Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Moja prwa pricha

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Disenchanted.
Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
ËîęŕöčĽŕ : Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Moja prwa pricha   Mon Jul 07, 2008 8:20 pm

Evo, i ja tju pokushati. Nije bash najbolje...

20. januar. Sa hladnih berlinskih ulica Ana je ušla u topao studio. Još uvek nije mogla da veruje šta joj se dešava.Pre samo mesec dana napisala je svoju prvu pesmu, a danas je svi prepoznaju na ulici, čak I ovde, u Nemačkoj. Iz ledenod Stokholma došla je u malšice topliji Berlin na svoj prvi nastup uživo, na televiziji. Neprijatan čovek na vratima je pozdravlja sa hladnim, veštačkim osmehom na licu I odvodi je do back-stagea. Shvatila je da kasni kada je tamo ugledala celu svoju ekipu.
Bilo joj je strašno neprijatno. U trci sa vremenom, šminkerka joj je nanosila ko’zna’koji sloj šminke na lice. Prišao joj je voditelj programa, Markus, I rekao da pod hitno izađe jer snimanje počinje za 2 minuta.
Ani je srce skakalo od uzbuđenja I nervoze. Uopšte nije loše govorila nemački, ali šta će biti ako je uhvati trema pred kamerama? Ako ne bude znala da progovri ni reč?
Progutala je knedlu I izašla. Nije uopšte razmišljala ko će biti u emisiji s njom. Nije nikoga ni pitala. Samo je želela da se sve ovo završi I da se vrati kući u Švedsku.
Sela je u fotelju pored voditelja I čekala da se uključe kamere. Markus je nervozno pogledao na sat I doviknuo momcma iz tima:
- ,,Recite Billu da požuri. Nemamo više vremena“
Ani se još više prevrnulo u stomaku. Znala je o kome Markus govori i to ju je totalno srozalo.
Billa je upoznaja pre 3 godine, dok niko od njih dvoje nije bio toliko popularan. Zapravo, sreli su se slučajno.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bio je to hladan januarski dan, nalik današnjem. Ana je putovala sa društvom u Italiju. Trebalo je to da bude odmor za pamćenje: sneg, Alpi, skijanje...
U celoj Evropi je padao sneg. Avion je leteo negde iznad Baltičkog mora, kada su im stjuardese javile da će zbog gustog snega morati da slete na najbližem aerodromu. U njihovom sučaju, to je bilo u Berlinu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izašla je iz aviona i krenula da traži svoj kofer, kada je osetila nečiju ruku na svom ramenu. Okrenula se i pred sobom ugledala dečka sa neobičnom frizurom.
- Oh, izvini, pomešao sam te sa nekim. – rekao je dečko.
- U redu je – nasmejala se – nema veze.
- Btw, ja sam Bill. – pružio je ruku. – A ti si?
- Ana.
- E, pa drago mi je.
Za trenutak joj se učinilo da je Bill zbunjen. Samo je dodao – Moram da idem. – okrenuo se i –otšao.
- Kakav čudan tip. – pomisli Ana. Ipak, bio je prilično sladak.
Pronašla je svoj kofer i pridružila se prijateljima. Taman je zaboravila na njega, kada se Bill odjednom stvorio ispred nje.
- Hoćeš da odemo na piće? – upitao je sa osmehom na licu.
- OK. – rekla je.
Otišl su u mali kafić na aerodromu i naručili toplu čokoladu.
Bill je počeo da priča o sebi. Rekao je da ima brata’blizanca i da je sa njim i još dva druga napravio bend. Trenutno u Berlinu snimaju album, ali su inače iz Magdeburga. Inače, čekaju let za München.
Ani se činilo da Billa poznaje godinama! Pričala mu je o svomn životu u Švedskoj, nedavnom razvodu roditelja, ali i o tome koliko voli muziku....
Sati su proazili neprimetno. Niko od njih dvoje nije imao šta da izgubi pošto su i onako bili zaglavljeni na aerodromu. Pričali su o svemu čega su se setili. Ana je shvatila zašto ima tolliko poverenja u Billa. Bilo je ošigledno – ljubav na prvi pogled.
Na razglasu su javili da je mećava prestala i da će avioni nastaviti letove. Bill je iskoristio poslednji trenutak pred olazak i - poljubio je. Ana nije mogla da dođe sebi! Kako se dobro ljubi!
Kada je ušla u avion shvatila je koliko je pogrešila! – Nije mu uzela broj!!!!!
Od tada nije prošao dan a da ne razmišlja o njemu. Svaki dan ga gleda u časopisima i iz intervjua primećuje da se u opšte niije promenio od njiihovog susreta.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

I sada, posle 3 godine, konačno će moći da ga vidi. Da li je to zaista sudbina o kojoj joj je Bill pričao? Ili samo slučajnost? Oboje su uspeli u životu, ostvarilli svoje snove, i Ana sa nadala da se i on seća tog dana. Da li je znao da je Ana tu? Verovatno jeste. I ipak je zakasnio!
Gotovo u istom momentu kada je to pomislila, Bill je ušao u studio. Za trenutak je zastao, pogledao je u oči i nasmejao se onako slatko, kako samo on ume. Ani je to bio dovoljan znak da je nije zaboravio.
Reflektori uključeni. Kamera se okreće prema Markusu i on počinje da govori. Ana ne želi da pogleda u Billa jer zna da on gleda u nju. Markus ih predstavlja oboje i počinje da postavlja pitanja. I Ana i Bill odgovaraju polako. Bill jer je navikao na sve to, a Ana jer se pravi da je navikla.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sat vremena emisje polako curi kroz neki nevidljivi časovnik, a Ana se i dalje ne usuđuje da ga pogleda u oči. Došao je red na nju da otpeva svoju pesmu. Bilo joj je lakše nego što je zamišljala. Kada je na kraju dobla aplauz publike, Markus je počeo da odjavljuje emisiju. Kada su se kamere ugasile i publika počela da ustaje, Bill joj je polako prišao i šapnuo:
-Daj mi dva minuta.
Ana ga nije skroz razumela, ali joj je bilo lakše što joj se on prvi obratio.
Posle obećaog vremena, Bill joj je ponovo prišaoi nežno je uhvatio za ruku. Odveo ju je u sobu za šminkanje i naslonio je uz zid. Dok joj se polako približavao, Ana je osećala žmarce po celom telu. Usne su im se polako spojile i bio je to najlepši poljubac u njenom životu.
-Ćao. - Rekao je.
Ana mu se samo nasmešila.
- Koliko ostaješ u Nemačkoj? – pitao je tiho.
- Nedelju dana, ali mislim da ću sada možda i malo duže.
Nasmejala se ponovo i provukla mu prste kroz kosu.
- I gde ćemo sada? – pitala je
- Bilo gde.

Ana se u sebi složila sa njim. – Bilo gde, samo da ih više niko ne razdvoji! Obukli su jakne i izašli na ulicu. Već je pao mrak i pahulje snega su im padale na kosu. Ana se privila uz Billa i njemu to nije smetalo.
- Hajdemo do mog apartmana da se malo ugrejemo. – predložio je.
- Dobro. Ali, nisam te ni pitala, koliko ti ostaješ u Berlinu?
- Sigurno još par dana.
Ušli su u hol hotela i liftom se popeli do trećeg sprata.
- Nije nešto, ali može da prođe. – nasmejao se

To je to za sada. Uskoro pishem nastawak.
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Mon Jul 07, 2008 8:56 pm

und like bbeh...i like it...though ono sa zidom ne lici na Billa, svejedno je cool
svidja mi se Kez

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
ËîęŕöčĽŕ : Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Mon Jul 07, 2008 9:29 pm

Woooooow prelepo je hocu jooooooos!!!!!

Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Mon Jul 07, 2008 10:55 pm

Bitje josh uskoro. Samo da zavrshim...
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
ËîęŕöčĽŕ : not here...

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Mon Jul 07, 2008 11:02 pm

Cool je! kad ce nastavak?
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Mon Jul 07, 2008 11:04 pm

Widetju. Chim ga zawrshim. Bitje uskoro, nadam se. Pokushatju da ga napishem wecheras pa mozda objawim sutra ili prekosutra.

E da! Htela sam da was pitam ako moze neko da mi pomogne da smislim naziw za ovu prichu!

Last edited by ToWs LoVeR..... on Tue Jul 08, 2008 12:45 am; edited 1 time in total (Reason for editing : ne pravi duple postove..)
Back to top Go down
View user profile
Miss Honey_Bun
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 182

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Tue Jul 08, 2008 3:14 pm

E,super je pocetak,samo tako nastavi!

A sto se tice naziva...Pa znas sta?Sacekaj jos malo,da vidis kako ce prica da se razvija,pa po tome,malo kasnije joj daj naziv.=]
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/xxsweet_ladybirdxx
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Tue Jul 08, 2008 4:49 pm

Moze se zvati 'Ljubav na prvi pogled" Very Happy

Super fan
Super fan

Number of posts : 583
ËîęŕöčĽŕ : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Wed Jul 09, 2008 3:33 pm

ili "Sudbina" meni je to prvo palo na pamet Very Happy
btw prica je extra!!!svidjami se!!! zuri sa nastavkom
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Wed Jul 09, 2008 8:11 pm

nastawak wecheras! Ne garantujem da tje biti bash dugachko...
Back to top Go down
View user profile
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
ËîęŕöčĽŕ : Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Moja prwa pricha   Wed Jul 09, 2008 8:18 pm

Wow... Vrlo lepo. Mnogo mi se dopada. E, sad MORAS da nastavis!!! Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Wed Jul 09, 2008 8:48 pm

Like hell yeah..imatju sta da chitam *sretjna skache po svojoj sobitzi*

i sto se imena tice moze da bude nesto na ovu foru `Eternal Love`...ili prevedesh na neki drugi jezik...rofl...xD

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Wed Jul 09, 2008 10:21 pm

Ewo nastawak, samo je jako kratak. Nisam bash imala inspiracije za pisanje

... Kada se ujutru probudila, u početku nije shvatala gde se nalazi. Onda je videla Billa pored sebe i u glavi joj se premotao film od sioć – njih dvoje, mrak u sobi, šampanjac, Billov preslatki osmeh cele noći, tiha muzika... kao u snu! U snu iz kojeg ne želi da se probudi! Nikad!
Pogledala je u telefon pored kreveta. 5:30! OMG! Isključila ga je, okrenula se na drugu stranu i nastavila da spava.

Sledeći put ju je probudio nežan poljubac. Otvorila je oči i videla Billa ispred sebe.
- Dobro jutro, lepotice! Jesi li me sanjala?
- Ma, mislim da jesam, ali se pitam da li je to uopšte bio san!
- Misliš, ti i ja...
- Aha!
- Čudno. Mislim da sam i ja sanjao isto!

Oboje su počeli da se smeju. Ana ga je zagrlila i počela da ga ljubi.

- Koliko je sati? – pitala je iznenada
- Ne znam. Oko 9 verovatno. Izgubio sam svaki pojam o vremenu sa tobom...
- 9?!Izvni, moram da idem! Zakasniću na intervju!
- A ne! Ne puštam te! Ne dok mi ne obećaš da ćeš doći ponovo večeras.
- Ok. Obećavam.

Na brzinu se obukla, a onda ga još brže poljubila i izjurila iz sobe.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Napolju se skoro zaledila jer je pravo iz toplog kreveta izjurila na barem -15. Ipak, ona to nije ni primećivala. Svo vreme je razmišljala o sinoć... I tek sada zaista nije mogla da veruje šta joj se dešava!
Ana se toliko zanela, da je zaboravila i gde se nalazi i gde treba da ide. Pošto nije poznavala Berlin, morala je da zaustavi jednog prolaznika i da ga pita za studio.

- Oh, pa vi ste ona devojka sa televizije?! – pitao je.
- Da. Da li mi sada, molim vas možete reći gde da idem, pošto već kasnim?
- A zar vi niste...
- MOLIM VAS!!! Žurim!
- Uredu onda. Samo, ja mislim da upravo stojite ispred njega.

I zaista. Kada je Ana pogledala bolje u zgradu ispred koje se nalazila, prepoznala je onu od juče.
- Hvala vam mnogo! – rekla je i uletela unutra.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Opet kasniš! - rekao je njen menadžer Raul.
- Sorry, stvarno! Ja...ovaj...pa...uspavala sam se!

Zapravo, i jeste se uspavala, ali ne tamo gde bi trebala da spava!

- Kad smo već kod spavanja, zašto se jutros nisi javila na telefon? Dogovorili smo se da ti stalno bude uključen dok smo ovde, zar ne?
- Da, ali...ja...izvini. Trebala sam da razmišljam o tome. Sorry...
Ponovo je utonula u svoje misli. Setila se dodira, nežnih reči...
- Ana? ANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Molim? Šta je bilo? – trgla se
- U kom si svetu, Ana? Dođi, treba da počnemo. Sećaš se šta smo se juče dogovorili.
- Da, naravno!... Sorry, a šta smo se to dogovorili?
Dok joj je Raul objašnjavao šta treba da radi, Ana se trudila da ga sluša, ali malo po malo, misli su joj odlazile u suprotnom pravcu... tiha pesma bez refrena, njena omiljena i stalno isti stihovi u glavi:

…here comes the rain again
falling from the stars
drenched in my pain again
becoming who we are…
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pregurala je nekako taj dan, do duše, stalno se svađajući sa Raulom. Kada su završili planirano, Raul je pozvao da zajedno odu negde na piće, da se odmore. Ana se setila obećanja koje je jutros dala Billu.
- Izvini, ali ne mogu. Jako sam umorna. Možda neki drugi put.
- A da li si i sinoć bila umorna?

O, ne!

- Ma nisam, nego sam bila malo nervozna zbod svega, znaš…
- Ok. Vidimo se sutra. – rekao je smejući se. - …Bila nervozna.. ma daj! – dodao je sebi u bradu dok je odlazio.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ana je uletela u svoju sobu i odmah otišla da se istušira. Kada je izašla iz kupatila počela je da pretura po stvarima kako bi našla garderobu koju je želela. Prekinuo ju je zvuk poruke na telefonu. Od Billa, naravno. „Dolaziš? Već sam te se uželeo!“ – pisalo je. Samo je kratko odgovorila „Dolazim. Kiss“. Dok je pisala poruku, u glavi su joj se stvorili stihovi:

I want to lock you up in my closet, where no one's around
I want to put your hand in my pocket, because you're allowed
I want to drive you into the corner, and kiss you without a sound
I want to stay this way forever, I'll say it loud
Now you're in and you can't get out

Nije mogla da se ne nasmeje na sve ovo. Kad malo bolje razmisli, i dalje joj je sve ovo pomalo nejasno. Kako je uspela da se uplete u ovu priču tako brzo? Ipak, ne može reći da joj ne prija. Opet se nasmejala i nastavila da se sprema.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nekako je pogodila hotel, pošto je prošli put išla sa Billom. Od jednom je postala strašno nervozna. Ušla je u lift i pritisnula dugme za treći sprat. Minut kasnije je pokucala na vrata sobe. Otvorio joj je – Tom.
- Evo je! – doviknuo je Billu. - A ja ću sad biti dobar i otići i pustiti vas da... – prekinuo je kad ga je Bill pogledao popreko. – Ok. Samo ću otići.
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Wed Jul 09, 2008 10:31 pm

- Evo je! – doviknuo je Billu. - A ja ću sad biti dobar i otići i pustiti vas da... – prekinuo je kad ga je Bill pogledao popreko. – Ok. Samo ću otići.

najvetji rofl......xD....

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
ËîęŕöčĽŕ : Skopje,Macedonia
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Wed Jul 09, 2008 11:21 pm

hahah pa naravno pa to je Tom hahah
extra je prica U r right!
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Thu Jul 10, 2008 12:03 am

Hej, super za pocetnika! Samo tako nastavi! Citam poglavlja!
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Fri Jul 11, 2008 3:37 am

Bas je extra!!!!!
Svidja mi se deo kad ne slusas!!!!!
Vec letis u oblacima awwwwwwwwwwwww sa Billom!!!!!

Guest

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Fri Jul 11, 2008 2:27 pm

Swidja mi se samo nastawi Smile
Back to top Go down
Schrei_or_die
VIP member
VIP member

Number of posts : 466
ËîęŕöčĽŕ : Fantasy world with my bishounen x)
Registration date : 2008-06-21

PostSubject: Moja prwa pricha   Sat Jul 12, 2008 2:07 pm

O, babe! Tako si me osvojila sa pricom!!! :*
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Fri Jul 25, 2008 2:24 pm

Izgleda da sutra stize nastawak. Konachno sam dobila inspiraciju Kez
Back to top Go down
View user profile
JustTheGirl
Funtastic fan
Funtastic fan

Number of posts : 1049
ËîęŕöčĽŕ : not here...

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Fri Jul 25, 2008 3:02 pm

koooooooooooooooooonacno!!!
Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Sun Aug 03, 2008 4:07 pm

Uh! Konacno! Nije bas ono "sutra" koje sam obecala, ali nisam mogla ranije! Btw, danas idem kod babe, pa me nece biti par dana na 4umu! I'll miss u!

- Zasto? – pitao je Bill po stoti put u poslednjih mesec dana. Toliko je proslo od kad se poslednji put video sa Anom.
- Ne znam zasto! Nemoj mene da pitas! Ja sam ti vec rekao sta je bilo poslednji put kad sam je zvao! – odgovorio mu je Tom.

Ana je otisla u Stokholm iznenada, dan posle susreta u Billovom apartmanu. Rekla je da je nesto iskrslo kod kuce i da je morala hitno da se vrati. Ali, zasto se ne javlja? Zasto ne odgovara na poruke, pozive, mejlove? Zasto je jednostavno nestala? Bill je pokusao na sve nacine da dodje do nje, ali nije uspevao.

- Zar ne vidis koliko se ja zrtvujem za tebe? – cesto mu je u sali dobacivao Tom. – Ja moram da je zovem! JA!
- Daj, ne staj mi i ti na zulj! Molim te! Dovoljno je sto mi se ona ne javlja!
- Mislis, ne javlja se meni!
- Svejedno, ne javlja se!
- Ccc…
- Cuti i zovi je!

Tako su uposlednje vreme tekli skoro svi njihovi razgovori. Bill je pricao o Ani. Smo na nju je mislio!

- Boze, zasto?!
- Reci to jos jednom i razbicu te!
- Izvini! – na ovo je morao da se nasmeje Very Happy

Seo je na krevet i poceo da zuri kroz prozor. Jedva je cuo kako Tom pritiska brojeve na bezicnom telefonu.
Gledao je dve ptice na krovu susedne zgrade. Izgledale su zaljubljeno. Jos jednom je pitao:

- Zasto?

Uhvatio je Tomov pogled koji je pretio da ga razbije, kao sto je obecao.

- Ne javlja se!

- Sok?
- Ne, hvala.
- Ana, ne mozes vecito odbijati. Sta se sa tobom desava?
- Nista.
- Zaboga, dete, zar ti stvarno mislis da ces od mene nesto sakriti?
- Ne, bako. Ne krijem nista.
- U redu. Kako ti kazes.

A zapravo, krila je. Mnogo toga. Zazvonio joj je telefon. Pozivni iz Nemacke. Sigurno Bill opet pokusava da je dobije. Spustila je telefon na sto, pustajuci ga da zvoni. Polako je otpila gutljaj soka koji joj je baka ipak sipala. Prijalo joj je.
Vise ni sama nije znala zasto se ne javlja. Svejedno, Bill ce kad-tad saznati. Zapravo, jednom se javila. Bio je to Tom, pa je samo prekinula vezu. Nije htela nista da mu objasnjava.

- Ko te tozove kad se nikad ne javljas?
- Niko, bako.

Baki i svima ostalima, osim roditelja, je ispricala drugu verziju – da je umorna, depresivna i da je zato uzela odmor. Dobro, ima i u tome istine, ali Anu muci nesto vece.
Pravi razlog zbog kojeg se Ana iznenada vratila u Svedsku i jeste bila njena baka. Bila je veoma bolesna. A sada, sada jednostavno ne zeli da se vrati u urbanu sredinu. Dobro joj je i ovde, na planini. Savrseno da malo sabere misli i vidi sta joj je ciniti. U ostalom, sutra se vraca u grad. Vreme je da svima saopsti bolnu istinu.
Prvi put posle mesec dana je ukljucila laptop. Uopste joj nie prebala elektronika u stanju u kojem se nalazi. Proverila je postu i – kao sto je ocekivala – nekoliko poruka od menadzera i, naravno, barem 50 od Billa.

- Omg! Bas sam ga zabrnula! Da li da mu odgovorim?

Kliknula je na REPLY, i onda buljila u praznu stranicu pred sobom.

- Sta da napisem? Joj, zasto je sve ovo moralo da se desi?

Prekrila je lice rukama i pocela tiho da jeca. Baka joj je prisla i nezno je zagrlila.

- Da…je…barem…on…tu – procedila je Ana izmedju jecaja. Pritom je mislila na Billa.
- Ko, dete?
- Niko. – rekla je brzo brisuci suze. – zaboravi da se ovo desilo, molim te.
- Necu zaboraviti! Nesto ozbiljno se desava i ja cu saznati sta.

Bilo joj je tesko sto laze baku. A ipak,nije mogla da joj kaze istinu dok ne bude 100% sigurna.
Ponovo je pogledala u laptop. Posle ovog vise nije mogla da pise. Sklopila ga je i vatila u ranac.

- Pokusaj ti.
- Daj ovamo!

Otkucao je broj, ali se ukljucila sekretarica.

- Ana, nadam se da si dobro. Samo se, molim te, javi. Bar jednom! Volim te!

Prekinuo je vezu.

Ponovo je zazvonio telefon. Nije on. Javila se.

- Cao, Ana! Tia je! Gde si ti?
- Kod bake, sto?
- Nista, samo pitam. Nismo se odavno videle, i bas sam mislila da veceras izadjemo, ali dobro sad.
- Drugi put, obecavam.
- OK. Kad se vracas?
- Sutra.
- Kako ti je baka? Cujem da joj je bilo jako lose!
- Sad je bolje, hvala.
- A ti? Kako si? Sta radis?
- Dobro sam – slagala je. – evo, pakujem se za sutra.
- K. Cujemo se onda.
- Cujemo se! Cao!
- Cao!

Opet je zabolela glava. Prokletstvo! Samo kad bi moglo da nestane! Samo kad bi mogao da joj se vrati stari zivot. Baku nije htela da zabrinjava. Ne sada. A Bill? Ako jos nekom treba da kaze, to ce biti on. On je voli, znala je to, ali nije mogla da mu kaze. Ovo sto joj se desava previse je i za nju samu. Svaku noc, od kada je saznala za to, je preplakala. Svaku! Znala je da ce se to desiti jednog dana, ali zasto sada? Zasto sada kad je pocela da uziva u zivotu? Zasto?

- Zasto se ne javlja?
- Pa, pazi sad! Jedino ti ostaje da odes tamo u Svedsku, ili gde vec, i da je sa buketom cveca i dijamantskim prstenom pitas da se uda za tebe…
- Mrs stoko!
- Ok. Kako hoces!
Back to top Go down
View user profile
LadyLillis
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Sun Aug 03, 2008 4:48 pm

`- Boze, zasto?!
- Reci to jos jednom i razbicu te!
- Izvini! – na ovo je morao da se nasmeje Very Happy`

`- Zasto?

Uhvatio je Tomov pogled koji je pretio da ga razbije, kao sto je obecao.`

najvetji rofl dajem ovome sto sam izdvojila...najvetji rofl...

`- Zasto se ne javlja?
- Pa, pazi sad! Jedino ti ostaje da odes tamo u Svedsku, ili gde vec, i da je sa buketom cveca i dijamantskim prstenom pitas da se uda za tebe…
- Mrs stoko!
- Ok. Kako hoces!`

obradovalo me je da se danas malo nasmejem, jer sam jako neraspolozena danas i ovo mi bas dodje onako...jako su smesni ovi delovi koje sam izdvojila...

samo tako nastavi, super je U r right!

Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

Back to top Go down
View user profile
Disenchanted.
Moderator
Moderator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Sun Aug 03, 2008 7:14 pm

thanx Very Happy i mislila sam da ce taj deo da ti se swidi
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   Sun Aug 03, 2008 8:37 pm

extra je,smrc zasto je toliko tuzna...ipak jue zove...smrc

PostSubject: Re: Moja prwa pricha   

Back to top Go down

Moja prwa pricha
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» moja kolek