativši.

Bil prelomi poljubac.

"Pitao sam se... da li bi htela da uđeš?" - upitao ju je stidljivo, nadajući se da ga Andrea neće pogrešno razumeti.

Andrea klimnu.

"Nadala sam se da ćeš to pitati." - rekla je, smešeći mu se.

Bil joj uzvrati osmeh, a onda je brzo zaključao kola jednim pritiskom na dugme, pa ju je poveo do lifta. Dok su stojali u liftu, nežno su se ljubili, jedva dodirujući jedno drugom usne. A onda su se vrata lifta otvorila, i golupčići bejahu primorani da se odvoje. Bil je otključao vrata stana, pa ih je otvorio za Andreu. Ušli su, i Andrea je počela da razgleda okolo. Nikada ranije nije bila kod Bila u stanu.

"Kuća ti je bomba!" - viknula je. Kuća zaista i jeste bila bomba. Moderna, lepa, pravi san za dečake...

Bil se nasmeši.

"Da li bi ti smetalo da odeš u moju sobu i da sačekaš da se okupam?" - upitao je.

Andra porumene, trudeći se da ne izgleda kao da zamišlja Bila kako se kupa, što svakako i jeste radila.

"N-ne, naravno da ne. Idi, ja ću te sačekati." - rekla je pogubljeno, uputivši se u sobu na kojoj je pisalo „BILL“.

Soba je bila prava dečačka, sve sa posterima raznih likova. Nena, Placebo, Green Day, Coldplay, Keen itd. Andrea se nasmešila kada je prišla Bilovom radnom stolu. Na njemu je bilo svega, što se može naći. CD - ovi, knjige, flimovi, jedno deset miliona brojeva BRAVO - a, neke uredno složene majice, isečci iz novina i... Andea se razneži kada je videla. Album sa slikama. Andrea ga je uzela, a onda je sela na krevet da ga pogleda. Bila je slika gde Tom i Bil sede jedan pored drugoga kada su bili mali. Bili su skroz isti, nije se znalo koji je koji. Obojica se smeškaju u foto - aparat i drže se za ruke. Andrea se glasno nasmeje kada ih je zamislila danas kako se drže z0a ruke. Prešla je na sledeću sliku. Bil i Tom stoje na travi, a njihova mama i tata kleče pored njih, svaki drži po jedno dete. Andrea je prešla na treću. Bil i Tom, oko deset godina, i već se dosta razlikuju, sede na velikom motoru. Tom je obučen u kožno odelo i drži motocikličku kacigu, a Bil iza njega, smeje se i drži ga oko struka. Andrea je htela da pređe na sledeću fotku, kada je čula Bila kako govori.

"Izvini što si dugo čekala." - Andrea se okrene. Na njemu nije bilo ničeg drugog do belih bokserica.

"Tome?" - upitala je Bojana zabrinuto.

On je pogleda, sreća mu je obasjala lice.

"Bojana." – prošaputao je nežno.

Gustav i Georg se pogledaše sa smeškom, a onda je Gustav stavio ruku na Georgovo rame i stavio mu do znanja da ih ostave same. Njih dvojica su se vratili u klub.

Bojana pomiluje Tomovo lice, osećajući suze radosnice.

"Tako mi je žao..." - rekao je.

Bojana klimnu. "I meni je." - prošaputala je.

Tom joj se nasmeši. "Imala si pravo da tako reaguješ... Za sve sam ja kriv..." - rekao je, osećajući kako ga svopstvene reči pogađaju.

Bojana zatvori oči, kao da se trudi da preživi njegove reči.

"Ja..." - počela je, kada je osetila toplu ruku na svom obrazu.

Tomova topla ruka se smestila na Bojaninom obrazu kao da joj život od toga zavisi. Bojana je sklopila oči, uživajući u tom dodiru. Nežno je okrenula glavu na stranu i njene usne se nežno sudariše s Tomovom rukom. Tom se nasmeši na to, srećan, da srećniji ne može biti.

"Da li to znači da mi je oprošteno?" - upitao je tiho.

Bojana otvori oči. "Ne znam..." - prošaputala je. Tom je znao da će je biti teško nagovoriti, ali ima da bude opet njegova.

"Hajde sa mnom kući." - molio je. "Zaslužuješ izvinjenje." - dodao je.

Bojana ponovo zaplače. "Na znam, Tome... plašim se... jako si me povredio, ne bih smela opet..."

"Molim te..." – ponovio je nežno.

Bojana ga je pogleda u oči. U njima više nije bilo one nekadašnje hrabrosti. Bio je tako slomnjen i nesrećan, a Bojanina duboka ljubav prema njemu nije mogla to da toleriše.

~#~

Sorry sto nije dugo kao i inace, nemam inspiracije danas. Bice bolje. Kez
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Jul 30, 2008 12:19 am

Obozavam te...
Ovo je tako...moram ovako da reagujem na Tomyjevo teshko stanje Sad
Pa bre sta sve Toma i Billa da prebijaju, a Georgy, a Gugi xD...nmv

Jasna...izvini sto i kvarim dozivljaj und co. aber REKLA SAM DA NI U OVOM POGLALJU NETJE DA BIDNE REDEN, A TI SI REKLAD A HOTJE xDDDDD...
iz*****a te vidovitost xDDDDD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Jul 30, 2008 3:14 am

Srce extra je!!!!!!
Jedva cekam next part!!!
Sorry sto citam tek uvece ali preko dana cuvam sestru...nadam se da mi je oprosteno!!!

Super fan
Super fan

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Jul 30, 2008 3:46 am

da ali vidis da je pisatelica skratila pricu jer nije imala inspiraciju
ali znam da ce biti reden uskoro Razz:P inace obozavam ovu pricu i to puuuuuno
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

PostSubject: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Jul 30, 2008 2:29 pm

Maki: Naravno da ti oprastam, bubavi! :*

Tom's: Pa, jbg, kad Tom uvek trazi nevolje Wink

Jasna: Ovaj put si u pravu! Wink :*

~#~

"Am..." - počela je Andrea da muca kada je dozvolila svojim očima da se hrane fantastičnim pogledom kojim ju je Bil snabdeo. Nosio je isključivo bokserice i koža mu je još uvek bila vlažna od tuširanja, tako da mu se telo presijavalo kako se kretao. Andrein pogled siđe malo niže, i primetila je nešto što nije do sada. Prelepu crnu zvezdu na njegovom donjem stomaku. Bila je tako prelepa... tako seksi... Andrei je došlo da se baci na Bila, da ga obori na krevet i da počne da ludački liže njegovu tetovažu, sve dok mu koža ne pocrveni.

Bil je primetio Andreine poglede i uživao je u njima. Nadao se da Andrea neće moći da skine pogled s njega, i bilo mu je drago da joj nije bilo toliko neprijatno da se rumeni i skriva lice rukama.

Došao je do Andree, i seo je na krevet pored nje.

Andrea je brzo spustila njegov album pored sebe

"Izvini... nisam mislila da preturam..." - počela je stidljivo.

Bil se nasmeši. "Nema veze, sigurno ti je bilo dosadno, dugo je potrajalo.“

Legao je na krevet, naslonivši glavu na jastuk. Sklopio je oči, nadajući se da će se Andrea malo osmeliti.

Na sreću, osmelila se. Podigla je ruku i postavila je na Bilove grudi, moleći se Bogu da Bil ništa ne kaže. Srećom, nije ništa rekao, već se samo nasmešio, dopuštajući Andrei da prati svoja osećanja.

Andrea je milovala Bilovu kožu, sklopivši oči, uživajući u tom dodiru. I Bil je takođe uživao, s vremena na vreme ispustivši tihi uzdah.

Andrea spusti ruku niže i postavi je na Bilov stomak. Osećala je Bilove mišiće kako se grče svaki put kada bi udahnuo vazduh. Andrea se malo nagne, i prinese usne Bilovoj zvezdi. Počela je da je ljubi zatovrenih očiju, uživajući u njenoj mekoći, u njenoj toploti...

Bil je neizmerno uživao u njenim usnama, grizući usne da ne bi počeo ludački da urla od zadovoljstva.

Andrea razmaknu usne, dozvolivši svom jeziku da proba Bilovu kožu. Bila je nezamislivo ukusna, i Andrea je osetila ludu želju da proba još, još! Nežno je počela da gricka Bilovu zvezdu, da je liže i ljubi, kao da je sladoled, samo što je ona bila ukusnija od bilo kojeg sladoleda koji je ona probala.

"Andrea..." - buncao je Bil.

Andrea podiže glavu i poljubi ga u usne. Bil jezikom razmaknu njene usne, da bi obezbedio sebi ulazak. Odjednom se njegov jezik ponovo našao u njenim ustima, i počeo je da istražuje naokolo kao da očekuje da oseti nešto novo. Andrein jezik mu je pružao otpor gurajući ga i igrajući se oko njegovog.

Posle par minuta Andrea se skine sa njega. Postavila je ruku ne njegove grudi, približivši ga bliže sebi.

Bil je nežno poljubi u čelo.

Andreina ruka se vratila na njegovu tetovažu. Bil se nasmeši.

"Drago mi je da ti se dopada." - rekao je nežno.

Andrea klimnu glavom. "Prelepa je." - priznala mu je. "Da li te je jako bolelo?" - dodala je šaptom, u strahu od onoga što će čuti.

"Kao pakao. Ali je još više boleo pirsing na jeziku. Morao sam nedelju dana da jedem isključivo kašu." - rekao je, prisećajući se.

Andrea se nežno nasmeši.

"Znači, nabolji je pirsing na obrvi?" - upitala ga je.

Bil klimnu, i dalje držeći oči zatvorene.

Andrea je ponovo aktivirala ruku, dozvolivši joj da klizi preko Bilovog stomaka.

Odjednom je osetila poriv da ga dodiruje. Znala je da je sve što ona hoće to da učini da se Bil oseća dobro; da uzdiše glasno njeno ime; ali se plašila. Posle par sekundi, skupila je hrabrost, pa je onu ruku što je bila na njegovim stomaku, spustila južnije. Prešla je nežno preko njegovog stomaka, preko njegove butine, a onda je stala na njegovom međunožju. Bil, osetivši njenu ruku na svom organu, otvori oči, zatečen.

Andrea je skinula ruku; blam je ubio, pa se povukla. Bil ju je uhvatio za tu ruku.

"Ne... Molim te, nastavi." - prošaputao je, ponovo je privlačeći u poljubac. Ovaj put je Andrea bila sigurnija. Vratila je ruku na skoro napušteno mesto. Prelomila je poljubac, pa je počela da ga ljubi po vratu, ne napuštajući rukom njegovu najprivatniju zonu. Njen trud je bio nagrađen njegovim uzajamnim uzdasima. "Izgledaš veoma dobro." - prošaputala mu je na uvo, osećajući kako rumeni.

Bil se nasmeši. Andreini komplimenti su tako retki, ali kada ih iskoristi... obori ga s nogu.

"Hvala."

Tom je nervozno sedeo na Bojaninom krevetu u polu-mračnoj sobi. Jedina svetlost je dopirala od Bojanine sobne lampe. Bojana je insinstirala da tako bude.

Tom nije mogao da porekne da je crkavao od neizvesnosti. Morao je da sazna šta Bojana radi toliko dugo, morao je!

Odjednom se vrata otvore, i Bojana je ušla u sobu, i brava kliknu kako se devojka nasloni na njih.

Tom je svu svoju pažnju ustremio na nju. Nosila je tanku majicu i kratku lepršavu suknjicu, i Tom se obradovao, jer je znao da to znači nešto dobro. Bojana je prišla radiju i uključila ga. Neverovatno seksi, i bolno spora pesma se čula, i Bojana je naterala svoje telo da klizi u ritmu muzike, pomerajući kukove na jednu, a grudi na drugu stranu. Muzika je bila super prilagođena njenim pokretima, sanjiva melodija i klavir, a Bojana ih je pretvarala u najlepša plesna iskustva.

Bojana podiže jednu nogu, i njom razdvoji Tomova kolena koja su bila jako stisnuta u nameri da sakriju njegovu rastuću erekciju. Približila se jedan korak bliže, dok se nije našla tačno među njegovim nogama. Tomova glava je bila u visini njenog pupka.

Preokupiran Bojaninom neočekivan blizinom, Tom pogleda gore, u Bojanino lice, taman dok je ona prelazila rukom kroz jedan njen plav plamen, dozvolivši mu da joj padne na oči, dodavajući misteriju na njeno lice.

Njene oči se spoje sa Tomovim, i dečaku je bilo preteško da zadrži svoje ruke na sebi. Ali Bojana nije tako htela. Uhvatila ga je za ruke, pa ih je postavila na svoj struk.

Mekoća Bojaninog tela je bilo nešto najlepše što je Tom ikada držao u rukama.

Njegovi prsti nisu odoleli iskušenju, pa su malo povukli njenu suknju nadole, u želji da oseti što više njene kože.

Divljenje u Tomovim očima, nateralo je Bojanino srce da preskoči jedan otkucaj.

Bojana mu je okrenula leđa, pa je elegantno skliznula u Tomovo krilo. Tomove ruku su polako ušle pod Bojaninu majicu, diveći se toploti njene kože.

Bojana se brzo digla, i ponovo mu okrenuvši lice, nežno je odgurnula Tomove ruke.

"Tebi nije dozvoljeno da dodiruješ, ja sam ta kojoj je dozvoljeno da dodiruje." - prošaputala je, dozvolivši svojim rukama da se nađu na Tomovim grudima.

Sva napetost Tomovog tela se trenutno nalazila u njegovoj erekciji. Podigao je svoju majicu i zbacio je sa sebe, želeći da oseti Bojaninu kožu tik uz svoju. Želeo je još, želeo je da Bojana...

Bojanina ruka, koja se polako spuštala niz Tomove gole grudi, pa je nestala u njegovim pantalonama, ga je učinila da zaboravi sve o čemu je razmišljao.

Bojana je došla do gume Tomovih bokserica, i osetila je napetost u njegovom organu, pa je brzo izvukla ruku. Sela je skroz na Tomovo krilo, stavivši svaku nogu sa druge strane Tomovog tela.

Tom je osećao da će eksplodirati sada, kada se nalazio tako blizu njenih usana. Bojana je obgrlila rukama njegov vrat i stavila mali poljubac na njega. Stisnuvši svoje kukove uz Tomove, Bojana se nagne nazad, ispuštajući najlepši uzdah koji je Tom ikada čuo.

Ona je sada stavila svoje ruke na oba Tomova obraza, i prinela svoje usne neverovatno blizu njegovim. Spustivši drugu ruku na Tomov vrat, ispustila je još jedan uzdah dok je Tom uradio isto to u istom trenutku.

"Misliš li da... dobro igram?" - prošaputala je Bojana zavodljivo.

Tom samo klimnu, ne sposoban da formira bilo koju reč sada. Poželeo je da dozvoli svojim rukama da trče preko celog Bojaninog tela.

Duboko dišući, Tom nije više mogao da zaustavi svoje ruke od dodirivanja Bojane. Bile su očajne, i on nije znao koji deo Bojaninog tela da miluje prvog.

Počeo je da miluje pozadinu Bojaninog vrata, i bio je u pravu. Bojana je imala tu istu osetljivu tačku na vratu kao i on. Bojanine ruke su počele da se tresu dok su približavale Tomovu glavu bliže.

Bojana razmaknu svoje usne, pruži svoj jezik do Tomovog pirsinga, igrajući se sa njim, provocirajući dečakove usne koje su umirale za poljupcem.

"Da li je ovo pogrešno?" - upitala je Bojana, sumnjajući.

"Ne znam... ali šta je ovako dobro, ne može biti pogrešno Bojana." - prošaputao je Tom, dodirivajući usnama Bojanine, dok je to izgovorio, i rečenica nestade u strasnom poljupcu.

Andrea je te noći prespavala u Bilovom stanu, i sledećeg jutra kada se probudila, blam ju je ubio.

"Bile..." - prošaputala je, nežno ga milujući po licu.

Bil otvori oči, i njegove usne se razvukoše u osmeh kad ju je video.

"Andrea..." - prošaputao je, prolazeći rukom kroz njenu kosu.

"Možda bi trebala da idem... tvoji roditelji su se sigurno vratili i..."

"O, ućuti već jednom i dođi da jedeš sa nama." - prekinuo ju je Bil, ustajući iz kreveta. Andrea ga je pratila, smeškajući se.

Bil je samo obukao majicu, pa je otvorio vrata svoje sobe. Skrenuo je levo i kucnuo na Tomova vrata.

"Tome?" - Nije bilo odgovora.

"Am... Tome?" - pitao je Bil glasnije.

I dalje nema odgovora.

Bil prevrnu očima, pa je iznervirano otvorio Tomova vrata.

Tom je sedeo na krevtu, trljajući oči, dok mu je donji deo tela bio pokriven jorganom.

"Šta se dereš..." - mumlao je.

Bil podiže obrvu, pa je bacio pogled na Tomov sat. "Podne je." - rekao je.

Tom slegnu ramenima, a onda je prisilio sebe da ustane iz kreveta. Pogled mu je pao na Andreu. Ona je stajala iza Bila kao krivac. Znala je da Tom zna da ga je ona ocinkarila.

Džesika je uplašeno gledala u svoj mobilni. Bilov broj ima već neko vreme, Amber joj ga je ukrala iz Tomovog telefona. Pitala se da li da mu pošalje lepu dugačku poruku ili da ga nazove... Možda je bolje da ga nazove i da ugovori sastanak sa njim, pa će mu sve ispričati. A onda će za uzvrat tražiti zaštitu od Amber i Bena, kao i Bilovu pažnju... Uverena je da on neće moći da joj odoli, pogotovo kada čuje da se ona više ne druži sa Amber i da je spremna da mu da celu sebe.

Džesika se nasmeši. Još samo par sati je deli od nove veze... Sve što treba je da nazove.

Ali to je lakše reći nego uraditi... Bila je nervozna i plašila se njegove reakcije...

Napokon je okrenula Bilov broj i prislonila telefon na uvo, osećajući kako joj svaki nerv u telu postaje sve napetiji.

Bojana je stojala na terasi, gledajući zaneseno u Tomovu zgradu. Da, Tom i ona su treći put imali seks sinoć, i morala je da prizna da je svaki put bolji od predhodnog. Bilo je dobro ponovo osećati leptiriće u stomaku i ne skidati osmeh s lica. Bilo je dobro ponovo znati: Zaljubljena sam!

Uverila se da Tomu znači, prošle noći kada ga je pravila ljubomornim. Zarumenela se kada se toga setila, jer to uopšte nije njen stil. Ona nije devojka koja ide okolo i pravi momke ljubomornim. Niti je neka super-zavodnica. Ne, ona je sasvim obična devojka koja nije stidljiva, a nisu sve ne–stidljive devojke zavodnice, zar ne?

Bojana je izgubljeno gledala u Tomov prozor neko vreme, sve dok se nije vratila u sobu jer je opasno zahladnelo. Odlučila je da kaže Andrei za ovo. Ovo čitav svet treba da zna.

Topaz, do koske sam se zaljubila!!! :*

~#~

Obožavam ovaj chappie!!!
Back to top Go down
View user profile
Billowa Micaa:)
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 267
ËîęŕöčĽŕ : **Automatisch**
Registration date : 2008-07-21

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   Wed Jul 30, 2008 3:31 pm

Aaaa,extra je!!!!Svaka ti cast,ovo je nesto najbolje sto sam u zivotu procitala,ali stvarno!!! Smile E,sta bi dala da sam na Andreinom mestu... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Nova ljubav - novi pocetak   

Back to top Go down

Nova ljubav - novi pocetak
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Nova pesma - Mirror Lil Wayne ft. Bruno Mars
» Novi Transformers crtani (2015)