Tokio Hotel in Serbian hearts

TH 4ever the best band in the world!

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

You're mine Illusion

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
.:On^The^Shin^Ice:.
New fan
New fan

Number of posts : 79
Registration date : 2009-06-24

PostSubject: You're mine Illusion   Wed Feb 09, 2011 4:34 am

Nikad previše kratak i nikad previše dug.Nikad previše gorak i nikad previše sladak,takav je moj život.Za mene sunce nije nikad dovoljno toplo,za mene je zima uvek hladna,kao i svaka
prošlost koju sam ostavila iza sebe.Posmatram stare slike,ali ni one ne popuštaju,slomljene,skupljaju samo prašinu.Ni ovaj svet mi se ne čini udobnim,nekako je tesan,premali za mene.Posmatram svaki nadolazeći dan,što je on kraći to su noći bolno duže.Snovi,pa oni u meni ne postoje,a i da se pojave,neće to biti oni koje treba pamtiti.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kao i uvek,sedim na fotelji i piljim u nešto što se zove mrtva tačka.Gledam,ali sve što vidim jeste opasano crnilom,oči više ne prepoznaju lik.Ni šumenje vode kroz slavinu u lavabo,čini se kao moj tihi uzdah.Nevidljiv,proziran,hladan.Tinče,moja mama.Ostavila mi je doručak na sto,nadajući se da ću ovoga puta sići i nešto pojesti,nisam imala volju za tim!Adela je pozvala jutros pitajući da navrati,ali meni stvarno nije bilo do poseta,pa sam je hladno i odbola iako sam stvarno želela da je vidim.Na časovima je bilo smorno.Prof. Paprikićka je nešto smandrljala na brzinu i samo rekla da to obnovimo kod kuće,sranje je,čemu to kada u poslednjih pola sata nismo ni shvatali o čemu je brbljala!
„ Pa?Dolaziš li sa roditeljima kod nas večeras?” Rekla je Dana,koja je sedela samnom u klupi,vrteći prsten na svom domalom prstu leve ruke.Pridigla sam pogled ka njoj,a onda ga odmah spustila.Razmišljala sam šta da kažem,a da se izvučem bezbedno.
„ To zavisi.Sutra imamo kontrolni iz matiša,bolje bi bilo da bubam večeras inače se mogu oprostiti sa onom četvorkom od prošle nedelje.”
Nije bila iznenađena,navikla je da je odbijam,ne samo nju već sve koji su se nalazili u našem društvu.To mi je nažalost,postala navika koje se ne mogu odviknuti,čak i ako se trudim!

* * * * * * * * * * * *

Videla sam Billa.Sedeo je na izdvojenoj klupi pored hrasta u školskom parku.Prišla sam mu,iz njegovog pogleda se jasno videlo da je neraspoložen.
„ Težak dan,ha?”
„ Mhm......”
Promrmljao je,ne gledajući me.Šta se to dođavola desilo da on tako obesi nos?Kroz glavu mi je prošla jedna misao „ Tom.......” Podigla sam mu bradu i zagledala se u njegove smeđe,ubistvene oči „ Bill?Reci mi,jel ' Tom u pitanju?” Nemo je klimnuo glavom u znak odgovora „ Opet ste se posvadjali!Tom će ga najebati sa moje strane,veruj mi da hoće.Taj mamlaz mi skače po živcima odavno!” Odmah se okrenuo ka meni
„Nemoj!Ipak,brat mi je....Volim ga! ” „ Kao što i ja sada volim tebe!” Pomislila sam i tu misao odmah zaključala!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Molim vas,recite kakvo je za početak,plz???? :cried:
Back to top Go down
View user profile

You're mine Illusion
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Spoken - Illusion
» Loose Ends v Soul II Soul
» Guitar World's ranking of the 30 songs off Use Your Illusions