Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

It's magic, yes, it's magic, to me...

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Mecky's GirL
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 123
: ~In my dreams~
Registration date : 2008-04-16

PostSubject: It's magic, yes, it's magic, to me...   Wed Jul 02, 2008 6:17 pm

Tammy-just a random girl. Ziwi u swom swetu,gleda na ziwot na swoj nachin,raduje se i nekim najsitnijim stwarima,da ne bi utonula u totalno beznadje...
imala je izjednachen bledi ten lica,crnu kosu,i pramenowe swih boja duge u njoj,to je potsecalo na to da ziwot nije uwek samo crn.

[p.s ljudi,ne umem da pishem,al eto wredi pokushati,eto...]

Tammy je stajala na sred kuhinje,ispustiwshi tanjir iz ruku kad joj je mama rekla da se sele.Od swoje prwe godine ona je ziwela u Rusiji,ishla je u wrtic,shkolu,ima prawe prijatelje,konachno ih je pronashla,i sad swemu tome da dodje kraj? Suze su same krenule.
-A mene niko nishta nije pitao? niko? nishta? jeli? ako je swe zbog caletowog posla,shto ste se doselili uopshte owamo,a sad se kao wracate?!
Nije mogla to da prihwati.
Bilo je josh teze reci njenim prijateljima da se seli,u "swoju" drzawu.Ne.Nije osecala da je odatle.Bila je kao rodjena ruskinja,i znala je ruski bolje do srpskog.
Na kraju je doshlo wreme rastanka.
U shkoli su joj naprawili nezaborawan ispracaj.Celo odeljenje je podiglo i nosili su je krug oko shkole.Taj osecaj,kad znate da negde pripadate i da was tolko ljudi woli,ceni i poshtuje,taj osecaj je kao charolija. Nikad nije werowala da ce doci dan kad jednostawno ne zelite da izadjete iz shkole.Pozdrawljala se sa nastawnicima,hodnicima,WC-ima,uchionicama...Bilo je jako teshko napustiti tu zgradu,gde ste proweli tolko godine,tolko uspomena lezi u jednoj zgradi koju uopshte ne cenite dok je redowno posecujete.
Narawno da niej bila emotiwno wezana za zgradu,wec za swe te diwne trenutke u njoj,za swoje prijatelje,da,chak i za nastawnike...
-Nedostajace mi istoricharka,posebno xD ta zena je nezaborawna xD pogotowu imam da pamtim onaj izraz lica kad stawi naochare na pola nosa i swa koza joj se spusti do te polowine nosa xD
sledeci dan se pozdrawljala sa najboljim drugaricama,Sam i Chris..
Chris je naprawila narukwice za swe tri,koje su simbol snaznog prijateljstwa.
Ne podnoshljiwo je bilo znati da cesh sutra uci u taj odwratni awion,koji je Tammy wec zamrzela iz dna dushe,i ko zna kad wideti swoje dwe najbolje drugarice. Sam i Chris su joj dale dwe kowerte.
Chris:"Kad udjesh u awion,i posle uzletanja,odbroji do 25,i onda prochitaj pismo."
Sam:"a ja bih zelela da moje prochitash odmah,ako nije problem"
Tammy:"ne,nije"
Tammy je otworila pismo,i widela je da je hemijska na ponekim mestima razmazana,od suza,pretpostawila je..Chitala je pismo,shto ga je duze chitala swe wishe je jecala,bilo je prelepo...
Sam je jaka,nije plakala pred Tammy,da bi nju uchinila jachom,dala joj je snagu,za dalje.
Tammy je obrisala suze...i reshila da bude jaka...Pozdrawila se sa Sam,jer su uprawu po nju doshli nejni roditelji,putuju na more.
Chris i Tammy nisu mogle josh dugo da se odwoje,swe dok nije bilo jako kasno...

Tammy nije mogla da spawa,najgori osecaj ikada..uzela je tablete za smirenje i konachno potonula u san..chinilo joj se da je tek zaklopila ochi kad ju je wec probudio telefon..
Bila je to Chris,htela je malo da ohrabri Tammy pred put.
Tammy ih ej wolela do neba..njih dwe chine njen swet.
ustala je,spakowala josh enshto shto je ostalno..Sad je wreme da se oprosti od stana.Chudno,kolko je teshko oprostiti se od jednog okruzenja...dok je shetala stanom,setila se nekih bezweznih trenutaka detinjstwa,kojih se nikada owako ne bi setila..ti trenuci su joj se chinili kao da su bili juche..
zatworila su se wrata.gotowo.

bila je otsutna...gledajuci SWOJU woljenu Moskwu,napushtajuci je. Nije uspela da shwati,wec je bila u awionu,na sedishtu.Uzleteli su.
Uradila je swe kako joj je Chris rekla,odbrojala do pet,i uzela da prochita pismo.Dok je chitala plakala je,jedwa prikriwajuci jecaje,trudila se da je mama ne widi,nije zelela da zabrinjawa mamu.
Chris je u pismu isto spomenula neke trenutke iz nasheg,zajednichkog detinjstwa.i to tako boli,osetite ogromnu cheznju da se wratite unazad i stopirate wreme,da ne ide wishe,ne tako brzo.

Bilo joj je muka,srce joj je lupalo negde u glawi...Sleteli su,u tada,njoj najodwratniji grad-Beograd.
Back to top Go down
View user profile http://newena-wrachar-93.piczo.com
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
: Skopje,Macedonia

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Wed Jul 02, 2008 6:30 pm

ja jos uvek placem odlicno je
joj kako me ovaj tekst podseca na neke stvari Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
prekrasno je Mecky
Back to top Go down
View user profile
Mecky's GirL
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Wed Jul 02, 2008 6:33 pm

jooooj,stwarno? Sad owo mi je prwi put da pishem...pa mi je chudno...osecam da mnogo dawim id a je mnogo glupo... :S
aww Embarassed
Back to top Go down
Miss Honey_Bun
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 182
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Wed Jul 02, 2008 6:34 pm

Um kao prvo:umes da pises,nemoj da kenjas.
drugo:vidim,crni pramenovi su stupili na snagu?xDxDxD
trece:su ti stvarno dale da pisma?to mi nisi pricala...
4.:sto tammy?sto nije smrda? Sad
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/xxsweet_ladybirdxx
Mecky's GirL
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Wed Jul 02, 2008 6:41 pm

1.ma ti em to sad samo teshish xD
2,crna kosaaa! da,jbg,moram xD
3.da,pisma su stwarna...
4.Eto doshlo mi xD
Back to top Go down
Miss Honey_Bun
Nice fan
Nice fan

Number of posts : 182

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Wed Jul 02, 2008 6:49 pm

1.ne tesim.kazem ti iskreno,kozo jedna.
2.ja mislim da bi i lakija dala za crnu kosu. xD
3.O.O s'o mi nisi rekla,jbt...?omg...kako je to lepo...znati da te neko istinski voli...
4.e pa odmah da promenis u smrda. xDxDxD SALIM SE!! :xaxaxax:
Back to top Go down
View user profile http://www.myspace.com/xxsweet_ladybirdxx
LadyLillis
Administrator
Administrator

Number of posts : 2862
Registration date : 2008-05-02

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Thu Jul 03, 2008 1:09 pm

ljuuuuuuuuuuuuuudi ovo je tako wowowowowowowow Very Happy

You say I'm fixed but I still feel broken
Come and rescue me

xXx 28.03.2010. xXx

When that day comes I shall futterwacken... vigorously. - The Mad Hatter (Johnny Depp), Alice in Wonderland (2010)
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Thu Jul 03, 2008 2:00 pm

E owo je so cool
da podsetilo me na moju bf kad sam se selila isto mi je napishala pismo i ja njoj..
tad mi je bilo uzasno koliko sam plakala...
ahh ali shatecsh..pa me to podestilo malo su mi suze krenule ali nisam tela plakat..
ma ok ne bitno je to..
swe u swemu swidja mi se..
Back to top Go down
Mecky's GirL
Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Thu Jul 03, 2008 9:06 pm

hwala...probacu sutra da napishem nastawak,jer prekosutra putujem...widecu wec...
Back to top Go down
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Sun Jul 06, 2008 8:03 pm

Woooow predivno je !!!!!
A da li je to iz stvarnog zivota????Ilu je samo prica???

Moderator
Moderator

Number of posts : 4482
: Novi Sad
Registration date : 2008-07-05

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Sun Jul 06, 2008 10:03 pm

Stwarno, odlichno! Akoje swe to iz stwarnog zivota, onda mi je stwarno zao shto si morala da napustish prijatelje i grad u kome si zivela.
Evo,ja zaista josh uwek plachem... Sad Sad
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Tue Jul 08, 2008 5:56 pm

ayde bre nastawak..
Back to top Go down
Toms little perv queen
Super fan
Super fan

Number of posts : 583
: Skopje,Macedonia

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Wed Jul 09, 2008 3:20 pm

stvarno kad ce nastavak?
Back to top Go down
View user profile
xXx~MakyundBill~xXx
Administrator
Administrator

Number of posts : 2303
: Sa Billom na pustom ostrvu!!!!!

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Fri Jul 11, 2008 3:38 am

Ej bre ae stavljaj ne drzi nas u neizvesnosti!!!!
Ja jedva cekam!!!!

Nice fan
Nice fan

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   Sun Jul 27, 2008 2:49 pm

e sryte bila sma na malti,juche sam stigla,pa nisam mogla da pishem.kad budem imala wremena cu =)
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: It's magic, yes, it's magic, to me...   

Back to top Go down

It's magic, yes, it's magic, to me...
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shuffling on Magic Island Honolulu w/ Melissa Sumer
» Black Magic
» S.L MAGIC CHORDS
» S.L. Magic BASS tabs
» Magi the Labyrinth of Magic